Žernovský bajk

15.06.2019 Žernov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 100kg [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) celkem: 24, muži : 17, ženy: 7, K7: 10, K9: 7, H7: 6, H9: 1 100kg [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) celkem: 23, muži : 17, ženy: 6, M12: 17, Z12: 6 100kg [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 87, muži : 87, ženy: 0, M18: 3, M29: 17, M39: 22, M49: 27, M59: 10, M60: 8, B100: 0 100kg [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 23, muži : 9, ženy: 14, M16: 7, M70: 2, Z16: 1, Z18: 0, Z39: 10, Z40: 3 100kg [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 26, muži : 17, ženy: 9, M14: 8, Fitness: 10, Z14: 8 100kg [html] [pdf]

startovní listina Předzávod (odrážedla 200m)

start ~ 13:29:00 , 2016 a mladší , přihlášeno: 6 účastníků ( 3 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [ ] Bursík Adam CZE 2016 Bikehome
holky [78] jarošová nikola CZE 2016 žernov
kluci [102] Laštůvka Marek CZE 2016 Rtyně v Podkrkonoší
holky [91] Petrová Mia CZE 2016 Velké Poříčí
holky [92] Třeščáková Viktorie CZE 2017 Top team
kluci [97] Vlček Ondřej CZE 2016 Žernov

startovní listina dětský závod A (1 okruh)

start ~ 13:58:08 , 2010 a mladší , přihlášeno: 24 účastníků ( 17 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
K9 [81] Balcar Matěj CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
K7 [108] Balcar Vojtěch CZE 2014 Náchod
H7 [ ] Balcarová Nela CZE 2014 Vrchoviny
K9 [60] Bernard Lukáš CZE 2011 S-Sport Hronov
H7 [ ] Bursíková Anna CZE 2012 Bikehome
K9 [85] franc tadeáš CZE 2010 tj sokol žernov
H7 [118] Hanušová Lenka CZE 2012 Lhota pod Hořičkami
K7 [88] Hejduk Vít CZE 2013 Česká Skalice
K7 [98] HORNICH MARTIN CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
K7 [77] joudal matěj CZE 2015 Zblov
K9 [61] Kohoutek Adam CZE 2011 Pitrs bikes
K9 [63] Košek Tomáš CZE 2011 Hradec Králové
H7 [71] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov
H9 [72] Lelková Dorotka CZE 2010 Čolek Team Červený Kostelec
K9 [64] Pešek Štěpán CZE 2010 TJ Sokol Žernov
H7 [73] Pešková Eliška Gabriela CZE 2014 TJ Sokol Žernov
K7 [104] Petřík Jan CZE 2013 S-Sport Hronov
H7 [ ] Piechová Agáta CZE 2012 Loko Trutnov
K7 [89] Řehák Adam CZE 2012 Rehaklegal
K9 [101] Suchánek Adrian CZE 2010 Červená Hora
K7 [65] Svoboda Dušan CZE 2012 Česká Skalice, Žernov
K7 [86] Šatný Michal CZE 2012 Česká Skalice
K7 [95] Ulvr Tadeáš CZE 2014 Carla.kupkolo.cz
K7 [96] Vlček Matěj CZE 2013 Žernov

startovní listina dětský závod B (2 okruhy)

start ~ 14:28:56 , 2007 - 2009 , přihlášeno: 23 účastníků ( 17 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M12 [109] Balcar Miroslav CZE 2007 Náchod
Z12 [110] Balcarová Radka CZE 2009 Náchod
M12 [99] Červinka Tomáš CZE 2009 Červená Hora
M12 [107] Hanuš Lukáš CZE 2008 Vella team Náchod
M12 [121] Ilšner Patrik CZE 2007 Prestige cycling team
M12 [ ] Jon josef CZE 2009 MTB Spartak Vrchlabí
M12 [ ] Jon Sebastien CZE 2009 MTB Spartak Vrchlabí
M12 [67] Jungwirth Lukáš CZE 2009 Česká Skalice
M12 [117] Kábrt Kryštof CZE 2007 Apache Loko Trutnov
M12 [68] kolář kristian CZE 2007 pražský pepíci
Z12 [74] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov
Z12 [120] Kubecová Nikol CZE 2007 ČEská Skalice
M12 [133] Línek Albert CZE 2009 FK Náchod
M12 [130] Mareth Jan CZE 2008 Česká Skalice
M12 [139] očadlík radek CZE 2006 kovářství žernov
M12 [69] Pácalt Matouš CZE 2009 Pacíci Žernov
Z12 [75] Pácaltová Julie CZE 2007 Pacíci
Z12 [124] Piechová Sofie CZE 2007 Loko Trutnov
M12 [87] Polášek Daniel CZE 2009 Bakako Nová Paka
Z12 [76] Rusová Veronika CZE 2008 S-Sport Hronov
M12 [94] Ulvr Adam CZE 2007 carla.kupkolo.cz
M12 [ ] Veverka Jan CZE 2008 SPRINT Česká Skalice
M12 [70] Vik Samuel CZE 2007 S-Sport Hronov

startovní listina hlavní závod A (3 okruhy)

start ~ 15:57:49 , 1950 - 2002 , přihlášeno: 87 účastníků ( 87 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M29 [174] Adámek Petr CZE 1993 Apache Loko Trutnov
M39 [103] Balcar Ondřej CZE 1984 Vrchoviny
M39 [8] Bejr Štěpán CZE 1987 Náchod
M39 [142] Bezděk Pavel CZE 1986 Rtyně v Podkrkonoší
M39 [2] Bubílek Michal CZE 1986 Kross Bikeranch Team
M39 [5] Čáp Lukáš CZE 1984 Rock Machine-Cyklomax
M49 [9] Čermák Jan CZE 1978 S-Sport Hronov
M60 [166] Doležal Luboš CZE 1954 Cyklo Tony
M39 [4] Drejsl Lukáš CZE 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M29 [173] Dub Lukáš CZE 1993 Rtyně v Podkrkonoší
M49 [10] Duchacz Sławomir POL 1972 KKZK
M59 [138] Dvořák Petr CZE 1968 PCK Louda
M49 [164] Dyntar Radek CZE 1972 EMA
M39 [11] Efler Martin CZE 1981 Bikehome
M59 [159] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
M49 [106] Fiala tomáš CZE 1979 žernov
M29 [135] Frencl Martin CZE 1990 Pitrs bikes
M49 [163] Gajdoš Dušan CZE 1973 Červený Kostelec
M49 [12] Hanuš Jiří CZE 1972 vella team
M49 [168] Holubec Radek CZE 1973 RHM-moto
M39 [154] Jahelka tomáš CZE 1986 kramolna
M49 100kg [14] Jančík Ladislav CZE 1974 jancik.biz
M18 [152] Jaroš Lukáš CZE 2001 BAKAKO Nová Paka
M29 [177] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
M29 [15] Kábrt Daniel CZE 1998 Sokol Studnice
M49 [128] Kábrt Radim CZE 1971 KŘP Královehradeckého kraje
M49 [176] Kačer Martin CZE 1978 Červený Kostelec
M39 [137] Kadaník Jan CZE 1981 Odd. klub
M29 [16] Kadlec Petr CZE 2000 JKF Jaroměř
M29 [17] Káňa Tomáš CZE 1995 Pitrs Bikes Team
M60 [18] Kazda Jiří CZE 1950 Cyklo Point Jičín
M59 [169] Koblasa Jiří CZE 1965 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M49 [19] Kopecký Lukáš CZE 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM
M29 [82] Kostelecký Filip CZE 1995 Bikehome
M49 [147] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
M59 [167] Krejsar Jiří CZE 1962 INS Atelier Náchod
M49 [20] Kubec Jiří CZE 1977 Cyklo Tony
M29 [3] Kunt Lukáš CZE 1997 GHOST team
M39 [21] Langenberger Adam CZE 1985 Children Of Olymp
M39 [22] Langenberger Lukáš CZE 1983 Children Of Olymp
M39 [ ] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
M49 [134] Línek David CZE 1974 DLNK team
M18 [23] Luštinec Filip CZE 2001 Apache race team Úpice
M59 [24] Machek Miloš CZE 1965 SK hasičů KHK
M29 [25] Martin Jiří CZE 1990 Náchod
M29 [127] Michalec Petr CZE 1995 Pitrs bikes
M49 [26] Mojžíš jaromír CZE 1974 zlíč
M29 [ ] Mojžíš Josef CZE 1999 Zlíč
M60 [158] Moravec Jaroslav CZE 1958 SK Tesutti ŽAMBERK
M29 [143] Novák Michal CZE 1991 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
M60 [144] Pajer Stanislav CZE 1958 Velký Trebesov
M39 [90] Petr Martin CZE 1984 Sršni Velké Poříčí
M29 [112] Petrnoušek Dominik CZE 1999 cykloprofi goldfren team
M60 [ ] Pfeifer Jiří CZE 1959 Cyklo Tony Náchod
M39 [132] Plachta Pavel CZE 1982 KTM RACING TEAM Factory
M49 [27] Pražák Radek CZE 1973 JKF Jaroměř
M49 [145] Prouza Ladislav CZE 1972 Bike Stars Vrchlabí
M39 [ ] Rejfa Josef CZE 1985 SDH Štěnec
M59 [28] Rinn Petr CZE 1966 Continental Adršpach
M49 [29] Rudolf Tomáš CZE 1977 Wikov Hronov
M39 [153] Schmidt Dušan CZE 1986 Praha
M60 [126] Slabý Jiří CZE 1956 CTM SILVINI R2 Sport
M29 [30] Slavíček Ondřej CZE 1991 SCP Pardubice
M49 [31] Svoboda Jaroslav CZE 1971 INS Atelier Náchod
M49 [32] Šatný Radek CZE 1972 CykloTony
M18 [83] Šitina Bohumil CZE 2002 Apache Bike Team Úpice
M60 [141] Šlégr Jiří CZE 1954 LOKO Trutnov
M59 [79] Špreňar Miloslav CZE 1963 Sokol Žernov
M49 [1] Šťastný Roman CZE 1979 Rock Machine-Cyklomax
M49 [100] Šupich Martin CZE 1977 INS Atelier Náchod - A
M29 [6] Thér Jan CZE 1999 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M49 [131] Truhlář Jan CZE 1977 HSK - cycling team
M49 [7] Tříska Lukáš CZE 1977 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M39 [84] Valášek David CZE 1985 All Blacks Hronov
M39 [33] Valášek Tomáš CZE 1981 KolaChaloupka.cz
M39 [148] Vaněk Vladimír CZE 1983 HSK Cycling Team
M39 [34] Vít Jan CZE 1989 Suchovršice
M59 [ ] Vojík Jan CZE 1961 Vrcha
M49 [140] Vokoun Jiří CZE 1972 Červený Kostelec
M49 [35] Voleský Miloš CZE 1972 Náchod,Běloves
M60 [36] Voňka Jiří CZE 1954 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M29 [157] Zajíček Jakub CZE 1992 Nové Město nad Metují
M59 [156] Zajíček Miloš CZE 1968 Velká Jesenice
M39 [160] Záliš Jiří CZE 1988 PITRS BIKES
M59 [37] Zelený Petr CZE 1960 ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS
M39 [129] Zítko Libor CZE 1980 BIKEHOME
M49 [38] Žibřid Pavel CZE 1973 INS Atelier Náchod

startovní listina hlavní závod B (2 okruhy)

start ~ 15:57:49 , 2004 a starší , přihlášeno: 23 účastníků ( 9 mužů, 14 žen) všechny ženské kategorie + kadeti a muži nad 70 let

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z39 [162] Bergerová Karolina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz
Z39 [39] Bernardova Tereza CZE 1983 Hronov
Z39 [ ] Blanárová Natália SVK 1990 INS Atelier Náchod - mix
Z39 [40] Čeřovská Petra CZE 1981 Carla.Kupkolo.cz
Z40 [150] Čivrná Naďa CZE 1969 CUBE Cyklo Špicar Ji...
Z39 [119] Hanušová Kamila CZE 1983 Lhota pod Hořičkami
Z39 [41] Hanušová Natálie CZE 2000 Quintbike.cz
M16 [122] Ilšner Martin CZE 2004 Prestige cycling team
M16 [42] Kubec Jakub CZE 2004 Ceská Skalice
M70 [149] Lehotsky Jiri CZE 1948 CUBE Cyklo Špicar Jilemnice
M16 [43] Lelek Matyáš CZE 2003 Čolek Team Červený Kostelec
M70 [44] Mázl Miroslav CZE 1947 MTB Spartak Vrchlabí
M16 [45] Meier Lukáš CZE 2004 GHOST team
M16 [46] Novák Karel CZE 2003 S-Sport Hronov
Z40 [123] Piechová Petra Piechová CZE 1976 Loko Trutnov
M16 [ ] Poche Jan CZE 2004 GHOST team
Z16 [146] semeráková hana CZE 2004 Redpoint team
M16 [115] Skalický Jakub CZE 2004 MTB Spartak Vrchlabí
Z40 [47] Štěpánová Dita CZE 1979 KOB Dobruška
Z39 [ ] Štěpanovská Eva CZE 1994 Quintbike.cz
Z39 [48] Teuberová Kateřina CZE 1990 Náchod
Z39 [49] Vogelová Dagmar CZE 1991 Cyklo Klub Bendl
Z39 [50] Zeiskova Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team

startovní listina hlavní závod C (1 okruh)

start ~ 15:57:49 , 2006 a starší , přihlášeno: 26 účastníků ( 17 mužů, 9 žen) kategorie žáků + fitnes (dospělí na zkoušku)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M14 [51] Bajer Jan CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
Fitness [170] Balcar Jiří CZE 2003 TJ Start Náchod
Fitness [ ] Balcarová Ilona CZE 1978 Náchod
Fitness [93] Bejr Vladislav CZE 1956 Náchod
Fitness [105] Červinka Josef CZE 1938 ČErvená Hora
Z14 [113] Exnarová Vendula CZE 2006 MTB Spartak Vrchlabí
Z14 [114] Fránová Aneta CZE 2005 MTB Spartak Vrchlabí
M14 [171] Holan Matěj CZE 2009 carla.kupkolo.cz
Z14 [172] Holanová Anežka CZE 2009 carla kupkolo.cz
Z14 [62] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache LOKO Trutnov
M14 [80] Kubišta Kryštof CZE 2006 Hokejky Nové Město nad Metují
Fitness [125] kuht miroslav CZE 1972 Jičín
M14 [161] Kulveit Tobiáš CZE 2006 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
Z14 [53] Langová Andrea CZE 2006 Apache Loko Trutnov
Fitness [111] Mojžíš Libor CZE 1968 Vella team Náchod
Z14 [55] Peterková Eliška CZE 2005 MTB Spartak Vrchlabí
Fitness [151] Ravinger Pavel CZE 1984 Náchod
M14 [116] Rieger Marek CZE 2007 KOVO Praha
M14 [56] Rus Ondřej CZE 2006 S-Sport Hronov
Fitness [57] Rus Ondřej CZE 1982 S-Sport Hronov
M14 [136] Selvek Vojtěch CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
Z14 [58] Šretrová Lucie CZE 2006 S-Sport Hronov
Fitness [165] Šulc petr CZE 1971 S-Sport Hronov
Z14 [59] Šulcová Adéla CZE 2006 S-Sport Hronov
Fitness [155] Tér Libor CZE 1969 S-sport Hronov
M14 [175] Ulvr Adam CZE 2007 carla.kupkolo.cz