Žernovský bajk

15.06.2019 Žernov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 100kg [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) kluci celkem: 6, muži : 5, ženy: 1, K7: 1, K9: 4, H7: 1, H9: 0, R: 0 100kg [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) holky celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, K7: 0, K9: 0, H7: 1, H9: 0, R: 0 100kg [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) kluci celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, M12: 3, Z12: 0 100kg [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) holky celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, M12: 0, Z12: 1 100kg [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, M18: 0, M29: 1, M39: 3, M49: 2, M59: 2, M60: 3, B100: 0 100kg [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, M16: 3, M70: 0, Z16: 0, Z18: 0, Z39: 3, Z40: 0 100kg [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, M14: 0, Fitness: 0, Z14: 1 100kg [html] [pdf]

startovní listina Předzávod (odrážedla 200m)

start ~ 13:30:00 , 2016 a mladší

startovní listina dětský závod A (1 okruh) kluci

start ~ 14:02:12 , 2010 a mladší , přihlášeno: 6 účastníků ( 5 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
K9 [ ] Bernard Lukáš CZE 2011 S-Sport Hronov
K9 [ ] Kohoutek Adam CZE 2011 Pitrs bikes
K9 [ ] Pešek Štěpán CZE 2010 TJ Sokol Žernov
H7 [ ] Pešková Eliška Gabriela CZE 2014 TJ Sokol Žernov
K7 [ ] Svoboda Dušan CZE 2012 Česká Skalice, Žernov
K9 [ ] TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka

startovní listina dětský závod A (1 okruh) holky

start ~ 14:03:12 , 2010 a mladší , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
H7 [ ] Pešková Eliška Gabriela CZE 2014 TJ Sokol Žernov

startovní listina dětský závod B (2 okruhy) kluci

start ~ 14:30:24 , 2007 - 2009 , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M12 [ ] Červinka Tomáš CZE 2009 Červená Hora
M12 [ ] Jungwirth Lukáš CZE 2009 Česká Skalice
M12 [ ] kolář kristian CZE 2007 pražský pepíci

startovní listina dětský závod B (2 okruhy) holky

start ~ 14:31:23 , 2007 - 2009 , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z12 [ ] TRLLOVÁ Šárka CZE 2007 BAKAKO Nová Paka

startovní listina hlavní závod A (3 okruhy)

start ~ 16:00:00 , 1950 - 2002 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M49 [ ] Čermák Jan CZE 1978 S-Sport Hronov
M49 100kg [ ] Jančík Ladislav CZE 1974 jancik.biz
M39 [ ] Langenberger Adam CZE 1985 Children Of Olymp
M39 [ ] Langenberger Lukáš CZE 1983 Children Of Olymp
M29 [ ] Martin Jiří CZE 1990 Náchod
M60 [ ] Pfeifer Jiří CZE 1959 Cyklo Tony Náchod
M59 [ ] Rinn Petr CZE 1966 Continental Adršpach
M39 [ ] Vít Jan CZE 1989 Suchovršice
M60 [ ] Voňka Jiří CZE 1954 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M60 [ ] Voňka Jiří CZE 1954 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M59 [ ] Zelený Petr CZE 1960 ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS

startovní listina hlavní závod B (2 okruhy)

start ~ 16:00:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 6 účastníků ( 3 mužů, 3 žen) všechny ženské kategorie + kadeti a muži nad 70 let

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z39 [ ] Bernardova Tereza CZE 1983 Hronov
Z39 [ ] Blanárová Natália SVK 1990 Náchod
M16 [ ] Meier Lukáš CZE 2004 GHOST team
M16 [ ] Novák Karel CZE 2003 S-Sport Hronov
M16 [ ] Šťastný Roman CZE 1979 Rock Machine-Cyklomax
Z39 [ ] Teuberová Kateřina CZE 1990 ONN Team

startovní listina hlavní závod C (1 okruh)

start ~ 16:00:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen) kategorie žáků + fitnes (dospělí na zkoušku)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z14 [ ] Peterková Eliška CZE 2005 MTB Spartak Vrchlabí