Aprílová osmička

2019-04-21 Teplice nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

starší žáci total: 16, men : 8, women: 8, kluci: 8, holky: 8 [html] [pdf]
mladší žáci total: 22, men : 17, women: 5, kluci: 17, holky: 5 [html] [pdf]
3 MAXI kola muži total: 48, men : 48, women: 0, MU: 13, M1: 10, M2: 23, M3: 2 [html] [pdf]
2 MAXI kola kadeti(ky), junioři(ky), ženy total: 23, men : 17, women: 6, kadeti: 9, junioři: 8, kadetky: 0, juniorky: 2, ženy: 4 [html] [pdf]
starší minižáci total: 16, men : 14, women: 2, kluci: 14, holky: 2 [html] [pdf]
mladší minižáci total: 12, men : 9, women: 3, kluci: 9, holky: 3 [html] [pdf]
předškoláci total: 7, men : 7, women: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf]
odrážedla total: 8, men : 7, women: 1, kluci: 7, holky: 1 [html] [pdf]

result list starší žáci

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [49] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes team 17:41.3 05:16.1 (1) 11:16.1 (1)
2 2 / kluci [39] Filip Bruckner 2006 CZE RAJEC 100% TREK 18:09.7 00:28.4 05:29.1 (2) 11:41.9 (2)
3 3 / kluci [50] Vojta Soukup 2005 CZE Tufo Pardus Prostejov 19:45.1 02:03.8 05:52.5 (3) 12:21.7 (3)
4 4 / kluci [53] petr Ticháček 2006 CZE Expres CZ-Tufo Team Kolín 21:08.6 03:27.3 06:43.6 (5) 13:45.5 (4)
5 1 / holky [46] Karla Nováková 2005 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 21:50.6 04:09.3 06:42.0 (4) 13:59.3 (5)
6 5 / kluci [44] Jakub Kalousek 2005 CZE SK Žamberk Tessuti Sport 22:25.2 04:43.9 07:31.4 (8) 14:47.3 (6)
7 2 / holky [52] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 23:21.1 05:39.8 07:30.8 (7) 15:37.0 (8)
8 3 / holky [41] Lucie Hainzelová 2005 CZE Pitrs bikes team 24:13.1 06:31.8 07:11.3 (6) 15:31.8 (7)
9 4 / holky [51] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs bikes 26:49.9 09:08.6 07:48.5 (9) 16:49.7 (9)
10 (-1) 6 / kluci [55] Aleš Zezulka 2006 CZE SK Žamberk Tessuti Sport 17:54.6 07:49.7 (10) 17:54.6 (10)
11 (-1) 7 / kluci [74] Martin Hrubý 2005 CZE Pitrs bikes 18:51.4 09:08.1 (12) 18:51.4 (11)
12 (-1) 5 / holky [45] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 18:59.3 08:58.0 (11) 18:59.3 (12)
13 (-1) 6 / holky [54] Veronika Vítková 2005 CZE Pitrs bikes team 19:44.6 09:10.6 (14) 19:44.6 (13)
14 (-1) 7 / holky [48] Eliška Peterková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 20:08.3 09:10.1 (13) 20:08.3 (14)
15 (-1) 8 / holky [40] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 21:07.9 09:11.7 (15) 21:07.9 (15)
16 (-1) 8 / kluci [73] Jan Vajsar 2006 CZE 21:54.3 11:37.8 (16) 21:54.3 (16)

result list mladší žáci

start ~ 11:01:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [104] Dominik Frencl 2007 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 13:02.4 06:35.3 (1)
2 2 / kluci [115] Jakub Meloun 2007 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 13:41.6 00:39.2 06:54.8 (2)
3 3 / kluci [105] Patrik Frencl 2008 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 13:50.8 00:48.4 06:55.5 (3)
4 4 / kluci [103] Nick Elčkner 2007 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 14:00.4 00:58.0 07:00.3 (5)
5 5 / kluci [77] Marek Rieger 2007 CZE KOVO Praha 14:15.1 01:12.7 06:56.6 (4)
6 6 / kluci [102] Přemysl Doleček 2007 CZE SK Žamberk Tessuti Sport 14:27.7 01:25.3 07:29.6 (7)
7 7 / kluci [124] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 15:02.2 01:59.8 07:19.7 (6)
8 8 / kluci [116] Adam Papoušek 2008 CZE UNIKOVO MTB TEAM 15:25.6 02:23.2 07:49.6 (8)
9 9 / kluci [107] Patrik Ilšner 2007 CZE Prestige cycling team 15:35.3 02:32.9 07:52.5 (9)
10 10 / kluci [121] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 15:41.8 02:39.4 08:02.6 (12)
11 1 / holky [113] Zuzka Krátká 2008 CZE ** Zuzka ** 15:54.7 02:52.3 08:02.1 (11)
12 2 / holky [109] Ema Jirásková 2009 CZE Mitas Mercedes Benz Praha Trek 16:41.0 03:38.6 07:58.4 (10)
13 3 / holky [169] Sofie Piechová 2007 CZE Apache Loko Trutnov 18:07.1 05:04.7 08:38.2 (13)
14 11 / kluci [111] josef Jon 2009 CZE MTB Spartak Vrchlabí 18:07.9 05:05.5 08:53.5 (14)
15 12 / kluci [114] Dawid Krusz 2009 POL KKW NEXELO WAŁBRZYCH 18:22.9 05:20.5 09:06.1 (15)
16 13 / kluci [125] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs bikes team 19:59.6 06:57.2 09:18.3 (16)
17 4 / holky [112] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 20:53.5 07:51.1 09:23.5 (17)
18 14 / kluci [170] Vítek Borna 2009 CZE Spolek Radost 21:17.9 08:15.5 10:18.9 (18)
19 15 / kluci [118] Václav Rydlo 2008 CZE Police nad Metují 21:21.1 08:18.7 10:20.0 (19)
20 16 / kluci [167] Filip Matěna 2007 CZE 23:50.2 10:47.8 10:57.2 (20)
21 (-1) 17 / kluci [166] Dominik Šrytr 2009 CZE Pěkov 150,Police nad Metují 13:33.0 13:33.0 (21)
22 (-1) 5 / holky [120] Barbora Středová 2008 CZE Hronov 4 15:49.4 15:49.4 (22)

result list 3 MAXI kola muži

start ~ 12:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / M1 [86] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 54:01.8 16:57.6 (1) 35:21.6 (1)
2 2 / M1 [1] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 56:30.8 02:29.0 17:37.6 (2) 37:01.2 (2)
3 1 / MU [3] Alvin Tomášek 2000 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 57:16.2 03:14.4 18:15.5 (4) 37:36.2 (3)
4 1 / M2 [2] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 58:19.2 04:17.4 18:11.7 (3) 38:14.6 (4)
5 2 / MU [32] Michal Swárovský 1998 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 59:03.1 05:01.3 19:10.6 (6) 38:56.9 (5)
6 2 / M2 [30] Petr Pospíšil 1979 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 59:45.0 05:43.2 19:09.6 (5) 39:24.9 (6)
7 3 / M1 [11] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:01:13.0 07:11.2 19:26.2 (7) 40:13.2 (7)
8 3 / MU [25] Zdeněk Morávek 1996 CZE SUPERIOR RIDERS 01:02:00.7 07:58.9 20:07.8 (9) 41:11.0 (8)
9 3 / M2 [84] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 Sport 01:02:02.8 08:01.0 20:09.6 (10) 41:12.9 (10)
10 4 / M2 [6] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:02:09.5 08:07.7 20:23.7 (11) 41:27.1 (11)
11 4 / MU [16] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 01:02:48.8 08:47.0 20:06.3 (8) 41:11.7 (9)
12 5 / MU [33] David Štolba 1991 CZE GHOST team 01:03:11.3 09:09.5 20:47.0 (13) 42:06.7 (12)
13 6 / MU [71] Kamil Hodyl 1990 POL Cyklon Proal TEAM 01:03:30.9 09:29.1 20:45.0 (12) 42:08.1 (13)
14 5 / M2 [19] Lukáš Kopecký 1978 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:04:49.4 10:47.6 21:01.5 (15) 42:59.6 (14)
15 4 / M1 [5] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 01:06:17.7 12:15.9 20:53.3 (14) 43:00.9 (15)
16 6 / M2 [72] Rafał Szczepuch 1973 POL QUEST TEAM 01:06:23.5 12:21.7 21:37.6 (18) 43:56.2 (16)
17 7 / M2 [85] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:06:59.2 12:57.4 22:16.8 (22) 44:29.2 (20)
18 7 / MU [23] Pavel Melichar 1997 CZE Police nad Metují 01:07:07.1 13:05.3 21:35.4 (17) 44:12.1 (17)
19 8 / M2 [75] Marek Strnad 1972 CZE INS ateliér Náchod 01:07:13.5 13:11.7 21:38.9 (19) 44:24.9 (19)
20 8 / MU [8] Martin Blaho 1999 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:07:40.7 13:38.9 21:17.5 (16) 44:20.8 (18)
21 9 / M2 [70] Artur Gilewski 1974 POL Cyklonproal Kudowa 01:07:50.0 13:48.2 21:48.0 (20) 44:55.2 (21)
22 10 / M2 [31] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pitrs bikes team 01:08:44.9 14:43.1 22:19.6 (24) 44:58.9 (22)
23 1 / M3 [7] Karel Bernard 1967 CZE INS Atelier Náchod 01:09:57.6 15:55.8 22:19.0 (23) 46:01.9 (24)
24 9 / MU [12] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 01:10:54.0 16:52.2 22:21.3 (25) 45:56.7 (23)
25 11 / M2 [28] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 01:11:15.1 17:13.3 22:47.4 (26) 46:49.7 (26)
26 10 / MU [24] Petr Michalec 1995 CZE Pitrs bikes 01:11:53.7 17:51.9 23:05.7 (27) 47:04.0 (27)
27 12 / M2 [36] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes 01:12:16.7 18:14.9 24:13.5 (31) 48:32.9 (29)
28 13 / M2 [17] Petr Karajanis 1976 CZE Na poslední chvíli 01:12:41.9 18:40.1 23:28.3 (29) 48:04.4 (28)
29 5 / M1 [90] Milan Jakubec 1981 CZE Pítrs bikes 01:13:36.2 19:34.4 23:41.6 (30) 48:33.9 (30)
30 14 / M2 [20] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:15:52.8 21:51.0 24:17.1 (32) 49:18.8 (32)
31 15 / M2 [9] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 01:16:28.6 22:26.8 24:59.2 (34) 51:35.1 (36)
32 16 / M2 [91] Petr Kohoutek 1975 CZE Blue Fly 01:16:59.5 22:57.7 24:46.6 (33) 50:52.5 (34)
33 6 / M1 [38] Jiří Záliš 1988 CZE Pítrs bikes 01:17:35.9 23:34.1 25:03.2 (35) 50:31.1 (33)
34 17 / M2 [87] Michal Vrbský 1978 CZE INS Atelier Náchod 01:17:59.6 23:57.8 25:31.0 (37) 51:29.2 (35)
35 7 / M1 [89] Jan Kresta 1980 CZE Ústí nad Labem 01:21:15.2 27:13.4 25:37.4 (38) 53:02.5 (37)
36 18 / M2 [26] Vít Mráz 1974 CZE INS Atelier Náchod 01:22:15.0 28:13.2 25:05.1 (36) 53:16.5 (38)
37 (-1) 8 / M1 [29] PAVEL Plachta 1982 CZE Ktm Factory 54:58.4 26:07.9 (39) 54:58.4 (39)
38 (-1) 2 / M3 [13] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 55:48.7 27:39.2 (40) 55:48.7 (40)
39 (-1) 19 / M2 [95] Josef Sitta 1973 CZE Vlasovci 01:01:46.4 29:25.7 (41) 01:01:46.4 (41)
40 (-1) 20 / M2 [15] Jiří Jakeš 1977 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 01:02:15.8 31:03.9 (42) 01:02:15.8 (42)
41 (-1) 21 / M2 [76] Bartlomiej Zaborowski 1975 POL Cyklonproal Kudowa 01:05:02.9 31:13.5 (43) 01:05:02.9 (43)
42 (-1) 9 / M1 [94] Radek Novotný 1982 CZE FC Dulano 01:11:24.0 32:10.2 (44) 01:11:24.0 (44)
DNF / M2 [37] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 21:57.3 (21) 46:46.7 (25)
DNF / M1 [93] Martin Hloušek 1982 CZE HO štika 23:23.2 (28) 48:39.6 (31)
DNF / MU [34] Štěpán Štolfa 1998 CZE Pitrs bikes 58:22.0 (45)
DNF / M2 [27] Jiří Petr 1974 CZE INS Atelier Náchod 58:37.4 (46)
DNF / MU [22] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 01:03:52.0 (47)
DNF / MU [4] Michal Vejda 1994 CZE Prestige cycling team

result list 2 MAXI kola kadeti(ky), junioři(ky), ženy

start ~ 12:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / junioři [129] Lukáš Elčkner 2001 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 39:34.7 19:17.5 (1)
2 2 / junioři [148] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 39:51.7 00:17.0 19:20.1 (2)
3 3 / junioři [134] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 41:42.2 02:07.5 19:59.3 (3)
4 4 / junioři [145] Adam Sládek 2002 CZE SK Žamberk Tessuti Sport 45:00.9 05:26.2 22:16.6 (5)
5 5 / junioři [150] Martin Štěpán 2001 CZE Česká Metuje 45:01.6 05:26.9 21:55.2 (4)
6 1 / kadeti [140] Michal Petr 2004 CZE INS Atelier Náchod 46:42.5 07:07.8 22:32.7 (6)
7 2 / kadeti [139] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 47:12.4 07:37.7 22:41.0 (7)
8 3 / kadeti [152] Šimon Štolfa 2003 CZE SKI Police nad Metují 47:54.7 08:20.0 23:37.3 (8)
9 4 / kadeti [136] Lukáš Meier 2004 CZE GHOST team 48:21.0 08:46.3 23:46.9 (11)
10 5 / kadeti [137] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 48:52.3 09:17.6 24:14.8 (12)
11 6 / junioři [172] Vojtěch Hanč 2002 CZE MTB Spartak Vrchlabí 49:25.5 09:50.8 23:46.7 (10)
12 1 / ženy [130] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST Team 49:50.9 10:16.2 23:39.8 (9)
13 6 / kadeti [133] Martin Ilšner 2004 CZE Prestige cycling team 50:16.6 10:41.9 24:17.5 (13)
14 2 / ženy [127] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz 52:18.5 12:43.8 24:54.6 (14)
15 7 / junioři [135] Filip Lustinec 2001 CZE Apache race team Upice 53:17.7 13:43.0 25:51.4 (16)
16 1 / juniorky [176] Lenka Janovská 2001 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 54:59.8 15:25.1 26:56.8 (17)
17 7 / kadeti [126] Josef Javier Alvarez 2004 CZE SKI Police nad Metují 58:14.9 18:40.2 27:19.2 (18)
18 8 / kadeti [142] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 58:18.4 18:43.7 25:32.1 (15)
19 9 / kadeti [141] Jan Poche 2004 CZE GHOST team 01:04:32.1 24:57.4 30:58.2 (20)
20 3 / ženy [138] Vendula Pekárková 1983 CZE Kasper - Swix Team 01:05:23.6 25:48.9 31:38.7 (22)
21 2 / juniorky [131] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:05:54.1 26:19.4 31:23.0 (21)
DNF / junioři [146] Vojtěch Souček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM
DSQ / ženy [178] Monika Tučková 1993 CZE Skibikecentrum.cz team 27:45.8 (19)

result list starší minižáci

start ~ 13:58:39

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [69] Vojta Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 03:39.5 01:10.4 (1) 02:25.4 (1)
2 2 / kluci [181] Ondřej Vít 2010 CZE Pitrs bikes 03:58.1 00:18.6 01:17.6 (3) 02:39.4 (4)
3 3 / kluci [88] jan kopecký 2011 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:58.3 00:18.8 01:18.7 (4) 02:39.0 (3)
4 4 / kluci [68] Adrian Suchánek 2010 CZE Redneck 04:00.9 00:21.4 01:16.8 (2) 02:36.8 (2)
5 1 / holky [57] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 04:02.0 00:22.5 01:25.3 (7) 02:41.8 (5)
6 5 / kluci [59] Jan Horáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 04:05.9 00:26.4 01:23.9 (6) 02:44.9 (6)
7 6 / kluci [66] Matouš Moravec 2011 CZE Pitrs bikes 04:13.0 00:33.5 01:27.5 (8) 02:48.7 (7)
8 7 / kluci [60] Tomáš Janáček 2011 CZE TOM 04:21.0 00:41.5 01:23.6 (5) 02:51.2 (8)
9 8 / kluci [56] Radek Bayer 2010 CZE Pěkov Teplice nad Metuji 04:22.0 00:42.5 01:30.3 (9) 02:55.9 (9)
10 9 / kluci [92] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 04:32.3 00:52.8 01:37.8 (10) 03:05.0 (10)
11 10 / kluci [62] Šimon Jirásek 2011 CZE S sport Hronov 04:50.7 01:11.2 01:38.2 (11) 03:10.9 (11)
12 11 / kluci [61] Josef Janak 2011 CZE Moun club Kliny 04:57.4 01:17.9 01:45.2 (12) 03:20.2 (12)
13 12 / kluci [64] Nikos Karajanis 2011 CZE Na poslední chvíli 05:09.9 01:30.4 01:53.4 (13) 03:30.8 (13)
14 13 / kluci [65] Michal Král 2010 CZE Bukovice 05:16.2 01:36.7 01:55.4 (14) 03:35.9 (14)
15 2 / holky [67] Zuzana Ryšavá 2011 CZE Val 05:58.2 02:18.7 01:59.8 (15) 03:53.5 (15)
DNF / kluci [58] Matěj Hamáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 02:23.8 (16)

result list mladší minižáci

start ~ 14:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [163] Petr Sychrovský 2012 CZE AEROTEC SPORT TEAM 02:53.8 01:24.0 (1)
2 2 / kluci [157] Jakub Kovář 2012 CZE Sport Hotárek 03:00.2 00:06.4 01:27.4 (2)
3 3 / kluci [182] František Žilák 2012 CZE Pitrs bikes 03:11.3 00:17.5 01:41.9 (4)
4 1 / holky [154] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 03:25.6 00:31.8 01:50.3 (6)
5 4 / kluci [153] Jakub Bouček 2012 CZE Pitrs bikes team 03:30.2 00:36.4 01:37.4 (3)
6 2 / holky [180] Ema Beranová 2012 CZE Pitrs bikes 03:51.8 00:58.0 01:57.7 (7)
7 3 / holky [159] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 03:58.3 01:04.5 01:47.5 (5)
8 5 / kluci [165] Michal Tuček 2012 CZE Červený Kostelec 03:58.6 01:04.8 02:02.9 (8)
9 6 / kluci [162] Jonáš Ryšavý 2013 CZE Val 04:03.0 01:09.2 02:07.0 (9)
10 7 / kluci [155] Filip Horáček 2013 CZE Apache Loko Trutnov 04:07.4 01:13.6 02:12.1 (10)
11 8 / kluci [164] Dominik Šroler 2013 CZE MŠ Rviště 06:23.7 03:29.9 05:49.1 (11)
12 9 / kluci [175] Jan Bernard 2012 CZE Pitrs bikes 24:27.6 21:33.8 23:04.0 (12)

result list předškoláci

start ~ 14:22:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [80] Matyáš Novák 2014 CZE SKI Police nad Metují 01:46.1 00:52.7 (1)
2 2 / kluci [79] Aleš Lacina 2014 CZE Bukovice 02:11.4 00:25.3 01:07.4 (2)
3 3 / kluci [83] Jakub Tuček 2014 CZE Červený Kostelec 02:38.5 00:52.4 01:14.3 (3)
4 4 / kluci [81] Adam Skrbek 2015 CZE Vrchlabí 02:41.7 00:55.6 01:16.2 (4)
5 5 / kluci [96] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs bikes 02:44.5 00:58.4 01:19.0 (5)
6 6 / kluci [82] Nikolas Šroler 2015 CZE MŠ Rviště 02:53.9 01:07.8 01:36.3 (6)
7 7 / kluci [97] Martin Beran 2014 CZE Pitrs bikes 03:05.0 01:18.9 02:00.8 (7)

result list odrážedla

start ~ 14:29:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [173] František Balcar 2015 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:05.0
2 2 / kluci [168] Matěj Bříza 2015 CZE auto Trutnov 01:06.7 00:01.7
3 3 / kluci [174] Jakub Bernard 2015 CZE HC šneci Petrovice 01:15.8 00:10.8
4 4 / kluci [78] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:19.0 00:14.0
5 5 / kluci [183] Ondřej Plný 2015 CZE Teplice nad Metují 01:22.8 00:17.8
6 6 / kluci [179] Jan Hanuš 2017 CZE 02:00.1 00:55.1
7 1 / holky [184] zuzana Marková 2017 CZE Teplice nad Metují 04:20.7 03:15.7
DNS / kluci [171] matyas michalek 2017 CZE SKI Police nad Metují