ABB Trutnovský půlmaraton

2018-06-09 Trutnov

archiv

announcement

registration

start list

results

Předškoláci 100m total: 62, men : 31, women: 31, kluci: 31, holky: 31 [html] [pdf]
Školáci 400m total: 41, men : 20, women: 21, kluci: 20, holky: 21 [html] [pdf]
Školáci 800m total: 34, men : 19, women: 15, kluci: 19, holky: 15 [html] [pdf]
Školáci 1600m total: 17, men : 13, women: 4, kluci: 13, holky: 4 [html] [pdf]
1/2 Maraton total: 65, men : 55, women: 10, M1: 18, M2: 27, M3: 10, Z1: 6, Z2: 3, Z3: 1 [html] [pdf]
10km total: 60, men : 49, women: 11, Muži: 49, Ženy: 11 [html] [pdf]
5km total: 107, men : 58, women: 49, Muži: 58, Ženy: 49 [html] [pdf]
nordic 5 total: 9, men : 1, women: 8, Muži: 1, Ženy: 8 [html] [pdf]

start list Předškoláci 100m

start ~ 11:00:00 , 2012 and younger , registered: 62 participants ( 31 of men, 31 of women)

category # name state year team
kluci [323] Adamec Matěj CZE 2014 Svoboda nad Úpou
kluci [ ] Adamec Matěj CZE 2012 Svoboda nad Úpou
holky [337] Bartelová Rozárie CZE 2013 Trutnov
kluci [358] Blažek Daniel CZE 2012 ACS Rýchory
holky [317] Brýdlová Lucie CZE 2014 Trutnov
holky [321] Buková Antonie CZE 2013 Trutnov
holky [ ] Buková Antonie CZE 2013 Trutnov 1
kluci [315] Černý Lukáš CZE 2012 SK Janské Lázně
kluci [315] Černý Lukáš CZE 2012 SK Janské Lázně
holky [366] Čížková Adélka CZE 2015 Mladé Buky
kluci [360] Dědek Šimon CZE 2012 Jaroměř
holky [359] Dědková Sára CZE 2015
holky [363] Doležalová Anna CZE 2013 Atletika Trutnov
holky [307] Drygalská Tereza CZE 2014 Trutnov
kluci [309] Drygalski Samuel CZE 2012 Trutnov
kluci [355] Dvorský Antonín Karel CZE 2013 Olfin Car Ski Team Trutnov
holky [341] Glosová Anetka CZE 2014 Kocbeře
kluci [347] GREGORCZYK Bartlomiej POL 2014 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE
kluci [305] Guman Tomas CZE 2015 Trutnov
holky [304] Gumanova Matylda CZE 2012 Trutnov
kluci [351] Hradil Matyáš CZE 2012 Nahořany City
kluci [352] Hradil Max CZE 2016 Nahořany City
kluci [314] Hůlek Matyáš CZE 2012 Trutnov
holky [ ] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov
holky [350] Králová Denisa CZE 2012 Lvíčci Trutnov
kluci [303] Kubín Filip CZE 2012 Trutnov
kluci [302] kubín Marek CZE 2012 Trutnov
holky [335] Losenická Tereza CZE 2012 Kasper Swix Team Trutnov
holky [319] Lysenko Veronika UKR 2012 Trutnov
holky [312] Melišíková Maja CZE 2015 STS Pavlišov
kluci [338] Morávek Matěj CZE 2014 Trutnov
holky [361] Morávková Anna CZE 2012 Olfin Car Ski Team Trutnov
kluci [342] Nedvídek David CZE 2013 Hradec Králové
holky [367] němečková Michaela CZE 2012 Trutnov
kluci [362] Pilný Janek CZE 2015 Trutnov
kluci [343] Plšek Jan CZE 2015 Trutnov
holky [346] Plšková Julie CZE 2012 Trutnov
holky [353] Pošvová Kateřina CZE 2012 Nahořany City
kluci [310] Procházka Bořek CZE 2012 Trutnov
holky [340] Ryantová Annie CZE 2013 Trutnov
holky [354] Strnadová Barbora CZE 2013 Gymnastika Trutnov
holky [348] Svatá Dominika CZE 2014 Trutnov
kluci [336] Šilar Filip CZE 2017 Trutnov
kluci [322] Šimoník Ondřej CZE 2013 Praha 10
kluci [364] Šretr Jakub CZE 2013 Malé Svatoňovice
holky [365] Šretrová Anna CZE 2013 Malé Svatoňovice
kluci [320] Šustrová Amálie CZE 2012 SK Janské Lázně
holky [ ] Šustrová Amálie CZE 2012 SK Janské Lázně
kluci [ ] Švec Michael CZE 2015 Syrovínský běh
kluci [318] Švec Vlastimil CZE 2012 Syrovínský běh
holky [313] Trejbalová Nikola CZE 2012 Trutnov
holky [306] Trejbalová Stela CZE 2014 Trutnov
kluci [345] Tyrychtr Vojtěch CZE 2014 Batňovice
kluci [301] Veber Jakub CZE 2016 Klub Dřevěnice
holky [344] Veselá Anežka CZE 2014 Happy Team
holky [339] Vondrová Adéla CZE 2014 Trutnov
holky [311] Waciakowski Veronika CZE 2013 Veltrusy
kluci [349] Zahrádka Jan CZE 2014 Trutnov
holky [316] ZLÁMALOVÁ bARBORA CZE 2016 Trutnov
kluci [357] Žák Josef CZE 2015 Nahořany City
holky [356] Žáková Kateřina CZE 2012 Nahořany City
kluci [308] Žaluda Jonatan CZE 2014 Trutnov

start list Školáci 400m

start ~ 11:09:30 , 2010 - 2011 , registered: 41 participants ( 20 of men, 21 of women)

category # name state year team
holky [432] Božková Hana CZE 2011 Trutnov
holky [436] Brýdlová Tereza CZE 2011 Trutnov
kluci [438] Buk Iggy CZE 2011 SK Janské Lázně
holky [434] Buková Rozárie CZE 2011 Trutnov
holky [ ] Buková Rozárie CZE 2011 Trutnov 1
holky [433] Campbell Emily CZE 2011 Trutnov
kluci [452] Čížek Martin CZE 2008 Mladé Buky
kluci [442] Folc Ludvík CZE 2010 SK Janské Lázně
holky [ ] glosová adéla CZE 2011 rudník
holky [458] Hemrová Kristýnka CZE 2010 Trutnov
holky [455] Karnetová Sára CZE 2011 Trutnov
holky [439] Kolbová Ema CZE 2010 Horní Maršov
holky [ ] Kolbová Ema CZE 2010 SK Janské Lázně
holky [454] Králíková Anna CZE 2010 OLFIN CAR SKI TEAM TRUTNOV
kluci [440] Krýsl František CZE 2011 Trutnov
kluci [441] Krýsl Martin CZE 2011 Jívka
kluci [466] Kylian Tomáš CZE 2010 Sportovní akademie Šp. mlýn
kluci [465] Mánek Filip CZE 2010 Olfin car Ski Team
holky [437] Matsko Marta CZE 2011 ABB
kluci [463] Nedvídek Filip CZE 2011 Hradec Králové
kluci [464] Novotný Ondřej CZE 2011 Trutnov
kluci [ ] Novotný Ondřej CZE 2011 Olfin car Ski Team
kluci [449] Pavel Richard CZE 2010 Batňovice
kluci [431] Pech Jiří CZE 2011 Trutnov
holky [445] Polická Beáta CZE 2010 Velké Pořičí
kluci [457] Pošva Jan CZE 2010 Nahořany City
holky [453] Prokopová Tereza CZE 2010 Atletika Jaroměř
kluci [450] Richter Adam CZE 2010 SK Janské Lázně
holky [461] Součková Lucie CZE 2010 Trutnov
holky [456] Strnadová Natálie CZE 2010 Atletika Trutnov
kluci [460] Svatý Patrik CZE 2011 Trutnov
holky [435] Šedivá Veronika CZE 2010 Praha 8
kluci [430] Šimoník Jakub CZE 2010 Praha 10
holky [459] Špačková Ketrin CZE 2010 Trutnov
kluci [451] Šretr Richard CZE 2011 Malé Svatoňovice
kluci [446] Trejbal Kryštof CZE 2010 Trutnov
holky [447] Tyrychtrová Lucie CZE 2012 Batňovice
holky [444] Valentová Amélie CZE 2011 Trutnov
holky [448] Váňová Markéta CZE 2011 Rudná
kluci [443] zelenka Matěj CZE 2010 Olfin Car Ski Team
kluci [462] Železný Radim CZE 2010 HC Trutnov

start list Školáci 800m

start ~ 11:19:07 , 2008 - 2009 , registered: 34 participants ( 19 of men, 15 of women)

category # name state year team
kluci [527] Adamec Jakub CZE 2008 Svoboda nad Úpou
kluci [509] Bednařík Lukáš CZE 2009 Trutnov
holky [526] Božková Julie CZE 2009 Trutnov
kluci [525] Campbell Timothy CZE 2009 Trutnov
kluci [507] Čepelka Matyáš CZE 2008 Úpice
kluci [513] Doležal Adam CZE 2009 Trutnov
holky [502] Doležalová Tereza CZE 2008 BKL Machov
kluci [516] Drygalski Dominik CZE 2008 Trutnov
holky [512] Dvořáková Daniela CZE 2009 TJ Sokol Jaroměř
kluci [ ] glos filip CZE 2008 rudník
holky [503] Glosová Nela CZE 2009 TJ Dvůr Králové nad Labem
kluci [515] Guman Tadeas CZE 2009 Trutnov
kluci [511] Hlavaty Lukas CZE 2009 TRUTNOV
kluci [517] Holada Martin CZE 2009 Olfin car Ski Team
holky [518] Holadová Anna CZE 2008 Olfin car Ski Team
holky [522] Kolovrátníková Ema CZE 2009 Jaroměř
kluci [ ] Kopřiva Jan CZE 2009 Praha 10
holky [ ] Kopřivová Marie CZE 2009 Praha 10, Hostivař
kluci [505] Kovačič Sebastien CZE 2009 Trutnov
holky [ ] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov
kluci [500] Krejčí matěj CZE 2008 mk nová paka
holky [521] Lošová Pavlína CZE 2009 SK Janské Lázně
holky [504] Novotná Lenka CZE 2008 Carla.kupkolo.cz
kluci [501] Novotný Jan CZE 2009 Olfin Car Ski team
kluci [506] Oupic David CZE 2008 Trutnov
holky [528] Prouzova Sara CZE 2008 Trutnov
holky [514] Sadílková Natálie CZE 2009 Loko Trutnov
kluci [520] šerlepin aDAM CZE 2009 tRUTNOV
kluci [524] Šustr Marek CZE 2009 SK Janské Lázně
holky [523] Švecová Anežka CZE 2008 Syrovínský běh
kluci [530] teichman Tobiáš CZE 2008 Červený Kostelec
holky [519] Trejbalová Natálie CZE 2009 Trutnov
holky [508] Wiesnerová Denisa CZE 2009 BKL Machov
kluci [510] Žák Vratislav CZE 2009 Nahořany City

start list Školáci 1600m

start ~ 11:32:00 , 2004 - 2007 , registered: 17 participants ( 13 of men, 4 of women)

category # name state year team
holky [614] Campbell Julia CZE 2007 Trutnov
kluci [603] Čepelka Vojtěch CZE 2006 Úpice
kluci [ ] Černý Tom CZE 2007 SK Janské Lázně
kluci [609] Černý Tomáš CZE 2007 SK Janské Lázně
kluci [610] Dutka Ondřej CZE 2007 Jablonec nad Nisou
kluci [611] Dutka Pavel CZE 2005 Trutnov
kluci [608] Folc Tomáš CZE 2005 SK Janské Lázně
kluci [607] gabrle Matěj CZE 2005 Trutnov
kluci [ ] Honegr Filip CZE 2007 Jiskra Hořice
holky [602] Kovačičová Rosalie CZE 2006 Trutnov
holky [605] Pošvová Michaela CZE 2007 Nahořany City
kluci [606] Sadílek Šimon CZE 2006 Trutnov
kluci [612] Sálaba Dan CZE 2004 SKI JILEMNICE
holky [600] Sloupová Eliška CZE 2007 Trutnov
kluci [613] Šedivý David CZE 2007 Praha 8
kluci [604] Topalovský Petr CZE 2007 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
kluci [601] Vondra Matyáš CZE 2007 Vondra Team

start list 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00 , all years of born , registered: 65 participants ( 55 of men, 10 of women)

category # name state year team
Z3 [23] adamcová Alena CZE 1966 Anakonda team
M2 [3] Babka Zdeněk CZE 1981 Trutnov
M1 [57] Bouček Tomáš CZE 1997 Předměřice nad Labem
M2 [1] Brýdl Pavel CZE 1980 SALOMON/SUUNTO
M3 [4] Bříza Vladimír CZE 1951 KRB Chrudim
M2 [5] Buka Tomáš CZE 1980 Trutnov
M1 [6] Celba Petr CZE 1986 Pells Team Brno
M3 [7] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
M2 [8] Čížek Martin CZE 1979 Kasperovci
M1 [58] Doležal Ondřej CZE 1988 Trutnov
M2 [9] Frýba Milan CZE 1975 Trutnov
M2 [10] Gottwald Michal CZE 1983 Janov nad Nisou
M1 [11] Haas Jan CZE 1984 Kasper Swix team Trutnov
M1 [59] Hoffman Marcel CZE 1996 Rodov, Smirice
Z1 [62] Holečková Luštincová Lucie CZE 1993 LUSTi Team
M2 [ ] Honegr Tomáš CZE 1979 Hořice
M2 [44] Hošek Pavel CZE 1974 Trutnov
M1 [12] Hudec Jakub CZE 1997 Kasperovci
M2 [ ] Jahoda Zdeněk CZE 1977 BK BĚKODO TEPLICE
M1 [13] Janáček Adam CZE 1987 Matiti
Z2 [14] Kacířová Svatoslava CZE 1981 LOKO TRUTNOV
M2 [47] Kostka Karel CZE 1973 Trutnov
M1 [15] Kozák Milan CZE 1991 Červený Kostelec
M1 [40] Krákora Ondřej CZE 2003 Olfin Car Ski Team
M3 [16] Krátký Josef CZE 1965 Hvězda Pardubice z.s.
M2 [18] Kubín Martin CZE 1970 tRUtNov
M1 [60] Labuda Tomáš CZE 1996 Mladé Buky
M3 [46] Lanta Stanislav CZE 1963 Vellé Poříčí
Z1 [19] Lešková Tereza CZE 1992 Trutnov
M2 [ ] Łepkowski Arkadiusz POL 1981 Świdnica
M1 [41] Makovička Milan CZE 2001 Olfin Car Ski Team
M1 [56] Marcinčín Jakub CZE 1986 Trail Losers
M1 [20] Marcinčín Martin CZE 1990 Trail Losers
M2 [21] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
M3 [53] Nečas Josef CZE 1958 Upice
Z1 [51] Nesvadbová Michaela CZE 1986 Mladé Buky
M2 [45] Novotný Luděk CZE 1974 Carla.kupkolo.cz
M3 [17] Nývlt Jiří CZE 1959 Olfin Car - Vella Trutnov
Z1 [55] Ochvatová Jana CZE 1993 Opava
M2 [22] Peška Tomáš CZE 1974 Kasper - Swix Trutnov
Z2 [50] Petrovová Pavlína CZE 1983 Trutnov
M1 [24] Procházka Radek CZE 1989 Trutnov
M3 [25] Prokůpek Aleš CZE 1966 ČKS SKI JILEMNICE
M2 [26] Ročárek Jiří CZE 1983 Vltava Fund Team
M2 [27] Rozík Martin CZE 1977 Rosice
M2 [48] Ryšavý Martin CZE 1975 Promusic Prolog Bike
M2 [28] Sadílek Aleš CZE 1981 Horní Slivno
M2 [29] Salaba David CZE 1971 ČKS SKI Jilemnice
M2 [30] Sloup Stepan CZE 1976 ABB Trutnov
Z1 [31] Solánská Jana CZE 1985 TJ Maratonstav Úpice
M3 [32] Svoboda Petr CZE 1968 ČKS SKI Jilemnice
M2 [42] Šesták Karel CZE 1971 Kasper Swix Team Trutnov
M1 [33] Škrob Vojtěch CZE 1985 Sivice
M2 [ ] Šturma Robert CZE 1980 Trutnov
M3 [61] Šubrt Michal CZE 1958 Trutnov
M2 [34] Švec Marek CZE 1981 Syrovínský běh
M2 [35] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
M2 [43] Vašíček Roman CZE 1974 CONTINENTAL ADRŠPACH
M1 [36] Veselý Jan CZE 1985 Happy Team
M2 [37] Vojtěch Michal CZE 1977 Posilovna Vella Trutnov
M1 [38] Vykus Vlastimil CZE 1984 ABB SAS
Z2 [39] Wańková Dita CZE 1971 TJ Tichá ulička
Z1 [52] Zeiskova Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
M3 [49] Zelenka Petr CZE 1968 Roprachtice
M1 [54] Zlámal Aleš CZE 1987 Kasper Swix team

start list 10km

start ~ 12:05:00 , all years of born , registered: 60 participants ( 49 of men, 11 of women)

category # name state year team
Muži [102] Blažek Martin CZE 1971 ACS Rýchory
Ženy [103] Boudíková Adéla CZE 1986 Vltava Fund team
Muži [104] Brož Jan CZE 1980 Trutnov
Muži [105] Čech Petr CZE 1989 Trutnov
Muži [143] drygalski Henryk CZE 1979
Muži [106] Ficek Jan CZE 1992 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [147] Gotz Jan CZE 1969 Bohemiabike
Muži [278] Heczko ml. Stanislav CZE 2001 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
Muži [108] horak jiri CZE 1981 SKP Trutnov
Muži [ ] horak jiri CZE 1958 SKP Trutnov
Muži [107] Horák Jiří CZE 1958 SUP Trutnov
Ženy [153] Horáková Tereza CZE 1995 Svoboda nad Úpou
Muži [154] Hrdinka Daniel CZE 1997 OOS TJ Spartak Vrchlabí
Muži [109] Hruška Jan CZE 1989 Kasper - Swix Team
Muži [110] Hůlek Lubomír CZE 1987 Džusy a šťávy
Ženy [111] Jiroutová Lucie CZE 1992 Pell´s Team Brno
Ženy [112] Kaňová Kateřina CZE 1989 Hradec Králové 2
Muži [113] Kolář Marek CZE 1988 Sunski Academy
Muži [146] Kolovrátník Jiří CZE 1977 JIROUS
Muži [134] Krákora Petr CZE 1970 Kasper Swix Team
Muži [152] Kral Daniel CZE 1984 356
Muži [144] Krýsl Martin CZE 1974 Jívka
Muži [150] Kudela Ondřej CZE 1980 Baterca
Muži [114] Lábr David CZE 1988 ABB Pilsen
Muži [ ] Machoň Josef CZE 1972 Trutnov
Muži [115] Marsal Jan CZE 1990 ABB Pilsen
Muži [149] Marvan Ondřej CZE 1990 Kasperovci
Muži [116] Matsko Oleksii CZE 1977 ABB
Muži [151] Melichar Robert CZE 1973 Trutnov
Muži [117] Miháč Maroš CZE 1988 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [136] Morávek Marek CZE 1981 Trutnov
Ženy [118] Nevlidová Radka CZE 1993 Trutnov
Muži [101] Novák Martin CZE 1980 Nikitka
Muži [139] Pech Michal CZE 1967 Trutnov
Ženy [119] Pechova Marketa CZE 1976 Trutnov
Muži [142] Petrov Michal CZE 1978 Trutnov
Muži [120] Polák Petr CZE 1978 ABB Pilsen
Muži [ ] Polák Vojtěch CZE 1988 Trutnov
Muži [121] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
Muži [137] Prášek Adam CZE 1999 Kasper Swix Team
Muži [155] Schejbal Oldřích CZE 1991 Rafans Team
Muži [138] Slavkovský Milan CZE 1976 Rudník
Ženy [122] Smith Lucie CZE 1973 Vrchlabí
Muži [123] Smrekovsky Peter SVK 1989 Najlepší
Muži [124] Stempel Adam CZE 1992 SMT
Ženy [125] Stoklasová Eva CZE 1975 Kasper - Swix Team
Muži [140] Šedivý Pavel CZE 1973 SK Jánské Lázně
Muži [ ] Šedivý Pavel CZE 1973 SK Janské Lázně
Ženy [145] šerlepinová Daniela CZE 1974 trutnov
Muži [126] Šilar Martin CZE 1976 Trutnov
Muži [141] Šimůnek Ondřej CZE 1998 Kasper Swix Team
Ženy [148] Štěpánská Helena CZE 1975 VOCODE
Muži [127] Štěpánský Jan CZE 1994 TJ Loko Trutnov Triatlon
Muži [128] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
Muži [129] Trejbal Jan CZE 1988 Trutnov
Ženy [130] Tyrychtrová Tereza CZE 1981 Batňovice
Muži [131] Veber Tomáš CZE 1974 Kasper Swix Team
Muži [132] Veselý Petr CZE 1982 OlfinCar Trutnov
Muži [133] Vondra Václav CZE 1968 Rudník
Muži [135] Vozka Pavel CZE 1989 Kasper - Swix Team

start list 5km

start ~ 12:10:00 , all years of born , registered: 107 participants ( 58 of men, 49 of women)

category # name state year team
Muži [288] Augusta Čeněk CZE 1998 SK NMMET
Muži [269] Bejdák Josef CZE 2006 SK Janské Lázně
Muži [289] Božek Petr CZE 1975 ABB Trutnov
Ženy [201] Brzáková Nikola CZE 1986 Buchtičky
Muži [202] Buryšek Matyáš CZE 2008 Olfin Car Ski Team Trutnov
Ženy [254] Csampaiová Jana CZE 1969 Mladé Buky
Muži [67] Čech Jan CZE 1988 Trutnov
Ženy [268] Černá Karolína CZE 2006 DUKLA PRAHA
Ženy [ ] Černá Karolína CZE 2005 SK Janské Lázně
Muži [203] Červený Jakub CZE 1995 TJ Lokomotiva Trutnov
Ženy [263] Dědková Martina CZE 1984 Jaroměř
Ženy [ ] Dvořáková Marcela CZE 1985 Olfin Car Ski Team Trutnov
Muži [280] Fiebinger Matouš CZE 2006 Trutnov
Muži [281] Fiebinger Šimon CZE 2003 Trutnov
Muži [204] Fiedler Jiri CZE 1981 Kunštát
Muži [205] glos petr CZE 1981 6105
Ženy [206] Heinzelová Veronika CZE 2000 Trutnov
Muži [274] Hlaváček Jonáš CZE 1999 Kasper Swix Team
Muži [207] Holub Petr CZE 1966 Kasper - Swix Team
Ženy [287] Holubová Pavla CZE 1994 Kasper - Swix Team
Ženy [208] Horáková Renata CZE 1982 Trutnov
Ženy [260] Hospudková MIchaela CZE 1975 Trutnov
Muži [256] Hošek Adam CZE 2007 Staré Buky
Muži [209] Hrázský Josef CZE 1974 ABB Pilsen
Ženy [210] Hůlková Kateřina CZE 1986 Džusy a šťávy
Muži [293] Hurdálek Ladislav CZE 1975 Tetrapak IF
Muži [292] Hurdálek Robert CZE 2003 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
Muži [ ] Hurdálek Robert CZE 2003 TJ Lokomotiva Trutnov
Ženy [282] Chaloupková Naďa CZE 1985 Trutnov
Muži [258] Javůrek Pavel CZE 1981 Trutnov
Ženy [211] Jelínková Šárka CZE 1984 Trutnov
Muži [69] Jiránek Martin CZE 1978 Džusy a šťávy
Muži [212] JUNEK IVAN CZE 1967 REALITY JUNEK
Ženy [213] Kadanikova Andrea CZE 1975 Trutnov
Muži [215] Karal Pavel CZE 1997 Luže
Muži [214] Karal Pavel CZE 1970 Luže
Ženy [216] Karalová Renata CZE 1974 Luže
Muži [217] Koňák Ladislav CZE 1987 Trutnov
Muži [218] Kopřiva Jan CZE 1981 GoFreestyle
Muži [ ] Kopřiva Jiří CZE 1979 Draci z Moravy
Ženy [219] Kopřivová Alena CZE 1977 Praha, Hostivař
Ženy [220] Kopřivová Marie CZE 1988 GoFreestyle
Muži [222] Kotyk Šíma CZE 2008 HC Trutnov
Muži [221] Kotyk Vojta CZE 2005 HC Trutnov
Muži [276] Krejdl Lukáš CZE 1984 Trutnov
Ženy [223] Leblochová Jana CZE 2004 Olfin car Ski Team
Ženy [255] Losenická Jana CZE 1977 Losenický a spol.
Ženy [300] Lošová Martina CZE 1987 Buchtičky
Muži [286] Lukášek Martin CZE 2000 Trutnov
Ženy [224] Málková Veronika CZE 1997 Slatiňany
Ženy [283] martínková Monika CZE 1986 Lípa nad Orlicí
Ženy [297] Máslová Simona CZE 1992 Hradec Králové
Muži [273] Mehl Jakub CZE 1998 AC Péťa
Muži [225] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
Muži [226] Mráz Michael CZE 1998 Kasper Swix team
Ženy [285] Müllerová Veronika CZE 2000 CCC region Damane
Ženy [ ] Müllerová Veronika CZE 2000 Trutnov
Muži [ ] Murčo Petr CZE 1964 Kasper-Swix Team
Ženy [261] Nováková Renata CZE 1974 Trutnov
Ženy [291] Nývltová Marcela CZE 1985 Olfin Car - Vella Trutnov
Ženy [295] Odehnalová Marie CZE 1979 ABB
Muži [227] Oupic Martin CZE 1967 Trutnov
Muži [284] Pangrác Pavel CZE 1976 Trutnov
Muži [228] Pavlas Luděk CZE 1984 OAJL
Ženy [229] PLNÁ Natálie CZE 2004 BKL Machov
Ženy [230] Poláková Alena CZE 1980 ABB
Ženy [231] Procházková Kateřina CZE 1982 ABB Pilsen
Muži [232] Přibyl Michal CZE 1999 KPČ PŠ
Muži [265] Sadílek Šimon CZE 2006 Trutnov
Ženy [296] Sadílková Michaela CZE 1976 Trutnov
Ženy [233] Schubertová Monika CZE 1974 LÉKÁRNA U ŘEKY
Muži [234] Skalický Jakub CZE 2004 MTB Spartak Vrchlabí
Muži [272] Stádník Jakub CZE 1998 KPČ
Ženy [235] Strnadová Petra CZE 1984 Hořičky
Muži [264] Suchánek Josef CZE 1973 Trutnov 2
Ženy [236] Šedivá Marcela CZE 1975 Praha 8
Muži [237] Šedivý Martin CZE 1974 Praha 8
Muži [290] Šimoník Martin CZE 1979 Praha 10
Ženy [238] Šípková Petra CZE 1987 Kasper - Swix Team
Muži [239] škop petr CZE 1976 1037 eng. team ABB Trutnov
Ženy [279] Škopová Štěpánka CZE 2007 Trutnov
Ženy [240] Šorfová Nikola CZE 1995 Buchtičky
Muži [299] Štrekl Marek CZE 1999 Trutnov
Muži [241] Šustr Marek CZE 1974 SK Janské Lázně
Ženy [242] Šustrová Jana CZE 1980 SK Janské Lázně
Ženy [262] Trachtulcová Hana CZE 1979 Rudník
Ženy [277] Truxová Anděla CZE 1974 Continental Adršpach
Muži [243] Týfa Roman CZE 1956 Trutnov
Ženy [244] Tylšová Daniela CZE 1978 Triatlon Team Trutnov
Muži [298] Vácha Lukáš CZE 1994 HC Trutnov
Muži [245] Valenta Vojtěch CZE 1991 PM-Trutnov
Ženy [246] Vaňková Kateřina CZE 1979 Penzion U Karabiny, Adršpach
Muži [247] Vejtasa Miroslav CZE 1967 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [294] Vintr Matyáš CZE 2002 Loko Truntov
Muži [248] Vondra Josef CZE 1971 Hvězda Pardubice z.s.
Ženy [249] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [68] Vozková Lada CZE 1965 Kasper - Swix Team
Muži [266] Waciakowski Roman CZE 2009 Veltrusy
Ženy [267] Waciakowski Zdenka CZE 1979 Veltrusy
Ženy [251] Wetterová Adriana CZE 2004 Džusy a šťávy
Muži [259] zahrádka jan CZE 1978 Trutnov
Muži [275] Zelenka Jan CZE 1984 Avenier Financial Group Trutnov
Muži [252] Zima Matěj CZE 1998 TJ Lokomotiva Trutnov
Ženy [253] žabčíková andrea CZE 1995 Kasper Swix Team
Muži [271] Žaluda David CZE 1973 Jedna noha netleska
Ženy [270] Žaludová Jana CZE 1979 SPB Dubový Háj
Muži [257] Železný Radim CZE 2010 HC Trutnov

start list nordic 5

start ~ 12:10:00 , all years of born , registered: 9 participants ( 1 of men, 8 of women)

category # name state year team
Ženy [1004] božková Zuzana CZE 1980 Trutnov
Ženy [1001] čermáková Michaela CZE 1979 Trutnov
Ženy [92] Čípelová Šárka CZE 1982 Trutnov
Ženy [91] Daňková Šárka CZE 1967 TRUTNOV
Ženy [90] Korotvičková Miroslava CZE 1977 Trutnov
Muži [1006] lokvenc Zdeněk CZE 1967 Trutnov
Ženy [1002] procházková Eva CZE 1975 Trutnov
Ženy [1003] valášková Lenka CZE 1990 Dvůr Králové
Ženy [1005] vohnoutová markéta CZE 1987 Dvůr Králové