ABB Trutnovský půlmaraton

2019-06-08 Trutnov

archiv

announcement

registration

start list

results

Předškoláci 100m total: 1, men : 0, women: 1, kluci: 0, holky: 1 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 800m total: 3, men : 1, women: 2, kluci: 1, holky: 2 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 1600m total: 1, men : 0, women: 1, kluci: 0, holky: 1 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 400m total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
1/2 Maraton total: 4, men : 3, women: 1, M1: 2, M2: 1, M3: 0, Z1: 1, Z2: 0, Z3: 0 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
10km total: 5, men : 5, women: 0, Muži: 5, Ženy: 0 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
5km total: 1, men : 0, women: 1, Muži: 0, Ženy: 1 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
nordic 5 total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]

start list Předškoláci 100m

start ~ 11:00:00 , registered: 1 participants ( 0 of men, 1 of women)

category # name state year team
holky [ ] Prouzova Laura CZE 2014 Trutnoc

start list Školáci 800m

start ~ 11:05:00 , registered: 3 participants ( 1 of men, 2 of women)

category # name state year team
kluci [ ] Kolaja Bedřich CZE 2013 Sportchallenge
holky [ ] Polická Beáta CZE 2010 Velké Pořičí
holky [ ] Polická Julie CZE 2011 Velké Pořičí

start list Školáci 1600m

start ~ 11:10:00 , registered: 1 participants ( 0 of men, 1 of women)

category # name state year team
holky [ ] Prouzova Sara CZE 2008 Trutnov

start list Školáci 400m

start ~ 11:20:00

start list 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00 , registered: 4 participants ( 3 of men, 1 of women)

category # name state year team
M2 ABB [ ] Gottwald Michal CZE 1983 Janov nad Nisou
Z1 [ ] Lešková Tereza CZE 1992 Trutnov
M1 [ ] Procházka Radek CZE 1989 Trutnov
M1 [ ] Veselý Jan CZE 1985 Happy Team

start list 10km

start ~ 12:05:00 , registered: 5 participants ( 5 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži ABB [ ] Ficek Jan CZE 1992 ABB PGHV Brno Slatina
Muži ABB [ ] Miháč Maroš CZE 1988 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [ ] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
Muži ABB [ ] Stempel Adam CZE 1992 SMT
Muži ABB [ ] Šmejkal Petr CZE 1989 ABB PGHV Brno Slatina

start list 5km

start ~ 12:10:00 , registered: 1 participants ( 0 of men, 1 of women)

category # name state year team
Ženy [ ] Vogelová Anna CZE 1991 Šneci v běhu

start list nordic 5

start ~ 12:10:00 , registered: 1 participants ( 1 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [ ] Vévoda Tomáš CZE 1973 SK Stanovice