Ádrkros

2015-11-07 Adršpach

announcement

registration

start list

results

Hlavní závod total: 518, men : 373, women: 145, Muži: 373, Ženy: 145 [html] [pdf]

start list Hlavní závod

start ~ 11:59:44 , all years of born , registered: 518 participants ( 373 of men, 145 of women) 9km, platba na místě

category # name state year team
Muži [63] Adamec Martin CZE 2001 Olfin Car - Vella
Muži [11] Adámek Petr CZE 1993 Apache Loko Trutnov
Muži [238] Akštejn Petr CZE 1973 SKP Trutnov
Muži [420] Alvarez Josef CZE 2004 Spartak Police nad Metují
Ženy [199] Ambrožová Iva CZE 1979 Sobol TJ Únětice
Muži [471] Andera Michal CZE 1984
Ženy [395] Andršová Zuzana CZE 1980 Ski Skuhrov n.B.
Muži [476] Aur Zdeněk CZE 1953 VK Slavia Hradec Králové
Muži [210] Balcar Jiří CZE 2003 HO Náchod
Muži [440] Bartoš Jaroslav CZE 1982 Babí
Muži [12] Bartoš Michal CZE 1992 HK ADR ROCK
Ženy [339] Bártová Václava CZE 1983 Jilemnice
Muži [237] Bayer Martin CZE 1994 SKP Trutnov
Muži [385] Bednařík Janek CZE 1975 Turnov
Muži [435] Beier Matouš CZE 2004
Muži [13] Beneš Petr CZE 1983 HOCK horolezecký oddíl
Ženy [ ] Benešová Nikol CZE 1999 Redpoint Eleven Team
Muži [3] [Zomba] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
Muži [15] Beránek Martin CZE 1978 Ultrasáci
Ženy [17] Beranová Anna CZE 1991 SKI Police nad Metují
Ženy [16] beranová Kateřina CZE 1986 Spartak Police nad Metují
Muži [387] Berger Jens GER 1969 HO Pivo
Muži [370] Bernard Vladimír CZE 1971 HO Stika HK
Ženy [497] Bernardová vENDULA CZE 1977 Kvasné věci
Muži [407] Bernatík Ondřej CZE 1984 Brno
Ženy [357] Bernatíková Petra CZE 1982 Brno
Ženy [372] Bittnerová Eva CZE 1982 Trutnov
Ženy [18] Blechová Veronika CZE 1992 Ušáci
Muži [384] Bodzek Artur CZE 1975 Polsko
Ženy [19] Borůvková Kateřina CZE 1987 Trutnov
Muži [111] [Wikipedie] Brabec Hynek CZE 1975 Penzion Adršpach
Muži [427] Brádler Jakub CZE 1988 Krakonoš nepočká
Muži [22] Brádler Petr CZE 1967 Piráti
Ženy [223] Brahová Andrea CZE 1980 Spartak Police
Muži [190] Bruckner Radek CZE 1972 V Štíhlách
Muži [170] Brunclík Ivo CZE 1958 TJ Slovan Špindlerův Mlýn
Muži [1] Brýdl Pavel CZE 1980 SALOMON/SUUNTO
Ženy [404] Břetinová Ivana CZE 1984 Rudá nad Moravou
Ženy [301] Budílková Kamila CZE 1992 Radvanice
Muži [496] Buchar Daniel CZE 1983 Police n. Met.
Ženy [403] Buňková Jana CZE 1986 Ústí nad Labem
Muži [23] Buriánek Lukáš CZE 1992 Hronov
Ženy [324] Cabalková Petra CZE 1988 Pardubice
Muži [416] Cenkl Jakub CZE 1982 Frýdlant n/O
Muži [377] Cornelius Ullrich GER 1986 HO Pivo
Muži [287] Cyinner Martin CZE 1985 Sucháč ski team
Ženy [343] Czinnerová Marie CZE 1985 Sucháč tým
Muži [27] Čábelický Pavel CZE 1982 AKLVK BIKOMATIC
Muži [10] [Tomas] Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [189] Čálek Ondřej CZE 2001 Spartak Police nad Metují
Ženy [499] Čepková Magda CZE 1972
Muži [28] Černý Jan CZE 1975 Opatovice nad Labem
Muži [31] Černý Jaroslav CZE 1972 Ostravská Pivní Peruť
Muži [32] Černý Vladimír CZE 1976 AKLVK Mladá Boleslav
Muži [34] Červený Jakub CZE 1995 TJ Lokomotiva Trutnov
Muži [328] Čivrný Jiří CZE 1953 Semily
Muži [305] Čížek Petr CZE 1984 Petr a Jirka
Muži [482] Daněk Alešák CZE 1992 Bez šance bmx team
Muži [249] David Michal CZE 1977 Kasperovci
Muži [450] Deren Gregorz CZE 2000 Polsko
Ženy [251] Dlouhá Tereza CZE 1991 Turnov
Ženy [ ] Dolanská Pavla CZE 1987 HO-Mlada Boleslav
Muži [362] Dostál Jan CZE 1986 VELLA TEAM NÁCHOD
Muži [224] Dostalík Tomáš CZE 1989 Žulová
Muži [227] Ďoubal Jan CZE 1986
Muži [410] Drahoňovský Jan CZE 1980 Jičín
Muži [35] Duben Lubomír CZE 1960 Sokol Lípa
Muži [421] Dufek Martin CZE 1971 Penzion Zámecká
Muži [304] Dufek Milan CZE 1985 Brno
Muži [5] Duch Miroslav CZE 1979 AKLVK
Muži [211] Ducháč Michal CZE 1968 BKL Machov
Muži [184] Durčák Miky CZE 1977 HO Opava
Ženy [245] Ďurecová Jana CZE 1983
Muži [208] Dvořák Dalibor CZE 1984 Praha 4
Muži [263] Dvořák Pavel CZE 1972 TJ Sokol Nové Město nad Metují
Muži [354] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
Ženy [311] Emlerová Jitka CZE 1977 Arbogard
Muži [257] Farbák Ivan CZE 1969 Rauta Hirwaynen
Muži [341] Fátor Marek CZE 2004 Atletika
Muži [342] Fátor Miloslav CZE 1964 Matatouslav Úpice
Ženy [319] Ferusová Jana CZE 1976 Maine
Muži [277] Fiala Petr CZE 1987 OK Lokomotiva Pardubice
Muži [454] Fichtner Adam CZE 1985 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [402] Fichtner Michal CZE 1983 Continental BDY
Ženy [ ] Fiklíková Petra CZE 1970 Spona Teplice
Ženy [183] Flašarová Lenka CZE 1972 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Muži [252] Flégl Michal CZE 1980 Trutnov
Ženy [188] Foralová Michaela CZE 1974 Brno
Ženy [468] Fořtová Michala CZE 1984 Hardcore Tréninky
Muži [332] Frýdl Miroslav CZE 1964 Hradec Králové
Muži [36] Gajdošík Jan CZE 1983 Květnice
Muži [242] Gazdag Matyáš CZE 2004 Praha 10
Muži [241] Gazdag Vladimír CZE 1971 Praha 10
Muži [45] [Doutnák] Gemperle Richard CZE 1970 ADR Rock
Muži [455] Groh Radoslav CZE 1989 Hudy - La Sportiva
Ženy [481] Grohová Karolína CZE 1990 TJ Dukla Liberec
Muži [254] Grolmus Jiří CZE 1979 Judo Liberec
Muži [233] Gult Martin CZE 1975 Wikov Hronov
Ženy [234] Gultová Adéla CZE 1982 Velké Poříčí
Muži [363] Gurtler Jan CZE 1984 HO Teplé banán
Muži [423] Haas Jan CZE 1984 Kasper Swix team Trutnov
Muži [266] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
Muži [37] HÁJEK David CZE 1971 liberec 6
Muži [38] HÁJEK JAN CZE 1994 liberec 6
Ženy [39] hájková jana CZE 1971 liberec 6
Muži [457] Hák Zdeněk CZE 1980 Alpin Club Rokytnice n/J
Muži [42] Hanáček Roman CZE 1977 HO HSK
Ženy [276] Hančová Petra CZE 1996 OK Lokomotiva Pardubice
Muži [43] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
Muži [347] Harašta Tomáš CZE 1983 Tesla Brno
Muži [321] Harom Tomáš CZE 1980 HS EPO Survival
Muži [44] Haták Miloš CZE 1983 Hradec Králové
Muži [261] Hausenblas Karel CZE 1982 Praha 4
Ženy [206] Havalcová Hana CZE 1962 ametek hoby team
Muži [495] Havel Lukáš CZE 1974 Olfin Car Ski Team
Ženy [47] Havlová Marie CZE 1976 Olfin Car Ski Team Trutnov
Ženy [48] Hedvíková Eliška CZE 1987 Police nad Metují
Muži [49] Hefka Lukáš CZE 1984 Ultrasáci
Muži [346] Herbs Jan CZE 1975 Vrchaři Vrchlabí
Ženy [50] Heřmánková Růžena CZE 1993 Ještěrky
Muži [216] Hildebrand Moritz GER 1983 Obotritia
Muži [52] Hladík Josef CZE 1971 AKLVK Mladá Boleslav
Muži [53] Hloušek Martin CZE 1982 MTBO racing team
Muži [54] Hluchý Jan CZE 1973 HO Mn. Hradiště
Muži [55] Hluchý Karel CZE 1967 khsport.cz
Ženy [56] Hnátnická Lenka CZE 1992 Ušáci
Ženy [353] Holečková Luštincová Lucie CZE 1993 LUSTi Team
Muži [212] Hollenbach Bernd GER 1962 Lok Pirna
Ženy [213] Hollenbach Eva GER 1965 Lok Pirna
Muži [472] Holubec Luboš CZE 1968 TT Trutnov
Muži [187] Homolka Pavel CZE 1973 Frydštejn
Muži [57] Horák Jan CZE 1987 Police nad Metují
Muži [367] Horák Jiří CZE 1981 SUP Trutnov
Muži [368] Horák Jiří CZE 1958 SUP Trutnov
Muži [58] Horálek Jiří CZE 1986 Hradec Králové
Muži [ ] hradecký petr CZE 1985 bezvabezky.cz
Ženy [59] Hrdinová Adéla CZE 1994 Krakonoš nepočká
Muži [60] Hrůša Jakub CZE 1976 Bělý 9
Muži [313] Hrůša Vojtěch CZE 1999 TJ Sokol HK
Muži [7] Hruška Jan CZE 1989 Kasper - Swix Team
Ženy [247] Hrúziková Eva SVK 1973 Molfit
Muži [262] Hubáček Filip CZE 1981 Praha 2
Muži [445] Hübl Radek CZE 1988 RunSport/Salomon Team
Muži [198] Huček Jakub CZE 1987 Vella Team
Muži [61] Husák Václav CZE 1981 Ultrasáci
Muži [302] Hynek Jan CZE 1991 Trutnov
Muži [289] Chalupa Jaroslav CZE 1958 HO Beroun
Muži [451] Chlubna Petr CZE 1993 Kunice
Ženy [209] Chlupová Petra CZE 1988 Horní Počernice
Muži [371] Ipon Radis CZE 1986 Judoclub Trutnov
Muži [236] Jahelka Adam CZE 2003 Olfin car Ski Team
Muži [62] Jakoubek Roman CZE 1967 Trutnov
Ženy [ ] Jakoubková Tereza CZE 1999 OlfinCar Ski team Trutnov
Muži [327] Janda Jakub CZE 1990 Ski resort Černá Hora - Pec pod Sněžkou
Ženy [333] Jánská Anička CZE 1988 HS Nejdek
Muži [2] Jánský Lukáš CZE 1979 ADR Team
Muži [225] Jarnot Pavel CZE 1959 Deštné
Muži [228] Jarý Petr CZE 1972 Kovošrot Jarý
Ženy [292] Jelínková Erika CZE 1972 Nepolisy
Muži [426] Jeřábek Lukáš CZE 1984 Náchod
Muži [64] Ježek Jiří CZE 1974 Ostrava
Muži [24] [Pája] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
Muži [432] jirka jan CZE 1983 AC Náchod
Muži [ ] John Petr CZE 1978 piskari.cz
Muži [65] Joska Vojtěch CZE 1999 Teplice nad Metují
Muži [382] Jurczak Tomasz POL 1995 Lubawka
Muži [446] Jurgen Jacob CZE 1959 HO-Pivo
Muži [67] Kábrt Lukáš CZE 1985 Buřtojedi
Muži [68] Kadrnoška Matouš CZE 1991 Turnov
Ženy [69] Kalábová Dita CZE 1985 AKLVK HK Letohrad
Muži [70] Kaliba Daniel CZE 1990 Liberec
Ženy [71] Kalibová Hana CZE 1955 Štěbetalky
Muži [345] Kárník Jan CZE 1980 Praha 3
Ženy [274] Kasáková Anna CZE 1998 Trutnov
Muži [243] Kasse Tomas CZE 1985 nalehko.com
Muži [72] Kejzlar Jenik CZE 1979 CARE.cz
Ženy [ ] Khýrová Aneta CZE 1993 Carla.kupkolo.cz
Muži [348] Kincl Petr CZE 1983 HO Tesla Brno
Muži [214] Kirchner Manfred GER 1951
Ženy [215] Kirchner Petra GER 1957
Ženy [401] Klampflová Hana CZE 1993 TRAINEE Continental Trutnov
Muži [73] Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
Ženy [358] Klemšová Lucie CZE 1981 Pardubice
Muži [74] Klouček František CZE 1985 AKLVK LAWI
Muži [75] kocanda ivo CZE 1970 IKstav
Muži [76] Kocur Lukáš CZE 1977 Vysokohorské sporty Brno
Muži [9] Kohoutek Petr CZE 1975 Blue Fly
Muži [ ] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
Muži [475] Kolín Jiří CZE 1978 Nusle
Ženy [477] Kolínová Radka CZE 1980 Nusle
Muži [270] Kollert Lukáš CZE 1977 HK Ostaš
Muži [78] Kopecký Martin CZE 1980 Sovy Bělečko
Muži [77] Kopecký Zdeněk CZE 1974 Trutnov
Ženy [79] Kopynová Alice CZE 1988 Týniště nad Orlicí
Muži [33] [Kosák] Kos Jiří CZE 1983 HUDY Hradec
Ženy [434] Kosová Denisa CZE 1991 OK 99 Hradec Králové
Muži [409] Kostinger Ota CZE 1978 Jičín
Muži [312] Kosucinski Slavomír CZE 1981 Polsko
Muži [303] Koubek Tomáš CZE 1990 BK Merkur
Ženy [80] Kráčmarová Lenka CZE 1984 BKL Machov
Muži [398] Krákora Ondřej CZE 2003 Sázava Kopaniny
Muži [288] Krákora Petr CZE 1970 Kasper Swix Team
Muži [1970] Krákora Petr CZE 1970 Kasper Swix Team
Ženy [399] Krákorová Eva CZE 2004 Sázava Kopaniny
Muži [299] Král Jan CZE 1999 VHS Brno
Muži [81] Král Michal CZE 1975 ADR Rock
Muži [300] Král Petr CZE 1962 VHS Brno
Muži [433] král Vojtěch CZE 1988 SK Severka Šumperk
Muži [466] Králík Michal CZE 1973 Triatlon Team Trutnov
Ženy [232] Kramlová Kateřina CZE 1975
Muži [222] [Henry] Krecbach Lukáš CZE 1975 ADR Rock
Muži [46] [František Skočdopole] Krecbach Ondra CZE 1969 Dobřichovice
Ženy [21] Krecbachová Linda CZE 1994 ADR Rock
Muži [500] Krejčí Lukáš CZE 1985 Hraničná
Muži [255] Krejsa Tomáš CZE 1977 KUS Sopotnice
Muži [41] [Vladimírek] Kročil Vladimír CZE 1974 Continental Adršpach
Muži [229] Krumphanzl Erik CZE 1975 Odolov
Muži [82] Křoustek Karel CZE 1948 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
Muži [173] Kuba Petr CZE 1982 Praha Uhřiněves
Muži [202] Kubasa Jiří CZE 1977 TJ Maratonstav Úpice
Muži [344] Kubeček Antonín CZE 1996 ProBro
Muži [ ] Kubeček Antonín CZE 2008 Velké Poříčí
Muži [83] Kubeček Josef CZE 2004 Velké Poříčí
Muži [334] Kubeček Ladislav CZE 1962 Maratonstav Úpice
Muži [308] Kubeček Ladislav CZE 1991 Havlovice
Ženy [335] Kubečková Radka CZE 1969 Maratonstav Úpice
Ženy [335] Kubečková Radka CZE 1969 Maratonstav Úpice
Ženy [84] Kubečková Terezie CZE 1976 SOS Mamuti z Lipovky
Muži [329] Kubias Josef CZE 2005 Tyčka a kulička
Ženy [85] Kubiasová Kateřina CZE 1978 Tyčka a kulička
Muži [480] Kubíček Pavel CZE 1975 HO Dvůr Králové
Muži [336] Kubikula Kuba CZE 1974 Praha
Muži [452] Kubín Martin CZE 1970 tRUtNov
Muži [498] Kubyas Tomáš CZE 1979
Muži [267] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
Muži [86] Kůtek Jiří CZE 1990 TJ SKP Valdice
Muži [87] Lábek Tomáš CZE 1992 Turnov
Muži [88] Lamer Michal CZE 1994 Dvůr kralove
Muži [360] Lanta Stanislav CZE 1963 Vellé Poříčí
Muži [ ] Lanta Stanislav CZE 1963 Velké Poříčí
Muži [447] Laštovička Martin CZE 1977 Climbshop.cz
Muži [89] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
Muži [419] Látr David CZE 1971 Žacléř
Muži [ ] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
Ženy [295] Lehká Markéta CZE 1976 Trutnov
Ženy [220] Leichtfuss Anett GER 1968 Bergsteiger Lohmen
Muži [90] Lelek Vít CZE 1950 Čolek Team Červený Kostelec
Muži [275] Lenner Miroslav CZE 1986 OK Lokomotiva Pardubice
Muži [413] Lhota Zbyšek CZE 1984 ELEVEN RUN TEAM
Muži [265] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
Muži [91] Linhart Milan CZE 1964 KBA Grafitec Dobruška
Muži [258] Lisý Tomáš CZE 1979 Silvini Madshus Team
Ženy [92] Lošová Kateřina CZE 1978 Trutnov
Ženy [93] Lošová Martina CZE 1987 Buchtičky
Ženy [178] Luf Kateřina CZE 1988 Čižice
Muži [94] Lukášek Jiří CZE 1983 Poděbrady
Muži [185] Macek Martin CZE 1964 SK Finisher
Muži [293] Mach Václav CZE 1970
Muži [458] Macháč Martin CZE 1987 Náchod
Muži [316] Machač Ondřej CZE 1996 Pardubice
Muži [95] Macháček Lukáš CZE 1979 HOVRCH
Muži [96] Machek Lukáš CZE 1994 Rauta Hirwaynen
Muži [219] Majunke Detlef CZE 1963 Německo
Muži [388] Málek Petr CZE 1976
Muži [97] Malý Jaroslav CZE 1972 AKLVK LAWI
Muži [98] Malý Jirka CZE 2001 AKLVK LAWI
Ženy [25] Marková Eva CZE 1989 Teplice nad Metují
Muži [ ] Martinovský Petr CZE 1986 SK BABICE
Muži [359] Mašek Jan CZE 1978 Mercedes-Benz Salomon team
Muži [320] Mazan Wojciech POL 1989 Nysa
Ženy [207] Měchurová Tereza CZE 1988 Dámičky
Muži [379] Meier Arved GER 2004 HO Pivo
Muži [380] Meier Edvin GER 2007 HO Pivo
Muži [378] Meier Jannik GER 1998 HO Pivo
Ženy [381] Meier Lydia GER 1976 HO Pivo
Muži [101] Meisner Patrik CZE 1995 Olfin Car Ski Team
Muži [66] [Čmelda] Melišík Jan CZE 1974 Olfin Car Ski Team Trutnov
Muži [437] MENŠÍK JIŘÍ CZE 1974 Jasný Sokol
Muži [197] Merenus Oldřich CZE 1984 Česká Lípa
Ženy [102] Mertlíková Eliška CZE 1991 SK BP Lumen
Muži [473] Mezník Jan CZE 1983 HO tesla Brno
Muži [412] Michal Zbyněk CZE 1982 ZaZ
Muži [443] Michi Grotzschel GER 1979 HO Pivo
Muži [ ] Mikołajczyk Mirosław POL 1967 MUKN Pod Stróżą.
Muži [431] Milan Milan CZE 1962 Sportovní centrum Dobrošov
Muži [369] Miloš Miloš CZE 1967 AC Náchod
Ženy [103] Mlčáková Michaela CZE 1987 Rajhrad
Muži [186] Mlejnek Dalibor CZE 1973 Český Ráj
Ženy [244] Molnárová Zuzana CZE 1973 Molfit
Ženy [104] Moravcová Dana CZE 1974 run4run
Muži [51] [Alda] Morávek Aleš CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [51] [Alda] Morávek Aleš CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Ženy [105] Motáková Kateřina CZE 1992 Ušáci
Muži [191] Motlíček Richard CZE 1978 Kolín
Ženy [192] Motlíčková Zuzana CZE 1979 Kolín
Muži [100] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod
Muži [29] [Mráza] Mrázek Martin CZE 1986 HO Jiskra Adršpach
Muži [441] Mrázek Stanislav CZE 1992 Pete adr team
Muži [260] Mucha Vladimír CZE 1982 Jadernička
Muži [376] Müller Jan CZE 1988 TC Tanvič
Muži [417] Müller Václav CZE 1981 Horolezecký oddíl Javořice
Muži [106] Musil Ondřej CZE 1980 HO Tišnov
Muži [364] Myšák Tomáš CZE 1985 Hradec Králové
Muži [373] Nádhera Petr CZE 1967 Hradec Králové
Ženy [374] Nádherová Hana CZE 1968 hradec králové
Muži [107] Nekvinda Alexandr CZE 1987 AKLVK Janské Lázně
Ženy [108] Nekvindová Jana CZE 1990 AKLVK Janské Lázně
Muži [109] Němec Michal CZE 1980 DSA Modrý důl
Muži [176] Němeček Michal CZE 1987 Plzeň
Muži [462] Nešpor Matěj CZE 1995 Adrock
Muži [196] Netík Jaroslav CZE 1978 HK Ostaš
Muži [310] Nevlida Ladislav CZE 1973 ArboGard
Muži [112] Nováček Cyril CZE 1977 Hnutí Stolicismu
Muži [113] Nováček Karel CZE 1971 HKO Police
Muži [110] Nováček Petr CZE 1978 Run Point Bučnice
Muži [114] Novák Jaroslav CZE 1974 ASPOT Hulín
Muži [386] Novák Pavel CZE 1974 Dobruška
Ženy [393] Nováková Kateřina CZE 1978
Ženy [467] Nováková Kateřina CZE 1989 Hardcore Tréninky
Ženy [494] Nováková Marie CZE 1985 Trutnov
Ženy [392] Nováková Markéta CZE 2000 KOB Ústí nad Orlicí
Muži [ ] Olšar Matyáš CZE 1999 KOSTKA Racing
Muži [ ] Opočenský Matěj CZE 1996 Kasper - Swix Team
Muži [318] Osoba Martin CZE 1965 TJ Lokomotiva Meziměstí
Muži [115] Osoba Petr CZE 1980 SK Fontane Stadt
Muži [ ] Ostatnik Juraj CZE 1982 praha
Muži [116] Pašek Jan CZE 1984 Plzeň
Muži [391] Pavel Kufel CZE 1974 Kufi
Muži [418] Pavelka Radek CZE 1966 Jičín
Muži [117] Pavlas Luděk CZE 1984 OAJL
Ženy [118] Pavlíčková Hana CZE 2004 Slow Climbdrs
Ženy [119] Pavlíčková Lenka CZE 1980 Slow Climbers
Ženy [120] Pavlíková Tereza CZE 1989 Pardubice
Muži [355] Pech Vojták CZE 1984 Brno
Ženy [121] Pekárková Vendula CZE 1983 Kasper - Swix Team
Muži [6] Penc Ondřej CZE 1977 Cyklo Tony
Muži [122] Pešina Jakub CZE 2004 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Ženy [123] Pešinová Jitka CZE 1977 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [124] Peška Miroslav CZE 1998 51.275765 14.734390
Muži [406] Pešta Martin CZE 1978 BAKAKO Nová Paka
Ženy [125] Peterková Marie CZE 1977 Velké Poříčí
Muži [20] [Pedro] Petr Jiří CZE 1974 INS Atelier Náchod
Muži [283] Petr Ondřej CZE 1989 HOVRCH: Horolezecký oddíl Vrchoviny
Muži [126] Petrov Valeri CZE 1980 Bulharsko
Ženy [127] Petrová Adéla CZE 2000 INS-Náchod
Ženy [250] Petrova Geri CZE 1976 Bulharsko
Muži [128] Petržela Jan CZE 1992 Sanasport team
Muži [129] Pfeifer Dan CZE 1976 HOVRCH
Muži [438] Pfoff Jan CZE 1980
Muži [182] Pilný Luděk CZE 1972
Muži [351] Pína Ondřej CZE 1984 Vella Team
Muži [179] Piotr Holly CZE 1983 Svidnicko
Muži [40] Pleskač Štěpán CZE 1975 AKLVK Janské Lázně
Muži [130] Plešinger Jakub CZE 1981 Ultrasáci
Muži [131] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
Muži [132] Pluháček Jan CZE 1985 Autoservis Honza
Muži [294] Podlipny Marek CZE 1975 BOUDA
Muži [4] [Hanýsek] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
Muži [479] Pohl Václav CZE 1980 Police nad Metují
Muži [253] Polák Michal CZE 1980 HO Dvůr Králové nad Labem
Muži [133] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
Ženy [134] Pospíšilová Petra CZE 1983 Penzion Adršpach
Muži [349] Prášek Adam CZE 1999 Kasper Swix Team
Muži [424] Prislinger Petr CZE 1984 Náchod
Muži [414] Prix Rudolf CZE 1968 SKOMT Pardubice
Muži [394] Pross David CZE 1975 Ski Skuhrov n.B.
Muži [135] Prostředník Jan CZE 1983 HOVRCH
Ženy [ ] Prostředníková Anna CZE 1984 HOVRCH
Ženy [449] Przemyslak Weronika POL 2000 MUKN Miszkowice
Ženy [448] Przemyslak Wiktoria POL 2000 MUKN Miszkowice
Ženy [322] Přenčilová Jana CZE 1980 Trutnov
Muži [474] Přerovský Tomáš CZE 1981
Muži [323] Přibyl Vojtěch CZE 1996
Muži [136] Přikryl Milan CZE 1985 HK Letohrad
Muži [181] Ptáček Jarda CZE 1978 Černá u Bohdanče
Muži [180] Ptáček Stanislav CZE 1972 Sezemice 856
Muži [248] Rakoncaj Lukas CZE 1974 Sir Joseph
Ženy [177] Ramešová Oli CZE 1988 opalovací
Ženy [204] Renska Lenka CZE 1980 Hvězda Pardubice
Muži [203] Renský Michal CZE 1979 Run4run
Ženy [469] Richterová Denisa CZE 1990
Muži [444] Rolle Grötzschel CZE 1976 HO-Pivo
Muži [436] Rosecký Michal CZE 1923 Adr chvost
Ženy [ ] Rosecky Michal CZE 1973 Adrchvost
Muži [325] Rotter Jan CZE 1999 Rotys
Muži [405] Roupec Jakub CZE 1982 Brno
Muži [172] Rousek Miloslav CZE 1984 AKLVK Janské Lázně
Muži [137] Rücker Jakub CZE 1988 Bonbon Machov
Ženy [309] Rufferová Iva CZE 1983 OOB TJ Turnov
Ženy [ ] Růžičková Adéla CZE 1986 Vysoké Mýto
Muži [138] Řehoř Jiří CZE 1982 HO Sherpa climb
Muži [291] Řezníček Jaroslav CZE 1953 Batňovice
Ženy [221] Řezníčková Nikola CZE 1977 Police nad Metují
Ženy [470] Samková Barbora CZE 1988 Holice
Muži [281] Sedlářík Jaromír CZE 1973 HO Holešov
Ženy [ ] Sedlářová Pavlína CZE 1991 Brno
Muži [315] Semerák Šimon CZE 1996 Trutnov
Ženy [317] Semeráková Johana CZE 1998 Trutnov
Muži [396] Scharfen Vojtěch CZE 1987 Kanoistika Trutnov
Muži [139] Schejbal Jan CZE 1976 RunSport Team
Muži [140] Siročák Petr CZE 1978 Tři křížky CF
Muži [286] Slavíček Ondřej CZE 1982 Poděbrady
Ženy [439] Slivanská Kateřina CZE 1996 Dukla Praha
Muži [361] Sliwa Rafae POL 1991 Wroclaw
Ženy [306] Smíšková Kateřina CZE 1990 Ultralabák
Muži [460] Smrček Martin CZE 1971 HO Dvůr Králové
Muži [271] Splítek Martin CZE 1988 Hradec Králové
Muži [375] Stanislav Šrůtek CZE 1958 Tj Maratonstav Úpice
Muži [ ] Stankiewicz Pawel POL 1989 Nysa
Muži [463] Stejskal Antonín CZE 1949 Víno Karabina
Muži [442] Stelzer Jens CZE 1965 HO Pivo
Muži [193] Stoklasa Roman CZE 1971 AKD
Ženy [194] Stoklasová Eva CZE 1975 Kasper - Swix Team
Ženy [30] [Bára] Stránská Barbara CZE 1970 Hudy sport
Ženy [141] Strnadová Bára CZE 1991 Ústí nad Orlicí
Muži [201] Studený Petr CZE 1995 ProRadost
Ženy [142] Stuchlíková Kateřina CZE 1957 Štěbetalky
Ženy [326] Svačinová Romana CZE 1967 Rotys
Muži [143] Svárovský David CZE 1977 HK Mladá Boleslav
Ženy [356] Světlíková Vanda CZE 1901 Brno
Muži [408] Svoboda Petr CZE 1968 ČKS SKI Jilemnice
Muži [278] Šafár Jaroslav CZE 1987 Moroszstems
Muži [390] Šantroch Radek CZE 1976 SKP Trutnov
Ženy [282] Šebestová Jana CZE 1984 Dukla Praha 4
Ženy [14] [Áňa] Šefcová Kateřina CZE 2000 Sporchallenge
Muži [144] Šimek Pavel CZE 1980 Olfin Car Ski Team Trutnov
Ženy [259] Šimková Adéla CZE 1992 Hronov
Ženy [145] Šimonová Šárka CZE 1972 sama za sebe
Ženy [99] Šípková Barbora CZE 1988 INS-Náchod
Ženy [422] Široký Sabinka CZE 1976 Penzion Zámecká
Ženy [146] Škarnitzlová Jitka CZE 1990 AKLVK LIV
Muži [296] Škoda Aleš CZE 1975 Olfin Car Ski Team
Muži [298] Škoda Aleš CZE 2003 Olfin Car - Vella Trutnov
Muži [297] Škoda Ondřej CZE 2002 Olfin Car - Vella Trutnov
Muži [456] Šlégr Jiří CZE 1954 SK Autorest
Ženy [147] Šnapková Petra CZE 1985 Tři křížky CF
Muži [272] Šofr Ondřej CZE 1985 GEkon
Muži [ ] Šolc Vítězslav CZE 1991 Redpoint Team
Muži [314] Šolc Vojtěch CZE 1988 ČErvený Kostelec
Muži [148] Špelda Jan CZE 1987 Úpice
Muži [8] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
Muži [465] Štangler David CZE 1974 LOKO Trutnov
Ženy [149] Šťastná Veronika CZE 1988 SmíchOFF
Muži [150] Šťastný Roman CZE 1979 Rock Machine-Cyklomax
Muži [200] Štefl David CZE 1980 AC Gomango Högner
Muži [151] Štěpán Jaroslav CZE 1979 HOVRCH
Muži [226] Štěrba Martin CZE 1962 Opava
Muži [366] Štíhel Václav CZE 1981 NKR
Muži [ ] Štolfa Martin CZE 1974 SKI Police nad Metují
Muži [152] Štolfa Šimon CZE 2003 SKI Police nad Metují
Muži [153] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
Muži [459] Šturm Marek CZE 1976 Dvůr Králové nad Labem
Muži [154] Šupich Martin CZE 1977 Pitrs bikes
Muži [155] Švarc Aleš CZE 1978 Pocem
Ženy [ ] Švarcová Martina CZE 1965 Olfin
Ženy [268] Švarcová Martina CZE 1965 Trutnov
Muži [156] Švondrk Aleš CZE 1973 Štramberk
Muži [430] Švorc Michal CZE 1970 Krakonošovi větry
Muži [464] Táborský Petr CZE 1981 HCT Praha
Muži [157] Tajcnár Michal CZE 1974 Hradec Králové
Ženy [397] Tamara Hynková CZE 1970 Sázava Kopaniny
Muži [389] Teichman Radko CZE 1966 SKP Trutnov
Ženy [478] Teunerová Andrea CZE 1988 Velké Petrovice
Muži [158] Truhlář Jan CZE 1995 SK Asspro Náchod
Muži [285] Truhlář Jan CZE 1977 HSK - cycling team
Ženy [383] Trzaska Karolina CZE 1995 MUKN Miszkowice
Ženy [159] Tržická Jitka CZE 1982 HUDY Hradec
Muži [231] Tuček Tomáš CZE 1980 HOMH
Ženy [280] Tůmová Dagmar CZE 1971 Vrchlabí 4
Muži [429] Tylš Honza CZE 1967 Trutnov
Ženy [160] Tylšová Karolína CZE 1988 Hořičky
Ženy [ ] Učiková Michaela CZE 1990 Kostelec nad Orlicí
Ženy [331] Učíková Michaela CZE 1990 Šlemrgang
Ženy [307] Ulmová Simona CZE 1976 Adrchvost
Muži [352] Urban Jan CZE 1978 LK Mělník
Ženy [400] Václavičková Eva CZE 1977 Hostinné
Muži [171] Vagenknecht František CZE 1977 Aster Jičín
Muži [ ] Vagenknecht František CZE 1977 Aster Jičín
Ženy [161] Vančáková Zuzana CZE 1996 2. oddíl VS Vydry
Ženy [218] Vanhara Irene CZE 1954 LT Freigericht
Muži [217] Vanhara Viktor GER 1979 Obotritia
Muži [461] Vašek Otakar CZE 1969
Muži [175] Vavák Michal CZE 1980 CD*KH
Ženy [162] Vejnarová Zdeňka CZE 1981 Odlo-Bodlo
Muži [195] Viktora Lukáš CZE 1976 Praha 5
Muži [240] Vinš Lukáš CZE 2004 Olfin Car Ski Team Trutnov
Muži [269] Vinter Tomáš CZE 2000 Hronov
Muži [ ] Visentin Eric FRA 1977 Daleko Jeszcze?
Muži [163] Vít Pavel CZE 1971 Vella team Náchod
Muži [264] Vlček Milan CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
Muži [330] Voceďálek Jaroslav CZE 1987 Vocet Team
Muži [164] Voceďálek Petr CZE 1986 Trutnov
Muži [279] Vohník Roman CZE 1986 Jívka
Muži [428] Volf Marcel CZE 1973 HK Jizera
Muži [166] Vondra Jakub CZE 1998 Hvězda SKP Pardubice
Muži [165] Vondra Josef CZE 1971 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [167] Vondra Tomáš CZE 1992 Loko Trutnov Triatlon Team
Muži [290] Vosáhlo Vít CZE 2000 LOKO TRUTNOV
Muži [338] Votoček Filip CZE 1984 Chata Votočka
Muži [337] Votoček Vladimír CZE 1960 Jilemnice
Ženy [340] Votočková Petra Emílie CZE 1984 Praha 10
Muži [205] Votruba Jan CZE 1979 Altan Tým
Muži [230] Vymetal Marian CZE 1975 Chvaleč
Muži [365] Werner Adam CZE 2003 Spartak Police nad Metují
Muži [425] Wiesner Radek CZE 1980 Baduna Team
Ženy [246] Willmannová Barbora SVK 1984 Molfit
Muži [168] Wotke Jirka CZE 1975 Slow Climbers
Muži [483] Wróbel Stanisław POL 1987 Wrocław
Ženy [411] Wurstová Zuzana CZE 1985 Ústí nad Labem
Muži [174] Zajíc Jiří CZE 1980 Club deportivo Kutná Hora
Ženy [273] Zdráhalová Barbora CZE 1990 Dvůr Králové nad Labem
Ženy [350] Zeisková Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
Ženy [ ] Zelená Lucie CZE 1994 Broumov
Muži [415] Zvěřina Petr CZE 1982 OB Lokomotiva Pardubice
Ženy [284] Zvěřinová Martina CZE 1983 OK Lokomotiva Pardubice
Ženy [235] Žaludová Jana CZE 1979 SPB Dubový Háj
Muži [ ] Žilák František CZE 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team
Muži [169] Žilina Jan CZE 1972 ASPOT Hulín