Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

Ádrkros

2015-11-07 Adršpach 

announcement

registration

start list

results

Hlavní závod total: 470, men : 342, women: 128, Muži: 340, Ženy: 127, [k]114: 1, N: 2 [html] [pdf]

result list Hlavní závod

start ~ 11:59:44

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [433] Vojtěch král 1988 CZE SK Severka Šumperk 34:41.7
2 2 / Muži [128] Jan Petržela 1992 CZE Sanasport team 34:57.0 00:15.3
3 3 / Muži [445] Radek Hübl 1988 CZE 35:47.6 01:05.9
4 4 / Muži [455] Radoslav Groh 1989 CZE HUDY - La Sportiva 36:31.8 01:50.1
5 5 / Muži [171] František Vagenknecht 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 36:39.3 01:57.6
6 6 / Muži [7] Jan Hruška 1989 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 37:01.7 02:20.0
7 7 / Muži [321] Tomáš Harom 1980 CZE HS EPO Survival 37:32.0 02:50.3
8 8 / Muži [179] Holly Piotr 1983 CZE 37:44.3 03:02.6
9 9 / Muži [264] Milan Vlček 1989 CZE 37:49.9 03:08.2
10 10 / Muži [3] Jan Beran 1983 CZE Spartak Police nad Metují 38:04.8 03:23.1
11 11 / Muži [351] Ondřej Pína 1984 CZE VELLA Cycling 38:42.7 04:01.0
12 12 / Muži [394] David Pross 1975 CZE Ski Skuhrov n.B. 38:46.7 04:05.0
13 13 / Muži [417] Václav Müller 1981 CZE Horolezecký oddíl Javořice 38:47.3 04:05.6
14 14 / Muži [36] Jan Gajdošík 1983 CZE 38:51.4 04:09.7
15 15 / Muži [5] Miroslav Duch 1979 CZE AKLVK La Sportiva 39:13.4 04:31.7
16 16 / Muži [415] Petr Zvěřina 1982 CZE OB Lokomotiva Pardubice 39:25.4 04:43.7
17 17 / Muži [73] Martin Klapal 1987 CZE Stalak DeVOSS Rychnov nad Kněžnou 39:29.5 04:47.8
18 18 / Muži [336] Kuba Kubikula 1974 CZE 39:38.1 04:56.4
19 19 / Muži [243] Tomas Kasse 1985 CZE Tenneco 39:40.7 04:59.0
20 20 / Muži [413] Zbyšek Lhota 1984 CZE Salomon SkiGo team 39:44.7 05:03.0
21 21 / Muži [133] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 39:48.6 05:06.9
21 21 / Muži [465] David Štangler 1974 CZE 39:48.6 05:06.9
23 23 / Muži [6] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 39:49.5 05:07.8
24 24 / Muži [8] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 39:58.6 05:16.9
25 25 / Muži [174] Jiří Zajíc 1980 CZE Club deportivo Kutná Hora 40:10.0 05:28.3
26 26 / Muži [4] Jan Pohl 1976 CZE Spartak Police nad Metují 40:30.4 05:48.7
27 27 / Muži [137] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Lhota 41:02.0 06:20.3
28 28 / Muži [347] Tomáš Harašta 1983 CZE Tesla Brno 41:32.8 06:51.1
28 28 / Muži [458] Martin Macháč 1987 CZE 41:32.8 06:51.1
30 30 / Muži [227] Jan Ďoubal 1986 CZE 41:36.3 06:54.6
31 31 / Muži [303] Tomáš Koubek 1990 CZE BK Merkur 41:39.4 06:57.7
32 32 / Muži [258] Tomáš Lisý 1979 CZE SPORTABILITY 41:43.1 07:01.4
33 33 / Muži [378] Jannik Meier 1998 GER HO Pivo 42:00.1 07:18.4
34 34 / Muži [285] Jan Truhlář 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 42:03.0 07:21.3
35 35 / Muži [144] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Vella Trutnov 42:11.5 07:29.8
36 36 / Muži [275] Miroslav Lenner 1986 CZE OK Lokomotiva Pardubice 42:18.8 07:37.1
37 37 / Muži [345] Jan Kárník 1980 CZE Žižkov 42:20.4 07:38.7
38 38 / Muži [299] Jan Král 1999 CZE VHS Brno 42:22.0 07:40.3
39 39 / Muži [11] Petr Adámek 1993 CZE AKLVK 42:24.7 07:43.0
40 40 / Muži [271] Martin Splítek 1988 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 42:32.4 07:50.7
41 41 / Muži [163] Pavel Vít 1971 CZE VELLA Cycling 42:32.7 07:51.0
42 42 / Muži [248] Lukas Rakoncaj 1974 CZE Sir Joseph 42:45.6 08:03.9
43 43 / Muži [432] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 42:47.4 08:05.7
44 44 / Muži [475] Jiří Kolín 1978 CZE Nusle 42:54.4 08:12.7
45 45 / Muži [318] Martin Osoba 1965 CZE Lokomotiva Meziměstí 42:56.9 08:15.2
46 46 / Muži [75] Ivo Kocanda 1970 CZE IKstav 42:58.6 08:16.9
47 47 / Muži [457] Zdeněk Hák 1980 CZE Alpin Club Rokytnice n/J 43:03.8 08:22.1
48 48 / Muži [74] František Klouček 1985 CZE AKLVK LAWI 43:05.2 08:23.5
49 49 / Muži [382] Tomasz Jurczak 1995 POL 43:12.5 08:30.8
50 50 / Muži [95] Lukáš Macháček 1979 CZE HOVRCH 43:16.4 08:34.7
51 1 / Ženy [481] Karolína Grohová 1990 CZE SK NMNM 43:19.0 08:37.3
52 51 / Muži [113] Karel Nováček 1971 CZE HKO Police 43:20.2 08:38.5
53 52 / Muži [143] David Svárovský 1977 CZE HK Mladá Boleslav 43:25.6 08:43.9
54 53 / Muži [211] Michal Ducháč 1968 CZE BKL Machov 43:26.7 08:45.0
55 54 / Muži [384] Artur Bodzek 1975 CZE 43:30.3 08:48.6
56 55 / Muži [454] Adam Fichtner 1985 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 43:31.2 08:49.5
57 56 / Muži [76] Lukáš Kocur 1977 CZE Vysokohorské sporty Brno 43:33.5 08:51.8
58 57 / Muži [255] Tomáš Krejsa 1977 CZE KUS Sopotnice 43:35.1 08:53.4
59 58 / Muži [172] Miloslav Rousek 1984 CZE AKLVK Janské Lázně 43:35.3 08:53.6
60 59 / Muži [175] Michal Vavák 1980 CZE Club deportivo Kutná Hora 43:37.3 08:55.6
61 60 / Muži [312] Slavomír Kosucinski 1981 CZE 43:41.1 08:59.4
62 61 / Muži [349] Adam Prášek 1999 CZE ČKS Ski Jilemnice 43:42.5 09:00.8
63 2 / Ženy [434] Denisa Kosová 1991 CZE OK 99 Hradec Králové 43:46.9 09:05.2
64 62 / Muži [313] Vojtěch Hrůša 1999 CZE 43:50.3 09:08.6
65 63 / Muži [63] Martin Adamec 2001 CZE Olfin Car - Vella 43:51.3 09:09.6
66 64 / Muži [66] Jan Melišík 1974 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 43:58.8 09:17.1
67 65 / Muži [80] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 44:03.0 09:21.3
68 66 / Muži [447] Martin Laštovička 1977 CZE Climbshop.cz 44:10.3 09:28.6
69 67 / Muži [117] Luděk Pavlas 1984 CZE SLL Janské Lázně 44:11.2 09:29.5
70 3 / Ženy [47] Marie Havlová 1976 CZE OLFINCAR Trutnov 44:13.9 09:32.2
70 68 / Muži [363] Jan Gurtler 1984 CZE HO Teplé banán 44:13.9 09:32.2
72 69 / Muži [328] Jiří Čivrný 1953 CZE 44:14.5 09:32.8
73 70 / Muži [116] Jan Pašek 1984 CZE 44:18.0 09:36.3
74 71 / Muži [115] Petr Osoba 1980 CZE SK Fontane Stadt 44:19.2 09:37.5
75 72 / Muži [495] Lukáš Havel 1974 CZE DSA Trutnov 44:22.3 09:40.6
76 73 / Muži [330] Jaroslav Voceďálek 1987 CZE Vocet team 44:23.2 09:41.5
77 74 / Muži [154] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 44:25.6 09:43.9
78 75 / Muži [205] Jan Votruba 1979 CZE Altan Team 44:29.9 09:48.2
79 76 / Muži [362] Jan Dostál 1986 CZE Terova 44:31.7 09:50.0
80 77 / Muži [150] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 44:32.5 09:50.8
81 78 / Muži [308] Ladislav Kubeček 1991 CZE 44:33.4 09:51.7
82 4 / Ženy [276] Petra Hančová 1996 CZE OK Lokomotiva Pardubice 44:33.7 09:52.0
83 79 / Muži [334] Ladislav Kubeček 1962 CZE Maratonstav Úpice 44:36.5 09:54.8
84 80 / Muži [10] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 44:42.1 10:00.4
85 81 / Muži [62] Roman Jakoubek 1967 CZE 44:44.3 10:02.6
86 82 / Muži [482] Alešák Daněk 1992 CZE Bez šance bmx team 44:47.7 10:06.0
87 83 / Muži [12] Michal Bartoš 1992 CZE HK ADR ROCK 44:51.9 10:10.2
88 84 / Muži [187] Pavel Homolka 1973 CZE 44:54.9 10:13.2
89 85 / Muži [107] Alexandr Nekvinda 1987 CZE AKLVK Janské Lázně 44:57.2 10:15.5
90 86 / Muži [101] Patrik Meisner 1995 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 44:59.1 10:17.4
91 87 / Muži [200] David Štefl 1980 CZE JKF Jaroměř 44:59.3 10:17.6
92 88 / Muži [34] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 45:00.1 10:18.4
93 89 / Muži [472] Luboš Holubec 1968 CZE TT Trutnov 45:12.0 10:30.3
94 90 / Muži [296] Aleš Škoda 1975 CZE ČLA Trutnov 45:13.7 10:32.0
95 5 / Ženy [17] Anna Beranová 1991 CZE Spartak Police nad Metují 45:21.9 10:40.2
96 91 / Muži [254] Jiří Grolmus 1979 CZE Judo Liberec 45:23.8 10:42.1
97 92 / Muži [266] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 45:28.2 10:46.5
98 93 / Muži [426] Lukáš Jeřábek 1984 CZE 45:31.8 10:50.1
99 94 / Muži [440] Jaroslav Bartoš 1982 CZE 45:36.7 10:55.0
100 95 / Muži [32] Vladimír Černý 1976 CZE AKLVK Mladá Boleslav 45:39.5 10:57.8
101 96 / Muži [438] Jan Pfoff 1980 CZE 45:43.2 11:01.5
102 97 / Muži [459] Marek Šturm 1976 CZE 45:44.9 11:03.2
103 98 / Muži [348] Petr Kincl 1983 CZE HO Tesla Brno 45:54.5 11:12.8
104 99 / Muži [53] Martin Hloušek 1982 CZE HO ŠTIKA 45:56.1 11:14.4
105 100 / Muži [412] Zbyněk Michal 1982 CZE ZaZ 45:57.0 11:15.3
106 101 / Muži [176] Michal Němeček 1987 CZE 46:02.9 11:21.2
107 102 / Muži [364] Tomáš Myšák 1985 CZE Musele Bank 46:05.5 11:23.8
108 103 / Muži [139] Jan Schejbal 1976 CZE 46:12.6 11:30.9
109 104 / Muži [294] Marek Podlipny 1975 CZE BOUDA 46:19.1 11:37.4
110 105 / Muži [408] Petr Svoboda 1968 CZE ČKS Ski Jilemnice 46:21.3 11:39.6
111 106 / Muži [398] Ondřej Krákora 2003 CZE Olfin Vella Car Trutnov 46:24.8 11:43.1
112 107 / Muži [479] Václav Pohl 1980 CZE 46:26.6 11:44.9
113 108 / Muži [20] Jiří Petr 1974 CZE INS-Náchod 46:32.7 11:51.0
114 109 / Muži [369] Miloš Miloš 1967 CZE AC Náchod 46:35.2 11:53.5
115 110 / Muži [346] Jan Herbs 1975 CZE Vrchaři Vrchlabí 46:40.3 11:58.6
116 6 / Ženy [280] Dagmar Tůmová 1971 CZE 46:41.3 11:59.6
117 111 / Muži [277] Petr Fiala 1987 CZE OK Lokomotiva Pardubice 46:47.2 12:05.5
118 112 / Muži [416] Jakub Cenkl 1982 CZE 46:50.7 12:09.0
119 113 / Muži [262] Filip Hubáček 1981 CZE 46:51.3 12:09.6
120 114 / Muži [272] Ondřej Šofr 1985 CZE GEkon 46:52.1 12:10.4
121 115 / Muži [286] Ondřej Slavíček 1982 CZE 46:54.6 12:12.9
122 116 / Muži [390] Radek Šantroch 1976 CZE SKP Trutnov 46:54.8 12:13.1
123 117 / Muži [89] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 46:57.3 12:15.6
124 118 / Muži [396] Vojtěch Scharfen 1987 CZE Kanoistika Trutnov 46:59.8 12:18.1
125 119 / Muži [263] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 47:00.2 12:18.5
126 7 / Ženy [353] Lucie Luštincová 1993 CZE Adidas Outdoor Team 47:00.3 12:18.6
127 120 / Muži [83] Josef Kubeček 2004 CZE Velké Poříčí 47:02.6 12:20.9
128 8 / Ženy [123] Jitka Pešinová 1977 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 47:03.9 12:22.2
129 121 / Muži [135] Jan Prostředník 1983 CZE HOVRCH 47:09.0 12:27.3
130 122 / Muži [375] Šrůtek Stanislav 1958 CZE Tj Maratonstav Úpice 47:09.8 12:28.1
131 123 / Muži [229] Erik Krumphanzl 1975 CZE Odolov 47:14.4 12:32.7
132 124 / Muži [407] Ondřej Bernatík 1984 CZE 47:15.2 12:33.5
133 125 / Muži [423] Jan Haas 1984 CZE UM Fitness 47:20.0 12:38.3
134 126 / Muži [169] Jan Žilina 1972 CZE ASPOT Hulín 47:20.6 12:38.9
135 127 / Muži [78] Martin Kopecký 1980 CZE Sovy Bělečko 47:22.5 12:40.8
136 9 / Ženy [309] Iva Rufferová 1983 CZE OOB TJ Turnov 47:24.3 12:42.6
137 128 / Muži [167] Tomáš Vondra 1992 CZE TTT 47:44.0 13:02.3
138 10 / Ženy [194] Eva Stoklasová 1975 CZE BATERCA 47:44.5 13:02.8
139 129 / Muži [109] Michal Němec 1980 CZE DSA Modrý důl 47:45.0 13:03.3
140 130 / Muži [287] Martin Cyinner 1985 CZE Sucháč ski team 47:51.0 13:09.3
141 131 / Muži [270] Lukáš Kollert 1977 CZE HK Ostaš 47:54.0 13:12.3
142 132 / Muži [310] Ladislav Nevlida 1973 CZE 47:56.5 13:14.8
143 133 / Muži [385] Janek Bednařík 1975 CZE 48:02.6 13:20.9
144 134 / Muži [202] Jiří Kubasa 1977 CZE 48:04.2 13:22.5
145 135 / Muži [180] Stanislav Ptáček 1972 CZE 48:05.8 13:24.1
146 136 / Muži [406] Martin Pešta 1978 CZE CKFV Nová Paka 48:09.2 13:27.5
147 137 / Muži [151] Jaroslav Štěpán 1979 CZE HOVRCH 48:11.8 13:30.1
148 11 / Ženy [162] Zdeňka Vejnarová 1981 CZE Odlo-Bodlo 48:18.4 13:36.7
148 138 / Muži [480] Pavel Kubíček 1975 CZE HO Dvůr Králové 48:18.4 13:36.7
150 139 / Muži [58] Jiří Horálek 1986 CZE 48:18.8 13:37.1
151 12 / Ženy [207] Tereza Měchurová 1988 CZE Dámičky 48:25.3 13:43.6
152 140 / Muži [456] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 48:28.3 13:46.6
153 141 / Muži [152] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 48:31.9 13:50.2
154 142 / Muži [425] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna Team 48:32.8 13:51.1
155 143 / Muži [297] Ondřej Škoda 2002 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 48:37.8 13:56.1
156 144 / Muži [283] Ondřej Petr 1989 CZE HOVRCH: Horolezecký oddíl Vrchoviny 48:39.9 13:58.2
157 145 / Muži [65] Vojtěch Joska 1999 CZE 48:48.8 14:07.1
158 146 / Muži [110] Petr Nováček 1978 CZE 48:50.7 14:09.0
159 147 / Muži [471] Michal Andera 1984 CZE 49:00.4 14:18.7
160 148 / Muži [376] Jan Müller 1978 CZE HOJ 49:04.5 14:22.8
161 149 / Muži [414] Rudolf Prix 1968 CZE SKOMT Pardubice 49:10.0 14:28.3
162 150 / Muži [466] Michal Králík 1973 CZE Krakonošovy větry 49:18.8 14:37.1
163 151 / Muži [67] lukáš Kábrt 1985 CZE 49:24.9 14:43.2
164 152 / Muži [342] Miloslav Fátor 1964 CZE Matatouslav Úpice 49:25.1 14:43.4
165 153 / Muži [51] Aleš Morávek 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 49:27.4 14:45.7
166 154 / Muži [49] Lukáš Hefka 1984 CZE Ultrasáci 49:30.0 14:48.3
167 155 / Muži [87] Tomáš Lábek 1992 CZE 49:32.8 14:51.1
168 156 / Muži [359] Jan Mašek 1978 CZE AKLVK Janské Lázně 49:35.6 14:53.9
169 13 / Ženy [306] Kateřina Smíšková 1990 CZE Ultralabák 49:35.9 14:54.2
170 157 / Muži [405] Jakub Roupec 1982 CZE 49:36.1 14:54.4
171 158 / Muži [197] Oldřich Merenus 1984 CZE 49:38.7 14:57.0
172 159 / Muži [288] Petr Krákora 1970 CZE 49:40.3 14:58.6
173 14 / Ženy [232] Kateřina Kramlová 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 49:41.4 14:59.7
174 160 / Muži [42] Roman Hanáček 1977 CZE HO HSK 49:42.2 15:00.5
175 161 / Muži [13] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 49:53.7 15:12.0
176 162 / Muži [233] Martin Gult 1975 CZE Wikov 49:57.0 15:15.3
177 163 / Muži [431] Milan Milan 1962 CZE Sportovní centrum Dobrošov 50:01.5 15:19.8
178 164 / Muži [157] Michal Tajcnár 1974 CZE 50:02.5 15:20.8
179 165 / Muži [424] Petr Prislinger 1984 CZE 50:04.3 15:22.6
180 166 / Muži [329] Josef Kubias 2005 CZE 50:11.6 15:29.9
181 167 / Muži [498] Tomáš Kubyas 1979 CZE 50:14.8 15:33.1
182 168 / Muži [166] Jakub Vondra 1998 CZE Hvězda SKP Pardubice 50:15.2 15:33.5
183 169 / Muži [386] Pavel Novák 1974 CZE HK Letohrad 50:17.6 15:35.9
184 170 / Muži [60] Jakub Hrůša 1976 CZE 50:17.8 15:36.1
185 15 / Ženy [149] Veronika Šťastná 1988 CZE SmíchOFF 50:23.9 15:42.2
186 171 / Muži [222] Lukáš Krecbach 1975 CZE ADR Rock 50:31.5 15:49.8
187 172 / Muži [366] Václav Štíhel 1981 CZE NKR 50:32.8 15:51.1
188 173 / Muži [437] JIŘÍ MENŠÍK 1974 CZE Jasný Sokol 50:33.5 15:51.8
188 173 / Muži [155] Aleš Švarc 1978 CZE Pocem 50:33.5 15:51.8
190 175 / Muži [45] Richard Gemperle 1970 CZE ADR Rock 50:34.1 15:52.4
191 176 / Muži [267] jan kulda 1973 CZE tj sokol olešnice 50:39.4 15:57.7
192 177 / Muži [238] Petr Akštejn 1973 CZE SKP Trutnov 50:40.6 15:58.9
193 178 / Muži [237] Martin Bayer 1994 CZE SKP Trutnov 50:41.7 16:00.0
194 16 / Ženy [14] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 50:58.7 16:17.0
195 179 / Muži [389] Radko Teichman 1966 CZE SKP Trutnov 51:00.2 16:18.5
196 180 / Muži [44] Miloš Haták 1983 CZE 51:02.2 16:20.5
197 181 / Muži [129] Dan Pfeifer 1976 CZE HOVRCH 51:02.6 16:20.9
198 17 / Ženy [69] Dita Kalábová 1985 CZE AKLVK HK Letohrad 51:04.9 16:23.2
199 182 / Muži [260] Vladimír Mucha 1982 CZE Leskovec 51:07.3 16:25.6
200 183 / Muži [430] Michal Švorc 1970 CZE Krakonošovi větry 51:14.5 16:32.8
200 183 / Muži [130] Jakub Plešinger 1981 CZE Ultrasáci 51:14.5 16:32.8
202 185 / Muži [500] Lukáš Krejčí 1985 CZE 51:14.8 16:33.1
203 18 / Ženy [395] Zuzana Andršová 1980 CZE Ski Skuhrov n.B. 51:14.9 16:33.2
204 186 / Muži [371] Radis Ipon 1986 CZE Judoclub Trutnov 51:17.2 16:35.5
205 187 / Muži [68] Matouš Kadrnoška 1991 CZE 51:22.8 16:41.1
206 188 / Muži [464] Petr Táborský 1981 CZE HCT Praha 51:25.6 16:43.9
207 189 / Muži [23] Lukáš Buriánek 1992 CZE Lo3 Hronov 51:25.8 16:44.1
208 190 / Muži [156] Aleš Švondrk 1973 CZE 51:26.8 16:45.1
209 191 / Muži [290] Vít Vosáhlo 2000 CZE 51:31.8 16:50.1
210 192 / Muži [354] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 51:32.8 16:51.1
211 193 / Muži [441] Stanislav Mrázek 1992 CZE Pete adr team 51:35.3 16:53.6
212 194 / Muži [261] Karel Hausenblas 1982 CZE 51:36.1 16:54.4
213 195 / Muži [365] Adam Werner 2003 CZE Spartak Police nad Metují 51:39.4 16:57.7
214 19 / Ženy [350] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 51:40.8 16:59.1
215 196 / Muži [427] Jakub Brádler 1988 CZE Kubova chalupa 51:43.2 17:01.5
216 197 / Muži [33] Jiří Kos 1983 CZE HUDY Hradec 51:45.6 17:03.9
217 198 / Muži [360] Stanislav Lanta 1963 CZE 51:47.2 17:05.5
218 199 / Muži [140] Petr Siročák 1978 CZE Tři křížky CF 51:53.6 17:11.9
219 20 / Ženy [84] Terezie Kubečková 1976 CZE sp police 51:54.7 17:13.0
220 200 / Muži [410] Jan Drahoňovský 1980 CZE 52:02.3 17:20.6
221 201 / Muži [186] Dalibor Mlejnek 1973 CZE Český Ráj 52:04.4 17:22.7
222 202 / Muži [70] Daniel Kaliba 1990 CZE 52:06.5 17:24.8
223 203 / Muži [451] Petr Chlubna 1993 CZE 52:08.6 17:26.9
224 204 / Muži [387] Jens Berger 1969 GER HO Pivo 52:10.5 17:28.8
225 205 / Muži [43] Jakub Hanousek 1991 CZE 52:13.1 17:31.4
226 206 / Muži [461] Otakar Vašek 1969 CZE 52:25.4 17:43.7
227 207 / Muži [418] Radek Pavelka 1966 CZE 52:30.7 17:49.0
228 208 / Muži [126] Valeri Petrov 1980 CZE Bulharsko 52:34.6 17:52.9
229 209 / Muži [298] Aleš Škoda 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 52:36.1 17:54.4
230 210 / Muži [373] Petr Nádhera 1967 CZE HK 52:41.6 17:59.9
231 211 / Muži [327] Jakub Janda 1990 CZE Ski resort Černá Hora - Pec pod Sněžkou 52:45.5 18:03.8
232 212 / Muži [170] Ivo Brunclík 1958 CZE TJ Slovan Špindlerův Mlýn 52:48.6 18:06.9
233 21 / Ženy [383] Karolina Trzaska 1995 CZE MUKN Miszkowice 52:49.1 18:07.4
234 213 / Muži [338] Filip Votoček 1984 CZE Chata Votočka 52:53.5 18:11.8
235 214 / Muži [189] Ondřej Čálek 2001 CZE Spartak Police nad Metují 52:56.5 18:14.8
236 215 / Muži [460] Martin Smrček 1971 CZE HO Dvůr Králové 52:59.2 18:17.5
237 216 / Muži [368] Jiří Horák 1958 CZE SUP Trutnov 53:03.9 18:22.2
238 217 / Muži [444] Grötzschel Rolle 1976 CZE HO-Pivo 53:04.2 18:22.5
239 218 / Muži [370] Vladimír Bernard 1971 CZE HO Stika HK 53:07.0 18:25.3
240 219 / Muži [31] Jaroslav Černý 1972 CZE Ostravská Pivní Peruť 53:08.4 18:26.7
241 220 / Muži [323] Vojtěch Přibyl 1996 CZE 53:11.4 18:29.7
242 221 / Muži [337] Vladimír Votoček 1960 CZE 53:14.5 18:32.8
243 222 / Muži [249] Michal David 1977 CZE 53:15.2 18:33.5
244 22 / Ženy [478] Andrea Teunerová 1988 CZE 53:19.0 18:37.3
245 23 / Ženy [284] Martina Zvěřinová 1983 CZE OK Lokomotiva Pardubice 53:24.8 18:43.1
246 24 / Ženy [449] Weronika Przemyslak 2000 POL MUKN Miszkowice 53:27.7 18:46.0
247 223 / Muži [304] Milan Dufek 1985 CZE 53:33.3 18:51.6
248 25 / Ženy [324] Petra Cabalková 1988 CZE 53:36.6 18:54.9
249 224 / Muži [496] Daniel Buchar 1983 CZE 53:50.0 19:08.3
250 26 / Ženy [183] Lenka Flašarová 1972 CZE 53:52.5 19:10.8
251 27 / Ženy [145] Šárka Šimonová 1972 CZE sama za sebe 53:53.2 19:11.5
252 28 / Ženy [85] Kateřina Kubiasová 1978 CZE tyčka a kulička 53:58.0 19:16.3
253 225 / Muži [165] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda SKP Pardubice 54:04.3 19:22.6
254 29 / Ženy [30] Barbara Stránská 1970 CZE Hudy sport 54:04.5 19:22.8
255 226 / Muži [293] Václav Mach 1970 CZE 54:12.0 19:30.3
256 227 / Muži [291] Jaroslav Řezníček 1953 CZE 54:12.9 19:31.2
257 30 / Ženy [250] Geri Petrova 1976 BGR 54:15.1 19:33.4
258 228 / Muži [193] Roman Stoklasa 1971 CZE AKD 54:25.2 19:43.5
259 229 / Muži [28] Jan Černý 1975 CZE 54:26.5 19:44.8
260 230 / Muži [98] Jirka Malý 2001 CZE AKLVK LAWI 54:28.1 19:46.4
261 231 / Muži [106] Ondřej Musil 1980 CZE HO Tišnov 54:30.1 19:48.4
262 31 / Ženy [134] Petra Pospíšilová 1983 CZE Penzion Adršpach 54:32.9 19:51.2
263 232 / Muži [257] Ivan Farbán 1969 CZE 54:36.9 19:55.2
264 233 / Muži [158] Jan Truhlář 1995 CZE SK Asspro Náchod 54:43.9 20:02.2
265 234 / Muži [452] Martin Kubín 1970 CZE Loko Trutnov 54:46.7 20:05.0
266 235 / Muži [325] Jan Rotter 1999 CZE Rotys 54:56.0 20:14.3
267 236 / Muži [483] Stanisław Wróbel 1987 POL 54:57.3 20:15.6
268 237 / Muži [81] Michal Král 1975 CZE ADR Rock 54:58.3 20:16.6
269 32 / Ženy [448] Wiktoria Przemyslak 2000 POL MUKN Miszkowice 54:58.4 20:16.7
270 238 / Muži [35] Lubomír Duben 1960 CZE Sokol Lípa 55:00.9 20:19.2
271 239 / Muži [164] Petr Voceďálek 1986 CZE 55:02.4 20:20.7
272 240 / Muži [391] Kufel Pavel 1974 CZE Kufi 55:06.0 20:24.3
273 241 / Muži [420] Josef Alvarez 2004 CZE Spartak Police nad Metují 55:08.8 20:27.1
274 242 / Muži [419] David Látr 1971 CZE 55:09.5 20:27.8
275 33 / Ženy [25] Eva Muchová 1989 CZE 55:13.9 20:32.2
276 243 / Muži [208] Dalibor Dvořák 1984 CZE 55:19.4 20:37.7
277 244 / Muži [265] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 55:26.4 20:44.7
278 245 / Muži [96] Lukáš Machek 1994 CZE 55:30.4 20:48.7
279 34 / Ženy [199] Iva Ambrožová 1979 CZE Sobol TJ Únětice 55:30.6 20:48.9
280 246 / Muži [388] Petr Málek 1976 CZE 55:34.6 20:52.9
281 35 / Ženy [311] Jitka Emlerová 1977 CZE Arbogard 55:37.5 20:55.8
282 247 / Muži [185] Martin Macek 1964 CZE HO Hradec Králové 55:40.3 20:58.6
283 248 / Muži [9] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 55:40.6 20:58.9
284 36 / Ženy [273] Barbora Zdráhalová 1990 CZE 55:48.6 21:06.9
285 249 / Muži [201] Petr Studený 1995 CZE 55:58.4 21:16.7
286 250 / Muži [226] Martin Štěrba 1962 CZE 56:07.4 21:25.7
287 37 / Ženy [99] Barbora Marková 1988 CZE INS-Náchod 56:21.3 21:39.6
288 38 / Ženy [142] Kateřina Stuchlíková 1957 CZE Štěbetalky 56:26.2 21:44.5
289 251 / Muži [473] Jan Mezník 1983 CZE HO tesla Brno 56:33.6 21:51.9
290 252 / Muži [210] Jiří Balcar 2003 CZE HO Náchod 56:37.1 21:55.4
291 253 / Muži [82] Karel Křoustek 1948 CZE SKI Skuhrov 56:41.1 21:59.4
292 254 / Muži [316] Ondřej Machač 1996 CZE 56:41.6 21:59.9
293 255 / Muži [315] Šimon Semerák 1996 CZE 56:45.8 22:04.1
294 39 / Ženy [339] Václava Bártová 1983 CZE 56:47.9 22:06.2
295 256 / Muži [203] Michal Renský 1979 CZE 56:48.8 22:07.1
296 257 / Muži [236] Adam Jahelka 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 56:51.8 22:10.1
297 258 / Muži [181] Jarda Ptáček 1978 CZE 56:52.0 22:10.3
298 259 / Muži [314] Vojtěch Šolc 1988 CZE 56:52.6 22:10.9
299 260 / Muži [91] Milan Linhart 1964 CZE Longobucco 57:03.0 22:21.3
300 261 / Muži [379] Arved Meier 2004 GER HO Pivo 57:06.3 22:24.6
301 262 / Muži [27] Pavel Čábelický 1982 CZE AKLVK BIKOMATIC 57:08.0 22:26.3
302 40 / Ženy [146] Jitka Škarnitzlová 1990 CZE AKLVK LIV 57:12.8 22:31.1
303 263 / Muži [231] Tomáš Tuček 1980 CZE HOMH 57:16.6 22:34.9
304 41 / Ženy [400] Eva Václavičková 1977 CZE 57:17.7 22:36.0
305 42 / Ženy [108] Jana Nekvindová 1990 CZE AKLVK Janské Lázně 57:18.2 22:36.5
306 264 / Muži [40] Štěpán Pleskač 1975 CZE AKLVK Janské Lázně 57:18.7 22:37.0
307 43 / Ženy [104] Dana Moravcová 1974 CZE Tornádo Horní 57:18.8 22:37.1
308 44 / Ženy [331] Michaela Učíková 1990 CZE 57:19.6 22:37.9
309 265 / Muži [352] Jan Urban 1978 CZE LK Mělník 57:21.7 22:40.0
310 266 / Muži [302] Jan Hynek 1991 CZE 57:23.3 22:41.6
311 45 / Ženy [494] Marie Nováková 1985 CZE 57:24.1 22:42.4
312 267 / Muži [100] Vít Mráz 1974 CZE INS-Náchod 57:24.9 22:43.2
313 268 / Muži [184] Miky Durčák 1977 CZE HO Opava 57:26.7 22:45.0
314 46 / Ženy [16] Kateřina beranová 1986 CZE Spartak Police nad Metují 57:31.0 22:49.3
315 269 / Muži [281] Jaromír Sedlářík 1973 CZE HO Holešov 57:40.8 22:59.1
316 47 / Ženy [147] Petra Šnapková 1985 CZE 57:41.6 22:59.9
317 48 / Ženy [477] Radka Kolínová 1980 CZE Nusle 57:42.3 23:00.6
318 270 / Muži [269] Tomáš Vinter 1999 CZE 57:43.4 23:01.7
319 271 / Muži [182] Luděk Pilný 1972 CZE 58:02.2 23:20.5
320 49 / Ženy [307] Simona Ulmová 1976 CZE Adrchvost 58:07.5 23:25.8
321 272 / Muži [94] Jiří Lukášek 1983 CZE 58:09.2 23:27.5
322 273 / Muži [196] Jaroslav Netík 1978 CZE HK Ostaš 58:22.0 23:40.3
323 274 / Muži [224] Tomáš Dostalík 1989 XXX 58:24.9 23:43.2
324 275 / Muži [97] Jaroslav Malý 1972 CZE AKLVK LAWI 58:33.2 23:51.5
325 50 / Ženy [326] Romana Svačinová 1967 CZE Rotys 58:34.8 23:53.1
326 276 / Muži [377] Ullrich Cornelius 1986 GER HO Pivo 58:45.5 24:03.8
327 277 / Muži [476] Zdeněk Aur 1953 CZE VK Slavia Hradec Králové 58:49.5 24:07.8
328 51 / Ženy [401] Hana Klampflová 1993 CZE Vrchaři Vrchlabí 58:51.4 24:09.7
329 52 / Ženy [188] Michaela Foralová 1974 CZE Brno 58:53.2 24:11.5
330 278 / Muži [230] Marian Vymetal 1975 CZE 59:00.5 24:18.8
331 53 / Ženy [209] Petra Chlupová 1988 CZE Horní Počernice 59:00.7 24:19.0
332 279 / Muži [46] Ondra Krecbach 1969 CZE Dobřichovice 59:04.0 24:22.3
333 280 / Muži [428] Marcel Volf 1973 CZE HK Jizera 59:04.4 24:22.7
334 281 / Muži [450] Gregorz Deren 2000 CZE 59:08.0 24:26.3
335 282 / Muži [253] Michal Polák 1980 CZE 59:11.6 24:29.9
336 283 / Muži [474] Tomáš Přerovský 1981 CZE 59:12.3 24:30.6
337 284 / Muži [132] Jan Pluháček 1985 CZE Autoservis Honza 59:17.5 24:35.8
338 285 / Muži [216] Moritz Hildebrand 1983 GER Obotritia 59:22.0 24:40.3
339 286 / Muži [278] Jaroslav Šafár 1987 CZE Moroszstems 59:33.1 24:51.4
340 287 / Muži [279] Roman Vohník 1986 CZE 59:34.6 24:52.9
341 288 / Muži [355] Vojták Pech 1984 CZE 59:35.5 24:53.8
342 54 / Ženy [411] Zuzana Wurstová 1985 CZE 59:36.7 24:55.0
343 55 / Ženy [468] Michala Fořtová 1984 CZE Hardcore Tréninky 59:40.7 24:59.0
344 56 / Ženy [59] Adéla Hrdinová 1994 CZE Kubova chalupa 59:42.2 25:00.5
345 57 / Ženy [79] Alice Kopynová 1988 CZE 59:52.4 25:10.7
346 289 / Muži [436] Michal Rosecký 1923 CZE Adr chvost 59:54.7 25:13.0
347 290 / Muži [77] Zdeněk Kopecký 1974 CZE 59:56.6 25:14.9
348 58 / Ženy [161] Zuzana Vančáková 1996 CZE 2. oddíl VS Vydry 01:00:01.1 25:19.4
349 291 / Muži [320] Wojciech Mazan 1989 POL 01:00:10.6 25:28.9
350 59 / Ženy [19] Kateřina Borůvková 1987 CZE 01:00:12.2 25:30.5
351 60 / Ženy [192] Zuzana Motlíčková 1979 CZE Kolín 01:00:18.4 25:36.7
351 292 / Muži [191] Richard Motlíček 1978 CZE Kolín 01:00:18.4 25:36.7
353 61 / Ženy [470] Barbora Samková 1988 CZE 01:00:20.8 25:39.1
354 293 / Muži [111] Hynek Brabec 1975 CZE Penzion Adršpach 01:00:23.6 25:41.9
354 62 / Ženy [234] Adéla Gultová 1982 CZE 01:00:23.6 25:41.9
356 294 / Muži [228] Petr Jarý 1972 CZE Kovošrot Jarý 01:00:26.9 25:45.2
357 295 / Muži [305] Petr Čížek 1984 CZE Petr a Jirka 01:00:30.7 25:49.0
358 63 / Ženy [18] Veronika Blechová 1992 CZE Ušáci 01:00:39.1 25:57.4
359 64 / Ženy [56] Lenka Hnátnická 1992 CZE Ušáci 01:00:42.1 26:00.4
360 296 / Muži [148] Jan Špelda 1987 CZE 01:00:57.6 26:15.9
361 297 / Muži [367] Jiří Horák 1981 CZE SUP Trutnov 01:01:03.3 26:21.6
362 65 / Ženy [282] Jana Šebestová 1984 CZE Dukla Praha 4 01:01:04.1 26:22.4
363 66 / Ženy [125] Marie Peterková 1977 CZE 01:01:05.1 26:23.4
364 67 / Ženy [120] Tereza Pavlíková 1989 CZE 01:01:05.6 26:23.9
365 298 / Muži [462] Matěj Nešpor 1995 CZE Adrock 01:01:20.7 26:39.0
366 299 / Muži [429] Honza Tylš 1967 CZE 01:01:34.1 26:52.4
367 68 / Ženy [21] Linda Krecbachová 1994 CZE ADR Rock 01:01:45.0 27:03.3
368 69 / Ženy [357] Petra Bernatíková 1982 CZE 01:01:51.0 27:09.3
369 300 / Muži [195] Lukáš Viktora 1976 CZE 01:01:58.3 27:16.6
370 301 / Muži [341] Marek Fátor 2004 CZE Atletika 01:02:02.9 27:21.2
371 70 / Ženy [245] Jana Ďurecová 1983 CZE 01:02:04.7 27:23.0
372 71 / Ženy [268] Martina Švarcová 1965 CZE 01:02:04.9 27:23.2
373 72 / Ženy [103] Michaela Mlčáková 1987 CZE 01:02:07.8 27:26.1
374 73 / Ženy [295] Markéta Lehká 1976 CZE 01:02:18.5 27:36.8
375 302 / Muži [41] Vladimír Kročil 1974 CZE Continental Adršpach 01:02:26.9 27:45.2
376 74 / Ženy [497] vENDULA Bernardová 1977 CZE Kvasné věci 01:02:28.6 27:46.9
377 303 / Muži [443] Grotzschel Michi 1979 GER HO Pivo 01:02:30.9 27:49.2
378 75 / Ženy [399] Eva Krákorová 2004 CZE Olfin Car Vella Trutnov 01:02:31.8 27:50.1
379 76 / Ženy [397] Hynková Tamara 1970 CZE 01:02:32.1 27:50.4
380 77 / Ženy [259] Adéla Šimková 1992 CZE 01:02:42.9 28:01.2
381 304 / Muži [344] Antonín Kubeček 1996 CZE INS 01:02:57.0 28:15.3
382 78 / Ženy [127] Adéla Petrová 2000 CZE INS-Náchod 01:02:58.1 28:16.4
383 305 / Muži [173] Petr Kuba 1982 CZE 01:02:58.3 28:16.6
384 79 / Ženy [404] Ivana Břetinová 1984 CZE 01:03:04.1 28:22.4
385 306 / Muži [52] Josef Hladík 1971 CZE AKLVK Mladá Boleslav 01:03:06.0 28:24.3
386 80 / Ženy [343] Marie Czinnerová 1985 CZE Sucháč tým 01:03:06.5 28:24.8
387 307 / Muži [361] Rafae Sliwa 1991 POL 01:03:08.9 28:27.2
388 81 / Ženy [292] Erika Jelínková 1972 CZE Báječné ženy v běhu 01:03:25.2 28:43.5
389 82 / Ženy [317] Johana Semeráková 1998 CZE 01:03:25.8 28:44.1
390 308 / Muži [289] Jaroslav Chalupa 1958 CZE HO Beroun 01:03:32.0 28:50.3
391 309 / Muži [332] Miroslav Frýdl 1964 CZE 01:03:45.7 29:04.0
392 310 / Muži [463] Antonín Stejskal 1949 CZE Víno Karabina 01:03:46.6 29:04.9
393 1 / [k]114 [356] Vanda Světlíková 1901 CZE 01:03:47.7 29:06.0
394 83 / Ženy [392] Markéta Nováková 2000 CZE KOB Ústí nad Orlicí 01:03:57.3 29:15.6
395 84 / Ženy [422] Sabinka Široký 1976 CZE Penzion Zámecká 01:04:04.0 29:22.3
396 311 / Muži [421] Martin Dufek 1971 CZE Penzion Zámecká 01:04:06.2 29:24.5
397 312 / Muži [90] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 01:04:14.7 29:33.0
398 85 / Ženy [393] Kateřina Nováková 1978 CZE 01:04:17.5 29:35.8
399 86 / Ženy [221] Nikola Řezníčková 1977 CZE 01:04:18.4 29:36.7
400 87 / Ženy [71] Hana Kalibová 1955 CZE Štěbetalky 01:04:27.8 29:46.1
401 313 / Muži [217] Viktor Vanhara 1979 GER Obotritia 01:04:52.5 30:10.8
402 314 / Muži [86] Jiří Kůtek 1990 CZE TJ SKP Valdice 01:04:56.1 30:14.4
403 88 / Ženy [159] Jitka Tržická 1982 CZE HUDY Hradec 01:05:04.5 30:22.8
404 315 / Muži [64] Jiří Ježek 1974 CZE 01:05:16.5 30:34.8
405 89 / Ženy [467] Kateřina Nováková 1989 CZE Hardcore Tréninky 01:05:17.8 30:36.1
406 316 / Muži [112] Cyril Nováček 1977 CZE Hnutí Stolicismu 01:05:22.0 30:40.3
407 90 / Ženy [235] Jana Žaludová 1979 CZE SPB Dubový Háj 01:05:26.7 30:45.0
408 317 / Muži [225] Pavel Jarnot 1959 CZE 01:05:40.4 30:58.7
409 91 / Ženy [223] Andrea Brahová 1980 CZE Spartak Police 01:05:40.5 30:58.8
410 318 / Muži [442] Jens Stelzer 1965 CZE HO Pivo 01:05:41.5 30:59.8
411 319 / Muži [435] Matouš Beier 2004 CZE 01:05:46.1 31:04.4
412 92 / Ženy [48] Eliška Hedvíková 1987 CZE 01:05:48.9 31:07.2
413 93 / Ženy [335] Radka Kubečková 1969 CZE Maratonstav Úpice 01:05:49.9 31:08.2
414 94 / Ženy [177] Oli Ramešová 1988 CZE opalovací 01:05:53.9 31:12.2
415 320 / Muži [114] Jaroslav Novák 1974 CZE ASPOT Hulín 01:06:06.8 31:25.1
416 321 / Muži [88] Michal Lamer 1994 CZE 01:06:07.2 31:25.5
417 322 / Muži [409] Ota Kostinger 1978 CZE 01:06:13.3 31:31.6
418 95 / Ženy [319] Jana Ferusová 1976 CZE Maine 01:06:14.7 31:33.0
419 96 / Ženy [301] Kamila Budílková 1992 CZE 01:06:15.6 31:33.9
420 97 / Ženy [92] Kateřina Lošová 1978 CZE 01:06:18.0 31:36.3
421 323 / Muži [252] Michal Flégl 1980 CZE HO Dvůr Králové 01:06:22.4 31:40.7
422 324 / Muži [190] Radek Bruckner 1972 CZE 01:06:26.8 31:45.1
423 98 / Ženy [93] Martina Lošová 1987 CZE 01:06:31.1 31:49.4
424 99 / Ženy [322] Jana Přenčilová 1980 CZE 01:06:33.8 31:52.1
425 100 / Ženy [178] Kateřina Luf 1988 CZE 01:06:40.0 31:58.3
426 101 / Ženy [499] Magda Čepková 1972 CZE 01:06:50.9 32:09.2
427 102 / Ženy [247] Eva Hrúziková 1973 SVK Molfit 01:06:54.8 32:13.1
428 103 / Ženy [206] Hana Havalcová 1962 CZE ametek hoby team 01:06:56.8 32:15.1
429 104 / Ženy [141] Bára Strnadová 1991 CZE 01:07:08.5 32:26.8
430 105 / Ženy [105] Kateřina Motáková 1992 CZE Ušáci 01:07:11.5 32:29.8
431 106 / Ženy [204] Lenka Renská 1980 CZE 01:07:31.3 32:49.6
432 107 / Ženy [372] Eva Bittnerová 1982 CZE 01:07:45.8 33:04.1
433 108 / Ženy [160] Karolína Tylšová 1988 CZE Kubova chalupa 01:07:46.6 33:04.9
434 109 / Ženy [251] Tereza Dlouhá 1991 CZE 01:08:12.3 33:30.6
435 325 / Muži [22] Petr Brádler 1967 CZE Piráti 01:08:16.1 33:34.4
436 326 / Muži [168] Jirka Wotke 1975 CZE Slow Climbers 01:08:22.6 33:40.9
437 110 / Ženy [439] Kateřina Slivanská 1996 CZE Dukla Praha 01:08:26.5 33:44.8
438 111 / Ženy [333] Anička Jánská 1988 CZE HS Nejdek 01:08:26.6 33:44.9
439 112 / Ženy [469] Denisa Richterová 1990 CZE 01:08:48.6 34:06.9
440 327 / Muži [241] Vladimír Gazdag 1971 CZE 01:09:44.2 35:02.5
441 328 / Muži [214] Manfred Kirchner 1951 GER 01:09:51.4 35:09.7
442 329 / Muži [212] Bernd Hollenbach 1962 GER Lok Pirna 01:09:54.4 35:12.7
443 330 / Muži [446] Jacob Jurgen 1959 CZE HO-Pivo 01:11:03.1 36:21.4
444 113 / Ženy [50] Růžena Heřmánková 1993 CZE Řízci Pavlišov 01:11:08.1 36:26.4
445 114 / Ženy [218] Irene Vanhara 1954 CZE LT Freigericht 01:12:08.5 37:26.8
446 115 / Ženy [340] Petra Emílie Votočková 1984 CZE 01:12:26.7 37:45.0
447 116 / Ženy [358] Lucie Klemšová 1981 CZE 01:12:32.6 37:50.9
448 117 / Ženy [246] Barbora Willmannová 1984 SVK Molfit 01:13:25.3 38:43.6
448 117 / Ženy [244] Zuzana Molnárová 1973 CZE Molfit 01:13:25.3 38:43.6
450 331 / Muži [61] Václav Husák 1981 CZE Ultrasáci 01:13:48.4 39:06.7
450 331 / Muži [15] Martin Beránek 1978 CZE Ultrasáci 01:13:48.4 39:06.7
452 119 / Ženy [403] Jana Buňková 1986 CZE 01:14:06.3 39:24.6
453 333 / Muži [402] Michal Fichtner 1983 CZE Continental BDY 01:14:08.3 39:26.6
454 120 / Ženy [215] Petra Kirchner 1957 GER 01:15:47.3 41:05.6
455 121 / Ženy [274] Anna Kasáková 1998 CZE 01:15:52.8 41:11.1
456 334 / Muži [240] Lukáš Vinš 2004 CZE Olfincar Vella 01:20:36.0 45:54.3
457 122 / Ženy [118] Hana Pavlíčková 2004 CZE Slow Climbdrs 01:20:39.0 45:57.3
458 123 / Ženy [119] Lenka Pavlíčková 1980 CZE Slow Climbers 01:20:45.1 46:03.4
459 335 / Muži [219] Detlef Majunke 1963 CZE 01:23:30.9 48:49.2
460 124 / Ženy [220] Anett Leichtfuss 1968 GER Bergsteiger Lohmen 01:23:44.8 49:03.1
461 125 / Ženy [213] Eva Hollenbach 1965 GER Lok Pirna 01:23:45.3 49:03.6
462 126 / Ženy [381] Lydia Meier 1976 GER HO Pivo 01:33:06.3 58:24.6
463 336 / Muži [380] Edvin Meier 2007 GER HO Pivo 01:33:14.3 58:32.6
464 337 / Muži [26] Jakub Brádler 1988 CZE Kubova chalupa 01:35:36.0 01:00:54.3
465 127 / Ženy [374] Hana Nádherová 1968 CZE 01:38:44.9 01:04:03.2
DNF / Muži [198] Jakub Huček 1987 CZE
DNF / Muži [57] Jan Horák 1987 CZE Police nad Metují
DNF / Muži [131] David Plný 1993 CZE BKL Machov
DNN / N [239] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [256] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider