2018-05-19 Pardubice, dostihové závodiště
Velká pardubická 10km
|
celkem: 93 , men : 66, M18-34: 28, women: 27, Z18-34: 14, M35-49: 32, Z35-49: 11, M50: 6, Z50: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Velká pardubická 5km
|
celkem: 173 , women: 95, Z35-49: 41, men : 78, M35-49: 31, M18-34: 40, Z50: 10, Z18-34: 44, M50: 7 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Velká pardubická štafeta
|
celkem: 12 , women: 7, Ženy: 7, men : 5, Muži: 5 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Dogrunning 10km
|
celkem: 7 , women: 3, Ženy: 3, men : 4, Muži: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Dogrunning 5km
|
celkem: 40 , women: 34, Ženy: 34, men : 6, Muži: 6 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Kolo 10km
|
celkem: 17 , men : 12, Muži: 12, women: 5, Ženy: 5 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Koloběžky 5km
|
celkem: 6 , men : 4, Muži: 4, women: 2, Ženy: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 13:30:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 93 participants
(
66 of men,
27 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
M18-34 | 203 | Adámek Daniel | CZE | 1999 | OCR PARDUBACI | Náchod |
Z18-34 | 162 | Barnetová Jana | CZE | 1995 | Planet Express | Jablonné nad Orlicí |
Z18-34 | 163 | Barnetová Lenka | CZE | 1998 | Planet Express | Jablonné nad Orlicí |
M18-34 | 204 | Bártek Milan | CZE | 1992 | Vysoké Mýto | Vysoké Mýto |
Z18-34 | 168 | Beránková Monika | CZE | 1991 | Praha 4 Runners | Praha |
Z18-34 | 160 | Bočková Sandra | CZE | 2001 | Skuteč | Skuteč |
M18-34 | 213 | BOHÁČ Vít | CZE | 2002 | Uhelná Příbram | Uhelná Příbram |
M35-49 | 194 | BOHÁČ ZDENĚK | CZE | 1974 | Uhelná Příbram | Uhelná Příbram |
Z18-34 | 169 | Boháčová ANNA | CZE | 2000 | Uhelná Příbram | Uhelná Příbram |
Z35-49 | 155 | Boušková Martina | CZE | 1975 | Libanice35 | Libanice35 |
M18-34 | 570 | Brzek David | CZE | 1989 | RETIA | |
M18-34 | 211 | Čech Martin | CZE | 1990 | Říčany | Říčany |
Z35-49 | 153 | Černá Kamila | CZE | 1975 | JÁ | Choltice |
M35-49 | 186 | danihelka oldřich | CZE | 1976 | NC Svítkovice | pardubice |
M18-34 | 212 | Doktor Ondřej | CZE | 1993 | AC Pardubice | |
M35-49 | 179 | Dolezal Jiri | CZE | 1975 | Stary Materov | Stary Materov |
M35-49 | 536 | Doubek Petr | CZE | 1977 | PeakMachine.cz | |
M18-34 | 210 | Drbal Luboš | CZE | 1987 | SDH Zruč nad Sázavou | Zruč nad Sázavou |
Z18-34 | 539 | Dudková Eva | CZE | 1994 | Czechoslovak group | |
M50 | 171 | Dusík Václav | CZE | 1960 | Pardubice | Pardubice |
Z35-49 | 156 | Fiedlerová Jana | CZE | 1975 | Pardubice | Pardubice |
M18-34 | 566 | Fogl David | CZE | 1992 | Planet Express | |
M50 | 174 | Frýdl Miroslav | CZE | 1964 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Z18-34 | 165 | Frýdlová Šárka | CZE | 1990 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M18-34 | 563 | Hamral Lukáš | CZE | 1994 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M35-49 | 193 | Hanuš Daniel | CZE | 1980 | Pardubice | Pardubice |
M35-49 | 568 | Havelka Daniel | CZE | 1977 | ZPA Smart Energy | Trutnov |
Z35-49 | 152 | Hlínová Helena | CZE | 1978 | morašice | morašice |
Z35-49 | 157 | Hrabinova Marcela | CZE | 1971 | | |
Z35-49 | 364 | Hrabinova Marcela | CZE | 1971 | | |
M18-34 | 534 | Chaloupka Martin | CZE | 1984 | | |
M35-49 | 517 | Chára Lukáš | CZE | 1980 | Czechoslovak Group BARTH-VIP | |
M35-49 | 184 | Jelínek Lukáš | CZE | 1973 | ERA | Pardubice |
Z35-49 | 550 | Jinopalová Václava | CZE | 1975 | | |
M18-34 | 197 | Jukl Lukáš | CZE | 1999 | Pardubice | Pardubice |
M35-49 | 192 | Kabourek Aleš | CZE | 1978 | Golčův Jeníkov | Golčův Jeníkov |
M18-34 | 219 | Kaláb David | CZE | 1987 | Blažovice | Blažovice |
M50 | 554 | kalhous Roman | CZE | 1959 | Věčný vývoj | |
M35-49 | 518 | Kaplan Radek | CZE | 1974 | Czechoslovak Group BARTH-VIP | Pardubice |
M35-49 | 178 | Kašpar Petr | CZE | 1978 | Týniště nad Orlicí | Týniště nad Orlicí |
M50 | 172 | Kořínek Martin | CZE | 1963 | Pardubice | Pardubice |
Z50 | 149 | Kovářová Monika | CZE | 1965 | Horní Jelení | Horní Jelení |
M35-49 | 541 | Kratochvíl Stanislav | CZE | 1974 | | |
M35-49 | 366 | Kuchyňka Pavel | CZE | 1978 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Z35-49 | 154 | Kulhánková Dana | CZE | 1974 | Zaječice | Zaječice |
Z18-34 | 164 | Kulhánková Kristýna | CZE | 1995 | Zaječice | Zaječice |
M35-49 | 175 | LABÍK MARTIN | CZE | 1973 | ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK | BOROHRÁDEK |
M18-34 | 556 | Lysák Martin | CZE | 1992 | tlapnet | |
M18-34 | 525 | Macák Ondřej | CZE | 1987 | Iveco Czech republic | |
Z18-34 | 161 | Macáková Veronika | CZE | 1984 | Slatina | Slatina |
M35-49 | 191 | Machala Petr | CZE | 1972 | Vojnův Městec | Vojnův Městec |
M35-49 | 532 | Malachta Norbert | CZE | 1978 | Praha | Praha |
M18-34 | 207 | Málek Zdeněk | CZE | 1985 | Pardubice | Pardubice |
Z18-34 | 158 | Málková Hanka | CZE | 1987 | Bob a Bobek | Praha 10 |
M35-49 | 181 | Maruna Robert | CZE | 1978 | Bob a Bobek | Praha 10 |
M18-34 | 206 | Mates Petr | CZE | 1985 | Matesáci | Čeperka |
Z18-34 | 166 | Matesová Jana | CZE | 1986 | Matesáci | Čeperka |
Z35-49 | 513 | Mergancová Jana | CZE | 1981 | JANA | |
M35-49 | 559 | Městecký Petr | CZE | 1975 | | |
M35-49 | 527 | Michal David | CZE | 1975 | | |
M18-34 | 205 | Najman Zdenek | CZE | 1995 | Planet Express | Letohrad |
M35-49 | 180 | Pospíšil Jaroslav | CZE | 1978 | Nový Bydžov | Nový Bydžov |
Z18-34 | 533 | Prázová Barbora | CZE | 1984 | | |
M18-34 | 491 | Přecechtěl Martin | CZE | 1984 | údolí žízně | |
M35-49 | 183 | Příhoda Martin | CZE | 1979 | MEDUNA kalírna | Pardubice |
M18-34 | 198 | Richter Milan | CZE | 1989 | Run magazine team | Mladeč |
Z35-49 | 151 | Skořepová Tereza | CZE | 1978 | Týniště nad Orlicí | Týniště nad Orlicí |
M35-49 | 189 | Synek Jiří | CZE | 1974 | Uranové doly Hamr 1972 | Stráž pod Ralskem |
M35-49 | 569 | Šafr Jiří | CZE | 1977 | | |
M35-49 | 187 | Šreibr Josef | CZE | 1975 | Lípa nad Orlicí | Lípa nad Orlicí |
M18-34 | 201 | Štěpánek Radim | CZE | 2001 | Skuteč | Skuteč |
M18-34 | 196 | Šterner Jan | CZE | 1997 | Sdružení Přátel Třebechovic | Třebechovice pod Orebem |
Z35-49 | 544 | Štiková Eva | CZE | 1972 | | |
M35-49 | 177 | štorek milan | CZE | 1978 | morašice | morašice |
M35-49 | 182 | Švanda Michal | CZE | 1982 | Sdružení přátel Třebechovic | Praha 8 |
M18-34 | 508 | Tikal František | CZE | 1991 | | |
M18-34 | 202 | Tomáš Zdeněk | CZE | 1984 | BHT Advokáti | Pardubice |
M35-49 | 176 | Trávníček Marek | CZE | 1976 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M18-34 | 510 | Trejbal Jan | CZE | 1988 | Trutnov | Trutnov |
M35-49 | 188 | Vítek Robert | CZE | 1978 | Letohrad | Letohrad |
M35-49 | 500 | Vokolek Michal | CZE | 1972 | Pardubice | Pardubice |
M50 | 170 | Vondra Václav | CZE | 1968 | Rudník | Rudník |
M18-34 | 208 | Zajíček Martin | CZE | 1998 | Semechnice | Semechnice |
M35-49 | 185 | Zavadil Radek | CZE | 1973 | Staré Hradiště | Staré Hradiště |
M18-34 | 200 | Zavadil Radek | CZE | 2001 | Trigonum | Staré Hradiště |
M18-34 | 209 | Závorka Milan | CZE | 1994 | SDH Chabeřice | Chabeřice |
Z18-34 | 159 | Zavřelová Barbora | CZE | 1992 | Zavři Němčice | Pardubice |
Z50 | 150 | Zavřelová Jana | CZE | 1968 | Zavři Němčice | Staré Hradiště |
M35-49 | 190 | Zelený Ladislav | CZE | 1982 | Zizel | Přelouč |
M50 | 173 | Zeman Vladimír | CZE | 1959 | Los Břežanos | Kolín |
M35-49 | 506 | Zídek Radek | CZE | 1983 | Synthesia | |
Z18-34 | 167 | Zittová Jana | CZE | 1987 | Zizel | Přelouč |
M18-34 | 199 | Žák Tomáš | CZE | 1985 | Autocentrum Barth | Pardubice |
start ~ 13:30:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 173 participants
(
78 of men,
95 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Z35-49 | 22 | Barakova Petra | CZE | 1980 | Chroustovice | Chroustovice |
M35-49 | 71 | Barta Jiri | CZE | 1977 | Krouna | Krouna |
M18-34 | 93 | Barta Vojtech | CZE | 2001 | Krouna | Krouna |
M35-49 | 69 | Běhal Jiří | CZE | 1981 | Pardubice | Pardubice |
Z35-49 | 557 | Butorová Lenka | CZE | 1980 | Extra Brno | Brno |
Z50 | 575 | cejpková Magdaléna | CZE | 1968 | | |
M35-49 | 552 | cibulka Radek | CZE | 1971 | | |
Z35-49 | 24 | Cidlinská Romana | CZE | 1980 | SrchMamma | Srch |
M35-49 | 85 | Čermák Martin | CZE | 1978 | Combo Strike | PArdubice |
Z18-34 | 54 | Čermáková Kamila | CZE | 1987 | Combo Strike | PArdubice |
Z35-49 | 564 | čermáková Zuzana | CZE | 1981 | | |
Z18-34 | 53 | Čermáková Žaneta | CZE | 1986 | Combo Strike | PArdubice |
M18-34 | 102 | Čerňanský Petr | CZE | 1986 | Přelouč | Přelouč |
M50 | 359 | Červenka Milan | CZE | 1967 | Pepek Námořník | Pardubice |
M35-49 | 529 | Čtvrtečka Jan | CZE | 1979 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Z35-49 | 530 | Čtvrtečková Renáta | CZE | 1980 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M50 | 63 | Dobeš Milan | CZE | 1967 | Pardubice | Pardubice |
Z50 | 3 | Dobešová Monika | CZE | 1967 | Pardubice | Pardubice |
M35-49 | 68 | Doležel Zdeněk | CZE | 1971 | Olomouc | Olomouc |
Z35-49 | 9 | Doleželová Markéta | CZE | 1973 | Olomouc | Olomouc |
M18-34 | 502 | Dunda Vojtěch | CZE | 2004 | Vojta- Svítkov run | |
Z35-49 | 503 | Dundová Zuzana | CZE | 1975 | | |
M18-34 | 88 | Dušek Martin | CZE | 1992 | pen.tagram | Dvůr Králové nad Labem |
M18-34 | 543 | Fendrich Karel | CZE | 2006 | Feda team | |
Z35-49 | 542 | Fendrichová Renata | CZE | 1980 | Feda Team | |
M35-49 | 504 | Franc Pavel | CZE | 1970 | | |
M35-49 | 87 | Götz Jan | CZE | 1969 | Spartak Trutnov | Trutnov |
M18-34 | 112 | Götz Oliver | CZE | 2007 | Spartak Trutnov | Trutnov |
Z50 | 357 | Götzová Lea | CZE | 1968 | 2BMOTO | Trutnov |
M35-49 | 83 | Gregor Pavel | CZE | 1980 | Pardubice | Pardubice |
Z18-34 | 52 | Grigarová Terezie | CZE | 1992 | Pardubice | Pardubice |
Z35-49 | 17 | Hainišová Michaela | CZE | 1979 | Trutnov | Trutnov |
Z18-34 | 44 | Heřmanská Kristýna | CZE | 2002 | Heřmanův Městec | Heřmanův Městec |
Z18-34 | 35 | Hloušková Šárka | CZE | 2004 | Choceň | Choceň |
Z18-34 | 27 | Hloušková Tereza | CZE | 1992 | pen.tagram | Dvůr Králové nad Labem |
Z35-49 | 507 | Holická Marta | CZE | 1975 | Divoženky Hrádek | Pardubice |
Z35-49 | 501 | Holý Jiří | CZE | 1970 | | |
Z18-34 | 39 | Horáčková Pavla | CZE | 1993 | Pardubice | Pardubice |
Z50 | 1 | Horáková Jindra | CZE | 1968 | BŽB | Pardubice |
Z18-34 | 38 | Hrdá Eliška | CZE | 2006 | Bambulka | Rosice nad Labem |
Z18-34 | 45 | Hrdá Eva | CZE | 1985 | Pardubice | Pardubice |
Z18-34 | 56 | Hromádková Lenka | CZE | 1986 | BARTH-VIP | Pardubice |
Z35-49 | 20 | Hutlová Andrea | CZE | 1978 | Pardubice | Pardubice |
M18-34 | 347 | Janda David | CZE | 1987 | SK Kola Víšek | Praha |
Z35-49 | 571 | Jarolímová Lenka | CZE | 1983 | Srch Mamma | |
M18-34 | 104 | Jičínský Petr | CZE | 1988 | Pardubice | Pardubice |
M35-49 | 340 | Jungwirth Jan | CZE | 1983 | SVVAT | Náchod |
M35-49 | 67 | Jungwirth Karel | CZE | 1982 | SDH Jizbice | Náchod, Lipí |
M35-49 | 84 | Kacerovský Marian | CZE | 1972 | Hoděšovice | Hoděšovice |
Z18-34 | 28 | Karabinová Petra | CZE | 1996 | Vyškov | Vyškov |
Z50 | 5 | Karáskova Darina | CZE | 1959 | Báječné ženy v běhu | Praha 4 |
M35-49 | 70 | Klouček Martin | CZE | 1971 | Žatec | Žatec |
M18-34 | 92 | Kmoníček Jakub | CZE | 1987 | BARTH | Pardubice |
Z18-34 | 37 | Koďousová Veronika | CZE | 2002 | Záměl | Záměl |
Z18-34 | 363 | Kohoutová Lucia | CZE | 1993 | Trenčín | Trenčín |
M18-34 | 505 | Kolbaba Petr | CZE | 1992 | | |
Z35-49 | 355 | Kopecká Lenka | CZE | 1980 | Liboměřice, okres Chrudim | Liboměřice, okres Chrudim |
M35-49 | 76 | Kopecký Milan | CZE | 1974 | Bílý Potok | Bílý Potok |
Z18-34 | 58 | Korejtková Dominika | CZE | 1991 | Pardubice | Pardubice |
M50 | 62 | Kovář Jaroslav | CZE | 1962 | Horní Jelení | Horní Jelení |
Z35-49 | 549 | Králová Lucie | CZE | 1982 | | |
M50 | 66 | Kratina Josef | CZE | 1954 | BKJK Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou |
M18-34 | 91 | Kratochvíl Michal | CZE | 2004 | Kraťáci | Pardubice |
Z35-49 | 12 | Křivánková Lubomíra | CZE | 1979 | Gruna 144 | Gruna 144 |
M35-49 | 565 | Kubias David | CZE | 1979 | Bezecketreninkyonline | |
Z18-34 | 32 | Kučerová Kateřina | CZE | 1989 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Z35-49 | 15 | Kumpanová Marcela | CZE | 1979 | Sezemice | Sezemice |
Z18-34 | 50 | Kuricová Pavla | CZE | 1990 | Dvůr Králové nad Labem | Dvůr Králové nad Labem |
M18-34 | 558 | Kvoch Jan | CZE | 2001 | SKRIPT s.r.o. | |
Z35-49 | 7 | Kvochová Daniela | CZE | 1973 | SKRIPT s.r.o. | Pardubice |
Z18-34 | 31 | Labíková Veronika | CZE | 1994 | ŽIŽKOVKA BOROHRÀDEK | Borohrádek |
M35-49 | 75 | Langr Pavel | CZE | 1979 | šneci v akci | Ústí nad Orlicí |
Z35-49 | 16 | Langrová Simona | CZE | 1982 | šneci v akci | Ústí nad Orlicí |
M18-34 | 95 | Locker Václav | CZE | 2003 | AC Pardubice | Pardubice |
Z18-34 | 41 | Luštincová Martina | CZE | 1988 | Luštovi | Hradec Králové |
M18-34 | 98 | Luštinec Jakub | CZE | 1985 | Lušťovi | Hradec Králové |
M35-49 | 81 | Málek Martin | CZE | 1983 | Pardubice | Pardubice |
Z18-34 | 55 | Márová Eliška | CZE | 1985 | Srchmamma | Srch |
M18-34 | 108 | Mašek Karel | CZE | 1996 | Pardubice | Pardubice |
Z18-34 | 34 | Mikulecká Anna | CZE | 1997 | | |
M18-34 | 498 | Miletín Tomáš | CZE | 1991 | | |
M18-34 | 96 | Minář Luboš | CZE | 1995 | Náchod | Náchod |
M50 | 61 | Minchev Ivan | CZE | 1957 | Just | Praha |
Z35-49 | 367 | Mišáková Kristýna | CZE | 1980 | Pardubice | Pardubice |
M35-49 | 365 | Mlateček Radek | CZE | 1976 | Ben | Trutnov |
Z35-49 | 26 | Mlatečková Zuzana | CZE | 1980 | Ben | Trutnov |
Z18-34 | 546 | mlynarova katka | CZE | 1993 | | |
M35-49 | 86 | Mocek Tomáš | CZE | 1979 | Fotři v běhu | Pardubice |
M18-34 | 545 | Mokrý Maxim | CZE | 2003 | PROfair | |
M18-34 | 111 | Moravec Lukáš | CZE | 1988 | | |
Z18-34 | 358 | Morongová Michaela | CZE | 1995 | Záměláci | Vamberk |
Z35-49 | 345 | Mrázková Leona | CZE | 1982 | Ronov nad Doubravou | Ronov nad Doubravou |
M18-34 | 107 | Musil František | CZE | 2002 | Hoděšovice | Hoděšovice |
M18-34 | 106 | Musil Jan | CZE | 2005 | Hoděšovice | Hoděšovice |
Z18-34 | 60 | Nedbalová Tereza | CZE | 1992 | Fitnessky BOOM TISK | Kolín - |
Z50 | 2 | Němcová Lenka | CZE | 1967 | Rebels Pardubice | Pardubice |
M18-34 | 487 | Němec Jiří | CZE | 1990 | Rebels Pardubice | |
Z35-49 | 11 | Nemešová Jana | CZE | 1980 | Nemešice :) | Pardubice |
Z18-34 | 42 | Neumanová Martina | CZE | 2001 | Nasavrky | Nasavrky |
M35-49 | 77 | Nosek David | CZE | 1978 | Praha | Praha |
Z35-49 | 574 | Nosková Lucie | CZE | 1981 | Praha | Praha |
Z18-34 | 59 | Nováková Anežka | CZE | 1990 | | |
Z35-49 | 23 | Nováková Gabriela | CZE | 1982 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M35-49 | 78 | Pavlík Michal | CZE | 1977 | Odolena Voda | Odolena Voda |
Z35-49 | 350 | Pazderová Alena | CZE | 1975 | Vysoké Mýto | Vysoké Mýto |
M18-34 | 101 | Pekař Patrik | CZE | 1991 | Kamarádi | Hlinsko |
M18-34 | 561 | pektor Patrik | CZE | 2005 | | |
M35-49 | 342 | Petera Josef | CZE | 1982 | Peterovci | Slatiňany |
Z18-34 | 43 | Picková Lenka | CZE | 1987 | | |
Z50 | 360 | Pilarova Marcela | CZE | 1968 | Rozsochatec | Rozsochatec |
M18-34 | 90 | Podaný Lubomír | CZE | 1986 | Pardubice | Pardubice |
M18-34 | 94 | Pouč Radek | CZE | 1993 | Brno | Brno |
M18-34 | 499 | Půhoný David | CZE | 1993 | | |
M50 | 64 | Půhoný Jiří | CZE | 1966 | Pardubice | Pardubice |
Z18-34 | 57 | Pultarová Veronika | CZE | 2001 | Hradec Králové | Hradec Králové |
M35-49 | 80 | Ráliš Tomáš | CZE | 1973 | Prostě běž! | Staré Hradiště |
M18-34 | 103 | Ráliš Tomáš | CZE | 2003 | Staré Hradiště | Staré Hradiště |
Z18-34 | 48 | Rálišová Ida | CZE | 2006 | Staré Hradiště | Staré Hradiště |
M18-34 | 100 | Richter Pavel | CZE | 1990 | Mladeč | Mladeč |
Z18-34 | 30 | Růžičková Božena | CZE | 1996 | | |
M18-34 | 110 | Sedláček Tomáš | CZE | 1986 | SDH Lanžov | Velký Vřešťov |
Z35-49 | 488 | Sedláčková Martina | CZE | 1974 | | |
Z35-49 | 25 | Senohrábková Monika | CZE | 1976 | Fitnessky BOOM TISK | Kolín 2 |
M35-49 | 562 | setrmájek David | CZE | 1975 | 69 | |
Z18-34 | 33 | Shejbalová Jana | CZE | 1991 | RUN magazine team | Pardubice |
Z18-34 | 555 | Schejbalová Dana | CZE | 1992 | | |
Z18-34 | 29 | Sirová Veronika | CZE | 1995 | Dvůr Králové nad Labem | Dvůr Králové nad Labem |
M50 | 65 | Smolík Tomáš | CZE | 1967 | Pardubice | Pardubice |
Z35-49 | 18 | Smolíková Marcela | CZE | 1973 | Pardubice | Pardubice |
M18-34 | 99 | Soukup Petr | CZE | 1991 | Taťko do toho! | Hradec Králové |
Z50 | 515 | Stejskalová Anna | CZE | 1960 | | |
Z35-49 | 10 | Stierandová Monika | CZE | 1980 | Šneci v běhu | Trutnov |
Z35-49 | 13 | Sviastyn Alena | CZE | 1974 | Dobrmanci | Žďáru nad orlici |
M35-49 | 72 | Sviastyn Felix | CZE | 1973 | Dobrmancir | Zdar nad orlici 190 |
Z35-49 | 8 | Sykorova Dana | CZE | 1978 | Stare Mesto | Stare Mesto |
M18-34 | 573 | Syrový Filip | CZE | 1998 | Zvičinští mistři | Dolní Brusnice |
Z18-34 | 531 | Szekérová Iva | CZE | 1987 | | |
M35-49 | 576 | šedivý Martin | CZE | 1978 | | |
M18-34 | 195 | Šindler Ondřej | CZE | 1984 | BUGA Team | Horka |
M18-34 | 89 | Šíp Jan | CZE | 1984 | BKB Brno | Brno |
Z18-34 | 49 | Škopová Denisa | CZE | 1988 | Dvůr Králové nad Labem | Dvůr Králové nad Labem |
Z35-49 | 353 | Šlingrová Jana | CZE | 1983 | SrchMamma | Srch |
Z18-34 | 497 | Šmídlová Nela | CZE | 1993 | | |
Z35-49 | 509 | Štayrová Vendula | CZE | 1974 | | |
M18-34 | 114 | Štěpánek Lukáš | CZE | 1993 | Přepychy | Přepychy |
Z18-34 | 51 | Štěpánová Kristýna | CZE | 2000 | Přelouč | Přelouč |
Z50 | 6 | Tamchynová Marcela | CZE | 1962 | Máca teamba | Přelouč06 |
Z18-34 | 528 | Tichá Miriam | CZE | 1992 | | |
M18-34 | 109 | Tikal Jan | CZE | 1987 | H a E | Pardubice |
M35-49 | 82 | Topol Tomáš | CZE | 1979 | Pardubice | Pardubice |
Z35-49 | 19 | Trojanová Hana | CZE | 1978 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Z18-34 | 361 | Tušlová Jana | CZE | 1989 | Praha | Praha |
Z18-34 | 230 | Tuzová Eva | CZE | 1990 | | |
Z18-34 | 40 | Václava Havelková | CZE | 1991 | Malešov | Malešov |
Z35-49 | 21 | Valentová Pavlína | CZE | 1978 | Pardubice | Pardubice |
M35-49 | 73 | Vamberský Radim | CZE | 1980 | Hlinsko | Hlinsko |
Z35-49 | 511 | Vinklerová Marketa | CZE | 1975 | | |
Z35-49 | 352 | Vlachynská Kristýna | CZE | 1978 | Stěžery | Stěžery |
M35-49 | 74 | Vlček Petr | CZE | 1975 | LaPeinture | Česká Skalice |
Z35-49 | 14 | Vlčková Dana | CZE | 1982 | LaPeinture | Česká Skalice |
Z18-34 | 36 | Vlčková Tereza | CZE | 1996 | LaPeinture | Česká Skalice |
M18-34 | 113 | Vodehnal Vojtěch | CZE | 1993 | Záměláci | Záměl |
Z50 | 4 | Voldánová Naďa | CZE | 1963 | Praha | Praha |
Z35-49 | 259 | Vondrová Denisa | CZE | 1979 | Rudník | Rudník |
Z35-49 | 560 | Vondrová Denisa | CZE | 1979 | Rudník | Rudník |
Z18-34 | 572 | Vondrová Lenka | CZE | 1986 | Šneci v běhu | |
Z18-34 | 47 | Vošvrdová Vanda | CZE | 1987 | Neváhej a běž! | Chrudim |
M35-49 | 547 | Voženílek Michal | CZE | 1980 | Pardubice | Pardubice |
M35-49 | 79 | Weidlich Tomáš | CZE | 1973 | USK Pardubice | Lázně Bohdaneč |
M18-34 | 97 | Zavadil Adam | CZE | 2005 | Staré Hradiště | Staré Hradiště |
M18-34 | 105 | Zavřel Vít | CZE | 2003 | AC Pardubice | Němčice 62 |
Z18-34 | 46 | Zavřelová Lucie | CZE | 1993 | Kamarádi | Hlinsko |
M18-34 | 548 | Žítek Tomáš | CZE | 1987 | | |
start ~ 13:30:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 12 participants
(
5 of men,
7 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 1235 | Danielová Veronika | CZE | 1978 | O5MY | Pardubice |
Ženy | 2234 | Hamerníková Eliška | CZE | 1985 | KLADIVA | SLOUPNICE |
Ženy | 1234 | Hamernikova Lucie | CZE | 1985 | KLADIVA | SLOUPNICE |
Muži | 2235 | Hrnčíř Adam | CZE | 1978 | O5MY | Pardubice |
Muži | 1232 | Kahl Václav | CZE | 1985 | Draci v hradci | Předměřice nad Labem |
Muži | 1233 | Poskočil Lukáš | CZE | 1989 | HOPSKOCI | Tuněchody |
Ženy | 1351 | Prázová Andrea | CZE | 1979 | Pardubice | Pardubice |
Ženy | 2349 | Rožcová Lucie | CZE | 1992 | Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou |
Ženy | 1349 | Rožcová Tereza | CZE | 1992 | Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou |
Ženy | 2232 | Syrovátková Jana | CZE | 1985 | Draci v hradci | Předměřice nad Labem |
Muži | 2233 | Šídlo Svatopluk | CZE | 1989 | HOPSKOCI | Tuněchody |
Muži | 2351 | Zatím Neznámý | CZE | 1979 | Pardubice | Pardubice |
start ~ 15:15:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 7 participants
(
4 of men,
3 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 537 | Doubek Brennerová Lenka | CZE | 1983 | Zelený Pruh | |
Muži | 356 | Götz Adam | CZE | 1997 | Trutnov | Trutnov |
Ženy | 215 | Chmelařová Lenka | CZE | 1982 | Blažovice | Blažovice |
Muži | 220 | Kanta Milan | CZE | 1965 | Benátky nad Jizerou | Benátky nad Jizerou |
Muži | 567 | Koďous Leoš | CZE | 1974 | MOP VOKO | |
Muži | 218 | Vagner Alex | CZE | 1990 | Run for fun | Vysoke Myto |
Ženy | 214 | Ventrubová Kateřina | CZE | 1978 | Chodov | Chodov |
start ~ 15:15:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 40 participants
(
6 of men,
34 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 128 | Balcarová Romana | CZE | 1978 | Praha | Praha |
Ženy | 341 | Divoká Pavlína | CZE | 1988 | Sleewild | Žiželice |
Muži | 540 | Douda Michal | CZE | 1989 | | |
Ženy | 140 | Gill Šárka | CZE | 1968 | Pintadita | Mukařov |
Ženy | 538 | Hačevská Vladimíra | CZE | 1987 | | |
Ženy | 141 | Hrbková Marie | CZE | 1986 | Ujezd nad lesy | Ujezd nad lesy |
Ženy | 551 | jagerčíková Ivana | CZE | 1986 | pes: Lilly | |
Muži | 346 | Janda David | CZE | 1987 | SK Kola Víšek | Praha |
Ženy | 123 | Javorová Petra | CZE | 1992 | Velké Chvojno | Velké Chvojno |
Muži | 147 | Joska Radek | CZE | 1968 | Hradec Kralove | Hradec Kralove |
Ženy | 143 | Kabourková Kateřina | CZE | 1980 | Golčův Jeníkov | Golčův Jeníkov |
Ženy | 578 | Kachyňová Kristýna | CZE | 1989 | Profair spol. s r.o. | |
Ženy | 144 | Kalenská Ilona | CZE | 1995 | Jihočeský canicross | Kunčice nad Labem 127 |
Ženy | 133 | Kompauerová Anna | CZE | 1994 | Brno | Brno |
Ženy | 122 | Kopecká Kateřina | CZE | 1989 | Pardubice | Pardubice |
Ženy | 217 | Králová Lenka | CZE | 1983 | Pardubice | Pardubice |
Ženy | 130 | Kreiselová Slávka | CZE | 1968 | Trutnov | Trutnov |
Ženy | 127 | Kučerová Petra | CZE | 1985 | Jrt Agi Pardubice | Pardubice |
Muži | 145 | Kužma Petr | CZE | 1972 | Ústí nad Orlicí | Ústí nad Orlicí |
Ženy | 134 | Ladrová Andrea | CZE | 1995 | Kutná Hora 1 | Kutná Hora 1 |
Ženy | 125 | Macháčková Jana | CZE | 1964 | Barkness | Praha |
Ženy | 124 | Macháčková Kateřina | CZE | 1988 | Barkness | Brno |
Muži | 146 | Matulík René | CZE | 1971 | Pardubice | pardubice |
Ženy | 136 | Nikolínková Markéta | CZE | 1973 | Pardubice | Pardubice |
Ženy | 142 | Nováková Jitka | CZE | 1994 | Nechanice | Nechanice |
Ženy | 121 | Novotna Sylva | CZE | 1972 | Dasymima | Klesice |
Ženy | 139 | Olahová Zuzana | CZE | 1977 | Ladyhawks | Radvanice v Čechách |
Ženy | 120 | Pětíková Diana | CZE | 1991 | Pardubice | Pardubice |
Ženy | 131 | Poskočilova Gabriela | CZE | 1984 | HOPSKOCI | Tuněchody |
Ženy | 580 | seibertová Petra | CZE | 1980 | BW Pardubice | |
Ženy | 343 | Skřebská Martina | CZE | 1966 | Dante Ler Gopo | Olomouc |
Ženy | 362 | Školníková Petra | CZE | 1981 | Petra a Žofka | Chlumec nad Cidlinou |
Muži | 148 | Škop Jakub | CZE | 1989 | 2BMOTO | Trutnov |
Ženy | 126 | Šrůtková Adéla | CZE | 1999 | Hodonín | Hodonín |
Ženy | 132 | Vejtasová Ilona | CZE | 1977 | Haki- Run | Holice |
Ženy | 216 | Vilčková Veronika | CZE | 1987 | Pardubice | Pardubice |
Ženy | 135 | Vondráčková Irena | CZE | 1978 | Irena Vondráčková pes Ciro | Jičín |
Ženy | 137 | Vosahlova Kamila | CZE | 2001 | Přelouč | Přelouč |
Ženy | 138 | Záveská Nina | CZE | 1978 | Ladyhawks | Radvanice |
Ženy | 129 | Zelenková Klára | CZE | 1977 | Prosetín | Prosetín |
start ~ 16:15:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 17 participants
(
12 of men,
5 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 228 | Dunda Milan | CZE | 1975 | Kupkolo MTB Team Pardubice | Pardubice |
Muži | 229 | Havrda Tomáš | CZE | 1980 | Pardubice | Pardubice |
Muži | 226 | Horník Jakub | CZE | 1991 | Kupkolo MTB team Pardubice | Pardubice 9 |
Muži | 344 | Janda David | CZE | 1987 | SK kola Víšek | Praha |
Ženy | 222 | Krátká Michaela | CZE | 1987 | | |
Ženy | 223 | Krátká Zuzka | CZE | 2008 | Bike Freaks Holice | Dolni Redice |
Muži | 231 | Krátký Martin | CZE | 1977 | Bike Freaks Holice | Dolni Redice |
Muži | 553 | matyšík Ydeněk | CZE | 1963 | Matysík Eventing | |
Muži | 224 | Němec Jiří | CZE | 1966 | Rebels Pardubice | Pardubice |
Muži | 225 | Písař Martin | CZE | 1984 | SK Cyklo-RD Pardubice | Heřmanův Městec |
Ženy | 354 | Puchernová Tereza | CZE | 2003 | ŠAK Pardubice | Pardubice |
Muži | 577 | Racek Vojtěch | CZE | 2005 | Dašice | |
Muži | 227 | Rychnovský Matěj | CZE | 2003 | Pardubice | Pardubice |
Muži | 579 | Říha Jakub | CZE | 2000 | Pardubice | |
Ženy | 512 | Šafařík Michal | CZE | 1972 | ŠÁFA | |
Ženy | 221 | Valentová Kateřina | CZE | 1990 | Matysík Eventing | Šumperk |
Muži | 535 | Vrba František | CZE | 2001 | | |
start ~ 16:15:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 6 participants
(
4 of men,
2 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 119 | Čermák Zbyněk | CZE | 1981 | Debra ČR | Pardubice |
Muži | 348 | Hruby David | CZE | 1977 | M.C.METUJE | Sezemice |
Ženy | 116 | Novotná Jitka | CZE | 1973 | Ždírec nad Doubravou | Ždírec nad Doubravou |
Muži | 118 | Novotný Petr | CZE | 1969 | Ždírec nad Doubravou | Ždírec nad Doubravou |
Muži | 117 | Secký Michal | CZE | 1999 | Jaroměř | Jaroměř |
Ženy | 115 | Tykalová Marie | CZE | 1990 | Báječné ženy V Běhu | Jaroměř |