Barth Day

2018-05-19 Pardubice, dostihové závodiště 

announcement

registration

start list

results

Velká pardubická 10km total: 84, men : 60, women: 24, M18-34: 23, M35-49: 31, M50: 6, Z18-34: 12, Z35-49: 10, Z50: 2 [html] [pdf]
Velká pardubická 5km total: 156, men : 76, women: 80, M18-34: 39, M35-49: 30, M50: 7, Z18-34: 33, Z35-49: 38, Z50: 9 [html] [pdf]
Velká pardubická štafeta total: 8, men : 4, women: 4, Muži: 4, Ženy: 4 [html] [pdf]
Dogrunning 10km total: 6, men : 4, women: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
Dogrunning 5km total: 35, men : 6, women: 29, Muži: 6, Ženy: 29 [html] [pdf]
Kolo 10km total: 14, men : 11, women: 3, Muži: 11, Ženy: 3 [html] [pdf]
Koloběžky 5km total: 5, men : 3, women: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]

result list Velká pardubická 10km

start ~ 13:30:00

00:52:25.588
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / M35-49 [500] Michal Vokolek 1972 CZE Pardubice 36:29.8 17:57.3 (1)
2 1 / M18-34 [212] Ondřej Doktor 1993 CZE AC Pardubice 38:28.4 01:58.6 19:01.8 (2)
3 2 / M35-49 [536] Petr Doubek 1977 CZE PeakMachine.cz 38:31.6 02:01.8 19:21.7 (4)
4 2 / M18-34 [197] Lukáš Jukl 1999 CZE Pardubice 39:21.3 02:51.5 19:04.1 (3)
5 3 / M35-49 [176] Marek Trávníček 1976 CZE Hradec Králové 40:55.0 04:25.2 20:05.2 (5)
6 4 / M35-49 [183] Martin Příhoda 1979 CZE MEDUNA kalírna 41:16.3 04:46.5 21:04.6 (11)
7 5 / M35-49 [188] Robert Vítek 1978 CZE Letohrad 41:32.5 05:02.7 20:55.0 (9)
8 6 / M35-49 [189] Jiří Synek 1974 CZE Uranové doly Hamr 1972 42:16.5 05:46.7 20:51.3 (8)
9 7 / M35-49 [180] Jaroslav Pospíšil 1978 CZE Nový Bydžov 42:25.6 05:55.8 20:20.4 (6)
10 8 / M35-49 [532] Norbert Malachta 1978 CZE Praha 42:44.7 06:14.9 20:43.2 (7)
11 3 / M18-34 [205] Zdenek Najman 1995 CZE Planet Express 43:18.9 06:49.1 21:05.3 (13)
12 9 / M35-49 [187] Josef Šreibr 1975 CZE Lípa nad Orlicí 43:20.0 06:50.2 21:04.6 (12)
13 4 / M18-34 [563] Lukáš Hamral 1994 CZE Hradec Králové 44:00.6 07:30.8 21:04.0 (10)
14 10 / M35-49 [506] Radek Zídek 1983 CZE Synthesia 44:10.0 07:40.2 21:58.6 (17)
15 11 / M35-49 [568] Daniel Havelka 1977 CZE Trutnov 44:20.2 07:50.4 21:50.5 (14)
16 12 / M35-49 [192] Aleš Kabourek 1978 CZE Golčův Jeníkov 44:21.2 07:51.4 21:51.3 (16)
17 5 / M18-34 [206] Petr Mates 1985 CZE Matesáci 44:25.8 07:56.0 21:51.2 (15)
18 6 / M18-34 [570] David Brzek 1989 CZE RETIA 45:02.5 08:32.7 22:19.0 (19)
19 7 / M18-34 [203] Daniel Adámek 1999 CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 45:06.3 08:36.5 22:42.1 (22)
20 1 / Z18-34 [159] Barbora Zavřelová 1992 CZE Zavři Němčice 45:09.1 08:39.3 22:10.0 (18)
21 8 / M18-34 [213] Vít BOHÁČ 2002 CZE Uhelná Příbram 46:10.2 09:40.4 22:53.8 (23)
22 9 / M18-34 [219] David Kaláb 1987 CZE Blažovice 46:24.1 09:54.3 22:59.1 (24)
23 13 / M35-49 [518] Radek Kaplan 1974 CZE Czechoslovak Group BARTH-VIP 47:07.5 10:37.7 23:09.0 (27)
24 14 / M35-49 [184] Lukáš Jelínek 1973 CZE ERA 47:18.7 10:48.9 22:40.3 (21)
25 10 / M18-34 [209] Milan Závorka 1994 CZE SDH Chabeřice 47:33.8 11:04.0 23:12.4 (29)
26 15 / M35-49 [179] Jiri Dolezal 1975 CZE Stary Materov 47:41.5 11:11.7 23:03.7 (25)
27 16 / M35-49 [194] ZDENĚK BOHÁČ 1974 CZE Uhelná Příbram 47:45.3 11:15.5 23:11.8 (28)
28 11 / M18-34 [200] Radek Zavadil 2001 CZE Sportovní tým 48:02.4 11:32.6 22:29.3 (20)
29 17 / M35-49 [185] Radek Zavadil 1973 CZE Sportovní tým 48:03.4 11:33.6 23:06.1 (26)
30 1 / Z50 [150] Jana Zavřelová 1968 CZE Zavři Němčice 48:55.3 12:25.5 23:47.1 (30)
31 1 / M50 [171] Václav Dusík 1960 CZE Pardubice 49:08.1 12:38.3 24:06.7 (32)
32 18 / M35-49 [193] Daniel Hanuš 1980 CZE Pardubice 49:14.3 12:44.5 24:40.8 (36)
33 12 / M18-34 [211] Martin Čech 1990 CZE Říčany 49:17.3 12:47.5 24:47.1 (37)
34 13 / M18-34 [199] Tomáš Žák 1985 CZE Autocentrum Barth 49:18.3 12:48.5 24:15.0 (33)
35 14 / M18-34 [207] Zdeněk Málek 1985 CZE Pardubice 49:48.8 13:19.0 25:11.8 (42)
36 2 / M50 [173] Vladimír Zeman 1959 CZE Los Břežanos 49:58.1 13:28.3 24:37.6 (35)
37 19 / M35-49 [527] David Michal 1975 CZE 50:37.8 14:08.0 25:01.5 (40)
38 15 / M18-34 [198] Milan Richter 1989 CZE Run magazine team 50:57.3 14:27.5 24:23.7 (34)
39 20 / M35-49 [191] Petr Machala 1972 CZE Vojnův Městec 51:16.4 14:46.6 25:26.1 (45)
40 2 / Z18-34 [169] ANNA Boháčová 2000 CZE Uhelná Příbram 51:26.0 14:56.2 24:59.8 (39)
41 16 / M18-34 [210] Luboš Drbal 1987 CZE SDH Zruč nad Sázavou 51:36.0 15:06.2 25:14.1 (43)
42 21 / M35-49 [366] Pavel Kuchyňka 1978 CZE Hradec Králové 51:49.5 15:19.7 26:29.4 (52)
43 3 / M50 [170] Václav Vondra 1968 CZE Rudník 51:53.4 15:23.6 25:14.8 (44)
44 17 / M18-34 [525] Ondřej Macák 1987 CZE Iveco Czech republic 51:58.7 15:28.9 26:31.5 (53)
45 1 / Z35-49 [151] Tereza Skořepová 1978 CZE Týniště nad Orlicí 52:05.0 15:35.2 25:41.1 (46)
46 22 / M35-49 [559] Petr Městecký 1975 CZE 53:21.9 16:52.1 26:16.2 (48)
47 2 / Z35-49 [544] Eva Štiková 1972 CZE 53:49.1 17:19.3 26:24.8 (49)
48 18 / M18-34 [508] František Tikal 1991 CZE 54:27.7 17:57.9 24:48.3 (38)
49 2 / Z50 [149] Monika Kovářová 1965 CZE Horní Jelení 54:32.4 18:02.6 26:37.0 (54)
50 3 / Z35-49 [152] Helena Hlínová 1978 CZE morašice 54:40.9 18:11.1 26:27.9 (51)
51 23 / M35-49 [177] milan štorek 1978 CZE morašice 54:41.1 18:11.3 26:27.7 (50)
52 24 / M35-49 [541] Stanislav Kratochvíl 1974 CZE 54:56.7 18:26.9 25:07.3 (41)
53 4 / Z35-49 [157] Marcela Hrabinova 1971 CZE 55:30.9 19:01.1 27:03.7 (58)
54 25 / M35-49 [178] Petr Kašpar 1978 CZE Týniště nad Orlicí 55:52.1 19:22.3 28:09.3 (64)
55 19 / M18-34 [510] Jan Trejbal 1988 CZE Trutnov 55:56.7 19:26.9 28:07.0 (63)
56 4 / M50 [174] Miroslav Frýdl 1964 CZE Hradec Králové 55:57.7 19:27.9 27:10.6 (59)
57 5 / M50 [172] Martin Kořínek 1963 CZE Pardubice 56:01.5 19:31.7 26:47.0 (56)
58 20 / M18-34 [204] Milan Bártek 1992 CZE Vysoké Mýto 56:35.2 20:05.4 28:05.0 (62)
59 3 / Z18-34 [161] Veronika Macáková 1984 CZE Slatina 56:49.6 20:19.8 27:35.7 (60)
60 5 / Z35-49 [154] Dana Kulhánková 1974 CZE Zaječice 57:45.0 21:15.2 28:52.1 (67)
61 21 / M18-34 [208] Martin Zajíček 1998 CZE Semechnice 58:11.1 21:41.3 27:50.5 (61)
62 22 / M18-34 [196] Jan Šterner 1997 CZE Sdružení Přátel Třebechovic 58:14.2 21:44.4 26:47.4 (57)
63 4 / Z18-34 [168] Monika Beránková 1991 CZE Praha 4 Runners 58:17.3 21:47.5 29:06.4 (68)
64 26 / M35-49 [186] oldřich danihelka 1976 CZE NC Svítkovice 58:18.6 21:48.8 28:37.3 (65)
65 5 / Z18-34 [164] Kristýna Kulhánková 1995 CZE Zaječice 58:46.9 22:17.1 29:15.5 (69)
66 27 / M35-49 [182] Michal Švanda 1982 CZE Sdružení přátel Třebechovic 59:05.1 22:35.3 26:08.3 (47)
67 23 / M18-34 [566] David Fogl 1992 CZE Planet Express 01:00:42.2 24:12.4 29:16.9 (70)
68 6 / M50 [554] Roman kalhous 1959 CZE Věčný vývoj 01:00:51.5 24:21.7 30:49.5 (77)
69 6 / Z18-34 [165] šárka frýdlová 1990 CZE Smržov 01:02:40.9 26:11.1 28:40.8 (66)
70 6 / Z35-49 [155] Martina Boušková 1975 CZE Libanice35 01:02:44.7 26:14.9 29:32.6 (74)
71 7 / Z35-49 [550] Václava Jinopalová 1975 CZE 01:03:54.1 27:24.3 30:59.8 (78)
72 8 / Z35-49 [156] Jana Fiedlerová 1975 CZE Pardubice 01:04:15.3 27:45.5 29:57.8 (76)
73 7 / Z18-34 [162] Jana Barnetová 1995 CZE Planet Express 01:04:21.8 27:52.0 29:30.3 (72)
74 8 / Z18-34 [163] Lenka Barnetová 1998 CZE Planet Express 01:04:35.7 28:05.9 29:31.2 (73)
75 9 / Z35-49 [513] Jana Mergancová 1981 CZE JANA 01:05:25.3 28:55.5 29:20.8 (71)
76 28 / M35-49 [190] Ladislav Zelený 1982 CZE Zizel 01:07:03.3 30:33.5 31:11.7 (80)
77 9 / Z18-34 [167] Jana Zittová 1987 CZE Zizel 01:07:04.1 30:34.3 31:11.7 (79)
78 10 / Z18-34 [533] Barbora Prázová 1984 CZE 01:10:00.0 33:30.2 33:09.4 (82)
79 29 / M35-49 [181] Robert Maruna 1978 CZE Bob a Bobek 01:18:06.2 41:36.4 36:25.8 (83)
79 11 / Z18-34 [158] Hanka Málková 1987 CZE Bob a Bobek 01:18:06.2 41:36.4 36:27.0 (84)
79 30 / M35-49 [569] Jiří Šafr 1977 CZE 24:05.8 (31)
79 30 / M35-49 [517] Lukáš Chára 1980 CZE Czechoslovak Group BARTH-VIP 26:43.6 (55)
79 12 / Z18-34 [166] Jana Matesová 1986 CZE Matesáci 29:46.4 (75)
79 10 / Z35-49 [153] Kamila Černá 1975 CZE 31:30.4 (81)