Běh Teplickými skalami
2021-08-29 Teplice nad Metují
LASPORTIVA CROSS | celkem: 229 , men : 163, women: 66, junior: 10, MA: 55, MB: 51, MC: 29, MD: 13, ME: 3, MF: 2, juniorky: 5, ZA: 31, ZB: 20, ZC: 8, ZD: 2 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Běh Teplickými skalami | N/A | 2021-08-29 12:15:28 | |
Běh Teplickými skalami po kategoriích | N/A | 2021-08-29 12:15:28 |
výsledková listina LASPORTIVA CROSS
start ~ 09:30:12
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 | okruh#2 | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / MChorolezec | [ 166 ] | Drahomír Randa | 1974 | CZE | Ho Tj Sokol Stěžery | 39:50.5 | |||||||
2 | 2 / MC | [ 4 ] | Jindřich Král | 1973 | CZE | Ak Iscarex Česká Třebová | 40:42.7 | 00:52.2 | ||||||
3 | 3 / MChorolezec | [ 307 ] | Dušan Podroužek | 1974 | CZE | Ac Slovan Liberec | 42:59.4 | 03:08.9 | ||||||
4 | 4 / MC | [ 160 ] | Jan Pohl | 1976 | CZE | Ski Police Nad Metují | 44:53.0 | 05:02.5 | ||||||
5 | 5 / MC | [ 34 ] | Vaněk David | 1974 | CZE | Bezděkov Nad/metují | 46:15.8 | 06:25.3 | ||||||
6 | 6 / MC | [ 77 ] | Roman Jakoubek | 1967 | CZE | Trutnov | 46:55.8 | 07:05.3 | ||||||
7 | 7 / MChorolezec | [ 60 ] | Lukáš Havel | 1974 | CZE | Skilauf Team | 47:11.5 | 07:21.0 | ||||||
8 | 8 / MC | [ 189 ] | Aleš Škoda | 1975 | CZE | Olfin Car Ski Team | 47:48.3 | 07:57.8 | ||||||
9 | 9 / MChorolezec | [ 167 ] | Petr Rubeš | 1972 | CZE | Písek | 48:48.1 | 08:57.6 | ||||||
10 | 10 / MC | [ 108 ] | Lumír Koutník | 1967 | CZE | Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce | 48:54.5 | 09:04.0 | ||||||
11 | 11 / MChorolezec | [ 192 ] | Petr Špernoga | 1975 | CZE | Peku Team | 52:28.8 | 12:38.3 | ||||||
12 | 12 / MC | [ 194 ] | Rostislav ŠtĚpÁnek | 1969 | CZE | Trutnov | 53:11.2 | 13:20.7 | ||||||
13 | 13 / MC | [ 99 ] | Radek Kolář | 1969 | CZE | Ulita-hobra Orienteering Broumov | 53:44.4 | 13:53.9 | ||||||
14 | 14 / MC | [ 199 ] | Petr Touc | 1973 | CZE | Sk Skalka - Podbřezí | 53:46.9 | 13:56.4 | ||||||
15 | 15 / MC | [ 122 ] | Jan Kulda | 1973 | CZE | Integraf Running Team | 53:49.3 | 13:58.8 | ||||||
16 | 16 / MC | [ 107 ] | Jiří Košťál | 1973 | CZE | Moravská Třebová | 54:08.3 | 14:17.8 | ||||||
17 | 17 / MC | [ 136 ] | Václav Matuška | 1969 | CZE | Velká Jesenice | 54:23.3 | 14:32.8 | ||||||
18 | 18 / MC | [ 105 ] | Vladimír Kostelecký | 1970 | CZE | Vella Team Náchod | 54:30.6 | 14:40.1 | ||||||
19 | 19 / MC | [ 133 ] | Pavel Malý | 1975 | CZE | Vojenská Policie | 55:56.2 | 16:05.7 | ||||||
20 | 20 / MChorolezec | [ 207 ] | Václav Vestfál | 1972 | CZE | Ho Loko Teplice | 57:15.9 | 17:25.4 | ||||||
21 | 21 / MC | [ 215 ] | Josef Vondra | 1971 | CZE | Hvězda Pardubice Z.s. | 57:17.9 | 17:27.4 | ||||||
22 | 22 / MC | [ 124 ] | Bořivoj Lamich | 1974 | CZE | Run For Life Zábědov | 57:19.1 | 17:28.6 | ||||||
23 | 23 / MChorolezec | [ 159 ] | Daniel Pfeifer | 1976 | CZE | Mezilečí | 58:21.2 | 18:30.7 | ||||||
24 | 24 / MChorolezec | [ 146 ] | Petr Nádhera | 1967 | CZE | Hradec Králové | 59:02.1 | 19:11.6 | ||||||
25 | 25 / MC | [ 162 ] | Petr Pondělíček | 1975 | CZE | Jbl Standa Tým | 59:17.1 | 19:26.6 | ||||||
26 | 26 / MC | [ 190 ] | Radek Šnýdr | 1970 | CZE | Hrádek Nad Nisou | 59:40.1 | 19:49.6 | ||||||
27 | 27 / MC | [ 93 ] | Martin Kašpárek | 1967 | CZE | Tj Velichovky | 01:02:07.6 | 22:17.1 | ||||||
28 | 28 / MC | [ 32 ] | Miroslav Čermák | 1973 | CZE | Horolezci Jeseník | 01:02:40.5 | 22:50.0 | ||||||
29 | 29 / MC | [ 161 ] | Jan Poláček | 1968 | CZE | Náchod | 01:09:31.2 | 29:40.7 |