Bělkovický řetěz 2014

2014-06-14 Bělkovice-Lašťany, okr. Olomouc [CZ]

archiv

announcement

registration

start list

results

děti total: 16, men : 10, women: 6, kluci: 10, junioři: 0, muži A: 0, muži B: 0, muži C: 0, muži D: 0, holky: 6, juniorky: 0, ženy A: 0, ženy B: 0 [html] [pdf]
předžáci total: 11, men : 9, women: 2, kluci: 9, junioři: 0, muži A: 0, muži B: 0, muži C: 0, muži D: 0, holky: 2, juniorky: 0, ženy A: 0, ženy B: 0 [html] [pdf]
mladší žáci total: 8, men : 5, women: 3, kluci: 5, junioři: 0, muži A: 0, muži B: 0, muži C: 0, muži D: 0, holky: 3, juniorky: 0, ženy A: 0, ženy B: 0 [html] [pdf]
starší žáci total: 2, men : 2, women: 0, kluci: 2, junioři: 0, muži A: 0, muži B: 0, muži C: 0, muži D: 0, holky: 0, juniorky: 0, ženy A: 0, ženy B: 0 [html] [pdf]
hlavní závod 42km total: 182, men : 170, women: 12, kluci: 1, junioři: 16, muži A: 46, muži B: 51, muži C: 40, muži D: 16, holky: 0, juniorky: 1, ženy A: 9, ženy B: 2 [html] [pdf]

start list děti

start ~ 09:00:00 , 1999 and younger , registered: 16 participants ( 10 of men, 6 of women)

category # name state year team
holky [323] Bečicová Valentýna CZE 2012 Bohuňovice
kluci [314] Blažek David CZE 2007 Short Bike Olomouc
holky [342] Březinová Valentýnka CZE 2012 CT Kolarna Olomouc
kluci [330] Ferinaček František CZE 2010 Kolarna
holky [309] Jedenástíková ANNA CZE 2007 TJ Sokol Mrsklesy
kluci [332] Košár Karel CZE 2008 Cyklo team Kolárna
holky [334] Polednová Tereza CZE 2008 Lošov
kluci [304] Raška Lukáš CZE 2007 Short Bike Academy Opletal
kluci [325] Rychtecký Jan CZE 2010 Toveř
kluci [324] Rychtecký Martin CZE 2008 Toveř
kluci [301] Sládeček Dominik CZE 2007 CK PemaP Přerov
holky [302] Sládečková Viktorie CZE 2010 CK PeMaP Přerov
kluci [335] Valenta Josef CZE 2010 Bělkovice-Lašany
kluci [313] Valenta Matyáš CZE 2006 Horka
kluci [312] Valenta Štěpán CZE 2007 Horka
holky [336] Valentová Johana CZE 2007 Bělkovice-Lašany

start list předžáci

start ~ 09:52:00 , 1999 and younger , registered: 11 participants ( 9 of men, 2 of women)

category # name state year team
kluci [337] Blažek David CZE 2007 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
kluci [311] Doseděl Jakub CZE 2005 TJ Sokol Přemyslovice
kluci [303] Fröml Patrik CZE 2006 Bike Sport Uničov
kluci [321] Jakl Viktor CZE 2005 SC Samotišky
holky [331] Košárová Lucie CZE 2005 Cyklo Team Kolárna
kluci [329] Kratina Michal CZE 2005 Cyklo team Kolárna
kluci [308] Pola Jonáš CZE 2004 Bikecentrum Olomouc
holky [333] Polednová Karolína CZE 2004 Lošov
kluci [305] Raška Lukáš CZE 2006
kluci [338] Sadílek Jan CZE 2005 Bonbon Machov
kluci [307] Thünel Adam CZE 2005 Bohuňovice

start list mladší žáci

start ~ 10:15:00 , 1999 and younger , registered: 8 participants ( 5 of men, 3 of women)

category # name state year team
holky [322] Bártová Gabriela CZE 2003 SKC TUFO Prostějov
holky [315] Bravencová Denisa CZE 2003 Short Bike Academy Opletal
kluci [316] Gasta Jakub CZE 2002 SC Samotíšky
kluci [306] Ház Jakub CZE 2002 ZAPRO AD Team
holky [327] Hudečková Katka CZE 2003 Cyklo MXM Hulin
kluci [320] Jákl Viktor CZE 2002
kluci [318] Pěnkava Jakub CZE 2002 SC Samotíšky
kluci [326] Vlček Radek CZE 2003 Paseka

start list starší žáci

start ~ 10:15:00 , 1999 and younger , registered: 2 participants ( 2 of men, 0 of women)

category # name state year team
kluci [319] Gasta Evžen CZE 1999 SC Samotíšky
kluci [310] Jedenástík Josef CZE 2000 TJ Sokol Mrsklesy

start list hlavní závod 42km

start ~ 12:00:00 , all years of born , registered: 182 participants ( 170 of men, 12 of women) délka: 42km, převýšení: 1472m

category # name state year team
kluci [ ] Bárta Tomáš CZE 1999
muži B [152] bartoš martin CZE 1979 bike sport team mohelnice
junioři [18] Bednarský Vojtěch CZE 1997 TNF bike team
muži A [19] Borák Martin CZE 1990 IN-LIFE Cycling Team/Polách and Syn
muži A [6] Brandýs Dominik CZE 1992 KOLARNA TEAM
muži D [5] Brandýs Roman CZE 1963 KOLARNA TEAM
muži C [356] Brenza Roman CZE 1972 Kožušany
muži B [126] Brix Jiří CZE 1982 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc
muži C [20] Březík Martin CZE 1971 Brno
muži A [350] Březina Lukáš CZE 1991 Rychlebské stezky
muži B [13] Březina Martin CZE 1982 Cyklo Koala
muži B [21] Březina Petr CZE 1984 Cyclo Team Kolarna
muži C [22] Buček Petr CZE 1968 NOVATOP - LAPIERRE
muži A [23] Bulejko Roman CZE 1988 Mibutrans
junioři [24] Čech Martin CZE 1998 Bzenec
muži A [120] Černocký Martin CZE 1986 Inkospor
muži A [25] Číhalík Martin CZE 1991 Kolarna
muži B [26] Dohnal Jiří CZE 1983 Cyklo team KOLARNA
muži A [ ] Dudík Jaroslav CZE 1986 Bikesport Team Mohelnice
muži A [104] Fabian Jakub CZE 1988 Štemberk
muži B [ ] Ferianček Honza CZE 1981 KOLARNA TEAM
ženy A [147] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
muži C [ ] Haas Robert CZE 1974 SK Bagbike Rubing
muži C [27] Hajda Jiří CZE 1968
muži C [28] Hajda Pavel CZE 1972
muži B [119] Hájka Tomáš CZE 1979 Stevens Supshop.cz
muži B [29] Hammera Pavel CZE 1984 Doloplazy
muži B [1] Hartl Karel CZE 1977 STARBIKE.SK
muži C [107] Háva Jan CZE 1972 Short Bike Olomouv
muži C [30] Ház Stanislav CZE 1972 SK ŠELA SPORT
muži B [365] Heinrich Lukáš CZE 1979 Opava
muži A [31] Hladiš David CZE 1995 Cykloteam kolarna
junioři [109] Horáček Vít CZE 1997 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
muži C [32] Hort Stanislav CZE 1971
junioři [ ] Hřivna Jan CZE 1998 Štěpánov
muži A [33] Indrák Roman CZE 1985 Zbýšov
muži B [34] Janků Jiří CZE 1983 Cyklo team Trosky
muži B [341] Janota Miroslav CZE 1977 Valachbajk-CykloMira
muži A [108] Javůrek Jiří CZE 1991 CK PeMaP Přerov
junioři [35] Jiřík Petr CZE 1998 razdvatři
muži A [7] Kadlec Ondřej CZE 1985 Bikecentrum Olomouc
junioři [36] Karel Král CZE 1996 Velký ujezd
ženy A [37] Karkošková Renáta CZE 1984 NOVATOP GHOST
muži B [38] Keprt Aleš CZE 1977 Bike TEAM Kola Kaňkovský
muži A [4] Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
muži A [118] Klement Jakub CZE 1986 TUFO CZ OTROKOVICE
muži A [39] KLEMENT JIRI CZE 1988 DRESSME.CZ
muži C [137] Knotek Jan CZE 1973 Vnorovy
junioři [136] Knotek Tomáš CZE 1998 Vnorovy
muži B [112] Koblížek Petr CZE 1979 Prostějov
muži B [123] Kocourek František CZE 1983 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc
muži A [138] Kočiš Filip CZE 1985 Vnorovy
muži A [149] Kohout Lukáš CZE 1995 IN-LIFE cycling team
muži C [40] Koleňák Jiří CZE 1969 Velká Bystřice
junioři [363] Komárek Jakub CZE 1996 Kolárna cykloteam
muži A [128] Konštacký David CZE 1993 WeedRiders Lošov
ženy B [9] Koscová Kristina CZE 1970 Dema Racing Team
muži B [41] Košár Karel CZE 1975 Křižák team
junioři [8] Koval Artur CZE 1998 KOLARNA TEAM
muži B [42] Kratina petr CZE 1976 Křelov
muži B [352] Kratochvíl Martin CZE 1981
muži C [130] Krejčí Vladislav CZE 1974 Bike sport Uničov
muži C [105] Krejčík Petr CZE 1974 Cyklo Hranice
muži B [43] kroček roman CZE 1984 Cross bike
muži C [115] Kubín Jiří CZE 1965 Malbery Opava
juniorky [116] Kubínová Klára CZE 1997 NOVATOP GHOST
muži A [121] Kučera Jan CZE 1985 Shut up Legs
ženy A [367] Kučná Svatava CZE 1995 4EVER Cyklo Bulis
muži A [44] Látal Vojtěch CZE 1995 IN-LIFE cycling team
muži B [45] Leszczynski Radek CZE 1975 BezvaBěh.cz Team Olomouc
muži B [46] Liberda Milan CZE 1982 Olomouc
muži D [47] Liberda Milan CZE 1957 KOLARNA TEAM
muži C [48] Löffler Viktor CZE 1968 Olomouc
muži C [50] Lukašák Štefan CZE 1967 Shortbike Olomouc
junioři [51] Lysoněk Jakub CZE 1997 Salaš
muži D [52] Lysý Rostislav CZE 1955 Rostislav Lysy
muži B [106] Mácha Jakub CZE 1981 Olo
muži B [54] Macháček Jiří CZE 1984 Cykloteam Kudláček
muži A [53] Macháček Zdeněk CZE 1990 Lipník nad Bečvou
muži A [55] Maitner Josef CZE 1986 Bikecentrum Olomouc
muži C [56] Malec Antonín CZE 1967 V.Meziříčí
muži D [57] Mazur Jan CZE 1962 KOLARNA TEAM
muži B [58] Michalčik Zdenek CZE 1976 Město Albrechtice
muži A [59] Mrňka Michal CZE 1989 Cyklo team Kolarna
muži D [60] Nádvorník Zdeněk CZE 1962 Koala - Stevens MTB team
muži C [61] Náplava Pavel CZE 1974 Vyškov
muži B [143] Navrátil Jakub CZE 1982 MIMI BIKE TEAM
muži D [ ] Navrátil Petr CZE 1960 Bike TEAM Kola Kaňkovský
muži B [353] Navrátil Viktor CZE 1976 Uničov
muži C [62] Neoral Jan CZE 1974 Náměšť na Hané
muži C [63] Neoral Josef CZE 1973 Cyklo team Trosky
muži A [364] Nétek Rostislav CZE 1985 Cyklomorava
muži A [64] Novák Michael CZE 1992 Olomouc
muži A [132] novák petr CZE 1987 4EVER CYKLOBULIS MTBS
ženy A [122] Nováková Pavla CZE 1981 Trek - AR Brno
muži C [357] Novotný Petr CZE 1968 Mánesova
junioři [133] Omelka Martin CZE 1998 Zlín , Jaroslavice
muži B [65] Onderka Miroslav CZE 1983 Cyklo Adam
muži D [354] Ondráček Libor CZE 1964 Olomouc
muži A [124] Oravec Petr CZE 1993 CK PeMaP Přerov
muži A [66] Otevřel Vít CZE 1988 Salomon-run
ženy A [67] Otevřelová Adéla CZE 1989 Český Těšín
muži D [68] Ovad Roman CZE 1963 Holštejn
muži B [366] Pastrnek Pavel CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
muži B [351] Patrmann Tomáš CZE 1976 Nezkušené lolitky
muži C [17] Pavlák Luděk CZE 1966 Brno
muži D [69] Pavlák Zdeněk CZE 1964 Šlapanice
muži B [ ] Pivoda Petr CZE 1982 Brno
muži C [103] Plachý Roman CZE 1969 Kroměříž
muži B [70] Pokorný Václav CZE 1980 Jundrov
muži A [113] Polák Michal CZE 1988 Tršice
muži B [71] Pořízka Robert CZE 1976 Město Albrechtice
muži C [72] Pospíšil Petr CZE 1973 On Road racing team
ženy A [134] Pospíšilová Jana CZE 1983 Brno
ženy A [73] Pospíšilová Radka CZE 1990 Skialp Dolní Morava
muži C [74] Procházka Aleš CZE 1971 Přerov
muži A [10] putira jan CZE 1986 Nilfisk ALTO pro cycling
muži B [75] Rédl Miroslav CZE 1984 Olomouc
muži A [76] Reif Jan CZE 1986 Olomouc
muži B [ ] Reich Jan CZE 1982 Mariánské Údolí
muži A [77] Reiner Jan CZE 1985 cykloteam KOLARNA
muži C [142] Ritli Aleš CZE 1967 Olomouc
muži B [78] Salava Josef CZE 1978
muži C [117] Satke Tomaš CZE 1971 HERVIS
muži A [ ] Sázel Patrik CZE 1993 Přikazy
muži C [79] Sedlák Petr CZE 1968 Olomouc
muži B [139] Sedlář Jakub CZE 1984 NOVATOP -LAPIERRE
muži A [3] Skalický Pavel CZE 1992 Skialp Dolní Morava
muži B [111] Sládeček Lukáš CZE 1982 CK PeMaP Přerov
muži A [80] Smékal Tomáš CZE 1988 Olomouc
muži C [81] Smola Marek CZE 1973 Přerov II-předmostí
muži C [144] Sobek Roman CZE 1972 BT Rumunsko
muži A [82] Sojka Jakub CZE 1991 Dolní Kounice
muži B [84] Solil Pavel CZE 1983 Hradec Králové
muži D [83] Solil Stanislav CZE 1958 Hradec Králové
muži C [85] Spratek Radomír CZE 1971 Český Těšín
muži D [86] Spurný Roman CZE 1964 Olomouc
muži C [369] Staněk Vladimír CZE 1972 Ostrava
muži D [87] Steuer Radovan CZE 1964 BSC Opava
muži A [88] Strelec Josef CZE 1988 Bike Triatlon Morkovice
muži B [145] Strnad Václav CZE 1983 Inkospor
muži B [89] Studýnka David CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
junioři [90] Suchánek Jan CZE 1996 SK ŠELA SPORT
muži B [2] Šíbl Radek CZE 1980 4 EVER CYKLO BULIS
muži D [368] Šíbl Radoslav CZE 1955 Ekodrill Zlín
muži A [ ] Šolc Jan CZE 1989 Slatinice
muži A [11] Štěpáník Jiří CZE 1992 Nutrend Specialized
muži B [146] Števanka Ladislav CZE 1981 Domašov nad Bystřicí
muži B [148] Šupich Martin CZE 1977 INS Atelier Náchod - A
muži B [114] Šváček David CZE 1976 Cyklo Hranice
muži B [91] Švihel Mirek CZE 1975 CPV Krnov
muži A [151] Talík michal CZE 1991
muži C [150] Talík Petr CZE 1967 Olomouc, Nemilany
junioři [92] Techet Tomáš CZE 1998 KOLARNA TEAM
muži A [93] Thun Jan CZE 1986 Cyklo team Kolarna
muži A [94] Ulica Petr CZE 1987 Tršice
muži B [95] Urban Peter CZE 1981 Horka nad Moravou
muži B [360] Urbánek Vít CZE 1978 CH3 Šumperk
muži D [12] Vanke Vilém CZE 1959 KOLARNA TEAM
muži C [96] Vařeka Radomír CZE 1974 CYKLO - RADEVA
muži A [97] Vigner Leoš CZE 1988 Mnichovo Hradiště
muži B [362] Vigner Luděk CZE 1981 Trek Gdynia
junioři [98] Vlasák David CZE 1998 KOLARNA TEAM
muži C [358] Vrublovský Jiří CZE 1969 Bike Centrum Olomouc
muži C [99] Vybíral Zdeněk CZE 1973 Lipník nad Bečvou
junioři [100] Vykoukal Marek CZE 1996 4EVER Cyklo Bulis
muži D [361] Vysocký Radim CZE 1964 Opavský sportovní klub
muži B [131] Winkler Jan CZE 1977 Hervis
ženy A [14] Wittnerová Bronislava CZE 1983 Short bike academy Opletal
muži C [129] Zakopal Jiří CZE 1969 Olomouc
muži A [15] Zaoral Marek CZE 1989 Olomouc
muži D [127] Zaoral Miroslav CZE 1961 Cyklo team Kolárna
muži A [101] Zedník Lukáš CZE 1987 Olomouc
muži B [359] Zedník Petr CZE 1975 Vel. Bystřice
muži B [16] Zlamal Tomas CZE 1979 olomouc
muži A [355] Žák Pavel CZE 1987 Bike Triatlon Morkovice
junioři [110] Žampach Marek CZE 1997 Toyota Dolak MTB
muži C [135] Živela Pavel CZE 1972 MSKPOP Olomouc
muži C [102] ŽIŽKA Zbyněk CZE 1969 Uherské Hradiště
ženy B [340] Žižková Hana CZE 1974 KOLARNA TEAM
muži C [141] Žůrek Pavel CZE 1974 Bikestile.CZ
ženy A [140] Žůrková Veronika CZE 1975 Bikestile.CZ