Vánoční Botokros

2018-12-24 Liberec, Ruprechtice

archiv

announcement

registration

start list

results

200m total: 10, men : 7, women: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
4km total: 11, men : 11, women: 0, muži: 1, pánové: 10 [html] [pdf]
2km total: 26, men : 11, women: 15, hoši: 5, mladí muži: 2, vážení pánové: 4, dívky: 4, slečny: 1, ženy: 0, dámy: 7, ctěné dámy: 3 [html] [pdf]
1000m total: 9, men : 6, women: 3, kluci: 6, holky: 3 [html] [pdf]

start list 200m

start ~ 10:11:00 , 2011 and younger , registered: 10 participants ( 7 of men, 3 of women)

category # name state year team
kluci [1] Horáček Jáchym CZE 2011 Hodkovice nad Mohelkou
holky [2] Horáčková Eliška CZE 2014 Hodkovice nad Mohelkou
kluci [3] Kolaja Bedřich CZE 2013 slavia Liberec orienteering
kluci [4] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
kluci [5] Matějů Eda CZE 2012 Liberec
kluci [6] Matějů Emil CZE 2015 Liberec
kluci [7] Matějů Josef CZE 2013 Liberec
holky [10] Přindová Sofie CZE 2016 VLIO
holky [9] týfová ela CZE 2011 slavia Liberec orienteering
kluci [8] Votava Vojta CZE 2012 Liberec

start list 4km

start ~ 10:23:00 , 1999 and older , registered: 11 participants ( 11 of men, 0 of women)

category # name state year team
pánové [401] Čaloun Michal CZE 1968 VLI
pánové [402] Ekert Vladimír CZE 1976 slavia Liberec orienteering
pánové [403] Horáček Michal CZE 1977 Hodkovice nad Mohelkou
pánové [404] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
pánové [405] Novotný Jiří CZE 1971 Dukla Liberec
pánové [406] Podrábský Ctibor CZE 1970 Liberec
pánové [407] Severýn Otto CZE 1974 Liberec
muži [408] Škoda Jakub CZE 1988 Slavia Liberec Orienteering
pánové [409] Vencl Jiří CZE 1972 KC PIVOVAR VRATISLAVICE
pánové [410] VILÉM STANISLAV CZE 1977 VLI
pánové [411] Vodrážka Jakub CZE 1976 VLI

start list 2km

start ~ 10:23:00 , 2005 and older , registered: 26 participants ( 11 of men, 15 of women)

category # name state year team
vážení pánové [201] Bednařík Libor CZE 1952 VLI
ctěné dámy [202] Bednaříková Olga Marie CZE 1951 VLI
dívky [224] Ekertová Jana CZE 2007 slavia Liberec orienteering
dámy [203] Horáčková Kateřina CZE 1981 Hodkovice nad Mohelkou
dámy [204] Kolaja Ehlerová Jana CZE 1980 slavia Liberec orienteering
dámy [205] Maškarincová Hana GNB 1975 Slavia Liberec Orienteering
hoši [207] Maškarinec Marek CZE 2005 Slavia Liberec Orienteering
mladí muži [206] Maškarinec Petr CZE 1973 Slavia Liberec Orienteering
hoši [208] Maškarinec Štěpán CZE 2003 Slavia Liberec Orienteering
dámy [221] Matějů Kateřina CZE 1980 Liberec
dámy [209] Novotná Jana CZE 1973 Liberec
dívky [211] Podrábská Alžběta CZE 2004 Liberec
slečny [212] Podrábská Marie CZE 2002 Liberec
dámy [210] Podrábská Mery CZE 1974 Liberec
hoši [222] Přinda Jan CZE 2008 VLIO
mladí muži [412] Přinda Lukáš CZE 1977 Slavia Liberec Orienteering
vážení pánové [213] Přinda Oldřich CZE 1951 Ruprechtice
hoši [223] Přinda Vojta CZE 2010 VLIO
ctěné dámy [214] Šaffková Zuzana CZE 1951 Liberec
vážení pánové [215] Ševčík Milan CZE 1950 OK Chrastava
vážení pánové [216] Škoda Přemek CZE 1953 Liberec
dívky [217] VENCLOVÁ MARIE CZE 2004 AC Slovan Liberec
dámy [218] VILÉMOVÁ DENISA CZE 1976 VLI
dívky [225] VILÉMOVÁ ELIŠKA CZE 2006 VLI
ctěné dámy [219] Zapotocka Anna CZE 1972 VLI
hoši [220] Zápotocký František CZE 2005 VLI

start list 1000m

start ~ 10:23:00 , 2006 - 2010 , registered: 9 participants ( 6 of men, 3 of women)

category # name state year team
holky [101] Čalounová Klára CZE 2009 VLI
kluci [103] Heczko Erik CZE 2008 Liberec
kluci [104] Novotný Dalibor CZE 2008 Dukla Liberec
kluci [105] Novotný Václav CZE 2006 Dukla Liberec
holky [106] Pechová Alena CZE 2008 Slavia Liberec Orienteering
holky [107] Pechová Marie Anna CZE 2010 Slavia Liberec Orienteering
kluci [108] Podrábský Ctibor CZE 2007 Slavia Liberec orienteering
kluci [111] týfa daniel CZE 2008 slavia Liberec orienteering
kluci [109] VILÉM ŠTĚPÁN CZE 2009 VLI