Hostivařský Zmrzlík, Otevřené Mistrovství Prahy v CX, Finále ČP masters

2018-12-09 Praha, Hostivař

announcement

registration

start list

results

spojeno total: 0, men : 0, women: 0, Kadeti: 0, Junioři: 0 [html] [pdf]
Žáci total: 8, men : 8, women: 0, Žáci mladší: 1, Žáci starší: 7 [html] [pdf]
Kadetky a Žákyně total: 6, men : 0, women: 6, žákyně: 4, kadetky: 2 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 22, men : 16, women: 6, MC-M50: 13, MD-M60: 3, ZA-Z35: 2, ZB-Z40: 3, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
Ženy Elite, Ženy Open, Kadeti total: 7, men : 3, women: 4, Kadeti: 3, Kadetky: 0, Juniorky: 0, ZE: 4 [html] [pdf]
Masters A, B total: 37, men : 37, women: 0, MA-M35: 14, MB-M40: 23 [html] [pdf]
Muži Open, Junioři total: 24, men : 24, women: 0, Junioři: 2, ME: 22 [html] [pdf]

start list spojeno

start ~ 10:00:00 , 2001 - 2004

start list Žáci

start ~ 10:05:00 , 2005 and younger , registered: 8 participants ( 8 of men, 0 of women)

category # name state year team
Žáci starší [601] Bruckner Filip CZE 2006 RAJEC 100% TREK
Žáci starší [606] Faltýnek Jan CZE 2006 Cyklo Ski klub Polička
Žáci starší [610] Jeřábek Ondřej CZE 2006 SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Žáci mladší [604] Purnoch Jan CZE 2008 BIKECLINIC JUNIOR TEAM
Žáci starší [605] Purnoch Matyáš CZE 2006 BIKECLINIC JUNIOR TEAM
Žáci starší [600] Samec Filip CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM
Žáci starší [603] Strejček Adam CZE 2006 BIKECLINIC JUNIOR TEAM
Žáci starší [623] SVATUŠKA Jakub CZE 2005 CK BÍTOVSKÁ

start list Kadetky a Žákyně

start ~ 10:05:00 , 2003 and younger , registered: 6 participants ( 0 of men, 6 of women)

category # name state year team
žákyně [621] Alblová Barbora CZE 2005 DUKLA PRAHA
žákyně [614] Cibulková Tereza CZE 2006 Bikeclinic junior team
žákyně [608] Černá Karolína CZE 2006 DUKLA PRAHA
kadetky [607] Drbohlavová Eliška CZE 2003 BIKECLINIC JUNIOR TEAM
kadetky [615] Teršl Anna CZE 2004 BIKECLINIC JUNIOR TEAM
žákyně [616] Viková Hanka CZE 2007 DUKLA PRAHA

start list Masters C, D, Z

start ~ 11:36:00 , 1984 and older , registered: 22 participants ( 16 of men, 6 of women)

category # name state year team body
MC-M50 [217] Dvorský Ladislav CZE 1967 ELEVEN MERCEDES MITAS 184
MC-M50 [209] Feist Jaroslav CZE 1969 JJ - Potocký 33
ZA-Z35 [404] Fortelná Petra CZE 1984 AUTENTICBIKE Třebíč 2.06
ZB-Z40 [501] Hodáňová Jitka CZE 1975 SK PRIMA POLIČKA 1.86
ZB-Z40 [511] Chmurová Šárka CZE 1978 MAX CURSOR 1.48
MC-M50 [204] Jakl Jiří CZE 1963 CK Hobby Bohumín 133
ZC-Z50 [510] Jaklová Ivana CZE 1965 CK Hobby Bohumín 2.01
MC-M50 [201] Kovářík Ivo CZE 1967 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 209
MC-M50 [211] Kowalczyk Mariusz POL 1963 Paula-Trans 146
MC-M50 [208] Kraus Václav CZE 1964 KC Hlinsko 142
MC-M50 [202] Lehký Milan CZE 1966 Cyklo Bendl 181
MC-M50 [225] okruhlica Petr CZE 1969 CK kKV Praha 43
MC-M50 [214] Panoch Václav CZE 1969 Short Bike Academy Opletal 130
MD-M60 [301] Pek Miroslav CZE 1958 TO EUROPE-PEKSPORT 157
MD-M60 [302] Sedláček Jiří CZE 1958 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 187
MC-M50 [215] Schwan Miroslav CZE 1967 ACS DRAK VRBNO 113
ZB-Z40 [502] Schwanová Hana CZE 1972 ACS Drak Vrbno 1.75
MC-M50 [207] Svoboda Petr CZE 1960 KC Hlinsko 126
MC-M50 [203] Šípal Ivan CZE 1967 Alltraining.cz 205
MC-M50 [224] Vlk Ladislav CZE 1967 KPC Praha 22
ZA-Z35 [402] Wittnerová Bronislava CZE 1983 Short bike academy Opletal 1.53
MD-M60 [303] Žarlok Zdeněk CZE 1958 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 116

start list Ženy Elite, Ženy Open, Kadeti

start ~ 11:36:00 , 2004 and older , registered: 7 participants ( 3 of men, 4 of women)

category # name state year team
ZE [627] Bajgerová Nikola CZE 1997 Team Dukla Praha
ZE [628] Borowiecka Barbara POL 1995 PrinzWear SzczepanBike
ZE [626] Sedlecká Magdalena CZE 1982 TKK PACIFIC
Kadeti [624] švec libor CZE 2004 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
ZE [618] Vaníčková Tereza CZE 2000 Ivar CSAUTHORteam
Kadeti [617] Vik Matěj CZE 2004 DUKLA PRAHA
Kadeti [629] Vykydal Jaroslav CZE 2003 PUSKINAK.CZ

start list Masters A, B

start ~ 12:49:39 , 1970 - 1984 , registered: 37 participants ( 37 of men, 0 of women)

category # name state year team body
MB-M40 [139] beneš Jiří CZE 1978 Praha
MB-M40 [137] Benson Cory CZE 1978 bikerumor.com 4
MB-M40 [117] Bieniasz Mirek POL 1976 KCP Bieniasz Bike Team 157
MB-M40 [145] Cupal Jakub CZE 1975 Praha 4 13
MB-M40 [104] Doležal Petr CZE 1976 AUTENTICBIKE Třebíč 145
MB-M40 [118] Drábek Zdeněk CZE 1978 Cycling Brno 153
MB-M40 [138] Dvořák Petr CZE 1974 Velo Dvořák 14
MA-M35 [7] Fišar Petr CZE 1984 Hradecký Spinning Klub 140
MA-M35 [6] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam 36
MA-M35 [23] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam 36
MA-M35 [6] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam 36
MA-M35 [23] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam 36
MB-M40 [148] Hubinger Jakub CZE 1979 Praha 13 5
MB-M40 [114] Chyba Jiří CZE 1979 Nutrend Specialized Racing 208
MB-M40 [146] Klofanda Martin CZE 1977 Strančice 19
MB-M40 [147] Kokoška Pavel CZE 1978 AC sparta Praha 38
MA-M35 [4] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering 91
MB-M40 [116] Komberec Aleš CZE 1979 Hradecký Spinning Klub 148
MB-M40 [149] Lebeda František CZE 1977 Bike Factory 11
MA-M35 [17] Linet Pavel CZE 1982 Areál Klíny 140
MB-M40 [142] Navrátil Tomáš CZE 1972 KPC Praha 7
MB-M40 [113] Novák Tomáš CZE 1978 Praha 6 3
MA-M35 [2] Novotný František CZE 1981 Hradecký Spinning Klub 120
MB-M40 [105] Ondráček Martin CZE 1973 CYKLO PROFI GOLD FREN 109
MB-M40 [103] Pithart Jan CZE 1978 Haven team 13
MB-M40 [107] Plch David CZE 1976 Cyklo Bendl 32
MB-M40 [115] Pospíšil Petr CZE 1979 Rafkarna IDEA Cycling Team 195
MB-M40 [102] Provazník Jaroslav CZE 1971 sweep chomutov 147
MA-M35 [9] Ptáčník Filip CZE 1981 CK BICISPORT
MB-M40 [101] Schejbal Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN 195
MA-M35 [20] Staněk Pavel CZE 1982 Cyklo ATOM cycling team 26
MA-M35 [21] valent Juraj CZE 1981 bikerumor.com 1
MB-M40 [144] Vana Petr CZE 1973 LAWI GRANFONDO 65
MA-M35 [11] Veber Michal CZE 1981 DK BIKESHOP Racing Team 146
MA-M35 [22] Vitvar Tomáš CZE 1982 Krabcycles.cz 23
MB-M40 [141] Zavadil Libor CZE 1975 VELO DVOŘÁK 16
MA-M35 [1] Zelený Ondřej CZE 1982 ELEVEN MERCEDES MITAS 179

start list Muži Open, Junioři

start ~ 12:50:39 , 2000 and older , registered: 24 participants ( 24 of men, 0 of women)

category # name state year team
ME [622] Albl Zdeněk CZE 1977 Milovice
ME [639] Černohorský David CZE 1996 AC sparta Praha
ME [641] Farkač Jan CZE 1992 REKOLA
ME [638] horváth Michal CZE 1990 REKOLA
ME [632] kalous jiří CZE 1975 BikePart.cz
ME [635] KOVÁŘÍK DAVID CZE 1990 DK Bikeshop Ostrava
ME [647] Kozúbek Ondřej CZE 1988 SPECIALIZED
ME [620] Kraus Václav CZE 1984 Čistý sport
ME [640] Kuštěk Radovan CZE 1988 REKOLA
ME [631] Lasák Matěj CZE 1992 MAX CURSOR
ME [642] Maceška David CZE 1993 messenger
ME [646] Medřický Ludvík CZE 1990 SPECIALIZED
ME [645] mužíček pavel CZE 1984 ttt
ME [648] Obradovic Darko CZE 1988 Praha
ME [633] Pirzkall František CZE 1970 Benešov
ME [636] Pirzkall Marek CZE 1991 Specialized Europe B. V.
ME [644] sirový miloslav CZE 1988 český krumlov
ME [611] Štěpáník Jiří CZE 1992 Nutrend Specialized
Junioři [613] Tlamka Tomáš CZE 2002 Nutrend Specialized Racing
ME [634] truksa jakub CZE 1987 TRUXXXIK cycling
ME [625] Veselý Pavel CZE 1980 Koloshop Team
ME [637] Vokatý Václav CZE 1986 Specialized E.E.
Junioři [612] Zatloukal Jan CZE 2002 Nutrend Specialized
ME [630] Zemánek Robert CZE 1989 Plzeň