4. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

2017-10-21 Stará Ves n/O 

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 36, men : 23, women: 13, žáci: 23, žákyně: 13, kadetky: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 30, men : 19, women: 11, MC-M50: 11, MD-M60: 8, ZA: 5, ZB: 6 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 19, men : 9, women: 10, Kadeti: 8, Juniorky: 1, ZE: 9, [m]16: 1 [html] [pdf]
mimo soutěž C total: 5, men : 5, women: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 43, men : 43, women: 0, M open: 0, MA-M30: 14, MB-M40: 29 [html] [pdf]
mimo soutěž A total: 8, men : 8, women: 0, Muži: 8, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 20, men : 20, women: 0, Junioři: 10, ME: 10 [html] [pdf]
file file type size last modified
M A B plus Neregistrovani pdf 51671B23.10.2017 10:46:04
M C D plus Neregistrovani pdf 41547B23.10.2017 10:46:04

result list mimo soutěž A

start ~ 12:32:29

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9lap#10lap#11lap#12lap#13lap#14lap#15lap#16lap#17lap#18
1 1 / Muži [683] Roman Kroček 1984 CZE Cross bike 43:46.5 07:40.9 (1) 14:50.8 (1) 22:00.6 (1) 29:11.7 (1) 36:21.2 (1)
2 2 / Muži [660] ervin Krejčířík 1976 CZE Cyklosport Hranice 48:46.2 04:59.7 08:08.9 (2) 16:03.8 (2) 24:14.1 (2) 32:16.4 (2) 40:20.6 (2)
2 (-1) 2 / Muži [661] Vilém Šustr 1985 CZE ACK Stará Ves 08:38.6 (5) 16:37.4 (3) 24:32.8 (3) 32:41.9 (3) 40:43.5 (3)
2 (-1) 2 / Muži [682] Jan Brychta 1981 CZE Praha 08:34.6 (4) 16:37.7 (4) 24:46.5 (4) 33:00.5 (4) 40:53.7 (4)
2 (-1) 2 / Muži [659] Tomáš Kozel 1981 CZE CK Cyklokrám Svijany 08:55.3 (8) 17:27.1 (6) 25:51.9 (5) 34:34.2 (5) 42:57.6 (5)
2 (-1) 2 / Muži [663] Roman Miček 1973 CZE Drakurbno 08:53.4 (7) 17:26.4 (5) 26:19.3 (6) 35:11.3 (6) 43:54.3 (6)
7 (-2) 7 / Muži [662] Radek Košárek 1977 CZE SK Jiří team 21:26:31.0 08:49.0 (6) 17:56.7 (7) 27:44.8 (7) 47:23.0 (7)
DNF / Muži [665] Rafal Tkuczcak 1972 CZE Hotel Cztery Brzozy Team 08:31.0 (3)