Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

Cyklokros masters MČR

2017-12-10 Svitavy 

announcement

registration

start list

results

Ženy Elite, Žáci, Kadeti total: 2, men : 1, women: 1, Kadeti: 0, Juniorky: 0, ZE: 1, [m]11: 1 [html] [pdf]
Volný závod total: 4, men : 4, women: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 27, men : 19, women: 8, MC-M50: 14, MD-M60: 5, ZA: 4, ZB: 4 [html] [pdf]
Masters B total: 13, men : 13, women: 0, M open: 0, MA-M30: 0, MB-M40: 13 [html] [pdf]
Masters A total: 14, men : 14, women: 0, M open: 0, MA-M30: 14, MB-M40: 0 [html] [pdf]
Muži Elite, Junioři total: 2, men : 2, women: 0, Junioři: 0, ME: 2 [html] [pdf]

result list Ženy Elite, Žáci, Kadeti

start ~ 10:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / ZE [604] Martina Kukulová 1995 CZE Oknoplast Šumperk 32:44.5 06:35.4 (2) 13:02.1 (1) 19:35.2 (1) 26:07.6 (1)
2 1 / [m]11 [607] Pavel Šumpík 2006 CZE Fa RENE 35:45.0 03:00.5 06:32.8 (1) 13:31.1 (2) 20:49.7 (2) 28:19.0 (2)

result list Volný závod

start ~ 10:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / Muži [608] Ondřej Semerád 1974 CZE Velo magazín / SK Prima Polička 30:58.9 06:11.3 (2) 12:03.5 (1) 18:08.5 (1) 24:27.6 (1)
2 2 / Muži [603] David Vlasák 1998 CZE KOLARNA TEAM 31:44.4 00:45.5 05:57.7 (1) 12:05.4 (2) 18:41.8 (2) 25:09.9 (2)
3 3 / Muži [601] leoš kočí 1986 CZE cyklo škoda 32:03.6 01:04.7 06:16.2 (3) 12:41.3 (3) 19:08.7 (3) 25:38.7 (3)
4 4 / Muži [606] Stanislav Šumpík 1978 CZE V6 Bike Shop Two 33:57.5 02:58.6 06:31.0 (4) 13:13.1 (4) 20:00.9 (4) 26:55.4 (4)

result list Masters C, D, Z

start ~ 11:33:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 33:39.9 05:32.0 (1) 11:01.3 (1) 16:36.8 (1) 22:13.8 (1) 27:54.7 (1)
2 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 34:43.2 01:03.3 05:34.9 (2) 11:19.6 (2) 17:07.2 (2) 22:55.7 (2) 28:47.8 (2)
3 3 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 34:58.6 01:18.7 05:47.9 (3) 11:38.0 (3) 17:31.8 (3) 23:16.7 (3) 29:10.0 (3)
4 4 / MC-M50 [219] Tomáš Rous 1959 CZE Rotorbike Plzeň 35:06.4 01:26.5 06:02.0 (6) 11:48.1 (5) 17:38.6 (4) 23:26.7 (4) 29:19.5 (4)
5 5 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 35:09.8 01:29.9 06:03.9 (7) 11:52.2 (6) 17:40.3 (5) 23:28.8 (5) 29:22.2 (5)
6 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 35:50.2 02:10.3 05:57.6 (4) 11:46.0 (4) 17:41.8 (6) 23:39.6 (6) 29:42.0 (6)
7 6 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 36:31.8 02:51.9 06:09.4 (9) 12:07.8 (8) 18:10.2 (7) 24:17.0 (7) 30:24.2 (7)
8 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 36:55.7 03:15.8 05:59.6 (5) 12:04.1 (7) 18:15.4 (8) 24:23.1 (8) 30:32.6 (8)
9 7 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 37:39.5 03:59.6 06:06.6 (8) 12:11.0 (9) 18:28.8 (9) 24:47.9 (9) 31:13.4 (9)
10 8 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 38:12.7 04:32.8 06:14.8 (10) 12:29.7 (10) 18:51.2 (10) 25:12.1 (10) 31:42.1 (10)
11 9 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 38:42.9 05:03.0 06:15.5 (11) 12:30.2 (11) 19:08.7 (11) 25:41.9 (11) 32:07.0 (11)
12 3 / MD-M60 [309] Zdenek Kukula 1950 CZE Víno Karabina 40:16.4 06:36.5 06:44.1 (12) 13:20.8 (12) 19:55.9 (12) 26:31.5 (12) 33:28.5 (12)
13 (-1) 4 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 33:53.2 06:53.1 (14) 13:37.6 (14) 20:25.6 (15) 27:14.2 (14) 33:53.2 (13)
14 (-1) 10 / MC-M50 [215] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 34:00.2 07:28.2 (22) 14:07.8 (20) 20:42.4 (17) 27:18.0 (16) 34:00.2 (14)
15 (-1) 1 / ZA [403] Pavlína Maráčková 1981 CZE SK Jiří team Ostrava 34:17.5 06:47.9 (13) 13:36.0 (13) 20:24.8 (14) 27:15.4 (15) 34:17.5 (15)
16 (-1) 11 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 34:22.1 06:56.4 (15) 13:59.2 (17) 20:41.0 (16) 27:28.8 (17) 34:22.1 (16)
17 (-1) 12 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 34:44.8 06:58.7 (16) 13:51.4 (16) 20:45.4 (18) 27:44.7 (18) 34:44.8 (17)
18 (-1) 2 / ZA [402] Petra Krtičková 1986 CZE HSK - cycling team 34:54.6 07:04.2 (18) 14:02.4 (18) 21:01.0 (19) 28:02.6 (19) 34:54.6 (18)
19 (-1) 3 / ZA [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 34:58.1 07:32.8 (23) 14:42.1 (21) 21:24.9 (21) 28:03.9 (20) 34:58.1 (19)
20 (-1) 1 / ZB [504] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 35:20.3 07:07.6 (19) 14:03.7 (19) 21:02.2 (20) 28:04.2 (21) 35:20.3 (20)
21 (-1) 2 / ZB [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 36:57.8 07:25.3 (20) 14:43.2 (22) 22:02.8 (22) 29:30.2 (22) 36:57.8 (21)
22 (-1) 13 / MC-M50 [213] Mirolav Švan 1967 CZE ACS Drak Vrbno 38:03.8 07:27.3 (21) 15:01.5 (23) 22:35.2 (23) 30:25.1 (23) 38:03.8 (22)
23 (-1) 4 / ZA [401] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 38:43.9 08:00.8 (25) 15:35.2 (25) 23:07.2 (25) 30:56.8 (25) 38:43.9 (24)
24 (-2) 5 / MD-M60 [301] Zdeněk Wiedermann 1958 CZE Silný team Uničov 35:26.9 08:41.0 (26) 18:10.7 (26) 26:35.4 (26) 35:26.9 (26)
25 (-2) 3 / ZB [506] Hana Bučíková 1972 CZE ACS Drak Vrbno 37:34.5 09:36.0 (27) 18:53.0 (27) 28:16.5 (27) 37:34.5 (27) (25)
DNF / MC-M50 [207] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 06:59.7 (17) 13:38.8 (15) 20:24.3 (13) 26:59.4 (13)
DSQ / ZB [503] Ladislava Marková 1978 CZE SKP Duha Lanškroun 07:41.2 (24) 15:24.0 (24) 22:58.5 (24) 30:38.3 (24) 38:17.3 (23)

result list Masters B

start ~ 12:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 44:32.6 05:49.8 (4) 11:12.1 (2) 16:43.4 (2) 22:06.6 (1) 27:38.9 (1) 33:15.0 (1) 38:51.0 (1)
2 2 / MB-M40 [136] Libor Homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 45:31.9 00:59.3 05:35.7 (1) 11:08.8 (1) 16:42.8 (1) 22:19.2 (2) 28:03.1 (2) 33:50.5 (2) 39:36.6 (2)
3 3 / MB-M40 [144] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA 46:13.0 01:40.4 05:56.4 (8) 11:42.0 (6) 17:23.3 (4) 23:09.0 (3) 28:57.1 (4) 34:37.7 (3) 40:21.8 (3)
4 4 / MB-M40 [137] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 46:22.8 01:50.2 05:56.0 (7) 11:43.2 (7) 17:28.5 (6) 23:10.2 (4) 28:56.8 (3) 34:41.7 (4) 40:31.3 (4)
5 5 / MB-M40 [142] Michal Rotter 1971 CZE SKP Duha Lanškroun 46:38.5 02:05.9 05:52.8 (6) 11:38.5 (5) 17:22.5 (3) 23:11.6 (5) 28:59.7 (5) 34:50.7 (5) 40:43.7 (5)
6 6 / MB-M40 [122] Lukáš Kubík 1978 CZE CK Sport Beran CHRÁST 47:11.9 02:39.3 05:45.5 (2) 11:38.3 (4) 17:27.0 (5) 23:16.2 (6) 29:12.7 (6) 35:11.1 (6) 41:11.1 (6)
7 7 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 47:50.7 03:18.1 05:49.1 (3) 11:28.5 (3) 17:43.5 (8) 23:30.1 (7) 29:20.7 (7) 35:23.0 (7) 41:28.3 (7)
8 8 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 48:59.2 04:26.6 05:51.6 (5) 11:43.6 (8) 17:40.8 (7) 23:38.8 (8) 29:40.3 (8) 35:53.0 (8) 42:23.1 (8)
9 9 / MB-M40 [123] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 49:54.7 05:22.1 06:25.4 (10) 12:27.1 (9) 18:34.5 (9) 24:41.2 (9) 30:59.6 (9) 37:11.6 (9) 43:27.1 (9)
10 10 / MB-M40 [111] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 49:59.9 05:27.3 06:34.8 (12) 12:49.9 (11) 18:58.2 (10) 25:07.6 (10) 31:19.6 (10) 37:30.3 (10) 43:44.3 (10)
11 (-1) 11 / MB-M40 [114] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 46:22.3 06:15.2 (9) 12:41.7 (10) 19:11.9 (11) 25:44.2 (11) 32:32.3 (11) 39:22.5 (11) 46:22.3 (11)
12 (-1) 12 / MB-M40 [103] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 47:59.8 06:25.9 (11) 13:03.2 (12) 19:48.5 (12) 26:46.8 (12) 33:45.2 (12) 40:54.0 (12) 47:59.8 (12)
13 (-1) 13 / MB-M40 [143] Jaroslav Feist 1969 CZE JJ - Potocký 49:10.4 06:49.7 (13) 13:52.3 (13) 20:48.1 (13) 27:49.4 (13) 34:56.4 (13) 42:03.5 (13) 49:10.4 (13)

result list Masters A

start ~ 13:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / MA-M30 [30] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 41:15.8 05:05.5 (2) 10:10.2 (1) 15:18.0 (1) 20:26.8 (1) 25:39.0 (1) 30:49.8 (1) 36:02.2 (1)
2 2 / MA-M30 [24] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 41:18.4 00:02.6 05:05.2 (1) 10:13.9 (2) 15:23.2 (2) 20:34.6 (2) 25:46.7 (2) 30:57.0 (2) 36:07.9 (2)
3 3 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 41:56.2 00:40.4 05:10.2 (3) 10:22.0 (3) 15:36.0 (3) 20:50.1 (3) 26:04.0 (3) 31:20.6 (3) 36:38.7 (3)
4 4 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 43:41.1 02:25.3 05:20.8 (4) 10:42.2 (4) 16:03.3 (4) 21:27.7 (4) 26:56.7 (4) 32:31.1 (4) 38:09.2 (4)
5 5 / MA-M30 [31] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 44:02.3 02:46.5 05:21.6 (5) 10:44.6 (5) 16:19.9 (6) 21:52.4 (5) 27:28.3 (6) 33:08.6 (5) 38:45.0 (6)
6 6 / MA-M30 [28] Pavel Žák 1987 CZE Bike triatlon Morkovice 44:09.0 02:53.2 05:30.8 (6) 10:57.4 (6) 16:19.7 (5) 21:53.1 (6) 27:25.8 (5) 33:09.3 (6) 38:44.6 (5)
7 7 / MA-M30 [18] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 45:53.5 04:37.7 05:31.7 (7) 11:10.5 (7) 16:53.1 (7) 22:35.7 (7) 28:21.5 (7) 34:09.7 (7) 39:58.9 (7)
8 8 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 47:04.4 05:48.6 05:33.3 (8) 11:27.5 (8) 17:23.7 (8) 23:19.7 (8) 29:20.5 (8) 35:10.9 (8) 41:07.2 (8)
9 (-1) 9 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 41:43.7 05:39.4 (9) 11:48.6 (9) 17:45.2 (9) 23:38.9 (9) 29:40.0 (9) 35:33.5 (9) 41:43.7 (9)
10 (-1) 10 / MA-M30 [7] Jan Dvořák 1984 CZE Sport Races - ISAAC 43:14.6 06:10.3 (11) 12:30.3 (11) 18:31.0 (11) 24:33.0 (10) 30:40.1 (10) 36:53.0 (10) 43:14.6 (10)
11 (-1) 11 / MA-M30 [16] Jaroslav Strakoš 1986 CZE cykloteam KOLARNA 43:35.4 06:05.6 (10) 12:19.5 (10) 18:26.3 (10) 24:35.3 (11) 30:51.6 (11) 37:16.8 (11) 43:35.4 (11)
12 (-1) 12 / MA-M30 [10] Ondřej Stupka 1979 CZE KC BRNO 44:10.9 06:23.6 (12) 12:40.5 (12) 18:49.9 (12) 24:59.2 (12) 31:18.4 (12) 37:41.8 (12) 44:10.9 (12)
13 (-1) 13 / MA-M30 [11] Pavel Hrůza 1983 CZE Kolo kram racers 45:30.2 06:33.8 (13) 13:03.1 (13) 19:26.8 (13) 25:56.1 (13) 32:27.6 (13) 38:59.1 (13) 45:30.2 (13)
14 (-1) 14 / MA-M30 [1] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy 48:00.8 06:55.6 (14) 13:30.5 (14) 20:08.0 (14) 27:01.2 (14) 33:49.2 (14) 40:46.5 (14) 48:00.8 (14)

result list Muži Elite, Junioři

start ~ 13:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / ME [605] Petr Březina 1984 CZE Cyclo Team Kolarna 44:36.7 05:23.5 (1) 10:52.3 (1) 16:20.4 (1) 21:53.1 (1) 27:28.8 (1) 33:09.0 (1) 38:45.3 (1)
1 1 / ME [609] Vojtěch Voznička 1999 CZE Bike 2000 54:55.6 (2)