Den nahoru a dolů

2017-04-01 Špindlerův mlýn

archiv

announcement

registration

start list

results

Závodníci total: 17, men : 9, women: 8, Muži: 9, Ženy: 8 [html] [pdf]
Příchozí total: 109, men : 62, women: 47, Muži: 62, Ženy: 47 [html] [pdf]

start list Závodníci

start ~ 08:30:00 , all years of born , registered: 17 participants ( 9 of men, 8 of women)

category # name state year team
Muži [12] Berka Radim CZE 1982 Kozákov
Muži [122] Černý Martin CZE 1900
Ženy [49] Hamáčková Adéla CZE 1982 SAC Špindlerův Mlýn
Muži [52] Hepnar Josef CZE 1980 špindl
Ženy [53] Hepnarová Lenka CZE 1980 špindl
Muži [4] Hroneš Patrik CZE 1970 FAACCZ
Ženy [6] Hronešová Jitka CZE 1900
Muži [66] junior Novák CZE 1900
Muži [11] Komárek Jirka CZE 1984 Cyklokouč
Muži [62] Novak David CZE 1998 SKI TRAB
Muži [57] Novák Petr CZE 1967 SKI TRAB NAMCHE
Muži [15] Paducha Jakub CZE 1985 Mountain Griffons
Ženy [5] pokorná Iveta CZE 1900
Ženy [7] Sládková Alena CZE 1900
Ženy [13] Štanglerová Magdaléna CZE 1994 STYLISH Team
Ženy [14] Švecová Barbora CZE 1993 SAC Špindlerův Mlýn
Ženy [8] Valentová Katka CZE 1900

start list Příchozí

start ~ 08:30:00 , all years of born , registered: 109 participants ( 62 of men, 47 of women)

category # name state year team
Muži [138] Abraham Roman CZE 1900
Ženy [77] Anna Makaloušová CZE 1900
Ženy [83] Bártová Anna CZE 1900
Ženy [25] Benešová Irena CZE 1974 VŠ Pipky
Ženy [16] Beranová Mirka CZE 1973 Maskot guide team
Ženy [112] Beranová Žaneta CZE 1990 Malé Svatoňovice
Ženy [75] Betlachová Monika CZE 1900
Muži [76] Bis Tomáš CZE 1900
Muži [150] Brštíková Soňa CZE 1900
Muži [90] Brýdl david CZE 1997
Muži [119] Brýdl Jakub CZE 1981
Muži [131] Brýdl Tomáš CZE 1900
Muži [72] Brýdl Vilém CZE 1994
Ženy [132] Brýdlová Jana CZE 1974
Muži [17] Bursa Roman CZE 1971 Jilemnice
Ženy [26] Cechova Jana CZE 1976 Vrchlabí
Muži [41] Cingr Pavel CZE 1980 špindl
Ženy [42] Cingrová Alena CZE 1980 špindl
Muži [43] Dlouhý Robert GBR 1980 špindl
Muži [123] Dobrodský Radim CZE 1900
Ženy [128] Dolanská Eva CZE 1973
Muži [88] Dufek Robert CZE 1977
Muži [9] Dunka Martin CZE 1973 Špindl sportuje 2
Muži [28] Dunka Matěj CZE 1979 M SPORT
Muži [45] Dybal Martin CZE 1968 Dobřichovice
Muži [44] Dybal Tomáš CZE 1999 Dobřichovice
Ženy [47] Dybalová Marketa CZE 1968 Dobřichovice
Ženy [48] Dybalová Petra CZE 1968 Dobřichovice
Ženy [46] Dybalová Zuzana CZE 2002 Dobřichovice
Ženy [110] Egerová Irena CZE 1980
Muži [18] Fiala Petr CZE 1980 GARA Collective
Muži [126] Franc Tomáš CZE 1900
Muži [50] Heczko Stacho CZE 1980 špindl
Muži [51] Hendrych jiří CZE 1969 praha
Muži [81] Hlisnituský Marek CZE 1900
Muži [54] Holeček Jiří CZE 1980 špindl
Ženy [29] Horáková Martina CZE 1974 Praha
Ženy [55] Horáková Martina CZE 1987 Vrchlabí
Ženy [133] Hroudová Anna CZE 1900
Ženy [30] Chvojková Yry CZE 1976 VS Pipky
Muži [124] Chyžňák Pavel CZE 1900
Muži [127] Janků Pavel CZE 1974 MyaHory
Muži [130] Jiřička Jakub CZE 1900 Lomnice nad Popelkou
Muži [111] Jiřička Marek CZE 1980
Muži [137] Kábrt Lukáš CZE 1985 Buřtojedi
Ženy [10] Kasprová Petra CZE 1900
Muži [144] Kazil Tomáš CZE 1979 SAC Špindlerův Mlýn
Muži [19] Klier Martin CZE 1973 Penzion Na Začátku
Ženy [20] Klierová Tereza CZE 1979 penzion Na Začátku
Muži [70] Kolář Jan CZE 1900
Muži [56] kopecký jan CZE 1971 praha
Muži [85] Kovařík Zbyněk CZE 1900
Ženy [31] Kozderková Romana CZE 1970 VŠ Pipky
Ženy [21] Krejčí Petra CZE 1973 Praha 3
Muži [114] Kronďak Daniel GBR 1972 M SPORT Špindlerův Mlýn
Ženy [69] Krulíková Eva CZE 1900
Ženy [148] Křišťanová Jana CZE 1900
Muži [125] Kulhánek Jaromír CZE 1976
Muži [121] Lammel Jiří CZE 1963
Ženy [120] Lammelová Zdena CZE 1980
Ženy [32] Lanková Lada CZE 1973 Silvini Madshus Team
Ženy [80] Látalová Silvie CZE 1900
Ženy [87] Lesáková Lucie CZE 1900
Muži [136] Lojek Martin CZE 1900
Muži [135] Lojková Miroslava CZE 1900
Muži [78] Makalouš Ivo CZE 1900
Ženy [27] Makaloušová Hana CZE 1988 Špindl sportuje
Ženy [74] Markova Daniela CZE 1985 Future cycling
Ženy [68] Matějková Martina CZE 1975 Špindlerův mlýn
Ženy [116] Mikulecká Marcela CZE 1973 RunSport
Ženy [145] oršulová lucie CZE 1975 praha
Muži [117] Ouhrabka Josef CZE 1980
Ženy [89] Ouhrabková Iveta CZE 1900
Ženy [33] Parýzková Vlaďka CZE 1975 VŠ Pipky
Muži [146] Picka Matěj CZE 1900
Muži [147] Pleskač Jiří CZE 1964 Mladé Buky
Muži [82] Poušek Vlasta CZE 1900
Muži [34] Racek jiří CZE 1974 Rovensko
Muži [58] Roženský Martin CZE 1972 Pha2
Ženy [129] Ryšavá Žaneta CZE 1974 BIKESTARS VRCHLABÍ
Muži [35] Skandera Matyáš CZE 2008 Vrchlabí
Ženy [36] Stránská Gabriela CZE 0000 Praha 6
Ženy [86] Strelcová Lenka CZE 1900
Muži [22] Suchanek Jan CZE 1976 Osnice
Ženy [23] Suchánková Kateřina CZE 1979 Osnice
Muži [113] Surovič Juraj CZE 1980
Ženy [142] Šimonová Hana CZE 1984 Lánov
Muži [67] Šimůnek Josef CZE 1900
Muži [149] Šimůnek Petr CZE 1957
Muži [73] Šišková Jana CZE 1900
Muži [109] Šlachta Michal CZE 1980
Ženy [84] Šťastná Michaela CZE 1900 Batňovice
Muži [60] štoček michal CZE 1970 veliká ves
Muži [115] Šulc Ota CZE 1974 M SPORT
Muži [37] Švec Jakub CZE 2001 Queens Running Team
Muži [139] Švec Milan CZE 1963 Špindlerův Mlýn
Ženy [38] Švejdová Markéta CZE 1974 VŠ Pipky
Muži [24] Tajcnár Tomáš SVK 1987 ŠK PKF
Muži [79] Tyl Ota CZE 1973
Muži [39] Utrata Jan CZE 1957 Ochoz u Brna
Ženy [134] Vacíková Jana CZE 1900
Muži [71] Valenta Marek CZE 1900
Ženy [3] Vampolová Kamila CZE 1900
Muži [141] Varucha Petr CZE 1900
Muži [140] Vavroušek Jiří CZE 1900
Muži [40] Vít Jiří CZE 1971 Freshkruháč
Ženy [118] Vyskočilová Lenka CZE 1980
Ženy [143] Vyskočilová Veronika CZE 1979
Ženy [61] Zárybnická Alena CZE 1980 špindl