Dětská K7 MTB

2014-09-06 Janské Lázně [CZE]

archiv

announcement

registration

start list

results

BABY total: 16, men : 12, women: 4, BABY: 16, kluci 6-8: 0, kluci 9-10: 0, kluci 11-12: 0, kluci 13-14: 0, holky 6-8: 0, holky 9-10: 0, holky 11-12: 0, holky 13-14: 0 [html] [pdf]
RŮŽOVÁ TRAŤ total: 24, men : 15, women: 9, BABY: 0, kluci 6-8: 0, kluci 9-10: 6, kluci 11-12: 6, kluci 13-14: 3, holky 6-8: 0, holky 9-10: 3, holky 11-12: 3, holky 13-14: 3 [html] [pdf]
MODRÁ TRAŤ total: 16, men : 13, women: 3, BABY: 0, kluci 6-8: 13, kluci 9-10: 0, kluci 11-12: 0, kluci 13-14: 0, holky 6-8: 3, holky 9-10: 0, holky 11-12: 0, holky 13-14: 0 [html] [pdf]

start list BABY

start ~ 11:20:13 , 2009 and younger , registered: 16 participants ( 12 of men, 4 of women) 200m, děti do 5 let, platba na místě

category # name state year team
BABY [6] Beranová Anička CZE 2009 SK Janské Lázně
BABY [1] Čámský Viktor CZE 2011 xxx
BABY [3] Černý Lukáš CZE 2014 SK Janské lázně
BABY [38] Honzíková Johanka CZE 2009 SK Janské Lázně
BABY [55] Husák Matýsek CZE 2012 MTBO Hradec Králové
BABY [49] Jakym Ivana CZE 2010 Svoboda nad Úpou
BABY [10] Kachlík Adam CZE 2009 Janské Lázně
BABY [11] Kachlík Antonín CZE 2010 Janské Lázně
BABY [50] Kalyn Vitalinka CZE 2012 Svoboda nad Úpou
BABY [14] Kolbová Ema CZE 2010 Horní Maršov
BABY [40] Peclinovský Šimon CZE 2012 Rybníkáři
BABY [47] Šustr Marek CZE 2009 SK Janské Lázně
BABY [48] Šustrová Amálie CZE 2012 SK Janské Lázně
BABY [16] Tschoche Teodor CZE 2009 SK Janské Lázně
BABY [32] Vlčková Ema CZE 2010 SK Janské Lázně
BABY [26] Žák Jakub CZE 2010

start list RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:20:48 , 2000 - 2005 , registered: 24 participants ( 15 of men, 9 of women) děti 9-14 let - terénní trať s větším převýšením s technickými pasážemi cca 6 km dlouhá.

category # name state year team
holky 9-10 [2] Černá Kája CZE 2005 xxx
kluci 9-10 [21] Doubek Vavřinec CZE 2004 Janské Lázně
holky 13-14 [39] Fleischeová Aneta CZE 2000 SK Janské Lázně
kluci 11-12 [35] Fleischer Leonard CZE 2002 SK Janské Lázně
kluci 9-10 [56] Folc Tomáš CZE 2005 SK Janské Lázně
kluci 9-10 [43] Hák Jakub CZE 2004 Jaroslav Kulhavý Cycling Team
kluci 9-10 [36] Honzík Vojta CZE 2004 SK Janské Lázně
kluci 13-14 [28] Kalyn Alla CZE 2001 SK Janské Lázně
kluci 11-12 [42] Kašpar Dominik CZE 2003 Olfin Car Ski Team
kluci 11-12 [4] Krákora Ondřej CZE 2003 Sázava Kopaniny
holky 9-10 [5] Krákorová Eva CZE 2004 Sázava Kopaniny
holky 9-10 [7] Matasová Kateřina CZE 2004 SK Janské Lázně
kluci 9-10 [31] Mičánek Jakub CZE 2005 SK Janské Lázně
holky 11-12 [30] Mičánková Nela CZE 2002 SK Janské Lázně
holky 11-12 [22] Mikołajczyk Ola POL 2002 Janské Lázně
holky 11-12 [23] Mikołajczyk Weronika POL 2002 Janské Lázně
holky 13-14 [37] Miškovská Adélka CZE 2000 SK Janské Lázně
kluci 9-10 [20] Moravec Aleš CZE 2004 SK Janské Lázně
holky 13-14 [51] Němcová Tamara CZE 2001 SK Janské Lázně
kluci 11-12 [24] Procházka Josef CZE 2003 Ústí nad Labem
kluci 11-12 [52] Svoboda Martin CZE 2003 Čistá v Krkonoších
kluci 13-14 [25] Švejda Jan CZE 2001 Praha 4
kluci 13-14 [45] Tér Filip CZE 2001 S-sport Hronov
kluci 11-12 [33] Tlachač Jonáš CZE 2002 SK Janské Lázně

start list MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:21:31 , 2006 - 2008 , registered: 16 participants ( 13 of men, 3 of women) děti 6-8 let - lehčí trať cca 2 km s malým převýšením (větší část asfalt)

category # name state year team
kluci 6-8 [8] Čámský Oldřich CZE 2006 SK Janské Lázně
kluci 6-8 [29] Černý Tomáš CZE 2007 SK Janské Lázně
kluci 6-8 [9] Doubek Josef CZE 2007 Janské Lázně
kluci 6-8 [53] Furlong Brian CZE 2006 Černý Důl
kluci 6-8 [54] Furlong Luke CZE 2008 Černý Důl
kluci 6-8 [12] Kachlík Marek CZE 2008 Janské Lázně
kluci 6-8 [27] Kalyn David CZE 2008 SK Janské Lázně
kluci 6-8 [13] Kolb Jan CZE 2008 SK Janské Lázně
holky 6-8 [34] Krudencová Leontýna CZE 2006 SK Janské Lázně
holky 6-8 [41] Pešatová Krystýna CZE 2007 Rybníkáři
holky 6-8 [44] Pozlerová Edita CZE 2007 Lázně Bohdaneč
kluci 6-8 [15] Rybář Vojta CZE 2008 SK Janské Lázně
kluci 6-8 [46] Skála Jakub CZE 2008 Pro Music Prolog Bike Trutnov
kluci 6-8 [17] Tschoche Tibor CZE 2007 SK Janské Lázně
kluci 6-8 [18] Tuček Šimon CZE 2007 SK Janské Lázně
kluci 6-8 [19] Vik Samuel CZE 2007 Janské Lázně