Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

silniční závod v rámci ELM

2018-06-03 Mcely, okres Nymburk 

archiv

announcement

registration

start list

results

A - 6 okruhů total: 28, men : 28, women: 0, M: 12, A-M30: 16, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
B - 5 okruhů total: 22, men : 22, women: 0, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 22, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
C - 4 okruhy total: 19, men : 18, women: 1, M: 1, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 17, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 1, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
D - 3 okruhy total: 28, men : 26, women: 2, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 26, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 2, E-Z60: 0 [html] [pdf]
E - 2 okruhy total: 22, men : 20, women: 2, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 20, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 1, E-Z60: 1 [html] [pdf]

result list A - 6 okruhů

start ~ 11:01:34

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / M [209] Adam doležal 2000 CZE CEZ cyklo team Tábor 02:32:24.6 25:25.9 (11) 50:09.9 (2) 01:15:36.0 (6) 01:39:51.7 (2) 02:05:53.9 (2)
2 2 / M [30] Jonáš Vojtěch 1989 CZE LAWI STARS - GIANT 02:32:27.1 00:02.5 25:25.9 (12) 50:09.6 (1) 01:15:33.1 (1) 01:39:52.1 (3) 02:05:54.6 (3)
3 3 / M [1] Jan Svoboda 1985 CZE YOGI Racing Ostrava 02:32:53.4 00:28.8 25:26.4 (15) 50:10.5 (4) 01:15:34.9 (4) 01:39:51.0 (1) 02:05:53.3 (1)
4 4 / M [31] Daniel Mayer 1997 CZE KC Hlinsko 02:33:21.9 00:57.3 25:25.7 (10) 50:10.8 (5) 01:15:36.4 (7) 01:40:44.9 (5) 02:07:37.7 (14)
5 5 / M [208] David Kulhánek 2000 CZE MTB Cyklomaraton Hlinsko 02:33:30.4 01:05.8 25:27.1 (18) 50:14.7 (13) 01:15:38.6 (12) 01:40:57.2 (14) 02:07:36.4 (11)
6 6 / M [181] Michal Kubíček 1984 CZE AC Sparta Praha 02:33:32.5 01:07.9 25:06.0 (2) 50:11.2 (8) 01:15:34.7 (3) 01:40:44.3 (4) 02:07:26.3 (4)
7 7 / M [214] Matouš Kozák 1998 CZE Rohozec Amulet team 02:33:33.2 01:08.6 25:24.9 (7) 50:14.5 (12) 01:15:36.6 (8) 01:40:48.6 (8) 02:07:26.6 (5)
8 8 / M [15] Tomáš Dudek 1988 CZE CK Kolo-park.cz 02:33:36.2 01:11.6 25:05.6 (1) 50:10.1 (3) 01:15:34.2 (2) 01:40:45.1 (6) 02:07:27.3 (7)
9 1 / A-M30 [178] Michal Horák 1985 CZE CYCLING BRNO 02:33:37.5 01:12.9 25:11.4 (4) 50:11.0 (6) 01:15:37.8 (11) 01:40:49.1 (9) 02:07:35.9 (10)
10 2 / A-M30 [210] Adam Škopek 1979 CZE Jiskra Jaroměř 02:33:37.7 01:13.1 25:06.5 (3) 50:11.0 (7) 01:15:37.4 (10) 01:40:47.5 (7) 02:07:26.8 (6)
11 3 / A-M30 [171] Tomáš Malík 1984 CZE SSC Železný Brod 02:33:39.5 01:14.9 25:20.0 (6) 50:13.5 (11) 01:15:39.1 (14) 01:40:50.3 (10) 02:07:29.4 (8)
12 9 / M [216] Pavel Vlček 1995 CZE VELO SERVIS TEAM 02:33:48.2 01:23.6 25:28.1 (22) 50:11.5 (9) 01:15:35.6 (5) 01:40:51.1 (11) 02:07:32.0 (9)
13 10 / M [205] Jiří Šlégl 1992 CZE Beny-Lawi Granfondo team 02:34:18.3 01:53.7 25:16.4 (5) 50:12.0 (10) 01:15:37.0 (9) 01:40:53.2 (12) 02:07:37.0 (12)
14 4 / A-M30 [152] Ondřej Švanda 1987 CZE SportRaces-Isaac Tea... 02:34:48.1 02:23.5 25:25.2 (8) 50:17.5 (16) 01:15:38.9 (13) 01:40:54.2 (13) 02:07:37.0 (13)
15 11 / M [3] Jakub Hrubý 1998 CZE KCL Kooperativa - Sv... 02:44:49.0 12:24.4 25:26.2 (13) 50:31.6 (23) 01:17:51.3 (20) 01:46:38.0 (19) 02:16:14.4 (17)
16 5 / A-M30 [165] Karel Nekut 1980 CZE Veloservis team 02:44:51.1 12:26.5 25:25.4 (9) 50:31.1 (22) 01:17:48.9 (17) 01:46:32.4 (16) 02:16:12.9 (16)
17 6 / A-M30 [173] Petr Klejna 1980 CZE KCL Kooperativa - Sv... 02:44:58.7 12:34.1 25:26.4 (14) 50:30.5 (21) 01:17:49.0 (18) 01:46:38.2 (20) 02:16:14.6 (18)
18 7 / A-M30 [179] Michal Šmahel 1985 CZE CYKLO POKR 02:45:10.7 12:46.1 25:29.0 (24) 50:33.6 (24) 01:17:52.8 (22) 01:46:41.3 (22) 02:16:17.0 (21)
19 12 / M [207] Jan marek 1998 CZE KC Slavia Praha 02:45:22.8 12:58.2 25:27.1 (17) 50:23.3 (17) 01:17:50.9 (19) 01:46:36.0 (17) 02:16:14.9 (19)
20 8 / A-M30 [222] Václav Kraus 1984 CZE Čistý Sport 02:45:37.3 13:12.7 25:28.5 (23) 50:30.5 (20) 01:17:51.8 (21) 01:46:38.5 (21) 02:16:17.6 (22)
21 9 / A-M30 [176] Radek Šuvada 1986 CZE Bez klubu 02:45:51.5 13:26.9 25:27.4 (19) 50:26.5 (18) 01:17:19.3 (16) 01:45:56.5 (15) 02:15:15.0 (15)
22 10 / A-M30 [213] Petr slavíček 1982 CZE Forbidden Doksy 02:46:43.5 14:18.9 25:26.9 (16) 50:16.9 (15) 01:15:39.3 (15) 01:46:37.3 (18) 02:16:16.0 (20)
23 11 / A-M30 [155] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa - Sv... 02:59:18.2 26:53.6 25:27.6 (20) 50:16.3 (14) 01:24:47.1 (25) 01:53:17.1 (25) 02:21:57.3 (24)
24 12 / A-M30 [174] Pavel Veselý 1981 CZE Sportovní klub MS AU... 02:59:40.2 27:15.6 25:40.8 (27) 50:34.0 (25) 01:19:03.0 (23) 01:49:09.0 (23) 02:18:14.8 (23)
24 12 / A-M30 [224] radek šolc 1985 CZE cyklotrenink.com 25:29.6 (25) 51:08.0 (26) 01:20:35.8 (24) 01:51:52.5 (24)
24 12 / A-M30 [204] Tomáš souček 1980 CZE Lysá na Labem 31:00.7 (28) 01:03:23.6 (27) 01:35:57.2 (26) 02:13:17.7 (26)
24 12 / A-M30 [228] Miloslav Pohl 1981 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 25:27.9 (21) 50:29.0 (19) 01:46:35.5 (27) 02:18:09.6 (27)
24 12 / A-M30 [151] Jiří Baier 1984 CZE Velosport Domažlice 25:32.5 (26)

result list B - 5 okruhů

start ~ 11:05:58

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / B-M40 [414] Zdeněk Drábek 1978 CZE CYCLING BRNO 02:13:02.5 24:56.5 (1) 50:55.4 (1) 01:17:38.2 (1) 01:45:16.5 (1)
2 2 / B-M40 [217] Radomír Melša 1977 CZE Lokomotiva Nymburk 02:13:25.2 00:22.7 24:57.1 (3) 50:56.0 (3) 01:17:39.0 (2) 01:45:17.0 (2)
3 3 / B-M40 [369] Jaroslav Halík 1971 CZE Veloservis team 02:17:18.8 04:16.3 25:46.8 (19) 52:21.3 (8) 01:20:19.4 (9) 01:48:41.3 (3)
4 4 / B-M40 [220] Miroslav Horváth 1976 CZE Mladá Boleslav 02:17:23.7 04:21.2 25:42.6 (5) 52:02.0 (4) 01:20:17.6 (4) 01:48:50.2 (5)
5 5 / B-M40 [403] Jan Valeš 1970 CZE CYKLO TEAM KILLI 02:17:27.4 04:24.9 25:45.8 (15) 52:24.1 (13) 01:20:20.8 (13) 01:48:52.1 (11)
6 6 / B-M40 [219] Karel Bartoš 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:17:28.4 04:25.9 25:42.1 (4) 52:02.6 (5) 01:20:17.9 (5) 01:48:52.1 (10)
7 7 / B-M40 [371] Michal Běhounek 1976 CZE Veloservis team 02:17:29.4 04:26.9 25:45.6 (14) 52:24.9 (15) 01:20:21.3 (14) 01:48:52.7 (12)
8 8 / B-M40 [413] Martin Dvořáček 1971 CZE CYCLING BRNO 02:17:31.5 04:29.0 25:44.0 (7) 52:20.8 (6) 01:20:18.1 (7) 01:48:41.6 (4)
9 9 / B-M40 [401] Ludvík Killinger 1977 CZE CYKLO TEAM KILLI 02:17:37.4 04:34.9 25:44.6 (10) 52:21.0 (7) 01:20:18.0 (6) 01:48:50.4 (6)
10 10 / B-M40 [365] Petr Vlček 1971 CZE CK Vinohradské šlapk... 02:17:40.6 04:38.1 25:45.1 (12) 52:22.4 (9) 01:20:19.1 (8) 01:48:51.8 (9)
11 11 / B-M40 [202] Luděk Šimeček 1977 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:17:49.3 04:46.8 25:44.4 (9) 52:23.0 (10) 01:20:16.9 (3) 01:48:50.8 (7)
12 12 / B-M40 [203] Jiří Vlček 1974 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:17:53.4 04:50.9 25:45.3 (13) 52:23.7 (12) 01:20:20.5 (11) 01:48:51.5 (8)
13 13 / B-M40 [420] Radko Suchánek 1970 CZE SK Maxbike Ostrava 02:18:02.0 04:59.5 25:43.8 (6) 52:24.4 (14) 01:20:20.7 (12) 01:48:55.9 (14)
14 14 / B-M40 [218] Jan Jonášek 1975 CZE Liberec 02:18:02.4 04:59.9 25:44.1 (8) 52:23.4 (11) 01:20:20.2 (10) 01:48:52.9 (13)
15 15 / B-M40 [410] Ian Wood 1969 CZE AC Sparta Praha cycl... 02:18:04.4 05:01.9 25:46.6 (18) 52:31.4 (18) 01:20:22.9 (15) 01:48:56.1 (15)
16 16 / B-M40 [226] Roman Novák 1974 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:21:37.6 08:35.1 25:47.3 (20) 52:34.4 (20) 01:20:30.6 (17) 01:51:05.7 (18)
17 17 / B-M40 [357] František Kozel 1969 CZE DiStav 02:21:38.5 08:36.0 25:46.3 (17) 52:34.6 (21) 01:20:37.1 (18) 01:51:05.4 (17)
18 18 / B-M40 [351] Jiří Charuza 1969 CZE KCL Kooperativa-Svijany 02:21:41.6 08:39.1 25:47.7 (21) 52:32.1 (19) 01:20:38.9 (19) 01:51:04.9 (16)
19 19 / B-M40 [221] Miroslav pröller 1970 CZE česká lípa 02:37:26.5 24:24.0 29:22.5 (22) 01:01:14.2 (22) 01:31:08.3 (21) 02:03:12.2 (20)
20 20 / B-M40 [215] Dennis van Driel 1978 NLD TJ Lokomotiva Nymburk 02:42:41.0 29:38.5 25:45.0 (11) 52:25.1 (16) 01:20:28.3 (16) 01:53:04.5 (19)
20 20 / B-M40 [411] Martin Böse 1974 CZE TJ Slavia Karlovy Va... 24:57.1 (2) 50:55.6 (2) 02:03:24.7 (22) 02:42:40.3 (21)
20 20 / B-M40 [400] Radek Švarc 1971 CZE 25:46.2 (16) 52:25.6 (17) 01:22:08.9 (20) 02:42:40.8 (22)

result list C - 4 okruhy

start ~ 11:10:01

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / C-M50 [597] Robert Skřeček 1962 CZE CYCLING BRNO 01:56:08.4 28:30.9 (3) 57:00.0 (4) 01:26:20.1 (2)
2 2 / C-M50 [600] Josef Vejvoda 1963 CZE AC Sparta Praha cycl... 01:56:11.9 00:03.5 28:32.3 (8) 56:50.7 (1) 01:26:19.9 (1)
3 3 / C-M50 [592] Zdeněk Brabec 1968 CZE Open Cycling Academy 01:56:13.1 00:04.7 28:31.9 (5) 57:01.2 (8) 01:26:21.1 (4)
4 4 / C-M50 [570] Ladislav Vlček 1961 CZE Cyklo Bendl z.s. 01:56:18.5 00:10.1 28:31.0 (4) 57:00.5 (6) 01:26:20.9 (3)
5 5 / C-M50 [599] Petr Zajíc 1968 CZE CYKLO POKR 01:56:22.3 00:13.9 28:32.0 (6) 57:02.3 (13) 01:26:23.6 (8)
6 6 / C-M50 [567] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 01:56:24.5 00:16.1 28:32.3 (7) 57:00.7 (7) 01:26:22.5 (5)
7 7 / C-M50 [591] Tomáš Vrbka 1965 CZE CYKLO ATOM 01:56:26.0 00:17.6 28:33.3 (9) 57:01.9 (10) 01:26:23.0 (6)
8 8 / C-M50 [212] Luboš Jan 1962 CZE České Budějovice 01:56:27.9 00:19.5 28:34.2 (11) 57:02.1 (12) 01:26:24.5 (11)
9 9 / C-M50 [572] Jiří Boštík 1961 CZE Cyklo Bendl z.s. 01:56:28.2 00:19.8 27:56.1 (1) 56:51.4 (2) 01:26:24.0 (10)
10 10 / C-M50 [556] Stanislav Hájek 1960 CZE CSK MARKUS 01:56:28.6 00:20.2 28:35.6 (12) 57:02.0 (11) 01:26:25.2 (13)
11 11 / C-M50 [580] Robert Kleiner 1966 CZE LAWI GRANFONDO 01:56:30.6 00:22.2 28:36.7 (16) 57:01.7 (9) 01:26:23.5 (7)
12 12 / C-M50 [611] Pavel Prchal 1959 CZE sk cyklosport kern 01:56:31.3 00:22.9 28:36.0 (13) 57:00.2 (5) 01:26:23.8 (9)
13 13 / C-M50 [568] Miloslav Kudrnáč 1961 CZE CYKLOPOINT JICIN 01:56:37.8 00:29.4 28:36.3 (15) 56:59.8 (3) 01:26:24.7 (12)
14 14 / C-M50 [225] Jiří hanák 1968 CZE Nymburk 01:56:41.2 00:32.8 28:36.7 (17) 57:04.8 (14) 01:26:27.9 (14)
15 15 / C-M50 [608] Jiří Aisbrych 1961 CZE Podbořany 01:58:40.5 02:32.1 28:36.0 (14) 57:10.6 (15) 01:26:54.5 (16)
16 1 / M [223] Adam Janas 2003 CZE TJ Sokol Holé Vrchy 01:59:41.6 03:33.2 28:03.7 (2) 57:17.6 (16) 01:26:41.2 (15)
17 16 / C-M50 [605] Jiri Hledik 1963 CZE KC SLAVIA Praha 01:59:52.2 03:43.8 28:51.0 (18) 59:31.5 (17) 01:30:08.0 (17)
18 1 / C-Z30 [590] Veronika Muchová 1987 CZE Bez klubu 02:07:34.2 11:25.8 31:26.7 (19) 01:01:48.2 (18) 01:33:01.4 (18)
18 17 / C-M50 [571] Michal Křečan 1965 CZE CYKLO POKR 28:33.8 (10)

result list D - 3 okruhy

start ~ 11:13:08

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / D-M60 [746] Ludvík Killinger 1954 CZE CYKLO TEAM KILLI 01:22:45.7 27:41.9 (1) 55:46.8 (1)
2 2 / D-M60 [758] Radoslav Krummer 1958 CZE TJ Slavia Karlovy Va... 01:22:58.8 00:13.1 27:55.3 (4) 55:57.0 (3)
3 3 / D-M60 [704] Josef Burgr 1952 CZE CSK MARKUS 01:23:33.3 00:47.6 27:53.1 (2) 55:56.6 (2)
4 4 / D-M60 [703] Igor Kubín 1951 CZE CSK MARKUS 01:23:54.1 01:08.4 28:02.0 (7) 56:01.3 (5)
5 5 / D-M60 [757] Ladislav Vosáhlo 1958 CZE TJ Jiskra Nový Bydžo... 01:23:57.3 01:11.6 27:54.7 (3) 55:57.3 (4)
6 6 / D-M60 [745] Jiří Marek 1957 CZE CK Kolokrám 01:24:01.8 01:16.1 28:01.7 (6) 56:02.9 (8)
7 7 / D-M60 [768] Jiří Beránek 1956 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 01:24:05.4 01:19.7 28:02.5 (8) 56:01.6 (6)
8 8 / D-M60 [206] Richard Vosyka 1954 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:24:11.0 01:25.3 28:02.7 (9) 56:02.9 (7)
9 9 / D-M60 [743] Jaromír Tomek 1952 CZE REVITBUILD Team 01:25:00.1 02:14.4 28:07.9 (14) 56:11.0 (9)
10 10 / D-M60 [723] Rudolf Havrda 1957 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:25:27.2 02:41.5 28:05.7 (10) 56:35.5 (10)
11 11 / D-M60 [759] Miroslav Tuček 1953 CZE Sportovní klub MS AU... 01:26:39.9 03:54.2 28:06.0 (11) 57:17.0 (17)
12 12 / D-M60 [742] Jaroslav Holík 1956 CZE Sportovní klub cykli... 01:26:41.2 03:55.5 28:11.4 (16) 57:16.1 (14)
13 1 / D-Z40 [201] Katarína Krejčíková 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:26:42.6 03:56.9 27:59.0 (5) 57:15.2 (11)
14 13 / D-M60 [750] Jiří Strnad 1956 CZE KCLKooperativa-Svijany 01:26:45.7 04:00.0 28:13.0 (18) 57:16.3 (15)
15 14 / D-M60 [227] Josef Fučík 1954 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:26:48.8 04:03.1 28:12.0 (17) 57:15.7 (12)
16 15 / D-M60 [707] Jaromír Hampl 1954 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:26:52.1 04:06.4 28:13.5 (20) 57:16.7 (16)
17 16 / D-M60 [713] Petr Šorm 1950 CZE Kovo Praha 01:26:57.2 04:11.5 28:10.9 (15) 57:17.5 (19)
18 17 / D-M60 [706] Milan Hrubec 1954 CZE 01:27:00.0 04:14.3 28:07.4 (12) 57:17.2 (18)
19 18 / D-M60 [735] Pavel Mařík 1954 CZE 01:27:02.0 04:16.3 28:13.3 (19) 57:15.9 (13)
20 19 / D-M60 [211] Karel Škopek 1953 CZE HEC Jarton Jaroměř 01:27:03.5 04:17.8 28:07.7 (13) 57:20.0 (20)
21 20 / D-M60 [733] Pavel Blažek 1957 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:29:38.6 06:52.9 28:20.5 (21) 58:40.0 (21)
22 21 / D-M60 [701] Jaromír Mojžíš 1954 CZE SportRaces-Isaac Tea... 01:29:42.0 06:56.3 28:27.4 (22) 58:41.0 (23)
23 22 / D-M60 [725] Václav Zelenka 1952 CZE sk cyklosport kern 01:29:44.0 06:58.3 28:32.2 (24) 58:40.5 (22)
24 23 / D-M60 [770] Josef král 1954 CZE Kbely Cycling Team 01:29:47.2 07:01.5 28:34.0 (25) 58:57.9 (25)
25 24 / D-M60 [749] Petr Beránek 1952 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 01:30:19.1 07:33.4 28:28.1 (23) 58:41.2 (24)
26 25 / D-M60 [754] Pavel Urych 1954 CZE HCK 01:31:24.2 08:38.5 28:39.3 (26) 59:14.4 (26)
27 2 / D-Z40 [728] Naďa Čivrná 1969 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 01:38:05.6 15:19.9 30:59.5 (28) 01:03:49.1 (28)
28 26 / D-M60 [714] Antonín Mlátek 1949 CZE Kovo Praha 02:35:30.3 01:12:44.6 28:42.8 (27) 01:00:07.5 (27)

result list E - 2 okruhy

start ~ 11:14:45

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / E-M70 [842] Jiří Kasal 1948 CZE KCL Kooperativa - Sv... 56:31.3 28:17.5 (1)
2 2 / E-M70 [835] Lubomír Novák 1947 CZE CK Znojmo 56:43.1 00:11.8 28:18.5 (2)
3 3 / E-M70 [850] Václav BEČKA 1946 CZE CYKLO POKR 57:37.5 01:06.2 28:18.9 (3)
4 4 / E-M70 [845] Jiří Lehotský 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 59:09.4 02:38.1 28:19.4 (4)
5 5 / E-M70 [800] Miloslav Šustr 1945 CZE RICOHIMPROMAT TÁBOR ... 59:20.8 02:49.5 28:42.4 (6)
6 6 / E-M70 [818] Jiří Machulka 1947 CZE CSK MARKUS 59:21.0 02:49.7 28:44.6 (7)
7 7 / E-M70 [839] Herbert Michel 1943 CZE Kola Brabec Rumburk 59:28.2 02:56.9 28:39.0 (5)
8 8 / E-M70 [829] Petr Balásek 1947 CZE Rohozec Amulet Team 01:00:16.9 03:45.6 28:52.5 (8)
9 9 / E-M70 [827] Václav Trsek 1942 CZE Cyclink team Kbely 01:00:52.8 04:21.5 28:58.5 (9)
10 1 / D-Z40 [802] Alena Mikšovská 1960 CZE CSK MARKUS 01:02:05.7 05:34.4 29:23.1 (11)
11 10 / E-M70 [806] Josef Koloc 1943 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:02:09.1 05:37.8 29:22.9 (10)
12 11 / E-M70 [819] Miroslav Frič 1946 CZE TJ Slavia Karlovy Va... 01:02:14.4 05:43.1 29:24.0 (12)
13 12 / E-M70 [828] Karel Horáček 1942 CZE Cyclink team Kbely 01:05:24.7 08:53.4 31:39.7 (14)
14 13 / E-M70 [841] Miroslav Novák 1948 CZE TJ Jiskra Nový Bydžo... 01:05:38.7 09:07.4 31:41.2 (16)
15 14 / E-M70 [843] Jan Hájek 1940 CZE sk cyklosport kern 01:06:36.3 10:05.0 29:57.5 (13)
16 15 / E-M70 [847] Vladimír Vokatý 1948 CZE Sportovní klub cykli... 01:06:59.5 10:28.2 31:41.0 (15)
17 16 / E-M70 [846] Karel kubeš 1942 CZE Kovo Praha 01:07:22.7 10:51.4 32:01.6 (17)
18 17 / E-M70 [809] Václav Kopecký 1942 CZE TOI TOI cykloklub Sl... 01:07:23.9 10:52.6 32:17.0 (18)
19 1 / E-Z60 [801] Jaroslava Mojžíšová 1955 CZE SportRaces-Isaac Tea... 01:10:53.5 14:22.2 32:34.0 (19)
20 18 / E-M70 [815] Antonin Černý 1946 CZE sk cyklosport kern 01:13:22.6 16:51.3 36:47.9 (21)
21 19 / E-M70 [837] Milan Mattuš 1937 CZE CYKLO POKR 01:13:25.4 16:54.1 36:47.0 (20)
22 20 / E-M70 [810] Zdeněk Kopal 1945 CZE TJ Plamen Chodov 01:30:43.8 34:12.5 42:54.1 (22)