Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

Excalibur Race Mladé buky

2017-06-03 Mladé buky, Trutnov 

archiv

announcement

registration

start list

results

krátká trať jednotlivci     total: 49, men : 30, women: 19, M: 19, M40: 7, Z: 15, Z40: 4, muži: 4 [html] [pdf]
dlouhá trať týmy total: 16, men : 12, women: 4, muži: 12, ženy: 4, mix: 0 [html] [pdf]
krátká trať dvojice total: 14, men : 6, women: 8, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, Z: 6, M40: 4, M: 2, Z40: 2 [html] [pdf]
krátká trať týmy total: 4, men : 4, women: 0, muži: 4, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]
dětský závod D1 total: 9, men : 5, women: 4, D1: 9, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D2, D3     total: 23, men : 16, women: 7, D1: 0, D2: 11, D3: 12 [html] [pdf]
dlouhá trať jednotlivci     total: 67, men : 52, women: 14, M: 36, M40: 5, Z: 7, Z40: 3, muži: 12, ženy: 4, : 1 [html] [pdf]
dlouhá trať dvojice total: 12, men : 11, women: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, M: 10, M40: 2, : 1 [html] [pdf]

result list krátká trať jednotlivci

start ~ 06:20:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M40 [520] Petr Kostovský 1974 CZE Batňovice 01:05:52.11
2 1 / M [519] Tomáš Matas 2000 CZE SK Janské Lázně 01:07:48.41 01:56.3
3 1 / Z [521] Lucie Exnerova 1989 CZE Česká Skalice 01:09:54.1 04:01.99
4 2 / M [501] Zdeněk Kotyk 1990 CZE srtg Brno 01:14:10.23 08:18.12
5 3 / M [518] Petr Glos 1987 CZE HoPe2spartans 01:15:25.09 09:32.98
6 2 / Z [116] Romana Šolcova 1986 CZE Ventilek 01:15:52.83 10:00.72
7 4 / M [524] Jan Beer 1983 CZE Northbike.cz 01:16:33.66 10:41.55
8 2 / M40 [509] Ruda Ždárský 1974 CZE Kasperovec 01:16:39.81 10:47.7
9 3 / Z [502] Tereza Tocháčková 1997 CZE Praha 6 01:16:45.26 10:53.15
10 5 / M [115] Jakub Šolc 1987 CZE Ventilek 01:17:08.61 11:16.5
11 4 / Z [1014] Žaneta Nováková 1979 CZE 01:17:37.01 11:44.9
12 3 / M40 [2014] Karel Srnský 1975 CZE Hradec Králové 01:17:44.53 11:52.42
13 4 / M40 [512] Miroslav Vondráček 1965 CZE Vondrami 01:17:45.0 11:52.89
14 6 / M [510] Petr Muller 2002 CZE Havlovice 01:18:18.97 12:26.86
15 5 / Z [516] Jana Pechlátová 1992 CZE Libotovská smečka 01:20:34.24 14:42.13
16 7 / M [503] Tadeáš Petera 1993 CZE Rudník u Vrchlabí 01:21:49.84 15:57.73
17 8 / M [508] Pavel Hainiš 1982 CZE Trutnov 01:24:38.11 18:46.0
18 9 / M [515] Robin Sanko 1990 CZE Smidary 01:25:07.9 19:15.79
19 6 / Z [1011] Sofie Černá 2000 CZE Gucci Gang 01:28:50.99 22:58.88
20 10 / M [2011] Jan Jörka 2001 CZE Gucci Gang 01:28:51.8 22:59.69
21 11 / M [513] Martin Kubeček 1989 CZE Broumov 01:29:18.61 23:26.5
22 7 / Z [511] Kateřina Rylková 1985 CZE AFPoint 01:32:13.81 26:21.7
23 12 / M [507] Ladislav Beneš 1989 CZE Choltice 01:33:32.34 27:40.23
24 8 / Z [500] Michaela Huňáková 1999 CZE Asics FrontRunner CZE 01:37:02.65 31:10.54
25 13 / M [530] Michal Holoubek 1994 CZE Nové Město nad Metují 01:40:23.46 34:31.35
26 1 / muži [4019] Michal Šimčík 1995 CZE Pohodáři 01:42:12.62 36:20.51
27 14 / M [556] marek exner 1985 CZE Hradec Králové 01:42:32.64 36:40.53
28 2 / muži [3019] Tomáš Kleistner 1999 CZE Pohodáři 01:42:41.06 36:48.95
29 9 / Z [506] Dominika Jansová 2001 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:46:09.87 40:17.76
30 15 / M [557] Lukáš Virt 1993 CZE Hradec Kralove 01:47:36.55 41:44.44
31 16 / M [522] Lukáš Výtisk 1996 CZE Pohodáři 01:47:41.8 41:49.69
32 1 / Z40 [2018] Lenka Šumová 1975 CZE 01:48:37.96 42:45.85
33 5 / M40 [1018] Roman Šuma 1975 CZE LA 01:48:38.17 42:46.06
34 10 / Z [2020] Petra Ruprichová 1986 CZE Rumové Víly 01:49:28.87 43:36.76
35 11 / Z [1020] Zuzana Pejchalová 1987 CZE 01:49:29.12 43:37.01
36 12 / Z [505] Lucie Procházková 1987 CZE Hostinné 01:52:32.56 46:40.45
37 2 / Z40 [504] dita folbergerova 1977 CZE rudník 01:53:03.02 47:10.91
38 13 / Z [2016] Hana Trachtulcová 1979 CZE 01:54:09.51 48:17.4
39 6 / M40 [1016] Milan Slavkovský 1976 CZE Rudník 01:54:09.66 48:17.55
40 14 / Z [2012] Zdeňka Stuchlíková 1993 CZE Barbarian extreame team 01:58:29.43 52:37.32
41 17 / M [1012] Roman Lejčko 1992 CZE Barbarian extreame team 01:58:29.68 52:37.57
42 15 / Z [517] Iveta Dušková 1988 CZE Trutnov 01:58:36.08 52:43.97
43 3 / Z40 [514] Monika Andělová 1970 CZE Kolín 02:00:13.08 54:20.97
44 4 / Z40 [2017] Marcela Stuchlíková 1972 CZE 02:41:20.82 01:35:28.71
45 7 / M40 [1017] Bohumil Stuchlík 1966 CZE Štětkovice 02:41:20.89 01:35:28.78
46 3 / muži [2019] Tomáš Kleistner 1975 CZE Pohodáři 02:52:44.42 01:46:52.31
47 4 / muži [1019] Josef Kleistner 2002 CZE Pohodáři 02:53:30.67 01:47:38.56
48 18 / M [322] Ludvík FOLC 2010 CZE SK Janské Lázně 03:13:03.5 02:07:11.39
49 19 / M [5] Josef Žižka 1980 CZE České Budějovice 03:13:03.54 02:07:11.43

result list dlouhá trať týmy

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / mix Norbertov 07:01:15.03 2007 01:25:11.1 Vojtěch Jirovec 1978
1007 01:34:46.59 Jan Dvořáček 1988
4007 01:45:30.49 Radek Šeda 1977
3007 02:15:46.85 Barbora Stejskalová 1989
2 1 / muži HC Devro 07:08:38.17 1008 01:29:41.18 Rostislav Hašek 1991
4008 01:39:36.85 David Svoboda 1985
3008 01:47:11.7 Jiří Máslo 1986
2008 02:12:08.44 Vladimír Lukeš 1977
3 2 / mix Rychlá rota 07:10:00.17 4010 01:46:45.04 Radka Zítková 1988
3010 01:47:15.04 Markéta Zeisková 1998
2010 01:47:44.98 Lucie Zeinerová 1989
1010 01:48:15.11 Tomáš Pich 1995
4 2 / muži Svoboda nad Úpou 08:10:51.37 2009 01:41:11.7 Vratislav Miškovský 1993
4009 02:06:11.65 Lukáš Stehlík 1994
1009 02:11:16.48 Tomáš Komínek 1993
3009 02:12:11.54 Tomáš Nezval 1992

result list krátká trať dvojice

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / mix [14] cze 01:17:44.53
2 2 / mix [11] cze Gucci Gang 01:28:51.8 11:07.27
3 3 / mix [18] cze 01:48:38.17 30:53.64
4 1 / ženy [20] cze Rumové Víly 01:49:29.12 31:44.59
5 4 / mix [16] cze 01:54:09.66 36:25.13
6 5 / mix [12] cze Barbarian extreame team 01:58:29.68 40:45.15
7 6 / mix [17] cze 02:41:20.89 01:23:36.36

result list krátká trať týmy

start ~ 09:00:00

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / muži Pohodáři 09:11:08.77 4019 01:42:12.62 Michal Šimčík 1995
3019 01:42:41.06 Tomáš Kleistner 1999
2019 02:52:44.42 Tomáš Kleistner 1975
1019 02:53:30.67 Josef Kleistner 2002

result list dětský závod D1

start ~ 09:01:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / D1 [322] Ludvík FOLC 2010 CZE SK Janské Lázně 01:19.51
2 2 / D1 [321] Ema Kolbová 2010 CZE Horní Maršov 01:21.37 00:01.86
3 3 / D1 [315] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:23.58 00:04.07
4 4 / D1 [305] Šimon Cupák 2011 CZE Vrchlabí 01:25.53 00:06.02
5 5 / D1 [328] Natálie Chadimová 2010 CZE Holice 01:31.92 00:12.41
6 6 / D1 [313] Tomáš Melichar 2011 CZE CykloKramo Suchdol nad Odrou 01:35.73 00:16.22
7 7 / D1 [318] Filip Starý 2011 CZE Prachovice 01:36.83 00:17.32
8 8 / D1 [310] Bára Kazdova 2012 CZE MŠ Jaromer 01:48.59 00:29.08
9 9 / D1 [326] Filip Škraněk 2012 CZE Dobruška 02:11.77 00:52.26

result list dětský závod D2, D3

start ~ 09:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / D3 [316] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:55.92
2 2 / D3 [307] Jakub Doležal 2006 CZE Vrchlabí 03:06.65 00:10.73
3 3 / D3 [325] Tibor Tschoche 2007 CZE Černý Důl 03:07.24 00:11.32
4 4 / D3 [333] Jiří Peterka 2007 CZE Úpice 03:13.95 00:18.03
5 1 / D2 [304] Matyáš Buryšek 2008 CZE Motomach 3 03:14.98 00:19.06
6 5 / D3 [303] Lucie Babušková 2006 CZE Babušáci Květnice 03:16.55 00:20.63
7 6 / D3 [312] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:18.02 00:22.1
8 7 / D3 [300] Vít Stehlík 2005 CZE Rudník 03:26.82 00:30.9
9 2 / D2 [317] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:28.16 00:32.24
10 3 / D2 [306] Johana Cupáková 2008 CZE Vrchlabí 03:31.96 00:36.04
11 8 / D3 [309] Matěj Hanák 2007 CZE Mladé Buky 168 03:33.39 00:37.47
12 9 / D3 [331] Tomáš FOLC 2005 CZE SK Janské Lázně 03:42.48 00:46.56
13 4 / D2 [308] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ sokol Jaroměř 03:45.46 00:49.54
14 10 / D3 [323] Kateřina Matasová 2004 CZE SK Janské Lázně 03:49.0 00:53.08
15 5 / D2 [301] Matěj Babuška 2008 CZE Babušáci Květnice 03:57.25 01:01.33
16 6 / D2 [302] David Babuška 2008 CZE Babušáci Květnice 03:58.06 01:02.14
17 7 / D2 [324] Teodor Tschoche 2009 CZE SK Janské Lázně 03:58.68 01:02.76
18 11 / D3 [330] Milan Šprachta 2004 CZE Pardubice 03:59.53 01:03.61
19 12 / D3 [314] Laura Neffe 2006 CZE Nová Paka 04:07.68 01:11.76
20 8 / D2 [327] Lukáš Chadima 2008 CZE Holice 04:12.93 01:17.01
21 9 / D2 [319] Tomáš Vala 2009 CZE Praha 4 04:17.88 01:21.96
22 10 / D2 [332] Ema Kolovrátníková 2009 CZE Jaroměř 04:21.54 01:25.62
23 11 / D2 [311] Matěj Kostovský 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 04:32.38 01:36.46

result list dlouhá trať jednotlivci

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M [27] Lukáš Tyl 1986 CZE Přemyslovice 01:12:09.03
2 2 / M [26] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 01:12:49.68 00:40.65
3 3 / M [63] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 01:13:57.15 01:48.12
4 1 / M40 [34] Martin Cupák 1971 CZE Spartak Vrchlabí 01:14:08.98 01:59.95
5 4 / M [1] Martin Svoboda 1989 CZE Spartan Gym 01:14:21.42 02:12.39
6 5 / M [10] Štěpán Karel 1990 CZE Šťáhlavy 01:14:45.79 02:36.76
7 6 / M [14] Václav Tomíček 1996 CZE SRTG Hradec Králové 01:14:52.99 02:43.96
8 2 / M40 [29] Petr Beneš 1977 CZE Kvíčala Team 01:16:02.71 03:53.68
9 1 / Z [12] Anna Pavelková 1998 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:16:40.79 04:31.76
10 7 / M [22] Jan Šeberka 1988 CZE Libotovská smečka 01:21:10.26 09:01.23
11 8 / M [9] Lukáš Doležal 1982 CZE Lično 01:21:24.0 09:14.97
12 1 / muži [2007] Vojtěch Jirovec 1978 CZE Norbertov 01:25:11.1 13:02.07
13 9 / M [21] Matěj Michalčák 2000 CZE Barons tea. 01:27:20.57 15:11.54
14 2 / muži [1008] Rostislav Hašek 1991 CZE HC Devro 01:29:41.18 17:32.15
15 10 / M [28] Jan Janata 1992 CZE HoPe2spartans 01:30:11.18 18:02.15
16 2 / Z [111] Zuzana Šašková 1983 CZE Roudnice nad Labem 01:30:27.7 18:18.67
17 1 / Z40 [35] Stanislava Babušková 1974 CZE Babušáci Květnice 01:31:55.53 19:46.5
18 11 / M [39] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 01:34:11.87 22:02.84
19 3 / muži [1007] Jan Dvořáček 1988 CZE Norbertov 01:34:46.59 22:37.56
20 12 / M [32] Stanislav Ondráček 1990 CZE TEAM Z 01:35:11.0 23:01.97
21 13 / M [17] Jaroslav Šáfr 1992 CZE Bílá Třemešná 01:35:33.2 23:24.17
22 14 / M [30] Aleš Pešek 1992 CZE TEAM Z 01:36:01.98 23:52.95
23 15 / M [3] Erik Calka 1994 CZE Liberec 01:36:13.66 24:04.63
24 16 / M [2] Jiří Škraněk 1982 CZE Dobruška 01:37:49.18 25:40.15
25 17 / M [2003] Petr Müller 1981 CZE Kasperovci 01:38:57.91 26:48.88
26 3 / M40 [1003] Michal David 1977 CZE Kasperovci 01:38:58.29 26:49.26
27 18 / M [13] Miroslav Hisem 1983 CZE Krupka 01:39:09.97 27:00.94
28 4 / muži [4008] David Svoboda 1985 CZE HC Devro 01:39:36.85 27:27.82
29 19 / M [2006] Štěpán Levý 1982 CZE Left Boys 01:41:00.24 28:51.21
30 20 / M [1006] Jan Levý 1982 CZE Left Boys 01:41:00.41 28:51.38
31 5 / muži [2009] Vratislav Miškovský 1993 CZE Svoboda nad Úpou 01:41:11.7 29:02.67
32 21 / M [37] Roman Kostovský 1986 CZE Úpice 01:43:10.85 31:01.82
33 6 / muži [4007] Radek Šeda 1977 CZE Norbertov 01:45:30.49 33:21.46
34 22 / M [24] Jan Hadač 1989 CZE Trutnov 01:46:16.15 34:07.12
35 1 / ženy [4010] Radka Zítková 1988 CZE Rychlá rota 01:46:45.04 34:36.01
36 7 / muži [3008] Jiří Máslo 1986 CZE HC Devro 01:47:11.7 35:02.67
37 2 / ženy [3010] Markéta Zeisková 1998 CZE Rychlá rota 01:47:15.04 35:06.01
38 3 / ženy [2010] Lucie Zeinerová 1989 CZE Rychlá rota 01:47:44.98 35:35.95
39 8 / muži [1010] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 01:48:15.11 36:06.08
40 3 / Z [25] Monika Křížová 1997 CZE SRTG Trutnov 01:48:56.55 36:47.52
41 23 / M [36] Martin Trávníček 1991 CZE Trutnov 01:51:25.07 39:16.04
42 4 / Z [38] Kateřina Korytová 1978 CZE Heřmanice nad Labem 01:52:02.14 39:53.11
43 5 / Z [6] Ladislava Zábranská 1983 CZE Milovice 01:54:15.82 42:06.79
44 4 / M40 [2001] Milan Šprachta 1974 CZE Tygři z Vysočiny 01:55:06.84 42:57.81
45 24 / M [1001] Jakub Černý 1983 CZE Tygři z Vysočiny 01:55:06.97 42:57.94
46 25 / M [31] Petr Žárský 1986 CZE TEAM Z 01:56:29.08 44:20.05
47 26 / M [16] Ondřej Starý 1981 CZE Prachovice 01:57:57.25 45:48.22
48 27 / M [18] Pavel Macola 1978 CZE SRTG - Pardubice 02:01:11.74 49:02.71
49 28 / M [2002] Lukáš Havlas 1980 CZE Blbý a Blbější 02:05:57.47 53:48.44
50 29 / M [1002] Martin Čížek 1979 CZE Blbý a Blbější 02:06:04.22 53:55.19
51 9 / muži [4009] Lukáš Stehlík 1994 CZE Svoboda nad Úpou 02:06:11.65 54:02.62
52 10 / muži [1009] Tomáš Komínek 1993 CZE Svoboda nad Úpou 02:11:16.48 59:07.45
53 5 / M40 [7] Petr Švadlák 1972 CZE VH Fitness Trutnov 02:11:28.26 59:19.23
54 11 / muži [2008] Vladimír Lukeš 1977 CZE HC Devro 02:12:08.44 59:59.41
55 12 / muži [3009] Tomáš Nezval 1992 CZE Svoboda nad Úpou 02:12:11.54 01:00:02.51
56 6 / Z [15] Petra Kočárková 1978 CZE prostě MY 02:12:18.86 01:00:09.83
57 30 / M [2004] Martin Zdražil 1994 CZE TEAM Z 02:14:26.33 01:02:17.3
58 31 / M [1004] Michal Hovorka 1986 CZE TEAM Z 02:14:26.58 01:02:17.55
59 32 / M [113] Michal Páv 1991 CZE Dvůr králové n/L 02:14:38.18 01:02:29.15
60 4 / ženy [3007] Barbora Stejskalová 1989 CZE Norbertov 02:15:46.85 01:03:37.82
61 33 / M [525] Jan Špaček 1984 CZE Pěnčín 02:19:52.97 01:07:43.94
62 34 / M [1005] Jakub Chlumský 1999 CZE Casia 02:22:48.2 01:10:39.17
63 35 / M [2005] Jan Popelka 1992 CZE Casia 02:22:54.79 01:10:45.76
64 36 / M [114] Vojtěch Rajnoha 1993 CZE Bechlín 02:26:38.47 01:14:29.44
65 2 / Z40 [33] Jana Vopršalová 1976 CZE Sobíňov 02:36:00.32 01:23:51.29
66 7 / Z [20] Gabriela Petrová 1988 CZE Svitavy 03:04:22.57 01:52:13.54
67 3 / Z40 [19] Hana Petruchová 1975 CZE Zastávka u Brna 03:04:52.78 01:52:43.75

result list dlouhá trať dvojice

start ~ 10:00:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / muži [3] cze Kasperovci 01:38:58.29
2 2 / muži [6] cze Left Boys 01:41:00.41 02:02.12
3 3 / muži [1] cze Tygři z Vysočiny 01:55:06.97 16:08.68
4 4 / muži [2] cze Blbý a Blbější 02:06:04.22 27:05.93
5 5 / muži [4] cze TEAM Z 02:14:26.58 35:28.29
6 1 / mix [5] cze Casia 02:22:54.79 43:56.5