Golden Spike Chlum 2017

2017-01-31 Mladá Boleslav, Jemníky

archiv

announcement

registration

start list

results

Mladší žáci     total: 24, men : 24, women: 0, Muži: 24, Ženy: 0 [html] [pdf]
Mladší žákyně     total: 32, men : 0, women: 32, Muži: 0, Ženy: 32 [html] [pdf]
Starší žáci     total: 33, men : 33, women: 0, Muži: 33, Ženy: 0 [html] [pdf]
Starší žákyně     total: 20, men : 0, women: 20, Muži: 0, Ženy: 20 [html] [pdf]
Učitelé     total: 2, men : 2, women: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]

start list Mladší žáci

start ~ 09:15:00 , all years of born , registered: 24 participants ( 24 of men, 0 of women)

category # start name state year team
Muži [122] 10:06:00 BAČINA Tomáš CZE 2004 MB3
Muži [108] 09:59:00 BOBEK Lukáš CZE 2005 MB3
Muži [116] 10:03:00 DĚDEK Michael CZE 2004 6.A
Muži [124] 10:07:00 DVOŘÁK Ondřej CZE 2003 MB3
Muži [123] 10:06:30 HÁLA Martin CZE 2004 MB3
Muži [112] 10:01:00 HLUBUČEK Jakub CZE 2004 MB3
Muži [125] 10:07:30 HOFMAN Jan CZE 2003 MB3
Muži [113] 10:01:30 HOJNÝ Martin CZE 2003 7.A
Muži [117] 10:03:30 HON Ondřej CZE 2004 MB3
Muži [118] 10:04:00 JEŘÁBEK Tomáš CZE 2004 MB3
Muži [119] 10:04:30 KAŽMÍR Filip CZE 2005 6.A
Muži [120] 10:05:00 KOLOC Tomáš CZE 2004 MB3
Muži [114] 10:02:00 KŘOVÁČEK Matěj CZE 2004 MB3
Muži [121] 10:05:30 KVAPIL Antonín CZE 2004 MB3
Muži [103] 09:56:30 LAIBL David CZE 2004 MB3
Muži [104] 09:57:00 LHOTA Jakub CZE 2004 MB3
Muži [115] 10:02:30 POSPÍŠIL Vítek CZE 2004 MB3
Muži [105] 09:57:30 SALAČ Vít CZE 2003 7.C
Muži [110] 10:00:00 SOLNIČKA Patrik CZE 2004 MB3
Muži [111] 10:00:30 ŠRÝTR Vilém CZE 2005 MB3
Muži [106] 09:58:00 VACEK Ondřej CZE 2003 7.C
Muži [126] 10:08:00 VRABEC Matouš CZE 2003 MB3
Muži [107] 09:58:30 ZALAS Michal CZE 2004 MB3
Muži [109] 09:59:30 ZÍVR Matyáš CZE 2004 MB3

start list Mladší žákyně

start ~ 09:15:00 , all years of born , registered: 32 participants ( 0 of men, 32 of women)

category # start name state year team
Ženy [212] 10:01:00 ALTMANOVÁ Andrea CZE 2004 7.C
Ženy [202] 09:56:00 Bauerová Michaela CZE 2005 6.A
Ženy [230] 10:10:00 CARSKOVÁ Nela CZE 2003 7.A
Ženy [211] 10:00:30 ČURDOVÁ Eva CZE 2004 6.B
Ženy [227] 10:08:30 DYTRYCHOVÁ Terka CZE 2004 7.A
Ženy [214] 10:02:00 FILIPI Beáta CZE 2004 MB3
Ženy [228] 10:09:00 FLODRMANOVÁ Adéla CZE 2004 MB3
Ženy [233] 10:11:30 HABOVÁ Veronika CZE 2003 MB3
Ženy [226] 10:08:00 HERČÍKOVÁ Michaela CZE 2004 7.B
Ženy [203] 09:56:30 HORÁKOVÁ Zuzana CZE 2004 7.A
Ženy [219] 10:04:30 CHMELAŘOVÁ Bára CZE 2004 7.A
Ženy [216] 10:03:00 JUHÁSOVÁ Dagmar CZE 2005 MB3
Ženy [229] 10:09:30 KOŠŤÁKOVÁ Anna CZE 2005 MB3
Ženy [218] 10:04:00 KREDBOVÁ Michaela CZE 2004 MB3
Ženy [204] 09:57:00 KŘIVSKÁ Klára CZE 2003 MB3
Ženy [213] 10:01:30 MAZÁNKOVÁ Klára CZE 2005 6.B
Ženy [232] 10:11:00 MILEROVÁ Veronika CZE 2005 MB3
Ženy [222] 10:06:00 NEČASOVÁ Natálie CZE 2005 6.A
Ženy [205] 09:57:30 PELCOVÁ Bára CZE 2004 7.A
Ženy [223] 10:06:30 PODZIMKOVÁ Tina CZE 2005 6.A
Ženy [206] 09:58:00 POKLEMBOVÁ Amálie CZE 2004 7.B
Ženy [217] 10:03:30 POŠEPNÁ Karolína CZE 2005 MB3
Ženy [224] 10:07:00 PROVAZNÍKOVÁ Tereza CZE 2005 MB3
Ženy [220] 10:05:00 STRÁNSKÁ Natálie CZE 2004 MB3
Ženy [207] 09:58:30 ŠKORNIČKOVÁ Gabriela CZE 2004 7.B
Ženy [215] 10:02:30 ŠTANDEROVÁ Claudie CZE 2003 7.A
Ženy [231] 10:10:30 ŠTIPLOVÁ Eliška CZE 2004 MB3
Ženy [210] 10:00:00 URBÁNKOVÁ Dominika CZE 2003 MB3
Ženy [208] 09:59:00 VANČUROVÁ Barbora CZE 2003 MB3
Ženy [221] 10:05:30 ZBÍRALOVÁ Karolína CZE 2004 7.A
Ženy [209] 09:59:30 ŽÁKOVÁ Eva CZE 2004 7.C
Ženy [225] 10:07:30 ŽÁKOVÁ Karolína CZE 2004 6.A

start list Starší žáci

start ~ 09:15:00 , all years of born , registered: 33 participants ( 33 of men, 0 of women)

category # start name state year team
Muži [335] 10:12:30 DAVID Jakub CZE 2003 8.A
Muži [317] 10:03:30 DIVIŠ Vladan CZE 2002 MB3
Muži [334] 10:12:00 DRBOUT Jiří CZE 2003 MB3
Muži [316] 10:03:00 DVOŘÁK Vojtěch CZE 2002 9.A
Muži [329] 10:09:30 Esher Samuel CZE 2002 SVK
Muži [305] 09:57:30 FARKAŠ Samuel CZE 2001 9.A
Muži [330] 10:10:00 HABA Daniel CZE 2001 9.A
Muži [315] 10:02:30 Heriban Matúš CZE 2001 SVK
Muži [331] 10:10:30 HOJKA Václav CZE 2002 9.A
Muži [318] 10:04:00 HOLAN Jan CZE 2002 MB3
Muži [323] 10:06:30 Hromník Marek CZE 2001 SVK
Muži [326] 10:08:00 KEPKA Miroslav CZE 2001 8.B
Muži [303] 09:56:30 KOLÁTOR Jaroslav CZE 2001 9.A
Muži [312] 10:01:00 KUČERA Jonáš CZE 2001 9.A
Muži [313] 10:01:30 KUČERA Kryštof CZE 2002 9.A
Muži [319] 10:04:30 LAŠÁK Adam CZE 2003 8.A
Muži [310] 10:00:00 MAŇAS Zbyněk CZE 2002 9.B
Muži [311] 10:00:30 MARTOŠ David CZE 2002 MB3
Muži [309] 09:59:30 MELICH Michal CZE 2001 9.B
Muži [320] 10:05:00 MOC Roman CZE 2003 MB3
Muži [321] 10:05:30 MYDLÁŘ Jan CZE 2003 8.A
Muži [314] 10:02:00 PAVLÍK Zbyněk CZE 2002 9.A
Muži [322] 10:06:00 POKOVIČ Ondřej CZE 2002 8.A
Muži [304] 09:57:00 SALAČ FILIP CZE 2001 9.A
Muži [324] 10:07:00 SOBOTKA Martin CZE 2002 MB3
Muži [306] 09:58:00 SOMMER Albert CZE 2003 8.A
Muži [327] 10:08:30 ŠTANDERA Michal CZE 2002 9.B
Muži [333] 10:11:30 TOMŠÍK ONDŘEJ CZE 2002 8.A
Muži [307] 09:58:30 TOPOR Matúš CZE 2001 SVK
Muži [308] 09:59:00 VRBA Adam CZE 2003 8.B
Muži [332] 10:11:00 VYHNÁNEK Zdeněk CZE 2002 9.A
Muži [325] 10:07:30 WOLF Viktor CZE 2001 8.A
Muži [328] 10:09:00 ZOUFALÝ Jan CZE 2003 MB3

start list Starší žákyně

start ~ 09:15:00 , all years of born , registered: 20 participants ( 0 of men, 20 of women)

category # start name state year team
Ženy [416] 10:03:00 ANDĚLOVÁ Terka CZE 2003 8.A
Ženy [408] 09:59:00 BLÁHOVÁ Verča CZE 2002 8.A
Ženy [403] 09:56:30 CIGÁNKOVÁ Viky CZE 2001 9.A
Ženy [406] 09:58:00 CISLOVÁ Miroslava CZE 2003 9.B
Ženy [421] 10:05:30 ČADOVÁ Adéla CZE 2002 MB3
Ženy [411] 10:00:30 HAŠKOVÁ Terka CZE 2003 8.A
Ženy [404] 09:57:00 HYKOVÁ Tereza CZE 2002 9.A
Ženy [418] 10:04:00 CHALOUPKOVÁ Bára CZE 2003 8.A
Ženy [412] 10:01:00 KÁBRTOVÁ Zuzana CZE 2002 8.A
Ženy [405] 09:57:30 KULHAVÁ Pavlína CZE 2002 9.A
Ženy [409] 09:59:30 KVAIZAROVÁ Veronika CZE 2003 MB3
Ženy [413] 10:01:30 LECHNEROVÁ Pína CZE 2003 8.A
Ženy [407] 09:58:30 MATĚJKOVÁ Zuzka CZE 2002 9.A
Ženy [414] 10:02:00 PIOTUCHOVÁ Kristýna CZE 2002 MB3
Ženy [419] 10:04:30 SAJDLOVÁ Lenka CZE 2003 MB3
Ženy [420] 10:05:00 SAJDLOVÁ Pavla CZE 2003 MB3
Ženy [422] 10:06:00 STEHLÍKOVÁ Adéla CZE 2002 9.B
Ženy [415] 10:02:30 VENEROVÁ Verča CZE 2003 8.A
Ženy [417] 10:03:30 VIZINGROVÁ Eliška CZE 2003 MB3
Ženy [410] 10:00:00 ŽBÁNKOVÁ Markéta CZE 2002 8.A

start list Učitelé

start ~ 09:15:00 , all years of born , registered: 2 participants ( 2 of men, 0 of women)

category # start name state year team
Muži [502] 09:56:00 Irain Jiří CZE 1981 6.ZŠ
Muži [534] 10:12:00 Vlček Karel CZE 1990 6.ZŠ

start times