61. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

2018-10-20 Hronov

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 600, men : 418, women: 182, MA: 156, MB: 120, MC: 95, MD: 32, ME: 9, MF: 6, ZA: 82, ZB: 60, ZC: 27, ZD: 13 [html] [pdf]

start list hlavní závod

start ~ 10:59:55 , all years of born , registered: 600 participants ( 418 of men, 182 of women)

category # name state year team
MA [21] Adámek Daniel CZE 1999 SRTG Hradec Králové
MC [22] Andrejs Jan CZE 1973 Náchod
MA [472] Antoš Michal CZE 1990 Astratex
ZA [ ] Aulichova Michaela CZE 2006 Náchod
MB [454] Axman Pavel CZE 1975 Hello Kitty Team
ZB [512] Baczmańska Anna POL 1977 Opal Kudowa
ZB [23] Bajzová Renata CZE 1975 Česká Skalice
MC [478] Baláš Martin CZE 1973 Dolní Radechová
MA [25] Balcar Jan CZE 1990 PS Náchod-Kamenec
MB [26] Balcar Jaroslav CZE 1975 Vysokov
MB [388] balcar Lukáš CZE 1982 Nováč reprezent
MA [520] Balcar Ondřej CZE 1984 Vrchoviny
MB [24] Balcar Tomáš CZE 1981 Praha
ZA [27] Balcarová Michaela CZE 1984 Praha
MA [375] bareš luboš CZE 1989 Wikov
MA [28] Bárta David CZE 1984 Melichar CZ
MB [377] bárta Jan CZE 1981 Wikov
ZB [29] Bartlová Petra CZE 1976 Velké Poříčí
MB [30] Bartoň Petr CZE 1982 Sokol
ZA [31] Bartoňová Aneta CZE 1993 ZKO Hronov
ZA [59] Baškovská Kateřina CZE 1994 Holky z Vršovky
ZB [58] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
ME [401] Bednář Miloš CZE 1952 Vegetarian Club
MD [61] Beneš František CZE 1958 TJ Sokol Lhota Č. Kostelec
MB [507] Beneš Jiří CZE 1980 Maratonclub Odolov
MC [528] Beneš Jiří CZE 1968 Náchod
MB [60] Beneš Petr CZE 1983 HOCK horolezecký oddíl
ZA [453] Beránková Martina CZE 1987 Hello Kitty Team
ZC [62] Beranová Lenka CZE 1969 Velké Poříčí
MC [63] Berka Luděk CZE 1972 SBS Rtyně v Podkrkonoší
MA [383] Bernard Adam CZE 2000 Bezděkov nad Metují
MD [64] Bílý Zdeněk CZE 1959 Hvězda Pardubice
MC [65] Bitnar Jaroslav CZE 1971 Náchod
MA [66] Blaha Libor CZE 1985 Team Bedihošť
MC [579] Blažek Martin CZE 1971 ACS Rýchory
MA [67] Boháč Ladislav CZE 1992 Velké Pořičí
ZC [68] Brabencová Irena CZE 1970 Liberec
MC [69] Brabenec Pavel CZE 1966 Liberec
ZA [491] Breitrová Adéla CZE 2002 SK Nové Město nad Metují
MC [71] Brož Jan CZE 1968 Náměrka
ZA [72] Brožová Nikol CZE 2002 Česká Skalice
ZB [355] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
ZA [73] Brychová Eva CZE 1984 Dobřany
ZB [32] Březinová Alena CZE 1979 run4run
MC [441] bubák David CZE 1973 Červený Kostelec
MB [74] Bubeníček Petr CZE 1980 BUBUTEAM
ZB [75] Bubeníčková Simona CZE 1978 BUBUTEAM
MC [76] Bučák Zdeněk CZE 1969 Rtyně v Podkrkonoší
MB [484] Burdych Tomáš CZE 1982 Easygorun
ZD [77] Burdychová Naďa CZE 1955 Sokol Burdych
ZA [78] Cejnarová Eliška CZE 1999 TuKaBel
MB [ ] Celar Marek CZE 1982 Run4fun Hradec Králové
ZA [597] Celbová Lucie CZE 1992 Pell´s Team Brno
MF [79] Culka Václav CZE 1935 Nové Město nad Metují
MB [ ] Czajka Grzegorz POL 1979 Nowa Ruda
MC [243] Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
MB [471] Čapek Jan CZE 1982 Astratex
MA [33] Čech Daniel CZE 1993 Náchod
MA [80] Čech Martin CZE 1987 ZKO Hronov
ZA [81] Čechová Veronika CZE 1986 ZKO Hronov
MA [82] Čepelka Michal CZE 1999 Vršovka Firesport
MB [83] Čermák Pavel CZE 1979 Náchod
ZC [84] Černá Jitka CZE 1964 Nové Město nad Metují
MA [464] černý jakub CZE 2003 SK Nové Město nad Metují
MC [490] Čihák Ladislav CZE 1968 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
MC [420] Čížek Dušan CZE 1971 BAK SEAL 6 Team
ZA [85] Čudová Sabina CZE 1991 Náchod
MB [400] Divíšek David CZE 1977 INS Atelier Náchod
ZB [86] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
MB [88] Dlouhý Petr CZE 1976 TJ Nové Město na Moravě
MA [385] doležal Filip CZE 1997 Nováč reprezent
MD [568] Doležal Luboš CZE 1954 CYKLOTONY
MB [89] Domáň ml. Ladislav CZE 1981 Náchod
MA [91] Dostál Jan CZE 1986 VELLA TEAM NÁCHOD
MF [90] Dostál Václav CZE 1942 Černožice
ZC [92] Dostálová Hana CZE 1970 Černožice
ZA [570] Dostálová Vendula CZE 2010 Černožice
MB [538] Douša Václav CZE 1979 Jenstejn
MC [93] Drobek Jindřich CZE 1971 Jameson team
MB [364] Dubský Petr CZE 1977 Wikov
MB [94] Dufek Jiří CZE 1978 B4K - Červený Kostelec
MA [529] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
MC [508] Duchacz Slawomir POL 1972 Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej
ZA [ ] Dušánková Blanka CZE 1991 Náchod
MB [473] Dušek Michal CZE 1978 Červený Kostelec
MA [365] Duška Jakub CZE 1989 Wikow
ZA [95] Dušková Adéla CZE 1991 Červený Kostelec
MA [526] Dvořák Jan CZE 1985 Zábrodí
MD [96] Eliáš Petr CZE 1960 Hvězda SKP Pardubice
MC [97] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
MC [98] Fajfr František CZE 1972 Vencl servis Žamberk
MC [603] Falta Michal CZE 1968 LEVEL
MB [99] Faraday Martin CZE 1983 Praha
MC [100] Felkl Tomáš CZE 1973 Náchod
MB [101] Fidler Martin CZE 1981 Elektro Viola s.r.o
ZB [102] Filipcová Iveta CZE 1974 Nové Město nad Metují
MB [34] Fišer David CZE 1976 Čajovna Bílý Drak
ZC [103] Flašarová Lenka CZE 1972 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
MB [104] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
MA [378] forman Ondřej CZE 1985 Wikov
MB [368] Friede Jan CZE 1977 Wikov
MC [105] Gajdoš Dušan CZE 1973 Červený Kostelec
MD [106] Gdula Petr CZE 1961 Hvězda Pardubice z.s.
MD [107] Gloser Jiri CZE 1956 Glor Police nad Metuji
ZC [108] Gloserová Alena CZE 1969 Police nad Metují DD
ME [109] Goldbach Václav CZE 1950 SK Týniště nad Orlicí
MC [110] Grosman Daniel CZE 1971 BC Nová Trojka
MB [369] Gult Martin CZE 1975 Wikov Hronov
MA [374] Gult Michal CZE 1985 Wikov
MB [112] Habr Jan CZE 1975 Praha 3
MB [115] Habr Jan CZE 1978 Jesenice
MC [111] Habr Jiří CZE 1973 Vella Team Náchod
MA [113] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
MC [114] Habr Petr CZE 1965 Žernov pro radost
MA [373] Hájek Lukáš CZE 1991 Wikov
MB [586] Hák Michal CZE 1975 Sokol Studenec
MB [589] Hak Tomáš CZE 1978 Vítězná - Huntířov
MA [116] Hakalisto Simo FIN 1987 -
MA [117] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
ZB [621] Hanušová Kamila CZE 1983 Lhota pod Hořičkami
ZB [118] Hanušová Lada CZE 1981 Náchod
ZA [119] Hanušová Natálie CZE 2000 Quintbike.cz
ZC [120] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
MB [449] Harazin Jan CZE 1975 Amálka
ZC [121] Havlíčková Šárka CZE 1970 Hradec Králové
MA [467] hejčl petr CZE 2003 sk nové město nad metují
MA [403] Hejduk Jan CZE 1998 Náchod
MB [547] Hejna Leoš CZE 1974 SKH Královehradeckého kraje
ZA [122] Hejzlarová Nikola CZE 2006 SK Plhov Náchod
MB [123] Heller Tomáš CZE 1981 Hradec Králové
ZD [124] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
MC [125] Herel Luboš CZE 1971 Lesk Kolín
ZA [126] Hermanová Karolína CZE 1996 Hermani
ZB [127] Herzogová Irena CZE 1977 Náchod
MD [468] Hitschfel Jaroslav CZE 1954 0
ZA [128] Hladíková Lucie CZE 1990 SDH Nahořany
ZA [502] Hladíková Marie CZE 1990 Náchod
MA [129] Hlavatý Jiří CZE 1994 Vřesník
MA [470] Hoffman David CZE 2002 hoffíci
MC [469] Hoffman Pavel CZE 1967 hoffíci
MB [130] Hofman Jan CZE 1982 Střihov
MA [503] Hofman Josef CZE 2003 Pivní Fond (nealko)
MA [427] Hofman Kamil CZE 1996 Náchod
MC [505] Hofman Radoš CZE 1971 Pivní Fond
ZB [504] Hofmanová Daniela CZE 1975 Pivní Fond
MB [131] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
ZB [132] Holečková Žaneta CZE 1976 Červený Kostelec
MA [530] Holub David CZE 1997 MSK
MC [604] Holubec Luboš CZE 1968 TT Trutnov
MB [133] Horák Michal CZE 1975 TJ Sokol Studnice
ZB [35] Horáková Martina CZE 1978 TJ Sokol Náchod
MA [134] Horník Ondřej CZE 1987 Lipí
ZA [135] Horníková Michaela CZE 1989 Lipí
ZA [136] Horníková Simona CZE 1989 Lipí
MA [492] Hornych Petr CZE 1987 Choré krávy
MB [137] Hort David CZE 1975 Berger team
ZB [138] Hortová Michaela CZE 1975 Berger team
ZD [139] Hovorková Milina CZE 1944 TJ Petřiny Praha
MA [606] Hradecký Jaromír CZE 1985 Skuteč
ZA [140] Hrubá Eliška CZE 1991 Velké Poříčí
MA [141] Hrůša Vojtěch CZE 1999 TJ Sokol HK
MB [450] Hubka Lukáš CZE 1981 DOLDYSPORT.CZ
MA [557] Hübl Radek CZE 1988 RunSport/Salomon Team
ZA [142] Hurdálková Barbora CZE 1992 Hronov
ZA [143] Hynková Renata CZE 1985 Hynkovka
MB [144] Chalupský Ivo CZE 1981 IGW
MA [602] Chour Ondřej CZE 1987 AC Česká Lípa
MA [404] Jahelka Adam CZE 2003 LOKO Trutnov Triatlon Team
MA [405] Jahelka Kryštof CZE 2005 LOKO Trutnov Triatlon Team
MC [145] Jakoubek Roman CZE 1967 Trutnov
ZC [146] Jakoubková Karla CZE 1972 VĚTVE K DRCENÍ
MB [147] Jalovičár Martin CZE 1980 Svinišťany
MC [148] Jančík Bořek CZE 1964 Svartes Hořice
ZA [149] Jančíková Romana CZE 1997 Hořice
MA [429] Janek Ralf CZE 1993 Náchod
ZA [430] Janková Ester CZE 1993 Náchod
MA [574] Janouch David CZE 2000 SK NMMET
MA [151] Jašíček Radek CZE 1990 Vysoká Srbská
ZA [152] Jašíčková Hedvika CZE 1992 HR Team
ZA [153] Jašíčková Hedvika CZE 1992 Hronov
MC [549] Ječmínek Miroslav CZE 1965 Hronov
MA [391] Jelen Pavel CZE 1991 Hvězda Pardubice z.s.
MC [544] Jelen Petr CZE 1967 Hronov
MF [154] Jelínek Matěj CZE 1942 Černilov
MA [155] Ježek Daniel CZE 2001 Skauti 3. oddíl Náchod
MD [36] Jílek Pavel CZE 1956 Mazáci
ZD [482] Jiráková Jana CZE 1954 Sokol Starkoč
ME [510] Jirásek Miroslav CZE 1947 SDH Pavlišov
MA [525] Jiráský Jakub CZE 1990 YOLO BAND
ZB [514] Jirmanová Petra CZE 1979 Praha
MB [156] Johan Marek CZE 1978 Trutnov - Městská policie
MC [559] Jon Jirka CZE 1968 SK Nové Město nad Metují
MA [560] Jon Vojtěch CZE 1999 Bike Stars Vrchlabí
ZB [563] Judová Petra CZE 1975 běhna z Trauče
MB [583] junek aleš CZE 1974 hořice
MC [390] Jurák Pavel CZE 1965 Velké Poříčí
MA [37] Jurišta Pavel CZE 1988 PD-games
ZA [38] Jurištová Eva CZE 1986 ZKO Hronov
MD [462] Kábrt Zdeněk CZE 1961 Rtyně v Podkrkonoší
ZC [157] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
MC [158] Kácovský Jiří CZE 1967 BAK SEAL 6 Team
ZC [159] Kahánková Jitka CZE 1966 Raketové kecky
MB [406] Kalandra Jan CZE 1981 Náchod
MA [160] Kalina Pavel CZE 1986 Třemošnice
MA [483] Kalužný Dominik CZE 2003 Náchod
MB [161] Kalvoda Jan CZE 1977 Praha 1
MA [162] Kantor Mikuláš CZE 2006 BC Nová Trojka
MD [398] Kapucián Vladimír CZE 1963 TJ Sokol Starkoč
ME [164] Karas Josef CZE 1951 Ostrava
MA [165] Karlík Jáchym CZE 2005 Vysoká Srbská
MC [166] Kašpárek Martin CZE 1967 TJ Velichovky
ZA [457] Katsiaryna Prashuk POL 1991 Achiles Leszno
MA [167] Kaválek Pavel CZE 1989 Žďárky
ZB [168] Kavalkova Lucie CZE 1979 Erika copy shop
ZB [496] Kavanová Klára CZE 1978 Wimex
MA [456] Kejdana Martin CZE 1986 Hello Kitty Team
ZB [169] Kirschova Eva CZE 1978 LOKO Trutnov Triatlon Team
MC [170] Klauz Jiří CZE 1972 Bakov nad Jizerou
ZB [171] Kleinová Ivana CZE 1981 SDH Velké Poříčí
ME [506] Kobližka Jaroslav CZE 1950 Kaden Náchod Holding
MA [476] Koděra Lukáš CZE 1994 Praha
ZA [573] Kochová Anna CZE 2001 AC TJ Jičín
ZB [172] Koláčková Zorka CZE 1976 Náchod
MC [443] Kolář Petr CZE 1973 Trutnov
MB [173] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
ZB [561] Kopčilová Markéta CZE 1975 run4fun
MB [174] Kopecký Jiří CZE 1974 GoMango Hradec Králové
MA [461] Kosař Roman CZE 1999 Náchod
MA [175] Koska Tadeáš CZE 2002 Koska Family Team
ZA [176] Kosková Benicie CZE 1992 Koska Family Team
ZD [177] Kosková Eliška CZE 1959 Koska Family Team
MC [178] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
ZB [534] Kostyšynová Eva CZE 1977 run4run
MA [407] Košťál Jakub CZE 1984 www.jakubkostal.cz
MB [180] Košťál Jan CZE 1981 Hořice
MA [179] Košťál Václav CZE 1994 Hořice
ZD [182] Košťálová Ivanka CZE 1956 Hořice
ZB [181] Košťálová Olga CZE 1977 Hořice
MC [39] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
MA [436] Kováčik Martin CZE 1997 Náchod
MA [459] král Aleš CZE 1996 Pinguin
MC [552] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
MD [150] Králíček Aleš CZE 1960 Hasiči Kramolna NTC
ZA [41] Králíčková Lenka CZE 1989 Hasiči Kramolna NTC
MB [183] Králík Petr CZE 1977 Silniční práce Kočnar
ZA [550] Kramlová Lucie CZE 1999 Náchod
ZC [184] Krátká Anna CZE 1969 Hvězda Pardubice
MF [555] krátký František CZE 1943 králíky
MA [185] Krátký Karel CZE 1989 Decathlon Plzeň
MB [479] Krejčiřík Roman CZE 1974 TJ Gábinka
MD [186] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
MC [361] Krtička Michal CZE 1973 Wikov
MB [187] Krtička Tomáš CZE 1982 Hronov
MA [1] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
MD [511] Krzysztof Roman POL 1959 Opal Kudowa
MA [542] Křivda Martin CZE 1995 K.O.B. Choceň
MA [4] Křivda Tomáš CZE 1999 SK Nové Město nad Metují
ZC [408] Křivdová Lenka CZE 1972 Sportovní klub hasičů KHK
MD [188] Křováček Jaromír CZE 1960 TJ Liga 100 Hradec Králové
MA [465] kubeček Aleš CZE 2002 SK Nové Město nad Metují
MA [190] Kubeček Antonín CZE 1996 ProBro
MA [189] Kubeček Petr CZE 1993 ProBro
MB [191] kubeček štěpán CZE 1976 SOS Mamuti z Lipovky
ZB [192] Kubečková Terezie CZE 1976 SOS Mamuti z Lipovky
ZB [193] Kubiasová Kateřina CZE 1978 Tyčka a kulička
MC [194] Kubín Martin CZE 1970 tRUtNov
ZA [463] Kubová Kristýna CZE 1989 Hronov
MB [5] Kubričan Pavel CZE 1983 SAUCONY
MB [196] Kučera Daniel CZE 1982 Jihlava
MB [409] Kučera Ladislav CZE 1976 Iscarex Česká Třebová
MC [458] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
MA [587] Kulda Jiří CZE 2002 HOCK horolezecký oddíl
MC [424] Kuna Zdeněk CZE 1972 FC Ležák Česká Skalice
ME [197] Kuřík Jiří CZE 1950 Orel Studenec
MA [198] Kvirenc Radim CZE 1993 Geodit Real - Nové Město nad Metují
MA [509] Labík David CZE 2002 Hvězda Pardubice
MA [42] Langenberger Adam CZE 1985 Children Of Olymp
MB [578] Langenberger Lukáš CZE 1983 Children Of Olymp
ZA [577] Langenbergerová Veronika CZE 1987 Children Of Olymp
MB [199] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
ME [200] Lelek Vít CZE 1950 Čolek Team Červený Kostelec
MC [376] Lembej Michal CZE 1973 Wikov
MA [402] Lemfeld Petr CZE 2000 Dítětým
ZA [474] Lemfeldová Petra CZE 2002 náchod
MA [201] Leplt Jiří CZE 1985 SK Nové Město nad Metují
MD [202] Leplt Jiří CZE 1961 Pivovar Miletín
MB [203] Lhota Aleš CZE 1978 Pivovar Miletín
MA [384] Lhotský David CZE 1997 Nováč reprezent
MF [9] Libra Jiří CZE 1937 LBC Nové Město nad Metují
MA [566] Lichter Martin CZE 1986 Nové Město nad Metují
MD [204] Lichter Michal CZE 1961 Nové Město nad Metují
MA [205] Linhart Erik CZE 2003 Náchod
MA [486] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
MB [206] Linhart Miloš CZE 1980 Praha 8
MC [394] Litoš Jiří CZE 1969 SDH Pavlišov
MA [543] lochman Petr CZE 1990 KOmbajn Dražec
ME [207] Louženský Jan CZE 1953 Moravany
MA [208] Macura Lukáš CZE 1985 #COWDOG CREW
MA [556] Magnusek Martin CZE 1987 SK Smrčina
MD [554] magnusek milan CZE 1961 SK Smrčina
MA [536] Mach David CZE 1994 Velké Poříčí 549 32
MB [209] Mach Marek CZE 1975 Nový Hrádek
MB [518] Machačka Pavel CZE 1977 Hradecké střely
MA [519] Machačka Šimon CZE 2009 Hradec Králové
ZA [210] Machová Alžběta CZE 1992 Náchod
ZB [211] Machová Jana CZE 1976 Nový Hrádek
ZC [212] Malá Dagmar CZE 1973 Náchod
MB [213] Malina Miroslav CZE 1978 Račetice
ZD [214] Mališová Karla CZE 1960 Sabzo
MB [539] Malý Jaroslav CZE 1975 Praha
ZB [356] Maly Marketa CZE 1979 Cukrářky
MC [300] Maravaud Yannick CZE 1971 Libniatov
MC [428] Mareš Stanislav CZE 1973 Náchod
MC [425] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
ZC [215] Marková Lucie CZE 1966 Třebihošť
MB [216] Martinec Jan CZE 1983 Náchod
MA [595] Martínek Tomáš CZE 1991 GoodLuckGymHK
MB [217] Mašek Petr CZE 1981 První odzadu
MB [499] Matuška Martin CZE 1980 run4run
MC [218] Matuška Václav CZE 1969 Velká Jesenice
ZC [219] Matušková Jana CZE 1969 Velká Jesenice
MA [517] May Petr CZE 1985 TuKaBel
MC [359] Mazač Jaroslav CZE 1968 Wikov
MB [43] Mazáč Josef CZE 1975 Mazáci
MC [220] McClurkin David CZE 1964 Hozený tyčky
MB [221] Melišík Jan CZE 1974 Olfin Car Ski Team Trutnov
MD [222] Menšík Jan CZE 1956 Jablonec nad Nisou
MB [567] mertlík jakub CZE 1981 občerstvení na špalkách
MD [223] Mertlík Jiří CZE 1961 Rtyně v Podkrkonoší
ZC [10] Metelková Táňa CZE 1972 TJ Sokol Hradec Králové
MA [2] Míč Robert CZE 1992 VSK Univerzita Brno/Mizuno
MA [576] Michal Petr CZE 1991 Nové Město nad Metují
MA [224] Michl Martin CZE 1993 YOLO BAND
MA [225] Michl Miroslav CZE 1991 Náchod
MC [480] Mikuška Pavel CZE 1964 Slavoj Babí
MC [572] Míl Jiří CZE 1966 SKIBIKECENTRUM.CZ team
MA [227] Míl Ondřej CZE 1992 Za sebe
MC [226] Míl Tomáš CZE 1971 HELLA stínící technika
MD [228] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
MC [44] MILFAIT PETR CZE 1971 MIMI FANCLUB OSTRAVA
MA [230] Miskay Michal SVK 1984 Spartan Celakovice
ZB [229] Miskay Veronika CZE 1982 Spartan Celakovice
MB [231] Míšek David CZE 1978 TJ Sokol Hradec Králové
MB [553] Mocek Tomáš CZE 1979 AC Pardubice
ZB [232] Moravcová Dana CZE 1974 run4run
ZA [233] Moudrá Edita CZE 1986 Praha
MA [234] Mrázek Josef CZE 2000 SK Nové Město nad Metují
MB [235] Mucha Vladimír CZE 1982 Jadernička
MA [593] Müller Martin CZE 1993 Náchod
MA [594] Müller michal CZE 1988 náchod
ZB [45] Myslivcova Denisa CZE 1977 Oblici
ZA [418] Nahorna Kristyna CZE 2003 SK Plhov Náchod
MA [236] Navrátil Štěpán CZE 2006 SKI Police nad Metují
MD [495] Nečas Josef CZE 1958 Upice
ZB [585] Němcová Anna CZE 1978 Lysečinteam
MC [584] němec ondřej CZE 1973 HO Bivak Ostrava
ZA [237] Netíková Lenka CZE 1992 Nové Město nad Metují
MB [533] Novák Daniel CZE 1974 Machov
MA [238] Novák Martin CZE 1994 Česká Skalice
ZC [239] Nováková Renata CZE 1973 Česká Skalice
MA [240] Novotný Jan CZE 1986 AK Lomnice nad Popelkou
ZA [596] Nyklíčková Veronika CZE 2005 BKL MAchov
MA [46] Nývlt Matěj CZE 1986 Hasiči Kramolna NTC
ZA [ ] Nývltová Sabina CZE 2002 Náchod
MA [241] Oklepek Martin CZE 1988 SDH Lhota za Červený Kostelcem
MB [242] Ondráček Martin CZE 1976 Havířov
MC [3] Orálek Daniel CZE 1970 behejbrno.com
MC [244] Pabl Martin CZE 1971 Kostelec nad Orlici
MB [245] Pajer Jan CZE 1980 #GLADIATORRACETEAM
ZA [423] Paprskárová Adéla CZE 1994 SDH Vršovka
ZA [455] Pavlištová Judita CZE 1987 Hello Kitty Team
MC [246] Peluňka Jan CZE 1973 Praha 10
MA [590] Peš Michal CZE 1991 Náchod
MC [247] Pešek Martin CZE 1967 Náchod
MB [399] Petr Jiří CZE 1974 INS Atelier Náchod
MA [419] Petr Michal CZE 2004 INS Atelier Náchod
MA [47] Petr Radek CZE 1985 Králíky
ZC [607] Petr Ernestová Zuzana CZE 1972 SK Dolar Hajnice
ZC [569] petrů blanka CZE 1972 rychna nad nisou
MA [248] Petrů Pepek CZE 1986 Hasiči města Náchoda
MA [532] Pinkava Michal CZE 1988 Ž3 Sport
MA [379] Pinker Petr CZE 1985 Wikow
MB [249] Pištora Martin CZE 1977 Nové Město nad Metují
MA [250] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
MB [251] Podroužek Dušan CZE 1974 AC Slovan Liberec
ZD [516] Podstavcová Jitka CZE 1962 Hronov
MB [501] Pokorák Michal CZE 1983 Digital Media Publishing
MC [437] Poláček jan CZE 1968 Náchod
MC [498] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
ZB [252] Polická Kateřina CZE 1980 Nové Město nad Metují
MB [48] Pondělíček Radko CZE 1982 SK Hořovice
ZA [475] Požárová Aneta CZE 1997 Praha
MD [497] Prachař Vladimír CZE 1961 Wimex
ZC [410] Práchenská Radka CZE 1971 Hradec Králové
MB [253] Pražák Petr CZE 1974 Malé Poříčí
MC [254] Pražák Radovan CZE 1967 Rtyně v Podkrkonoší
MB [445] Prislinger Jan CZE 1982 Náchod
ZB [255] Procházková Jana CZE 1975 Velké Poříčí
MC [257] Prokop Lubomír CZE 1973 Z HECU
MA [256] Prokop Matěj CZE 1986 Clovek Levyt
MC [422] Prokop Michal CZE 1973 Poříčští orli
MD [411] Prokop Ondřej CZE 1962 ČAU
MC [431] Prokop Ondřej CZE 1969 Náchod
ZB [537] Prouzová Šárka CZE 1979 Jenštejn
ZA [258] Přibylová Petra CZE 1986 Hoky z Vršovky
MA [421] Pšenička Otakar CZE 1992 SK Zlíč
MA [259] Ptáček David CZE 1988 Lipí
MA [487] Ptáček Štěpán CZE 2008 Hvězda Pardubice
ZB [546] Půlpánová Petra CZE 1976 Náchod
ZB [260] Rasslová Pavla CZE 1979 Praha
MC [261] Rek Stanislav CZE 1964 AMMANN
MA [262] Remeš Štěpán CZE 1998 Teplice nad Metují
MA [581] remeta tomáš CZE 1987 náchod
MB [263] Renský Michal CZE 1979 Run4run
ZA [264] Repáňová Lucie CZE 1999 maminka
MD [357] Richter Vojtěch CZE 1961 Wikow
ZC [265] Roflíková Marcela CZE 1971 Bezstarostný běhodálové
MB [266] Rohulán Vojtěch CZE 1981 TJ Slavoj Holešovice
MB [367] Roško Vilém CZE 1981 Wikov
MD [267] Roubíček Milan CZE 1955 ACES team K.Vary
MA [268] Rücker Jakub CZE 1988 Bonbon Machov
MB [269] Rücker Lukáš CZE 1978 Bonbon Machov
MA [389] Rudolf Marek CZE 2007 Deep Sea
ZC [270] Rudolfová Jana CZE 1971 Draci Trutnov
MA [271] Rummel Slávek CZE 1989 Tuscarora 03
MA [272] Rummel Tomáš CZE 1989 Tuscarora 03
MC [273] Rus Richard CZE 1967 Apache Loko Trutnov
MA [274] Rut Martin CZE 2003 Z3 Sport
ZA [275] Rutová Hana CZE 1997 Z3 Sport
MA [276] Růžička Tomáš CZE 1985 Hradec Králové
MB [277] rýdlo jaroslav CZE 1977 tři dva 1
ZB [278] Rýdlová Denisa CZE 1982 RunSport Team
MF [279] Řezáč Ivo CZE 1941 AK Chemopetrol Litvínov
ZD [500] Říhová Zdeňka CZE 1959 Náchod
ZB [280] Sadílková Zuzana CZE 1975 BC Nová Trojka
ZB [281] sádlová radana CZE 1975 Rtyně v podkrkonoší
MA [282] Saidl Filip CZE 2006 SKI Police nad Metují
MB [283] Salač Václav CZE 1974 CAV Benátky nad Jizerou
ZA [460] Sandtnerová Michaela CZE 1996 Pinguin
MA [284] Sedlaček Jan CZE 2004 SK Plhov Náchod
ZB [562] Sedláčková Ilona CZE 1977 RUN4FUN
ZA [466] Sedláčková Zuzana CZE 2003 SK Nové Město nad Metují
ZB [360] Seidlová Lucie CZE 1981 Wikov
MC [50] Seifert Jaroslav CZE 1970 Kingovi-Pinguin
ZA [588] Seifrtová Martina CZE 1984 MM
ZA [417] Shejbalová Eliška CZE 2001 SK Plhov Náchod
ZA [426] Shejbalová Veronika CZE 2003 SK Plhov Náchod
MA [285] Schrötter Michal CZE 1993 Náchod
MA [286] Sichrovský Benjamin CZE 2000 Náchod
MB [531] Silvan Tomáš CZE 1983 Ž3 Sport
MC [488] Simon Leoš CZE 1970 Náchod
MB [551] Simon Martin CZE 1980 Dopravni zdravotní služba Náchod
ZA [489] Simonová Valérie CZE 2004 Náchod
MC [287] Skalský Miloš CZE 1967 AC Náchod
MD [442] Skulina Ladislav CZE 1956 Sokol Mezilesí
MB [381] Sláma Jan CZE 1983 Wikow
ZA [288] Slavíková Kamila CZE 1984 Náchod
MB [289] Smola Josef CZE 1980 Náchod
MC [51] Smrček Pavel CZE 1973 Oblici
MB [412] Sodomka Pavel CZE 1975 inSTAVex
ZA [413] Sodomková Bára CZE 2005 SK Plhov Náchod
ZA [290] Sodomková Bára CZE 2005 SK Plhov Náchod
MA [52] Soldán Michal CZE 1989 Hasiči Kramolna NTC
MC [291] Soukup Milan CZE 1964 TJ Znojmo
MA [582] soukup zdeněk CZE 1989 Holovousy
MA [432] Soulek Matěj CZE 1999 Velké Poříčí
MA [447] Staněk Antonín CZE 2002 Nové Město nad Metují - Spy
ZA [292] Stehlíková Kateřina CZE 1995 Náchod
ZA [435] Stehlíková Tereza CZE 1997 Náchod
ZB [293] Stejskalová Jana CZE 1977 IVT Náchod
MB [ ] Straňák Tomáš CZE 1982 AC Gomango Högner
ZA [11] Stránská Adéla CZE 1991 Inov-8 team
MD [295] Stránský Aleš CZE 1960 ISCAREX Česká Třebová
ZA [296] Stráská Adéla CZE 1984 Eleven Run Team
ZA [297] Strážnická Martina CZE 1991 Rozstání 15, Světlá pod Ještědem
MC [440] Strnad Marek CZE 1972 INS ateliér Náchod
MC [87] Strnad Petr CZE 1964 KSM HRÁDEK
MC [439] Strnad Tomáš CZE 1972 Pivní Fond
ZA [298] Středová Kamila CZE 1992 Velké Poříčí
MC [299] Studnička Jaroslav CZE 1970 Skialp klub Krákorka
MB [372] Stuchlík Michal CZE 1974 Wikov
ZD [481] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
MB [301] Suchý Jaroslav CZE 1981 Krabčice
ZA [302] Svitáková Edita CZE 1992 Lipí
MB [494] Svoboda Jiří CZE 1981 Náchod
MD [303] Šebela Jiří CZE 1958 Blansko
MC [53] Šedivý Luděk CZE 1973 WEIDMULLER - KLIPPON TEAM
MA [ ] Šefc Daniel CZE 1999 Newto(w)n Force
ZC [304] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
MA [358] ševců petr CZE 1989 Wikov
ZB [305] Šichová Marcela CZE 1980 Hradec Králové
MB [580] Šilar Martin CZE 1976 Trutnov
MB [565] Šimák Jan CZE 1983 Hradec králové
ZB [564] Šimáková Klára CZE 1983 Hradec Králové
ZC [306] Šimková Daniela CZE 1972 BAK SEAL 6 Team
ZA [541] Šimková Kamila CZE 2000 SDH Bohdašín
MC [523] Šimon Petr CZE 1968 Provodov
MB [522] Škoda Martin CZE 1975 Provodov
MA [307] Škoda Michal CZE 1993 Náchod
MA [308] Šolc Vítězslav CZE 1991 Redpoint Team
MD [309] Šolc Vítězslav CZE 1957 BKL Machov
MC [438] Šolín David CZE 1973 Pivní Fond
MB [310] Špaček Miloslav CZE 1978 Náchod
MC [311] Špetla Jiří CZE 1970 HC Náchod
MA [363] Šrámek Lukáš CZE 1990 Wikov
ZA [312] Šretrová Lucie CZE 2006 S-Sport Hronov
ZA [313] Šromová Jana CZE 1985 SDH Velké Poříčí
MD [477] Štefek Jan CZE 1962 Náchod
MB [414] Štefl David CZE 1980 AC Gomango Högner
MB [362] Štencl Josef CZE 1974 Wikov
MB [605] štencl Radek CZE 1977 pronajme.cz
MA [395] Štěpán Václav CZE 1990 Bražecký mládenci
MC [314] Štrof Michal CZE 1973 Tenis Úpice
ZA [434] Šulcová Markéta CZE 2001 TJ Sokol Žernov
MB [366] Šupich Martin CZE 1977 Pitrs bikes
ZA [591] švecová Helena CZE 1991 Praha
ZB [315] Tojnarová Jolana CZE 1982 Náchod
MB [316] Tomáš Zdeněk CZE 1976 AC GoMango HÖGNER
MA [317] Tomášek Jakub CZE 1994 Iron Bros
ZB [318] Tomášová Lenka CZE 1981 AC Gomango Högner
MD [571] Troníček Jiří CZE 1958 Praha 3
MC [444] tuček luděk CZE 1972 Bohemians 1905
ME [319] Tučný Jan CZE 1947 MK Pardubice
ZA [320] Tunklová Petra CZE 1991 Česká Skalice
MB [321] Turek Marcel CZE 1982 Musher Club Český ráj
MA [386] Tvrdík Matyáš CZE 1998 Nováč reprezent
MC [387] Tvrdík Michal CZE 1970 Nováč reprezent
MA [515] Tylš Marek CZE 1988 Babí
ZB [592] Tyrychtrová Tereza CZE 1981 Batňovice
MB [54] Ulich Ivo CZE 1974 M and T KLIKY TEAM
MB [513] Umlauf Michal CZE 1980 Svaz Českách Bohémů
ZA [322] Umlaufová Ema CZE 1997 Náchod
MC [446] Urban Michal CZE 1964 Pronax group s.r.o.
MD [415] Vacarda Vladimír CZE 1959 ELEVEN RUN TEAM
ZD [396] Vacková Hana CZE 1956 TJ Sokol Starkoč
MA [380] václavík Jakub CZE 1990 Wikov
ZB [323] Valášková Bohumila CZE 1975 Česká Skalice
ZC [324] Valentová Dagmar CZE 1967 chodynka
MB [325] Valeš Martin CZE 1974 Velká Jesenice
ZB [452] Valtová Alžběta CZE 1982 Hello Kitty Team
MA [326] Váňa Martin CZE 1984 Záholice SK
ZA [327] Vanclová Anna CZE 2002 SPACE
MA [371] vaněček Michal CZE 1986 Wikov
MC [328] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
ZB [382] Vaňkátová Petra CZE 1982 Wikov
MA [329] Vašátko Ondřej CZE 1996 Náchod
MC [330] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
MA [331] Vávra Ivan CZE 1989 Náchod
MC [332] Vencl Václav CZE 1973 SPACE
ZA [333] Venclová Anna CZE 2001 SPACE
MA [334] Věříš Michal CZE 1986 Krakovany
MB [598] Veselý Petr CZE 1982 OlfinCar Trutnov
MA [335] Vetchý Jan CZE 1985 ISCAREX Česká Třebová / Salomon AMB
ZA [558] vévodová martina CZE 1989 AK Perná
MA [521] Vinter Tomáš CZE 2000 Hronov
MB [55] Vit Miroslav CZE 1977 Praha 8
MA [336] Vítek Martin CZE 1992 Ž3 Sport
MC [575] Vítek Miroslav CZE 1972 Vencl tým Ústí nad Orlicí
ZC [416] Vítková Irena CZE 1969 Ž3SPORT
ZB [56] Vítková Klára CZE 1982 run4run
ZA [337] Vítková Veronika CZE 1989 Náchod
ZB [12] Vítová Eva CZE 1975 SK Nové Město nad Metují
ZB [540] Vítová Markéta CZE 1982 Tj Sokol Lhota Č.Kostelec
MA [548] Vlach Petr CZE 1986 Cowdog team
ZD [338] Vlachová Hana CZE 1962 Rtyně v Podkrkonoší
MB [339] Vlášek Josef CZE 1977 Kamenec
MA [341] Voborník Aleš CZE 1991 Náchod
MB [493] Voborník Jan CZE 1979 Choré krávy
MB [340] Voborník Vlastimil CZE 1982 Hradec Králové
ZB [70] Voborníková Breitrová Petra CZE 1978 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
MA [342] Vojtas Filip CZE 2000 DYNAMO
ZA [343] Vojtasová Denisa CZE 2000 Náchod
MC [535] Voleský Miloš CZE 1972 Náchod,Běloves
ZB [485] Vránová Alena CZE 1980 Easygorun
MB [344] Vybíral Jiří CZE 1981 Praha
MA [524] Výborný Václav CZE 1990 Náchod
MB [345] Vymlátil Zdeněk CZE 1982 Moravská Třebová
ZD [346] Vymlátilová Marie CZE 1961 Kunčina
MC [545] Waldecker Dušan CZE 1972 Hronov
MA [600] Werner Martin CZE 1993 Werrny.cz
MC [370] Werner Oldřich CZE 1964 Wikov
ZA [ ] Zárubová Magdaléna CZE 1989 Náchod
MA [347] Závojko Martin CZE 1987 Náchod
ZA [348] Zeisková Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
MA [599] Zelenka Jan CZE 1984 Avenier Financial Group Trutnov
ZB [433] Zelenková Jana CZE 1981 TJ Sokol Žernov
MC [397] Zelman Milan CZE 1970 TJ Sokol Starkoč
MA [448] zetek Jan CZE 2002 Náchod
MA [527] Zetek Tomáš CZE 2000 Náchod
MA [349] Zima Matěj CZE 1998 TJ Lokomotiva Trutnov
MC [392] zitko Erich CZE 1970 zkopecdokopec
MA [393] Zítko Jakub CZE 1995 náchod
ZA [451] Zítková Radka CZE 1988 Run4run
MB [350] Zoubek Michal CZE 1976 Praha 3
ZA [352] Zoubková Adéla CZE 1991 Moravská Třebová
ZB [351] Zoubková Erika CZE 1976 Erika copy shop
MB [57] Žabčík Marek CZE 1980 Pardubice
MB [601] Žabokrtský Milan CZE 1974 Chloumek
MA [354] Žák Jan CZE 1988 Ž3 sport
MA [353] Žák Michal CZE 1991 Ž3 Sport