Krakonošova 100

2019-06-14 - 2019-06-15 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

announcement

registration

start list

results

Koupil jsem registraci total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi total: 105, men : 77, women: 28, Muži: 77, Ženy: 28 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci total: 99, men : 83, women: 16, Muži: 83, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky total: 90, men : 75, women: 15, Muži: 75, Ženy: 15 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky total: 90, men : 74, women: 16, Muži: 74, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) total: 120, men : 102, women: 18, Muži: 102, Ženy: 18 [html] [pdf]
Krakonošova 55 total: 250, men : 159, women: 91, Muži: 159, Ženy: 91 [html] [pdf]
běh 25km total: 9, men : 4, women: 5, Dorostenci: 0, Muži do 39: 3, Muži do 59: 1, Muži nad 60: 0, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 3, Ženy do 59: 2, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

start list K100, vlna Dálkoplazi

start ~ 20:00:00 , all years of born , registered: 105 participants ( 77 of men, 28 of women) 100km, start 20:00

category # name state year team
Ženy [ ] Balatková Martina CZE 1983 TJ Sokol Bozkov
Ženy [ ] Bobáková Klára CZE 1980 Mělník
Ženy [ ] Cajthamlová Zuzana CZE 1978 Nučice
Ženy [ ] Čahojová Ivana CZE 1964 Praha 5
Ženy [ ] Dobisova Danica CZE 1980 Praha
Ženy [ ] Hloušková Eva CZE 1984 TJ Sokol Bozkov
Ženy [ ] Hnilicová Marie CZE 1991 emháčka
Ženy [ ] Jakubová Pavlína CZE 1968 Milovice
Ženy [ ] Judová Petra CZE 1975 běhna z Trauče
Ženy [ ] Kolomá Andrea CZE 1978 Runsport.cz
Ženy [ ] Kubáňová Zuzana CZE 1984 Praha 5
Ženy [ ] Nývltová Martina CZE 1975 Báječné ženy v běhu
Ženy [ ] Pohanková Milada CZE 1983 Velké Meziříčí
Ženy [ ] Pokorná Renáta CZE 1977 Lužná
Ženy [ ] Prokopcová Zdenka CZE 1976 Vědomice
Ženy [ ] Rožanská Markéta CZE 1974 POTOPA - harcovnice
Ženy [ ] Rubášová Petra CZE 1970 Borovany
Ženy [ ] Šafránková Blanka CZE 1970 Pátek
Ženy [ ] Šebková Klára CZE 1987 Predátor Tachov
Ženy [ ] Šedová Andrea CZE 1998 Kostelec nad Orlicí
Ženy [ ] Šoubová Kateřina CZE 1977 Liberec
Ženy [ ] Šoubová Magdalena CZE 1980 Liberec 1
Ženy [ ] Trlidová Ivona CZE 1977 POTOPA - harcovnice
Ženy [ ] Urešová Petra CZE 1979 Praha
Ženy [ ] Varmužová Vladimíra CZE 1969 KČT Chomutov
Ženy [ ] Vildmonová Pavla CZE 1974 Beroun
Ženy [ ] Zítková JItka CZE 1971 Kladno
Ženy [ ] Žitná Hana CZE 1972 OLOMOUC