Krakonošova 100

2019-06-14 - 2019-06-15 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

announcement

registration

start list

results

Krakonošova 100 total: 472, men : 386, women: 86, Muži: 386, Ženy: 86 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi total: 107, men : 81, women: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci total: 102, men : 86, women: 16, Muži: 86, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky total: 80, men : 66, women: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky total: 78, men : 65, women: 13, Muži: 65, Ženy: 13 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) total: 105, men : 88, women: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf]
K 55 total: 250, men : 163, women: 87, Muži: 163, Ženy: 87 [html] [pdf]
běh 25km total: 35, men : 22, women: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 7, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

start list K100, vlna Dálkoplazi

start ~ 20:00:00 , all years of born , registered: 107 participants ( 81 of men, 26 of women) 100km, start 20:00

category # name state year team
Ženy [100] Balatková Martina CZE 1983 TJ Sokol Bozkov
Ženy [109] Čahojová Ivana CZE 1964 Praha 5
Ženy [114] Divišková Blanka CZE 1967 Run4fun Hradec Králové
Ženy [129] Hloušková Eva CZE 1984 TJ Sokol Bozkov
Ženy [131] Hnilicová Marie CZE 1991 emháčka
Ženy [137] Jakubová Pavlína CZE 1968 Milovice
Ženy [138] Janechova Katarina SVK 1982 Trnava
Ženy [141] Judová Petra CZE 1975 běhna z Trauče
Ženy [147] Kolomá Andrea CZE 1978 Runsport.cz
Ženy [450] Lounová Kateřina CZE 1977 Nymburk
Ženy [364] Němečková Martina CZE 1965 Praha
Ženy [157] Nývltová Martina CZE 1975 Báječné ženy v běhu
Ženy [161] Pohanková Milada CZE 1983 Velké Meziříčí
Ženy [277] Pospíšilová Michaela CZE 1970 Napajedla
Ženy [166] Prokopcová Zdenka CZE 1976 Vědomice
Ženy [171] Rožanská Markéta CZE 1974 POTOPA - harcovnice
Ženy [172] Rubášová Petra CZE 1970 Borovany
Ženy [181] Šafránková Blanka CZE 1970 Pátek
Ženy [183] Šebková Klára CZE 1987 Predátor Tachov
Ženy [184] Šedová Andrea CZE 1998 Kostelec nad Orlicí
Ženy [188] Šoubová Kateřina CZE 1977 Liberec
Ženy [187] Šoubová Magdalena CZE 1980 Liberec 1
Ženy [192] Trlidová Ivona CZE 1977 POTOPA - harcovnice
Ženy [194] Varmužová Vladimíra CZE 1969 KČT Chomutov
Ženy [204] Zítková JItka CZE 1971 Kladno
Ženy [205] Žitná Hana CZE 1972 OLOMOUC