Krakonošova 100

2019-06-14 - 2019-06-15 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

announcement

registration

start list

results

Krakonošova 100 total: 472, men : 386, women: 86, Muži: 386, Ženy: 86 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi total: 107, men : 81, women: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci total: 102, men : 86, women: 16, Muži: 86, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky total: 80, men : 66, women: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky total: 78, men : 65, women: 13, Muži: 65, Ženy: 13 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) total: 105, men : 88, women: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf]
K 55 total: 250, men : 163, women: 87, Muži: 163, Ženy: 87 [html] [pdf]
běh 25km total: 35, men : 22, women: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 7, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

start list K100, vlna Tetřívci

start ~ 20:15:00 , all years of born , registered: 102 participants ( 86 of men, 16 of women) 100km, start 20:15

category # name state year team
Muži [413] Bárta Ladislav CZE 1976 Bohumín
Muži [213] Bobak Daniel CZE 1981 Melnik
Muži [103] Bobák Marek CZE 1979 Mělník
Muži [215] Boháč Lukáš CZE 1987 Klub přátel zdravého života
Muži [214] Boháč Ondřej CZE 1989 Klub přátel zdravého života
Muži [216] Brodzik Radosław POL 1977 Drużyna Gazety Wyborczej
Muži [218] Cikanek Marcel CZE 1994 Venango Praha
Muži [221] Černý Jiří CZE 1978 25A
Muži [220] Černý Václav CZE 1982 Vodáci Střekov
Muži [245] Čihák Olaf CZE 1978 dalkovepochody.cz
Muži [222] Dlab Jaroslav CZE 1969 SSC Železný Brod
Muži [223] Dostál Filip CZE 1978 Lanškroun
Muži [426] Drahota Michael CZE 1975 Ostrava
Muži [224] Duffek Tomáš CZE 1985 Vodáci Střekov
Muži [225] Dvořák Ondřej CZE 1976 3+1
Muži [226] Eichler Štěpán CZE 1986 Praha
Muži [227] Fatka Ondřej CZE 1977 KČT Odbor Trilobit Barrandov
Muži [229] France Pavel CZE 1979 Vodáci Střekov
Muži [230] Furik Daniel CZE 1990 Lipno nad Vltavou
Muži [231] Güttler Dominik CZE 1993 Jilemnice
Muži [232] Haltuf Jiří CZE 1985 Pardubice
Muži [234] Hejdrych Ladislav CZE 1982 EXPONATI
Muži [235] Hofman Jiří CZE 1970 CS-1000
Muži [237] Houdek Jakub CZE 1987 RUN magazine
Muži [238] Hradecký Pavel CZE 1976 Škvorec
Muži [239] Hříbek Daniel CZE 1992 Tropa De Elite
Muži [240] Hurák David CZE 1993 Tropa De Elite
Muži [241] Chmel Zdeněk CZE 1962 Běžecký klub České spořitelny
Muži [242] Jandáček Jan CZE 1983 Praha
Muži [243] Janků Jiří CZE 1988 Klub přátel zdravého života
Muži [246] Kanta Jan CZE 1974 Praha 9
Muži [247] Kanta Martin CZE 1982 Praha 9
Muži [249] Klíma David CZE 1971 Rychnov nad Kněžnou
Muži [248] Klíma Dušan CZE 1997 Lukavice
Muži [251] Klouček Filip CZE 1995 Uruz
Muži [252] Kofránek Milan CZE 1968 Mochov
Muži [799] Kubicki Robert POL 1967 Zielona Góra
Muži [254] KUBIŠTA PETR CZE 1970 marathon Plzen
Muži [255] Kudrna Michal CZE 1974 Sportigo.cz
Muži [257] Líbal Lukáš CZE 1989 Praha 4 - Braník
Muži [258] Listík Miroslav CZE 1972 Horoměřice
Muži [260] Macias Waldemar POL 1958 Zielona Góra
Muži [272] Machač Josef CZE 1984 Sezimovo Ústí
Muži [262] Mataj Jaromír CZE 1979 4T Expedice
Muži [263] Matouš Filip CZE 1964 Praha 2
Muži [265] Melichar Honza CZE 1982 NESHO
Muži [267] Nečas Lukáš CZE 1995 (J)elita
Muži [268] Nečas Michal CZE 1994 Venango Praha
Muži [269] Nechanický Jakub CZE 1989 SSC Železný Brod
Muži [270] Nemeš Štěpán CZE 1982 NEsHO
Muži [271] Neufuss Soběslav CZE 1973 TJ Butoves - penzion Liberta
Muži [273] Plechač Miloslav CZE 1970 Klášterec nad Ohří
Muži [377] Podrázský Martin CZE 1971 Louny
Muži [274] Pojmon Leoš CZE 1976 RETIA
Muži [275] Pokorný Jiří CZE 1974 Slaný
Muži [276] Pondělíček Zdeněk CZE 1986 Praha 4, Chodov
Muži [279] Precechtel Martin CZE 1984 3+1
Muži [280] Prošek Luboš CZE 1968 TJ Lokomotiva Beroun
Muži [281] Putala Jan CZE 1981 ToniCzech Runners Club
Muži [282] Randýsek Vít CZE 1974 chodec
Muži [283] Smetana Filip CZE 1985 Větřní
Muži [284] SOBIERAJ ALEKSANDER POL 1979 URZĄD MIEJSKI ŚWIDNICA
Muži [286] Souček Miroslav CZE 1968 Hradištko
Muži [287] Soukup Vojtěch CZE 1993 Horní Branná
Muži [288] Stárek Ladislav CZE 1990 Liberec
Muži [290] Suchý Miroslav CZE 1974 Forrest Gump
Muži [291] Svoboda Marek CZE 1975 Zumbarda team
Muži [395] Šebek Libor CZE 1986 SK Košátky
Muži [292] Šimek Petr CZE 1975 DHL IT Services Prague
Muži [464] Škorna Miloš CZE 1977 Slaný
Muži [297] tichý michal CZE 1974 Praha 6
Muži [298] Tichý Tomáš CZE 1974 Praha 6
Muži [299] Tobola Petr CZE 1970 Řepište
Muži [300] Trejbal Tomas CZE 1978 Karlovy Vary
Muži [302] Urbaník Martin SVK 1976 STEFANIKTRAIL.SK
Muži [400] Vandrovec Michal CZE 1986 SK Košátky
Muži [303] Veringer Martin CZE 1981 Praha
Muži [304] Vojan Radek CZE 1976 Praha 9
Muži [305] Vojtěch Josef CZE 1979 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [306] Vojtěch Martin CZE 1975 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [307] Vontroba Vítězslav CZE 1968 Opava
Muži [308] Vorlíček Lukáš CZE 1978 Slaný
Muži [309] Vosátka Dominik CZE 1989 3+1
Muži [310] Vosika Peter CZE 1966 Praha 4-Nusle
Muži [311] Vosika Slavomír GER 1961 Magdeburg
Muži [313] Wleklik Marek POL 1970 Leszno