Krakonošova 100

2019-06-14 - 2019-06-15 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

announcement

registration

start list

results

Koupil jsem registraci total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi total: 105, men : 77, women: 28, Muži: 77, Ženy: 28 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci total: 99, men : 83, women: 16, Muži: 83, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky total: 90, men : 75, women: 15, Muži: 75, Ženy: 15 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky total: 90, men : 74, women: 16, Muži: 74, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) total: 120, men : 102, women: 18, Muži: 102, Ženy: 18 [html] [pdf]
Krakonošova 55 total: 250, men : 159, women: 91, Muži: 159, Ženy: 91 [html] [pdf]
běh 25km total: 9, men : 4, women: 5, Dorostenci: 0, Muži do 39: 3, Muži do 59: 1, Muži nad 60: 0, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 3, Ženy do 59: 2, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]
20:45:00 total: 90, men : 74, women: 16, Muži: 74, Ženy: 16 [html] [pdf]

start list 20:45:00

start ~ 20:45:00 , all years of born , registered: 90 participants ( 74 of men, 16 of women) 100km, start 20:45

category # name state year team
Muži [ ] Argaláš Michal CZE 1993 SK Veská
Muži [ ] Bárta Ladislav CZE 1976 Bohumín
Muži [ ] Bárta Tomáš CZE 1989 Pardubice
Muži [ ] Bartoš Filip CZE 1986 Praha
Muži [ ] Bařinka Michal CZE 1989 Dharmoví tuláci
Muži [ ] Benko Jan CZE 1974 AC Gomango Högner
Ženy [ ] Bogušovská Gabriela CZE 1973 Mníšek pod Brdy
Muži [ ] Brázda Adam CZE 1988 Krkonošské srnky
Muži [ ] Brunner Radek CZE 1974 SK Babice
Muži [ ] Čabla Adam CZE 1985 Slaný
Muži [ ] Čabla Robert CZE 1981 Slaný
Muži [ ] Čabla Zdeněk CZE 1956 Slaný
Muži [ ] Čaprda Martin CZE 1977 Slaný
Ženy [ ] Černá Andrea CZE 1992 Zlatá Olešnice
Ženy [ ] Černohlávková Lenka CZE 1993 TJ Sokol Vejvanovice
Muži [ ] Černý Ivan CZE 1959 IVAN
Muži [ ] Dědic Roman CZE 1974 iThinkBeer
Muži [ ] Dobeš Michal CZE 1992 OCR Runners Olomouc
Muži [ ] Doležal Vladislav CZE 1959 Praha 4
Muži [ ] Drahota Michael CZE 1975 Ostrava
Ženy [ ] Drahotová Veronika CZE 1987 Ostrava
Muži [ ] Dvorský Petr CZE 1977 Brno
Muži [ ] Fialka Martin CZE 1979 Vlašim
Muži [ ] Grégr Jan CZE 1993 Rosice
Muži [ ] Herman Stanislav CZE 1985 Krkonošské srnky
Muži [ ] Holcman Aleš CZE 1969 Říčany
Ženy [ ] Holcmanová Miroslava CZE 1969 Říčany
Muži [ ] Chmelař Vítězslav CZE 1979 Velké Losiny
Muži [ ] Immer Jaroslav CZE 1962 Hejvy´s intimmate team
Muži [ ] Janata Karel CZE 1992 HSK Benecko
Ženy [ ] Jiráňová Alena CZE 1986 Hradec Králové
Muži [ ] Kohout Pavel CZE 1979 Adidas Runners Prague
Muži [ ] Kölbl Petr CZE 1979 Ondřejov
Muži [ ] Kos Jiří CZE 1984 Vraný
Muži [ ] Kreidl Martin CZE 1975 Holasice
Muži [ ] Krotil Jiří CZE 1988 SRTG Praha
Muži [ ] Kubík Jakub CZE 1993 TJ Sokol Vejvanovice
Muži [ ] Kubík Roman CZE 1967 Vejvanovice
Muži [ ] Kubina Matěj CZE 1992 HSK Benecko/FEL Praha
Muži [ ] Lalák Tomáš CZE 1976 Radotín
Muži [ ] Lelek Vít CZE 1950 Čolek Team Červený Kostelec
Ženy [ ] Lojková Romana CZE 1994 Praha
Ženy [ ] Lounová Kateřina CZE 1977 Nymburk
Muži [ ] Malý Petr CZE 1990 X-fit Stones
Muži [ ] Matuska Jakub CZE 1991 Praha
Muži [ ] michajlik jan CZE 1973 Hradec Kralove
Muži [ ] Mikan Jiří CZE 1980 Nemošice
Muži [ ] Mikásko Aleš CZE 1970 Perunova družina
Muži [ ] Milfeit Michal CZE 1992 Havlíčkův Brod
Ženy [ ] Milfeitová Dominika CZE 1994 Havlíčkův Brod
Muži [ ] Moser Lukáš CZE 1989 Praha
Ženy [ ] Nagyová Ester CZE 1986 iliketofu.cz
Muži [ ] Němeček Jakub CZE 1984 iliketofu.cz
Muži [ ] Pavlík Jan CZE 1991 HOKA HEY III
Muži [ ] Pavlik Jan CZE 1981 TJ Sokol Jamné nad Orlicí
Muži [ ] Pekarek Matej CZE 1983 Praha 4
Ženy [ ] Pluhařová Rut CZE 1972 Nechanice
Muži [ ] Podbielski Radosław POL 1982 KB Castellanus
Muži [ ] Pospíšil Pavel CZE 1973 Mountain Maniacs
Muži [ ] Provazník Milan CZE 1967 Vysoké Mýto
Muži [ ] Rudolf Jan CZE 1990 SRTG PRAHA
Ženy [ ] Rudolfová Jana CZE 1971 BAK seal6 Team
Muži [ ] Sapoušek Miroslav CZE 1973 Most
Muži [ ] Selucký František CZE 1966 Vepak
Muži [ ] Slepica pavel CZE 1974 Bystrovany
Muži [ ] Souček David CZE 1975 Mountain Maniacs
Muži [ ] Stanislav Ondřej CZE 1987 Praha
Muži [ ] Straka Jan CZE 1969 Praha
Muži [ ] Strouhal Pavel CZE 1985 Starý Mateřov
Muži [ ] Šála Václav CZE 1960 Praha 15
Muži [ ] Šindelář Petr CZE 1975 VLLNNA
Muži [ ] škubník Radoslav CZE 1974 Perunova družina
Muži [ ] Šonka František CZE 1973 Sedlec-Prčice
Muži [ ] Špinar Petr CZE 1989 Havlíčkův Brod
Muži [ ] Šrejber Luděk CZE 1954 Sokol Duchcov
Muži [ ] Šroubek Bohumil CZE 1984 HAF Club Unhošť
Muži [ ] Šumník Adam CZE 1996 Olomouc
Muži [ ] Šumník Marek CZE 1989 Olomouc
Ženy [ ] Tichá Jana CZE 1987 Měník
Muži [ ] Tuček Jaromír CZE 1980 Perunova družina
Ženy [ ] Vičarová Hana CZE 1988 Brno
Muži [ ] Vojtíšek Radovan CZE 1979 Moon Kil Sun Team
Muži [ ] Volák Ondřej CZE 1985 Ondřejov
Ženy [ ] Vyškrabková Kateřina CZE 1984 Vodáci Střekov
Muži [ ] Wohlhöfner Ondřej CZE 1981
Muži [ ] Wokoun Michal CZE 1979 Praha
Muži [ ] Zahradník Michal CZE 1975 Bike Butchers
Ženy [ ] Zelenková Klára CZE 1988 SRTG Praha
Muži [ ] Žalman Daniel CZE 1977 Tanvald
Muži [ ] Žďárský Petr CZE 1983 Chrast