Krakonošův cyklomaraton 2017

2017-07-29 Trutnov

Team Startlist

Soutěž týmů (součet časů 3 nejrychlejších závodníků z jednoho týmu)

hlavní závod 145km

12:25:14 jiří chamrád, Bedřich Průcha , Karel Macháč
AC Sparta Praha 12:45:57.88 Jonáš Vojtěch, Michal Schuran, Jiří Svoboda
ASZ Trutnov 15:24:28.35 Jan Fišnar, Josef Vrzáň, Jan Basař
beMANIAX MADBIKE 13:34:59.5 Martin Kohl, Jan Farář, Tondáno Kalojíros
CK Vinohradské Šlapky 12:56:59.6 Karel Soušek, Jiří Zárybnický, Pavel Jakoubek
CYCLING BRNO 12:32:42.6 Libor Meišner, Michal Horák, David Gotthard
CYKLO BENDA 14:51:09.4 Michal Benda, Petr Bažant, Pavel Just
Dexter Cycling 13:51:38.82 Jaroslav Rendl, Jindřich Matějka, Tomáš Pacovský
Dimp-Giant 14:46:38 Antonín Škarnitzl, martin jauernig, Petr Myška
Expres CZ-Scott Team Kolín 12:29:14.2 Michael Zeťák, Kryštof Solař, Šimon Vaníček
JJ - Potocký 14:24:38.3 Zdeněk Melša, Pavel Kwiecien, Jaroslav Feist
Kasper - Swix Team 12:04:59.9 Jiří Polnický, Martin Hunal, Petr Javůrek
KCL Kooperativa-Svijany 13:06:43.1 František Landa, Martin Pospisil, David Landa
Kola Šír Bělohrad 14:53:51.42 Daniel Šír, Pavel Rudiš, Jiří Podlipný
Nadšenci z Posázaví 15:28:21.9 Jan Vrbata, Václav Zídek, Jiří VRBATA
OCA Brno 14:31:19.4 Rostislav Lesniak, Jiří Přidal, Marcel Řehák
Optyk-Okular 13:08:09.5 Piotr Bereźnicki , Rafał Ignaczak, Ignacy Dumin
Severní Větry 15:47:17.78 Zdeněk Zobal, Radek Plechač, Miroslav Dongres
SportRaces-Isaac Team 12:38:34.8 Jaroslav Hradecký, Jiří Doležal, Miroslav Thuma
TJ Favorit Brno 12:00:22.2 Adam Sekanina, Lukáš Kunt, Adam Cihlář
Veloservis Team 13:47:00 Pavel Prokop, Michal Běhounek, Tomáš Faltus

krátká trať 98km

08:08:41 Tomáš Šulc, Jarosław Grzejdziak, Ivo Kolář
Apache Loko Trutnov 10:12:40.8 Martin Tichý, Šlechtislav Žalský, Miroslav Lokvenc
CK Vinohradské Šlapky 08:49:40 Rudolf Novák, Michal Kubíček, Vítězslav Pruša
Continental Sport Club 10:00:25 Pavel Martinů, Jan Šulc, Pavel Hejl
CykloOpole 09:02:54.14 Michał Lewald, Tomasz Stępień, Krystyna Sabaj
Dneboh 10:04:39 Martin Blažek, Martin Polák, Miroslav Šťastný
Dragons Trutnov 09:51:40.4 Karel Ticháček, Pavel Buriánek, Milan Hrdina
HSK - cycling team 08:19:55.8 Vladimír Vaněk, Daniel Machala, Jiří Nádvorník
Kasper - Swix Team 09:00:24.65 Jan Škoda, Matěj Opočenský, Jakub Opočenský
Ostre Koło Lubawka 08:29:11.9 Marcin Krzywonos, Karol Groń, Alfred Przemieniecki
PMR Team Trutnoff 09:48:30 Filip Kondáš, Marek Machačka, Richard Beran
ROHOZEC AMULET TEAM 08:50:14.9 František Louda, Petr Novotný, Eva Matějčková
SK CYKLO CHLUBNA 08:45:46.49 Pavel Havelka, Radek Chlubna, Tomáš Smejkal
TJ Lokomotiva Nymburk 08:42:46.9 josef michl, lubomír čihák, Katarína Krejčíková
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 08:00:44.2 Marek Šroll, Michal Novák, Petr Nagy