Krkonošská pravda MTB

2013-09-14 Trutnov [CZ]

archiv

announcement

registration

start list

results

60km total: 106, men : 100, women: 6, DM18: 8, DM20: 26, DM30: 33, DM40: 21, DM50: 9, DM60: 3, DZ18: 0, DZ: 6, DZ40: 0 [html] [pdf]
28km total: 74, men : 64, women: 10, KM15: 8, KM18: 1, KM20: 16, KM30: 20, KM40: 11, KM50: 2, KM60: 6, KZ15: 0, KZ: 0, KZ18: 8, KZ40: 2 [html] [pdf]

start list 60km

start ~ 11:10:00 , all years of born , registered: 106 participants ( 100 of men, 6 of women) - do 31.8. 2013 s tričkem, potom bez něj - platba musí být uhrazena do 7dnů od registrace

category # name state year team
DM20 [5] Adámek Petr CZE 1993 Apache Loko Trutnov
DM20 [12] Baloga Miroslav CZE 1984 Praha 4
DM40 [13] Barvínek Pavel CZE 1966 Expres.cz- TUFO Team Kolín
DM50 [14] Bednář Karel CZE 1959 Progresivní krocani
DM18 [15] Bergmann Michal CZE 1996 Apache Bike Team Úpice
DM50 [16] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
DM20 [17] Bogáň Michal CZE 1985 Trutnovinky
DM50 [18] Březina Petr CZE 1962 KC Kutná Hora
DM40 [ ] Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
DM20 [9] Čáp Lukáš CZE 1984 Rock Machine-Cyklomax
DM30 [19] Černý Lukáš CZE 1974 BorderGuards ŽACLÉŘ
DM40 [20] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
DM50 [ ] Demjanovič Michal CZE 1960 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
DM20 [ ] Derheld Łukasz POL 1986 Trek Gdynia
DM40 [ ] Doubek Mojmír CZE 1965 Tři Veteráni
DM40 [80] Drvota Zdenek CZE 1965 Duchcov
DM30 [21] Dubský Michal CZE 1981 Městec Králové
DM40 [132] Fiala Miroslav CZE 1967 Trutnov
DZ [ ] Fialová Adéla CZE 1993 Trutnov 4
DM50 [23] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
DM20 [10] Fulka Jan CZE 1988 Pitrs bikes
DM30 [ ] Habr Michal CZE 1982 VELLA Cycling
DM30 [24] Hainiš Pavel CZE 1982 Trutnov
DM30 [25] Hájek Jan CZE 1980 AC Čimelice
DM18 [26] Hampl Matěj CZE 1999 Merida Biking Team
DM40 [ ] Havlík Pavel CZE 1967 KT Tryskomyš
DZ [77] Hlízová Hana CZE 1975 Trutnov
DM20 [27] Hodr Antonín CZE 1987 GHOST Pro Bike Trutnov
DM30 [28] Hofman Ondřej CZE 1979 PRO MUSIC PROLOG BIKE
DM30 [ ] Hornych Vena CZE 1978 Kupkolo MTB Trilogy
DM30 [85] Hrabec Jiří CZE 1982
DM30 [ ] Hrnčíř Michal CZE 1975 Tři Veteráni
DM30 [ ] Hrneček David CZE 1975 Dvůr Králové nad Labem
DM40 [29] Hrneček Pavel CZE 1971 Pivovar Tambor
DM30 [7] Javůrek Petr CZE 1977 Kasper - Swix Team
DM20 [ ] Jero Miroslav CZE 1984 Kasper Swix Team Trutnov
DM30 [ ] Kajn Adam CZE 1983 Týniště nad Orlicí
DM20 [1] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
DZ [30] Khýrová Aneta CZE 1993 Carla.kupkolo.cz
DM30 [ ] Kohoutek Petr CZE 1975 Blue Fly
DM30 [31] Koníř Robert CZE 1974 Border guards
DM40 [32] Kraus Miroslav CZE 1966 Lázně Bělohrad
DM20 [33] Krýzna Michal CZE 1990 Vrchlabí
DM30 [34] Kubec Jiří CZE 1977 Cyklo Tony
DM30 [ ] Kubík Zdeněk CZE 1976 Dvůr Králové
DM20 [8] Kubín Michael CZE 1993 Eleven Mercedes-Benz Mitas
DZ [11] Kuntová Vendula CZE 1993 GHOST team
DM20 [35] Kuře Tomáš CZE 1991 BIKO Adventures
DM20 [36] Kuta Tomáš CZE 1988 Trutnov
DM30 [37] Lánský Marek CZE 1981 Lázně Bělohrad
DM40 [38] Lokvenc Miroslav CZE 1966 Apache Loko Trutnov
DM40 [79] Macek Martin CZE 1964 SK Finisher
DM30 [ ] Marek Radek CZE 1978 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
DM60 [39] Mašín Karel CZE 1951 Jiskra Jaroměř - Potocký
DM18 [ ] Maťátko Filip CZE 1995 Semily
DM20 [40] Maťátko Jakub CZE 1993 Semily
DM40 [41] Michal Radek CZE 1971 Císařská Kuchyně 9
DM30 [42] Michera Tomáš CZE 1977 Trutnov
DM40 [ ] Morávek Aleš CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
DM18 [43] Munzar Marek CZE 1996 Carla.kupkolo.cz
DM50 [44] Munzar Petr CZE 1963 Petr Bike
DM30 [45] Musil Petr CZE 1974 Praha 3, Žižkov
DM20 [46] Novotný Ivo CZE 1988 Jilemnice
DM30 [47] Novotný Luděk CZE 1974 Carla.kupkolo.cz
DM40 [48] Ort Pavel CZE 1973 Starý Bydžov
DM30 [49] Pánek Martin CZE 1977 SK Městec Králové
DM30 [50] Pejcha Aleš CZE 1977 Hořineves
DM30 [51] Pěkný Jaromír CZE 1983 Praha 10
DM30 [52] Pešan Jan CZE 1974 Krkonošman
DZ [ ] Pešinová Jitka CZE 1977 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
DM40 [74] Petr Hřebačka CZE 1969 KRNAP
DM20 [75] Petrák Jiří CZE 1990 Maršov u Úpice
DM30 [ ] Petráš Aleš CZE 1975 Trutnov
DZ [53] Petrášová Pavlína CZE 1980 Trutnov
DM40 [54] Pradáč Petr CZE 1966 olfincar ski team
DM30 [76] Prokop Jaroslav CZE 1983 Pro Music Prolog Bike
DM50 [55] Pultr Josef CZE 1957 TJ Sokol Nové Město nad Metují
DM30 [56] Püschel Martin CZE 1983 Cyklo Ski Team Žacléř
DM40 [81] Puš Petr CZE 1967 Rockmachine-Cyklomax
DM30 [57] Rada Václav CZE 1974 Trutnov
DM60 [83] Rejf Jiří CZE 1951 Praha 6
DM40 [58] Rus Richard CZE 1967 Radvanice v Čech.
DM40 [ ] rýva martin CZE 1968 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
DM18 [59] Schubert Štěpán CZE 1996 CEZ cyklo team Tábor
DM20 [ ] Skokan Jan CZE 1985 Pardubice
DM50 [ ] Slabý Jiří CZE 1956 CTM SILVINI R2 Sport
DM30 [60] Smolík Petr CZE 1977 Polabští vrchaři
DM50 [78] Suchomel Otto CZE 1962 SK OMT Pardubice
DM18 [61] Svoboda Jindra CZE 1999 Trutnov
DM30 [82] Šír Daniel CZE 1976 Kola Šír Bělohrad
DM20 [62] Štěpánský Jan CZE 1994 TJ Loko Trutnov Triatlon
DM40 [63] Štrof Michal CZE 1973 Tenis Úpice
DM20 [ ] Tichý Tomáš CZE 1984 I Trenink.com
DM30 [64] Truhlář Jan CZE 1977 HSK - cycling team
DM18 [65] Turek Lukáš CZE 1996 PRO MUSIC PROLOG BIKE
DM20 [67] Vagenknecht Tomáš CZE 1984 Aerotec sport team
DM40 [84] Válek Petr CZE 1964 Dvur Kralove n/L
DM20 [68] Vašata Josef CZE 1988 Pro Music Prolog Bike Trutnov
DM20 [69] Vávra David CZE 1990 Úpice
DM30 [70] Vik Jiří CZE 1982 Tri Ski Klub KOHHA Náchod
DM20 [4] Voceďálek Jaroslav CZE 1987 Vocet Team
DM20 [ ] Wojna Jakub POL 1993 Trek Gdynia
DM20 [71] Zemánek Michal CZE 1994 Sp MTB Vrchlabí
DM60 [72] Žalský Šlechtislav CZE 1942 Apache Loko Trutnov
DM20 [73] Žilík Ladislav SVK 1984 Lázně Bělohrad
DM18 [86] Žilka David CZE 1995 Starý Bydžov

start list 28km

start ~ 11:10:00 , all years of born , registered: 74 participants ( 64 of men, 10 of women) - do 31.8. 2013 s tričkem, potom bez něj - platba musí být uhrazena do 7dnů od registrace

category # name state year team
KM15 [ ] Adamec Martin CZE 2001 Olfin Car - Vella
KM40 [199] Adamec Petr CZE 1970 Trutnov
KM20 [198] Bako Josef CZE 1985 www.kupkolo.cz
KM50 [197] Bendl Jaroslav CZE 1960 SK Unitherm Jablonec
KM20 [201] Bezděk Pavel CZE 1986 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
KM50 [196] Braun Milan CZE 1962 KAH sport Vrchlabí
KM20 [195] Brebera Tomáš CZE 1986 Sp MTB Vrchlabí
KM20 [194] Buroň Lukáš CZE 1985 Trutnov
KM20 [136] Davídek Marco CZE 1991 ANO team
KM40 [193] Drbohlav Zdeněk CZE 1966 BIKESTARS VRCHLABÍ
KM30 [192] Dubec Jan CZE 1981 Policie ČR Pardického kraje PEO
KM20 [138] Gabrle Daniel CZE 1992 ANO team
KM20 [191] Grym David CZE 1986 Trutnov
KZ18 [190] Hamanová Kateřina CZE 1982 T-Mobile MTB Team
KM15 [189] Hátle Ondřej CZE 1999 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
KM40 [188] Hille Jan CZE 1965 LIGUM
KM40 [150] Holubec Luboš CZE 1968 TT Trutnov
KM40 [187] Horčičko František CZE 1971 BIKESTARS VRCHLABÍ
KM30 [186] Jánský Michal CZE 1978 VP
KM20 [185] Ječný Josef CZE 1991 Všeň
KM40 [146] Jirman Josef CZE 1964 Broumov
KM30 [134] Kadrmas Ladislav CZE 1978 TE Connectivity
KM30 [130] Karajanis Petr CZE 1976 Na Poslední chvíli
KM60 [184] Kohout Miloslav CZE 1948 Musher Club METUJE
KM20 [183] Koňák Ladislav CZE 1987 Trutnov
KZ18 [182] Kráčmarová Lenka CZE 1984 MTB Trilogy
KM20 [180] Kuře Honza CZE 1986 Hustokrutozkopcedolu
KM20 [181] Kuře Matěj CZE 1993 Trutnov trails
KM20 [179] Lazecký Jakub CZE 1990 Hermann - Irsap
KM60 [142] Leicht Jiří CZE 1949 SPV Těchonín
KM30 [140] Marek Petr CZE 1975 Nemojov
KM60 [178] Matoulek Václav CZE 1948 Trutnov
KM60 [177] Mázl Miroslav CZE 1947 Vrchlabí
KM15 [176] Messner Jan CZE 1997 Sp MTB Vrchlabí
KM60 [135] Mihalčik Jan CZE 1949 Praha 4
KZ40 [175] Mračková Jana CZE 1973 Apache Loko Trutnov
KM40 [174] Murčo Petr CZE 1964 Kasper-Swix Team
KM30 [173] Novotný Jaroslav CZE 1974 Čermná
KM30 [172] Otradovec Tomáš CZE 1978 CYKLO SKI TEAM ŽACLÉŘ
KM15 [200] Pejcha Aleš CZE 2004 Hořiněves
KZ18 [151] Pejchová Eva CZE 1977 Hořiněves
KM30 [171] Pešta Martin CZE 1978 Bakako Nová Paka
KM30 [170] Pilař Jan CZE 1975 Sám sobě sponzorem:-)
KM20 [137] Pipek Ondřej CZE 1991 ANO team
KZ18 [169] Pohlová Simona CZE 1983 Žacléř
KM60 [167] Rauchfuss Jiří CZE 1948 CK MTB Maraton Hlinsko
KM40 [168] Rauchfuss Marek CZE 1969 REVITBUILD s.r.o.
KM20 [166] Rauchfuss Tomáš CZE 1993 CK MTB Maraton Hlinsko
KM18 [133] Rus Marek CZE 1995 Apache Loko Trutnov
KZ18 [131] Ryšavá Žaneta CZE 1974 BIKESTARS VRCHLABÍ
KM15 [ ] Slavík Lukáš CZE 1997 Krkonoše Vrchlabí
KM40 [165] STANĚK Tomáš CZE 1970 BAKAKO Nová Paka
KZ40 [164] Steinerová Dagmar CZE 1965 Sokol Žireč
KM30 [163] Stránský Jakub CZE 1982 Žacléř
KM30 [ ] Stuchlík Jiří CZE 1978 TJ Ski Rudník
KM30 [162] Suchomel Milan CZE 1975 BIKESTARS VRCHLABÍ
KM30 [161] Svítek Jan CZE 1974 Úvaly
KM15 [144] Svoboda Marian CZE 2003 UNIKOVO MTB TEAM
KM30 [143] Svoboda Marian CZE 1976 UNIKOVO MTB TEAM
KM30 [160] Ševčík Roman CZE 1979 VYHULBANDA FC
KM30 [159] Šimůnek Roman CZE 1978 pujcitelektrokolo.cz
KM15 [157] Šturm Matěj CZE 1998 Loko Trutnov
KM30 [158] Šturm Pavel CZE 1974 Dvůr Králové n. L.
KZ18 [156] Tesařová Simona CZE 1983 Černilov
KM15 [149] Toman Jan CZE 1997 Carla.Kupkolo.cz
KM40 [148] Toman Luboš CZE 1969 Kasper - Swix Team
KM20 [147] Toman Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz
KM30 [145] Václav Radim CZE 1979 BEMANIAX
KM30 [155] Vagenknecht František CZE 1977 Aster Jičín
KZ18 [141] Valášková Bohumila CZE 1975 Česká Skalice
KM30 [154] Verner Jiří CZE 1975 Hradec Králové
KM20 [153] Vetterle Jan CZE 1994 Apache Loko Trutnov
KM40 [152] Vlček Libor CZE 1968 Trutnov
KZ18 [139] Vokáčová Kateřina CZE 1977 KAH sport Vrchlabí