Krkonošský čtvrtmaratón na kolečkových lyžích

2015-09-13 Špindlerův Mlýn [CZE]

archiv

announcement

registration

start list

results

CLASSIC total: 69, men : 57, women: 12, Muži: 0, Ženy: 0, N [0][][m]: 57, N [0][][k]: 12 [html] [pdf]
SKATE, INLINE total: 14, men : 12, women: 2, Muži: 0, Ženy: 0, N [0][][m]: 12, N [0][][k]: 2 [html] [pdf]
SKATE JOVE total: 2, men : 2, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0, N [0][][m]: 2 [html] [pdf]

start list CLASSIC

start ~ 10:00:00 , all years of born , registered: 69 participants ( 57 of men, 12 of women) kolečkové lyže na klasiku s průměrem koleček do 8 cm

category # name state year team
N [0][][m] [ ] Antoš Jakub CZE 1994 Dukla Liberec
N [0][][m] [ ] Auerswald Tomáš CZE 1998 Krkonoše Vrchlabí
N [0][][m] [ ] Bartůněk Lukáš CZE 1997 Jbcn
N [0][][m] [ ] Bešťák Jonáš CZE 1995 Dukla Liberec
N [0][][k] [ ] Boudíková Adéla CZE 1986 Atlas Excavators
N [0][][m] [ ] Boura Jan CZE 1996 LSK Lomnice nad Popelkou
N [0][][m] [ ] Brunclík Ivo CZE 1958 TJ Slovan Špindlerův Mlýn
N [0][][m] [ ] Břečka Dominik CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][m] [ ] Buchta Pavel CZE 1964 SKI team VYSOČINA
N [0][][m] [ ] Černohorský Marek CZE 1996 Ski klub Jablonec
N [0][][m] [ ] Čížek Martin CZE 1997 LSK Lomnice nad Popelkou
N [0][][m] [ ] Dudzinski Robert POL 1978 Bydgoszc
N [0][][m] [ ] Dziubalo Daniel CZE 1987 SMT
N [0][][m] [ ] Fellner Adam CZE 1993 Atlas Excavators
N [0][][m] [ ] Fišnar Jan CZE 1954 CK Kolokrám
N [0][][m] [ ] Fišnar Jiří CZE 1976 Loučná nad Desnou
N [0][][m] [ ] Fišnar st. Jiří CZE 1950 Loučná nad Desnou
N [0][][m] [ ] Gažík Milan CZE 1953 Ski klub Šumperk
N [0][][k] [ ] Grohová Karolína CZE 1990 TJ Dukla Liberec
N [0][][k] [ ] Hanušová Dominika CZE 1998 LSK Lomnice nad Popelkou
N [0][][m] [ ] Herbs Filip CZE 1992 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][m] [ ] Holman Tomáš CZE 2001 HSK Benecko
N [0][][m] [ ] Hujerová Tereza CZE 1998 Ski klub Jablonec
N [0][][m] [ ] Janatová Kateřina CZE 1997 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][m] [ ] Jedlička Michal CZE 1982 Silvini Madshus Team
N [0][][m] [ ] Jelínek Milan CZE 1955 Silviny
N [0][][m] [ ] Jirka Jiří CZE 1977 Horská služba Strážné
N [0][][k] [ ] Kalošová Barbora CZE 1992 SILVINI MADSHUS TEAM
N [0][][m] [ ] Kapčiar Tomáš CZE 1998 Ski klub Jablonec
N [0][][k] [ ] Klaclová Šárka CZE 1993 Atlas Excavators
N [0][][m] [ ] Knop Petr CZE 1994 TJ Dukla Liberec
N [0][][m] [ ] Kocián Jakub CZE 2000 LSK Lomnice nad Popelkou
N [0][][k] [ ] Kociánová Barbara CZE 1998 LSK Lomnice nad Popelkou
N [0][][m] [ ] Kohoutek Alois CZE 1956 Svitávka
N [0][][m] [ ] Kožnar František CZE 1996 Jilemnice
N [0][][m] [ ] Krmela František CZE 1959 Ski klub Šumperk
N [0][][m] [ ] Kroupa Jan CZE 1998 LSK Lomnice nad Popelkou
N [0][][m] [ ] Kudrnáč Vojtěch CZE 1997 SK NMMET
N [0][][m] [ ] kulich jaroslav CZE 1963 XCSPORT.CZ NORDIC RACING TEAM
N [0][][m] [ ] Kysilko Filip CZE 1985 Králíky
N [0][][m] [ ] Legierski Grzegorz CZE 1971 team nabiegowkach.pl I
N [0][][m] [ ] Lukeš Tomáš CZE 1967 Velké Popovice
N [0][][m] [ ] Macháč Karel CZE 1997 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][m] [ ] Majer Jan CZE 1973 Silvini Madshus Team
N [0][][m] [ ] Máka Daniel CZE 1992 Atlas Excavators
N [0][][m] [ ] Matouš Adam CZE 1998 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][m] [ ] Mederski Jacek POL 1966 team nabiegowkach.pl
N [0][][m] [ ] Müller Viktor CZE 1996 Ski klub Jablonec
N [0][][m] [ ] Opočenský Matěj CZE 1996 Kasper - Swix Team
N [0][][m] [ ] Pechoušek Jan CZE 1997 Atlas Excavators
N [0][][m] [ ] Pilz Petr CZE 1996 Ski klub Jablonec
N [0][][m] [ ] Provazník Josef CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][k] [ ] Ptáková Anna CZE 1999 SK NMMET
N [0][][m] [ ] Roháček Jan CZE 1982 XC sport.cz nordic team
N [0][][m] [ ] Roháček Michal CZE 1961 SILVINI MADSHUS TEAM
N [0][][m] [ ] Rolski Michał POL 1974 team nabiegowkach.pl
N [0][][k] [ ] Rysulová Eliška CZE 1999 LSK Lomnice nad Popelkou
N [0][][k] [ ] Řádová Martina CZE 1995 Krkonoše Vrchlabí
N [0][][m] [ ] Schütz Filip CZE 1997 UK FTVS
N [0][][k] [ ] Schützová Sandra CZE 1991 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][k] [ ] Sixtová Anna CZE 1996 Ski klub Jablonec
N [0][][m] [ ] Souček Petr CZE 1980 SILVINI MADSHUS team
N [0][][m] [ ] Trnavský Miroslav CZE 1975 XCSPORT.cz Nordic Racing Team
N [0][][m] [ ] Tryzna Jan CZE 1981 Silvini Madshus Team
N [0][][m] [ ] Urban Rostislav CZE 1973 Ski klub Šumperk
N [0][][m] [ ] Valigura Martin CZE 1973 XC.Sport
N [0][][m] [ ] Valter Dalibor CZE 1969 SILVINI MADSHUS TEAM
N [0][][k] [ ] Votočková Pavlína CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][m] [ ] Zvolský Ladislav CZE 1978 Borci zdar!

start list SKATE, INLINE

start ~ 10:05:00 , all years of born , registered: 14 participants ( 12 of men, 2 of women) kolečkové lyže s plnými kolečky nebo in line brusle

category # name state year team
N [0][][m] [ ] Cihlář Jan CZE 1983 Silvini Madshus Team
N [0][][m] [ ] Černý Vít CZE 1980 VSK FEL Praha
N [0][][m] [ ] Doubek Tomáš CZE 1982 Tanvald
N [0][][m] [ ] Hušek Martin CZE 1990 Mercedes-Benz Salomon team
N [0][][k] [ ] Charvátová Lucie CZE 1993 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][m] [ ] Judka Paweł POL 1983 Biegówki.eu
N [0][][m] [ ] Macháček karel CZE 1968 rovensko
N [0][][m] [ ] Paulu Jan CZE 1974 Horní Branná
N [0][][m] [ ] Plát Petr CZE 1979 Praha
N [0][][m] [ ] Stodola Jan CZE 1969 KSBM Praha
N [0][][m] [ ] Šimůnek Jaromír CZE 1955 Jablonec nad Nisou
N [0][][k] [ ] Wanżewicz-Uznańska Agnieszka POL 1979 Halls Team
N [0][][m] [ ] Zolman Petr CZE 1960 Smržovka
N [0][][m] [ ] Zuzánek František CZE 1950 Sokol Horní Branná

start list SKATE JOVE

start ~ 10:05:00 , all years of born , registered: 2 participants ( 2 of men, 0 of women) kolečkové lyže s nafukovacími kolečky

category # name state year team
N [0][][m] [ ] Šimek Pavel CZE 1980 Olfin Car Ski Team Trutnov
N [0][][m] [ ] Vejnar Josef CZE 1957 DDM Pelíšek