městský běh Kronaby Gočárovy schody
2017-09-28 Hradec Králové
hlavní závod | celkem: 52 , women: 20, Ženy: 16, Juniorky: 4, men : 32, Muži: 29, Junioři: 3 | [html] | [pdf] | [xls] | |
týmy | celkem: 25 , men : 17, women: 8, mix: 3, ženy: 1, muži: 2 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka městský běh Kronaby Gočárovy schody | N/A | 2018-04-30 09:40:38 |
start list hlavní závod
start ~ 19:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 52 participants ( 32 of men, 20 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 37 | Bellerová Martina | CZE | 1992 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Juniorky | 41 | benešová Anna | CZE | 2004 | carla.kupkolo.cz | Špindlerův Mlýn |
Ženy | 39 | Bergerová Kateřina | CZE | 1992 | Carla.Kupkolo.cz | Bílá Třemešná |
Ženy | 21 | Černá Petra | CZE | 1977 | 3D fitness race team | Hořice |
Muži | Čivrný Jiří | CZE | 1980 | SK Nové Město nad Metují | Semily | |
Ženy | 22 | Fléglová Blanka | CZE | 1989 | Běháme v Holicích a okolí | Holice |
Juniorky | 40 | goliney Maryana | CZE | 2002 | carla.kupkolo.cz | Vrchlabí |
Junioři | Halíř Pavel | CZE | 2000 | Sokol Hradec Králové, Atletika | Hradec Králové | |
Muži | 23 | Hlava Roman | CZE | 1978 | Běháme v Holicích a okolí | Holice |
Muži | Hofman Milan | CZE | 1996 | RBZ Praha | Mlékosrby | |
Muži | 24 | Hrubeš Pavel | CZE | 1980 | Lázně Bohdaneč | Lázně Bohdaneč |
Muži | 25 | Kala Jiří | CZE | 1987 | CK Příbram Fany Gastro | Svárov |
Muži | 26 | Knop Lukáš | CZE | 1979 | manager Martin | Hradec Králové |
Muži | 27 | Kovařík Radovan | CZE | 1985 | Humbuk team | Hradec Králové |
Ženy | Kozáková Denisa | CZE | 1979 | BK Náchod | Hradec Králové | |
Muži | 28 | Metelka Pavel | CZE | 1990 | Sokol Hradec Králové, Atletika | Hradec |
Junioři | 35 | Metelka Tomáš | CZE | 2008 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Juniorky | 34 | Metelková Michaela | CZE | 2005 | OK99 Hradec Králové | Hradec Králové |
Ženy | Pochopová Nicole | CZE | 1990 | KUPKOLO.cz | Vrchlabí | |
Muži | 29 | Pospíšil Jaroslav | CZE | 1978 | Bike and Run Team Stará Paka | Nový Bydžov |
Muži | 36 | Ročín Igor | CZE | 1975 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Ženy | 30 | Rousková Jana | CZE | 1984 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Ženy | 33 | Slezáková Kamila | CZE | 1994 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Muži | 31 | Souček Michal | CZE | 1994 | TJ Sokol Hradec Králové | Hradec |
Muži | 38 | Šupich Martin | CZE | 1977 | Wikov | Červený Kostelec |
Ženy | Vinsalkova Tereza | CZE | 1978 | Liberec | Liberec | |
Junioři | 32 | Záhora Jakub | CZE | 2002 | Kolín | Kolín |
Muži | 1008 | Schwarz Petr | CZE | 1991 | FC Hradec Králové, a.s | Hradec Králové |
Muži | 1004 | Bacovský Jan | CZE | 1983 | Tým Policie Královéhradeckého kraje | |
Muži | 1005 | Bludský Radovan | CZE | 1991 | HZS Královéhradeckého kraje | |
Ženy | 1009 | Čechová Iva | CZE | 1975 | Magistrát mÄ›sta Hradec Králové | Nové Město nad Metují |
Muži | 2004 | Erben Jan | CZE | 1989 | Tým Policie Královéhradeckého kraje | Železný Brod |
Muži | 4001 | Hodboď Lukáš | CZE | 1996 | Sokol Hradec Králové, Atletika | Hradec Králové |
Muži | 1006 | Houdek Ondřej | CZE | 1984 | TrpaslÃci | |
Muži | 3004 | Hrdina Pavel | CZE | 1988 | Tým Policie Královéhradeckého kraje | Hradec Králové |
Ženy | 1007 | Jindrová Jana Miriam | CZE | 1984 | tÅ™ebovské Spartanky | |
Muži | 2005 | Karban Štěpán | CZE | 1971 | HZS Královéhradeckého kraje | Hořice |
Muži | 2009 | Lán Filip | CZE | 1980 | Magistrát mÄ›sta Hradec Králové | |
Ženy | 2001 | Metelková Táňa | CZE | 1972 | Sokol Hradec Králové, Atletika | Náchod |
Muži | 2006 | Molek Tomáš | CZE | 1991 | TrpaslÃci | |
Muži | 3005 | Paulíček Stanislav | CZE | 1993 | HZS Královéhradeckého kraje | |
Muži | 3001 | Růžička Adam | CZE | 1997 | Sokol Hradec Králové, Atletika | Hradec Králové |
Ženy | 3006 | Rychterová Lenka | CZE | 1992 | TrpaslÃci | |
Muži | 3009 | Slavík Jan | CZE | 1976 | Magistrát mÄ›sta Hradec Králové | Hradec Králové |
Ženy | 2007 | Stojanová Žaneta | CZE | 1976 | tÅ™ebovské Spartanky | |
Muži | 4006 | Šimůnek Tomáš | CZE | 1991 | TrpaslÃci | Horní Branná |
Ženy | 3007 | Šmídová Gabriela | CZE | 1973 | tÅ™ebovské Spartanky | |
Ženy | 4007 | Šmídová Miroslava | CZE | 1964 | tÅ™ebovské Spartanky | Česká Třebová |
Muži | 4004 | ŠPETLA Jiří | CZE | 1970 | Tým Policie Královéhradeckého kraje | Hradec Králové |
Juniorky | 1001 | Tomášková Karolína | CZE | 1999 | Sokol Hradec Králové, Atletika | |
Muži | 4009 | Vejběra Jan | CZE | 1966 | Magistrát mÄ›sta Hradec Králové | Hradec Králové |
Muži | 4005 | Zhříval Jan | CZE | 1996 | HZS Královéhradeckého kraje | Hradec Králové |
start list týmy
start ~ 19:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 25 participants ( 17 of men, 8 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
m | 8 | FC Hradec Králové, a.s |
[1008]
Petr Schwarz
1991
|
mix | 1 | Sokol Hradec Králové, Atletika |
[4001]
Lukáš Hodboď
1996
[2001]
Táňa Metelková
1972
[3001]
Adam Růžička
1997
[1001]
Karolína Tomášková
1999
|
mix | 9 | Magistrát města Hradec Králové |
[3009]
Jan Slavík
1976
[1009]
Iva Čechová
1975
[2009]
Filip Lán
1980
[4009]
Jan Vejběra
1966
|
mix | 6 | TrpaslÃci |
[4006]
Tomáš Šimůnek
1991
[1006]
Ondřej Houdek
1984
[2006]
Tomáš Molek
1991
[3006]
Lenka Rychterová
1992
|
ženy | 7 | tÅ™ebovské Spartanky |
[4007]
Miroslava Šmídová
1964
[1007]
Jana Miriam Jindrová
1984
[2007]
Žaneta Stojanová
1976
[3007]
Gabriela Šmídová
1973
|
muži | 4 | Tým Policie Královéhradeckého kraje |
[4004]
Jiří ŠPETLA
1970
[1004]
Jan Bacovský
1983
[2004]
Jan Erben
1989
[3004]
Pavel Hrdina
1988
|
muži | 5 | HZS Královéhradeckého kraje |
[4005]
Jan Zhříval
1996
[1005]
Radovan Bludský
1991
[2005]
Štěpán Karban
1971
[3005]
Stanislav Paulíček
1993
|