Supersprint show kvalifikace A

2019-10-03 Trutnov 

announcement

registration

start list

results

kolečkové lyže starší     total: 11, men : 3, women: 8, kluci: 3, holky: 8 [html] [pdf]
kolečkové lyže mladší     total: 17, men : 10, women: 7, kluci: 10, holky: 7 [html] [pdf]
kolečkové brusle starší     total: 6, men : 3, women: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
kolečkové brusle mladší     total: 6, men : 1, women: 5, kluci: 1, holky: 5 [html] [pdf]

result list kolečkové lyže starší

start ~ 15:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [12] Hanna Skarphol Villadsen 2005 NOR Jardar 00:14.74
2 1 / kluci [7] petr nesládek 2005 CZE olfin car 00:17.22 00:02.48
3 2 / holky [4] Mille Baastad Berg 2004 NOR Jardar 00:17.46 00:02.72
4 3 / holky [6] Kine Gjellan Zurcher 2005 NOR Bærums Skiklub 00:17.55 00:02.81
5 4 / holky [2] Eileen Bjanes 2004 NOR Jardar 00:17.59 00:02.85
6 5 / holky [5] Mie Sørensen 2004 NOR Jutul IL 00:17.95 00:03.21
7 6 / holky [3] Vida Helland-Hansen 2004 NOR Jardar 00:18.1 00:03.36
8 7 / holky [1] Eliška Peterková 2005 CZE LS při ZŠ a MŠ v Dolní Branné 00:18.66 00:03.92
9 8 / holky [11] Anniken Frodahl Lystad 2005 NOR Jardar 00:18.77 00:04.03
10 2 / kluci [8] Ondřej tureček 2005 CZE olfin car 00:19.44 00:04.7
11 3 / kluci [9] lukáš bouček 2005 CZE olfin car 00:19.56 00:04.82

result list kolečkové lyže mladší

start ~ 15:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [101] Linde Lannem Rasch-Olsen 2006 NOR Jardar 00:17.2
2 1 / kluci [104] Jiří matoulek 2006 CZE Olfin car Ski Team 00:17.29 00:00.09
3 2 / kluci [103] alexander síč 2006 CZE olfin car 00:18.17 00:00.97
4 2 / holky [109] Åsne Næss Jensen 2006 NOR Jardar 00:18.28 00:01.08
5 3 / kluci [102] Ondřej stoklasa 2006 CZE Olfin Car Ski Team 00:18.32 00:01.12
6 4 / kluci [116] Lukas Søndergaard 2007 NOR Jardar 00:18.47 00:01.27
7 5 / kluci [107] Mikuláš shorný 2008 CZE Olfin car Ski Team 00:18.52 00:01.32
8 6 / kluci [113] Sondre Leknes Frey 2007 NOR Bærums Skiklub 00:18.68 00:01.48
9 3 / holky [114] JulieHammersmark Steen 2007 NOR Jardar 00:18.97 00:01.77
10 7 / kluci [117] Ole Brekke Melzer 2007 NOR Jardar 00:19.23 00:02.03
11 4 / holky [118] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 00:19.53 00:02.33
12 8 / kluci [111] Ola Lund 2007 NOR Jardar IL 00:19.84 00:02.64
13 5 / holky [105] aneta bímanová 2007 CZE olfin car 00:20.31 00:03.11
14 9 / kluci [112] Maximilian Nilsen 2007 NOR Bærums skiklub 00:20.34 00:03.14
15 10 / kluci [108] tomáš nesládek 2007 CZE Olfin car Ski Team 00:20.81 00:03.61
16 6 / holky [106] Alžběta jindrová 2007 CZE olfin car 00:21.91 00:04.71
17 7 / holky [115] Hedda Holm 2007 NOR Jardar 00:23.83 00:06.63

result list kolečkové brusle starší

start ~ 15:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [201] Tomáš matoulek 2009 CZE olfin car 00:18.09
2 2 / kluci [202] Marek johan 2009 CZE olfin car 00:18.51 00:00.42
3 1 / holky [204] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 00:19.16 00:01.07
4 3 / kluci [206] kuba lasík 2008 CZE trutnov 00:19.74 00:01.65
5 2 / holky [205] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 00:20.3 00:02.21
6 3 / holky [203] emílie meierová 2009 CZE ski police nad metují 00:23.18 00:05.09

result list kolečkové brusle mladší

start ~ 15:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [304] Anna Králíková 2010 CZE Olfin car Ski Team 00:18.38
2 2 / holky [305] Elen Hromádková 2010 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 00:21.38 00:03.0
3 3 / holky [303] Eliška Šretrová 2010 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 00:22.25 00:03.87
4 4 / holky [302] Michaela Kráčmarová 2012 CZE BKL Machov 00:25.91 00:07.53
5 5 / holky [301] magdaléna meierová 2011 CZE ski police nad metují 00:28.4 00:10.02
6 1 / kluci [306] Petr Homolka 2012 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 00:30.16 00:11.78