3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (neděle)
2018-01-21 Jilemnice (Hraběnka)
štafety (Z-3km-K,M-6km-K,Z-3km-V,M-6km-V) | celkem: 110 , women: 66, men : 44, mix: 22 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka 3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (neděle) | N/A | 2022-08-22 17:49:55 | |
propozice Humanita2018 | 69095B | 21.05.2020 15:06:55 |
start list štafety (Z-3km-K,M-6km-K,Z-3km-V,M-6km-V)
start ~ 12:00:00 , 1999 a starší , přihlášeno: 110 participants ( 44 of men, 66 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | 12 | Krkonošská župa |
[212]
Bára Baráková
2002
[12]
Josef Provazník
1999
[242]
Gabriela Matoušová
1999
[42]
Martin Voňka
2002
|
mix | 19 | ÄŒKS Ski Jilemnice IV |
[219]
Anna Čechová
1993
[19]
Filip Schütz
1997
[249]
Kristína Kožnarová
1994
[49]
Tomáš Lukeš
2000
|
mix | 4 | ZdravotnÃk I |
[204]
Kateřina Folprechtová
1975
[4]
Jan Kučera
1969
[234]
Barbora Baldrianová
1979
[34]
Miroslav Kovář
1981
|
mix | 13 | ÄŒKS Ski Jilemnice III |
[213]
Lucie Hamanová
1987
[13]
Václav Haman
1981
[243]
Aneta Drobníková
1981
[43]
Antonín Parma
1971
|
mix | 26 | Humanita 7 |
[226]
Klára Hausmannová
1986
[26]
Jan Žwak
1980
[256]
Helena Hausmannová
1988
[56]
Juraj Opršal
1983
|
mix | 21 | Humanita 6 |
[221]
Zuzana Hladíková
1980
[21]
Jakub Klemsa
1990
[251]
Martina Hanzlíčková
1990
[51]
Ondřej Semerák
1990
|
mix | 7 | Krkonoše Vrchlabà 2 |
[207]
Kateřina Jebavá
2001
[7]
Marek Pavlíček
2002
[237]
Klára Paulů
1990
[37]
Matěj Mikšík
2002
|
mix | 10 | ZdravotnÃk II |
[210]
Markéta Kodejšová
2004
[10]
Jan Gajda
2001
[240]
Marie Lacigová
2000
[40]
Eduard Folprecht
1974
|
mix | 8 | Humanita 2 |
[208]
Tereza Louková
1984
[8]
Pavel Dvořák
1988
[238]
Marie Ksandrová
1992
[38]
Marek Smolka
1989
|
mix | 16 | Humanita 5 |
[216]
Stanislava Malíková
1989
[16]
Marek Codl
1989
[246]
Zdenka Ellederová
1985
[46]
Wurst David
1989
|
mix | 11 | Olfin Car Ski Team Trutnov |
[211]
Vendula Mračková
2000
[11]
Mike Ophoff
1999
[241]
Veronika Galová
1993
[41]
Jaroslav Korbelář
1999
|
mix | 6 | FEL ÄŒVUT |
[206]
Julie Mrázová
2006
[6]
Antonín Mráz
1972
[236]
Kateřina Housková
1993
[36]
Ondřej Malý
1994
|
mix | 17 | Krkonoše Vrchlabà |
[217]
Anna Pluhová
1998
[17]
Jan Martin
1980
[247]
Michaela Háková
1971
[47]
Jan Paulu
1974
|
mix | 3 | ÄŒKS Ski Jilemnice I |
[203]
Marie Rysulová
2002
[3]
Eduard Vyšanský
2000
[233]
Kateřina Jakouběová
2003
[33]
Jakub Pšenička
1991
|
mix | 50 | Horoguru |
[220]
Petra Řeháčková
1999
[20]
Zbyněk Buchta
1984
[250]
Denisa Svobodová
1996
[50]
Martin Paděra
1990
|
mix | 18 | Humanita 4 |
[218]
Lucie Štembergová
1985
[18]
Milan Štemberg
1985
[248]
Markéta Macholdová
1990
[48]
Libor Šic
1991
|
mix | 25 | Sokol Skuhrov |
[225]
Dorotea Tichá
2003
[25]
Tomáš Preissler
2003
[255]
Barbora Dubská
2003
[55]
Vadym Rishko
2000
|
mix | 14 | Humanita 3 |
[214]
Helena Trčková
1987
[14]
Jiří Sýkora
1995
[244]
Tereza Louková
1984
[44]
Milan Pidrman
1983
|
mix | 9 | ÄŒKS Ski Jilemnice II |
[209]
Kateřina Tůmová
2001
[9]
Tomáš Holman
2001
[239]
Hana Trojanová
2000
[39]
Matyáš Votoček
2003
|
mix | 5 | Žižkovský tygři |
[205]
Aneta Urbanovská
1987
[35]
Oto Svider
1994
[235]
Zuzana Weissová
1987
[5]
Milan Pekárek
1965
|
mix | 1 | Humanita 1 |
[201]
Anna Würzová
1994
[1]
Nikolas Domín
1988
[231]
Anna Hnátková
1992
[31]
Jan Kolín
1977
|
mix | 15 | ÄŒKS Ski Jilemnice V |
[215]
Barbora Zatloukalová
2003
[15]
Adam Matouš
1998
[245]
Kateřina Svobodová
1973
[45]
Michael Schütz
2000
|