2014-08-30 Leština [CZE]
start list
50km
start ~ 11:10:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 244 participants
(
244 of men,
of women)
K zaplacení startovného je určený řádný termín termín 14. srpna 2014. Po tomto termínu není nárok na žádné triko Moravského bikemaratonu ani na další věci od sponzorů.
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži I | 114 | Adámek Ondřej | CZE | 1994 | Omega CZ-Morava | Kroměříž |
Muži I | | Babiánek David | CZE | 1993 | Cycloracing Team | Tovačov |
Muži I | 133 | Bešta Libor | CZE | 1980 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 134 | Blechovský Martin | CZE | 1970 | Ono To Jede | Karviná |
Muži I | 135 | Boček Vítězslav | CZE | 1970 | Nábytkové studio Lazecký | Melč |
Muži I | 136 | Borák Kamil | CZE | 1970 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 137 | Brablík Kamil | CZE | 1975 | Omega CZ - Čechy | Omega CZ - Čechy |
Muži I | 362 | Brachař Kamil | CZE | 1986 | Troubelice | Troubelice |
Muži I | 548 | Brož Matěj | CZE | 1989 | | |
Muži I | 140 | Buček Petr | CZE | 1968 | Novatop | Plumlov |
Muži I | 142 | Ceral Tomáš | CZE | 1971 | Vemblödi Uničov | Uherské Hradiště |
Muži I | 143 | Cerny Vojtech | CZE | 1981 | LeasePlan | Praha 9 |
Muži I | 144 | Cimburek Michal | CZE | 1994 | HSK - cycling team | Holice |
Muži I | | Čabla Jiří | CZE | 1979 | Otrokovice | Otrokovice |
Muži I | 145 | Čech Aleš | CZE | 1975 | On - Off Team | Branka U Opavy |
Muži I | 147 | Černý Ondřej | CZE | 1978 | SoteSport | Bludov |
Muži I | 101 | Čmakal František | CZE | 1977 | Cyklo Polách A Syn | Bludov |
Muži I | 148 | Dajč Miroslav | CZE | 1977 | Hejnice | Hejnice |
Muži I | 149 | Daul Tomáš | CZE | 1974 | Tomas Daul GOLF academy KOŘENEC | Moravska Trebova |
Muži I | 150 | Dejdar Zdeněk | CZE | 1980 | RCR BIKE TEAM Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži I | 151 | Dolezal Frantisek | CZE | 1987 | TriBike Koala - Stevens | Újezd |
Muži I | 400 | Doležal Jan | CZE | 1979 | Cyklo Klub Bendl | Choceň |
Muži I | 372 | Doležal Peter | CZE | 1972 | Lutila | Lutila |
Muži I | 377 | Doseděl Marek | CZE | 1977 | | |
Muži I | 103 | Dovrtěl David | CZE | 1993 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži I | | Duława Robert | POL | 1982 | Strefa MTB Głuszyca | Głuszyca |
Muži I | 155 | Dušek Ladislav | CZE | 1970 | Jizerské pekárny Team | Nový Bor |
Muži I | 156 | Dvořák Tomáš | CZE | 1972 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži I | 158 | Engel Marek | CZE | 1972 | Diamant | Litvínov |
Muži I | 578 | Fabián Zdeněk | CZE | 1966 | Vysoké Mýto | Vysoké Mýto |
Muži I | 159 | Faltys Milan | CZE | 1970 | United Bakeries | Pardubice |
Muži I | 160 | Frank Milan | CZE | 1967 | Cykloklub Morava | Lestina |
Muži I | 161 | Fréhar Libor | CZE | 1970 | Klopina | Klopina |
Muži I | 162 | Frélichovic Pavlíček | CZE | 1975 | NEZKUŠENÉ LOLITKY | Olomouc |
Muži I | 164 | Fux Jakub | CZE | 1977 | Cyklosport Unite | Machová |
Muži I | 165 | Galuszka Miroslav | CZE | 1970 | Karviná | Karviná |
Muži I | 166 | Gerhard Tomáš | CZE | 1972 | Duko Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 167 | Ginzl Martin | CZE | 1987 | Omega CZ - Čechy | Omega CZ - Čechy |
Muži I | 168 | Glogar Daniel | CZE | 1978 | Turdebir | Opava |
Muži I | 547 | Gold Tomas | CZE | 1973 | Goldys MTB | Veřovice |
Muži I | | grézl Martin | CZE | 1991 | BIKE SPORT UNIÄŒOV | Hlivice |
Muži I | 169 | Gulyás Josef | CZE | 1974 | CZ LOKO | Hradec Králové |
Muži I | 119 | Hajka Tomáš | CZE | 1979 | Opava | Opava |
Muži I | 378 | Hanzal Martin | CZE | 1976 | | |
Muži I | 170 | Hanzal Radek | CZE | 1974 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Muži I | 199 | Hanzal Radek | CZE | 1974 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Muži I | 170 | Hanzal Radek | CZE | 1974 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Muži I | 199 | Hanzal Radek | CZE | 1974 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Muži I | 171 | Harlender Michal | CZE | 1972 | Cykloteam Kolárna | Náměšť na Hané |
Muži I | | Havela Josef | CZE | 1974 | Kroměříž | Kroměříž |
Muži I | 389 | Hejl Dušan | CZE | 1984 | Ski Police | Police Nad Metuji |
Muži I | 105 | Hének Petr | CZE | 1987 | Salomon | Kovalovice |
Muži I | 574 | Hilšer Miroslav | CZE | 1994 | Cykloteam kolárna | |
Muži I | 582 | Hirner Tomáš | CZE | 1995 | NOVATOP LAPIERRE | Bystrovany |
Muži I | 174 | Hladký Miroslav | CZE | 1988 | CK Morava | Praha Suchdol |
Muži I | 175 | Hodulík Libor | CZE | 1972 | onotojede | Karviná |
Muži I | 115 | Hojer Josef | CZE | 1989 | Omega CZ - Čechy | Praha 9 |
Muži I | 176 | Holanik Jan | CZE | 1970 | Brušperk | Brušperk |
Muži I | 177 | Holsteens Tom | BEL | 1992 | Neerpelt | Neerpelt |
Muži I | 179 | Holub Jan | CZE | 1974 | Holoubci | Dolní Újezd |
Muži I | 180 | Horka Jozef | CZE | 1973 | Oslavany | Oslavany |
Muži I | 555 | Hošek Miroslav | CZE | 1975 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | | Hrdý Milan | CZE | 1974 | Bořitov | Bořitov |
Muži I | 183 | Hruška Tomáš | CZE | 1971 | RCR BIKE TEAM Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži I | 184 | Hudec Petr | CZE | 1973 | Litovel | Litovel |
Muži I | 185 | Hybl Jaromír | CZE | 1968 | Nezmar | Vyšehoří |
Muži I | 365 | Chalyi Dmitriy | UKR | 1975 | Ukraina Svetlovodsk | Svitlovodsk |
Muži I | 118 | Chiver Dima | CZE | 1989 | Donetsk | Donetsk |
Muži I | 186 | Chlumecký Radek | CZE | 1978 | Jizerské pekárny Team | Zákupy |
Muži I | 187 | Chovanec Juraj | CZE | 1970 | LESNICE | LESNICE |
Muži I | 189 | Jakubík Hynek | CZE | 1977 | Zeelandia | Opava |
Muži I | 191 | Jareš Martin | CZE | 1976 | Jablonné nad Orlicí | Jablonné nad Orlicí |
Muži I | 193 | Jarmar Radek | CZE | 1981 | Zabřeh | Zabřeh |
Muži I | 194 | Jašek Ondra | CZE | 1977 | Atletika Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 364 | Jedelský Jakub | CZE | 1993 | Rohle | Rohle |
Muži I | 195 | Jílek Jakub | CZE | 1992 | Cyklo Polách Šumperk | Šumperk |
Muži I | | Jílek Martin | CZE | 1975 | Leština | Leština |
Muži I | 197 | Jorda Radek | CZE | 1983 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | | Kádek László | SVK | 1992 | MaMa-Trek Komárno | Nová Stráž |
Muži I | 198 | Kadlec Ondřej | CZE | 1985 | Bikecentrum Olomouc | Hlubočky,Mar. Údolí |
Muži I | 200 | Kapoun Pavel | CZE | 1978 | Jizerské pekárny | Česká Lípa |
Muži I | 201 | Kašpárek Tomáš | CZE | 1973 | Prostějov - Vrahovice | Prostějov - Vrahovice |
Muži I | 202 | Kavrentzis Konstantin | CZE | 1981 | Cyklo Polách a syn | Šumperk |
Muži I | 203 | Kejík Viktor | CZE | 1976 | MIBO Bike Team | Boskovice |
Muži I | 205 | Klestilů Ládíček | CZE | 1976 | NEZKUŠENÉ LOLITKY | Olomouc |
Muži I | 206 | Klír Jaroslav | CZE | 1978 | Diamant | PlzeŇ |
Muži I | 207 | Kočí Filip | CZE | 1995 | Křelov - Břuchotín | Křelov - Břuchotín |
Muži I | 581 | Kohút Erik | CZE | 1976 | Přerov | Přerov |
Muži I | 209 | Kolář Ivo | CZE | 1988 | Pekařství A Cukrářství Sázava S.r.o. | Postřelmov |
Muži I | 210 | Kolář Vladimír | CZE | 1974 | Ct Hvozdná | Zlín 12 |
Muži I | 212 | Koňárek Petr | CZE | 1973 | RD Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 213 | Konig Radek | CZE | 1973 | | |
Muži I | 214 | Konvalinka Vojtěch | CZE | 1988 | Charvatská Nová Ves | Charvatská Nová Ves |
Muži I | 215 | Kopečný Petr | CZE | 1982 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 1 | Koukal Martin | CZE | 1978 | KOUKEY Production | Žďáru nad Sázavou |
Muži I | 393 | Koutný Čestmír | CZE | 1978 | SC Samotišky | Olomouc |
Muži I | 216 | Kovařík Libor | CZE | 1981 | CYKLO PROFI GOLD FREN | Holice |
Muži I | 217 | Kovařík Tomáš | CZE | 1987 | Rapotín | Rapotín |
Muži I | 219 | Kraina Tomáš | CZE | 1971 | Bystrovany | Bystrovany |
Muži I | 220 | Kramář Radim | CZE | 1988 | United Bakeries | Pardubice |
Muži I | 382 | Kratochvíl Martin | CZE | 1981 | | |
Muži I | 117 | Krč Tomáš | CZE | 1970 | Bike Prestige | Lanškroun |
Muži I | 221 | Krňávek Pavel | CZE | 1974 | - | Jedlí |
Muži I | 223 | Křivohlávek David | CZE | 1989 | GHOST Team | Lanškroun |
Muži I | 224 | Kubát Zdeněk | CZE | 1982 | Bikecentrum Olomouc | Smržice |
Muži I | 227 | Kučera Petr | CZE | 1965 | Nezmar | Olšany u Šumperka |
Muži I | 110 | Kudláček Martin | CZE | 1991 | CykloTeam Kudláček | Štíty |
Muži I | 228 | Kurka Radim | CZE | 1981 | MEDIC-ASSIST Opava | Opava |
Muži I | 229 | Kurka Tomáš | CZE | 1985 | Pustá Polom | Pustá Polom |
Muži I | 231 | Lata Jiří | CZE | 1978 | křelov | křelov |
Muži I | 107 | Lejska Martin | CZE | 1981 | SPECIALIZED | Dambořice |
Muži I | 123 | Lepka Tomáš | CZE | 1973 | Hrabová | Hrabová |
Muži I | 232 | Lhotský Petr | CZE | 1988 | SEMIX | Opava |
Muži I | 104 | Liberda Milan | CZE | 1982 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 237 | Liška Miroslav | CZE | 1979 | United Bakeries | Brno |
Muži I | 236 | Liška Vlastimil | CZE | 1968 | Model Bike Team | Opava - Kylešovice |
Muži I | 241 | Macášek Igor | CZE | 1966 | Omega CZ - Čechy | Omega CZ - Čechy |
Muži I | 243 | Macháček Jiří | CZE | 1979 | United Bakeries | Brno |
Muži I | 585 | Maitner Josef | CZE | 1986 | Bikecentrum Olomouc | Kroměříž |
Muži I | 244 | Maixner Jaroslav | CZE | 1966 | Lanškroun | Lanškroun |
Muži I | 245 | Malec Jiří | CZE | 1969 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 246 | Malec Tomáš | CZE | 1994 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 247 | Maňásek Josef | CZE | 1978 | Andělská Hora | Andělská Hora |
Muži I | 248 | Martinák Milan | CZE | 1981 | Břeclav | Břeclav |
Muži I | 249 | Martinek Marek | CZE | 1977 | Brno | Brno |
Muži I | 250 | Mašek Jan | CZE | 1973 | Brno | Brno |
Muži I | 252 | Matýsek Michal | CZE | 1981 | Střelci Postřelmov | Postřelmov |
Muži I | 556 | Mikeska Ladislav | CZE | 1987 | In-life cycling team | Litovel |
Muži I | 121 | Mikulecký Jiří | CZE | 1984 | RCR BIKE TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ | Ústí nad Orlicí |
Muži I | 254 | Minář Petr | CZE | 1984 | Jedlí | Jedlí |
Muži I | 384 | Miřijovský Jakub | CZE | 1982 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 255 | Mlíka Petr | CZE | 1970 | United Bakeries | Roztoky |
Muži I | 542 | Mohila Tomáš | CZE | 1980 | www.bikestyle.cz | Opava |
Muži I | 257 | Morozov Ondřej | CZE | 1988 | Alimpek | Rokycany |
Muži I | 391 | Navrátil Marek | CZE | 1977 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 576 | Navrátil Tomáš | CZE | 1988 | Bike Triatlon Morkovice | Kroměříž |
Muži I | 260 | Navratil Viktor | CZE | 1976 | Unicov | Unicov |
Muži I | 261 | Nečas Miroslav | CZE | 1974 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 262 | Nedopílek David | CZE | 1976 | Bruntál | Bruntál |
Muži I | 263 | Nejezchleba Pavel | CZE | 1969 | Zeelandia | Nový Jičín |
Muži I | 264 | Nemrava Petr | CZE | 1980 | SC Samotišky | Lošov |
Muži I | 265 | Nesporý Jan | CZE | 1970 | Nadoraz | Zábřeh |
Muži I | 266 | Neumann Milan | CZE | 1966 | Cirlibaba | Vikýřovice |
Muži I | 267 | Novák Jiří | CZE | 1987 | United Bakeries | Přepeře |
Muži I | 52 | Novotný Petr | CZE | 1980 | Kroměříž | Kroměříž |
Muži I | 102 | Palguta Roman | CZE | 1977 | Dobruška | Dobruška |
Muži I | 268 | Palich Zbyněk | CZE | 1965 | Omega CZ - Čechy | Omega CZ - Čechy |
Muži I | 269 | Patrmánkovic Tomášek | CZE | 1976 | NEZKUŠENÉ LOLITKY | Velká Bystřice |
Muži I | 271 | Pavlík Josef | CZE | 1979 | Fortex ski Moravský Beroun | Rýmařov |
Muži I | 272 | Pelouch Petr | CZE | 1982 | United Bakeries | Strakonice |
Muži I | 273 | Peška Pavel | CZE | 1983 | Cbase | Brno |
Muži I | 275 | Petrovský Marek | CZE | 1972 | Loupežníci | Libina |
Muži I | 575 | Petříček Tomáš | CZE | 1990 | BIKE TRIATLON MORKOVICE | Kvasice |
Muži I | 276 | Pilát Petr | CZE | 1970 | Praha 5 | Praha 5 |
Muži I | 390 | Pivko David | CZE | 1976 | Bystřice nad Pernštejnem | Bystřice nad Pernštejnem |
Muži I | 277 | Plhák Jaroslav | CZE | 1983 | CZ LOKO | Zábřeh |
Muži I | 278 | Plhal Pavel | CZE | 1975 | MP Engineering XC Team | Holešov |
Muži I | 381 | Podešva Miroslav | CZE | 1968 | Medlov | Medlov |
Muži I | 279 | Polách Jiří | CZE | 1972 | Cyklo Polách a syn Šumperk | Šumperk |
Muži I | 283 | Pospìsil Miroslav | CZE | 1974 | Mohelnice | Mohelnice |
Muži I | 284 | Přibyl Josef | CZE | 1982 | Střelci Postřelmov | Postřelmov |
Muži I | 285 | Rada Michal | CZE | 1979 | Zeelandia | České Budějovice |
Muži I | 287 | Rezek Martin | CZE | 1978 | Namazané Šlapky | Uničov |
Muži I | 288 | Richter David | CZE | 1980 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 289 | Rosypal Josef | CZE | 1983 | PFAHNL | Litomyšl |
Muži I | 292 | Říčný Matěj | CZE | 1990 | SEMIX | Branka u Opavy |
Muži I | 293 | Sadil Michal | CZE | 1975 | Parapety RS | Bludov |
Muži I | 294 | Salaquarda Jan | CZE | 1994 | PFAHNL | Litomyšl |
Muži I | | sázel Patrik | CZE | 1993 | Přikazy | Přikazy |
Muži I | 295 | Sedlák Lukáš | CZE | 1988 | Smc Fort Usti nad Orlici | Ústí nad Orlicí |
Muži I | 296 | Sejk Lukáš | CZE | 1990 | Omega CZ - Čechy | Omega CZ - Čechy |
Muži I | 297 | Semirád Pavel | CZE | 1973 | Lyžaři Libchavy | Libchavy |
Muži I | 298 | Schenk Martin | CZE | 1985 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži I | | Skoda Miroslav | CZE | 1977 | Pnovice | Pnovice |
Muži I | 299 | Sláma Martin | CZE | 1969 | Omega CZ - Čechy | Praha 9 |
Muži I | 125 | Slouka Jiří | CZE | 1983 | Blažovice | Blažovice |
Muži I | 126 | Smékal Vojtěch | CZE | 1993 | Drozdov | Drozdov |
Muži I | 301 | Smolák Vojtěch | CZE | 1974 | Tungaloy Czech s.r.o. | Lanškroun |
Muži I | 302 | Smrčka Jiří | CZE | 1972 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 303 | Sovadina Petr | CZE | 1969 | CYKLO ŽOPY | Holešov |
Muži I | 304 | Sudolský Patrik | CZE | 1987 | SEMIX | Otice |
Muži I | 305 | Svoboda Jiří | CZE | 1977 | Sudkov | Sudkov |
Muži I | 307 | Šalmík Pavel | CZE | 1972 | RD Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 308 | Šebesta tomáš | CZE | 1983 | Střelci Postřelmov | Postřelmov |
Muži I | 552 | Šesták Radim | CZE | 1971 | A team NOVO Bruntál | Bruntál |
Muži I | | šimara petr | CZE | 1977 | kroměříž | kroměříž |
Muži I | 309 | Šincl Jiří | CZE | 1965 | Stevens bikes-Emilio sport | Mohelnice |
Muži I | 310 | Šindler Zbyněk | CZE | 1972 | Červená jahoda | Opava |
Muži I | 106 | Škoda Marek | CZE | 1981 | United Bakeries | Sobětuchy |
Muži I | 311 | Škrach Roman | CZE | 1966 | United Bakeries | Dolany |
Muži I | 312 | Šolc Jan | CZE | 1989 | Slatinice | Slatinice |
Muži I | 313 | Šopík Vítězslav | CZE | 1976 | DUKO Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 314 | Šotola Rostislav | CZE | 1976 | Knp | Lesnice |
Muži I | 316 | Štancl Vlastimil | CZE | 1976 | Stevens bikes-Emilio sport | Mohelnice |
Muži I | 317 | Štodt Jaromír | CZE | 1991 | Šumperk | Šumperk |
Muži I | 318 | Štrobl Roman | CZE | 1979 | Postřelmov | Postřelmov |
Muži I | 392 | Štýbnar Petr | CZE | 1979 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 319 | Šůstek Pavel | CZE | 1985 | Namazané Šlapky | Šumperk |
Muži I | 24 | Švec Luděk | CZE | 1978 | Rýmařov | Rýmařov |
Muži I | 320 | Švercl Martin | CZE | 1967 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži I | 321 | Švercl Jr. Martin | CZE | 1994 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Muži I | 584 | Talík Michal | CZE | 1991 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 322 | Talík Petr | CZE | 1967 | Olomouc, Nemilany | Olomouc, Nemilany |
Muži I | 360 | Tělupil Martin | CZE | 1988 | Zábřeh na Moravě | Zábřeh na Moravě |
Muži I | 323 | Tichý Petr | CZE | 1972 | Kunčice pod On. | Kunčice pod On. |
Muži I | 120 | Tomášek Jiří | CZE | 1985 | RCR BIKE TEAM Česká Třebová | Ústí nad Orlicí |
Muži I | | Tomášek Lukáš | CZE | 1988 | BH Racing Team | Brno |
Muži I | 324 | Tomášek Michal | CZE | 1970 | Credo team | Rapotín |
Muži I | 328 | Trunečka Zbyněk | CZE | 1975 | Bikesport Team Mohelnice | Zábřeh |
Muži I | 551 | Tutsch Václav | CZE | 1969 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
Muži I | 329 | Uherka Vlastimil | CZE | 1969 | Bikesport Team Mohelnice | Zabřeh |
Muži I | 366 | Ulmann Petr | CZE | 1977 | Šumvald | Šumvald |
Muži I | 330 | Unzeitig Ladislav | CZE | 1967 | UNO Flock | Zábřeh |
Muži I | 331 | Uvízl Karel | CZE | 1965 | SDH Leština | Zábřeh |
Muži I | 332 | Václavek Jaroslav | CZE | 1970 | RODAK | Nemile |
Muži I | 334 | Vala Denis | CZE | 1979 | United Bakeries A.s. | Staré Hradiště |
Muži I | 549 | Válek Adam | CZE | 1984 | Drásal Team Holešov | Olomouc |
Muži I | 335 | Valenta Michal | CZE | 1982 | United Bakeries | Praha 4 |
Muži I | 399 | Váňa Pavel | CZE | 1988 | Cyklo Kuřim | Lipůvka |
Muži I | 337 | Vašek Roman | CZE | 1969 | Zeelandia | Bystřice nad Pernštejnem |
Muži I | 338 | Vašíček Petr | CZE | 1991 | Credo team | Rapotín |
Muži I | 385 | Vávra Aleš | CZE | 1982 | ANAG Olomouc | Olomouc |
Muži I | 116 | Večeř Martin | CZE | 1992 | TNF Bike Team | Petrov nad Desnou |
Muži I | 374 | Vepřek Martin | CZE | 1986 | Leština | Leština |
Muži I | 340 | Veselík Petr | CZE | 1977 | PFAHNL | Litomyšl |
Muži I | 341 | Veselský Martin | CZE | 1969 | MTB ZZN HP Team Žďár nad Sázavou | Nové Město na Moravě |
Muži I | 342 | Veselý Jan | CZE | 1974 | LeasePlan | Svojetice |
Muži I | 343 | Vitešník Adam | CZE | 1983 | Bike Sport Uničov | Dlouhá Loučka |
Muži I | 344 | Voldán Jiří | CZE | 1968 | DAKO Hodonín | Hodonín |
Muži I | | Volek Pavel | CZE | 1967 | Zábřeh | Zábřeh |
Muži I | 345 | Vondra Radek | CZE | 1972 | Praha 9 | Praha 9 |
Muži I | 346 | Vrána Jiří | CZE | 1976 | Znojmo | Znojmo |
Muži I | 380 | Vybíral Rudolf | CZE | 1967 | La Lorraine | Kladno |
Muži I | 347 | Vyležík Stanislav | CZE | 1973 | červena jahoda | Opava |
Muži I | 546 | Zálešák Boris | CZE | 1983 | Olomouc | Olomouc |
Muži I | 348 | Zapetal Miroslav | CZE | 1967 | Mohelnice | Mohelnice |
Muži I | 541 | Zatloukal Tomáš | CZE | 1983 | Břidličná | Břidličná |
Muži I | 108 | Závrbský Ladislav | CZE | 1993 | UPOL FTK | Holešov |
Muži I | 354 | Zezula Tomáš | CZE | 1976 | SFZ 2013 | Nový Malín |
Muži I | 355 | zita libor | CZE | 1973 | KN PROJECT | zabreh |
Muži I | 543 | Zlámal Tomas | CZE | 1979 | olomouc | olomouc |
Muži I | 356 | Zlámal Tomáš | CZE | 1979 | Proxima | Olomouc |
Muži I | 553 | Zmeškal Robert | CZE | 1970 | Křtomil | Křtomil |
Muži I | 357 | Žovinec Milan | CZE | 1968 | Vemblődi Uničov | Nová Hradečná |