Moravský bikemaraton 2014

2014-08-30 Leština [CZE]

archiv

announcement

registration

start list

results

80km total: 94, men : 83, women: 11, Muži A: 21, Muži B: 22, Muži C: 28, Muži D: 12, Ženy A: 6, Ženy: 5 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR total: 10, men : 10, women: 0, Tandemy: 10 [html] [pdf]
50km total: 348, men : 329, women: 19, Junioři: 13, Muži I: 244, Muži II: 55, Muži III: 17, Juniorky: 3, Ženy: 16 [html] [pdf]
30km total: 135, men : 92, women: 43, Předžáci: 12, MladšíŽaci: 8, StaršíŽáci: 14, TouristOpen: 90, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 2, StaršíŽačky: 9, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]
30km LEASEPLANE - elektrokola total: 7, men : 5, women: 2, Předžáci: 0, MladšíŽaci: 0, StaršíŽáci: 0, TouristOpen: 6, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 0, StaršíŽačky: 1, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]

start list 80km

start ~ 11:02:00 , all years of born , registered: 94 participants ( 83 of men, 11 of women) K zaplacení startovného je určený řádný termín termín 14. srpna 2014. Po tomto termínu není nárok na žádné triko Moravského bikemaratonu ani na další věci od sponzorů.

category # name state year team
Muži D [7] Frkal Miroslav CZE 1956 NOVATOP Opava
Ženy [ ] Krčmová Ludmila CZE 1957 OD MORAVA
Muži D [ ] Vidlák Lubomír CZE 1957 PELLS TEAM
Ženy [43] Komárková Eva CZE 1958 Cyklo Polách a syn
Muži D [ ] Vanke vilém CZE 1959 Štěpánov
Muži D [ ] Salač Petr CZE 1959 AMENITY - EXTREM SPORT TEAM
Muži D [16] Khomenko Oleksandr UKR 1960 Ukraina Svetlovodsk
Muži D [44] Konopa Milan CZE 1961 Credo team
Muži D [71] Rohan Jan CZE 1962 Opavský sportovní klub
Muži D [49] Nádvorník Zdeněk CZE 1962 KOLARNA TEAM
Muži D [66] Doležel Josef CZE 1963 REGA team
Muži D [36] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
Muži D [70] Štěpař Petr CZE 1964 ČERTÍ KUNČINA
Muži D [33] Čejka Petr CZE 1964 Cyklo team KOLARNA
Muži C [42] Knápek Petr CZE 1966 KN PROJECT
Muži C [25] ŠVEHLA Miloslav CZE 1967 BIKE SPORT servis Opava
Muži C [8] Hejtmánek Ctibor CZE 1968 SHOTR BIKE
Muži C [10] Horký Lubomír CZE 1968 Cyklo Polách a syn Šumperk
Ženy [37] Habrová Martina CZE 1968 KT TRYSKOMYŠ
Muži C [40] Jarkovský Jaroslav CZE 1968 Cyklosport Unite
Muži C [21] rýva martin CZE 1968 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži C [ ] Sedláček Gamba CZE 1969 Auto Gamba
Muži C [79] Vala Martin CZE 1969 Zádveřice
Muži C [64] ŽIŽKA Zbyněk CZE 1969 Uherské Hradiště
Muži C [2] Jílek Martin CZE 1969 Cyklo Polách Šumperk
Muži C [39] Hotový Pavel CZE 1970 Cyklo Polách a syn
Muži C [53] Novotný Radek CZE 1970 OCK Osík
Muži C [82] Lazecký Petr CZE 1970 NOVATOP LAPIERRE
Muži C [67] Rotter Michal CZE 1971 SKP Duha Lanškroun
Muži C [58] Vašata Pavel CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži C [76] Satke Tomaš CZE 1971 HERVIS
Muži C [41] Jílek Richard CZE 1972 Bike Team Porsche Olomouc
Muži C [83] Helešic Robert CZE 1972 Police team Brno
Muži C [3] Žmolík Milan CZE 1973 MONTIVA MTB Fryšták
Ženy [62] Valouchová Marie CZE 1973 Šumperk
Muži C [56] Tyráček Martin CZE 1973 moolbike BBB
Muži C [59] Vida Tomáš CZE 1973 Frýdlant nad Ostravicí
Muži C [34] Doutnáč Jan CZE 1973 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži C [ ] Luzar Daniel CZE 1974 Opava
Muži C [65] Orálek Dušan CZE 1974 SKS Duha Lanškroun
Muži C [ ] Žůrek Pavel CZE 1974 BIKESTYLE.CZ
Muži C [78] Žůrek Pavel CZE 1974 Bikestile.CZ
Muži C [ ] Žůrek Pavel CZE 1974 BIKESTYLE.CZ
Muži C [48] Malý Tomáš CZE 1974 KN Project Zábřeh
Muži B [55] Stratil Martin CZE 1975 Přibice
Muži B [54] Plesník Petr CZE 1975 LesNice
Muži B [72] Palásek Igor CZE 1975 OCA Brno
Muži B [ ] vychodil Tomáš CZE 1976 Bike Team Zlaté Hory
Muži B [6] Planička Robert CZE 1976 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [26] Fojtík Ondřej CZE 1977 Force KCK Zlín #fojtikbrothers
Ženy [69] Schnaubeltová Dana CZE 1977 Cyklo Polách a syn
Muži B [77] Winkler Jan CZE 1977 Hervis
Muži B [47] Lazecký Pavel CZE 1977 Opava- Kylešovice
Muži B [68] Dostal Ondřej CZE 1977 Nový Malín
Muži B [61] Vrbský Michal CZE 1978 INS Atelier Náchod
Muži B [73] Laifert Michal CZE 1979 Štěpánov
Muži B [31] Bartoš Martin CZE 1979 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [9] Petřík Zdeněk CZE 1980 Bikestyle.cz
Muži B [35] Erdziak Maroš CZE 1980 PBV MTB Brno
Muži B [ ] Šíbl Radek CZE 1980 4 EVER CYKLO BULIS
Muži B [ ] Čuma Josef CZE 1980 Cbase
Muži B [22] Knebel Radim POL 1981
Muži B [19] Kadrman Miloslav CZE 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži B [74] Kropáč Ondřej CZE 1982 Šumperk
Muži B [4] Josefík Marián CZE 1983 GHOST - MOJEKOLO
Muži B [23] Koníček Marek CZE 1983 Čeladná
Ženy A [ ] Fidlerová Iva CZE 1983 Bruntál
Muži B [20] Tichý Tomáš CZE 1984 I Trenink.com
Muži A [30] Maksant Jindřich CZE 1985 IN-LIFE cycling team
Muži A [51] Nétek Rostislav CZE 1985 Cyklomorava
Ženy A [57] Vanduchová Alena CZE 1985 KOLARNA TEAM
Muži A [17] Dubovecký Andrej CZE 1986 DT SWISS Bike Team
Muži A [13] Neset Jan CZE 1986 IN-LIFE Cycling Team
Muži A [11] Pustovit TONI UKR 1987 Ukraina Svetlovodsk
Ženy A [27] Vančurová Lenka CZE 1987 Valaští Bajkeři
Muži A [81] Hyneček Michal CZE 1987 Superior rubena team
Muži A [63] Ryšavý Zdeněk CZE 1987 Zábřeh
Muži A [29] Kacíř Jiří CZE 1988 Dobratice
Muži A [28] Krčma Michal CZE 1988 OD MORAVA Holešov
Ženy A [80] Novotná Martina CZE 1988 TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
Ženy A [ ] Kratochvílová Eva CZE 1989 IVAR CS - AUTHOR TEAM
Ženy A [12] Gargelová Tereza CZE 1989 IN-LIFE cycling team
Muži A [ ] Satke Tomáš CZE 1989 BIKECENTRUM Olomouc
Muži A [38] Horký David CZE 1990 Cyklo Polách Šumperk
Muži A [46] Kubišta Michal CZE 1990 Šmídl cycling team
Muži A [85] Peterka Jiří CZE 1990 Týn nad Bečvou
Muži A [60] Vlček Pavel CZE 1990 IN-LIFE cycling team
Muži A [5] Borák Martin CZE 1990 IN-LIFE cycling team/Puskinak.cz
Muži A [ ] Mejtský Jakub CZE 1991 Olomouc
Muži A [15] Bittner Jakub CZE 1994 In-life cycling team
Muži A [45] Křivánek Tomáš CZE 1994 Cyklosport Unite
Muži A [84] Kubelka Petr CZE 1995 SKIBIKECENTRUM.CZ team
Muži A [14] Papula Lukáš CZE 1995 IN-LIFE cycling team
Muži A [50] Nekola Šimon CZE 1998 SK Kola VÍŠEK - TREK

start list Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:02:00 , all years of born , registered: 10 participants ( 10 of men, 0 of women) K zaplacení startovného je určený řádný termín termín 14. srpna 2014. Po tomto termínu není nárok na žádné triko Moravského bikemaratonu ani na další věci od sponzorů.

category # name state year team
Tandemy [506] Jan Šuk Pavel Vojtěch CZE 1964 Nymburk
Tandemy [504] Svatopluk Martinčík Zdeněk Máj CZE 1973 Přerov-Lověšice
Tandemy [503] Petra Pavelková Radek Pavelka CZE 1974 Zlín, Březnice
Tandemy [407] Jiří Hořejší Filip Ryjáček CZE 1975 Apexbike.cz
Tandemy [507] Míra Hornych Jan Pohl CZE 1978 Spartak Police nad Metují
Tandemy [501] Slavík Jiří CZE 1979 OD MORAVA
Tandemy [75] Lukáš Kopecký Milan Danžer CZE 1980 Kluci z Kluče - Synergy Bike Tandem Team
Tandemy [502] Roman Janoš Tomáš Kotas CZE 1980 Tüv Süd Rusava Bike Team
Tandemy [505] Bebčák Martin SVK 1980 HCK JAMES PÚCHOV
Tandemy [18] Petr Pospíšil Tomáš Minařík CZE 1981 Kašava Valachbajk Cyklomira

start list 50km

start ~ 11:10:00 , all years of born , registered: 348 participants ( 329 of men, 19 of women) K zaplacení startovného je určený řádný termín termín 14. srpna 2014. Po tomto termínu není nárok na žádné triko Moravského bikemaratonu ani na další věci od sponzorů.

category # name state year team
Muži III [286] Reichert Miloš CZE 1944 Jizerské pekárny Team
Muži III [172] Heger Kurt CZE 1946 BBB Mohelnice
Muži III [ ] Majer Zdeněk CZE 1946 Olomouc
Muži III [138] Bráblík Rostislsv CZE 1947 Ostrava
Muži III [274] Petr Jan CZE 1949 ŠSPLK Štěpánov
Muži III [ ] Mikulka Josef CZE 1949 Šumperk
Muži III [233] Lichnovský Stanislav CZE 1950 Rožnov pod Radhoštěm
Muži III [352] Zelený Pavel CZE 1950 Boskovice
Muži III [363] Tovkach Mikhail UKR 1951 Ukraina Svetlovodsk
Muži III [131] Barnišin Karel CZE 1951 Jizerské pekárny
Muži III [369] Valouch Jaroslav CZE 1953 SK Salith-Sumtex
Muži III [306] Šafář Miroslav CZE 1953 ZVOLE
Muži III [379] Všetička Zdeněk CZE 1953 SKP OLOMOUC
Muži III [358] Bažant Zdeněk CZE 1953 Olomouc
Muži III [204] Keprt Jan CZE 1954 Nadoraz Zábřeh
Muži III [242] Máhrla Jan CZE 1954 Diamant
Muži III [141] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
Muži II [349] Zavadil Jiří CZE 1955 Pekárna Lomná Frenštát pod Radhoštěm
Muži II [196] Jirásko Zdeněk CZE 1955 Mohelnice
Muži II [394] Keller Libor CZE 1955 Cbase
Muži II [240] Lysý Rostislav CZE 1955 Rostislav Lysy
Muži II [388] Kutňák Ota CZE 1956
Muži II [280] Pomp Jaroslav CZE 1956 United Bakeries
Muži II [163] fucik zenek CZE 1956 delta real
Ženy [124] Krčmová Ludmila CZE 1957 Holešov
Muži II [113] Šrot Jan CZE 1957 Rájec
Muži II [225] Kubíček Bohumil CZE 1957 Litomyšl
Muži II [122] Vychodil Lubomír CZE 1957 cykloteam KOLARNA
Muži II [387] Formánek Petr CZE 1958 Hulín
Muži II [353] Zeman Jaroslav CZE 1958 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Muži II [234] Lipavský Miroslav CZE 1958 PFAHNL
Muži II [383] Strašil Pavel USA 1959 Carib Yacht Sailing
Muži II [235] Lisa Otto CZE 1959 Orrero
Muži II [395] Salač Petr CZE 1959 Zlín
Muži II [359] Neset Vladimír CZE 1959 IN-LIFE cycling team
Muži II [190] janda ivan CZE 1959 Schenker DB Team
Muži II [ ] Knittel Jan CZE 1959 Náchod
Muži II [290] Rumplík Jaromír CZE 1959 United Bakeries
Muži II [ ] Javora Evžen CZE 1959 ZAMBICOS ZLÍN
Muži II [178] Holub Marek CZE 1959 Omega CZ - Čechy
Muži II [386] Navrátil Luděk CZE 1960 Přerov
Muži II [253] Mihulka Stanislav CZE 1960 BAFUNARI PEKARI
Muži II [333] václavík miloslav CZE 1960 hranice
Muži II [368] Marada Josef CZE 1960 Jestřebí
Muži II [368] Marada Josef CZE 1960 Jestřebí
Muži II [282] Pospíšil Aleš CZE 1960 Brno
Muži II [258] Musil Petr CZE 1960 Multi-Team
Muži II [182] Hrazdílek Alois CZE 1960 CK Kolík Hoby Bohumín
Muži II [550] Machalický Milan CZE 1961 Cycloracing team Olomouc
Ženy [350] Zavadilová Drahoslava CZE 1961 MTB Ondřejník
Muži II [597] Moudrý Karel CZE 1962
Muži II [327] Trpělka Libor CZE 1962 Omega CZ - Morava
Muži II [222] Křeček Miroslav CZE 1962 KOB Prostějov
Muži II [300] Sláma Richard CZE 1962 PBV MTB Team Brno
Muži II [361] Tělupil Josef CZE 1962 manželka
Muži II [ ] Schindler Zbyněk CZE 1962 Opava
Muži II [251] Matějičný Josef CZE 1962 Nový Jičín
Muži II [573] Otepka Igor CZE 1963
Muži II [256] Pavel Michálek Václav Morozov CZE 1963 AGRO 21
Muži II [370] Krňávek Petr CZE 1963 Emílio sport
Muži II [211] Kolář Rudolf CZE 1963 A team NOVO Bruntál
Muži II [281] Pospíšil Radek CZE 1963 Omega CZ - Morava
Muži II [396] Plachý Jiří CZE 1963 Zlín-Malenovice
Muži II [153] Doležal Rudolf CZE 1963 Cyklomorava
Muži II [154] Dovrtěl Zdeněk CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Muži II [544] Polách Milan CZE 1964 Postřelmov
Muži II [188] Chudý Jindřich CZE 1964 Česká Třebová
Muži II [239] Liškutín Vít CZE 1964 DOLP BIKE Team
Muži II [351] Závrbský Ladislav CZE 1964 CYKLO ŽOPY
Muži II [270] Pavelek Jaromír CZE 1964 MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA
Muži II [ ] Ondráček Libor CZE 1964 KOLARNA TEAM
Muži II [398] Ondráček Libor CZE 1964 Olomouc
Muži II [291] Rusina Milan SVK 1964 R-bike
Muži II [ ] Kádek László SVK 1964 MaMa-Trek Komárno
Muži I [309] Šincl Jiří CZE 1965 Stevens bikes-Emilio sport
Muži I [227] Kučera Petr CZE 1965 Nezmar
Muži I [268] Palich Zbyněk CZE 1965 Omega CZ - Čechy
Muži I [331] Uvízl Karel CZE 1965 SDH Leština
Muži I [241] Macášek Igor CZE 1966 Omega CZ - Čechy
Muži I [266] Neumann Milan CZE 1966 Cirlibaba
Muži I [244] Maixner Jaroslav CZE 1966 Lanškroun
Muži I [311] Škrach Roman CZE 1966 United Bakeries
Muži I [578] Fabián Zdeněk CZE 1966 Vysoké Mýto
Ženy [579] Chlubnová Lenka CZE 1967 Olomouc
Muži I [380] Vybíral Rudolf CZE 1967 La Lorraine
Muži I [348] Zapetal Miroslav CZE 1967 Mohelnice
Muži I [320] Švercl Martin CZE 1967 Česká Třebová
Muži I [322] Talík Petr CZE 1967 Olomouc, Nemilany
Muži I [330] Unzeitig Ladislav CZE 1967 UNO Flock
Muži I [ ] Volek Pavel CZE 1967 Zábřeh
Muži I [160] Frank Milan CZE 1967 Cykloklub Morava
Muži I [357] Žovinec Milan CZE 1968 Vemblődi Uničov
Muži I [185] Hybl Jaromír CZE 1968 Nezmar
Muži I [140] Buček Petr CZE 1968 NOVATOP - LAPIERRE
Muži I [344] Voldán Jiří CZE 1968 DAKO Hodonín
Muži I [381] Podešva Miroslav CZE 1968 Medlov
Muži I [236] Liška Vlastimil CZE 1968 Model Bike Team
Muži I [551] Tutsch Václav CZE 1969 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži I [245] Malec Jiří CZE 1969 Zábřeh
Muži I [303] Sovadina Petr CZE 1969 CYKLO ŽOPY
Muži I [299] Sláma Martin CZE 1969 Omega CZ - Čechy
Muži I [341] Veselský Martin CZE 1969 MTB ZZN HP Team Žďár nad Sázavou
Muži I [263] Nejezchleba Pavel CZE 1969 Zeelandia spol. s r.o.
Muži I [329] Uherka Vlastimil CZE 1969 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [337] Vašek Roman CZE 1969 Zeelandia
Muži I [553] Zmeškal Robert CZE 1970 Křtomil
Muži I [176] Holanik Jan CZE 1970 Brušperk
Muži I [265] Nesporý Jan CZE 1970 SK Nadoraz
Muži I [136] Borák Kamil CZE 1970 Zábřeh
Muži I [332] Václavek Jaroslav CZE 1970 RODAK
Muži I [117] Krč Tomáš CZE 1970 Bike Prestige
Muži I [161] Fréhar Libor CZE 1970 Klopina
Muži I [187] Chovanec Juraj CZE 1970 LESNICE
Muži I [324] Tomášek Michal CZE 1970 Credo team
Muži I [165] Galuszka Miroslav CZE 1970 ONO to jede
Muži I [134] Blechovský Martin CZE 1970 Karviná - Ráj
Muži I [155] Dušek Ladislav CZE 1970 Jizerské pekárny Team
Muži I [135] Boček Vítězslav CZE 1970 Nábytkové studio Lazecký
Muži I [159] Faltys Milan CZE 1970 United Bakeries
Muži I [276] Pilát Petr CZE 1970 Praha 5
Muži I [255] Mlíka Petr CZE 1970 United Bakeries
Ženy [230] Lacinová Olga CZE 1971 Praha 3
Muži I [142] Ceral Tomáš CZE 1971 Vemblödi Uničov
Muži I [183] Hruška Tomáš CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži I [552] Šesták Radim CZE 1971 A team NOVO Bruntál
Muži I [219] Kraina Tomáš CZE 1971 Bystrovany
Muži I [372] Doležal Peter CZE 1972
Muži I [171] Harlender Michal CZE 1972 Cykloteam Kolárna
Muži I [275] Petrovský Marek CZE 1972 Loupežníci
Muži I [158] Engel Marek CZE 1972 Diamant
Muži I [307] Šalmík Pavel CZE 1972 DuKo Rýmařov
Muži I [175] Hodulík Libor CZE 1972 onotojede
Muži I [310] Šindler Zbyněk CZE 1972 Červená jahoda
Muži I [166] Gerhard Tomáš CZE 1972 Duko Rýmařov
Muži I [345] Vondra Radek CZE 1972 Praha 9
Muži I [302] Smrčka Jiří CZE 1972 Šumperk
Muži I [279] Polách Jiří CZE 1972 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži I [156] Dvořák Tomáš CZE 1972 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži I [323] Tichý Petr CZE 1972 Kunčice pod On.
Muži I [184] Hudec Petr CZE 1973 Litovel
Muži I [213] Konig Radek CZE 1973
Ženy [545] Karafiátová Svatava CZE 1973 Nilfisk ALTO pro cycling
Muži I [123] Lepka Tomáš CZE 1973 Hrabová
Muži I [212] Koňárek Petr CZE 1973 Bike Rýmařov
Muži I [355] zita libor CZE 1973 KN PROJECT
Muži I [180] Horka Jozef CZE 1973 Oslavany
Muži I [547] Gold Tomas CZE 1973 Goldys MTB
Muži I [250] Mašek Jan CZE 1973 Brno
Muži I [297] Semirád Pavel CZE 1973 Lyžaři Libchavy
Muži I [347] Vyležík Stanislav CZE 1973 červena jahoda
Muži I [201] Kašpárek Tomáš CZE 1973 Prostějov - Vrahovice
Muži I [261] Nečas Miroslav CZE 1974 Olomouc
Muži I [199] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži I [199] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži I [170] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži I [170] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Ženy [139] Brostíková Jana CZE 1974 Bohdíkov
Muži I [149] Daul Tomáš CZE 1974 Tomas Daul GOLF academy KOŘENEC
Muži I [301] Smolák Vojtěch CZE 1974 Tungaloy Czech s.r.o.
Muži I [ ] Hrdý Milan CZE 1974 Bořitov
Muži I [ ] Havela Josef CZE 1974 Kroměříž
Muži I [342] Veselý Jan CZE 1974 LeasePlan
Muži I [283] Pospìsil Miroslav CZE 1974 Mohelnice
Muži I [169] Gulyás Josef CZE 1974 CZ LOKO
Muži I [210] Kolář Vladimír CZE 1974 CT Hvozdná
Muži I [179] Holub Jan CZE 1974 Holoubci
Muži I [221] Krňávek Pavel CZE 1974 -
Muži I [365] Chalyi Dmitriy UKR 1975 Ukraina Svetlovodsk
Muži I [328] Trunečka Zbyněk CZE 1975 Bikesport team Mohelnice
Muži I [ ] Jílek Martin CZE 1975 Leština
Muži I [145] Čech Aleš CZE 1975 Model Bike Team
Muži I [137] Brablík Kamil CZE 1975 Omega CZ - Čechy
Muži I [293] Sadil Michal CZE 1975 Parapety RS
Muži I [162] Frélichovic Pavlíček CZE 1975 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [555] Hošek Miroslav CZE 1975 Olomouc
Muži I [278] Plhal Pavel CZE 1975 MP Engineering XC Team
Muži I [378] Hanzal Martin CZE 1976
Muži I [581] Kohút Erik CZE 1976 Přerov
Muži I [313] Šopík Vítězslav CZE 1976 DUKO Rýmařov
Muži I [269] Patrmánkovic Tomášek CZE 1976 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [390] Pivko David CZE 1976 Bystřice nad Pernštejnem
Muži I [203] Kejík Viktor CZE 1976 MIBO Bike Team
Muži I [314] Šotola Rostislav CZE 1976 Lesnice
Muži I [262] Nedopílek David CZE 1976 Bruntál
Muži I [205] Klestilů Ládíček CZE 1976 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [260] Navratil Viktor CZE 1976 Unicov
Muži I [346] Vrána Jiří CZE 1976 Znojmo
Muži I [316] Štancl Vlastimil CZE 1976 Stevens bikes-Emilio sport
Muži I [191] Jareš Martin CZE 1976 Jablonné nad Orlicí
Muži I [354] Zezula Tomáš CZE 1976 SFZ 2013
Muži I [377] Doseděl Marek CZE 1977
Muži I [164] Fux Jakub CZE 1977 Cyklosport Unite
Muži I [340] Veselík Petr CZE 1977 PFAHNL
Muži I [366] Ulmann Petr CZE 1977 Šumvald
Muži I [391] Navrátil Marek CZE 1977 Olomouc
Muži I [148] Dajč Miroslav CZE 1977 Hejnice
Muži I [101] Čmakal František CZE 1977 Cyklo Polách a syn
Muži I [ ] šimara petr CZE 1977 kroměříž
Muži I [249] Martinek Marek CZE 1977 Brno
Muži I [305] Svoboda Jiří CZE 1977 Sudkov
Muži I [ ] Skoda Miroslav CZE 1977 Pnovice
Muži I [194] Jašek Ondra CZE 1977 Atletika Zábřeh
Muži I [102] Palguta Roman CZE 1977 DeVoss Rychnov nad Kněžnou
Muži I [189] Jakubík Hynek CZE 1977 Zeelandia
Ženy [157] Eliášová Lenka CZE 1978 Bronec sport Liberec
Muži I [231] Lata Jiří CZE 1978 křelov
Muži I [186] Chlumecký Radek CZE 1978 Jizerské pekárny Team
Muži I [247] Maňásek Josef CZE 1978 Andělská Hora
Muži I [147] Černý Ondřej CZE 1978 SoteSport
Muži I [200] Kapoun Pavel CZE 1978 Jizerské pekárny
Muži I [168] Glogar Daniel CZE 1978 Mondelez
Muži I [1] Koukal Martin CZE 1978 KOUKEY Production
Muži I [393] Koutný Čestmír CZE 1978 SC Samotišky
Muži I [287] Rezek Martin CZE 1978 Namazané Šlapky
Ženy [218] Kovaříková Lenka CZE 1978 Holice
Muži I [24] Švec Luděk CZE 1978 Rýmařov
Muži I [206] Klír Jaroslav CZE 1978 Diamant
Muži I [119] Hajka Tomáš CZE 1979 Opava
Muži I [ ] Čabla Jiří CZE 1979 Otrokovice
Muži I [543] Zlamal Tomas CZE 1979 olomouc
Muži I [392] Štýbnar Petr CZE 1979 Olomouc
Muži I [285] Rada Michal CZE 1979 Zeelandia
Muži I [356] Zlámal Tomáš CZE 1979 Proxima
Muži I [271] Pavlík Josef CZE 1979 Fortex ski Moravský Beroun
Muži I [318] Štrobl Roman CZE 1979 Postřelmov
Muži I [243] Macháček Jiří CZE 1979 United Bakeries
Muži I [237] Liška Miroslav CZE 1979 United Bakeries
Muži I [400] Doležal Jan CZE 1979 Cyklo Klub Bendl
Muži I [334] Vala Denis CZE 1979 United Bakeries
Muži I [542] Mohila Tomáš CZE 1980 www.bikestyle.cz
Muži I [133] Bešta Libor CZE 1980 Zábřeh
Muži I [150] Dejdar Zdeněk CZE 1980 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži I [264] Nemrava Petr CZE 1980 SC Samotišky
Muži I [288] Richter David CZE 1980 Šumperk
Muži I [52] Novotný Petr CZE 1980 Kroměříž
Muži I [382] Kratochvíl Martin CZE 1981
Muži I [143] Cerny Vojtech CZE 1981 LeasePlan
Muži I [248] Martinák Milan CZE 1981 Břeclav
Muži I [193] Jarmar Radek CZE 1981 Zabřeh
Muži I [202] Kavrentzis Konstantin CZE 1981 Cyklo Polách a syn
Muži I [106] Škoda Marek CZE 1981 United Bakeries
Muži I [252] Matýsek Michal CZE 1981 Střelci Postřelmov
Muži I [216] Kovařík Libor CZE 1981 Cyklo Profi
Muži I [228] Kurka Radim CZE 1981 MEDIC-ASSIST Opava
Muži I [107] Lejska Martin CZE 1981 SPECIALIZED
Ženy [146] Černá Lenka CZE 1981 Sotesport
Muži I [ ] Duława Robert POL 1982 Strefa MTB Głuszyca
Muži I [384] Miřijovský Jakub CZE 1982 Olomouc
Muži I [272] Pelouch Petr CZE 1982 United Bakeries
Muži I [104] Liberda Milan CZE 1982 Olomouc
Muži I [224] Kubát Zdeněk CZE 1982 Bikecentrum Olomouc
Muži I [215] Kopečný Petr CZE 1982 Olomouc
Muži I [335] Valenta Michal CZE 1982 United Bakeries
Muži I [385] Vávra Aleš CZE 1982 ANAG Olomouc
Ženy [339] Večerková Jana CZE 1982 Zábřeh
Muži I [284] Přibyl Josef CZE 1982 Střelci Postřelmov
Muži I [541] Zatloukal Tomáš CZE 1983 Břidličná
Muži I [277] Plhák Jaroslav CZE 1983 CZ LOKO
Muži I [308] Šebesta tomáš CZE 1983 Střelci Postřelmov
Muži I [197] Jorda Radek CZE 1983 Olomouc
Muži I [273] Peška Pavel CZE 1983 Cbase
Muži I [289] Rosypal Josef CZE 1983 PFAHNL
Muži I [343] Vitešník Adam CZE 1983 Bike Sport Uničov
Muži I [546] Zálešák Boris CZE 1983 Olomouc
Muži I [125] Slouka Jiří CZE 1983 Blažovice
Muži I [121] Mikulecký Jiří CZE 1984 RCR BIKE TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ
Muži I [254] Minář Petr CZE 1984 Jedlí
Muži I [389] Hejl Dušan CZE 1984 Ski Police
Muži I [549] Válek Adam CZE 1984 Drásal Team Holešov
Muži I [120] Tomášek Jiří CZE 1985 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži I [229] Kurka Tomáš CZE 1985 Pustá Polom
Muži I [319] Šůstek Pavel CZE 1985 Namazané Šlapky
Ženy [ ] Horáková Lenka CZE 1985 Zábřeh
Muži I [298] Schenk Martin CZE 1985 Česká Třebová
Muži I [198] Kadlec Ondřej CZE 1985 Bikecentrum Olomouc
Muži I [362] Brachař Kamil CZE 1986 Troubelice
Muži I [585] Maitner Josef CZE 1986 Bikecentrum Olomouc
Muži I [374] Vepřek Martin CZE 1986 Leština
Muži I [267] Novák Jiří CZE 1987 United Bakeries
Muži I [217] Kovařík Tomáš CZE 1987 Rapotín
Muži I [167] Ginzl Martin CZE 1987 Omega CZ - Čechy
Muži I [151] Dolezal Frantisek CZE 1987 Újezd
Muži I [304] Sudolský Patrik CZE 1987 SEMIX
Muži I [556] Mikeska Ladislav CZE 1987 In-life cycling team
Muži I [105] Hének Petr CZE 1987 AK Drnovice
Muži I [360] Tělupil Martin CZE 1988 Zábřeh na Moravě
Muži I [257] Morozov Ondřej CZE 1988 Alimpek
Muži I [209] Kolář Ivo CZE 1988 Postřelmov
Muži I [220] Kramář Radim CZE 1988 United Bakeries
Muži I [214] Konvalinka Vojtěch CZE 1988 Charvatská Nová Ves
Ženy [259] Nádvorníková Eva CZE 1988 Vosa Čechovice
Muži I [295] Sedlák Lukáš CZE 1988 Smc Fort Usti nad Orlici
Muži I [576] Navrátil Tomáš CZE 1988 Bike Triatlon Morkovice
Muži I [174] Hladký Miroslav CZE 1988 CK Morava
Muži I [399] Váňa Pavel CZE 1988 Cyklo Kuřim
Muži I [ ] Tomášek Lukáš CZE 1988 BH Racing Team
Muži I [232] Lhotský Petr CZE 1988 SEMIX
Muži I [548] Brož Matěj CZE 1989
Muži I [118] Chiver Dima CZE 1989 Donetsk
Muži I [223] Křivohlávek David CZE 1989 GHOST Team
Muži I [115] Hojer Josef CZE 1989 Omega CZ - Čechy
Ženy [554] Veličková Monika CZE 1989 A team NOVO Bruntál
Muži I [312] Šolc Jan CZE 1989 Slatinice
Muži I [296] Sejk Lukáš CZE 1990 Omega CZ - Čechy
Muži I [575] Petříček Tomáš CZE 1990 BIKE TRIATLON MORKOVICE
Ženy [238] Lišková Michaela CZE 1990 Červená jahoda
Ženy [586] Pospíšilová Radka CZE 1990 Skialp Dolní Morava
Muži I [292] Říčný Matěj CZE 1990 SEMIX
Muži I [110] Kudláček Martin CZE 1991 CykloTeam Kudláček
Muži I [317] Štodt Jaromír CZE 1991 Šumperk
Muži I [338] Vašíček Petr CZE 1991 Credo team
Muži I [584] Talík Michal CZE 1991 Olomouc
Ženy [173] Hladká Darina CZE 1991 Cyklomorava
Muži I [ ] Grézl Martin CZE 1991 Nakriv
Muži I [177] Holsteens Tom BEL 1992 Neerpelt
Muži I [116] Večeř Martin CZE 1992 TNF Bike Team
Muži I [ ] Kádek László SVK 1992 MaMa-Trek Komárno
Muži I [195] Jílek Jakub CZE 1992 Cyklo Polách Šumperk
Muži I [126] Smékal Vojtěch CZE 1993 Drozdov
Muži I [364] Jedelský Jakub CZE 1993 Rohle
Muži I [ ] Babiánek David CZE 1993 IN-LIFE Cycling Team
Muži I [108] Závrbský Ladislav CZE 1993 UPOL FTK
Muži I [103] Dovrtěl David CZE 1993 CYKLO ŽOPY
Muži I [ ] Sázel Patrik CZE 1993 Přikazy
Muži I [574] Hilšer Miroslav CZE 1994 Cykloteam kolárna
Muži I [144] Cimburek Michal CZE 1994 HSK - cycling team
Muži I [246] Malec Tomáš CZE 1994 Zábřeh
Muži I [321] Švercl Jr. Martin CZE 1994 Česká Třebová
Muži I [294] Salaquarda Jan CZE 1994 PFAHNL
Muži I [114] Adámek Ondřej CZE 1994 Omega CZ-Morava
Muži I [207] Kočí Filip CZE 1995 Křelov - Břuchotín
Muži I [582] Hirner Tomáš CZE 1995 NOVATOP LAPIERRE
Junioři [371] Dulaj Jan CZE 1996 Moravská Třebová
Junioři [397] Zedník Vítězslav CZE 1996 Velké Hoštice
Junioři [580] Fabián Tomáš CZE 1996 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Junioři [181] Hotový Michal CZE 1996 Cyklo Polách a syn
Juniorky [373] Rotterová Aneta CZE 1996 SKP duha lanškroun
Junioři [583] Pietroň Jan CZE 1996 Bike Sport servis Opava
Junioři [109] Horák Filip CZE 1996 Bikesport Team Mohelnice
Junioři [192] Jarma Ctirad CZE 1997 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Juniorky [325] Tomášková Kateřina CZE 1997 Credo team
Junioři [132] Bednarský Vojtěch CZE 1997 TNF bike team
Junioři [315] Šotola Patrik CZE 1997 PRESTIGE CYCLING TEAM
Junioři [111] Bittner Ondřej CZE 1997 Red Point Racing
Junioři [112] Hejtmánek Marek CZE 1997 SPORTON ŠUMPERK
Juniorky [577] Knapkova Denisa CZE 1998 Superior riders team
Junioři [336] Valigura Jiří CZE 1998 Uničov
Junioři [326] Trojan Leoš CZE 1998 Okříšky

start list 30km

start ~ 11:19:00 , all years of born , registered: 135 participants ( 92 of men, 43 of women) Trať 30km je určena pouze pro ženy a dorost. TouristOpen je pro doprovod dětí a pro ty, kteří to chtějí jen zkusit, bez vyhlášení vysledků, pouze s měřením času - startovné 250,- Kč do 14. 8. 2013, po tomto termínu 350,- Kč bez nároku na pamětní předměty Startovné pro TouristOpen je do 14.8. 150,- potom 250,- Kč. K zaplacení startovného je určený řádný termín termín 14. srpna 2014. Po tomto termínu není nárok na žádné triko Moravského bikemaratonu ani na další věci od sponzorů.

category # name state year team
TouristOpen [467] Riedl Václav CZE 1939 CK Morava Leština
TouristOpen [441] Horelová Jitka CZE 1952 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [440] Horel Alois CZE 1953 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [464] Plachý Lubor CZE 1955 Certas
TouristOpen [417] bencur ondrej SVK 1956 dolny kubin
TouristOpen [510] Tomečková Dagmar CZE 1957 Holešov
TouristOpen [454] Ľuboš Kusý SVK 1959 OMEGA
TouristOpen [444] Hvožda Vladimír CZE 1960 Dolní Lhota u Luhačovic
TouristOpen [445] Ištván Peter SVK 1961 027 54 Veličná
TouristOpen [ ] petřík ivan CZE 1962 Silný team Uničov
TouristOpen [433] Hašek Pavel CZE 1964 Mohelnice
TouristOpen [524] Ladislav Šin CZE 1964 Zábřeh na Moravě
TouristOpen [536] Vašek Jiří CZE 1965 Valašský kondor
TouristOpen [487] Urbanová Hana CZE 1965 Jizerské pekárny Team
TouristOpen [466] Riedl Petr CZE 1966 Dukla CHromeč
TouristOpen [418] Bittner Pavel CZE 1966 Šumperk
TouristOpen [456] Macášková Simona CZE 1966 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [526] Kupský Aleš CZE 1967 Moravské Bránčice
TouristOpen [494] Zátopek Karel CZE 1968 Novatop
TouristOpen [426] Elmerová Marta CZE 1968 Praha 5
TouristOpen [499] Jáně Vladimír CZE 1968 Bludov
TouristOpen [479] Štěpánek Arnošt CZE 1968 www.Fit-Fair.cz
TouristOpen [425] Drlík Radomír CZE 1969 Eminent-ATC biketeam Šumperk
TouristOpen [438] Horáček Martin CZE 1969 Česká Třebová
TouristOpen [448] Kliková Dana CZE 1970 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [405] Sovadinová Soňa CZE 1970 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [592] Havelka Roman CZE 1971 Zábřech na Moravě
TouristOpen [449] Kotas František CZE 1971 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [515] Seidl Libor CZE 1971 Cyklo team Kolárna
TouristOpen [457] Macek Kamil CZE 1972 Cirlibaba
TouristOpen [32] Bureš Tomáš CZE 1972 Cyklomorava
TouristOpen [423] Černý Lubomír CZE 1973 Rapotín
TouristOpen [434] Hejhalová Lenka CZE 1973 SEMIX
TouristOpen [511] Sonntag Robert CZE 1973 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [442] Hotová Lenka CZE 1973 Cyklo Polách a syn
TouristOpen [431] Harlenderová Jitka CZE 1974 Cykloteam Kolárna
TouristOpen [483] Zetocha Petr CZE 1975 Tři šneci
TouristOpen [ ] Matura Pavel CZE 1975 Tři šneci
TouristOpen [476] Svoboda Marian CZE 1976 UNIKOVO MTB TEAM
TouristOpen [459] Matěj Petr CZE 1976 Tři šneci
TouristOpen [465] Reková Gabriela CZE 1976 Ostrava - Poruba
TouristOpen [447] kašpar martin CZE 1976 Tři šneci
TouristOpen [403] Jansa Petr CZE 1976 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
TouristOpen [ ] Staněk Karel CZE 1976 Tršice
TouristOpen [419] Brablíková Drahoslava CZE 1976 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [471] Soldán Tomáš CZE 1977 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [430] Haratek Tomáš CZE 1977 NAMAZANÉ ŠLAPKY
TouristOpen [481] Štěpková Jana CZE 1977 Újezd u Brna
TouristOpen [482] Švéda Luděk CZE 1978 Tři šneci
TouristOpen [420] Březina Josef CZE 1978 Tři šneci
TouristOpen [594] Vlasák Roman CZE 1979 Nový Jičín
TouristOpen [490] Velková Ivana CZE 1979 United Bakeries
TouristOpen [478] Svobodová Eva CZE 1980 Žamberk
TouristOpen [529] Kalinin Konstyantyn UKR 1981 Ukraina Svetlovodsk
TouristOpen [428] Friedel Tomáš CZE 1981 LeasePlan
TouristOpen [435] Hetflajš Jiří CZE 1981 Tři šneci
TouristOpen [439] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam
TouristOpen [ ] Poljak Michal SVK 1982 Bratislava
TouristOpen [533] Wittnerová Bronislava CZE 1983 Short bike academy Opletal
TouristOpen [528] Kalinina Olena UKR 1984 Ukraina Svetlovodsk
TouristOpen [432] Hašek Lukáš CZE 1984 Úsov
TouristOpen [519] Frenclová Šárka CZE 1985 Police nad Metují
TouristOpen [463] Pavlenka Dušan CZE 1985 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [484] Tomek Jan CZE 1985 Cyklomorava
TouristOpen [446] Jandová Markéta CZE 1986 Schenker DB Team
TouristOpen [226] Kuča Tomáš CZE 1986 Ostrava
TouristOpen [208] Kolajová Kristýna CZE 1988 Veselí nad Moravou
TouristOpen [472] Soldánová Kateřina CZE 1988 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [422] Culková Jana CZE 1988 Zeelandia
TouristOpen [455] Macášková Martina CZE 1989 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [453] Kvasová Lívia CZE 1989 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [ ] Frencl Martin CZE 1990 Pitrs bikes
TouristOpen [492] Jašková Romana CZE 1990 Atletika Zábřeh
TouristOpen [485] Trojáková Martina CZE 1990 Extreme Obstacle Runners
TouristOpen [424] Dovrtělová Michaela CZE 1991 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [474] Studénka Jan CZE 1991 Cyklomorava
TouristOpen [493] Zapletal Jan CZE 1991 Cirlibaba
TouristOpen [ ] Wisniewski Wojciech POL 1993 Polsko
TouristOpen [535] Wiśniewski Wojciech POL 1993 Orbea Racing Team
TouristOpen [527] Pšenička Jiří CZE 1994 DD Zábřeh
TouristOpen [462] Nitková Lucie CZE 1994 Staré Město
TouristOpen [595] Nádvorníková Jana CZE 1994 Vosa Čechovice
TouristOpen [452] Kuklová Martina CZE 1994 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [429] Habigerová Radka CZE 1995 Cyklo Polách Šumperk
TouristOpen [473] Sovadina Martin CZE 1995 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [460] Mrázková Lucie CZE 1995 Holešov
TouristOpen [500] Jáně Lukáš CZE 1995 Šumperk
TouristOpen [486] Trunečka Zbyněk CZE 1996 Zábřeh
TouristOpen [416] Bednarská Veronika CZE 1997 Cyklomorava
TouristOpen [406] Václavek Martin CZE 1998 Nemile
StaršíŽáci [376] Malínek Lukáš CZE 1999 Šumperk
StaršíŽačky [458] Macková Barbora CZE 1999 TNF bike team
StaršíŽačky [593] Knausová Anežka CZE 1999 NOVATOP LAPIERRE
StaršíŽáci [498] Bárta Tomáš CZE 1999 Stevens Bike Emilio Sport
StaršíŽáci [530] Chalyi Konstantyn UKR 1999 Ukraina Svetlovodsk
StaršíŽáci [401] Jílek Ondřej CZE 1999 Cyklo Polách Šumperk
StaršíŽáci [461] Musílek Tomáš CZE 1999 Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor)
StaršíŽačky [488] Vaculíková Andrea CZE 1999 Loučná nad Desnou
StaršíŽáci [402] Jansa Dominik CZE 1999 Moravská Třebová
StaršíŽáci [427] Formánek Adam CZE 1999 TUFO CZ OTROKOVICE
StaršíŽáci [596] Poljak Vojtěch CZE 2000 Třebovice
StaršíŽačky [521] Hájková Markéta CZE 2000 SKP Duha Lanškroun
StaršíŽáci [522] Rotter ml. Michal CZE 2000 Třebařov
StaršíŽáci [532] Svízela Tomáš CZE 2000 Kroměříž
StaršíŽačky [534] Pavelková Klára CZE 2000 Slavkov u Opavy
StaršíŽáci [523] Andrle David CZE 2000 Elkov Author junior team
StaršíŽačky [451] kralikova zuzana CZE 2001 4 EVER CYKLO BULIS
StaršíŽačky [443] Hotová Pavla CZE 2001 Postřelmov
StaršíŽáci [404] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
StaršíŽáci [516] Seidl Martin CZE 2001 Bikesport Team Mohelnice
StaršíŽačky [514] Seidlová Monika CZE 2001 short bike academy opletal
StaršíŽáci [468] Sadil Jiří CZE 2001 Parapety RS
StaršíŽačky [450] Kotasová Beatrice CZE 2001 CYKLO ŽOPY
MladšíŽaci [591] Pietroň Filip CZE 2002 Opava
MladšíŽaci [509] Zubatý Adam CZE 2002 SC Samotišky
MladšíŽaci [509] Zubatý Adam CZE 2002 SC Samotišky
MladšíŽaci [ ] Pěnkava Jakub CZE 2002 SC Samotíšky
MladšíŽaci [513] Zatloukal Jan CZE 2002 Nutrend Specialized
MladšíŽaci [421] Bureš Štěpán CZE 2003 Cyklomorava
MladšíŽaci [475] Svoboda Marian CZE 2003 UNIKOVO MTB TEAM
MladšíŽačky [497] Bártová Gabriela CZE 2003 SKC TUFO Prostějov
MladšíŽaci [470] Smolák Bedřich CZE 2003 Rybníky Lanškroun
MladšíŽačky [480] Štěpánková Lydie CZE 2003 TOYOTA Dolák MTB
Předžáci [525] Kupský Michal CZE 2004 Dolní Kounice
Předžáci [520] Pěnkava Jakub CZE 2004 SC Samotišky
Předžáci [512] Mráz Daniel CZE 2004 TJ UNIČOV
Předžáci [437] Holub Alfréd CZE 2004 Omega CZ - Čechy
Předžáci [469] Sklenařík Michal CZE 2004 Fryšták
Předžáci [ ] Matura Pavel CZE 2004 Tři šneci
Předžáci [436] Holub Gabriel CZE 2006 Omega CZ - Čechy
Předžáci [518] Frencl Dominik CZE 2007 Pitrs bikes
Předžáci [477] Svoboda Marcel CZE 2007 UNIKOVO MTB TEAM
Předžáci [ ] Haluzik Martin CZE 2007 KOLARNA TEAM
Předžáci [508] Haluzík Martin CZE 2007 Olomouc
Předžáci [517] Frencl Patrik CZE 2008 Jaroslav Kulhavy Cycling Team

start list 30km LEASEPLANE - elektrokola

start ~ 11:19:00 , all years of born , registered: 7 participants ( 5 of men, 2 of women) nově zařazená kategorie ekola (kola s pomocným elektrickým pohonem) ve společné kategorii mužů a žen bez rozdílu věku, hlavním sponzorem této kategorie je firma LeasePlan K zaplacení startovného je určený řádný termín termín 14. srpna 2014. Po tomto termínu není nárok na žádné triko Moravského bikemaratonu ani na další věci od sponzorů.

category # name state year team
TouristOpen [605] Šimon Miroslav CZE 1952 LeasePlanu
TouristOpen [601] Bartovič Emil CZE 1967 LeasePlan
TouristOpen [606] VYSKOČIL ANTONÍN CZE 1971 PETROVICE
TouristOpen [604] Jesenský Vladan CZE 1971 LeasePlan
TouristOpen [603] Jeřábek Libor CZE 1978 Třebíč
TouristOpen [489] Věchetová Simona CZE 1984 Beroun
StaršíŽačky [602] Elmerová Nikola CZE 1999 Praha 5