MTB Tour České Středohoří

2016-09-25 Litoměřice

archiv

announcement

registration

start list

results

75km total: 130, men : 123, women: 7, LM2: 16, LM3: 41, LM4: 46, LM5: 20, LW: 7 [html] [pdf]
45km total: 215, men : 195, women: 20, MM1: 11, MM2: 21, MM3: 65, MM4: 69, MM5: 29, MW: 20 [html] [pdf]
8km total: 69, men : 38, women: 31, kluci do 5: 4, kluci 6-8: 18, kluci 9-12: 10, dorci 13-14: 0, junioři: 3, M: 3, holky do 5: 4, holky 6-8: 14, holky 9-12: 8, dorky 13-14: 0, juniorky: 1, W: 4 [html] [pdf]

start list 75km

start ~ 09:06:20 , all years of born , registered: 130 participants ( 123 of men, 7 of women)

category # name state year team
LM5 [497] Hummitzsch Stephan CZE 1953 Rocky Team Dresden
LM5 [527] Hrubý Jaroslav CZE 1955 KL Sport Most
LM5 [423] Kodys Petr CZE 1955 Pekařství KO HA
LM5 [440] Stuchlý Vladimír CZE 1956 -
LM5 [529] Pilný Luděk CZE 1957 Praha 6
LM5 [515] Svoboda Petr CZE 1960 6.patro
LM5 [519] Kraus Vladimír CZE 1960 jasipbike
LM5 [478] Vopat Milan CZE 1961 Pro-Corde
LM5 [443] Široký Roman CZE 1962 Reality Siroky
LM5 [502] Hubáček Libor CZE 1962 Praha 5
LM5 [524] Krob Zdeněk CZE 1963 Bike -point Roudnice n.L.
LM5 [417] Jambor Luděk CZE 1963 Alltraining.cz
LM5 [412] Hajný Svatoslav CZE 1963 CykloTrenink.com
LM5 [471] Pardubický Libor CZE 1963 Litoměřice
LM5 [403] Bér Milan CZE 1963 Biketeam Litoměřice
LM5 [508] Ščučka Radek CZE 1964 Ski Paudera
LW [426] Lovětínská Silva CZE 1964 Rakovník
LM5 [458] Hejna Petr CZE 1964 PUR Izolace Litoměřice
LM5 [492] Pechar Bob CZE 1966 Bike-Point Roudnice nad Labem
LM5 [461] Jírů Jan CZE 1966 Trenér psů.cz
LM5 [472] Pechar Bob CZE 1966 BIKE POINT Roudnice n.L.
LM4 [402] Beneš Jiří CZE 1967 Jenčice
LM4 [496] Polcar Petr CZE 1968 originalky.cz
LM4 [506] Štěrba Roman CZE 1968 CK Lovosice
LM4 [437] Rous Přemysl CZE 1968 KRK Litoměřice
LM4 [435] Pšenička Ondřej CZE 1968 CK Lovosice
LM4 [459] Henzl Pavel CZE 1969 Cklo city
LM4 [485] Knedlík Pavel CZE 1970 Ústí nad Labem
LM4 [482] Kvičera Petr CZE 1970 KRK Litoměřice
LM4 [449] Vilikus Jan CZE 1970 Děčín
LM4 [475] Sirowatka Radek CZE 1971 Štětí
LM4 [464] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
LM4 [419] Jarolímek Jan CZE 1971 Regal bike Teplice
LM4 [441] Šafář Ondřej CZE 1971 HKF Litoměřice
LM4 [504] Pražák Petr CZE 1971 Reynholm Industries
LM4 [516] Kopecký Václav CZE 1972 Litoměřice
LM4 [507] Sunkovský Miroslav CZE 1972 Sunsetbike
LM4 [446] Trux Miloš CZE 1972 Bike-point Roudnice n/L
LM4 [413] Hejhal Marek CZE 1972 KRK Litoměřice
LM4 [450] Zinga Kamil CZE 1972 BTT Libochovice
LM4 [447] Vavruška Jiří CZE 1972 Sella Bike
LM4 [468] Mička Martin CZE 1972 Praha - Horni Pocernice
LM4 [408] Dvořák Martin CZE 1972 SKJ Žatec
LM4 [498] Foud Vladimír CZE 1973 TCMH
LM4 [523] Hřebinka Marek CZE 1973 BTT Libochovice
LM4 [522] Krob Lukáš CZE 1973 BTT Libochovice
LM4 [405] Bušek Marek CZE 1973 BTT Libochovice
LM4 [466] Kuntoš Jiří CZE 1973 Drakun
LM4 [510] Gaaloul Adnene CZE 1974 Noutonice
LM4 [486] Kozák Dušan CZE 1974 KRK Litoměřice
LM4 [505] Mejta Jaroslav CZE 1974 CK Lovosice
LM4 [457] Granát VLÁĎA CZE 1974 MWR empty legs
LM4 [473] Pokorný Martin CZE 1974 grafik-kvalitne.cz
LM4 [500] Novotný Robert CZE 1974 Canyon Topeak
LM4 [460] Horak Miroslav CZE 1974 Čelákovice
LM4 [421] Jiskra Marek CZE 1974 Sella Bike Litoměřice
LM4 [416] Hraběta Miroslav CZE 1974 Roudnice nad Labem
LM4 [499] Vokoun Jan CZE 1974 KL sport Most
LM4 [444] Šnaidauf Roman CZE 1974 Mountain Riders Velemín
LM4 [521] Krob Ondřej CZE 1975 BTT Libochovice
LM4 [445] Talpa Martin CZE 1975 Sella bike
LM4 [434] Pressl Dušan CZE 1975 Haven team
LW [493] Křížková Jaroslava CZE 1976 Pohořany
LM4 [503] Peter Tomáš CZE 1976 Paul Mitchell
LM4 [528] Říha Pavel CZE 1976 BTT Libochovice
LM4 [456] Ehrlich Václav CZE 1976 Skipaudera
LM4 [431] Novák Aleš CZE 1976 Czech Tallboys
LM4 [436] Rajnis Vlastimil CZE 1976 Velemín
LM3 [483] Beran Michal CZE 1977 Nevim woe
LM3 [518] Gaube Jan CZE 1977 BTT Libochovice
LW [414] Hnátková Nataša CZE 1977 Akrocycling team
LM3 [401] Bartošek Jan CZE 1977 Nevim woe
LM3 [465] Krejný Kamil CZE 1977 Haven team
LM3 [495] Kalina Josef CZE 1978 MADAJ TEAM
LM3 [430] Novák Milan CZE 1978 Mountain Riders Velemín
LM3 [428] Mansfeld Jiří CZE 1978 Mšeno
LM3 [491] Sochor David CZE 1979 Brandýs nad Labem
LM3 [484] Hammer Zdeněk CZE 1979 LTM
LM3 [463] Koubek Michal CZE 1979 SKP Sever Teplice
LM3 [451] Baslík Radek CZE 1979 Ruda
LM3 [509] Šulek Josef CZE 1979 Hříškov
LM3 [442] Šálek David CZE 1979 Sport team Brozany
LM3 [432] Polehnak Vit CZE 1979 Duchcov
LM3 [501] Hynek Kristian CZE 1980 Topeak Ergon racing Team
LM3 [429] Martykán Petr CZE 1980 -
LM3 [469] Novotný Aleš CZE 1980 Olomoucký cyklistický klub
LM3 [439] SOJÁK Tomáš CZE 1980 Koloshop Team
LM3 [407] Čuchal Petr CZE 1980 MMB třebenice
LM3 [494] Macháček Vítězslav CZE 1981 Eurooil
LM3 [520] Průcha Jan CZE 1981 BTT Libochovice
LM3 [490] Doucha Aleš CZE 1982 -
LW [511] Švarcová Hana CZE 1982 Praha
LM3 [418] Janda Petr CZE 1982 Komikoni
LM3 [467] Kváš Josef CZE 1982 Pepé Lovosice
LM3 [454] Bradáč Jan CZE 1982 CK Slavoj Terezín
LM3 [404] Bureš Jan CZE 1982 CK SLAVOJ TEREZÍN-CYKLO CITY
LM3 [489] Beer Jiří CZE 1983 Roudnice nad Labem
LM3 [433] Pospíšil Luboš CZE 1983 CK Slavoj Terezín
LM3 [415] Horáček Zdeněk CZE 1983 CK Kolokrám
LM3 [420] Jílek Pavel CZE 1984 Plzeň
LM3 [425] Liška Jan CZE 1984 Brno
LM3 [517] Novák Jan CZE 1985 Cyklo Erben
LM3 [487] Tlustý Pavel CZE 1985 Sport Team Brozany
LM3 [427] Malý Lukáš CZE 1985 Bike-point Roudnice
LM3 [488] Bartůněk Jan CZE 1986 Brandýs nad Labem
LM3 [513] Paul Jan CZE 1986 Nilfisk pro cycling
LM3 [512] Kordík Tomáš CZE 1986 Praha Kamýk
LM3 [479] Voves Jakub CZE 1986 ST Jana Vovese
LM3 [410] grbavcic david CZE 1986 Roudnice nad Labem
LM3 [409] Fryček Martin CZE 1986 Plzeň
LM3 [474] Říha Zbyněk CZE 1986 BTT Libochovice
LW [514] Černochová Tereza CZE 1987 Praha 6
LM2 [525] Šašek Otakar CZE 1987 BTT Libochovice
LM2 [462] Jun Miroslav CZE 1987 Brno
LM2 [453] Berghauer Jan CZE 1987 Praha
LM2 [477] Vlachovský Michal CZE 1987 BSK racing
LM2 [470] Otta Jiří CZE 1987 Ottajii company 2015
LM2 [448] Vejvar Lukáš CZE 1988 Stark cycling team
LM2 [411] Hájek Alexander CZE 1988 Roudnice nad Labem
LM2 [526] Škramlík Ladislav CZE 1988 KL sport Most
LM2 [480] Wolf Jan CZE 1989 Regal bike
LM2 [600] Šilar Jakub CZE 1989 BIKESTRIKE - TREK
LM2 [452] Beránek Ladislav CZE 1990 Haven Team
LW [476] Škrabalová Petra CZE 1991 Ostrov
LW [322] Škrabalová Petra CZE 1991 Ostrov
LM2 [481] Zahálka Matěj CZE 1993 SKC TUFO Prostějov
LM2 [455] Cmunt Petr CZE 1996 Bitters Superior cyklofit team
LM2 [406] Cmunt Petr CZE 1996 Bitters Superior cyklofit team
LM2 [455] Cmunt Petr CZE 1996 Bitters Superior cyklofit team
LM2 [406] Cmunt Petr CZE 1996 Bitters Superior cyklofit team

start list 45km

start ~ 09:29:40 , all years of born , registered: 215 participants ( 195 of men, 20 of women)

category # name state year team
MM5 [328] Zelenák Dušan CZE 1950 Glassman TT Teplice
MM5 [282] Verner Milan CZE 1950 Bike Sport Ústí nad Labem
MM5 [374] Kolorenč Pavel CZE 1951 Děčín
MM5 [289] Zůček Jaroslav CZE 1956 Velké Březno
MM5 [247] Naprstek Miloš CZE 1956 centrum beseda
MM5 [283] Vlk Josef CZE 1958 50 boj Děčín
MM5 [354] Pavel Miroslav CZE 1959 Litvínov
MM5 [360] Ulahel Miroslav CZE 1959 Kolo shop Teplice
MM5 [263] Rokoš Jiří CZE 1959 Štětí
MM5 [262] Rikl Milan CZE 1960 Žitenická žihadla
MM5 [332] Prudič Radek CZE 1961 Žitenice
MM5 [280] Vejrosta Zdeněk CZE 1961 KČT - MTB Kralupy
MM5 [357] Holeček Pavel CZE 1961 SAZU.cz
MM5 [245] Mikeš Zdeněk CZE 1962 KL Sport Most
MM5 [270] Socha Václav CZE 1962 země nikoho
MM5 [395] Celerin Ivan CZE 1963 TML
MM5 [286] Zemler Václav CZE 1963 Nazdařbůh
MM5 [218] Havel Jiří CZE 1963 Pacinky FELT
MM5 [181] Kozler Pavel CZE 1964 Teplice
MM5 [225] Horyna Roman CZE 1964 Mýtina
MM5 [320] Slavík Jiří CZE 1964 Veslařský klub Děčín
MM5 [233] Krejčík Radomír CZE 1964 SKH Ústeckého kraje
MM5 [381] Špora Petr CZE 1964 Košťany
MM5 [312] Masopust Petr CZE 1964 Litoměřice
MW [281] Vejrostová Romana CZE 1965 KČT MTB Kralupy
MM5 [261] Pulchart František CZE 1965 Top ten Teplice
MM5 [333] Kodeš Jaroslav CZE 1965 Servind
MM5 [252] Noha Jaroslav CZE 1965 Hasiči Kladno
MM5 [349] Paták Václav CZE 1966 Bike -point Roudnice n.L.
MM5 [341] Živec Petr CZE 1966 Litoměřice
MM4 [358] Hučko Pavel CZE 1967 Nižbor
MM4 [343] Nykl Jiří CZE 1968 IZS
MM4 [388] Papík Jaromír CZE 1968 KCR Roudnice
MM4 [383] Varvařovský Miroslav CZE 1968 Alltraining.cz
MM4 [209] Černý Liboslav CZE 1968 -
MW [258] Prokopová Renata CZE 1968 50 BOJ DĚČÍN
MM4 [246] Musil Milan CZE 1968 Nová Ves nad Nisou
MM4 [188] Jícha Igor CZE 1969 Litoměřice
MM4 [384] Šesták Martin CZE 1969 Cyklotrenink.com
MM4 [205] Blaha Marek CZE 1969 Canyon Topeak Ergon Racing Team
MM4 [205] Blaha Marek CZE 1969 Canyon Topeak Ergon Racing Team
MM4 [294] Blaha Marek CZE 1969 Canyon Topeak Ergon Racing Team
MM4 [294] Blaha Marek CZE 1969 Canyon Topeak Ergon Racing Team
MM4 [304] hulín petr CZE 1969 monty team
MM4 [222] Horak Pavel CZE 1969 pacicka
MM4 [382] Říha Robert CZE 1969 Ráj kol kladno
MM4 [243] Měkota Martin CZE 1969 DC PANELÁK STARÁK
MM4 [329] ZEMAN PETR CZE 1969 Dubí-1
MM4 [348] Ceé Jiří CZE 1970 SK EDEN Litoměřice
MM4 [184] Kočí Vladislav CZE 1970 tým Horejsek
MM4 [377] Staněk Tomáš CZE 1970 BAKAKO Nová Paka
MM4 [393] Sudek Petr CZE 1970 Nová ves nad Nisou
MM4 [207] Bulva Pavel CZE 1970 50 BOJ DĚČÍN
MM4 [387] Němec Zdeněk CZE 1970 Bikepoint
MM4 [220] Hingar Milos CZE 1970 -
MM4 [279] Věchet Ladislav CZE 1970 Česká Lípa
MM4 [311] Martinec Pavel CZE 1970 Ski klub Přezletice
MM4 [394] Míček František CZE 1971 Winjay ISC Praha
MM4 [371] Vrbický Vít CZE 1971 Fitness Svět pod Palmovkou
MM4 [295] Černohorský Jan CZE 1971 -
MM4 [216] HÁJEK Jiří CZE 1971 CK 1967 Česká Kamenice, z.s.
MM4 [323] Šlapák Zdeněk CZE 1971 Chomutov
MM4 [256] Petrovič Ladislav CZE 1971 SKP Sever Teplice
MM4 [221] Horáček Pavel CZE 1971 Vědomice
MM4 [385] Tomášek Jaroslav CZE 1972 cyklotrenink.com
MM4 [250] Netík Ivo CZE 1972 Ústí nad Labem
MM4 [277] Urbánek Jiří CZE 1972 Ústí nad Labem
MM4 [232] Kozák Stanislav CZE 1972 Bikepoint Roudnice n/L
MM4 [235] Kvíz František CZE 1972 50 boj Děčín
MM4 [273] Šafařík Milan CZE 1972 Děčín
MM4 [344] Lavička Tomáš CZE 1973 Praha
MM4 [308] Křeček Vlastimil CZE 1973 Cyklo City Lovosice
MM4 [275] Šulc David CZE 1973 Dexter Cycling
MM4 [259] Ptáček Josef CZE 1973 Stark Cycling Team
MM4 [251] Neumann Miroslav CZE 1973 ASK Děčín
MM4 [274] Štěpán Petr CZE 1973 KOB Děčín
MM4 [314] Musil Jan CZE 1973 Nebeský jezdci Horní Police
MM4 [325] Vlasák Jiří CZE 1973 Sella Bike Team
MM4 [355] Bloch Filip CZE 1974 Litoměřice
MM4 [182] Pavlas Adam CZE 1974 SKP Sever Teplice
MM4 [190] Vaněk Radek CZE 1974 Gerhard Horejsek
MM4 [319] Sirovy Pavel CZE 1974 Mtb. Lapierre
MM4 [271] Stehlík Radim CZE 1974 SK Kronen - Labe
MM4 [202] Antoš Jan CZE 1974 Praha
MM4 [307] Kadleček František CZE 1974 bajker.eu
MM4 [189] Vilím Pavel CZE 1975 Litoměřice
MM4 [254] pavel kouba CZE 1975 nový bor
MM4 [398] Veselý Jan CZE 1975 Litoměřice
MM4 [361] Beneš Jiří CZE 1976 Koloshop Teplice
MM4 [399] Kalina Richard CZE 1976 Ráj kol kladno
MM4 [338] Ledvina Tomáš CZE 1976 Hasiči Polepy
MW [356] Miglová Gabriela CZE 1976 Litoměřice
MM4 [365] Rittich Pavel CZE 1976 Holubice
MM4 [378] Wágner Evžen CZE 1976 Budyně nad Ohří
MM4 [242] Matoušek Marcel CZE 1976 Bilina
MW [231] Kovaříková Magda CZE 1976 Bicykl Kříž team Ústí nad Labem
MM4 [239] Malínský Michal CZE 1976 Fitness Svět pod Palmovkou
MM4 [240] Martin Jakub CZE 1976 Praha 9
MM4 [213] Dykast Pavel CZE 1976 Lovosice
MM4 [313] Meiner Jiří CZE 1976 Praha 15
MM4 [229] Kalenda Josef CZE 1976 Chabařovice
MM4 [302] Hlom Tomáš CZE 1976 CK Přestavlky
MM3 [372] Ciprián Martin CZE 1977 Fun Bike Ústí nad Labem
MM3 [362] Franek Jan CZE 1977 Ústí nad Labem
MM3 [380] Svoboda Jaroslav CZE 1977 CK Přestavky
MM3 [248] Nehasil David CZE 1977 50 ti bojaři Děčín
MM3 [324] Třebický Petr CZE 1977 Kolokrám
MM3 [249] Neruda Jan CZE 1977 NERUSHIT !
MM3 [326] Volmuth Vladimír CZE 1977 HZS
MW [266] Serbusova Katerina CZE 1977 Polabska smecka
MM3 [369] Gerlich Radim CZE 1977 Praha 10
MW [180] Lamošová Hana CZE 1978 Horejsek Team
MM3 [359] Vícha Josef CZE 1978 Česká Lípa
MM3 [269] Slechta Jan CZE 1978 Litomerice
MM3 [226] Chaloupka Lubomír CZE 1978 Fitness Svět pod Palmovkou
MM3 [370] Chudovský Karol CZE 1978 Praha 9
MM3 [228] Jachek Tomáš CZE 1978 Praha 8
MM3 [353] Soubusta Petr CZE 1978 CK Terezín
MM3 [253] Nosek Daniel CZE 1978 MK - Cyklo Děčín
MM3 [234] Kříž Martin CZE 1978 HOPI
MM3 [340] Kaliba Jiri CZE 1978 Bicykl servis Kriz Usti nad Labem
MM3 [288] Zinga Pavel CZE 1978 Praha 6
MM3 [183] Jenšovský Viktor CZE 1979 tým Horejsek
MM3 [296] Dlouhý Jan CZE 1979 HZS Most
MM3 [315] Raus Olda CZE 1979 MMB Třebenice
MM3 [210] Dvořáček Petr CZE 1979 Litoměřice
MM3 [219] Hejda Jiří CZE 1979 Litoměřice
MM3 [316] Salač Miroslav CZE 1979 CK Přestavlky
MM3 [285] Vršanský Jakub CZE 1979 SKP Most
MM3 [265] Seifert Petr CZE 1979 EVD
MM3 [339] Rygl Tomáš CZE 1979 Bicykl servis Kříž Ústí nad Labem
MM3 [392] Beránek Ivo CZE 1980 Lovosice
MM3 [336] Malý Čestmír CZE 1980 Hasiči Polepy
MM3 [335] Šinfelt Jaromír CZE 1980 Hasiči Polepy
MM3 [291] Alina Hugo CZE 1980 CK Slavoj Terezín
MM3 [321] Svoboda Pavel CZE 1980 Děčín
MW [260] Puhalová Jana CZE 1980 Čistý Sport
MM3 [276] Truksa Ivan CZE 1980 Nižbor
MM3 [227] Imiálek Michal CZE 1980 Litoměřice
MW [367] Kaprasová Petra CZE 1981 UL
MM3 [389] Pangerl Jaroslav CZE 1981 Řepnice 18
MM3 [390] Vít Marek CZE 1981 Litoměřice
MM3 [211] Dvořák Miroslav CZE 1981 ALPHEGA DravecRacingTeam
MM3 [317] Semelka Radek CZE 1981 Česká Lípa
MM3 [327] Weinhöfer Petr CZE 1981 HZS Chomutov
MM3 [368] Jirásek Pavel CZE 1982 Ústí nad Labem
MM3 [284] Vobecký Michal CZE 1982 -
MM3 [309] Mareš Honza CZE 1982 Vinoř
MM3 [379] Linet Pavel CZE 1982 Areál Klíny
MM3 [268] Slabý Martin CZE 1982 KČT - MTB Kralupy
MM3 [386] Jerie Marek CZE 1983 Praha Stodůlky
MM3 [206] Brejcha Miroslav CZE 1983 Děčín
MM3 [299] Fichtner Jiří CZE 1983 Veleň
MM3 [187] Goga Martin CZE 1983 Špinavý záda
MM3 [187] Goga Martin CZE 1983 Špinavý záda
MM3 [300] Fujera Radim CZE 1983 LTM
MM3 [203] Baran Roman CZE 1983 CK Vinohradské šlapky
MM3 [293] Beer Jan CZE 1983 Northbike.cz
MM3 [292] Bedrnicek Vladimír CZE 1983 Děčín
MM3 [391] Čapek Jan CZE 1984 Velké Žernoseky
MM3 [330] Kolbaba Vladimír CZE 1984 -
MM3 [241] Matějka Jan CZE 1984 Northbike.cz
MM3 [217] Hampl Jiří CZE 1984 Děčín
MM3 [230] Kot Jan CZE 1984 Toulaví vlci
MW [364] Pipková Ivana CZE 1984 Explosiw Bike Team
MM3 [396] Hanyk Milan CZE 1984 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
MM3 [351] Hlaváček Adam CZE 1985 Praha
MM3 [208] Černý Miroslav CZE 1985 LINDE MH
MM3 [257] Platich Karel CZE 1985 HZS Děčín
MW [306] Jíchová Jitka CZE 1985 Praha 8
MW [278] Vaňková Saša CZE 1985 KOB Děčín
MM3 [331] Jakl Michal CZE 1986 Litoměřice
MM3 [237] Liška Petr CZE 1986 Brno
MM3 [290] Zůna Miroslav CZE 1986 Sokol Libochovice
MM2 [363] Berghaver Jan CZE 1987 Děčín
MM2 [185] Matoušek Petr CZE 1987 tým Horejsek
MM2 [204] Benda Tomáš CZE 1987 KL Sport Děčín
MM2 [264] Sedláček Pavel CZE 1987 Rohozec Amulet Team
MW [375] Zadáková Klára CZE 1988 SportRaces-Isaac Team
MW [223] Horáková Malvina CZE 1988 Praha 7 - Holešovice
MM2 [244] Merxbauer Jan CZE 1989 FDJ
MW [334] Šinfeltová Michala CZE 1990 Polepy
MM2 [342] Živec Jakub CZE 1990 Litoměřice
MM2 [272] Sypecký Tomáš CZE 1990 SK Kronen - Labe
MM2 [238] Macák Jaroslav CZE 1990 Litoměřice
MM2 [236] Lev Tomas CZE 1990 Litomerice
MM2 [297] Douša Roman CZE 1990 Bikesport Usti nad Labem
MM2 [191] Vyšata Petr CZE 1991 tým Horejsek
MW [322] Škrabalová Petra CZE 1991 Ostrov
MW [476] Škrabalová Petra CZE 1991 Ostrov
MM2 [287] Zezulak Jiri CZE 1991 Pizza Tomino Lovosice
MM2 [201] Antl Daniel CZE 1991 Praha
MW [345] Pecharová Kateřina CZE 1992 Bike -point Roudnice n.L.
MM2 [224] Horecký Michal CZE 1992 Žatec
MM2 [303] Höhnel Pavel CZE 1992 Teplice
MM2 [337] Novotný Jiří CZE 1994 Hasiči Polepy
MM2 [346] Starczewski Filip CZE 1994 Bike-Point Roudnice nad Labem
MM2 [255] Pavlíček David CZE 1994 Eleven Mercedes Mitas
MM2 [301] Hajný Martin CZE 1994 Dušníky
MW [310] Marešová Martina CZE 1995 Bicykl Team Ústí nad Labem
MW [347] Pecharová Gabriela CZE 1996 Bike -point Roudnice n.L.
MM2 [318] Simon Dominik CZE 1996 BTK Litoměřice
MM2 [298] Dzivjak Matouš CZE 1997 Litoměřice
MW [376] Biňovcová Barbora CZE 1999 Lafarge Bike club
MM1 [373] Karhan Zdeněk CZE 1999 TOM-KČT Kralupy
MM1 [212] Dvořák Jakub CZE 1999 SKJ Žatec
MM1 [214] Flügel Dominik CZE 1999 -
MM1 [215] Haišman Radek CZE 2000 SKJ Žatec
MM1 [13] Skobla Jiří CZE 2000 SCOTT OFBIKE
MM1 [267] Skobla Jiří CZE 2000 SCOTT OFBIKE
MM1 [352] Bezděka Lukáš CZE 2001 FK Litoměřicko
MM1 [305] Hulín Filip CZE 2001 MontyTeam
MM1 [397] Papík Václav CZE 2002 CK Slavoj Terezín - Cyklocity
MM1 [350] Paták Václav CZE 2002 Černí koně
MM1 [366] Cmunt Ondřej CZE 2003 Haven Extreme

start list 8km

start ~ 10:00:30 , all years of born , registered: 69 participants ( 38 of men, 31 of women)

category # name state year team
M [68] Horejsek Gerhard CZE 1940 Horejsek Team
W [19] Švárová Hana CZE 1967 Žitenice
M [1] Elbadri Abdalla Ali CZE 1968 Praha 9
M [66] Horejsek René CZE 1975 Horejsek
W [6] Křížová Gabriela CZE 1975 Empty Legs CC/Profi proteiny
W [12] Saifrtová Sylvie CZE 1976 HKF Litoměřice
W [65] Donátová Petra CZE 1983 Horejsek
junioři [52] Adámek Lukáš CZE 2000 Ústí nad Labem
junioři [13] Skobla Jiří CZE 2000 SCOTT OFBIKE
junioři [267] Skobla Jiří CZE 2000 SCOTT OFBIKE
juniorky [18] Riklová Alžběta CZE 2000 Žitenice
kluci 9-12 [48] Bezděka Matěj CZE 2004 Litoměřice
kluci 9-12 [53] Hrbáček Pavel CZE 2004 Nučnice
holky 9-12 [38] Podlipná Barbora CZE 2004 BAKAKO
holky 9-12 [39] Staňková Aneta CZE 2004 Bakako
kluci 9-12 [64] Tichý František CZE 2004 Žalhostice
kluci 9-12 [50] Zubatý Jiří CZE 2004 Nové Dvory
holky 9-12 [7] Křížová Nikola CZE 2004 Empty Legs CC/Profi proteiny
kluci 9-12 [2] Elbadri Jakub CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM
holky 9-12 [26] Ceé Michaela CZE 2006 ASK Lovosice
holky 9-12 [32] Vysoká Nikola CZE 2006 Litoměřice
kluci 9-12 [37] Zahálka Štěpán CZE 2006 CK Terezín
holky 9-12 [27] Šlechtová Nela CZE 2006 Litoměřice
holky 9-12 [49] Štěrbová Natálie CZE 2006 Litoměřice
kluci 9-12 [46] Hora Albert CZE 2007 Hnědý kosmonauti
holky 9-12 [44] Míčková Tereza CZE 2007 SK Jeseniova
kluci 9-12 [43] Slabý Daniel CZE 2007 Okoř
kluci 9-12 [57] Zaderlík Adam CZE 2007 Litoměřice
kluci 9-12 [36] Zahradníček Daniel CZE 2007 Černí koně
holky 6-8 [55] Hrbáčková Alenka CZE 2008 Nučnice
kluci 6-8 [56] Kokoška Max CZE 2008 BTT Libochovice
kluci 6-8 [62] Lamoš Tomáš CZE 2008 Horejsek
holky 6-8 [61] Lamošová Leontýna CZE 2008 Horejsek
kluci 6-8 [33] Simon Štěpán CZE 2008 Litoměřice
holky 6-8 [20] Svobodová Hana CZE 2008 Fofrkvalt Libochovice
kluci 6-8 [23] Talpa Metoděj CZE 2008 Sella Bike
holky 6-8 [3] Hyšplerová Barbora CZE 2008 Travčice
kluci 6-8 [30] Volf Daniel CZE 2008 Ck Slavoj Terezín
holky 6-8 [42] Novotná Kristýna CZE 2008 Děčín
holky 6-8 [17] Prokopová Aneta CZE 2008 Litoměřice
kluci 6-8 [10] Růžička Matyáš CZE 2008 Litoměřice
kluci 6-8 [45] Waldhauser Rafael CZE 2008 Hoštka
kluci 6-8 [4] Janovský Adrian CZE 2008 Northbike
kluci 6-8 [63] Brambaški Filip CZE 2009 Roudnice n. L.
kluci 6-8 [47] Hora Antonín CZE 2009 Hnědý kosmonauti
kluci 6-8 [58] Skřivánek Adam CZE 2009 Litoměřice
holky 6-8 [60] Slabá Victorie CZE 2009 Horejsek
holky 6-8 [34] Střížová Sofia Jůlie CZE 2009 Litoměřice
holky 6-8 [28] Šlechtová Jolana CZE 2009 Bike -point Roudnice n.L.
kluci 6-8 [8] Musil František CZE 2009 Nová Ves nad Nisou
kluci 6-8 [15] Vozka Oliver CZE 2009 Cyklokroužek Slaný
holky 6-8 [14] Šafářová Hana CZE 2009 HKF Litoměřice
kluci 6-8 [51] Hossinger Jan CZE 2010
kluci 6-8 [54] Hrbáček Honzík CZE 2010 Nučnice
kluci 6-8 [21] Kaltman Petr CZE 2010 Ústí nad Labem
holky 6-8 [24] Nezbedová Ema CZE 2010 LITO
kluci 6-8 [25] Ouda Jiří CZE 2010 Northbike.cz
holky 6-8 [31] Vysoká Tereza CZE 2010 Litoměřice
holky 6-8 [41] Čudová Magdalena CZE 2010 Ploskovice
kluci 6-8 [9] Poláček Matyáš CZE 2010 Litoměřice
holky 6-8 [11] Růžičková Valentýna CZE 2010 Litoměřice
holky do 5 [67] Horejsková Eliška Sofie CZE 2011 Horejsek Team
holky do 5 [59] Skřivánková Majda CZE 2011 Litoměřice
kluci do 5 [40] Svatoš Dominik CZE 2011 Litoměřice
kluci do 5 [22] Talpa Mikuláš CZE 2011 Sella bike
holky do 5 [29] Šafářová Klára CZE 2011 HKF Litoměřice
kluci do 5 [5] Jiskra Jonaš CZE 2011 SELLA BIKE TEAM
holky do 5 [16] Hyšplerová Adéla CZE 2011 Travčice
kluci do 5 [35] Čapek Matyáš CZE 2012 Nučničky