Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy

2019-05-05 Praha, Hvězda

announcement

registration

start list

results

Chci podpořit bez účasti total: 8, men : 1, women: 7, Muži: 1, Ženy: 7 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
Procházková trasa pro rodiny (bez časomíry) total: 134, men : 18, women: 116, Muži: 18, Ženy: 116 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
děti (bez časomíry) total: 106, men : 48, women: 58, kluci: 48, holky: 58 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
běh 2km (bez časomíry) total: 76, men : 17, women: 59, Muži: 17, Ženy: 59 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
hlavní běh 5km (bez časomíry) total: 277, men : 79, women: 198, Muži: 79, Ženy: 198 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]

start list hlavní běh 5km (bez časomíry)

start ~ 17:00:00 , 2004 and older , registered: 277 participants ( 79 of men, 198 of women)

category # name state year team
Muži motol [503] Bárta Petr CZE 1991 ROBIN TÝM 25+3
Muži [504] Bartoš Mirek CZE 1978 Praha
Muži motol [507] Beneš Štěpán CZE 1985 ROBIN 25+3
Muži [509] Bílý Petr CZE 1984 ROBIN 25+3
Muži [ ] Czap Filip CZE 1992 Praha
Muži podoli [ ] Čapský Filip CZE 1991 ÚPMD
Muži motol [513] Čermák Jan CZE 1992 Praha 2
Muži podoli [ ] Dědič Tomáš CZE 1984 ÚPMD
Muži apolinar [520] Drdlíček Michael CZE 1990 Praha 6
Muži [522] Durych Vilém CZE 1964 SRTG Praha
Muži podoli [525] Exnar Petr CZE 1974 Bosoboty leguano
Muži [529] Fejt Tomáš CZE 1977 Praha 10 - Hostivař
Muži [534] Fridrichovský Tomáš CZE 1988 Praha
Muži [536] Galanský Radek CZE 1979 Plzeň
Muži motol [537] Glanc Daniel CZE 1995 FN Motol
Muži apolinar [ ] Glugar Stanislav CZE 1994 Praha 5 Hlubočepy
Muži [539] Gotthard Bohumil CZE 1983 Zájezd
Muži motol [540] Grebennikov Dmitrij CZE 1985 Praha
Muži krc [545] Hartmann Jiří CZE 1967 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Muži motol [548] Havlík David CZE 1990 Berou
Muži motol [549] Hedvik Lukáš CZE 1987 Týnec nad Sázavou
Muži motol [551] Hess Erik CZE 1984 ROBIN TÝM 25+3
Muži [560] Hřivnacký Lukáš CZE 1993 GFS group
Muži [561] Hytha Otomar CZE 1987 Karlovy Vary
Muži [569] Jukl Martin CZE 1974 Praha
Muži [571] Jungmann Milan CZE 2000 Zdice
Muži apolinar [574] Kalivoda Vladimír CZE 1976 Kostelec nad Černými lesy
Muži apolinar [ ] Kebrle Michal CZE 1978 Plzeň
Muži motol [580] Kessler Filip CZE 1990 Praha 6
Muži apolinar [581] Klíč Zbyněk CZE 1982 Praha
Muži apolinar [583] Kohout Jan CZE 1988 Honzíček, 2018
Muži apolinar [585] Kopinec Stanislav CZE 1983 Praha
Muži motol [589] Kralik Jiri CZE 1986 Praha 5
Muži bulovka [ ] Krameš David CZE 1972 Benátky nad Jizerou
Muži [592] Krofta Jiri CZE 1977 Praha 10
Muži [594] Kroužek Jan CZE 1976 Praha
Muži [596] Kubů Lukáš CZE 2003 Praha
Muži [320] Kunstát Jiří CZE 1976 Zdiby
Muži [ ] Langr Pavel CZE 1979 šneci v akci
Muži apolinar [ ] Lattenberk Jakub CZE 1988 Praha 5
Muži [602] Leitner Jan CZE 1978 Bystřice
Muži motol [ ] Littman Marek CZE 2000 ROBIN TÝM 25+3
Muži motol [604] Mach Jakub CZE 1983 Praha
Muži podoli [607] Marić Jovana CZE 1994 Annie Racing
Muži podoli [606] Marić Predrag CZE 1982 Annie Racing
Muži [611] Mazgaj Břetislav CZE 1983 Odolena Voda
Muži apolinar [ ] Moravec Lukáš CZE 1989 NEDOKLUBKO/MANPOWER
Muži [630] Panenka Radim CZE 1989 Lesní 65
Muži [635] Petit Thomas FRA 1981 Štrasburk
Muži [ ] Polák Lukáš CZE 1982 Telč
Muži [641] Procyk Radek CZE 1984 Praha 4
Muži podoli [643] Průša Robin CZE 1979 Annie Racing
Muži [648] Radonský Petr CZE 1990 Praha 6
Muži [649] Rádr Jiří CZE 1982 Praha
Muži [653] Rop David CZE 1984 Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
Muži motol [658] Sedláček Josef CZE 1995 Chyňava
Muži motol [661] Sklenář Jakub CZE 1986 ROBIN TÝM 25+3
Muži [666] Stibůrek Kamil CZE 1978 Praha 2
Muži motol [668] Stipka Juraj CZE 1992 FN Motol
Muži motol [669] Stupka Martin CZE 1984 ROBIN 25+3
Muži apolinar [ ] Šalanský Ondřej CZE 1988 Apolinář
Muži motol [ ] Šibík Michal CZE 1988 Praha
Muži bulovka [674] Šimánek Michal CZE 1993 #KDDLJIRP
Muži [678] Šoltis Josef CZE 1983 Beroun
Muži [679] Šubrt Vojta CZE 1987 Liberec
Muži [ ] Švec Martin CZE 1988 Mělník
Muži motol [683] Tkaczyk Jakub CZE 1978 FN Motol
Muži motol [ ] Trajkoski Hristijan CZE 1987 ROBIN TÝM 25+3
Muži podoli [ ] Tvrz Lukáš CZE 1994 Team Bikehouse/KOA
Muži [ ] Urban Petr CZE 1975 Šneci v běhu Liberec
Muži [691] Vesely Erik CZE 1986 ROBIN 25+3
Muži krc [692] Větrovec Ondřej CZE 1993 Netvořice
Muži podoli [693] Vilikus Ondřej CZE 1982 Praha
Muži [695] Vodička Petr CZE 1963 Zádub-Závišín
Muži bulovka [697] Vokáč Milda CZE 1952 Dolní Žďár
Muži [696] Vokáč Tomáš CZE 1978 www.DofE.cz
Muži podoli [698] Vokatý Tomáš CZE 1974 Praha
Muži motol [700] Waigner Tomáš CZE 1991 Králův Dvůr - Levín
Muži [703] Žáček Milošek CZE 1981 Praha 6