Nova Cup Gočárovy schody, závod horských kol

2017-09-28 Hradec Králové

announcement

registration

start list

results

Předškoláci - odrážedla total: 18, men : 9, women: 9, Předškoláci: 9, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 9, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Predskolaci - kola total: 19, men : 13, women: 6, Předškoláci: 13, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 6, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 1 total: 28, men : 18, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 18, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 7, Minižákyně 2: 3, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 2 total: 33, men : 21, women: 12, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 21, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 12, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Mladsi zaci total: 35, men : 25, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 25, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 10 [html] [pdf]
Nova jízda 25min a 1okruh total: 62, men : 59, women: 3, Muži: 59, Ženy: 3 [html] [pdf]
Elita 50min a 1okruh total: 34, men : 27, women: 7, Muži: 27, Ženy: 7 [html] [pdf]

start list Předškoláci - odrážedla

start ~ 14:39:26 , 2012 and younger , registered: 18 participants ( 9 of men, 9 of women)

category # name state year team
Předškoláci [6532] Bezouška Antonín CZE 2014 Sportstyl
Předškolačky [203] Chvojková Alžběta CZE 2013 GHOST junior Team
Předškolačky [201] Dobruská Deniska CZE 2013 Ustí nad Orlicí
Předškolačky [202] Dundová Karolína CZE 2015 Sport-zone
Předškoláci [261] Gamba Kryštof CZE 2013 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
Předškolačky [280] Houfová Kristýna CZE 2014 Řečany nad Labem
Předškolačky [6353] Ježková Karolína CZE 2013 CykloNovinky.cz
Předškoláci [6543] Jurejs Šimon CZE 2013 Liberec
Předškoláci [6449] Kotyza Vojtěch CZE 2013 Hradec Králové
Předškolačky [244] Lázničková Veronika CZE 2013 GHOST JUNIOR TEAM
Předškolačky [257] Pešková Barbora CZE 2014 veloservis pešek
Předškoláci [6440] Rérych Lukáš CZE 2015 Hradec Králové
Předškolačky [223] Semerádová Emma CZE 2015 Řevnice
Předškoláci [6433] Stárek Jiří CZE 2014 Hradec Králové
Předškoláci [258] Stříbrný Matěj CZE 2014 Libřice
Předškoláci [6441] Sulzbacher Lucas CZE 2014 Pitrs bikes
Předškolačky [239] Šebestová Tereza CZE 2015 Libřice 43
Předškoláci [6533] Švestka Matyáš CZE 2016 CykloNovinky.cz

start list Predskolaci - kola

start ~ 14:47:40 , 2003 and younger , registered: 19 participants ( 13 of men, 6 of women)

category # name state year team
Předškoláci [6450] Bartoš Jáchym CZE 2012 Hradec Králové
Předškolačky [6434] Dúcká Editka CZE 2013 Školka Prasek
Předškolačky [6437] Famfulíková Elena CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
Předškoláci [6530] Gembal Robin CZE 2013 GHOST junior team
Předškoláci [274] Hrbek Sebastian CZE 2012 Hradec Králové
Předškoláci [272] Hrichs David CZE 2012 Hradec Králové
Předškoláci [6549] Husák Matýsek CZE 2012 MTBO Hradec Králové
Předškoláci [6544] Jurejs Šimon CZE 2013 Liberec
Předškoláci [6537] Kraus Vojtík CZE 2013 SC Jičín
Předškolačky [6444] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov
Předškoláci [255] Kudrna Matyáš CZE 2012 Bitters Superior Cyklofit team
Předškoláci [247] Macháček jakub CZE 2012 Hradec králové
Předškoláci [225] Markl Tomáš CZE 2012 Dvůr Králové nad Labem
Předškoláci [6452] Mates Daniel CZE 2013 Čerperka
Předškoláci [6446] Moravík Petr Marek CZE 2012 trimola
Předškolačky [279] Pazderová Ema CZE 2014 Vyšehněvice
Předškoláci [214] Semerád Marek CZE 2012 Sram Mitas Trek team
Předškolačky [238] Zajačiková Lucie CZE 2012 Horní Jelení
Předškolačky [6453] Šubrtová Eliška CZE 2012 Hradec Králové

start list Minizaci 1

start ~ 15:01:20 , 2010 - 2011 , registered: 28 participants ( 18 of men, 10 of women)

category # name state year team
Minižákyně 1 [6435] Bohánská Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM
Minižáci 1 [259] Bondy Štěpán CZE 2011 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
Minižáci 1 [6547] Bred Josef CZE 2011 Hořice
Minižáci 1 [6442] Chlíbek Radek CZE 2010 Hradec Králové
Minižáci 1 [230] Ducký Ondřej CZE 2010 Kobylice
Minižákyně 2 [6535] Dundová Ema CZE 2009 Sport-zone
Minižákyně 1 [6436] Famfulíková Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
Minižáci 1 [205] Gamba Filip CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
Minižáci 1 [264] HOŠEK MARIÁN CZE 2010 team Speciality
Minižáci 1 [270] Hanuš Matěj CZE 2010 Miletín
Minižákyně 2 [271] Hirschová Kristýna CZE 2008 Hradec Králové
Minižákyně 1 [282] Houfová Tereza CZE 2010 Řečany nad Labem
Minižáci 1 [253] Hýžďal Vojtěch CZE 2010 KOLOKROUŽEK Zlín
Minižáci 1 [262] Janeš Šimon CZE 2010 BMX Pardubice
Minižáci 1 [210] Kočí Vojtěch CZE 2010 Čáslav
Minižáci 1 [6536] Kraus Jan CZE 2010 SC Jičín
Minižáci 1 [6529] Krátký Vojta CZE 2011 Horní Ředice
Minižákyně 2 [250] Lukášková Tereza CZE 2009 Hradec Králové
Minižákyně 1 [245] Lázničková Barbora CZE 2011 GHOST JUNIOR TEAM
Minižákyně 1 [248] Macháčková Lucie CZE 2011 Hradec Králové
Minižáci 1 [6451] Mates Patrik CZE 2011 Čerperka
Minižáci 1 [6424] Nosek Lukáš CZE 2011 Mitas Bike Tyres
Minižáci 1 [221] Pňovský Sebastian CZE 2011 Praha
Minižáci 1 [228] Sulzbacher Vojtěch CZE 2010 Pitrs bikes
Minižákyně 1 [265] Tomková Agáta CZE 2011 Cyklo extra sport Ćeské Budějovice
Minižáci 1 [6443] Valenta Jan CZE 2010 Hradec Králové
Minižákyně 1 [237] Zajačiková Eliška CZE 2010 Horní Jelení
Minižáci 1 [216] Šalanda Adam CZE 2010 Patry cycling team Třešť

start list Minizaci 2

start ~ 15:16:42 , 2008 - 2009 , registered: 33 participants ( 21 of men, 12 of women)

category # name state year team
Minižákyně 2 [243] Chaloupková Barbora CZE 2008 GHOST junior Team
Minižáci 2 [6425] Cihelka Tomáš CZE 2008 Hradec Králové
Minižáci 2 [6542] Coufal Stanislav CZE 2008 Hradec Králové
Minižáci 2 [204] Dobrusky David CZE 2008 Ustí nad Orlicí
Minižákyně 2 [235] Dušková Adéla CZE 2008 Biketime Bulls Písek
Minižáci 2 [251] Dědek Tadeáš CZE 2009 Praskačka
Minižákyně 2 [206] Hašková Kateřina CZE 2009 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
Minižáci 2 [283] Holan Matěj CZE 2009 carla.kupkolo.cz
Minižákyně 2 [285] Holanová Anežka CZE 2009 carla kupkolo.cz
Minižáci 2 [240] Janovský Tomáš CZE 2008 AEROTEC SPORT TEAM
Minižákyně 2 [209] Jarošová Emílie CZE 2009 BB Racing
Minižákyně 2 [217] Jelínková Nicol CZE 2008 EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín
Minižákyně 2 [6354] Jiraskova Ema CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
Minižáci 2 [234] Karolína Rothbauerová CZE 2009 Biketime Bulls Písek
Minižáci 2 [6540] Kindl Petr CZE 2008 Černošice
Minižákyně 2 [6528] Krátká Zuzka CZE 2008 ** Zuzka **
Minižákyně 2 [6445] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov
Minižáci 2 [256] Kudrna Tomáš CZE 2009 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
Minižáci 2 [212] Kunc Tomáš CZE 2009 GHOST junior Team
Minižáci 2 [218] Lisý Vít CZE 2008 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Minižáci 2 [6534] Machaň Matyáš CZE 2009 Hradec Králové
Minižáci 2 [246] Macháček Tomáš CZE 2008 Hradec králové
Minižáci 2 [242] Malíř Hóna CZE 2008 GHOST junior team
Minižáci 2 [6546] Martinec Patrik CZE 2009 Hradec Králové
Minižákyně 2 [6438] Mitvalská Barbora CZE 2009 UNIKOVO MTB TEAM
Minižákyně 2 [6531] NOVOSADOVÁ VERA CZE 2009 GHOST team
Minižáci 2 [6447] Nohejl Tobiáš Ferdinand CZE 2009 Beany Team
Minižákyně 2 [6448] Nohejlová Eliška Žofie CZE 2009 Beany Team
Minižáci 2 [6423] Nosek Pavel CZE 2008 Mitas Bike Tyres
Minižáci 2 [254] Pešl Jan CZE 2009 Kolokroužek Zlín
Minižáci 2 [266] Tomek Jan CZE 2008 Hradec Králové
Minižáci 2 [224] Vařejčka Petr CZE 2008 Hlinsko
Minižáci 2 [227] Šretr Michal CZE 2008 S-Sport Hronov

start list Mladsi zaci

start ~ 16:26:33 , 2005 - 2007 , registered: 35 participants ( 25 of men, 10 of women)

category # name state year team
Mladší žáci [260] Audrlický Viktor CZE 2007 Hradec Králové
Mladší žákyně [6539] BEZSTAROSTI Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
Mladší žáci [207] Chvojka Filip CZE 2007 GHOST junior Team
Mladší žáci [241] Frencl Dominik CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Mladší žákyně [249] Hainzelová Lucie CZE 2005 Pitrs bikes team
Mladší žáci [6548] Hanuš Ondřej CZE 2007 Miletín
Mladší žáci [6538] Hojda Jan CZE 2007 Hořiněves
Mladší žákyně [233] Horká Veronika CZE 2007 Biketime Bulls Písek
Mladší žáci [6430] Hošek Adam CZE 2006 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
Mladší žáci [6431] Hošek Jaroslav CZE 2006 ADASTRA SOKOL VELTEŽ
Mladší žáci [273] Hrbek Kryštof CZE 2006 Hradec Králové
Mladší žáci [232] Hronek Jaroslav CZE 2007 Biketime Bulls Písek
Mladší žáci [252] Hýžďal Vít CZE 2005 KOLOKROUŽEK Zlín
Mladší žáci [231] Ilšner Patrik CZE 2007 Prestige cycling team
Mladší žáci [208] Jaroš Nikola CZE 2007 BB Racing
Mladší žáci [6427] Jura Antonín CZE 2006 Expres cz Scott team Kolín
Mladší žákyně [6428] Jurová Hana CZE 2006 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Mladší žáci [6432] Knop Jan CZE 2006 Hradec Králové
Mladší žákyně [211] Kořínková Karolína CZE 2007 Pardubice
Mladší žáci [6545] Martinec Daniel CZE 2006 Hradec Králové
Mladší žáci [219] Nechuta Marek CZE 2007 Bike Freaks Holice
Mladší žákyně [220] Nechutová Vendula CZE 2005 Bike Freaks Holice
Mladší žáci [6426] Neuman Daniel CZE 2006 Expres cz scott team Kolin
Mladší žákyně [6541] Panušová Anna CZE 2006 Choteč
Mladší žáci [6439] Pivnička Jakub CZE 2005 Pitrs bikes
Mladší žáci [6527] Rubeš Dan CZE 2005 Bike 2000
Mladší žáci [213] Saidl Filip CZE 2006 Pitrs bikes
Mladší žáci [236] Soukup Vojta CZE 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
Mladší žákyně [229] Sulzbacherová Martina CZE 2005 Pitrs bikes
Mladší žáci [215] Svoboda Marcel CZE 2007 UNIKOVO MTB TEAM
Mladší žáci [222] Všetička Jan CZE 2007 Kounov
Mladší žáci [281] Černý Bartoloměj CZE 2007 KELLYS BIKE RANCH TEAM
Mladší žákyně [263] Škrabálková Kamila CZE 2006 Ustí nad Orlicí
Mladší žáci [6429] Špaček Marek CZE 2006 ADASTRA SOKOL VELTEŽ
Mladší žákyně [226] Šretrová Lucie CZE 2006 S-Sport Hronov

start list Nova jízda 25min a 1okruh

start ~ 16:34:48 , all years of born , registered: 62 participants ( 59 of men, 3 of women)

category # name state year team
Muži [167] Berecký Ondřej CZE 1994 METAXTREN
Muži [126] Bělecký Petr CZE 1985 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
Muži [136] Dvořák David CZE 1993 GHOST TEAM
Muži [146] Exner Rostislav CZE 1981 Všestary
Muži [144] Frencl Martin CZE 1990 Pitrs bikes
Muži [108] Gabriel David CZE 1992 SYMBIO+ BMC
Muži [119] Gassler Ales CZE 1977 REVITBUILD MTB Team
Muži [118] Hanousek Filip CZE 2000 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
Muži [122] Henc David CZE 1998 Symbio+ BMC
Muži [124] Homolka Tomáš CZE 1993 Hrade Králové
Muži [134] Horák Jiří CZE 1964 ČS Bike Team
Muži [176] Hrádek Martin CZE 1976 COPR Přeštice
Muži [150] Ilšner Martin CZE 2004 Prestige cycling team
Muži [123] Janouch Tomáš CZE 1987 Symbio+ BMC
Muži [113] Juris Bohumil CZE 1984 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
Muži [154] Kalas Miroslav CZE 2000 SCS MIRVA SVITAVY
Muži [133] Koryťák Michal CZE 1987 American Chance Casinos team
Muži [153] Kočí Štěpán CZE 2002 Prestige cycling team
Muži [130] Kubišta ml. Martin CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Ženy [156] Kudláčková Anna CZE 2004 Bike Freaks Holice - V6
Muži [145] Lněnička Tomáš CZE 1998 Lubná
Muži [151] Loukotka Milan CZE 1975 SAC Bělá pod Bezdězem
Muži [137] Makovský Šimon CZE 2001 Praskačka
Muži [103] Malíř Jan CZE 1980 GHOST team
Muži [125] Moravec Michal CZE 1980 GHOST Team
Muži [148] Míl Marek CZE 2002 Hradec Králové
Muži [149] Neuman Daniel CZE 2006 Expres cz scott team Kolin
Muži [104] Nosek Rudolf CZE 1970 STRATOS AUTO-VELOCENTRUM
Muži [112] Nový Pavel CZE 1993 Rock Machine Cyklomax Team
Muži [102] Oplt Libor CZE 1974 OPLT CYCLING
Muži [107] Panuš Karel CZE 1974 Symbio+ BMC
Muži [155] Pelčarský Aleš CZE 1981 Hořice
Muži [135] Pfeifer Jiří CZE 1959 Cyklo Tony Náchod
Ženy [120] Pilná Bára CZE 2000 ROHOZEC AMULET TEAM
Muži [127] Platenka Filip CZE 2000 Bike Freaks Holice - V6
Muži [101] Rauchfuss Marek CZE 1969 REVITBUILD s.r.o.
Muži [105] Roubicek Lukas CZE 1981 AEROTEC
Muži [152] Rubeš Dan CZE 2005 Bike 2000
Muži [168] Rydval Jakub CZE 1994 METAXTREN
Muži [141] Semerád Ondřej CZE 1974 SK PRIMA Polička
Muži [172] Slavíček Ondřej CZE 1991 GHOST team
Muži [117] Sládek Tomáš CZE 1988 Kolopravna Svídnice/HZS Pardubického kraje
Muži [114] Sodomka Tomáš CZE 1984 Symbio+ BMC
Muži [138] Suchomel Otto CZE 2000 Šmrxa shop.cz
Muži [169] Svoboda Tomáš CZE 1993 METAXTREN
Muži [129] Svoboda Marian CZE 2003 UNIKOVO MTB TEAM
Muži [147] Trynkl Daniel CZE 1998 Proseč
Ženy [142] Tučková Monika CZE 1993 Skibikecentrum.cz team
Muži [128] Tříska Lukáš CZE 1977 SKIBIKECENTRUM.CZ team
Muži [171] Vrána Dominik CZE 1996 METAXTREN
Muži [111] Vtípil Radek CZE 1983 GHOST team
Muži [170] Vágner Vladimír CZE 1981 METAXTREN
Muži [121] Vích Michal CZE 1998 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
Muži [116] Vítek Petr CZE 1986 Hradecký Spinning Klub
Muži [131] Zemene Jakub CZE 2003 Short Bike Academy Opletal
Muži [115] Zápotocký Michal CZE 1996 Expres CZ-Scott Team Kolín
Muži [166] herber jan CZE 1995 SUPERIOR CYKLOFIT HIGHFIVE
Muži [109] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
Muži [110] Šebesta Jaroslav CZE 1983 FOR BIKES cycling team
Muži [ ] Šlor Robert CZE 1983 Pardubice
Muži [140] Štusák Pavel CZE 1990 Proseč
Muži [139] Šulc Petr CZE 1993 DECATHLON Btwin czech team

start list Elita 50min a 1okruh

start ~ 17:34:56 , all years of born , registered: 34 participants ( 27 of men, 7 of women)

category # name state year team
Muži [5] Adel Filip CZE 1990 Superior Suninvent Team
Ženy [18] Bergerová Karolina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz
Muži [20] Bogár Kryštof CZE 1994 ROHOZEC AMULET TEAM
Muži [13] Brendl Tomáš CZE 1986 Bakako Nová Paka
Muži [14] Burian David CZE 1998 Česká spořitelna - Accolade cycling team
Muži [6] Fojtík Jan CZE 1988 Force KCK Zlín #fojtikbrothers
Ženy [22] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
Muži [2] Giger Fabian SUI 1987 KROSS RACING TEAM
Muži [23] Jílek Richard CZE 1972 Bike Team Porsche Olomouc
Muži [9] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
Ženy [36] Kolašínová Johana CZE 1989 SupGirls
Muži [12] Kubín Michael CZE 1993 Eleven Mercedes-Benz Mitas
Ženy [10] Kuntová Vendula CZE 1993 GHOST team
Muži [33] Křivánek Jiří CZE 1985 Ethic Sport
Muži [24] Morávek Zdeněk CZE 1996 SUPERIOR RIDERS
Muži [25] Novosad David CZE 1975 GHOST team
Ženy [27] Pejšová Kristýna CZE 2000 Superior MTB Team
Muži [32] Pospíšil Petr CZE 1979 Rafkarna IDEA Cycling Team
Muži [16] Preněk Ondřej CZE 1996 ELEVEN MERCEDES MITAS
Muži [8] Průdek Matěj CZE 1997 SUPERIOR MTB TEAM
Ženy [7] Průdková Barbora CZE 1996 SUPERIOR MTB TEAM
Muži [28] Rauchfuss Marek CZE 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM
Muži [29] Rohel Břetislav CZE 1990 Full-Dynamix
Muži [30] Strnad Aleš CZE 1986 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
Muži [19] Vejda Michal CZE 1994 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži [3] Wawak Bartłomiej POL 1993 KROSS RACING TEAM
Ženy [1] Włoszczowska Maja POL 1983 KROSS RACING TEAM
Muži [11] Zelený Ondřej CZE 1982 ELEVEN MERCEDES MITAS
Muži [35] Zeťák Michael CZE 1998 Expres CZ-Scott Team Kolín
Muži [21] Čapek Jan CZE 1973 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži [15] Ševců Tomáš CZE 1997 HSK - cycling team
Muži [17] Šimůnek Adam CZE 1998 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
Muži [4] Škarnitzl Jan CZE 1986 Sram Mitas Trek
Muži [31] Šňupárek Václav CZE 1995 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC