Metaxtren Krkonoše

2017-08-19 Harrachov

announcement

registration

start list

results

Extreme total: 62, men : 55, women: 7, XM30: 14, XM40: 18, XM50: 18, XM60: 3, XM60 : 2, XW30: 4, XW40: 2, XW40 : 1 [html] [pdf]
trasa A total: 46, men : 42, women: 4, AM30: 4, AM40: 20, AM50: 10, AM60: 3, AM60 : 5, AW30: 2, AW40: 2, AW50: 0 [html] [pdf]
trasa B total: 59, men : 52, women: 7, JB: 2, BM30: 8, BM40: 15, BM50: 11, BM60: 13, BM60 : 3, JWB: 0, BW30: 4, BW40: 1, BW50: 1, BW50 : 1 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) total: 2, men : 1, women: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]
Nova jízda total: 32, men : 21, women: 11, Starší žáci: 6, Muži: 15, Starší žákyně: 1, Ženy: 10 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova (ČP ženy) total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Odrazedla total: 9, men : 4, women: 5, odrážedla: 9 [html] [pdf]
Predskolaci - kola total: 6, men : 2, women: 4, Předškoláci: 2, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 4, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 total: 10, men : 3, women: 7, Muži: 3, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci 2 total: 7, men : 5, women: 2, Muži: 5, Ženy: 2 [html] [pdf]
Mladší žáci total: 7, men : 4, women: 3, Muži: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]

start list Extreme

start ~ 06:07:00 , 1998 and older , registered: 62 participants ( 55 of men, 7 of women)

category # name state year team
XM30 [1] Adel Filip CZE 1990 Superior Suninvent Team
XM30 [48] Berdzik Piotr POL 1988 IMMOTION Specialized Skoda GALL-ICM Team
XM60 [13] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod
XM40 [35] Błaszczyk Bartosz POL 1984 Mitsubishi Materials MTB Team
XM40 [50] Czerwinski Maciej POL 1983 KIBOLSKI KS
XM40 [14] ČERNÝ JAN CZE 1982 Eleven team Příchovice
XM40 [ ] Dittrich Jiří CZE 1984 F-bike klub Sádek
XM30 [6] Filip Vojtěch CZE 1988 Cyklo ATOM cycling team
XW40 [39] Fošumová Michaela CZE 1971 České Budějovice
XM50 [47] Franěk Miroslav CZE 1971 Nosvis
XW30 [10] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
XM50 [38] Frohlich Vlastimil CZE 1973 ADAMI
XM50 [ ] Gottschall Stefan GER 1973 Brandenburg Race
XM50 [ ] Hartl Karel CZE 1977 STARBIKE.SK
XM40 [43] Hofman Ondřej CZE 1979 PRO MUSIC PROLOG BIKE
XM30 [46] Holický Kristián CZE 1999 Hradec Králové
XM40 [33] Hońka Michal POL 1979 RAFAKO MTB Team
XM50 [8] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
XM40 [42] Hudeček Jiří CZE 1986 GIANT Trans Brdy Team
XM60 [45] Jaroszonek Andrzej POL 1955 Eurobike Kaczmarek Electric team
XM40 [ ] Kalaš Jan CZE 1980 BikePart.cz
XM40 [7] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
XM30 [ ] Kocman Jan CZE 1998 Kněžmost
XW30 [ ] Kolegarová Iveta CZE 1988 Brnka Pičo
XW40 [ ] Krajňáková Katarína SVK 1981 Bitters Superior Cyklofit team
XM40 [34] Křivánek Jiří CZE 1985 Ethic Sport
XM30 [15] Křivohlávek David CZE 1989 GHOST Team
XM50 [16] Kubíček Fery CZE 1977 Eleven team Příchovice
XW30 [11] Kuntová Vendula CZE 1993 GHOST team
XM30 [2] Lavička Adam CZE 1995 GHOST team
XM50 [49] Lorenz Daniel POL 1974 KIBOLSKI KS
XM50 [ ] Majerský Peter SVK 1976 HORAL Bike Team
XM40 [17] Martinek Tomáš SVK 1980 MTBiker.sk
XW40 [18] Němcová Zdeňka CZE 1982 UNIQA Jihlava
XM40 [19] Němec Ondřej CZE 1987 METAXTREN
XM50 [20] Neuman Radim CZE 1977 CYKLO PROFI
XM40 [21] Novák Richard CZE 1978 BikePart.cz
XM30 [36] Oliwa Daniel POL 1991 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
XM30 [22] Petrilak Petr CZE 1995 24team Endorphin Republic
XM40 [23] POROŚ DARIUSZ POL 1979 MTB Votum Team Wrocław
XM50 [40] Prušák David CZE 1976 CBC Team
XM50 [24] Přibyl Jarda CZE 1970 Nevix Team Kadaň
XM40 [25] Rączkiewicz Maciej POL 1982 KSPO brakeparts.pl
XM30 [32] Rudolph Toni GER 1990 RSV Adler Arnstadt e.V.
XM30 [26] Rydval Jakub CZE 1994 METAXTREN
XM60 [27] Sakala Jozef SVK 1956 CK UNICOM ZVOLEN
XM50 [28] Semerád Ondřej CZE 1974 SK PRIMA Polička
XM50 [5] Souček Jiří CZE 1970 Cyklo ATOM cycling team
XM30 [37] Stanowicz Maciej POL 1992 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
XM50 [ ] Suchánek Petr CZE 1977 Bike club Svitavy
XM60 [29] Šnobel Zdeněl CZE 1965 Orlova
XM50 [44] Šupich Martin CZE 1977 Pitrs bikes
XM30 [ ] Typkiewicz Adrian POL 1996 KSPO brakeparts.pl
XM30 [3] Uhlíř Miroslav CZE 1990 CYKLO PROFI
XM60 [9] Urbančík Pavel CZE 1960 2k bike club Odry
XM40 [30] Vágner Vladimír CZE 1981 METAXTREN
XM40 [ ] Vácha Jan CZE 1981 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
XM50 [41] Vaněk Petr CZE 1976 Hradec Králové
XM50 [31] Voříšek Láďa CZE 1977 CYKLO PROFI
XW30 [12] Wernerová Zuzana CZE 1988 GHOST team
XM50 [4] Zárybnický Jiří CZE 1976 Vinohradské šlapky
XM40 [ ] Żurek Dawid POL 1984 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM

start list trasa A

start ~ 11:00:00 , 1998 and older , registered: 46 participants ( 42 of men, 4 of women)

category # name state year team
AM30 [185] Bartůněk Marek CZE 1998 Ethic Sport
AW30 [107] Bergerová Karolina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz
AM40 [202] Bezděk Pavel CZE 1986 Rtyně v Podkrkonoší
AM30 [108] Cech Adam CZE 1997 Oklahoma City Jr. Blazers
AM60 [105] Dimmer Jan CZE 1953 ŠILHAVÝ-RAMALA
AM40 [109] Dudek Michal CZE 1983 Veltrusy
AM60 [100] Dvořák Otakar CZE 1962
AM60 [110] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
AW40 [106] Fortelná Petra CZE 1984 AUTENTICBIKE Třebíč
AM60 [ ] Gąsior Marek POL 1957 Bike Multi Sport Goleniów
AM40 [111] Gombala Róbert SVK 1987 FTC CC Fiľakovo
AM60 [112] Grofčík Emil SVK 1953 Ellio Nitra
AM60 [103] Havelka Petr CZE 1959 Hradecký spinning klub
AM40 [131] Hloušek Martin CZE 1982 MTBO racing team
AM40 [195] Hodr Antonín CZE 1987 GHOST Pro Bike Trutnov
AM40 [200] Holub Josef CZE 1979 Chlomek
AM50 [183] Jakeš Jiří CZE 1977 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
AM50 [113] Javůrek Petr CZE 1977 Kasper - Swix Team
AM50 [ ] Jílek Richard CZE 1972 Bike Team Porsche Olomouc
AM40 [188] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
AM50 [104] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
AM40 [102] Krejčí Milan CZE 1980 GHOST team
AM50 [114] Kučera František CZE 1971 Dolly Vyškov
AM50 [184] Kuchyňa Martin CZE 1976 Fleury.com
AW30 [193] Malinowska Aleksandra POL 1996 Prema Cycling Team
AM50 [115] Maršálek Martin CZE 1976 hornimaxov.com
AM40 [201] Martin Jan CZE 1980 KAH Sport Vrchlabí
AM50 [196] Melišík Jan CZE 1974 Olfin Car Ski Team Trutnov
AM40 [197] Nešpor Patrik CZE 1986 IN-LIFE cycling team
AM60 [116] Páleník Viliam SVK 1957 Zálesie, Bratislava
AM30 [186] Plšek Radek CZE 1991 CYKLO PROFI
AM40 [117] Puška Richard CZE 1983 TV Nova
AW40 [189] Pýchová Petra CZE 1980 Harrachov
AM40 [118] Richter Tomáš CZE 1982 TV NOVA
AM40 [190] Rovder Lukáš SVK 1987 Cyklo Spis
AM40 [191] Rovder Peter SVK 1980 Cyklo Spis
AM40 [187] Schejbal Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN
AM60 [119] Slabý Jiří CZE 1956 CTM SILVINI R2 Sport
AM40 [ ] Smetana Josef CZE 1978 Holany A Team
AM40 [199] Svátek Štěpán CZE 1982 Rubena
AM40 [ ] Šturma Robert CZE 1980 Trutnov
AM40 [121] Šustr Lukáš CZE 1984 Alset Racing Team
AM50 [122] varga kristian SVK 1977 ftc cc filakovo
AM30 [192] Veselý Jan CZE 1990 MelCon cycling team
AM40 [198] Vobora Pavel CZE 1984 ROHOZEC AMULET TEAM
AM50 [101] Vondrouš Pavel CZE 1974 CYKLO PROFI

start list trasa B

start ~ 12:00:00 , 2002 and older , registered: 59 participants ( 52 of men, 7 of women)

category # name state year team
BM30 [615] Bartsch Tomáš CZE 1988 TRANSBRODY
BW30 [505] Běloušková Eliška CZE 1994 GHOST Team
BM30 [506] Berecký Ondřej CZE 1994 METAXTREN
BM60 [598] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
BM60 [598] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
BM30 [507] Borovský Miroslav CZE 1988 Stěžery
BM60 [508] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
BM40 [509] Čadek Martin CZE 1981 Horažďovice
BM50 [510] Dudek Michal CZE 1973 GHOST team
BM30 [614] Dvořák David CZE 1993 GHOST TEAM
BM40 [511] Fabián Zdeněk CZE 1981 Ústí nad Labem
BW30 [503] Fleková Adéla CZE 1989 METAXTREN
BM50 [512] Hachle Radek CZE 1971 rioptik.cz
BM60 [513] Holeček Pavel CZE 1961 SAZU.cz
BM60 [514] Hůla Luboš CZE 1960 MTB Rakovník
BM30 [515] Chodúr Jiří CZE 1995 Firesport 25
BM50 [ ] Jindra Pavel CZE 1976 Nové Město pod Smrkem
BM60 [516] Jiráský Martin CZE 1967 Náchod
BM60 [517] Just Ladislav SVK 1961 CYKLOSPIŠ
BM50 [597] Kalina David CZE 1974 SKP Maják
BM50 [518] Kašpar Jan CZE 1971 KELLYS BIKERANCH TEAM
BM50 [599] Kohlíček Martin CZE 1971 X ski school Strážné
BM40 [519] Král Jaroslav CZE 1980 La Torretta
BM60 [611] Kraus Miroslav CZE 1966 Lázně Bělohrad
BW40 [520] Kupská Eva CZE 1985 Dolní Rožínka
BM40 [521] Kupsky Petr CZE 1982 Dolní Rožínka
BM50 [522] Kysela Patrik CZE 1973 ZPcyklo PROOFY Corratec team
BW50 [592] Lichan Katrin GER 1967 Heideblick
BM60 [591] Lichan Ralf GER 1966 Heideblick
BM40 [588] Major Jiří CZE 1983 CIA
BM40 [523] Makalouš Jakub CZE 1982 Wannado Sports Hello Bank
BM40 [502] Malíř Jan CZE 1980 GHOST team
BM60 [590] Maziarz Andrzej POL 1952 Eurobike Kaczmarek Electric team
JB [600] Mojžíš Josef CZE 1999 Zlíč
BM40 [524] Nitka Jaroslav CZE 1978 METROPROJEKT
BM60 [525] Novák Jaromír CZE 1962 Marathon sport Most
BM40 [526] Pero Ondřej CZE 1985 Ústí nad Labem
BM60 [593] Petko Anton SVK 1966 Kanianka
BM30 [587] Petruš Lubomír CZE 1990 EthicSport
BM60 [527] Pokorný Petr CZE 1961 Koloshop Team
BM40 [589] Police Lubomír CZE 1978 Harrachov
BM40 [613] Popiół Mateusz CZE 1980 Nadleśnictwo Świeradów
BM40 [528] Sedláček Pavel CZE 1987 Rohozec Amulet Team
BM50 [529] Seidl Vladimír CZE 1971 METROPROJEKT
BM40 [530] Siegler Tomáš CZE 1980 Hello bank!
BM60 [531] Soukal František CZE 1962 TJ Lokomotiva Nymburk
BM30 [532] Svoboda Tomáš CZE 1993 METAXTREN
BM50 [596] Svoboda Tomáš CZE 1970 Praha
BW30 [533] Šafářová Adéla CZE 1998 Nutrend Specialized Racing
BM40 [594] Štefánik Jiří CZE 1981 DCK Jouda
JB [534] Tlamka Tomáš CZE 2002 Nutrend Specialized Racing
BW30 [535] Turynová Hana CZE 1990 NOVA CUP# 39
BW50 [504] Veselá Kateřina CZE 1977 Authentic bike
BM50 [612] Veselý Miloš CZE 1973 TRUXXXIK cycling
BM30 [501] Vrána Dominik CZE 1996 METAXTREN
BM50 [536] Zapletal Viktor CZE 1968 Nutrend Specialized Racing
BM60 [537] Zápotocký Václav CZE 1962 Železná Ruda
BM60 [595] Zázvorka Vladimír CZE 1957 Praha
BM40 [538] Zeman Vojtěch CZE 1985 GHOST TEAM

start list Koloběžky na trase B (ČP muži)

start ~ 12:00:00 , all years of born , registered: 2 participants ( 1 of men, 1 of women)

category # name state year team
Muži [539] Pohl Martin CZE 1978 Spartak Police nad Metují
Ženy [ ] saitlova andrea CZE 1978 nova ves nad nisou

start list Nova jízda

start ~ 12:00:00 , 2004 and older , registered: 32 participants ( 21 of men, 11 of women)

category # name state year team
Ženy [7001] Bergerová Kateřina CZE 1992 CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L.
Muži [7082] Borovský Mirek CZE 1958 Desná
Muži [7002] Částka Jaroslav CZE 1983 MIMI BIKE TEAM
Ženy [7110] Draslarová Jana CZE 1984 TJ Sokol Maxičky
Ženy [7084] Dvořáková Jana CZE 1963 Praha
Starší žáci [7087] Hataš David CZE 2008 ROHOZEC AMULET TEAM
Muži [7085] Hataš Jan CZE 1976 ROHOZEC AMULET TEAM
Starší žáci [7086] Hataš Tomáš CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM
Muži [7003] Jánský Jakub CZE 1992 Praha 6
Muži [ ] Jindra Michal CZE 1996 Nové Město pod Smrkem
Ženy [7004] Jiránková Jitka CZE 1976 Praha 9
Muži [7088] Jobbágy Tomáš CZE 1988 Polepy
Ženy [7005] Kotěšovcová Ludmila CZE 1976 Kutná Hora
Muži [7006] Kouble Petr CZE 1991 Semily
Starší žáci [7089] Kraus Lukáš CZE 2003 Lázně Bělohrad
Muži [7007] Kunc Marek CZE 1975 GHOST team
Ženy [7008] Kynclová Jana CZE 1985 MIMI BIKE TEAM
Muži [7090] Maroul Tomáš CZE 2002 Topforex
Ženy [7083] Melišíková Jana CZE 1977 Run4run
Starší žáci [7009] Novák Karel CZE 2003 S-Sport Hronov
Muži [7010] Pašava JosefPašava CZE 1971 Střelské Hoštice
Muži [7011] Pelčarský Aleš CZE 1981 Hořice
Starší žákyně [7012] Peterková Eliška CZE 2005 TJ Spartak Vrchlabí
Ženy [7013] Pochopová Nicole CZE 1990 KUPKOLO.cz
Muži [7014] Slaboch Pavel CZE 1965 Praha 6
Starší žáci [7015] Svoboda Marian CZE 2003 UNIKOVO MTB TEAM
Muži [7016] Švestka Jan CZE 1957 CykloNovinky.cz
Muži [7016] Švestka Jan CZE 1957 CykloNovinky.cz
Ženy [7017] Švestková Anna CZE 1963 CykloNovinky.cz
Muži [7018] Umlauf Michal CZE 1985 MIMI BIKE TEAM
Ženy [7019] Umlaufová Jana CZE 1988 MIMI BIKE TEAM
Starší žáci [7020] Veselý Ondřej CZE 2003 TJ Spartak Třebíč

start list Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

start ~ 12:00:00 , all years of born , registered: 1 participants ( 1 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [7021] Vodehnal Tomáš CZE 1967 Dvůr Králové nad Labem

start list Odrazedla

start ~ 12:05:00 , 2012 and younger , registered: 9 participants ( 4 of men, 5 of women)

category # name state year team
odrážedla [6155] Havel Eliáš CZE 2015 Gido team
odrážedla [6128] Chvojková Alžběta CZE 2013 GHOST junior Team
odrážedla [6238] Kmoníčková Kamila CZE 2014 Ski klub Harrachov
odrážedla [6550] Kolaja Bedřich CZE 2013 Sportchallenge
odrážedla [6137] Lázničková Veronika CZE 2013 GHOST JUNIOR TEAM
odrážedla [6247] Pilařová Alice CZE 2013 Ski klub Harrachov
odrážedla [6141] Procházková Kateřina CZE 2013 Superior cyklofit cycling team
odrážedla [6241] Říha Jakub CZE 2014 Praha 3
odrážedla [6240] Westfal Marek CZE 2015 Praha 3

start list Predskolaci - kola

start ~ 12:12:00 , 2005 and younger , registered: 6 participants ( 2 of men, 4 of women)

category # name state year team
Předškolačky [6145] Jindřišková Eliška CZE 2013 Jindřišek Team
Předškolačky [6144] Jindřišková Viktorie CZE 2012 Jindřišek Team
Předškolačky [6139] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov
Předškoláci [6132] Maks Malkiewicz CZE 2013 Krakow
Předškoláci [6152] Olšaník Jan CZE 2012 SKP Harrachov
Předškolačky [6244] Zaoralová Leontina CZE 2012 Zdiměřice

start list Minižáci 1

start ~ 12:20:00 , 2010 - 2011 , registered: 10 participants ( 3 of men, 7 of women)

category # name state year team
Muži [6147] Černý Marek CZE 2010 Ski klub Harrachov
Ženy [6154] HAVLOVÁ ELIŠKA CZE 2010 ADASTRA SOKOL VELTEŽ
Ženy [6146] Kmoníčková Markéta CZE 2010 Ski klub Harrachov
Ženy [6131] Kussmannová Nelly CZE 2010 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
Ženy [6136] Lázničková Barbora CZE 2011 Nilfisk pro cycling
Ženy [6133] Maršálková Maja CZE 2011 Praha 3
Muži [6243] petr pavel CZE 2010 CK Loko Pardubice
Ženy [6246] Pilařová Aneta CZE 2010 Ski klub Harrachov
Muži [6245] Pňovský Sebastian CZE 2011 Praha
Ženy [6140] Procházková Martina CZE 2011 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM

start list Minižáci 2

start ~ 12:28:00 , 2008 - 2009 , registered: 7 participants ( 5 of men, 2 of women)

category # name state year team
Muži [6148] Čermák Filip CZE 2009 Ski klub Harrachov
Ženy [6138] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov
Muži [6130] Kunc Tomáš CZE 2009 GHOST junior Team
Muži [6143] Malíř Hóna CZE 2008 GHOST junior team
Muži [6134] Maršálek Matěj CZE 2009 Praha 3
Ženy [6135] Vašíčková Denisa CZE 2008 Harrachov
Muži [6239] Westfal Ondřej CZE 2008 Praha 3

start list Mladší žáci

start ~ 12:41:00 , 2005 - 2007 , registered: 7 participants ( 4 of men, 3 of women)

category # name state year team
Ženy [6149] Čermáková Sára CZE 2006 Ski klub Harrachov
Muži [6129] Chvojka Filip CZE 2007 GHOST junior Team
Muži [6151] Keprt Fabian CZE 2007 Nehvizdy
Ženy [6150] Kmoníčková Veronika CZE 2007 Ski klub Harrachov
Ženy [6242] Racková Nikola CZE 2005 Jihlava
Muži [6142] Říha Jakub CZE 2005 Bike Freaks Holice
Muži [6153] Svoboda Marcel CZE 2007 UNIKOVO MTB TEAM