Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

Mercedes-Benz Nova Cup Mikulov

2016-09-24 Mikulov [CZE] 

announcement

registration

start list

results

odrážedla total: 17, men : 13, women: 4, Muži: 8, Ženy: 9 [html] [pdf]
kola do 6 let total: 21, men : 15, women: 6, Muži: 13, Ženy: 8 [html] [pdf]
7 - 9 let total: 22, men : 16, women: 6, Muži: 16, Ženy: 6 [html] [pdf]
10 - 12 let total: 28, men : 24, women: 4, Muži: 21, Ženy: 7 [html] [pdf]
13 - 14 let total: 5, men : 3, women: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]
Trasa A 50km total: 302, men : 285, women: 17, M19-29: 56, M30-39: 97, M40-49: 69, M50-59: 40, M60: 9, Z19-29: 10, Z30-39: 13, Z40: 8 [html] [pdf]
Nova jízda 25km total: 259, men : 202, women: 57, junior: 21, M19-29: 20, M30-39: 41, M40-49: 54, M50-59: 26, M60: 22, juniorky: 10, Z19-29: 15, Z30-39: 28, Z40-49: 19, Z50: 3 [html] [pdf]
tandemy total: 2, men : 2, women: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]

result list odrážedla

start ~ 10:17:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [1008] Jan Fibikar 2012 CZE Nilfisk pro cycling team 00:50.8
2 2 / Muži [860] Dominik Lysoněk 2013 CZE Židlochovice 00:54.6 00:03.8
3 1 / Ženy [1026] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 00:57.9 00:07.1
4 3 / Muži [1032] Jan Skalický 2012 CZE Mimi Bike team 01:01.0 00:10.2
5 2 / Ženynova [1046] Sofie Beritová 2012 CZE Praha 01:04.8 00:14.0
6 4 / Muži [5150] Ondřej Peslar 2012 CZE 01:07.9 00:17.1
7 3 / Ženy [1001] Štěpánka Otoupalíková 2014 CZE Tesla Brno 01:26.6 00:35.8
8 5 / Muži [1002] Václav Dumek 2014 CZE Cyklofit Liberec 01:35.6 00:44.8
9 4 / Ženy [1025] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 01:37.1 00:46.3
10 6 / Muži [916] Jiří Křivánek 2015 CZE Premium EthicSport 02:46.4 01:55.6
11 7 / Muži [1016] Petr Pluháček 2014 CZE Mikulov 03:40.6 02:49.8
DNS / Ženy [7344] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Ženy [7343] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Muži [1049] Ferdinand Hrach 2013 CZE CZE
DNS / Ženy [252] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Ženy [253] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Ženy [481] Alžběta Chvojková 2013 CZE Nilfisk pro cycling

result list kola do 6 let

start ~ 10:28:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [902] Martin Michal 2010 CZE Rouchovany 01:21.0
2 1 / Ženy [1022] Agáta Cibulková 2010 CZE FOR BIKES cycling team 01:26.6 00:05.6
3 2 / Ženy [1057] Eliška Šumpíková 2010 CZE Fa RENE 01:29.6 00:08.6
4 2 / Muži [903] Petr Jílek 2011 CZE JP KOVO CZ 01:34.5 00:13.5
5 3 / Muži [874] František Fojtík 2010 CZE Bystřice pod Hostýnem 01:39.1 00:18.1
6 4 / Muži [1043] Quido Pokorný 2011 SVK Hrabovka 01:50.0 00:29.0
7 5 / Muži [1007] Jakub Václavík 2010 CZE Kamnný Újezd 02:02.4 00:41.4
8 6 / Muži [948] Viktor Nosek 2011 CZE Mikulov 02:03.2 00:42.2
9 3 / Ženy [680] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy 02:12.8 00:51.8
10 4 / Ženynova [1052] Rebeka Maxiánová 2011 CZE Praha 4 02:14.7 00:53.7
11 7 / Muži [1005] Jakub Otoupalík 2012 CZE Brno 02:15.0 00:54.0
12 5 / Ženy [1028] Barbora Vašutová 2011 CZE 02:25.9 01:04.9
13 6 / Ženy [1042] Natálie Štrofová 2012 CZE PneuAlu 02:34.6 01:13.6
14 8 / Muži [1003] Ondra Dumek 2012 CZE Czklofit Liberec 02:35.1 01:14.1
15 9 / Muži [910] Kristián Kuchař 2011 CZE Třebíč 02:40.9 01:19.9
16 10 / Muži [909] Michal Jílek 2012 CZE Rybičky Valtice 02:47.9 01:26.9
17 11 / Muži [926] Lukáš Kročel 2010 CZE Mikulov 03:03.3 01:42.3
18 12 / Muži [998] Tomáš Bičiště 2011 CZE Týnec nad Vltavou 04:41.7 03:20.7
DNS / Ženy [7276] Agáta Cibulková 2010 CZE FOR BIKES cycling team
DNS / Ženy [677] Natálie Štrofová 2012 CZE PneuAlu
DNS / Muži [1048] Alex Brunclík 2010 CZE Brunclíci

result list 7 - 9 let

start ~ 10:39:12

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 04:28.6 02:09.6 (1)
2 2 / Muži [463] Honza Malíř 2008 CZE NILKFISK 04:35.1 00:06.5 02:17.3 (2)
3 3 / Muži [1054] Jiří Šumpík 2009 CZE Fa RENE 04:38.6 00:10.0 02:21.2 (3)
4 1 / Ženy [1017] Kristýna Neumannová 2007 CZE SK Tour sport Třebíč 04:40.7 00:12.1 02:22.4 (4)
5 4 / Muži [1029] David Vašut 2007 CZE Rožnov pod Radhoštěm 04:41.5 00:12.9 02:24.3 (5)
6 2 / Ženy [210] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:29.7 01:01.1 02:43.2 (7)
7 3 / Ženy [1056] Lucie Šumpíková 2007 CZE Fa RENE 05:39.7 01:11.1 02:39.3 (6)
8 5 / Muži [865] Marek Hort 2009 CZE 06:10.3 01:41.7 03:06.2 (10)
9 6 / Mužinova [1047] Sebastian Brunclík 2008 CZE Brunclíci 06:12.9 01:44.3 03:10.8 (11)
10 7 / Muži [996] Sebastian Luskač 2008 CZE Brno 06:16.9 01:48.3 02:55.0 (8)
11 8 / Muži [907] Jakub Kern 2008 CZE Mikulov 06:36.3 02:07.7 03:17.1 (12)
12 9 / Muži [889] Julián Šebesta 2008 CZE Mikulov 06:57.3 02:28.7 03:24.3 (14)
13 10 / Muži [949] Lukáš Nosek 2009 CZE Mikulov 07:00.6 02:32.0 03:06.2 (9)
14 4 / Ženynova [1045] Julie Beritová 2009 CZE Praha 07:06.6 02:38.0 03:23.5 (13)
15 5 / Ženy [878] Tereza Miková 2009 CZE Zbyšov 07:10.4 02:41.8 03:24.3 (15)
16 11 / Muži [1037] Barbora Krejčí 2009 CZE Mikulov 07:27.0 02:58.4 03:28.1 (16)
17 12 / Muži [992] Jakub Skalický 2009 CZE MIMI BIKE TEAM 08:26.6 03:58.0 03:40.9 (17)
18 (-1) 13 / Muži [999] Jiří Bičiště 2009 CZE Týnec nad Vltavou 04:27.6 04:27.6 (18)
DNF / Ženynova [904] Viktoria Stoppová 2009 CZE
DNS / Muži [994] Tomáš Vaněk 2009 CZE CZE
DNS / Muži [1059] Maximilian Švehlák 2009 CZE CZE
DNS / Muži [1058] Adam Švehlák 2008 CZE CZE

result list 10 - 12 let

start ~ 10:53:22

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [877] Roman Šindelář 2005 CZE Hošek Motor 06:06.6 02:03.0 (2)
2 2 / Muži [1055] Pavel Šumpík 2006 CZE Fa RENE 06:07.0 00:00.4 01:58.6 (1)
3 3 / Muži [912] Šimon Kafka 2004 CZE Sk Tricyklo Chlubna 06:51.1 00:44.5 02:16.2 (5)
4 4 / Muži [1036] Libor Švec 2004 CZE CYKLOŠVEC GALAXY 06:51.7 00:45.1 02:18.2 (7)
5 1 / Ženy [1009] Anna Černá 2005 CZE Dráhanský sport team 06:54.6 00:48.0 02:15.8 (4)
6 5 / Muži [923] Vít Zadražil 2005 CZE Z Bike Team Třeboň 07:00.9 00:54.3 02:17.8 (6)
7 6 / Muži [1018] Nicolas FAJTÁK 2005 SVK ŠK Topoľčianky 07:03.5 00:56.9 02:20.3 (10)
8 7 / Muži [1019] Libor Batelka 2005 CZE Osová Bitýška 07:05.1 00:58.5 02:14.6 (3)
9 2 / Ženy [1020] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 07:08.5 01:01.9 02:19.1 (8)
10 3 / Ženy [1021] Tereza Cibulková 2006 CZE FOR BIKES cycling team 07:22.1 01:15.5 02:23.4 (11)
11 8 / Muži [1004] David Rovner 2004 CZE Brno 07:25.5 01:18.9 02:25.8 (13)
12 9 / Muži [1040] Aleš Kaczur 2004 CZE Mikulov 07:29.2 01:22.6 02:19.1 (9)
13 10 / Muži [1012] Viktor Minařík 2005 CZE Klentnice 07:51.9 01:45.3 02:29.4 (14)
14 11 / Muži [1039] Vojtěch Kaczur 2006 CZE Mikulov 08:01.1 01:54.5 02:24.3 (12)
15 12 / Muži [906] David Kern 2005 CZE Mikulov 08:29.2 02:22.6 02:36.8 (15)
16 13 / Muži [866] Robin Jeřábek 2006 CZE 08:50.2 02:43.6 02:43.2 (17)
17 14 / Muži [5147] Matouš Rovner 2006 CZE Jinačovice 08:51.2 02:44.6 02:43.0 (16)
18 15 / Muži [1038] Fabián Krejčí 2004 CZE Mikulov 10:41.5 04:34.9 03:01.9 (18)
19 16 / Muži [5148] Edvard Rovner 2006 CZE Jinačovice 11:18.3 05:11.7 03:29.9 (21)
20 17 / Muži [995] Petr Krátký 2006 CZE Šternberk 11:19.7 05:13.1 04:02.8 (23)
21 18 / Muži [927] Dominik Prokeš 2006 CZE Hošek motor 11:46.9 05:40.3 03:38.1 (22)
22 (-1) 19 / Muži [928] Lukáš Balek 2006 CZE Hošek motor 07:00.3 03:08.6 (19)
DNF / Ženy [997] Tereza Brůčková 2006 CZE Brno 03:16.4 (20)
DNS / Ženy [7153] Tereza Cibulková 2006 CZE FOR BIKES cycling team
DNS / Ženy [7169] Klára Fialová 2006 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNS / Muži [7177] Vít Zadražil 2005 CZE Z Bike Team Třeboň
DNS / Muži [993] Michal Vaněk 2006 CZE CZE
DNS / Ženy [430] Nikola Racková 2005 CZE CZE

result list 13 - 14 let

start ~ 11:09:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [900] Richard Stloukal 2002 CZE ACT lerak Blansko 07:42.6 01:46.5 (1) 03:41.6 (1)
2 2 / Muži [924] Jiří Koktavý 2002 CZE Z Bike Team Třeboň 08:09.9 00:27.3 01:52.2 (2) 03:55.9 (2)
3 1 / Ženy [857] Laura Badinská 2002 CZE 10:59.8 03:17.2 02:32.3 (4) 05:21.4 (3)
4 3 / Muži [867] Václav Jeřábek 2003 CZE 11:04.4 03:21.8 02:31.2 (3) 05:22.3 (4)
5 2 / Ženy [901] Anna Michalová 2003 CZE 11:22.5 03:39.9 02:39.0 (5) 05:24.7 (5)

result list Trasa A 50km

start ~ 12:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / M30-39 [5210] Jan Škarnizl 1986 CZE Sram Mitas Trek 01:30:30.7
2 1 / M19-29 [5311] Jan Fojtík 1988 CZE Drásal Cannondale 01:30:32.5 00:01.8
3 2 / M19-29 [940] Tomáš Višňovský 1993 SVK PROefekt GHOST Team 01:32:13.0 01:42.3
4 3 / M19-29 [5325] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 01:34:55.4 04:24.7
5 4 / M19-29 [858] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 01:34:55.8 04:25.1
6 2 / M30-39 [944] Michal Lami 1986 SVK Kosice 01:34:56.3 04:25.6
7 3 / M30-39 [920] Jiří Křivánek 1985 CZE Premium Ethic Sport 01:34:57.2 04:26.5
8 5 / M19-29 [5315] Milan Damek 1992 CZE Nilfisk pro cycling 01:34:57.4 04:26.7
9 6 / M19-29 [945] Jakub Kurty 1997 SVK SLOVENSKO 01:35:00.3 04:29.6
10 1 / M40-49 [925] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 01:35:29.4 04:58.7
11 2 / M40-49 [12] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:36:45.1 06:14.4
12 4 / M30-39 [808] Michal Hrach 1977 CZE Petříkov 01:36:48.5 06:17.8
13 5 / M30-39 [5185] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 01:36:58.7 06:28.0
14 7 / M19-29 [467] Lukáš Smola 1992 CZE Galaxy Cyklošvec 01:38:32.6 08:01.9
15 8 / M19-29 [917] Marek Bartůněk 1998 CZE Premium Ethic Sport 01:38:44.6 08:13.9
16 6 / M30-39 [129] Jan Malíř 1980 CZE NILFISK PRO Cycling 01:38:47.4 08:16.7
17 7 / M30-39 [933] Jarda Šeliga 1984 CZE JH cycling 01:38:48.6 08:17.9
18 9 / M19-29 [5176] Lukáš Matulka 1992 CZE OCA-Open Cycling Academy 01:38:51.5 08:20.8
19 3 / M40-49 [947] Robert Glajza 1971 CZE SLOVENSKO 01:39:05.1 08:34.4
20 8 / M30-39 [936] Lukáš Tybitancl 1982 CZE JH Cycling 01:39:09.5 08:38.8
21 9 / M30-39 [5231] Robert Schwarzkopf 1979 CZE EDOO Angličtina po telefonu 01:39:14.5 08:43.8
22 10 / M19-29 [941] Vladimír Hojdík 1992 SVK SLOVENSKO 01:39:21.0 08:50.3
23 4 / M40-49 [561] Roman Vosáhlo 1973 CZE www.vikingfootwear.cz 01:41:24.8 10:54.1
24 10 / M30-39 [522] Tomáš Kovářík 1982 CZE www.vikingfootwear.cz 01:41:25.0 10:54.3
25 11 / M30-39 [921] Michal Umlauf 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:41:28.7 10:58.0
26 11 / M19-29 [939] Vladimír Salášek 1998 CZE SLOVENSKO 01:41:36.7 11:06.0
27 1 / Z19-29 [922] Jana Umlaufová 1988 CZE MIMI BIKE TEAM 01:41:44.5 11:13.8
28 12 / M30-39 [287] Zdeněk Izdný 1980 CZE UNIQA Jihlava 01:42:00.2 11:29.5
29 13 / M30-39 [5316] Andrej Raček 1977 SVK Proefekt 01:42:00.4 11:29.7
30 12 / M19-29 [942] Filip Sklenárik 1996 CZE SLOVENSKO 01:42:17.0 11:46.3
31 14 / M30-39 [5234] Michal Murárik 1983 CZE Kaktus Bike 01:43:01.1 12:30.4
32 13 / M19-29 [985] Filip Trenda 1995 CZE Genesis Intersport 01:43:16.7 12:46.0
33 1 / M50-59 [5322] Miroslav Peňáček 1964 CZE Břeclav 4 01:43:20.5 12:49.8
34 5 / M40-49 [935] Martin Meloun 1975 CZE JH Cycling 01:43:33.7 13:03.0
35 6 / M40-49 [986] Martin Tyráček 1973 CZE MOOLBIKE TEAM 01:43:57.4 13:26.7
36 14 / M19-29 [5233] Peter Mihlačin 1994 SVK EDOO Angličtina po telefonu 01:45:46.6 15:15.9
37 15 / M30-39 [30] Josef Soukup 1981 CZE Cyklo Atom cycling team 01:47:03.0 16:32.3
38 7 / M40-49 [31] Jiří Souček 1970 CZE Cyklo Atom cycling team 01:47:14.4 16:43.7
39 2 / M50-59 [962] Petr Herník 1964 CZE Chrt Brno 01:47:32.3 17:01.6
40 1 / Z30-39 [850] Ivana Loubková 1980 CZE ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM 01:47:40.1 17:09.4
41 8 / M40-49 [513] Ondřej Hladík 1976 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:49:12.5 18:41.8
42 9 / M40-49 [5232] Miloš Sopko 1975 CZE EDOO Angličtina po telefonu 01:49:22.3 18:51.6
43 16 / M30-39 [974] Lukáš Pavek 1985 CZE Sloupnice 01:50:17.6 19:46.9
44 17 / M30-39 [884] Petr Ilališ 1984 CZE Osová Bítyška 01:50:30.4 19:59.7
45 3 / M50-59 [698] Radek Ledecký 1966 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:50:31.5 20:00.8
46 10 / M40-49 [930] Martin Havránek 1971 CZE SK Fit Tábor 01:50:36.4 20:05.7
47 15 / M19-29 [1027] Tomáš Kudlák 1993 CZE BIKE TEAM VODňANY 01:50:37.2 20:06.5
48 18 / M30-39 [880] Matěj Hromádka 1981 SVK Bratislava 01:50:42.0 20:11.3
49 4 / M50-59 [504] Ladislav Bubla 1959 CZE Milevsko L.R.T. 01:50:45.9 20:15.2
50 19 / M30-39 [1044] richard valka 1979 SVK dolomitybike 01:50:46.6 20:15.9
51 20 / M30-39 [897] Peter Homola 1982 CZE Pro efekt 01:50:54.0 20:23.3
52 11 / M40-49 [515] Jiří Hořejší 1973 CZE Cyklo Atom cycling team 01:50:54.4 20:23.7
53 16 / M19-29 [971] David Lacek 1992 CZE Velešovice 01:50:57.4 20:26.7
54 21 / M30-39 [864] Jiří Lehký 1980 CZE Nilfisk pro cycling 01:51:00.4 20:29.7
55 22 / M30-39 [164] Milan Krejčí 1980 CZE Nilfisk pro cycling 01:51:23.2 20:52.5
56 12 / M40-49 [77] JAN ŠINDELÁŘ 1976 CZE HOŠEK MOTOR 01:52:17.4 21:46.7
57 23 / M30-39 [918] Luboš Pezsat 1977 CZE Premium Ethic Sport 01:52:37.5 22:06.8
58 17 / M19-29 [973] Jan Novák 1996 CZE Brno 01:52:40.8 22:10.1
59 18 / M19-29 [934] Michal Krejčí 1987 CZE JH Cycling 01:52:48.1 22:17.4
60 5 / M50-59 [919] Radim Novotny 1963 CZE Premium Ethic Sport 01:52:52.0 22:21.3
61 6 / M50-59 [849] Miroslav Hulej 1964 SVK KNAC Ružomberok 01:52:55.4 22:24.7
62 13 / M40-49 [163] Leoš Effenberk 1971 CZE Nilfisk pro cycling 01:53:01.6 22:30.9
63 2 / Z19-29 [1011] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 01:53:08.7 22:38.0
64 24 / M30-39 [80] Stanislav Šumpík 1978 CZE Fa RENE 01:53:26.8 22:56.1
65 1 / M60 [5643] Radek Šrot 1949 CZE HM Sport Český Krumlov 01:53:35.2 23:04.5
66 14 / M40-49 [870] Jiří Karchňák 1968 CZE Kar sport 01:53:46.6 23:15.9
67 15 / M40-49 [5194] David Balaja 1969 CZE Hodonín 01:54:08.4 23:37.7
68 2 / M60 [967] František Kolínek 1956 CZE AK Perná 01:54:12.7 23:42.0
69 16 / M40-49 [871] Josef Jarůšek 1974 SVK Spešov 01:54:12.9 23:42.2
70 7 / M50-59 [851] Jiří Výbora 1965 CZE ELEVEN-MERCEDES-MITAS-TEAM 01:54:42.8 24:12.1
71 3 / M60 [855] František Nechvátal 1953 CZE cyklo Kněžice 01:54:46.5 24:15.8
72 19 / M19-29 [511] Vojtěch Filip 1988 CZE Cyklo Atom cycling team 01:56:22.9 25:52.2
73 25 / M30-39 [911] Zdeněk Šír 1983 CZE Nilfisk pro cycling 01:56:31.0 26:00.3
74 4 / M60 [879] Zdenek Orner 1956 CZE nemam 01:56:41.4 26:10.7
75 17 / M40-49 [885] Tomáš Venkrbec 1975 CZE Dexter Cycling 01:58:10.7 27:40.0
76 18 / M40-49 [895] Viktor Kučera 1975 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 01:58:34.6 28:03.9
77 26 / M30-39 [892] Jan Boháč 1977 CZE Praha 01:58:35.2 28:04.5
78 27 / M30-39 [954] Michal Brůžek 1983 CZE Brno 01:58:38.4 28:07.7
79 28 / M30-39 [982] Vít Struhelka 1981 CZE Soubor písní a tanců Kyselovice 01:58:42.4 28:11.7
80 8 / M50-59 [914] Tomáš Vrbka 1965 CZE Cyklo Atom cycling team 01:58:55.0 28:24.3
81 9 / M50-59 [965] Jaroslav Jégl 1965 CZE Kolokroužek Zlín 01:59:00.3 28:29.6
82 19 / M40-49 [838] Patrik Kysela 1973 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 01:59:02.2 28:31.5
83 29 / M30-39 [194] Martin Kubík 1977 CZE BB Cyklosport Superior 01:59:19.6 28:48.9
84 30 / M30-39 [899] Ondřej Petřík 1982 CZE Draci Brno Baseball 01:59:51.1 29:20.4
85 20 / M40-49 [5192] Milan Laga 1967 CZE 02:00:06.4 29:35.7
86 21 / M40-49 [5326] Miloš KUBRYCHT 1967 CZE HRADEC KRÁLOVÉ 02:00:08.5 29:37.8
87 10 / M50-59 [538] Zdeněk Peltan 1959 CZE Cyklo Jiřička 02:00:11.7 29:41.0
88 11 / M50-59 [521] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 02:00:13.6 29:42.9
89 22 / M40-49 [5172] Luděk Teufert 1967 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 02:00:16.6 29:45.9
90 20 / M19-29 [931] Martin Barták 1990 CZE Cyklistický klub Lesonice 02:00:17.6 29:46.9
91 31 / M30-39nova [5206] Michal Markup 1986 CZE Na dolinách 02:00:23.4 29:52.7
92 23 / M40-49 [5317] Markus Fischer 1976 AUT FSPV Erste Bank 02:00:56.6 30:25.9
93 32 / M30-39 [868] Martin Popelka 1980 CZE Mutěnice 02:01:43.0 31:12.3
94 12 / M50-59 [5308] Karol Majerník 1957 CZE Ha Pe Cyklo sport 02:02:26.2 31:55.5
95 2 / Z30-39 [294] Hanka Nenadálová 1978 CZE Maraton.cz 02:03:06.1 32:35.4
96 21 / M19-29 [1000] Karel Stloukal 1991 CZE Mikulov 02:03:19.2 32:48.5
97 24 / M40-49 [951] Daniel Wolf 1970 SVK Piešťany 02:03:20.1 32:49.4
98 1 / Z40 [972] Hana Müllerová 1974 CZE AK Drnovice 02:03:37.9 33:07.2
99 3 / Z19-29 [1033] Zuzana Vernerová 1988 CZE HSK 02:03:45.1 33:14.4
100 33 / M30-39 [969] Petr Kukliš 1978 CZE Břeclav 02:04:47.5 34:16.8
101 25 / M40-49 [966] Kamil Kocur 1971 CZE Znojmo 02:04:55.5 34:24.8
102 26 / M40-49 [55] Pavel Kazda 1973 CZE Hradec Králové 02:04:57.7 34:27.0
103 22 / M19-29 [960] Jan Dlouhý 1992 CZE Splašenej Lenochod 02:05:44.5 35:13.8
104 13 / M50-59 [1015] Tomáš Vršovský 1966 CZE Praha 10 02:05:44.8 35:14.1
105 23 / M19-29 [981] Marek Spálenský 1991 CZE Prosport Sezemice 02:06:06.5 35:35.8
106 5 / M60 [160] Josef Bystrianský 1954 CZE Nilfisk pro cycling 02:06:28.9 35:58.2
107 34 / M30-39nova [68] Ondřej Petr 1983 CZE Praha 5 02:07:20.5 36:49.8
108 14 / M50-59 [913] Radek Kafka 1964 CZE Sk Tricyklo Chlubna 02:08:06.2 37:35.5
109 15 / M50-59 [961] Milan Ejem 1965 CZE Držovice 02:08:07.4 37:36.7
110 2 / Z40 [869] Kateřina Karchňáková 1970 CZE Kar sport 02:08:07.5 37:36.8
111 3 / Z30-39 [5213] Marina Dragan 1983 SVK BRC 02:08:27.4 37:56.7
112 35 / M30-39 [5212] Pavol Juráš 1981 SVK U2 Myjava 02:08:32.0 38:01.3
113 36 / M30-39 [932] Radek Zach 1977 CZE Lesonice 02:08:53.3 38:22.6
114 4 / Z19-29 [5183] Kateřina Mošťková 1994 CZE CK Příbram Fany Gastro 02:09:30.1 38:59.4
115 24 / M19-29 [886] Martin Miškovič 1999 SVK Bežci Šaľa 02:10:12.8 39:42.1
116 25 / M19-29 [872] Ondrej Pagáč 2001 CZE Zlín 02:10:53.6 40:22.9
117 16 / M50-59 [1014] bohoš kulička 1962 CZE autoservisbk 02:11:11.1 40:40.4
118 17 / M50-59nova [50] Tomáš Hlaváček 1965 CZE Praha 11 02:12:37.1 42:06.4
119 5 / Z19-29 [938] Sofie Joannidu 1999 CZE Bike 2000 02:13:23.4 42:52.7
120 18 / M50-59 [929] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 02:13:25.5 42:54.8
121 19 / M50-59 [1035] Pavel Urbánek 1965 CZE Zaječí 02:13:27.0 42:56.3
122 37 / M30-39 [5186] Jiří Kordula 1984 CZE Ratíškovice 02:13:27.4 42:56.7
123 27 / M40-49 [5094] Roman Armečník 1972 CZE turistický klub svedernik 02:13:45.4 43:14.7
124 38 / M30-39 [5211] Lukáš Koranda 1985 CZE KoLove 02:13:48.6 43:17.9
125 26 / M19-29 [955] Jakub Březina 1993 CZE Splašenej Lenochod 02:13:57.3 43:26.6
126 27 / M19-29 [78] Lukáš Širhal 1989 CZE JH Cycling 02:14:00.7 43:30.0
127 20 / M50-59 [5193] Michal Mináli 1966 CZE 02:14:16.7 43:46.0
128 39 / M30-39nova [71] Richard Puška 1983 CZE Sloths 02:14:25.2 43:54.5
129 28 / M19-29nova [69] Jakub Pištěk 1989 CZE Praha 02:14:36.8 44:06.1
130 40 / M30-39 [79] Martin Šumpík 1979 CZE Fa RENE 02:15:33.0 45:02.3
131 41 / M30-39 [847] Milan Bečák 1978 CZE Fryšták 02:16:17.4 45:46.7
132 28 / M40-49 [887] Miroslav Miškovič 1971 SVK Bežci Šaľa 02:16:40.8 46:10.1
133 42 / M30-39 [26] Kamil Bednařík 1985 CZE Uherské Hradiště 02:16:53.0 46:22.3
134 6 / Z19-29 [5205] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 02:17:19.3 46:48.6
135 29 / M19-29 [76] ALEŠ ŠERHÁK 1991 CZE HOŠEK MOTOR 02:17:19.5 46:48.8
136 43 / M30-39 [52] Václav Horálek 1983 CZE Benešov 02:17:51.3 47:20.6
137 21 / M50-59 [1006] Jiří Ryška 1962 CZE MTB Břeclav 02:18:54.1 48:23.4
138 44 / M30-39 [970] Ivo Kundrata 1978 CZE Mutěnice 02:19:37.7 49:07.0
139 45 / M30-39 [44] Jan Bičiště 1984 CZE Fa RENE 02:20:41.1 50:10.4
140 46 / M30-39 [5187] Jan Frýdek 1978 CZE Ratíškovice 02:20:51.2 50:20.5
141 29 / M40-49 [5214] Daniel Praženka 1972 CZE Kopčany 02:20:52.4 50:21.7
142 3 / Z40 [950] Jana Wolfová 1969 SVK Piešťany 02:21:20.4 50:49.7
143 47 / M30-39 [957] Jaroslav Částka 1983 CZE MIMI BIKE TEAM 02:21:27.7 50:57.0
144 48 / M30-39 [968] Petr Krutilek 1982 CZE Nový Jičín 02:21:47.7 51:17.0
144 48 / M30-39 [915] Tomáš Butkov 1985 CZE Nový Jičín 02:21:47.7 51:17.0
146 30 / M40-49 [984] Richard Šrámek 1974 CZE Fa RENE 02:23:57.8 53:27.1
147 50 / M30-39 [1034] Petr Mužík 1984 CZE Hradec Králové 02:25:02.6 54:31.9
148 31 / M40-49 [1024] Václav Kolář 1975 CZE Týn nad Vltavou 02:25:27.0 54:56.3
149 32 / M40-49 [956] Jiří Bříza 1968 CZE Žatec 02:25:27.6 54:56.9
150 22 / M50-59 [883] Dieter Haberzettel 1964 AUT Wien 02:25:36.5 55:05.8
151 33 / M40-49 [975] vlastimil petrů 1973 CZE otrokovice 02:26:00.5 55:29.8
152 51 / M30-39nova [46] Tomáš Bohata 1980 CZE Miřetice 12 02:26:20.8 55:50.1
153 34 / M40-49 [5306] Vilém Kordula 1976 CZE WZ AUTO IPORT SPECIALIZED 02:27:04.8 56:34.1
154 6 / M60 [888] Bohuslav Řepa 1943 CZE Martínkov 02:27:23.2 56:52.5
155 23 / M50-59 [862] Radek Dušek 1966 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 02:27:35.6 57:04.9
156 52 / M30-39 [891] Karel Stehlík 1983 CZE Diváky 02:29:23.5 58:52.8
157 35 / M40-49 [70] Vladimír Pošík 1972 CZE Fa RENE 02:29:38.4 59:07.7
158 30 / M19-29 [1023] Tomáš Nedbal 1991 CZE Hluboká nad Vltavou 02:29:58.2 59:27.5
159 53 / M30-39 [988] David Váňa 1982 CZE Brno 02:30:33.8 01:00:03.1
160 36 / M40-49 [797] Radek Kučera 1972 CZE Doksy 02:31:24.5 01:00:53.8
161 54 / M30-39 [856] Michal Krátký 1978 CZE Šternberk 02:33:23.1 01:02:52.4
162 55 / M30-39 [848] MArek Zaoral 1985 CZE Holešov 02:33:28.7 01:02:58.0
163 7 / M60 [1041] Jan Mihalík 1955 CZE Mikulov 02:34:43.9 01:04:13.2
164 37 / M40-49 [74] Martin Sejkora 1974 CZE Fa RENE 02:35:33.3 01:05:02.6
165 56 / M30-39 [863] Michal Lysoněk 1978 CZE Židlochovice 02:36:25.0 01:05:54.3
166 31 / M19-29 [65] PATRIK NOVÁK 1988 CZE HOŠEK MOTOR 02:37:30.7 01:07:00.0
167 32 / M19-29 [1030] Radek Zapletal 1989 CZE MIMI BIKE TEAM 02:38:19.5 01:07:48.8
168 38 / M40-49nova [56] Jakub Knott 1973 CZE Sloths 02:38:27.7 01:07:57.0
169 39 / M40-49 [5307] Radek Smiřička 1967 CZE 02:38:42.4 01:08:11.7
170 40 / M40-49 [45] Jiří Bláha 1975 CZE Hradec Králové 02:38:55.5 01:08:24.8
171 41 / M40-49 [890] Martin Slavík 1969 CZE Pila 02:39:47.5 01:09:16.8
172 4 / Z30-39 [893] Andrea Boháčová 1980 CZE Praha 02:40:18.5 01:09:47.8
173 57 / M30-39 [59] JINDŘICH LÁNÍK 1986 CZE HOŠEK MOTOR 02:40:25.4 01:09:54.7
174 24 / M50-59 [979] Jaromír Rokusek 1966 CZE Jenišov 02:41:14.7 01:10:44.0
175 25 / M50-59 [861] Pavel Hájek 1960 CZE 02:41:49.9 01:11:19.2
176 26 / M50-59nova [75] Petr Semecký 1965 CZE Praha 02:42:08.7 01:11:38.0
177 42 / M40-49nova [51] Petr Horák 1971 CZE Praha 02:44:25.7 01:13:55.0
178 58 / M30-39 [5181] Radek ludvík 1978 CZE hlubocky 02:44:26.1 01:13:55.4
179 27 / M50-59 [5734] Jiří Černý 1962 CZE Brno 02:48:18.7 01:17:48.0
180 4 / Z40 [5736] Milana Raczová 1966 CZE Brno 02:48:28.2 01:17:57.5
181 59 / M30-39 [60] Radek Látal 1980 CZE Masojedy 02:48:49.2 01:18:18.5
182 60 / M30-39nova [10] Tomáš Bártfay 1986 CZE Sloths 02:48:52.3 01:18:21.6
183 61 / M30-39 [1031] Jakub Navrátil 1982 CZE MIMI BIKE TEAM 02:52:58.2 01:22:27.5
184 28 / M50-59 [983] Eduard Suchánek 1963 CZE Slavkov u Brna 02:58:31.7 01:28:01.0
185 62 / M30-39 [991] Jaroslav Zobal 1981 CZE Slavkov u Brna 02:58:34.9 01:28:04.2
186 29 / M50-59 [62] LUDVÍK LUKEŠ 1960 CZE HOŠEK MOTOR 02:59:22.6 01:28:51.9
187 30 / M50-59 [5182] Roman Feher 1965 CZE Havířov 03:00:56.7 01:30:26.0
188 43 / M40-49 [5189] Marek Vichta 1975 CZE 03:04:23.4 01:33:52.7
189 5 / Z30-39 [881] Martina Hromádková 1978 CZE Bratislava 03:10:52.3 01:40:21.6
190 63 / M30-39 [859] Zdeněk Klečka 1985 CZE Kondiční Tréninky Mikulov 03:12:27.5 01:41:56.8
191 33 / M19-29 [5323] Tomáš rYGL 1990 CZE třebíč 03:15:37.1 01:45:06.4
192 64 / M30-39 [53] TOMÁŠ HRUŠKA 1984 CZE HOŠEK MOTOR 03:16:10.4 01:45:39.7
193 65 / M30-39 [48] PETR EFFENBERGER 1986 CZE HOŠEK MOTOR 03:16:22.8 01:45:52.1
194 66 / M30-39 [49] Filip Hána 1980 CZE Střílky 03:17:04.1 01:46:33.4
195 31 / M50-59 [5230] Jan Štiber 1966 CZE Mikulov 03:21:14.1 01:50:43.4
196 34 / M19-29nova [72] Matěj Rajmon 1990 CZE Sloths 03:22:52.2 01:52:21.5
197 44 / M40-49 [896] Petr Blechta 1975 CZE Praha 9 03:31:45.2 02:01:14.5
198 45 / M40-49 [5313] Michal Tvrdík 1970 CZE KIGKIG 03:35:09.8 02:04:39.1
199 46 / M40-49 [5190] Robert Kuchta 1973 CZE 03:39:29.1 02:08:58.4
DNF / M30-39 [905] Libor Pohanka 1978 CZE KC Brno
DNF / M19-29 [894] Lukáš Beran 1988 CZE Nilfisk PRO Cycling
DNF / M30-39 [876] Radek Ruso 1984 CZE Záhlinice
DNF / M30-39 [54] Štěpán Kamený 1986 CZE Praha
DNF / Z30-39 [987] Eva Urbánková 1986 CZE KoLove
DNF / M30-39 [61] LUDĚK LUKEŠ 1984 CZE HOŠEK MOTOR
DNF / M30-39 [66] Michal Novotný 1980 CZE Fa RENE
DNF / Z19-29 [989] Andrea Vlasáková 1993 CZE Smiřice
DNF / M60 [908] Jan Kárník 1942 CZE hodinky 4pm
DNF / M50-59 [937] Petr Dix 1965 CZE Chomutov
DNF / M30-39 [873] Ondřej Fojtík 1977 CZE Force KCK Zlín
DNF / M40-49 [875] Roman Khek 1967 CZE Kraken team Dobříš
DNF / M19-29 [853] Michal Swárovský 1998 CZE Alltraining.cz
DNF / M30-39 [852] Vojtěch Beran 1982 CZE Alltraining.cz
DNF / M30-39nova [81] Jan Vedral 1984 CZE Double II
DNS / Z40 [20] Kája Polívková 1964 CZE FOR BIKES cycling team
DNS / M30-39 [28] František Novotný 1981 CZE Bikepart.cz
DNS / M19-29 [3] Milan Damek 1992 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M50-59 [5631] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec
DNS / M30-39 [5] Jan Boháč 1977 CZE CZE
DNS / M30-39 [29] Lukáš Tybitancl 1982 CZE JH Cycling
DNS / M19-29 [5742] Tomáš Kudlák 1993 CZE BIKE TEAM VODňANY
DNS / M40-49 [5660] Martin Meloun 1975 CZE JH Cycling
DNS / M40-49 [47] ROMAN ČADÍK 1975 CZE HOŠEK MOTOR
DNS / M40-49 [22] Martin Polák 1972 CZE Cyklo Atom cycling team
DNS / M19-29 [5659] Michal Krejčí 1987 CZE JH Cycling
DNS / Z30-39 [6] Andrea Boháčová 1980 CZE CZE
DNS / Z30-39 [43] Ivana Loubková 1980 CZE ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM
DNS / M30-39 [39] Jan Škarnizl 1986 CZE Sram Mitas Trek
DNS / M30-39 [36] Ondřej Fojtík 1977 CZE Force KCK Zlín
DNS / Z40 [24] Jana Matlášková 1966 CZE Cyklo Jiřička
DNS / M19-29 [5679] Tomáš Nedbal 1991 CZE CZE
DNS / M40-49 [5678] Václav Kolář 1975 CZE CZE
DNS / M40-49 [5674] Martin Havránek 1971 CZE SK Fit Tábor
DNS / M19-29 [526] Lukáš Kyndl 1993 CZE BSK racing
DNS / M50-59 [585] Radek Dušek 1966 CZE GALAXY CYKLOŠVEC
DNS / Z30-39 [591] Michaela Pajkrtová 1979 CZE BSK Racing
DNS / M40-49 [612] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M30-39 [657] Michal Hrach 1977 CZE CZE
DNS / Z19-29 [701] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz
DNS / M19-29 [704] Lukáš Pospíšil 1998 CZE AUTHOR TEAM STUPNO
DNS / M60 [721] František Nechvátal 1953 CZE cyklo Kněžice
DNS / M19-29 [584] Christian Weiner 1988 CZE Bike Sport Ansbach
DNS / M40-49 [580] František Hadáček 1975 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNS / Z30-39 [537] Jana Olbertová 1985 CZE FOR BIKES cycling team
DNS / M19-29 [5208] Vladimír Hojdík 1992 CZE SLOVENSKO
DNS / M19-29 [545] Jakub Regula 1988 CZE FOR BIKES cycling team
DNS / M19-29 [553] Dominik Trnka 1989 CZE FOR BIKES cycling team
DNS / M40-49 [556] Miloš Veselý 1973 CZE FOR BIKES cycling team
DNS / M40-49 [5198] Leoš Effenberk 1971 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M30-39 [560] Václav Vondrák 1979 CZE BSK Racing
DNS / M30-39 [564] Jarda Šeliga 1984 CZE JH cycling
DNS / M50-59 [572] bohoš kulička 1962 CZE autoservisbk
DNS / M30-39 [882] Zdeněk Drábek 1978 CZE SC MIRVA SVITAVY
DNS / M40-49 [1] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M19-29 [952] Ondřej Bartoš 1990 CZE CZE
DNS / M19-29 [953] Jan Brett 1991 CZE (J)elita vod vody
DNS / M19-29 [990] Miroslav Zikmund 1987 CZE Cyklistický klub Lesonice
DNS / M50-59 [977] Oldřich Präsens 1964 CZE MTB Břeclav
DNS / M40-49 [976] Jiří Pospíšil 1969 CZE Redpoint Eleven Team
DNS / M30-39 [964] Jiří Hořeňovský 1982 CZE Stratos auto cycling team
DNS / M30-39 [963] David Hlaváč 1980 CZE Myšárna
DNS / M30-39 [959] Josef Černý 1984 CZE CZE
DNS / M19-29 [946] Matej Ulík 1997 CZE SLOVENSKO
DNS / M30-39 [943] Juraj Karas 1985 CZE SLOVENSKO
DNS / M50-59 [5071] Petr Dix 1965 CZE CZE
DNS / M50-59 [5049] Martin Kareis 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
DNS / Z40 [5004] Milana Ráczová 1966 CZE CZE
DNS / M40-49 [898] Pavel Brabec 1973 CZE Brabec velkoobchod
DNS / Z30-39 [1053] Edita Smělíková 1977 CZE ARIA PURA
DNS / M40-49 [1013] Martin Havránek 1971 CZE SK Fit Tábor
DNS / M19-29 [958] Radek černý 1989 CZE Cyklo Atom cycling team
DNS / M40-49 [127] Viktor Kučera 1975 CZE CK MTB Maraton Hlinsko
DNS / M30-39 [139] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team
DNS / M30-39 [174] Jiří Lehky 1980 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M50-59 [190] Jiří Výbora 1965 CZE ELEVEN-MERCEDES-MITAS-TEAM
DNS / M40-49 [124] Drahomir Koudelka 1971 CZE CZE
DNS / M19-29 [102] Lukáš Beran 1988 CZE Nilfisk PRO Cycling
DNS / M30-39 [57] LÚBOŠ KUČERA 1981 CZE HOŠEK MOTOR
DNS / M30-39 [58] ONDŘEJ KUGLER 1986 CZE HOŠEK MOTOR
DNS / M40-49 [5329] Petr Blechta 1975 CZE CZE
DNS / M30-39 [63] Ondřej Luža 1984 CZE CZE
DNS / M30-39 [64] Michal Markup 1986 CZE CZE
DNS / M19-29 [67] Miroslav Pertlík 1989 CZE CZE
DNS / M40-49 [73] Vladimír Seidl 1971 CZE METROPROJEKT
DNS / M30-39 [5269] Michal Umlauf 1985 CZE MIMI BIKE TEAM
DNS / Z19-29 [274] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A
DNS / M40-49 [503] Daniel Bradáč 1972 CZE FOR BIKES cycling team
DNS / M30-39 [507] Tomáš Ečer 1979 CZE FOR BIKES cycling team
DNS / M30-39 [509] Martin Eliášek 1979 CZE Galaxy bike Tálín
DNS / M40-49 [512] František Hadáček 1975 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNS / M40-49 [5224] Marian Burian 1974 CZE CZE
DNS / Z30-39 [5223] Andrea Juhásová 1985 CZE Bike Team Juhasky
DNS / M50-59 [520] Petr Kdýr 1964 CZE BSK racing
DNS / M40-49 [807] Miloš KUBRYCHT 1967 CZE CZE
DNS / M19-29 [303] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Z30-39 [304] Ivana Loubková 1980 CZE ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM
DNS / Z40 [394] Michaela Fosumova 1971 CZE CZE
DNS / Z19-29 [398] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A
DNS / M40-49 [423] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M19-29 [424] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M19-29 [447] Marek Bartůněk 1998 CZE Premium Ethic Sport
DNS / M30-39 [525] Jan Kučera 1985 CZE FOR BIKES cycling team

result list Nova jízda 25km

start ~ 12:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / M40-49 [5282] Jan Benda 1976 CZE SK Fit 42:58.5
2 1 / junior [5738] Lukáš Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 43:07.2 00:08.7
3 2 / M40-49 [5277] Martin Lepič 1968 CZE Prodoli Racing Team 43:41.2 00:42.7
4 2 / junior [5053] Jakub Homola 2000 CZE Bike 2000 43:55.2 00:56.7
5 1 / M30-39 [5180] Lukáš Přichystal 1981 CZE OCA-Open Cycling Academy 43:56.1 00:57.6
6 3 / junior [5737] Jakub Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 44:30.2 01:31.7
7 1 / M60 [5324] Jiří Svoboda 1954 CZE Rajec allivictus 45:07.0 02:08.5
8 1 / M50-59 [5177] Milan Tuháček 1964 CZE TO EUROPE 45:46.9 02:48.4
9 2 / M50-59 [5054] Roman Zvolský 1965 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 46:17.2 03:18.7
10 1 / M19-29 [5165] Lukáš Podola 1994 CZE Nilfisk pro cycling team 46:24.7 03:26.2
11 3 / M40-49 [5145] Stanislav Pláteník 1969 CZE Mikulov 47:08.5 04:10.0
12 1 / juniorky [5089] Tereza Neumanová 1998 CZE SK Tour Sport Třebíč 47:09.3 04:10.8
13 4 / M40-49 [5209] Martin Füzek 1975 SVK MP VPS 47:14.3 04:15.8
14 2 / M60 [5137] Jan Ošmera 1954 CZE RoNaKol Pravíkov 47:14.7 04:16.2
15 5 / M40-49 [5284] Antonín Florián 1972 CZE SK Fit Tábor 47:16.4 04:17.9
16 4 / junior [5295] Jakub Michal 2001 CZE 47:16.5 04:18.0
17 1 / Z30-39 [5078] Tereza Beranová 1984 CZE Alltraining.cz 47:21.3 04:22.8
18 5 / junior [5314] Tomáš Chvála 2001 SVK SEGUM Bike Team 47:53.2 04:54.7
19 3 / M60 [5283] Antonín Florián 1949 CZE SK Fit Tábor 47:56.5 04:58.0
20 6 / M40-49 [5285] Petr Florián 1973 CZE SK Fit Tábor 47:59.1 05:00.6
21 2 / M19-29 [5157] Petr Bartek 1992 CZE Symbio+ Cannondale 48:32.7 05:34.2
22 7 / M40-49 [5298] Vladimír Novák 1972 CZE GS cyklo team Jistebnice 48:45.0 05:46.5
23 4 / M60 [5188] Jiří Rašovský 1956 CZE Kuřim 48:58.0 05:59.5
24 3 / M50-59 [5179] Pavel Homolka 1963 CZE TO EUROPE 49:41.7 06:43.2
25 2 / M30-39 [5170] Vojtěch Kadlec 1982 CZE Brno 49:49.3 06:50.8
26 2 / juniorky [5279] Erika Glajzová 1998 SVK SLOVENSKO 49:49.4 06:50.9
27 1 / Z19-29 [5272] Tereza Valentová 1994 CZE SINTESI PRIMA-DONNA 49:59.3 07:00.8
28 8 / M40-49 [5656] Karel Zástava 1969 CZE Aisin Písek 50:05.2 07:06.7
29 3 / M30-39 [5321] Přemysl Šmíd 1983 CZE Toms Radhaus 50:10.6 07:12.1
30 4 / M30-39 [5650] Jan Václavík 1978 CZE HINTON české Budějovice 50:26.4 07:27.9
31 6 / junior [5266] Jiří Štěpán 2002 CZE WWW.VIKINGFOOTWEAR.CZ 50:27.7 07:29.2
32 5 / M30-39 [5164] Radek Hrdlička 1986 CZE Ždánice 50:33.9 07:35.4
33 7 / junior [5304] Richard Augustin 1998 CZE Bratislava 50:48.6 07:50.1
34 1 / Z40-49 [5301] Eva Kornalíková 1976 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 51:13.4 08:14.9
35 6 / M30-39 [5191] Ivan Pospíšil 1978 CZE 616 MTB crew 51:29.5 08:31.0
36 2 / Z40-49 [5289] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK Prima Polička 51:34.9 08:36.4
37 7 / M30-39 [5356] Jakub Marhoul 1986 CZE Praha 6 51:42.7 08:44.2
38 3 / juniorky [5299] Nikola Nováková 1998 CZE GS Cykloteam JIstebnice 51:53.6 08:55.1
39 4 / M50-59 [5221] Štefan Juhás 1962 SVK Bike Team Juhasky 51:55.8 08:57.3
40 9 / M40-49 [5290] Petr Hodáň 1968 CZE SK Prima Polička 52:13.2 09:14.7
41 5 / M60 [5288] Luboš Kárnik 1955 CZE PINKTEAM 52:16.6 09:18.1
42 5 / M50-59 [5161] Jiří Stohr 1961 CZE CK Bowling mik 52:24.3 09:25.8
43 6 / M60 [5149] Miloš Klimeš 1955 CZE KC Brno 52:39.8 09:41.3
44 8 / M30-39 [5052] Petr Štrof 1979 CZE PneuAlu 53:13.8 10:15.3
45 3 / M19-29 [5158] Petr Langer 1993 CZE Semice 53:14.1 10:15.6
46 10 / M40-49 [5220] Vladimír Cagáň 1970 SVK Trna 53:40.6 10:42.1
47 9 / M30-39 [5297] Josef Nový 1977 CZE KT Kadaň 54:30.4 11:31.9
48 10 / M30-39 [5143] Radim Vrba 1977 CZE Koryčany 54:42.6 11:44.1
49 2 / Z30-39 [5261] Ivana Pavlíková 1977 CZE Třebíč 54:44.2 11:45.7
50 7 / M60 [5556] Petr Brábník 1952 CZE Dolní Břežany 55:19.3 12:20.8
51 11 / M40-49 [5302] Libor Vévoda 1967 CZE RC BLANSKO 55:22.9 12:24.4
52 12 / M40-49 [5169] Jozef Tomša 1968 SVK Holíč 55:27.2 12:28.7
53 13 / M40-49 [5162] Radek Garčic 1976 CZE CK Bowling mik 55:28.8 12:30.3
54 11 / M30-39 [5163] Vojtěch Kopeček 1985 CZE Cube 55:39.5 12:41.0
55 3 / Z30-39 [5219] Lucia Pešková 1983 SVK Bratislava 56:01.1 13:02.6
56 14 / M40-49 [5281] Ludvík Navrátil 1971 CZE Premium Ethic Sport 56:09.1 13:10.6
57 8 / junior [5154] Matúš Miškovič 2002 SVK Bežci Šaľa 56:09.4 13:10.9
58 4 / M19-29 [5155] Tomáš Brodský 1989 CZE Velké Meziříčí 56:19.0 13:20.5
59 12 / M30-39 [5203] Ivo Wasserbauer 1981 CZE DIAMONDDESIGN 56:24.0 13:25.5
60 13 / M30-39 [5331] PAVEL BRUCK 1982 CZE HOŠEK MOTOR 56:32.5 13:34.0
61 14 / M30-39 [5318] Roderik Hartmann 1978 CZE 56:35.2 13:36.7
62 5 / M19-29 [5319] Petr Faigl 1996 CZE Plzeň 56:35.3 13:36.8
63 6 / M19-29nova [5362] Jan Míšek 1987 CZE Offline 56:54.7 13:56.2
64 15 / M40-49 [5178] Petr Šulc 1968 CZE Galaxy Bike Tálín 56:56.6 13:58.1
65 6 / M50-59 [5153] Stanislav Kroupa 1959 CZE české Budějovice 56:57.5 13:59.0
66 15 / M30-39 [5096] Tomáš Ježek 1978 CZE Winvin.cz 57:17.0 14:18.5
67 8 / M60 [5253] Miroslav Mázl 1947 CZE Vrchlabí 57:17.4 14:18.9
68 16 / M40-49 [5218] Jiří Balický 1976 CZE Hradec Králové 11 57:28.4 14:29.9
69 9 / junior [5142] Jan Fučík 2001 CZE Favorit Brno 57:46.4 14:47.9
70 7 / M19-29 [5156] Pavel Jakubec 1990 CZE Brdz 57:55.0 14:56.5
71 16 / M30-39nova [5105] Tomáš Brych 1977 CZE NOVA 57:55.1 14:56.6
72 17 / M30-39 [5152] Aleš Hort 1985 CZE Osová Bítýška 58:03.5 15:05.0
73 18 / M30-39nova [5383] Ivan Špringr 1985 CZE Praha 12 58:03.6 15:05.1
74 2 / Z19-29nova [5330] Ivana Boumová 1989 CZE Semice 58:06.4 15:07.9
75 3 / Z19-29 [5146] Monika Klimešová 1987 CZE Brno 58:37.8 15:39.3
76 19 / M30-39nova [5328] Tomáš Berit 1981 CZE Praha 58:39.6 15:41.1
77 9 / M60 [5268] Jan Taraba 1948 CZE AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 58:41.0 15:42.5
78 10 / M60 [5159] Alois Gluck 1955 CZE 58:44.6 15:46.1
79 17 / M40-49 [5310] František Maté 1967 CZE Prezident - tholo 59:19.5 16:21.0
80 11 / M60 [5166] Josef Křižan 1947 CZE Kněždub 59:28.3 16:29.8
81 20 / M30-39 [5245] Lukáš Knap 1986 CZE Trutnov 59:29.8 16:31.3
82 4 / juniorky [5300] Kristýna Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 59:33.1 16:34.6
83 18 / M40-49 [5204] Jiří Rosecký 1976 CZE DIAMONDDESIGN 59:34.8 16:36.3
84 21 / M30-39 [5273] Vojtěch Večeřa 1979 CZE Velké Meziříčí 01:00:23.3 17:24.8
85 19 / M40-49 [5093] Jan Otoupalík 1971 CZE Brno 01:00:25.9 17:27.4
86 22 / M30-39 [5151] Patrik Valas 1979 CZE HAMET 01:00:27.4 17:28.9
87 3 / Z40-49 [5344] Petra Ivičičová 1974 CZE Elektro Ivičič 01:00:35.3 17:36.8
88 23 / M30-39 [5079] Pavel Petřikov 1986 CZE Hradec Králové 01:00:42.9 17:44.4
89 20 / M40-49nova [5334] Lubor Burda 1975 CZE Offline 01:00:55.9 17:57.4
90 7 / M50-59 [5258] Ladislav Nálevka 1962 CZE Trutnov 01:01:00.3 18:01.8
91 21 / M40-49 [5377] PETR SEDLÁČEK 1970 CZE HOŠEK MOTOR 01:01:22.8 18:24.3
92 10 / junior [5227] Pavel Matura 2006 CZE Bludov 01:01:32.8 18:34.3
93 1 / Z50 [5276] Alena Zvolská 1965 CZE Kyselka 01:01:41.7 18:43.2
94 24 / M30-39 [5250] Lukáš Kymla 1978 CZE Praha 12 Modřany 01:01:42.7 18:44.2
95 22 / M40-49 [5226] Pavel Matura 1976 CZE Bludov 01:01:44.4 18:45.9
96 8 / M50-59 [5320] Milan Bartoň 1960 CZE Hradec Králové 01:02:11.4 19:12.9
97 25 / M30-39 [5341] Lukáš Hošek 1986 CZE Praha 6 01:02:22.6 19:24.1
98 23 / M40-49 [5139] Petr Jílek 1974 CZE 01:02:24.3 19:25.8
99 8 / M19-29 [5138] Jiří Bouchner 1988 CZE praha 3 01:02:26.0 19:27.5
100 9 / M50-59 [5195] Ivan Blaško 1966 CZE 01:02:48.2 19:49.7
101 12 / M60 [5088] Dalibor Kostohryz 1954 CZE Konstantinovy Láyně 01:03:36.9 20:38.4
102 24 / M40-49 [5098] Tomáš Bartík 1969 CZE Nové Město na Moravě 01:03:38.9 20:40.4
103 25 / M40-49 [5239] Richard Holešinský 1974 CZE Brno 01:03:54.3 20:55.8
104 26 / M40-49 [5350] RADIM KOSINA 1976 CZE HOŠEK MOTOR 01:04:04.1 21:05.6
105 9 / M19-29 [5055] Pavel Urbánek 1989 CZE Zaječí 01:04:05.4 21:06.9
106 26 / M30-39nova [5357] Jan Maxián 1983 CZE Praha 4 01:04:11.1 21:12.6
107 10 / M19-29 [5225] Jakub Čapek 1994 CZE Žerotice 01:04:22.9 21:24.4
108 27 / M40-49 [5160] Pavel Tručka 1975 CZE CK Bowling mik 01:04:33.5 21:35.0
109 27 / M30-39 [5381] ROMAN STUDENÝ 1986 CZE HOŠEK MOTOR 01:04:37.5 21:39.0
110 4 / Z30-39 [165] Věrka Malířová 1977 CZE Nilfisk pro cycling 01:04:41.0 21:42.5
111 13 / M60 [5168] Miloslav Sochacký 1945 CZE Kolo Sintezi 01:04:47.1 21:48.6
112 5 / Z30-39 [5175] Petra Bendová 1977 CZE SK Fit Tábor 01:05:23.9 22:25.4
113 14 / M60 [5363] PAVEL NOVOTNÝ 1947 CZE HOŠEK MOTOR 01:05:27.7 22:29.2
114 11 / juniornova [5366] Šimon Peichl 2002 CZE Praha 01:05:32.2 22:33.7
115 10 / M50-59 [5292] Petr Wenzl 1966 CZE Neudorf 01:05:59.8 23:01.3
116 11 / M50-59 [5235] Pavel Pravda 1959 CZE lyžařský klub Mokra Lazce 01:06:15.6 23:17.1
117 12 / juniornova [1050] Jiří Král 2001 CZE Praha 01:07:06.4 24:07.9
118 11 / M19-29 [5259] Lukáš Nálevka 1988 CZE Trutnov 01:07:13.0 24:14.5
119 6 / Z30-39nova [5358] Lucie Maxiánová 1979 CZE Praha 4 01:07:52.5 24:54.0
120 28 / M40-49 [5312] Anton Chvála 1971 SVK SEGUM Bike Team 01:07:54.4 24:55.9
121 29 / M40-49 [5267] Petr Talík 1967 CZE Olomouc, Nemilany 01:08:10.5 25:12.0
122 30 / M40-49 [5097] Bohumír Škácha 1971 CZE Znojmo 01:08:25.3 25:26.8
123 4 / Z19-29 [5338] KLÁRA HANZELKOVÁ 1988 CZE HOŠEK MOTOR 01:08:43.2 25:44.7
124 28 / M30-39nova [5376] Vladimír Rosol 1982 CZE Praha 01:09:06.4 26:07.9
125 31 / M40-49 [5134] Radovan Vodica 1969 CZE 01:09:34.4 26:35.9
126 12 / M50-59 [5086] Jan Výlet 1962 CZE Bíšov 01:09:34.9 26:36.4
127 5 / Z19-29 [5171] Nela Teufertová 1992 CZE Zábeštní Lhota 77 01:09:37.6 26:39.1
128 7 / Z30-39 [5244] Zuzana Jurášková 1978 CZE Znojmo 01:10:55.1 27:56.6
129 13 / M50-59 [5305] Michal Medek 1965 CZE SPPPPK 01:11:02.1 28:03.6
130 6 / Z19-29 [5374] HANA POSPÍŠILOVÁ 1987 CZE HOŠEK MOTOR 01:11:40.8 28:42.3
131 15 / M60nova [5346] Tomáš Janáček 1952 CZE Praha 6 01:11:42.5 28:44.0
132 32 / M40-49nova [5373] Jan Pištěk 1973 CZE Praha 01:12:01.8 29:03.3
133 8 / Z30-39 [5246] Petra Knapová 1986 CZE Trutnov 01:12:32.6 29:34.1
134 33 / M40-49 [5216] Ján Kudrnáč 1968 SVK BIKE CLUB NEŠTICH 01:12:44.2 29:45.7
135 34 / M40-49nova [5365] Štěpán Peichl 1972 CZE Praha 01:12:50.3 29:51.8
136 14 / M50-59 [5254] Peter Mego 1962 SVK MEGATEAM 01:12:56.8 29:58.3
137 12 / M19-29 [5217] Tomáš Kudrnáč 1987 SVK BIKE CLUB NEŠTICH 01:13:20.3 30:21.8
138 9 / Z30-39 [5215] Zuzana Myslovičová 1984 SVK BIKE CLUB NEŠTICH 01:14:08.8 31:10.3
139 10 / Z30-39nova [5348] Iveta Kalousová 1984 CZE Double II 01:14:35.9 31:37.4
140 4 / Z40-49 [5375] ANDREA PROKEŠOVÁ 1974 CZE HOŠEK MOTOR 01:15:12.3 32:13.8
141 11 / Z30-39nova [5340] Daniela Hořínková 1984 CZE Hobby 01:15:13.3 32:14.8
142 12 / Z30-39nova [5388] Martina Vrňáková 1984 CZE Praha 10 01:15:13.4 32:14.9
143 35 / M40-49 [5327] TOMÁŠ BALEK 1975 CZE HOŠEK MOTOR 01:15:16.3 32:17.8
144 15 / M50-59 [5085] Milan Schurger 1961 SVK Športový klub Devínska Kobyla 01:15:32.0 32:33.5
145 5 / Z40-49 [5140] Irena Pagáčová 1974 CZE Zlín 01:16:13.0 33:14.5
146 13 / Z30-39 [5242] Renáta Jelínková 1980 CZE Třebíč 01:16:16.6 33:18.1
147 36 / M40-49 [5167] Radek Křižan 1974 CZE Kněždub 01:17:15.3 34:16.8
148 2 / Z50 [5202] Anna Švestková 1963 CZE CykloNovinky.cz 01:17:53.5 34:55.0
149 6 / Z40-49 [5173] Jana Havránková 1976 CZE SK Fit Tábor 01:17:55.6 34:57.1
150 7 / Z40-49 [978] Miroslava Rejsová 1970 CZE Česká Třebová 01:18:05.6 35:07.1
151 16 / M50-59 [980] Luděk Sapara 1965 CZE Svitavy 01:18:08.0 35:09.5
152 7 / Z19-29 [5080] Veronika Kompasová 1989 CZE Hradec Králové 01:18:10.7 35:12.2
153 13 / M19-29 [5144] Erik Beňo 1992 CZE Bratislava team 01:18:12.0 35:13.5
154 8 / Z19-29 [5081] Nikola Zilvarová 1987 CZE Hradec Králové 01:18:12.9 35:14.4
155 29 / M30-39nova [5359] Jaroslav Mičan 1977 CZE Větrušice 01:18:13.3 35:14.8
156 14 / Z30-39nova [5347] Monika Jančová 1979 CZE Praha 01:18:22.4 35:23.9
157 5 / juniorky [5237] Laura Badinská 2002 SVK Svätý Jur 01:18:40.8 35:42.3
158 15 / Z30-39nova [5333] Lucie Brunclíková 1979 CZE Brunclíci 01:19:54.1 36:55.6
159 6 / juniorkynova [1051] Kateřina Králová 2005 CZE Praha 01:20:04.9 37:06.4 23:00:36.6 (2) 01:20:04.9 (1)
160 30 / M30-39 [5287] Jan Kročel 1977 CZE Mikulov 01:21:07.9 38:09.4
161 31 / M30-39nova [5351] Tomáš Krejza 1984 CZE Praha 01:21:59.4 39:00.9
162 9 / Z19-29nova [5379] Zuzana Slobodová 1989 CZE Praha 01:22:36.9 39:38.4
163 17 / M50-59 [5201] Jan Švestka 1957 CZE CykloNovinky.cz 01:24:02.5 41:04.0
164 14 / M19-29 [5238] Radek Bouma 1987 CZE Semice 01:24:30.7 41:32.2
165 15 / M19-29 [5249] Karel Kuchař 1987 CZE Semice 01:24:38.7 41:40.2
166 10 / Z19-29 [5342] JANA HRABĚ 1988 CZE HOŠEK MOTOR 01:24:43.1 41:44.6
167 32 / M30-39 [5100] Martin Hort 1982 CZE 01:24:44.6 41:46.1
168 16 / M19-29 [5349] JIŘÍ KATOLICKÝ 1987 CZE HOŠEK MOTOR 01:26:03.7 43:05.2
169 11 / Z19-29 [5352] ROMANA KUČEROVÁ 1992 CZE HOŠEK MOTOR 01:26:11.6 43:13.1
170 37 / M40-49 [5087] Petr Výlet 1968 CZE Zbíšov 01:26:15.5 43:17.0
171 33 / M30-39 [1010] Petr Chvojka 1977 CZE 01:26:57.3 43:58.8
172 8 / Z40-49 [5174] Kateřina Floriánová 1973 CZE SK Fit Tábor 01:27:53.4 44:54.9
173 16 / Z30-39nova [5382] Anna Suchá 1984 CZE Praha 01:28:04.2 45:05.7
174 34 / M30-39 [5303] Petr Miko 1977 CZE Zbyšov 01:29:31.9 46:33.4
175 13 / juniornova [5367] Jonáš Peichl 2000 CZE Praha 01:29:43.7 46:45.2
176 12 / Z19-29 [5384] PAVLA ŠTAFOVÁ 1989 CZE HOŠEK MOTOR 01:29:45.2 46:46.7
177 18 / M50-59 [5256] František Militký 1961 CZE Stratos auto cycling team 01:29:49.8 46:51.3
178 9 / Z40-49nova [5368] Jana Peichlová 1970 CZE Praha 01:29:50.1 46:51.6
179 38 / M40-49 [5336] ZDENĚK FRIEDMANN 1976 CZE HOŠEK MOTOR 01:29:53.0 46:54.5
180 39 / M40-49 [5251] Miroslav Lucký 1973 CZE Olomouc 01:30:34.2 47:35.7
181 14 / junior [5252] Viktor Lucký 1999 CZE Olomouc 01:30:37.7 47:39.2
182 16 / M60 [5248] Milan Kopečný 1956 CZE Olomouc 01:30:40.7 47:42.2
183 17 / M19-29 [5083] Lucie Netková 1990 CZE Lanškroun 01:31:14.5 48:16.0
184 17 / M60 [5309] Jan OTRUBA 1944 CZE Strážnice 01:31:30.0 48:31.5
185 10 / Z40-49 [5241] Kateřina Horáková 1973 CZE Uherské Hradiště 01:33:11.2 50:12.7
186 15 / junior [5240] Jakub Horák 2005 CZE Uherské Hradiště 01:33:21.5 50:23.0
187 40 / M40-49 [5271] Petr Vaculík 1971 CZE Uherské Hradiště 01:33:29.1 50:30.6
188 3 / Z50 [5255] Dobromila Militká 1954 CZE Stratos auto cycling team 01:36:15.9 53:17.4
189 7 / juniorky [5294] Anna Michalová 2003 CZE Rouchovany 01:36:32.7 53:34.2 01:36:32.7 (1)
190 11 / Z40-49 [5296] Marcela Michalová 1972 CZE Rouchovany 01:37:01.1 54:02.6
191 18 / M60 [5099] Andrej Hanečák 1946 CZE 01:37:06.4 54:07.9
192 16 / junior [5084] Laura Švestková 2004 CZE Lanškroun 01:40:05.2 57:06.7
193 41 / M40-49 [5082] Jiří Švestka 1976 CZE Lanškroun 01:40:07.8 57:09.3
194 17 / Z30-39 [5091] Soňa Fibikarová 1980 CZE Nilfisk pro cycling team 01:40:16.2 57:17.7
195 18 / Z30-39nova [5353] Ivana Kusá 1986 CZE Offline 01:41:13.3 58:14.8
196 42 / M40-49 [5095] Patrik Badinský 1974 SVK Svätý Jur 01:46:15.2 01:03:16.7
197 12 / Z40-49 [5236] Andrea Badinská 1976 SVK Svätý Jur 01:46:34.8 01:03:36.3
198 43 / M40-49nova [5389] Michal Vrzal 1973 CZE Praha 01:59:19.6 01:16:21.1
199 13 / Z40-49nova [5390] Lenka Vrzalová 1972 CZE Praha 02:00:00.8 01:17:02.3
200 17 / junior [5184] Jiří Studeník 2009 CZE 02:18:18.7 01:35:20.2
201 13 / Z19-29 [5263] Kateřina Studeníková 1988 CZE Dolní Dunajovice 02:18:20.1 01:35:21.6
202 19 / Z30-39nova [5371] Lucie Petrovičová 1986 CZE Praha 02:20:01.3 01:37:02.8
203 14 / Z40-49nova [5387] Jana Tycová 1969 CZE Praha 4 02:23:05.5 01:40:07.0
DNF / M50-59 [5141] Jaroslav Papp 1962 CZE GORAL TEAM
DNF / Z40-49nova [5337] Marie Gutlová 1975 CZE Veleň
DNS / M60 [5588] Miloš Klimeš 1955 CZE KC Brno
DNS / Z40-49 [5745] Eva Kornalíková 1976 CZE GALAXY CYKLOŠVEC
DNS / junior [5585] Matěj Kdýr 2000 CZE BSK racing
DNS / M50-59 [5648] Milan Tuháček 1964 CZE TO EUROPE
DNS / M30-39 [5583] Michal Jurda 1985 CZE Moravské Budějovice
DNS / M50-59 [5578] Pavel Homolka 1963 CZE TO EUROPE
DNS / Z19-29 [5594] Lucie Kozáková 1989 CZE CBC team
DNS / Z40-49 [5372] Radmila Pinkavová Jirkovská 1971 CZE HR tým
DNS / M40-49 [5700] Jan Benda 1976 CZE SK Fit
DNS / M40-49 [5339] Hayhurst Hayhurst 1970 CZE CZE
DNS / M30-39 [5630] Jaroslav Scheithauer 1977 CZE TRIsáci
DNS / M40-49 [5626] Jan Putschögl 1976 CZE CBC team
DNS / junior [5600] David Lukš 1998 CZE Cyklo Atom cycling team
DNS / M50-59 [5597] Stanislav Kroupa 1959 CZE české Budějovice
DNS / Z30-39 [5343] Šárka Hrachová 1982 CZE CZE
DNS / juniorky [5369] Julie Peichlová 2000 CZE CZE
DNS / M40-49 [5699] Petr Florián 1973 CZE SK Fit Tábor
DNS / M30-39 [5355] Michal Malenčík 1984 CZE CME
DNS / Z30-39 [5380] Anetta Sternwaldová 1982 CZE Fa RENE
DNS / M40-49 [5385] Martin Švehlák 1973 CZE CZE
DNS / M30-39 [5360] Tomáš Mikyska 1984 CZE NOVA
DNS / Z30-39 [5361] Veronika Mikysková 1982 CZE NOVA
DNS / M30-39 [5364] David Pavel 1982 CZE Fa RENE
DNS / Z30-39 [5354] LENKA LUKEŠOVÁ 1985 CZE HOŠEK MOTOR
DNS / Z30-39 [5386] Helena Švehláková 1977 CZE CZE
DNS / M60 [5520] Jan Ošmera 1954 CZE RoNaKol Pravíkov
DNS / junior [7222] Jaroslav Hronek 2007 CZE Biketime Bulls Písek
DNS / juniorky [5514] Kristýna Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNS / M30-39 [5345] Jiří Jabůrek 1980 CZE CZE
DNS / M60 [5698] Antonín Florián 1949 CZE SK Fit Tábor
DNS / Z30-39 [5370] Lucia Pešková 1983 CZE Bratislava
DNS / M40-49 [5645] Petr Šulc 1968 CZE Galaxy Bike Tálín
DNS / M40-49 [5697] Antonín Florián 1972 CZE SK Fit Tábor
DNS / Z30-39 [5652] Kateřina Veselá 1977 CZE TJ Spartak Třebíč
DNS / Z40-49 [5378] Helena Seidlová 1974 CZE METROPROJEKT
DNS / M50-59 [5657] Roman Zvolský 1965 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM
DNS / M60 [724] Jan OTRUBA 1944 CZE CZE
DNS / M40-49 [817] Jiří Balický 1976 CZE CZE
DNS / Z30-39 [5197] Věrka Malířová 1977 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Z30-39 [5090] Jana Kuchařová 1980 CZE TJ Spartak Třebíč
DNS / M40-49 [5335] Cooper Cooper 1970 CZE CZE
DNS / Z40-49 [5286] Kateřina Floriánová 1973 CZE SK Fit Tábor
DNS / juniorky [5280] Radka Rabatinová 1999 CZE SLOVENSKO
DNS / M50-59 [5278] Pavel Třasák 1965 CZE Žatec
DNS / M50-59 [5274] Vladimír Zámostný 1957 CZE CZE
DNS / M40-49 [5332] Stanislav Brunclík 1972 CZE Brunclíci
DNS / junior [5293] David Lukš 1998 CZE Cyklo Atom cycling team
DNS / M40-49 [5291] Jaroslav Märt 1967 CZE CZE
DNS / M30-39 [5265] Petr Šmíd 1983 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Z19-29 [5229] Veronika Hepnarová 1993 CZE Rafkarna Idea Cycling tým
DNS / M19-29 [5228] Ondřej Rybín 1993 CZE Rafkarna Idea Cycling tým
DNS / M50-59 [5243] Michal Jeneček 1966 CZE čESKÁ SPOřITELNA
DNS / M19-29 [5262] Tomáš Soják 1992 CZE CZE
DNS / M19-29 [5247] Tomáš Kollár 1990 CZE -

result list tandemy

start ~ 12:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [5257] Morozov Michálek Pavel Michálek 1963 CZE Agro 21 53:07.7
DNS / Muži [5607] Morozov Michálek Pavel Michálek 1963 CZE Agro 21