Okolo Vlasenice
2017-07-22 Vlasenice (Vysočina)
Terén 44km | celkem: 130 , men : 117, Muži II: 54, Muži I: 52, Muži III: 11, women: 13, Ženy I: 8, Ženy II: 5 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Tandemy v terénu 44km | celkem: 2 , men : 2, tandem: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Hobby závod 38km | celkem: 157 , men : 119, Muži I: 48, Muži II: 59, women: 38, Ženy I: 24, Muži III: 12, Ženy II: 13, Ženy III: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Tandemy v Hobby závodu 38km | celkem: 4 , men : 4 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Děti 21km | celkem: 37 , men : 19, Mladší žáci: 10, Předžáci: 9, women: 18, Mladší žákyně: 9, Předžákyně: 9 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Potěr, miniděti 300m | celkem: 6 , men : 3, kluci: 3, women: 3, holky: 3 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Potěr, děti 600m | celkem: 25 , men : 11, kluci: 11, women: 14, holky: 14 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Okolo Vlasenice | N/A | 2019-08-19 20:34:29 | |
plakat2017 | 2919745B | 21.05.2020 15:03:57 | |
propozice2017 | 15139B | 21.05.2020 15:03:57 |
start list Terén 44km
start ~ 14:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 130 participants ( 117 of men, 13 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži II | 109 | Bakus Petr | CZE | 1970 | Kola Bakus cycling team | Pelhřimov |
Muži I | 110 | Bakus Tomáš | CZE | 1998 | ČEZ Cyklo Team Tábor | Částkovice 11, Pelhřimov |
Muži I | 104 | Bartoň Pavel | CZE | 1978 | Eurofoam | |
Muži I | 75 | Bartoň Václav | CZE | 1995 | Pahorek Pob | |
Muži I | Bartoněk Václav | CZE | 1988 | Fitnessfreedom race team | Boleradice | |
Muži I | 88 | Bartůněk Marek | CZE | 1998 | Ethic Sport | Hostěradice |
Muži III | 345 | Bezděkovský František | CZE | 0000 | Velosport valenta scott team | |
Muži II | 77 | Blažek Petr | CZE | 1963 | Pelhřimov | |
Muži II | 114 | Blažek Zdeněk | CZE | 1976 | www.ksiltovky.cz | |
Ženy I | 1 | Cesnaková Milena | CZE | 1985 | Maloja - Rocky Mountain Team | Planá nad Lužnicí |
Ženy II | 2 | Černošková Lenka | CZE | 1972 | MTB MEL | Jihlava |
Ženy I | 3 | Červenková Milada | CZE | 1981 | Cyklo Metánov | Kamenice nad Lipou |
Muži I | 4 | Drtina Martin | CZE | 1984 | Radimovice u Želče | Radimovice u Želče |
Muži I | 107 | Dvořák Martin | CZE | 1985 | Hostinec nad přejezdem | |
Muži II | 117 | Dvořák Milan | CZE | 1961 | No Name | |
Muži II | 5 | Eybert Daniel | CZE | 1973 | CK Chýnov | Chýnov |
Muži II | 347 | Fencl Pavel | CZE | 1966 | Impulsia sport | |
Muži III | 90 | Florián Antonín | CZE | 1949 | SK Fit Tábor | Tábor |
Muži II | 91 | Florián Antonín | CZE | 1972 | SK Fit Tábor | Tábor |
Muži II | 97 | Florián Petr | CZE | 1973 | SK Fit Tábor | Radimovice u Želče |
Muži II | 83 | Frecer Leoš | CZE | 1967 | CKK Znojmo | Znojmo |
Muži II | 6 | Fuk Pavel | CZE | 1975 | Počátky | Počátky |
Muži I | 7 | Fuk Pavel | CZE | 1997 | Velosport Valenta Scott team | Počátky |
Muži I | 100 | Havránek Jan | CZE | 1998 | Čistý sport | |
Muži II | 8 | Havránek Martin | CZE | 1971 | Čistý Sport | Tábor |
Ženy II | 342 | Hořejší Jana | CZE | 1974 | GS cyklo team Jistebnice | |
Muži II | 9 | Hostička Petr | CZE | 1976 | TAEKWONDO Lacek | Pelhřimov |
Muži I | 24 | Houška Jiří | CZE | 1992 | Cykloteam Vlasenice | Popelín |
Muži II | 10 | Houška Tomáš | CZE | 1971 | Houškovi Český ráj | Jičín |
Ženy I | 11 | Houšková Hana | CZE | 1989 | Cykloteam Vlasenice | Vlasenice |
Muži II | 99 | Hric Pavel | CZE | 1977 | Velosport Valenta Scott Team | |
Muži I | 106 | Hrnčíř Filip | CZE | 1998 | ||
Muži II | 12 | Hrubec Tomáš | CZE | 1974 | Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Ženy I | 13 | Hrušková Eliška | CZE | 1987 | Prodoli racing team | Týn nad Vltavou |
Muži II | 14 | Hubka Vladimír | CZE | 1966 | Cime MTB Team | Pelhřimov |
Muži II | 15 | Ira Martin | CZE | 1970 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži I | 16 | ira Tomáš | CZE | 1997 | Velosport valenta scott team | Pelhřimov |
Muži II | 17 | Jakeš Tomáš | CZE | 1975 | Prodoli racing team | Český Krumlov |
Muži I | 84 | Jelínek Marek | CZE | 2003 | CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. | |
Muži I | 18 | Jirsa Miloš | CZE | 1999 | Kamenice nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Ženy II | 19 | Jirsová Olga | CZE | 1974 | CT Božejov | Kamenice Nad Lipou |
Muži II | 20 | Kaizr Josef | CZE | 1962 | Dokudsetonevybije! | Praha 10 |
Muži II | 21 | Karaba Zdeněk | CZE | 1967 | Kaba-sport | Chotěboř |
Muži II | 22 | Kment Radek | CZE | 1972 | MTB MEL | Jihlava |
Muži I | 23 | Kníže David | CZE | 1982 | PRODOLI RACING TEAM | Jindřichův Hradec |
Muži II | 25 | Kolesa Luděk | CZE | 1961 | Kbely Cycling Team | Praha |
Muži II | 348 | Komín Pavel | CZE | 1976 | VHT Počátky | |
Muži I | 93 | Kortan Pavel | CZE | 1991 | win4fun | |
Muži I | 96 | Kořínek Petr | CZE | 1982 | Žirovnice | Žirovnice |
Muži II | 26 | koten Libor | CZE | 1975 | Musher Klub JCC | Malšice |
Muži II | 72 | Krejčí Jiří | CZE | 1968 | Apex-Bike Tábor | |
Muži II | 113 | Křížovský Pavel | CZE | 1977 | MTB Krásná Lípa | |
Muži II | 112 | kubů roman | CZE | 1973 | GS cyklo team Jistebnice | |
Muži II | 115 | Kukla Jaroslav | CZE | 1972 | Těmice | Těmice |
Muži I | 27 | Kukla Josef | CZE | 1998 | Velosport Valenta Scott team | Pelhřimov |
Muži I | 116 | Kukla Michal | CZE | 1998 | Těmice | Těmice |
Muži I | 344 | Kulhánek David | CZE | 2000 | MTB Cyklomaraton Hlinsko | |
Muži I | 343 | Labudík Roman | CZE | 1991 | Statek pod Javořicí | Vyškov |
Muži II | 28 | Lapáček Václav | CZE | 1974 | ACT Libkova Voda | Libkova Voda |
Ženy I | 29 | Lapáčková Kateřina | CZE | 2001 | ACT Libkova Voda | Libkova Voda |
Muži II | 82 | Ludvík Petr | CZE | 1977 | ||
Muži II | 118 | Marek David | CZE | 1976 | Brunka Silvini | Humpolec |
Muži II | 30 | Mařík Radek | CZE | 1973 | Telč | Telč |
Muži III | 31 | Matějka Josef | CZE | 1954 | Kola Bakus | Pelhřimov |
Muži I | 69 | Mazanec Milan | CZE | 1980 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži III | 32 | Mikolášek Jan | CZE | 0000 | VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM | Pelhřimov |
Muži I | 33 | Mikolášek Jan | CZE | 1993 | Velosport Valenta Scott Team | Pelhřimov |
Muži II | 34 | Němec Luboš | CZE | 1976 | Vokolek-cycling-team | Chotěboř |
Muži I | 35 | Němeček Aleš | CZE | 1991 | PROMPT 2 go! team | České Budějovice |
Muži II | 76 | Novák Jiři | CZE | 1976 | Cyklo Hobby Rynárec | Vyškov |
Muži II | 94 | Novák Michal | CZE | 1975 | KKMC | |
Muži II | 95 | Novák Petr | CZE | 1973 | KKMC | Slaný |
Ženy I | 36 | Nováková Veronika | CZE | 1994 | PROMPT 2 go! team | Praha 6 |
Muži I | 37 | Obšil Tomáš | CZE | 1993 | ČT SaunaBar Horní Cerekev | Studená |
Muži III | 38 | Ošmera Jan | CZE | 1954 | RoNaKol Pravíkov | Brno |
Muži I | 39 | Papež Vit | CZE | 1996 | Symbio+ BMC | PACOV |
Muži I | 40 | Partl Ondřej | CZE | 1995 | BIG SHOCK TEAM | Jihlava |
Muži I | 102 | Pařík David | CZE | 1990 | Březí | Kamenice nad Lipou |
Muži III | 85 | Pavelka Vladimír | CZE | 1950 | CKK Znojmo | Znojmo |
Muži I | 87 | Pavlíček Matěj | CZE | 2002 | Rodinovští Výletníci | |
Muži I | 41 | Pechek Jan | CZE | 1994 | Kola Bakus | Vlasenice |
Muži II | 103 | Pechek Milan | CZE | 1964 | MAPEKO | |
Muži I | 71 | Pechek Tomáš | CZE | 1991 | Vlasenice | |
Muži III | 42 | Pechek Vladimir | CZE | 1957 | Pechek team Vlasenice | Kamenice nad Lipou |
Muži I | 73 | Pípal Petr | CZE | 1981 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 119 | Pipek Miroslav | CZE | 1971 | Brunka Silvini | Humpolec |
Muži II | 111 | Pivec Vlastislav | CZE | 1971 | JH cycling | Kardašova Řečice |
Muži I | 108 | Pivoňka Vojtěch | CZE | 1981 | Penguin Team | |
Muži II | 92 | Pokorný Pavel | CZE | 1972 | Jihlavská čtyřka | Jihlava |
Muži III | 43 | Poříz Milan | CZE | 1951 | KABA SPORT Chotěboř | Chotěboř 58301 |
Muži I | 44 | Prášil David | CZE | 1989 | JUVENA Dráchov | Těmice |
Muži I | 45 | Prouza Petr | CZE | 1985 | Antonka | Antonka |
Muži II | 46 | Raba Tomáš | CZE | 1965 | Prodoli Racing team | Jindřichův Hradec,radouňka |
Muži II | 47 | Rauer Luboš | CZE | 1966 | KABA SPORT Chotěboř | Havlíčkův Brod |
Ženy I | 48 | Rodová Libuše | CZE | 1994 | Jarošov nad Nežárkou | Jarošov nad Nežárkou |
Ženy I | 49 | Rohová Lucie | CZE | 1988 | Cyklo hobby Rynárec | Pelhřimov |
Muži I | 50 | Sazama Zdeněk | CZE | 2000 | Úvaly | Úvaly |
Muži I | 51 | Seno Martin | CZE | 1983 | Club jebáků psů | Kardašova Řečice |
Muži I | 52 | Skipala Karel | CZE | 1980 | K.Recice | K.Recice |
Muži II | 53 | Skoták Miroslav | CZE | 1960 | CykloHobby Rynárec | Rynárec |
Muži I | 349 | Sladký Petr | CZE | 1978 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži I | 98 | Smrčka Jan | CZE | 1981 | Eurofoam Sport Team | Žirovnice |
Muži I | 80 | Soukup Jiří | CZE | 1979 | UDH Číměř | Číměř |
Muži II | 54 | Spáčil Leopold | CZE | 1959 | MONDRAKER Racing team | Letovice |
Muži I | 55 | Spěváček Václav | CZE | 1981 | Slovan Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 101 | Staněk Zdeněk | CZE | 1962 | Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Muži III | 56 | Strnad Ladislav | CZE | 1956 | Počátky | Počátky |
Muži I | 57 | suč ivan | CZE | 1986 | restaurace Černy Pták | jindrichuv hradec |
Muži I | 58 | Sviták Petr | CZE | 1987 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 89 | Šimánek Jan | CZE | 1974 | Počátky | |
Muži I | 341 | Šimánek Petr | CZE | 1981 | VHT Počátky | |
Muži II | 59 | Šindelář Milan | CZE | 1963 | CK Vinohradské Šlapky | Třebíč |
Muži II | 60 | Šláf Robert | CZE | 1971 | CK Slavická | Třebíč |
Muži II | 79 | Štěcha Libor | CZE | 1968 | Kola Bakus | |
Ženy II | 78 | Štěchová Martina | CZE | 1969 | Kola Bakus | |
Muži I | 61 | Švácha Michal | CZE | 1995 | SMILING BIKERS Malíkov | Straž nad Nežárkou |
Muži I | 86 | Tichý Michal | CZE | 1997 | rodinovský orly | rodinov |
Muži III | 74 | Tuček Jiří | CZE | 1956 | Kola Bakus | Žirovnice |
Muži I | 62 | Tybitancl Lukáš | CZE | 1982 | JH Cycling | Jindřichův Hradec |
Ženy II | 63 | Veselá Kateřina | CZE | 1977 | Authentic bike | Stařeč |
Muži II | 64 | Veselý Miloš | CZE | 1973 | TRUXXXIK cycling | Stařeč |
Muži I | 66 | Vítů Josef | CZE | 1995 | EUROFOAM SPORT TEAM | Telč |
Muži I | 65 | Vítů Šimon | CZE | 1997 | UNIQA Jihlava | Telč |
Muži II | 350 | Vondrák Petr | CZE | 1959 | ||
Muži II | 346 | Wůdy Jan | CZE | 1974 | 4RTeam | |
Muži II | 67 | Zadina Petr | CZE | 1968 | KABA SPORT | Havlíčkův Brod |
Muži III | 70 | Zahradník Pavel | CZE | 1957 | Cykloteam Vlasenice | Vlasenice 21, Lhota-vlasenice |
Muži I | 81 | Zahradník Petr | CZE | 1988 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži I | 105 | Zahradník Tomáš | CZE | 1991 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži II | 68 | Zavadil Libor | CZE | 1975 | Cyklo Atom | Tábor |
start list Tandemy v terénu 44km
start ~ 14:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 2 participants ( 2 of men, of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
tandem | Kupkolo SRNCI |
Vladimír Dvouletý
1942
Filip Dvouletý
2000
|
start list Hobby závod 38km
start ~ 14:20:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 157 participants ( 119 of men, 38 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži I | 125 | Aldorf Ondřej | CZE | 1998 | SKI Klub Pelhřimov | |
Muži II | 299 | Bartoška Richard | CZE | 1973 | Pelhřimov | Pelhřimov |
Muži I | 181 | Beňo Filip | CZE | 1993 | Pohoda Je Na Vzestupu | |
Muži II | 217 | Berounský Petr | CZE | 1967 | Hobby MTB Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Muži I | 131 | Boháček Lukáš | CZE | 2001 | Cyklo hobby Rynárec | |
Muži II | 298 | Brychca Antonín | CZE | 1975 | Cyklo Hobby Rynárec | Pelhřimov |
Muži II | 183 | Bubla Ladislav | CZE | 1959 | GS Cykloteam Jistebnice | Milevsko |
Muži I | 297 | Bušek Lukáš | CZE | 1989 | Biketime Bulls Písek | Písek |
Muži II | 142 | Buzek Luboš | CZE | 1964 | Kunžak | |
Muži II | 143 | Buzek Oldřich | CZE | 1961 | ||
Ženy I | 296 | Čejková Šárka | CZE | 2000 | EUROFOAM SPORT TEAM | Batelov |
Ženy I | 140 | Doleželová Michaela | CZE | 1979 | Buk team | |
Muži II | 295 | Dvořák Petr | CZE | 1974 | Velo Dvořák | ČESKÉ BUDĚJOVICE |
Muži II | 294 | Dvořák Radek | CZE | 1972 | Otín | Jindřichův Hradec |
Ženy I | 293 | Dvořáková Eliška | CZE | 2005 | Otín | Jindřichův Hradec |
Muži I | 241 | Fišera Miloš | CZE | 1991 | KPK | Kolín |
Muži III | 249 | Fišera Miloš | CZE | 1950 | KPK | |
Muži III | 147 | Fous Jan | CZE | 1953 | C.T.Saunabar H.Cerekev | Horní Cerekev |
Muži II | 292 | Fric František | CZE | 1959 | Prodoli racing team | Soběslav |
Muži II | 204 | Grym Martin | CZE | 1974 | GS Cykloteam Jistebnice | |
Muži I | 203 | Grym Tadeáš | CZE | 2001 | GS Cykloteam Jistebnice | Nadějkov |
Muži II | 210 | Hák Tomáš | CZE | 1976 | Cykloteam Božejov | |
Muži I | 208 | hanák jakub | CZE | 1985 | Cykloteam Vlasenice | Jihlava |
Muži III | 252 | Hanus Vlastimil | CZE | 1957 | Cykloteam Vlasenice | |
Ženy I | 291 | Hanusova Iveta | CZE | 1984 | Vlasenice | Vlasenice |
Ženy II | 149 | Hanusová Miroslava | CZE | 1961 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži I | 289 | hanzal lukas | CZE | 1992 | zirovnice | zirovnice |
Muži I | 290 | Hanzal Roman | CZE | 1991 | Žirovnice | Žirovnice |
Muži I | 288 | Havránek Martin | CZE | 2002 | Tábor | Tábor |
Ženy II | 336 | Hazová Marie | CZE | 1965 | ||
Muži I | 287 | Heřmánek Jan | CZE | 1996 | Stavebniny Dek | Jindřichův Hradec |
Ženy I | 145 | Hladovcová Anna | CZE | 2000 | PKJH | |
Ženy I | 144 | Hladovcová Iva | CZE | 2000 | PKJH | |
Ženy III | 286 | Hlásková Vladimíra | CZE | 1957 | Soběslav | Soběslav |
Muži II | 211 | Holý Ladislav | CZE | 1972 | Cykloteam Božejov | Božejov |
Muži II | 285 | homolka Libor | CZE | 1973 | RBB Invest J. HRADEC | Kamenice nad lupou |
Muži II | 284 | Horký Miroslav | CZE | 1974 | JH Cycling | Žďár |
Muži II | 283 | Houdek Jiří | CZE | 1958 | SMILING BIKERS Malíkov | Jindřichův Hradec |
Ženy I | 282 | Houdková Hana | CZE | 1993 | Cycling Team Vodná | Kamenice nad Lipou |
Ženy II | 281 | Houšková Simona | CZE | 1971 | Houškovi Český ráj | Jičín |
Ženy II | 280 | Hrubcová Dana | CZE | 1973 | Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Muži II | 126 | Hypš Jaroslav | CZE | 1973 | Cyklo Hobby Rynárec | |
Muži I | 279 | Hyšpler Robin | CZE | 1986 | PRODOLI racing team | Týn Nad Vltavou |
Ženy I | 207 | Chlupová Tereza | CZE | 1991 | 24 MTB WITCHES | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 278 | Janů Karel | CZE | 1976 | Lhotecký orel | Kamenice nad Lipou |
Muži I | 277 | Jirsa Marek | CZE | 1999 | Častrov | Častrov |
Ženy II | 276 | Karpíšková Lenka | CZE | 1974 | Rodinovské Orlice | Rodinov |
Muži I | 185 | Kodeš Jakub | CZE | 1991 | ||
Muži II | 275 | Kolář Václav | CZE | 1975 | AC Sparta Praha Ciclink | Týn nad Vltavou |
Ženy I | 274 | Komínová Karolína | CZE | 1997 | Dolní Cerekev | Dolní Cerekev |
Ženy I | 206 | Kottová Alena | CZE | 1985 | 24 MTB WITCHES | Lukavec |
Muži I | 271 | Koubík Daniel | CZE | 1995 | Pacov | Pacov |
Muži II | 273 | Koubík Stanislav | CZE | 1970 | Pacov | Pacov |
Muži I | 272 | Koubík Vít | CZE | 2001 | Pacov | Pacov |
Ženy II | 335 | Kovářová Hana | CZE | 1967 | ||
Muži II | 270 | Krejča Zdeněk | CZE | 1968 | Cycling Team Vodná | Kamenice nad Lipou |
Muži I | 200 | Kršek Adam | CZE | 2000 | Pacov | |
Muži II | 195 | křepela luděk | CZE | 1964 | Ethic Sport | Skalice |
Muži II | 268 | Kubín Jan | CZE | 1961 | Brian Racing Team | Kamenice nad Lipou |
Ženy I | 138 | Kubů Pavlína | CZE | 2000 | GS cyklo team Jistebnice | Jistebnice |
Muži II | 209 | Kuchař Martin | CZE | 1969 | Kbely Cycling Team | Praha |
Ženy II | 146 | Kuklová Radka | CZE | 1974 | Babín | Těmice |
Muži I | 198 | Ledecký Filip | CZE | 2001 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
Muži I | 332 | Lehejček Jaroslav | CZE | 1981 | Počábly | |
Muži II | 266 | Lepič Martin | CZE | 1968 | PRODOLI Racing team | Jindřichův Hradec |
Muži II | 127 | Lisý Pavel | CZE | 1966 | Počátky | Počátky |
Muži II | 265 | Maly Jiri | CZE | 1960 | Nová Včelnice | Nova Vcelnice |
Muži II | 263 | Maňas Josef | CZE | 1967 | ROOR | Rodinov |
Muži I | 264 | Maňas Ondřej | CZE | 1992 | Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Muži I | 262 | Marek Lukáš | CZE | 2002 | Častrov | Častrov |
Muži III | 328 | Mareš Václav | CZE | 1947 | ||
Muži II | 214 | Masopust Jiří | CZE | 1968 | Cykloteam Božejov | |
Muži I | 180 | Matoušek David | CZE | 1980 | Mrákotín | Mrákotín |
Muži II | 135 | Meloun Martin | CZE | 1975 | JH Cycling | Jindřichův Hradec |
Muži I | 186 | Michal Jakub | CZE | 2001 | TJ favorit Brno | |
Muži II | 187 | Michal Miloš | CZE | 1967 | ||
Ženy II | 261 | Mráčková Lenka | CZE | 1973 | Cykloklub Chýnov | Chýnov |
Muži II | 260 | Mrkvica Tomáš | CZE | 1977 | Tombikeservis Pacov | Pacov |
Ženy I | 259 | Mrkvicová Jitka | CZE | 1980 | Tombikeservis Pacov | Pacov |
Muži III | 258 | Nechvátal František | CZE | 1953 | HEFR team | Kněžice |
Muži I | 215 | Nechvíle Jan | CZE | 1999 | Cyklo team Božejov | |
Muži I | 334 | Novák Tomáš | CZE | 2001 | ||
Muži II | 257 | Novák Václav | CZE | 1974 | GW Jihotrans | Nová Ves u Českých Budějovic |
Ženy I | 256 | Nováková Aneta | CZE | 1981 | Ostrý Roháč Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Ženy II | 189 | Nováková Vendula | CZE | 1976 | SK hasiči JH | |
Muži II | 255 | Obšil Petr | CZE | 1965 | ČT SaunaBar Horní Cerekev | Studená |
Ženy I | 254 | Obšilová Lucie | CZE | 1991 | Statek pod Javořicí | Studená |
Muži III | 253 | Osadci Pavel | CZE | 1956 | Galaxy CykloŠvec Stevens | Týn nad Vltavou |
Muži II | 250 | Papež Stanislav | CZE | 1964 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži III | Papež Vojtěch | CZE | 0000 | ??? | PACOV | |
Muži I | 251 | Papež Vojtěch | CZE | 1992 | PACOV | PACOV |
Muži II | 123 | Pařík Jaromír | CZE | 1964 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 248 | Pechek Petr | CZE | 1965 | Vlasenice | Vlasenice |
Muži I | 216 | Pelíšek Jaroslav | CZE | 1985 | Cykloteam Božejov | Božejov |
Ženy II | 247 | Petru Alena | CZE | 1967 | Roor | Kamenice n/L |
Muži II | 246 | pihávek františek | CZE | 1965 | zirovnice | zirovnice |
Ženy II | 137 | Pivcová Bohunka | CZE | 1977 | CT Kardašova Řečice | Kardašova Řečice |
Ženy I | 129 | Pivoňková Marie | CZE | 1985 | Penguin | |
Muži I | 133 | Pleticha Karel | CZE | 1978 | Cyklo hobby Rynárec | |
Muži II | 205 | podhradský Milan | CZE | 1975 | Cykloteam Vlasenice | kamenice nad lipou |
Muži I | 245 | Pondělíček Patrik | CZE | 1997 | GS Cyklo Team Jistebnice | Kněžice u Jihlavy |
Muži I | 244 | Prágr Stanislav | CZE | 1978 | Bulls České Budějovice | České Budějovice |
Muži II | Prosser Jaroslav | CZE | 1971 | Hapina team | Kamenice nad Lipou | |
Muži I | 243 | Prosser Lukáš | CZE | 1993 | Hapina team | Kamenice nad lipou |
Muži I | 242 | Prosser Matěj | CZE | 1997 | Hapina team | Kamenice nad Lipou |
Ženy I | 240 | Prouzová Juliána | SVK | 1986 | Antonka Team | Praha |
Muži II | 239 | Přibyl Pavel | CZE | 1973 | Kola Kamenice | Nová Včelnice |
Muži I | 238 | Přibyl Pavel | CZE | 1997 | Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Ženy I | 237 | Pucandlová Miroslava | CZE | 1985 | Kamenice nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Muži III | 196 | Rašovský Jiří | CZE | 1956 | Kuřim | Kuřim |
Ženy I | 124 | Rohandová Lucie | CZE | 1990 | Březí | |
Muži I | 340 | Říha Viktor | CZE | 2001 | Pavoučí Hnízdo | Praha |
Ženy I | 236 | Říhová Barbora | CZE | 1989 | Cykloteam Vlasenice | Nová Včelnice |
Ženy I | 338 | Říhová Laura | CZE | 2000 | Pavoučí Hnízdo | |
Muži II | 235 | Sazama, st. Zdeněk | CZE | 1967 | Úvaly | Úvaly |
Muži I | 128 | Severa Lukáš | CZE | 2001 | ||
Ženy I | 234 | Skotáková Petra | CZE | 1986 | Cykllo Hobby Rynárec | Rynárec 164 |
Ženy II | 194 | Slámová Jitka | CZE | 1971 | Hostěradice | Hostěradice |
Muži I | 213 | Smejkal Ondřej | CZE | 1983 | Cykloteam Božejov | |
Muži III | 199 | Smíšek Bohumil | CZE | 1955 | Kamenice Nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Muži I | 182 | Smolka Petr | CZE | 1989 | ||
Muži III | 141 | Smrčka Jaroslav | CZE | 1949 | Buk Team | Nová Buková |
Muži I | 184 | Smrčka Jiří | CZE | 1983 | Eurofoam sport team | |
Muži II | 139 | Smrčka Roman | CZE | 1975 | Buk Team | Nová Buková |
Muži I | 201 | Stehlík Mikuláš | CZE | 2001 | JH Cycling | |
Muži III | 218 | Strašík Karel | CZE | 1957 | Cykloteam Kamenice | |
Muži I | 233 | stropnický Ondra | CZE | 1987 | Prodoli racing team | Hluboká nad Vltavou |
Muži II | 193 | Svoboda Leoš | CZE | 1963 | Ck Kyjovice | Znojmo |
Ženy II | 192 | Svobodová Jarmila | CZE | 1965 | Premium hotel Znojmo | Znojmo |
Muži II | 232 | Šafařík Petr | CZE | 1973 | GS cyklo team Jistebnice | Opařany |
Ženy I | 231 | Šafaříková Klára | CZE | 2002 | GS cyklo team Jistebnice | Opařany |
Muži I | 267 | Šiman Vojtěch | CZE | 1991 | Pekárna Velíšek | |
Muži I | 134 | Širhal Lukáš | CZE | 1989 | JH Cycling | Nová Včelnice |
Muži I | 230 | Šiška Pavel | CZE | 1995 | JH Cycling | Kamenice Nad Lipou |
Ženy I | 229 | Šustrová Zlata | CZE | 1986 | 24MTB Witches | Kamenice Nad Lipou |
Muži II | 228 | Tichý Jaroslav | CZE | 1973 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 337 | trčka Jan | CZE | 1968 | Pavoučí Hnízdo | |
Muži I | 339 | Trčka Šimon | CZE | 1997 | Pavoučí Hnízdo | |
Muži II | 212 | Tříska Miroslav | CZE | 1977 | Cykloteam Božejov | Božejov |
Muži II | 148 | Tůma Tomáš | CZE | 1968 | Batelov | |
Muži I | 227 | Váňa Zdeněk | CZE | 2002 | Cyklo Hobby Rynárec | Rynárec |
Muži II | 226 | Váňa Zdeněk | CZE | 1964 | Cyklo Hobby Rynárec | Rynárec |
Muži III | 225 | Vašíček Zdeněk | CZE | 1955 | HAS Jihlava | Jihlava |
Muži II | 197 | Vavreček Miroslav | CZE | 1963 | Bechyně | |
Muži II | 356 | Velíšek Zdeněk | CZE | 1964 | Pekárna Velíšek | |
Muži II | 224 | Vesely Jiří | CZE | 1975 | Tyn nad Vltavou | Týn nad Vltavou |
Muži I | 223 | Viktora Jan | CZE | 1978 | Prodoli racing team | České Budějovice |
Ženy I | 202 | Vinklátová Jana | CZE | 1984 | Svratka | |
Muži II | 188 | Vítků Miroslav | CZE | 1970 | Rejoice | |
Muži II | 136 | Vosolsobě František | CZE | 1964 | Strmilov | |
Muži I | 222 | Votápek Petr | CZE | 1980 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 191 | Vrána Milan | CZE | 1970 | KOVOMAT Kamenice nad Lípou | |
Muži II | 190 | Zadražil Milan | CZE | 1967 | Jihlava | |
Muži II | 333 | Záhorský Aleš | CZE | 1973 | RB Highlands | Humpolec |
Muži I | 221 | Zdeněk Štěpán | CZE | 1997 | Babín | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 220 | Zhorný Leoš | CZE | 1961 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II | 219 | žaloudek Jaroslav | CZE | 1960 | HAS JIHLAVA | Jihlava |
start list Tandemy v Hobby závodu 38km
start ~ 14:20:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 participants ( 4 of men, of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
m | 501 | Kupkolo SRNCI |
[501]
Vladimír a Filip Dvouletí
1942
|
m | 500 | Tj Sokol Lhota Č.Kostelec |
[500]
Jiří Krejča Lenka Čekalová
1957
|
m | 503 |
[503]
Čeněk a Tereza Třečkovi
1974
|
|
m | 502 | EUROFOAM SPORT TEAM |
[502]
Helena a Josef Vítů
1972
|
start list Děti 21km
start ~ 14:30:00 , 2003 a mladší , přihlášeno: 37 participants ( 19 of men, 18 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Mladší žáci | 305 | Bartoška Martin | CZE | 2004 | Pelhřimov | Pelhřimov |
Předžáci | 306 | Čech Lukáš | CZE | 2007 | RTS Praha | Praha 9 |
Mladší žákyně | 307 | Čechová Karolína | CZE | 2004 | RTS Praha | Praha 9 |
Předžáci | 150 | Dohnal Jakub | CZE | 2007 | EON TT Tábor | |
Předžákyně | 308 | Horká Veronika | CZE | 2006 | Žďár | Žďár, Nová Včelnice |
Předžáci | 309 | Houška Jan | CZE | 2006 | Houškovi Český ráj | Turnov |
Předžákyně | 162 | Chramostová Ema | CZE | 2007 | ||
Mladší žáci | 170 | Jelínek Tomáš | CZE | 2005 | Cyklohobby Rynárec | |
Mladší žáci | 167 | Ježek Daniel | CZE | 2005 | KWIK STEP | |
Mladší žáci | 166 | Ježek Dominik | CZE | 2003 | KWIK STEP | |
Mladší žákyně | 325 | Komínová Barbora | CZE | 2003 | VHT Počátky | |
Mladší žáci | 300 | Kostroun David | CZE | 2002 | Quick Step | Vlasenice |
Mladší žáci | 320 | Kotek Jan | CZE | 2005 | Lysolaje | |
Mladší žáci | 164 | Ledecký Vít | CZE | 2005 | NTR Děbolín | |
Mladší žákyně | 179 | Michalová Marcela | CZE | 1972 | Rouchovany | Rouchovany |
Mladší žákyně | 172 | Mráčková Denisa | CZE | 2003 | Cykloklub Chýnov | Chýnov |
Předžáci | 161 | Novák Adam | CZE | 2011 | Cyklo hobby Rynárec | |
Mladší žákyně | 154 | Nováková Kristýna | CZE | 2004 | GW Jihotrans | Nová Ves u Českých Budějovic |
Předžákyně | 160 | Nováková Kristýnka | CZE | 2008 | Cyklo Hobby Rynárec | |
Mladší žáci | 165 | Pavelka Lukáš | CZE | 2005 | ||
Mladší žákyně | 168 | Smetanová Barbora | CZE | 2003 | Počátky | Počátky |
Předžákyně | 163 | Smíšková Andrea | CZE | 2010 | MTB Zlomený Malíček | |
Předžáci | 310 | Straka Maxmilián | CZE | 2008 | Vokov | Pelhřimov |
Předžáci | 311 | Straka Vojtěch | CZE | 2010 | Vokov | Pelhřimov |
Předžáci | 158 | Šašek Martin | CZE | 2007 | Kamenice | Kamenice |
Mladší žákyně | 159 | Šašková Silvie | CZE | 2003 | Kamenice nad Lipou | |
Mladší žákyně | 159 | Šašková Silvie | CZE | 2003 | Kamenice nad Lipou | |
Předžákyně | 327 | Šimánková Marie | CZE | 2006 | VHT Počátkz | |
Mladší žáci | 321 | Šimeček David | CZE | 2005 | Cycling Academy Tábor | Sezimovo Ústí |
Předžákyně | 312 | Škrletová Dominika | CZE | 2007 | TJ Nová Včelnice | Kamenice nad Lipou |
Předžáci | 313 | Tichý Adam | CZE | 2006 | rodinovský orly | Kamenice nad Lipou |
Mladší žáci | 169 | Trkola Lukáš | CZE | 2005 | Eurofoam Sport Team | |
Předžákyně | 153 | Třečková Marie | CZE | 2014 | ||
Předžákyně | 152 | Třečková Šárka | CZE | 2012 | ||
Předžáci | 324 | Vítů Vaclav | CZE | 2006 | EUROFOAM SPORT TEAM | Telč |
Předžákyně | 155 | Voráčková Natálie | CZE | 2008 | TJ Nová Včelnice | Žďár |
Mladší žákyně | 156 | Voráčková Simona | CZE | 2004 | TJ Nová Včelnice | Žďár |
start list Potěr, miniděti 300m
start ~ 14:35:00 , 2011 a mladší , přihlášeno: 6 participants ( 3 of men, 3 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
kluci | 318 | Kolaja Bedřich | CZE | 2013 | LOKO Trutnov | Liberec |
holky | 304 | Langová Eliška | CZE | 2014 | Vlasenice | |
holky | 175 | Mazancová Veronika | CZE | 2015 | Vlasenický páni | Lhota-vlasenice |
kluci | 315 | Najfus Adam | CZE | 2014 | Ústrašín | Ústrašín |
holky | 122 | smrčková Natálie | CZE | 2014 | Eurofoam Žirovnice | |
kluci | 331 | Žák Marek | CZE | 2015 | Fitness Bikers Team Nuzbely | Radenín |
start list Potěr, děti 600m
start ~ 14:40:00 , 2009 a mladší , přihlášeno: 25 participants ( 11 of men, 14 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
kluci | 319 | Burda Šimon | CZE | 2010 | Amcykl Humpolec | Humpolec |
holky | 314 | Burdová Natálie | CZE | 2012 | Amcykl Humpolec | Humpolec |
kluci | 132 | Ferdan Alex | CZE | 2012 | sokol lhota | |
holky | 130 | Hanzalová Kristýna | CZE | 2012 | Žirovnice | |
kluci | 301 | Houška Robin | CZE | 2012 | Houškovi | |
holky | 322 | Houšková Lidunka | CZE | 2008 | Houškovi Český ráj | Turnov |
kluci | 171 | Jelínek Viktor | CZE | 2010 | Cyklohobby Rynárec | |
holky | 151 | Joudlová Agáta | CZE | 2013 | Antonka | Praha |
kluci | 329 | Kvasnička Miroslav | CZE | 2011 | Kněžice | |
holky | 371 | Lapáčková Alžběta | CZE | 2012 | ACT Libkova Voda | |
kluci | 316 | Novák Kryštof | CZE | 2013 | Slovan Kamenice nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
kluci | 121 | smrčka Matyáš | CZE | 2013 | Eurofoam Sport Team | |
holky | 323 | Smrčková Eliška | CZE | 2012 | BUK TEAM | |
holky | 177 | Soukupová Adéla | CZE | 2009 | Číměř | Číměř |
holky | 176 | Soukupová Stela | CZE | 2011 | Číměř | |
kluci | 303 | Strašík Jan | CZE | 2012 | Kamenic nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
holky | 178 | Šafaříková Soňa | CZE | 2011 | Vlasenice | Vlasenice |
holky | 157 | Šašková Daniela | CZE | 2011 | ||
holky | 330 | Šašková Daniela | CZE | 2011 | ||
holky | 317 | Šebestová Veronika | CZE | 2012 | Skuhrováci | Skuhrov |
holky | 302 | Štěpánová Izabela | CZE | 2012 | Houška team | |
kluci | 174 | Trachta Kryštof | CZE | 2010 | Sokol Vršovice | |
kluci | 173 | Trachta Tadeáš | CZE | 2009 | Sokol Vršovice | |
holky | 120 | Trkolová Zuzana | CZE | 2010 | Eurofoam Sport Team | Počátky |
kluci | 326 | Žák Martin | CZE | 2010 | Fitness Bikers Team Nuzbely | Radenín |