Okolo Vlasenice

2017-07-22 Vlasenice (Vysočina)

archiv

announcement

registration

start list

results

Terén 44km total: 130, men : 117, women: 13, Muži I: 52, Muži II: 54, Muži III: 11, Ženy I: 8, Ženy II: 5 [html] [pdf]
Tandemy v terénu 44km total: 2, men : 2, women: 0, tandem: 0, N [0][][m]: 1 [html] [pdf]
Hobby závod 38km total: 157, men : 119, women: 38, Muži I: 48, Muži II: 59, Muži III: 12, Ženy I: 24, Ženy II: 13, Ženy III: 1 [html] [pdf]
Tandemy v Hobby závodu 38km total: 4, men : 4, women: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Děti 21km total: 37, men : 19, women: 18, Předžáci: 9, Mladší žáci: 10, Předžákyně: 9, Mladší žákyně: 9 [html] [pdf]
Potěr, miniděti 300m total: 6, men : 3, women: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
Potěr, děti 600m total: 25, men : 11, women: 14, kluci: 11, holky: 14 [html] [pdf]

start list Terén 44km

start ~ 14:00:00 , all years of born , registered: 130 participants ( 117 of men, 13 of women)

category # name state year team
Muži II [109] Bakus Petr CZE 1970 Kola Bakus cycling team
Muži I [110] Bakus Tomáš CZE 1998 ČEZ Cyklo Team Tábor
Muži I [104] Bartoň Pavel CZE 1978 Velo Dvořák
Muži I [75] Bartoň Václav CZE 1995 Kola Bakus
Muži I [ ] Bartoněk Václav CZE 1988 Fitnessfreedom race team
Muži I [88] Bartůněk Marek CZE 1998 Ethic Sport
Muži III [345] Bezděkovský František CZE 0000 Velosport valenta scott team
Muži II [77] Blažek Petr CZE 1963 Pelhřimov
Muži II [114] Blažek Zdeněk CZE 1976 www.ksiltovky.cz
Ženy I [1] Cesnaková Milena CZE 1985 Maloja - Rocky Mountain Team
Ženy II [2] Černošková Lenka CZE 1972 MTB MEL
Ženy I [3] Červenková Milada CZE 1981 MIKO KENNEL MUSHING POČÁTKY
Muži I [4] Drtina Martin CZE 1984 Radimovice u Želče
Muži I [107] Dvořák Martin CZE 1985 Hostinec nad přejezdem
Muži II [117] Dvořák Milan CZE 1961 No Name
Muži II [5] Eybert Daniel CZE 1973 CK Chýnov
Muži II [347] Fencl Pavel CZE 1966 Impulsia sport
Muži III [90] Florián Antonín CZE 1949 SK Fit Tábor
Muži II [91] Florián Antonín CZE 1972 SK Fit Tábor
Muži II [97] Florián Petr CZE 1973 SK Fit Tábor
Muži II [83] Frecer Leoš CZE 1967 CKK Znojmo
Muži II [6] Fuk Pavel CZE 1975 Počátky
Muži I [7] Fuk Pavel CZE 1997 Velosport Valenta Scott team
Muži I [100] Havránek Jan CZE 1998 Čistý sport
Muži II [8] Havránek Martin CZE 1971 Čistý Sport
Ženy II [342] Hořejší Jana CZE 1974 GS cyklo team Jistebnice
Muži II [9] Hostička Petr CZE 1976 Taekwondo LACEK
Muži I [24] Houška Jiří CZE 1992 Cykloteam Vlasenice
Muži II [10] Houška Tomáš CZE 1971 Houškovi Český ráj
Ženy I [11] Houšková Hana CZE 1989 Cykloteam Vlasenice
Muži II [99] Hric Pavel CZE 1977 Velosport valenta scott team
Muži I [106] Hrnčíř Filip CZE 1998
Muži II [12] Hrubec Tomáš CZE 1974 Nová Včelnice
Ženy I [13] Hrušková Eliška CZE 1987 Prodoli racing team
Muži II [14] Hubka Vladimír CZE 1966 Cime MTB Team
Muži II [15] Ira Martin CZE 1970 Kamenice nad Lipou
Muži I [16] Ira Tomáš CZE 1997 Velosport valenta scott team
Muži II [17] Jakeš Tomáš CZE 1975 Prodoli racing team
Muži I [84] Jelínek Marek CZE 2003 CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Muži I [18] Jirsa Miloš CZE 1999 Kamenice nad Lipou
Ženy II [19] Jirsová Olga CZE 1974 Kamenice nad Lipou
Muži II [20] Kaizr Josef CZE 1962 Dokudsetonevybije!
Muži II [21] Karaba Zdeněk CZE 1967 KABA-SPORT Chotěboř
Muži II [22] Kment Radek CZE 1972 MTB MEL
Muži I [23] Kníže David CZE 1982 PRODOLI RACING TEAM
Muži II [25] Kolesa Luděk CZE 1961 Kbely Cycling Team
Muži II [348] Komín Pavel CZE 1976 VHT Počátky
Muži I [93] Kortan Pavel CZE 1991 win4fun
Muži I [96] Kořínek Petr CZE 1982 Eurofoam sport team
Muži II [26] Koten Libor CZE 1975 Musher Klub JCC
Muži II [72] Krejčí Jiří CZE 1968 Apex-Bike Tábor
Muži II [113] Křížovský Pavel CZE 1977 MTB Krásná Lípa
Muži II [112] kubů roman CZE 1973 GS cyklo team Jistebnice
Muži II [115] Kukla Jaroslav CZE 1972 Těmice
Muži I [27] Kukla Josef CZE 1998 Velosport Valenta Scott team
Muži I [116] Kukla Michal CZE 1998 Těmice
Muži I [344] Kulhánek David CZE 2000 MTB Cyklomaraton Hlinsko
Muži I [343] Labudík Roman CZE 1991 Statek pod Javořicí
Muži II [28] Lapáček Václav CZE 1974 ACT Libkova Voda
Ženy I [29] Lapáčková Kateřina CZE 2001 ACT Libkova Voda
Muži II [82] Ludvík Petr CZE 1977
Muži II [118] Marek David CZE 1976 Brunka Silvini
Muži II [30] Mařík Radek CZE 1973 Telč
Muži III [31] Matějka Josef CZE 1954 Kola Bakus
Muži I [69] Mazanec Milan CZE 1980 Cykloteam Vlasenice
Muži III [32] Mikolášek Jan CZE 0000 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
Muži I [33] Mikolášek Jan CZE 1993 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
Muži II [34] Němec Luboš CZE 1976 Vokolek-cycling-team
Muži I [35] Němeček Aleš CZE 1991 PROMPT 2 go! team
Muži II [76] Novák Jiří CZE 1976 Cyklo Hobby Rynárec
Muži II [94] Novák Michal CZE 1975 KKMC
Muži II [95] Novák Petr CZE 1973 KKMC
Ženy I [36] Nováková Veronika CZE 1994 PROMPT 2 go! team
Muži I [37] Obšil Tomáš CZE 1993 ČT SaunaBar Horní Cerekev
Muži III [38] Ošmera Jan CZE 1954 RoNaKol Pravíkov
Muži I [39] Papež Vit CZE 1996 Symbio+ BMC
Muži I [40] Partl Ondřej CZE 1995 UNIQA MTB TEAM
Muži I [102] Pařík David CZE 1990 Březí
Muži III [85] Pavelka Vladimír CZE 1950 CKK Znojmo
Muži I [87] Pavlíček Matěj CZE 2002 Rodinovští Výletníci
Muži I [41] Pechek Jan CZE 1994 Kola Bakus
Muži II [103] Pechek Milan CZE 1964 MAPEKO
Muži I [71] Pechek Tomáš CZE 1991 Vlasenice
Muži III [42] Pechek Vladimir CZE 1957 Pechek team Vlasenice
Muži I [73] Pípal Petr CZE 1981 Kamenice nad Lipou
Muži II [119] Pipek Miroslav CZE 1971 Brunka Silvini
Muži II [111] Pivec Vlastislav CZE 1971 BS Joma Jindřichův Hradec
Muži I [108] Pivoňka Vojtěch CZE 1981 Penguin Team
Muži II [92] Pokorný Pavel CZE 1972 Jihlava
Muži III [43] Poříz Milan CZE 1951 KABA SPORT Chotěboř
Muži I [44] Prášil David CZE 1989 JUVENA Dráchov
Muži I [45] Prouza Petr CZE 1985 Antonka
Muži II [46] Raba Tomáš CZE 1965 Prodoli Racing team
Muži II [47] Rauer Luboš CZE 1966 KABA SPORT Chotěboř
Ženy I [48] Rodová Libuše CZE 1994 Jarošov nad Nežárkou
Ženy I [49] Rohová Lucie CZE 1988 Cyklo hobby Rynárec
Muži I [50] Sazama Zdeněk CZE 2000 Úvaly
Muži I [51] Seno Martin CZE 1983 Club jebáků psů
Muži I [52] Skipala Karel CZE 1980 K.Recice
Muži II [53] Skoták Miroslav CZE 1960 CykloHobby Rynárec
Muži I [349] Sladký Petr CZE 1978 Cykloteam Vlasenice
Muži I [98] Smrčka Jan CZE 1981 Eurofoam sport team
Muži I [80] Soukup Jiří CZE 1979 UDH Číměř
Muži II [54] Spáčil Leopold CZE 1959 NOVATOP LAPIERRE
Muži I [55] Spěváček Václav CZE 1981 Slovan Kamenice nad Lipou
Muži II [101] Staněk Zdeněk CZE 1962 Nová Včelnice
Muži III [56] Strnad Ladislav CZE 1956 Počátky
Muži I [57] suč ivan CZE 1986 restaurace Černy Pták
Muži I [58] Sviták Petr CZE 1987 Kamenice nad Lipou
Muži II [89] Šimánek Jan CZE 1974 Počátky
Muži I [341] Šimánek Petr CZE 1981 VHT Počátky
Muži II [59] Šindelář Milan CZE 1963 CK Vinohradské Šlapky
Muži II [60] Šláf Robert CZE 1971 CK Slavická
Muži II [79] Štěcha Libor CZE 1968 Kola Bakus
Ženy II [78] Štěchová Martina CZE 1969 Kola Bakus
Muži I [61] Švácha Michal CZE 1995 SMILING BIKERS Malíkov
Muži I [86] Tichý Michal CZE 1997 Rodinovští Výletníci
Muži III [74] Tuček Jiří CZE 1956 Kola Bakus
Muži I [62] Tybitancl Lukáš CZE 1982 JH Cycling
Ženy II [63] Veselá Kateřina CZE 1977 Authentic bike
Muži II [64] Veselý Miloš CZE 1973 TRUXXXIK cycling
Muži I [66] Vítů Josef CZE 1995 EUROFOAM SPORT TEAM
Muži I [65] Vítů Šimon CZE 1997 UNIQA Jihlava
Muži II [350] Vondrák Petr CZE 1959
Muži II [346] Wůdy Jan CZE 1974 4RTeam
Muži II [67] Zadina Petr CZE 1968 KABA-SPORT Chotěboř
Muži III [70] Zahradník Pavel CZE 1957 Cykloteam Vlasenice
Muži I [81] Zahradník Petr CZE 1988 Cykloteam Vlasenice
Muži I [105] Zahradník Tomáš CZE 1991 Cykloteam Vlasenice
Muži II [68] Zavadil Libor CZE 1975 VELO DVOŘÁK

start list Tandemy v terénu 44km

start ~ 14:00:00 , all years of born , registered: 2 participants ( 2 of men, 0 of women)

category # team members
N [0][][m] Kupkolo SRNCI
m
-
Filip Dvouletý
2000
m
-
Vladimír Dvouletý
1942

start list Hobby závod 38km

start ~ 14:20:00 , all years of born , registered: 157 participants ( 119 of men, 38 of women)

category # name state year team
Muži I [125] Aldorf Ondřej CZE 1998 SKI Klub Pelhřimov
Muži II [299] Bartoška Richard CZE 1973 Pelhřimov
Muži I [181] Beňo Filip CZE 1993
Muži II [217] Berounský Petr CZE 1967 Hobby MTB Nová Včelnice
Muži I [131] Boháček Lukáš CZE 2001 Cyklo hobby Rynázec
Muži II [298] Brychca Antonín CZE 1975 CykloHobby Rynárec
Muži II [183] Bubla Ladislav CZE 1959 GS Cykloteam Jistebnice
Muži I [297] Bušek Lukáš CZE 1989 Biketime Bulls Písek
Muži II [142] Buzek Luboš CZE 1964 Kunžak
Muži II [143] Buzek Oldřich CZE 1961
Ženy I [296] Čejková Šárka CZE 2000 EUROFOAM SPORT TEAM
Ženy I [140] Doleželová Michaela CZE 1979 Buk team
Muži II [295] Dvořák Petr CZE 1974 Velo Dvořák
Muži II [294] Dvořák Radek CZE 1972 Otín
Ženy I [293] Dvořáková Eliška CZE 2005 Otín
Muži I [241] Fišera Miloš CZE 1991 KPK
Muži III [249] Fišera Miloš CZE 1950 KPK
Muži III [147] Fous Jan CZE 1953 Horní Cerekev
Muži II [292] Fric František CZE 1959 Prodoli racing team
Muži II [204] Grym Martin CZE 1974 GS Cykloteam Jistebnice
Muži I [203] Grym Tadeáš CZE 2001 GS Cykloteam Jistebnice
Muži II [210] Hák Tomáš CZE 1976 Cykloteam Božejov
Muži I [208] Hanák Jakub CZE 1985 Cykloteam Vlasenice
Muži III [252] Hanus Vlastimil CZE 1957 Cykloteam Vlasenice
Ženy I [291] Hanusova Iveta CZE 1984 Vlasenice
Ženy II [149] Hanusová Miroslava CZE 1961 Cykloteam Vlasenice
Muži I [289] hanzal lukas CZE 1992 zirovnice
Muži I [290] Hanzal Roman CZE 1991 Žirovnice
Muži I [288] Havránek Martin CZE 2002 Tábor
Ženy II [336] Hazová Marie CZE 1965
Muži I [287] Heřmánek Jan CZE 1996 JH Cycling
Ženy I [145] Hladovcová Anna CZE 2000 PKJH
Ženy I [144] Hladovcová Iva CZE 2000 PKJH
Ženy III [286] Hlásková Vladimíra CZE 1957 Soběslav
Muži II [211] Holý Ladislav CZE 1972 CT Božejov
Muži II [285] Homolka Libor CZE 1973 RBB Invest J. HRADEC
Muži II [284] Horký Miroslav CZE 1974 Žďár
Muži II [283] Houdek Jiří CZE 1958 SMILING BIKERS Malíkov
Ženy I [282] Houdková Hana CZE 1993 Cycling Team Vodná
Ženy II [281] Houšková Simona CZE 1971 Houškovi Český ráj
Ženy II [280] Hrubcová Dana CZE 1973 Nová Včelnice
Muži II [126] Hypš Jaroslav CZE 1973 Cyklo Hobby Rynárec
Muži I [279] Hyšpler Robin CZE 1986 Prodoli racing team
Ženy I [207] Chlupová Tereza CZE 1991 24 MTB WITCHES
Muži II [278] Janu Karel CZE 1976 Lhota bike
Muži I [277] Jirsa Marek CZE 1999 Častrov
Ženy II [276] Karpíšková Lenka CZE 1974 Rodinovské Orlice
Muži I [185] Kodeš Jakub CZE 1991
Muži II [275] Kolář Václav CZE 1975 AC Sparta Praha Ciclink
Ženy I [274] Komínová Karolína CZE 1997 Dolní Cerekev
Ženy I [206] Kottová Alena CZE 1985 24 MTB WITCHES
Muži I [271] Koubík Daniel CZE 1995 Pacov
Muži II [273] Koubík Stanislav CZE 1970 Pacov
Muži I [272] Koubík Vít CZE 2001 Pacov
Ženy II [335] Kovářová Hana CZE 1967
Muži II [270] Krejča Zdeněk CZE 1968 Cycling Team Vodná
Muži I [200] Kršek Adam CZE 2000 Pacov
Muži II [195] křepela luděk CZE 1964 Ethic Sport
Muži II [268] Kubín Jan CZE 1961 Brian Racing Team
Ženy I [138] Kubů Pavlína CZE 2000 GS cyklo team Jistebnice
Muži II [209] Kuchař Martin CZE 1969 Kbely Cycling Team
Ženy II [146] Kuklová Radka CZE 1974 Babín
Muži I [198] Ledecký Filip CZE 2001 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
Muži I [332] Lehejček Jaroslav CZE 1981 Počábly
Muži II [266] Lepič Martin CZE 1968 PRODOLI Racing team
Muži II [127] Lisý Pavel CZE 1966
Muži II [265] Maly Jiri CZE 1960 Nová Včelnice
Muži II [263] Maňas Josef CZE 1967 ROOR
Muži I [264] Maňas Ondřej CZE 1992 Nová Včelnice
Muži I [262] Marek Lukáš CZE 2002 Častrov
Muži III [328] Mareš Václav CZE 1947
Muži II [214] Masopust Jiří CZE 1968 Cykloteam Božejov
Muži I [180] Matoušek David CZE 1980 Mrákotín
Muži II [135] Meloun Martin CZE 1975 JH Cycling
Muži I [186] Michal Jakub CZE 2001 TJ favorit Brno
Muži II [187] Michal Miloš CZE 1967
Ženy II [261] Mráčková Lenka CZE 1973 Cykloklub Chýnov
Muži II [260] Mrkvica Tomáš CZE 1977 Tombikeservis Pacov
Ženy I [259] Mrkvicová Jitka CZE 1980 Tombikeservis Pacov
Muži III [258] Nechvátal František CZE 1953 HEFR team
Muži I [215] Nechvíle Jan CZE 1999 Cyklo team Božejov
Muži I [334] Novák Tomáš CZE 2001
Muži II [257] Novák Václav CZE 1974 GW Jihotrans
Ženy I [256] Nováková Aneta CZE 1981 Ostrý Roháč Kamenice nad Lipou
Ženy II [189] Nováková Vendula CZE 1976 SK hasiči JH
Muži II [255] Obšil Petr CZE 1965 ČT SaunaBar Horní Cerekev
Ženy I [254] Obšilová Lucie CZE 1991 Statek pod Javořicí
Muži III [253] Osadci Pavel CZE 1956 Galaxy CykloŠvec Stevens
Muži II [250] Papež Stanislav CZE 1964 Kamenice nad Lipou
Muži III [ ] Papež Vojtěch CZE 0000 ???
Muži I [251] Papež Vojtěch CZE 1992 PACOV
Muži II [123] Pařík Jaromír CZE 1964 Kamenice nad Lipou
Muži II [248] Pechek Petr CZE 1965 Pechek team Vlasenice
Muži I [216] Pelíšek Jaroslav CZE 1985 Cyklo team Božejov
Ženy II [247] Petru Alena CZE 1967 Roor
Muži II [246] pihávek františek CZE 1965 zirovnice
Ženy II [137] Pivcová Bohunka CZE 1977 CT Kardašova Řečice
Ženy I [129] Pivoňková Marie CZE 1985 Penguin
Muži I [133] Pleticha Karel CZE 1978
Muži II [205] Podhradský Milan CZE 1975 Cykloteam Vlasenice
Muži I [245] Pondělíček Patrik CZE 1997 Kněžice u Jihlavy
Muži I [244] Prágr Stanislav CZE 1978 Bulls České Budějovice
Muži II [ ] Prosser Jaroslav CZE 1971 Hapina team
Muži I [243] Prosser Lukáš CZE 1993 Hapina team
Muži I [242] Prosser Matěj CZE 1997 Hapina team
Ženy I [240] Prouzová Juliána SVK 1986 Antonka Team
Muži II [239] Přibyl Pavel CZE 1973 Kola Kamenice
Muži I [238] Přibyl Pavel CZE 1997 Nová Včelnice
Ženy I [237] Pucandlová Miroslava CZE 1985 Kamenice nad Lipou
Muži III [196] Rašovský Jiří CZE 1956 Kuřim
Ženy I [124] Rohandová Lucie CZE 1990 Březí
Muži I [340] Říha Viktor CZE 2001 Pavoučí Hnízdo
Ženy I [236] Říhová Barbora CZE 1989 Cykloteam Vlasenice
Ženy I [338] Říhová Laura CZE 2000 Pavoučí Hnízdo
Muži II [235] Sazama, st. Zdeněk CZE 1967 Úvaly
Muži I [128] Severa Lukáš CZE 2001
Ženy I [234] Skotáková Petra CZE 1986 Cykllo Hobby Rynárec
Ženy II [194] Slámová Jitka CZE 1971 Hostěradice
Muži I [213] Smejkal Ondřej CZE 1983 Cykloteam Božejov
Muži III [199] Smíšek Bohumil CZE 1955 Domestic
Muži I [182] Smolka Petr CZE 1989
Muži III [141] Smrčka Jaroslav CZE 1949 BUK Team
Muži I [184] Smrčka Jiří CZE 1983 Eurofoam sport team
Muži II [139] Smrčka Roman CZE 1975 Buk team
Muži I [201] Stehlík Mikuláš CZE 2001 JH Cycling
Muži III [218] Strašík Karel CZE 1957 Cykloteam Kamenice
Muži I [233] Stropnický Ondra CZE 1987 Prodoli racing team
Muži II [193] Svoboda Leoš CZE 1963 CKK Znojmo
Ženy II [192] Svobodová Jarmila CZE 1965 CKK Znojmo
Muži II [232] Šafařík Petr CZE 1973 GS cyklo team Jistebnice
Ženy I [231] Šafaříková Klára CZE 2002 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
Muži I [267] Šiman Vojtěch CZE 1991 Pekárna Velíšek
Muži I [134] Širhal Lukáš CZE 1989 JH Cycling
Muži I [230] Šiška Pavel CZE 1995 Kamenice nad Lipou
Ženy I [229] Šustrová Zlata CZE 1986 24MTB Witches
Muži II [228] Tichý Jaroslav CZE 1973 Kamenice nad Lipou
Muži II [337] Trčka Jan CZE 1968 Pavoučí Hnízdo
Muži I [339] Trčka Šimon CZE 1997 Pavoučí Hnízdo
Muži II [212] Tříska Miroslav CZE 1977 Cykloteam Božejov
Muži II [148] Tůma Tomáš CZE 1968 Batelov
Muži I [227] Váňa Zdeněk CZE 2002 Cyklo Hobby Rynárec
Muži II [226] Váňa Zdeněk CZE 1964 Cyklo Hobby Rynárec
Muži III [225] Vašíček Zdeněk CZE 1955 HAS JIHLAVA
Muži II [197] Vavreček Miroslav CZE 1963 Bechyně
Muži II [356] Velíšek Zdeněk CZE 1964 Pekárna Velíšek
Muži II [224] Vesely Jiří CZE 1975 Tyn nad Vltavou
Muži I [223] Viktora Jan CZE 1978 SB Cyklo Olympia
Ženy I [202] Vinklátová Jana CZE 1984 Svratka
Muži II [188] Vítků Miroslav CZE 1970 Rejoice
Muži II [136] Vosolsobě František CZE 1964 Strmilov
Muži I [222] Votápek Petr CZE 1980 Kamenice nad Lipou
Muži II [191] Vrána Milan CZE 1970 KOVOMAT Kamenice nad Lípou
Muži II [190] Zadražil Milan CZE 1967 Jihlava
Muži II [333] Záhorský Aleš CZE 1973 BEZVASPORT.CZ
Muži I [221] Zdeněk Štěpán CZE 1997 Babín
Muži II [220] Zhorný Leoš CZE 1961 Kamenice nad Lipou
Muži II [219] žaloudek Jaroslav CZE 1960 HAS JIHLAVA

start list Tandemy v Hobby závodu 38km

start ~ 14:20:00 , all years of born , registered: 4 participants ( 4 of men, 0 of women)

category # team members
N [0][][m] Kupkolo SRNCI
m
[501]
Vladimír a Filip Dvouletí
1942
N [0][][m] Tj Sokol Lhota Č.Kostelec
m
[500]
Jiří Krejča Lenka Čekalová
1957
N [0][][m]
m
[503]
Čeněk a Tereza Třečkovi
1974
N [0][][m] EUROFOAM SPORT TEAM
m
[502]
Helena a Josef Vítů
1972

start list Děti 21km

start ~ 14:30:00 , 2003 and younger , registered: 37 participants ( 19 of men, 18 of women)

category # name state year team
Mladší žáci [305] Bartoška Martin CZE 2004 Pelhřimov
Předžáci [306] Čech Lukáš CZE 2007 RTS Praha
Mladší žákyně [307] Čechová Karolína CZE 2004 RTS Praha
Předžáci [150] Dohnal Jakub CZE 2007 EON TT Tábor
Předžákyně [308] Horká Veronika CZE 2006 Žďár
Předžáci [309] Houška Jan CZE 2006 Houškovi Český ráj
Předžákyně [162] Chramostová Ema CZE 2007
Mladší žáci [170] Jelínek Tomáš CZE 2005 Cyklohobby Rynárec
Mladší žáci [167] Ježek Daniel CZE 2005 KWIK STEP
Mladší žáci [166] Ježek Dominik CZE 2003 KWIK STEP
Mladší žákyně [325] Komínová Barbora CZE 2003 VHT Počátky
Mladší žáci [300] Kostroun David CZE 2002 Quick Step
Mladší žáci [320] Kotek Jan CZE 2005 Lysolaje
Mladší žáci [164] Ledecký Vít CZE 2005 NTR Děbolín
Mladší žákyně [179] Michalová Marcela CZE 1972 Rouchovany
Mladší žákyně [172] Mráčková Denisa CZE 2003 Cykloklub Chýnov
Předžáci [161] Novák Adam CZE 2011 Cyklo hobby Rynárec
Mladší žákyně [154] Nováková Kristýna CZE 2004 GW Jihotrans
Předžákyně [160] Nováková Kristýnka CZE 2008 Cyklo Hobby Rynárec
Mladší žáci [165] Pavelka Lukáš CZE 2005
Mladší žákyně [168] Smetanová Barbora CZE 2003 Počátky
Předžákyně [163] Smíšková Andrea CZE 2010 MTB Zlomený Malíček
Předžáci [310] Straka Maxmilián CZE 2008 Vokov
Předžáci [311] Straka Vojtěch CZE 2010 Vokov
Předžáci [158] Šašek Martin CZE 2007
Mladší žákyně [159] Šašková Silvie CZE 2003 Kamenice nad Lipou
Mladší žákyně [159] Šašková Silvie CZE 2003 Kamenice nad Lipou
Předžákyně [327] Šimánková Marie CZE 2006 VHT Počátkz
Mladší žáci [321] Šimeček David CZE 2005 Sezimovo Ústí
Předžákyně [312] Škrletová Dominika CZE 2007 TJ Nová Včelnice
Předžáci [313] Tichý Adam CZE 2006 Kamenice nad Lipou
Mladší žáci [169] Trkola Lukáš CZE 2005 Eurofoam Sport Team
Předžákyně [153] Třečková Marie CZE 2014
Předžákyně [152] Třečková Šárka CZE 2012
Předžáci [324] Vítů Vaclav CZE 2006 EUROFOAM SPORT TEAM
Předžákyně [155] Voráčková Natálie CZE 2008 TJ Nová Včelnice
Mladší žákyně [156] Voráčková Simona CZE 2004 TJ Nová Včelnice

start list Potěr, miniděti 300m

start ~ 14:35:00 , 2011 and younger , registered: 6 participants ( 3 of men, 3 of women)

category # name state year team
kluci [318] Kolaja Bedřich CZE 2013 Sportchallenge
holky [304] Langová Eliška CZE 2014 Vlasenice
holky [175] Mazancová Veronika CZE 2015 Cykloteam Vlasenice
kluci [315] Najfus Adam CZE 2014 Ústrašín
holky [122] Smrčková Natálie CZE 2014 Eurofoam Žirovnice
kluci [331] Žák Marek CZE 2015 Fitness Bikers Team Nuzbely

start list Potěr, děti 600m

start ~ 14:40:00 , 2009 and younger , registered: 25 participants ( 11 of men, 14 of women)

category # name state year team
kluci [319] Burda Šimon CZE 2010 Amcykl Humpolec
holky [314] Burdová Natálie CZE 2012 Amcykl Humpolec
kluci [132] Ferdan Alex CZE 2012
holky [130] Hanzalová Kristýna CZE 2012 Žirovnice
kluci [301] Houška Robin CZE 2012 Houška team
holky [322] Houšková Lidunka CZE 2008 Houškovi Český ráj
kluci [171] Jelínek Viktor CZE 2010 Cyklohobby Rynárec
holky [151] Joudlová Agáta CZE 2013 Antonka
kluci [329] Kvasnička Miroslav CZE 2011 Kněžice
holky [371] Lapáčková Alžběta CZE 2012 ACT Libkova Voda
kluci [316] Novák Kryštof CZE 2013 Slovan Kamenice nad Lipou
kluci [121] Smrčka Matyáš CZE 2013 Eurofoam Sport Team
holky [323] Smrčková Eliška CZE 2012 BUK TEAM
holky [177] Soukupová Adéla CZE 2009 Číměř
holky [176] Soukupová Stela CZE 2011 Číměř
kluci [303] Strašík Jan CZE 2012 Kamenice nad Lipou
holky [178] Šafaříková Soňa CZE 2011 Vlasenice
holky [157] Šašková Daniela CZE 2011
holky [330] Šašková Daniela CZE 2011
holky [317] Šebestová Veronika CZE 2012 Skuhrováci
holky [302] Štěpánová Izabela CZE 2012 Houška team
kluci [174] Trachta Kryštof CZE 2010 Sokol Vršovice
kluci [173] Trachta Tadeáš CZE 2009 Sokol Vršovice
holky [120] Trkolová Zuzana CZE 2010 Eurofoam Sport Team
kluci [326] Žák Martin CZE 2010 Fitness Bikers Team Nuzbely