Ratibořický MTB maratón 2014

2014-04-27 Havlovice - Úpice [CZ]

archiv

announcement

registration

start list

results

48 km jednotlivci total: 588, men : 521, women: 67, M18: 19, M20: 101, M30: 188, M40: 122, M50: 65, M60: 26, Z18: 4, Z: 50, Z40: 13 [html] [pdf]
48 km tandemy total: 1, men : 1, women: 0, T: 1 [html] [pdf]
12km total: 60, men : 42, women: 18, Žáci 1: 24, Žáci 2: 13, Kadeti: 5, Žákyně 1: 8, Žákyně 2: 8, Kadetky: 2 [html] [pdf]

start list 48 km jednotlivci

start ~ 12:00:00 , all years of born , registered: 588 participants ( 521 of men, 67 of women) 48 km (převýšení 660 m)

category # name state year team
M40 [51] Adam Tomáš CZE 1971 CK VEPŘÍKOV
M20 [16] Adámek Petr CZE 1993 Apache Loko Trutnov
Z18 [52] Adámková Jana CZE 1996 OlfinCar Ski team Trutnov
M30 [53] Antal Dušan CZE 1975 Hradec Králové 3
M50 [54] Antl Karel CZE 1962 Čerti Kunčina
M50 [55] Antoš Milan CZE 1961 Náchod
M30 [29] Balcar Aleš CZE 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M30 [ ] Bárta Lukáš CZE 1981 Apache Bike Team
M30 [56] Bartoš František CZE 1977 Trutnov 3
M40 [57] Barvínek Pavel CZE 1966 Expres.cz- TUFO Team Kolín
M40 [58] Bečka Pavel CZE 1969 Bike Freaks Holice
Z [492] Bečvářová Alice CZE 1990 IVAR CS - AUTHOR TEAM
M30 [423] Beneš Petr CZE 1977 Kvíčala Team
M20 [47] Beneš Radek CZE 1985 Červený Kostelec
M20 [437] Beneš Radek CZE 1990 CykloVape
Z18 [ ] Benešová Nikol CZE 1999 Redpoint Eleven Team
M20 [753] Berger Tomáš CZE 1987 kupkolo.cz/HZS Pardubice
M18 [503] Bergmank Michal CZE 1996 Červený Kostelec
M60 [59] Bermann Zdeněk CZE 1950 Kamarádi
M50 [60] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
M40 [17] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod
M20 [61] Bernkopf Miloš CZE 1988 Lázně Bělohrad
M20 [62] Bezděk Pavel CZE 1986 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M20 [ ] Bílek Vojtěch CZE 1995 -
M40 [63] Bíma Pavel CZE 1973 Lhota u Trutnova
M40 [64] Binar Luboš CZE 1966 HOBUK
Z40 [65] Bindicsová Markéta CZE 1970 SKAJP
M20 [477] BLASZCZYK KAMIL POL 1988 TRASYROWEROWEKUDOWA.BLOGSPOT.COM
M30 [518] Blažek Martin CZE 1975 Hradec Králové
Z40 [392] Blažková Lucie CZE 1970 Carla.kupkolo.cz
M40 [67] Borůvka Jiří CZE 1967 Jaroměř
M40 [66] Borůvka Zdeněk CZE 1965 Jerrysport team
M30 [68] Brandejs Jan CZE 1982 T-Mobile MTB team
M20 [445] Brebera Tomáš CZE 1986 Sp MTB Vrchlabí
M30 [69] Brezani Anton CZE 1978 RENDŐRSÉG
M40 [70] Brož Vítězslav CZE 1970 Hostinné
M18 [ ] Brutovský Patrik CZE 1997 Teplice nad Metují
M30 [71] Březina Tomáš CZE 1984 Pardubice
M50 [436] Bukáček Milan CZE 1961 Kolokolda
M30 [424] Burian Jan CZE 1979 Náchod
M40 [72] Burian Vladimír CZE 1965 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M18 [414] Burian Vojtěch CZE 1999 Náchod
M30 [73] Bursa Miroslav CZE 1983 Merida bike Cermna
M20 [521] Buřil Tomáš CZE 1989 Vidochov
Z40 [ ] Bušková Leona CZE 1972 GHOST Team
M60 [74] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
M60 [75] Cihlář Josef CZE 1954 Praha 9-Čakovice
M30 [76] Cvikýř Tomáš CZE 1983 Pardubice
M40 [515] Čada Michal CZE 1968
M50 [9] Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M30 [ ] Čáp Lukáš CZE 1984 Rock Machine-Cyklomax
M30 [77] Čech Milan CZE 1976 PROFIALARM s.r.o.
M20 [78] Čejka Jakub CZE 1985 NOVATOP LAPIERRE
M50 [80] Čepelka Jan CZE 1959 HS Černý Důl
M50 [79] Čepelka Jiří CZE 1963 SK Autorest
M50 [81] Čepelka Pavel CZE 1960 Úpice
M50 [444] Čermák Jan CZE 1959 Hradec Králové
M40 [82] Černý Lukáš CZE 1974 BorderGuards ŽACLÉŘ
M50 [ ] Černý Martin CZE 1964 Vella Team
M30 [33] Červený Petr CZE 1979 Cyklo Tony
M40 [ ] Čeřovský Jiří CZE 1972 EKG team
M50 [84] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
Z [85] Čížková Martina CZE 1981 Bike Team Stará Paka
Z [86] Dariusová Daniela CZE 1983 Děčín
M30 [87] Dejdar Zdeněk CZE 1980 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M50 [18] Demjanovič Michal CZE 1960 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M30 [528] Divila Robet CZE 1978
M20 [425] Dolenský Martin CZE 1988 Jičín
M30 [88] Doležal Jan CZE 1979 Cyklo Klub Bendl
M60 [2] Doležal Luboš CZE 1954 Cyklo Tony
M30 [89] Doležal Lukáš CZE 1979 Doldy ruksaky Machov
M40 [90] Donát Miroslav CZE 1972 KAH sport Vrchlabí
M30 [502] Drašnar Tomáš CZE 1983 Nové Město nad Metují
M30 [442] Dražek Tomáš CZE 1975 Redpoint team
M20 [15] Drejsl Lukáš CZE 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M50 [91] Drobný Miroslav CZE 1963 Continental Adršpach
M30 [92] Dubský Michal CZE 1981 Městec Králové
M40 [93] Duchacz Slawomir POL 1972 Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej
Z [94] Ducháčová Romana CZE 1976 CES
Z [ ] Ducháčová Romana CZE 1976 Central STICKS
M30 [485] Dulawa Robert CZE 1982
M30 [ ] Duława Dawid POL 1978 Strefa MTB Głuszyca
M30 [ ] Duława Robert POL 1982 Strefa MTB Głuszyca
M40 [95] Dusil Petr CZE 1972 Praha 5
M40 [526] Dušák Jan CZE 1970
M30 [488] Dutawa Dawid CZE 1978 Watbrzych
M40 [96] Dvořák Jiří CZE 1970 beMANIAX MADBIKE
M60 [98] Ehrenberger Ladislav CZE 1951 Apache Bike Team Úpice
M30 [97] Ehrenberger Lukáš CZE 1979 TE Connectivity Omega
M20 [301] Elhenický Jan CZE 1989 Trutnov
M20 [99] Eliáš Miroslav CZE 1991 Ústí nad Orlicí
Z [100] Eliášová Šárka CZE 1977 V6 Bike Shop One
M50 [101] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
Z [426] Erlebachová Jitka CZE 1975 Studnice
M20 [427] Farář Jan CZE 1985 beMANIAX MADBIKE
M30 [522] Fiala Jiří CZE 1981
M40 [102] Fiala Miroslav CZE 1967 Trutnov
M60 [103] Filip Jan CZE 1953 AxitDoldy
M30 [104] Filip Martin CZE 1977 Alltraining.cz - Lawi
M30 [497] Fišer Karel CZE 1979
M50 [465] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
M30 [105] Flégr Jiří CZE 1975 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M60 [446] Foglar Adolf CZE 1948 Česká Skalice
M20 [106] Frencl Martin CZE 1990 Pitrs bikes
Z [107] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
M30 [108] Frumert Daniel CZE 1977 Canyon
M30 [535] Frydryk Piotr POL 1976 Cyklon Proal Team
M30 [ ] FRYDRYK PIOTR POL 1976 Cyklon Proal TEAM
M20 [ ] Fulka Jan CZE 1988 Pitrs bikes
M50 [109] Fulka Jiří CZE 1960 Redpoint team
M30 [ ] Gebhart Michal CZE 1977 North Czech Runners
M40 [110] Gebrt Michal CZE 1972 CUBE Pejcha HK
M30 [111] Gereg Štěpán CZE 1979 Trutnov
M40 [534] Gilewski Artur POL 1974 KudowiankaCyklonProalTeam
M20 [545] Gilewski Maciej POL 1986 Cyklon Proal TEAM
M30 [112] Goll Svatopluk CZE 1981 GO Bikers Team
Z [113] Gollová Lenka CZE 1977 GO Bikers Team
M30 [459] Gregor David CZE 1981 DAGR Team Kratonohy
M30 [114] Grof Tomáš CZE 1976 Bylany
M50 [115] Grundmann Lotar CZE 1963 TE Connectivity
M20 [415] Gubanec Miroslav CZE 1986 Trutnov 54101
M30 [83] Habr Michal CZE 1982 VELLA Cycling
M30 [116] Hainiš Pavel CZE 1982 Trutnov
M30 [31] Hák Jaroslav CZE 1978 Carla.kupkolo.cz
M40 [117] Halm Zdeněk CZE 1969 Rockmachine-Cyklomax
M20 [118] Haluška Jakub CZE 1993 ubytovanirozkos.cz
M18 [119] Hanuš Tomáš CZE 1998 MC Metuje
M18 [120] Hartman Jan CZE 1997 Tvoje máma
M40 [121] Hauer Marek CZE 1973 Pivníci Frýdlant
M20 [122] Havel Tomáš CZE 1989 Pilníkov
M20 [517] Havlíček Petr CZE 1989 Broumov
Z40 [ ] Hemelíková Markéta CZE 1973 Rockmachine-Cyklomax
M40 [123] Hendrych Jirka CZE 1972 V6 Bike Shop One
Z18 [124] Hendrychová Pavla CZE 1998 V6 Bike Shop Two
M30 [416] Herman Lukáš CZE 1984 Moto Herman
M40 [125] Heřman Pavel CZE 1973 Rosice nad Labem
M30 [126] Hlaváček Zdeněk CZE 1981 GHOST team
M40 [127] Hlavatý Milan CZE 1972 Symbio+ CE.Energy
M30 [128] Hlávko Roman CZE 1978 HS Černý Důl
M20 [129] Hodr Antonín CZE 1987 GHOST Pro Bike Trutnov
M20 [544] Hodyl Kamil POL 1990 Kudowa Zdroj
M20 [ ] Hodyl Kamil POL 1990 Cyklon Proal TEAM
M30 [130] Holata Roman CZE 1975 DLNK dream team
M50 [131] Holeček Pavel CZE 1959 Hradec Králové
M40 [132] Holomek Petr CZE 1973 Náchod
M40 [417] Holuška Petr CZE 1974 Central STICKS
M30 [135] Horák Jakub CZE 1982 ZPA Smart Energy
M30 [133] Horák Jiří CZE 1976 Bike Team KC Jaroměř
M30 [134] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam
M20 [475] Hornych Martin CZE 1988 Meziměstí
M30 [136] Hořeňovský Jiří CZE 1982 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
M30 [137] Hotárek Vladimír CZE 1977 AutoHotarek.cz
M40 [138] Hovádek Radek CZE 1971 PSCycling Hradec Králové
M50 [139] Hovorka Jan CZE 1959 DLNK TEAM - THE BEST OF
M30 [140] Hrnčíř Martin CZE 1977 GO Bikers Team
Z [141] Hrnčířová Lucie CZE 1984 Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M30 [ ] Hrneček David CZE 1975 Dvůr Králové nad Labem
M40 [756] Hroneš Patrik CZE 1970 Carla.kupkolo.cz
M30 [142] Hrubý Jan CZE 1975 RENDŐRSÉG
M40 [143] Hrubý Michal CZE 1967 Veba bike team
M40 [752] Hruška Petr CZE 1969 PERNIK Bike Team
M40 [144] Hruška Tomáš CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M20 [541] Hrůza Petr CZE 1988 Trutnov
M40 [145] Hrzán Richard CZE 1972 R2 Sport
M50 [146] Hubka Miloš CZE 1958 AxitDoldy
M60 [147] Hůlka Miroslav CZE 1952 Ústí nad Orlicí
M30 [148] Charvát František CZE 1975 SHK Klokan Bike Team
M30 [ ] Chemišinec Pavel CZE 1979 Kola Šír Bělohrad
M30 [467] Chmielewski Maciej POL 1976 Szczawno Zdrój
M40 [527] Chromý Roman CZE 1966 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M40 [450] Chudoba Stanislav CZE 1968 ELDOS
M20 [451] Chudoba Stanislav CZE 1994 ELDOS
M50 [149] Chudý Jindřich CZE 1964 Česká Třebová
M50 [34] Chutný Jaroslav CZE 1961 VELOCENTRUM-STRATOS AUTO
M20 [6] Chutný Martin CZE 1991 HSK cycling team
M30 [150] Ilšner Martin CZE 1977 Náchod
Z [151] Jahelková Renata CZE 1987 GHOST team
M20 [152] Janáček Tomáš CZE 1988 Hradec Králové
M40 [153] Jančík Ladislav CZE 1974 jancik.biz
M20 [438] Janeček Pavel CZE 1990 BMC CZ Racing team
M50 [154] Janků Miloš CZE 1955 KUPKOLO.cz
M30 [466] Jánský Lukáš CZE 1979 ADR Team
M30 [24] Javůrek Petr CZE 1977 Kasper - Swix Team
M30 [ ] Ježek David CZE 1982 Žamberk
M40 [155] Ježek Jaroslav CZE 1974 -
Z [156] Ježková Petra CZE 1978 GO Bikers Team
M60 [158] Jiránek Jaroslav CZE 1948 GHOST MOJEKOLO
M20 [157] Jiránek Vojtěch CZE 1988 Bike Team Stará Paka
M30 [159] Jiras Štěpán CZE 1980 HS Černý Důl
M20 [23] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
M50 [533] Jiráska Jan CZE 1956 Králíky
M30 [523] Jirouš David CZE 1981 Hradec Králové
M60 [418] Jirouš Jaroslav CZE 1951 redpoint eleven team
Z [160] Johnová Ivana CZE 1986 Pardubice
M18 [161] Juhás Štefan CZE 1998 JKF Jaroměř
M40 [505] Julgwirt David CZE 1971 Liciborice
M30 [162] Jurásek Michal CZE 1978 Obec Heřmánkovice
M40 [163] Kábrt Aleš CZE 1973 Úpice
M40 [164] Kadaník Josef CZE 1971 TE Connectivity
M30 [165] Kadrman Miloslav CZE 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM
M30 [166] Kadrmas Ladislav CZE 1978 TE Connectivity
M20 [1] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
M18 [167] Kaplan Jakub CZE 1996 Bike Freaks Holice
M40 [449] Karaba Zdeněk CZE 1967 KABA-SPORT Chotěboř
M20 [168] Karásek Lukáš CZE 1987 Týniště nad Orlicí
M40 [13] Karban Štěpán CZE 1971 lidé and HORY / Ultra Paka
M50 [540] Karolewski Bogusław POL 1956 Kudowa Zdrój
M20 [507] Kařová Kateřina CZE 1989 Hradec Králové
M50 [513] Kašpar Daniel CZE 1960
M30 [169] Kaufman Jarda CZE 1975 Pitrs bikes
M40 [170] Kavan Antonín CZE 1973 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M30 [171] Kavan Jan CZE 1976 DLNK dream team
Z [172] Khýrová Aneta CZE 1993 Carla.kupkolo.cz
M30 [751] Kincl Tomáš CZE 1979 Červený Kostelec
M30 [543] Klacl Tomáš CZE 1984 Tlama MTB
M20 [25] Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
M18 [173] Kleiner Petr CZE 1997 Teplice nad metují
M50 [174] Kleisner Pavel CZE 1964 Ostřetín
M30 [175] Kmieciński Paweł POL 1975 Kudowscy Miłośnicy Biegania
M20 [176] Knap Lukáš CZE 1986 Trutnov
Z [249] Knapová Petra CZE 1986 Trutnov
M50 [177] Knittel Jan CZE 1959 Náchod
M40 [178] Kocián Petr CZE 1974 CATR
Z [179] Kočárková Petra CZE 1978 prostě MY
M30 [43] Kohl Martin CZE 1979 Kolo-park.cz
M60 [180] Kohout Miloslav CZE 1948 Musher Club METUJE
M30 [40] Kohoutek Petr CZE 1975 Blue Fly
M50 [181] Kokrda Michal CZE 1963 Hradec Králové
Z40 [182] Kokrdová Věra CZE 1964 Hradec Králové
M20 [183] Kolařík Luboš CZE 1987 Continental sport club
M40 [435] Kolda Richard CZE 1969 Kolakolda
M20 [184] Koníček Michal CZE 1987 Hradec Králové
M40 [185] Koníř Robert CZE 1974 Border guards
M40 [186] Kopecký Michal CZE 1973 DIAGRAPH.CZ Č.Kostelec
M40 [187] Kopecký Vojtěch CZE 1970 Central STICKS
M30 [188] Koppitz David CZE 1979 Pardubice
M50 [189] Kosek Josef CZE 1963 MTB Heřmánkovice
M18 [500] Kosina Jakub CZE 1996 GT Opportunitz Brno
M20 [190] Kostelecký Filip CZE 1995 Bikehome
M40 [191] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella Team Náchod
M40 [441] Košťál Jiří CZE 1970 Cyklo Ski Team Žacléř
M30 [192] Koutský Lukáš CZE 1980 Lázně Bělohrad
M40 [482] Krákora Petr CZE 1970 Kasper Swix Team
M20 [194] Kratochvíl Jan CZE 1990 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
M50 [193] Kratochvíl Jaroslav CZE 1956 Praha 4
M40 [195] Kraus Miroslav CZE 1966 Lázně Bělohrad
Z18 [520] Kruk Karina CZE 1998 Bystrzyca Kl.
M30 [196] Krupička Martin CZE 1982 MTB Heřmánkovice
M30 [510] Krzemiński Gracjan POL 1984 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
M30 [197] Kříž Jaroslav CZE 1981 Praha
M30 [480] Kubec Jiří CZE 1977 Cyklo Tony
M50 [198] Kubeček Ladislav CZE 1962 Maratonstav Úpice
M20 [199] Kubišta Michal CZE 1990 Šmídl cycling team
M40 [454] Kubišta Michal CZE 1971 Kubištovy Hořické trubičky Janka
M40 [468] Kuboušek Petr CZE 1974 NAC Pardubice
M50 [201] Kudrnáč Miloš CZE 1960 Continental sport club
M20 [200] Kudrnáč Tomáš CZE 1989 Mad Bike Be Maniax
M30 [202] Kulda Miroslav CZE 1983 Kadra Narodowa Juniorów MTBO
Z [203] Kulhavá Šárka CZE 1993 Dlouhoňovice
M20 [205] Kunc Jan CZE 1991 KUPKOLO.cz
M40 [204] Kunc Petr CZE 1967 Continental Adršpach
M40 [760] Kunčík Tomáš CZE 1972 Vrchlabí
M30 [206] Lánský Marek CZE 1981 Superior MTB Energy Team
M30 [ ] Lánský Marek CZE 1981 Lázně Bělohrad
M30 [30] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
Z [473] Laurichová Iveta CZE 1988 Dobrá Voda u Hořic
M40 [207] Lavrík Josef CZE 1973 Continental sport club
M20 [208] Lazecký Jakub CZE 1990 Hermann - Irsap
M30 [8] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
M20 [209] Lepka Martin CZE 1985 Yellow-house.cz
M40 [210] Leugner Jan CZE 1974 Nové Město nad Metují
Z [211] Líkařová Zuzana CZE 1987 Yellow-house.cz
M40 [494] Línek David CZE 1974 DLNK team
M50 [754] Lohoz Jan CZE 1960
M40 [212] Lokvenc Miroslav CZE 1966 Apache Loko Trutnov
M40 [472] Lorenc Martin CZE 1970 STRATOS AUTO
M20 [525] Louda Jan CZE 1986 Kosičky
M50 [524] Louda Miloslav CZE 1961 nový Bydžov
M50 [530] Luksch Roman CZE 1964 LMD Cycling team
M60 [213] Lulek Jiří CZE 1954 Horní Adršpach
M20 [214] Luňák Milan CZE 1985 KOLOOBCHOD.CZ
M40 [215] Luňák st. Milan CZE 1966 KOLOOBCHOD.CZ
M50 [755] Macek Martin CZE 1964 SK Finisher
M30 [216] Macola Petr CZE 1975 TE Connectivity
M20 [38] Mach Josef CZE 1988 BAKAKO Nová Paka
M30 [217] Mach Lukáš CZE 1984 Hajnice
M40 [218] Mach Martin CZE 1970 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M40 [219] Macháček Petr CZE 1971 Černilov
Z40 [220] Machová Miluše CZE 1956 Apache Bike Team Úpice
M50 [496] Majerník Karol CZE 1957 HaPeCyklosport Brno
M40 [221] Malbeck Radovan CZE 1970 Pro Music - Prolog Bike XXL
M30 [489] Málek Tomáš CZE 1980 Eleven Team Příchovice
M30 [448] Malík Petr CZE 1980 Hradec Králové
M30 [ ] Maloch Aleš CZE 1979 Srch
M30 [222] Malý Pavel CZE 1976 Hradec Králové
M30 [223] Mareček Jan CZE 1981 STRATOS AUTO-VELOCENTRUM
M60 [224] Mareček Jan CZE 1952 MTB New HK
M40 [434] Mareček Oldřich CZE 1966 Pitrs bikes
M20 [225] Marek Ondřej CZE 1986 INS Atelier Náchod
M30 [226] Marek Radek CZE 1978 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M40 [227] mares karel CZE 1970 Rychnov nad Kněžnou
M30 [228] Markl Jan CZE 1975 RENDŐRSÉG
M60 [499] mašin karel CZE 1951 jiskra jaroměř-potocky
M30 [229] Matoušek Josef CZE 1979 Hradec Králové
M60 [230] Matoušek Petr CZE 1950 Žacléř
M60 [231] Mázl Miroslav CZE 1947 Vrchlabí
M50 [232] Medek Jaromír CZE 1963 Hradec Králové
Z [233] Medková Michaela CZE 1992 Rock Machine Cyklomax
M40 [39] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
M30 [21] Melša Zdeněk CZE 1982 JJ - Potocký
M40 [757] MENŠÍK JIŘÍ CZE 1974 Jasný Sokol
M50 [234] Mertlík Jiří CZE 1961 Rtyně v Podkrkonoší
M30 [486] Mervart Jiří CZE 1980 Česká Skalice
M40 [235] Mervart Václav CZE 1970 TriClub Dobruška
M30 [236] Meuer Petr CZE 1981 Jívka
M20 [237] Mičola Tomáš CZE 1994 Rtyně v Podkrkonoší
M30 [531] Michalička Radek CZE 1978 Trutnov
M40 [238] Mikula Aleš CZE 1973 ZPA Smart Energy
M30 [239] Mikulecky Jiri CZE 1984 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M30 [240] Mlateček Petr CZE 1978 Pardubice
M50 [241] Mlynář Eda CZE 1960 -
M60 [461] Mojžíš Jaromír CZE 1954 SportRaces-Isaac Tea...
M18 [242] Mojžíš Josef CZE 1999 Zlíč
Z40 [460] Mojžíšová Jaroslava CZE 1955 SportRaces-Isaac Tea...
M40 [243] Moravec Pavel CZE 1970 Nové Město nad Metují
M50 [247] Morávek Aleš CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M50 [246] Morávek Ivan CZE 1964 MTB MORRIS64
M30 [244] Morávek Petr CZE 1976 RENOVA RACE TEAM
M30 [245] Morávek Petr CZE 1976 RENOVA RACE TEAM
M30 [244] Morávek Petr CZE 1976 RENOVA RACE TEAM
M30 [245] Morávek Petr CZE 1976 RENOVA RACE TEAM
M30 [542] Morávek Petr CZE 1979 Týniště nad Orlicí
Z [248] Morávková Jana CZE 1980 RENOVA RACE TEAM
M30 [10] Müller Marek CZE 1976 KAH sport Vrchlabí
M30 [469] Nádvorník Jiří CZE 1978 HSK - cycling team
M30 [469] Nádvorník Jiří CZE 1978 HSK - cycling team
M20 [250] Nápravník Jakub CZE 1987 TJ Maratonstav Úpice
M30 [44] Nehyba Michal CZE 1980 AGRO CS a.s.
M20 [251] Němec Lukáš CZE 1990 SK hasičů KHk
M30 [252] Němec Michal CZE 1980 DSA Modrý důl
M30 [253] Němeček Aleš CZE 1976 -
M50 [254] Nestler Jan CZE 1961 SKAJP
M30 [483] Neubauer Radim CZE 1977 Eleven Mercedes Mitas
M40 [255] Neugebauer Jiří CZE 1973 V6 Bike Shop Two
Z [256] Neumanová Martina CZE 1988 PRESTIGE CYCLING TEAM
M20 [443] Novák Michal CZE 1991 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
M20 [257] Novotný Jan CZE 1986 AK Lomnice nad Popelkou
M40 [259] Novotný Jaroslav CZE 1974 Čermná
M40 [258] Novotný Karel CZE 1969 Čerti Kunčina
M40 [260] Novotný Luděk CZE 1974 Carla.kupkolo.cz
M20 [261] Novotný Petr CZE 1988 CTB Cycling Team Brandýs
M40 [262] Nyč Rostislav CZE 1968 Continental Adršpach
M40 [263] Nykodým Josef CZE 1966 Kunčina
M30 [35] Nývlt Michal CZE 1983 Náchod
M20 [264] Nývlt Zdeněk CZE 1985 Náchod
M40 [265] Ondráček Martin CZE 1973 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M20 [266] Opočenský Jakub CZE 1986 Kasper - Swix Team
M30 [476] Otradovec Tomáš CZE 1978 CYKLO SKI TEAM ŽACLÉŘ
M20 [463] Ouzký Lukáš CZE 1993 TJ Lokomotiva Nymburk
M50 [267] Pakoš Jan CZE 1963 Heřmanův Městec
M30 [ ] PALUSZEK KRZYSZTOF POL 1975 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
M30 [268] Pancner Michal CZE 1980 Broumov
M30 [269] Pánek Martin CZE 1977 SK Městec Králové
M18 [270] Papoušek Honza CZE 1997 CYKLO SKI-klub Polička
M20 [428] Parobek Pavel CZE 1985 Lochenice
M40 [271] Pašek Michal CZE 1973 Continental Sport Club
Z [272] Pašková Gabriela CZE 1979 Continental Sport Club
M20 [273] Pavlíček Michal CZE 1987 CTB Cycling Team Brandýs
M20 [274] Pavlíček Petr CZE 1986 CTB Cycling Team Brandýs
M20 [275] Pecina Jan CZE 1990 Trutnov
M40 [276] Pěchouček Zdeněk CZE 1969 BAKAKO Nová Paka
M18 [277] Penjak Adam CZE 1997 STRATOS AUTO
M40 [439] Penjak Josef CZE 1970 MTB New HK
Z [278] Pešinová Jitka CZE 1977 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M30 [279] Petera Jan CZE 1984 www.cyklobanda.cz
M18 [280] Petiška Ondřej CZE 1997 SK RN Hradec Králové
M20 [281] Petr Lukáš CZE 1987 TE Connectivity
M20 [282] Petrák Jiří CZE 1990 Maršov u Úpice
M40 [283] Petrů Miloš CZE 1972 Trutnov
M40 [464] petříček stanislav CZE 1966 krakovany
M30 [284] Petříček Tomáš CZE 1977 Hradec Králové
M18 [519] Pierzga Seweryn POL 1997 Bystrzyca Klodzka
M30 [7] Pilnáček Petr CZE 1982 HSK - cycling team
M30 [50] Pilnáček Radek CZE 1977 HSK - cycling team
M30 [285] Pinkava Petr CZE 1977 Silvini R2 Sport
Z [433] Plná Andrea CZE 1987 Teplice nad Metují
Z [431] [Bobřenka] Plná Kateřina CZE 1988 Bělý
M20 [432] Plný Filip CZE 1987 Pitrs bikes
M50 [514] Plocek Jiří CZE 1963 Kostelec nad Orlicí
M40 [429] Podrábský Petr CZE 1973 Vrchlabí
M20 [430] Podrábský Petr CZE 1992 Roudnice nad Labem
M30 [286] Pokorný Pavel CZE 1977 Hervis Sport Trutnov
M30 [12] Polman Daniel CZE 1979 lidé and HORY / Ultra Paka
M30 [20] Pospíšil Petr CZE 1979 Rafkarna IDEA Cycling Team
M20 [287] Pour David CZE 1987 beMANIAX BIKESALON
M30 [288] Povýšil Ondřej CZE 1978 Pec pod Sněžkou
M30 [32] Pozler Tomáš CZE 1976 EDPoTEAM L.Bohdaneč
Z40 [289] Pozlerová Alena CZE 1963 Autorest
M30 [511] Prchal Tomáš CZE 1980 Bike Team Libverda
M30 [290] Prislinger Petr CZE 1984 Náchod
M30 [291] Prokop Jaroslav CZE 1983 Pro Music Prolog Bike
M40 [ ] Prosa Tomáš CZE 1974 Červený Kostelec
M40 [292] Prouza Jiří CZE 1972 Rtyně v Podkrkonoší
M40 [293] Přibyl Zbyněk CZE 1966 Choceň
Z40 [294] Přibylová Dagmar CZE 1971 Eleven Mercedes Mitas Team
M40 [479] Pták Josef CZE 1969 Kunčice nad Labem
M50 [295] Půlpán Jiří CZE 1959 Central STICKS
M50 [296] Pultr Josef CZE 1957 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M30 [297] Püschel Martin CZE 1983 Cyklo Ski Team Žacléř
M40 [11] Puš Petr CZE 1967 Rockmachine-Cyklomax
M30 [ ] Rada Stanislav CZE 1976 Trutnov-Volanov
M40 [298] Rada Václav CZE 1974 Trutnov
M40 [299] Radonský Petr CZE 1966 Continental Adršpach
M20 [470] Rejfek Luboš CZE 1987 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M30 [300] Renský Michal CZE 1979 Run4run
M30 [ ] Romančák Jan CZE 1978 Bike and Run Team Stará Paka
Z [302] Romančáková Kateřina CZE 1981 Bike&Run Team Stará Paka
M20 [45] Rožek Jan CZE 1987 TOPESTO
Z [303] Rožková Lucie CZE 1987 Dexter BSK racing
M50 [304] Růžička Milan CZE 1955 DEXTER CYCLING
M20 [305] Růžička Tomáš CZE 1985 Pasivity Zamberk
Z40 [306] Ryšavá Žaneta CZE 1974 BIKESTARS VRCHLABÍ
M30 [307] Ryšavý Martin CZE 1975 Promusic Prolog Bike
M40 [41] rýva martin CZE 1968 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M30 [308] Řehořek Vladimír CZE 1977 VF MTB Chrudim
M40 [36] Říha Petr CZE 1974 PSCycling Hradec Králové
M30 [309] Řízek Pavel CZE 1980 Stalak-Sevoss RK
M30 [310] Sadílek Radovan CZE 1978 Sáďovci
M40 [311] Sedláček Miroslav CZE 1971 Continental Adršpach
Z [508] Seifrtová Martina CZE 1984 MM
M20 [316] Schejbal Aleš CZE 1991 Doudleby nad Orlicí
M20 [313] Schejbal Jan CZE 1985 Cyklobanda.cz
M30 [312] Schejbal Josef CZE 1982 Byk Bike Team Vernéřovice
M50 [315] Schejbal Ladislav CZE 1964 Mladá Boleslav
M30 [314] Schejbal Martin CZE 1982 www.cyklobanda.cz
M20 [317] Schenk Martin CZE 1985 Česká Třebová
M30 [318] Skála Martin CZE 1977 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M30 [319] Skála Radim CZE 1976 Sokol Veltěž
Z [320] Skořepová Ladislava CZE 1978 RockMachine-Cyklomax
M30 [481] Skoupil Ondřej CZE 1980 Mladá Boleslav
Z [490] Skrbková Jana CZE 1986 ELEVEN Team Příchovice
M50 [321] Slabý Jiří CZE 1956 CTM SILVINI R2 Sport
M20 [322] Sládek Tomáš CZE 1988 Kolopravna Svídnice/HZS Pardubického kraje
M20 [323] Slanina Lukáš CZE 1985 Nová Ves nad Popelkou
M40 [458] Slanina Vít CZE 1965 Baisse
M30 [324] Slavík Josef CZE 1976 BIKESTARS VRCHLABÍ
M30 [325] Slavík Petr CZE 1984 TE Connectivity
M40 [ ] Slavík Petr CZE 1966 PERNIK Bike Team
M50 [447] Slezáček Jan CZE 1961 Hradec Králové
M40 [326] Smíšek Martin CZE 1970 Nilfisk pro cycling
M30 [327] Smrček Mira CZE 1978 Police n.M.
M30 [509] Smuzka Maciej CZE 1981 Bystrzyca Kl.
M20 [328] Souček Michal CZE 1986 Libňatov
M20 [419] Splítek Martin CZE 1988 Hradec Králové
M40 [329] Staněk Dušan CZE 1970 beMANIAX BIKESALON
M50 [453] Stohwasser Richard CZE 1955 JK-cyklo
M30 [330] Stolín Honza CZE 1983 SK hasičů KHk
M20 [491] Strnad Aleš CZE 1986 Bitters Superior Cyklofit team
M40 [26] Strnad Marek CZE 1972 INS Atelier Náchod - race team
M40 [331] Strnad Tomáš CZE 1972 INS Atelier Náchod - race team
Z [332] Studničná Alena CZE 1981 Praha 6
M30 [333] Stuchlík Jiří CZE 1978 TJ Ski Rudník
M50 [452] Stuna Josef CZE 1959 KABA SPORT Chotěboř
M30 [5] Sulzbacher Petr CZE 1975 Pitrs bikes
M60 [334] SURYNEK Ivan CZE 1946 Nové Město nad Metují
M50 [516] Svátek Jiří CZE 1964 Kostelec nad Orlicí
Z [335] Svatoňová Linda CZE 1984 CS Specialized HK
M30 [336] Svoboda Jaroslav CZE 1977 Techko CZ
Z [337] Synáčová Radka CZE 1978 Praha
M40 [338] Synovec Jindřich CZE 1965 Bitters Superior Cyklofit team Liberec
Z40 [339] Šedová Renata CZE 1965 RENOVA RACE TEAM
M18 [340] Ševců Tomáš CZE 1997 HSK - cycling team
M30 [341] Ševčík Roman CZE 1979 VYHULBANDA FC
M20 [342] Šidák Vojtěch CZE 1989 CS Specialized PCE
M30 [42] Šimek Pavel CZE 1980 Olfin Car Ski Team Trutnov
M30 [343] Šimon Pavel CZE 1980 Dvůr Králové nad Labem
M30 [344] Šimon Sebastian CZE 1979 Praha
M20 [462] Škop Zbyněk CZE 1985 Česká Skalice
M60 [345] Šlégr Jiří CZE 1954 LOKO Trutnov
M50 [346] Šorfa Luboš CZE 1957 Continental Adršpach
M40 [347] Šorm Jaroslav CZE 1970 Kola Šír Bělohrad
Z [348] Šormová Alena CZE 1990 Pro Music - Prolog Bike XXL
M50 [349] Šrám Karel CZE 1961 Pardubice
Z [350] Šrámová Aneta CZE 1990 Pardubice
M30 [351] Šretr Pavel CZE 1976 Růža Bike Velký Dřevíč
M30 [758] Šretr Rudolf CZE 1979
Z [352] Šritrová Lucie CZE 1991 HS Černý Důl
M30 [353] Šroll Adam CZE 1975 LBC international
M30 [48] Šroll Marek CZE 1978 Praha 8
M30 [354] Šrůtek Michal CZE 1983 Kongo TeaM
M20 [456] Štarman Michal CZE 1990 dílynakotle.cz
M30 [355] Šťásek Petr CZE 1983 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M30 [3] Šťastný Roman CZE 1979 Rock Machine-Cyklomax
M30 [356] Štěpán Jan CZE 1978 PROFIALARM s.r.o.
M40 [357] Štěpánek Martin CZE 1974 CK VEPŘÍKOV
M50 [358] Štěpánek Miloš CZE 1960 Náchod
M50 [512] Štěpař Miloš CZE 1962
M60 [359] Štolfa Jindřich CZE 1952 KAH sport
M30 [360] Šťovíček Petr CZE 1977 Volanov
M30 [498] Štrof Michal CZE 1983 Hradec Králové
M18 [ ] Šulc Matěj CZE 2000 S sport Hronov
Z [495] Šulcová Pavlína CZE 1986 GHOST-RUBENA Racing team
Z [ ] Šulcova Pavlína CZE 1986 Ghost Mitas racing team
M30 [361] Šumpík Stanislav CZE 1978 V6 Bike Shop Two
M50 [474] Švácha Martin CZE 1964 Libice nad Cidlinou
M30 [362] Švihálek Pavel CZE 1981 ZPA Smart Energy
M40 [363] Tauchman Michal CZE 1966 Rock Machine Cyklomax
Z [364] Tesařová Simona CZE 1983 Černilov
M18 [365] Thér Jan CZE 1999 Pitrs bikes
M18 [366] Toman Jan CZE 1997 Carla.kupkolo.cz
M40 [14] Toman Luboš CZE 1969 Kasper - Swix Team
M20 [28] Toman Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz
M20 [367] Tomášek Jiří CZE 1985 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M30 [506] Tomášek Petr CZE 1978 Trutnov
M40 [368] Tomek Pavel CZE 1971 Rtyně v Podkrkonoší
M40 [369] Tondr Martin CZE 1972 V6 Bike Shop One
Z40 [370] Trojanová Barbora CZE 1972 TE Connectivity
M30 [529] Truhlář Jan CZE 1977 HSK - cycling team
M30 [27] Tříska Lukáš CZE 1977 BAKAKO Nová Paka
M18 [493] Turek Lukáš CZE 1996 PRO MUSIC PROLOG BIKE
M60 [371] Tylš Jarka CZE 1953 Apache Bike Team Úpice
M30 [ ] Uarmillo Daniel POL 1976 Boguszu
M30 [455] Uherec Miroslav CZE 1979 HOVRCH
M40 [372] Urbanek Bohumír CZE 1971 Byk Bike Team Vernéřovice
M60 [373] Urbánek Michael CZE 1942 Praha 7
Z [ ] Urbánková Martina CZE 1979 Slatina nad Zdobnicí
Z40 [374] Urbanková Miluše CZE 1972 Vernéřovice
M40 [376] Vacek Oldřich CZE 1966 Hobuk
Z [375] Vacková Helena CZE 1982 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Z [532] Vacková Helena CZE 1982 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Z [375] Vacková Helena CZE 1982 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Z [532] Vacková Helena CZE 1982 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M20 [377] Václav Jakub CZE 1989 Pro Music - Prolog Bike XXL
M30 [378] Vágner Michal CZE 1977 PRESTIGE CYCLING TEAM
M30 [379] Vácha Ondřej CZE 1983 Sokol Veltěž
M40 [49] Vaisar Jiří CZE 1971 AxitDoldy
M20 [457] Vajsar Aleš CZE 1987 Prezidenti Hronov
Z [380] Valášková Bohumila CZE 1975 Česká Skalice
M30 [381] Valtera Pavel CZE 1976 Doldy ruksaky Machov
M40 [ ] Vaníček Aleš CZE 1968 Apartmány 17 Žacléř
M60 [382] Vaníček Jaromír CZE 1952 BAKAKO Nová Paka
M20 [22] vaníček Vojtěch CZE 1985 BAKAKO Nová Paka
Z [383] Vankova Iva CZE 1975 Rychnov nad Kněžnou
M20 [385] Vašata Josef CZE 1988 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M40 [384] Vašata Pavel CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M40 [386] Vašíček Roman CZE 1974 CONTINENTAL ADRŠPACH
M20 [420] Vávra David CZE 1990 Úpice
M30 [387] VAVŘICH STANISLAV CZE 1977 MALÁ SKÁLA
M40 [388] Veselý Petr CZE 1971 Rychnov nad Kněžnou
M30 [37] Vik Jiří CZE 1982 Tri Ski Klub KOHHA Náchod
M30 [390] Vít Jan CZE 1978 Bike Team KC Jaroměř
M30 [389] Vít Přemysl CZE 1977 hradec Králové
M30 [46] Vítek Tomáš CZE 1978 Pitrs bikes
M40 [391] Vízner Jiří CZE 1972 BAKAKO Nová Paka
M20 [421] Vlášek Michal CZE 1989 Kross Bikeranch Team
Z [ ] Vlášková Lucie CZE 1987 KELLYS BIKE RANCH TEAM
M20 [19] Voceďálek Jaroslav CZE 1987 Vocet Team
M50 [393] Vodička Mirek CZE 1960 AxitDoldy
Z [394] Vokatá Martina CZE 1983 BMC Pavlišov
M40 [471] Voleský Miloš CZE 1969 Specialized Concept Store HK
M50 [396] Vondráček Jiří CZE 1964 SK BP LUMEN Úpice
M40 [395] Vondráček Josef CZE 1970 Heřmanův Městec
M60 [397] Voňka Jiří CZE 1954 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M60 [484] Vosyka Richard CZE 1954 ELEVEN MERCEDES MITAS
M20 [398] Vrátný Michal CZE 1995 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M30 [422] Vrbský Michal CZE 1978 INS Atelier Náchod - veterans
M30 [504] Vyhledal Martin CZE 1976 Dvůr Králové
M20 [399] Vyhlídka Jakub CZE 1986 Doldy
M30 [487] Warmiłło Daniel POL 1976 KKW JAMA WAŁBRZYCH
M20 [400] Werner Martin CZE 1993 Werrny.cz
Z [401] Wernerová Zuzana CZE 1988 GHOST team
M30 [478] Wiejkut Krysztof CZE 1984 Kudowa Zdroj
M30 [759] Zábrodský Dušan CZE 1978 Praha
M40 [402] Zadina Petr CZE 1968 KABA-SPORT Chotěboř
M20 [ ] Zając Tomasz POL 1985 ultimasport.pl
M30 [403] Zajíc Daniel CZE 1980 FFF Stará Paka
M20 [404] Záliš Jiří CZE 1988 PITRS BIKES
M40 [405] Zámečník Roman CZE 1971 Central STICKS
M50 [406] Zelený Petr CZE 1960 ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS
M50 [407] Zeman Igor CZE 1964 bajker.eu
M20 [408] Zemánek Michal CZE 1994 Sp MTB Vrchlabí
M20 [409] Zemek Aleš CZE 1988 CTB Cycling Team Brandýs
M30 [410] Zítko Libor CZE 1980 BIKEHOME
M40 [440] Žákovský Marek CZE 1972 Praha 4-Braník
M60 [411] Žalský Šlechtislav CZE 1942 Apache Loko Trutnov
M50 [412] Žďárský Aleš CZE 1961 Wzdechy
M20 [413] Žídek Aleš CZE 1990 Chroustovice
M30 [4] Žilák František CZE 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team

start list 48 km tandemy

start ~ 12:00:00 , all years of born , registered: 1 participants ( 1 of men, 0 of women) 48 km (převýšení 660 m) Jméno spolujezdce (i velikost trička) uveďte, prosím, do poznámky.

category # name state year team
T [501] Kopecký Lukáš CZE 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM

start list 12km

start ~ 12:28:00 , all years of born , registered: 60 participants ( 42 of men, 18 of women)

category # name state year team
Žákyně 2 [723] Bartůňková Andrea CZE 2001 Remerx Merida Team Kolín
Žáci 2 [728] Bečka Ondřej CZE 2000 Kolice
Žáci 2 [706] Dudek Tomáš CZE 2001 Gapp System-Cabtech MTB Racing Team
Žáci 1 [717] Hák Jakub CZE 2004 Jaroslav Kulhavý Cycling Team
Kadetky [720] Háková Kateřina CZE 1999 Krkonoše Vrchlabí
Kadeti [724] Hátle Ondřej CZE 1999 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
Žákyně 1 [701] Hendrychová Lucka CZE 2003 Bike Freaks Holice
Žáci 2 [719] Hetfleiš Petr CZE 2001 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Žáci 2 [734] Hladík Josef CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM
Žákyně 1 [716] Hojková Štěpánka CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Žáci 2 [740] Hroneš Filip CZE 2000 FAACCZ
Žáci 1 [707] Hruška Filip CZE 2002 Nilfisk ALTO pro cycling
Žáci 2 [713] Huk Miroslav CZE 2000 Schrödinger cycling team
Žáci 1 [709] Chaloupský Jakub CZE 2003 Nilfisk ALTO pro cycling
Žákyně 2 [746] Janovská Lenka CZE 2001 Expres CZ-Scott Team Kolín
Žáci 2 [744] Jaroš Václav CZE 2000 Elkov Author Junior Team
Žákyně 1 [737] Jedlánková Martina CZE 2002 IVAR CS - AUTHOR TEAM
Žáci 2 [732] Ježek Tomáš CZE 2001
Žáci 1 [747] John Jakub CZE 2003
Žáci 1 [738] Klucho Martin CZE 2004 Trutnov
Žáci 1 [729] Kokrda Vojtěch CZE 2004 Hradec Králové
Žáci 1 [743] Kozák Štěpán CZE 2003 Náchod
Žáci 1 [722] Krákora Ondřej CZE 2003 Sázava Kopaniny
Žáci 1 [731] Kubišta ml. Martin CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Žáci 1 [742] Kunčík Matěj CZE 2004 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Žáci 1 [750] Lelek Matyáš CZE 2003 Čolek Team
Žákyně 2 [749] Lelková Natálie CZE 2000 Čolek team
Žáci 1 [539] Linhart Jakub CZE 2002 Starkov
Žáci 2 [710] Luštinec Filip CZE 2001 Apache Bike Team Úpice
Žáci 1 [736] Maroul Tomáš CZE 2002 Mladá Boleslav
Žákyně 2 [714] Mateiciucová Anna CZE 2001 Dolní Podluží
Žáci 1 [702] Míl Marek CZE 2002 Apache Loko Trutnov
Žáci 1 [715] Morávek Robin CZE 2004 RENOVA RACE TEAM
Žáci 1 [718] Muller Mirek CZE 2004 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Žáci 1 [703] Neugebauer Tomáš CZE 2004 Bike Freaks Holice
Žákyně 1 [711] Notková Barbora CZE 2004 BKL Machov
Žáci 1 [741] Oktábec Jakub CZE 2003 ALPINE PRO-AUTHOR TEAM
Žákyně 1 [704] Papoušková Martina CZE 2002 CYKLO SKI-klub Polička
Žáci 2 [712] Plundra Tomáš CZE 2000 Česká Skalice
Žáci 1 [748] Poličanský Matěj CZE 2002
Kadetky [721] Ptáková Anna CZE 1999 SK NMMET
Žákyně 2 [700] Sádlová Adéla CZE 2001 Czech wild runners team
Žáci 1 [739] Svoboda Marian CZE 2003 UNIKOVO MTB TEAM
Žáci 2 [538] Svoboda Vojtěch CZE 2001 čolek team
Žákyně 2 [730] Šefcová Kateřina CZE 2000 Sporchallenge
Žáci 1 [725] Šitina Bohumil CZE 2002 Batňovice
Žákyně 1 [554] Šrůtková Klára CZE 2004 Česká Skalice
Žákyně 1 [708] Štěpánková Lydie CZE 2003 TOYOTA Dolák MTB
Žáci 1 [552] Štolfa Šimon CZE 2003 SKI Police nad Metují
Kadeti [553] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
Žáci 2 [536] Šturm Filip CZE 2000 Loko Trutnov
Kadeti [537] Šturm Matěj CZE 1998 Loko Trutnov
Kadeti [727] Šubrt Jaroslav CZE 1999 Nahořanz
Žáci 1 [ ] Tomášek Aldo CZE 2005 TJ Slovan Pec
Žáci 2 [705] Tomášek Alvin CZE 2000 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Žákyně 2 [733] Vaníčková Tereza CZE 2000 Ivar CSAUTHORteam
Žákyně 2 [735] Vernerová Klára CZE 2001 ALPINE PRO-AUTHOR TEAM
Žáci 1 [726] Vrabec Jiří CZE 2002 JBG2 Professional MTB Team
Žákyně 1 [551] Zemanová Kristýna CZE 2003 Topforex Lapierre
Kadeti [745] Zima Matěj CZE 1998 TJ Lokomotiva Trutnov