Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

5.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

2017-09-03 Kudowa (Náchod) 

announcement

registration

start list

results

hlavní závod dospělých     total: 72, men : 49, women: 23, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 4, senioři: 18, masters muži: 14, veteráni: 9, ultraveteráni: 4, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 5, seniorky: 13, masters ženy: 2, veteránky: 2, ultraveteránky: 1 [html] [pdf]
kadeti, kadetky     total: 2, men : 2, women: 0, žáci: 0, kadeti: 2, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
žáci, žákyně     total: 5, men : 2, women: 3, žáci: 2, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 3, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
hobby     total: 5, men : 3, women: 2, žáci: 0, hobby muži: 3, žákyně: 0, hobby ženy: 2 [html] [pdf]

result list hlavní závod dospělých

start ~ 09:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / junioři [3] Matyáš Olšar 1999 CZE KOSTKA Racing 17:44.58
2 1 / senioři [2] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 18:27.12 00:42.54
3 1 / masters muži [5] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK Plzen 18:44.52 00:59.94
4 2 / senioři [1] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima k.lap Team 18:46.75 01:02.17
5 3 / senioři [4] Jan Pavel 1998 CZE Bez Pedálů 19:28.86 01:44.28
6 2 / junioři [24] Miloš Pavel junior 2001 CZE Bez Pedálů 19:38.23 01:53.65
7 2 / masters muži [6] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 20:08.0 02:23.42
8 4 / senioři [21] Jakub Švéda 1994 CZE KOSTKA Racing 20:11.99 02:27.41
9 5 / senioři [8] Ondřej Theiner 1994 CZE Ultima K. Lap Team 20:24.86 02:40.28
10 3 / masters muži [9] Zdeněk Hercik 1976 CZE UNIKOSY 21:04.05 03:19.47
11 4 / masters muži [7] Alois Onderka 1969 CZE SKK Lipenští draci 21:23.59 03:39.01
12 6 / senioři [30] Josef Kvita 1989 CZE BoKolobka tým Ostrava 21:24.96 03:40.38
13 7 / senioři [25] Michal Štěpánek 1980 CZE Ultima K. Lap Team 21:36.22 03:51.64
14 8 / senioři [16] Aleš Kule 1984 CZE CHRTI Holoubkov 21:52.19 04:07.61
15 9 / senioři [11] Jiří Chmelík 1979 CZE Koloběžci Pardubice 21:59.76 04:15.18
16 5 / masters muži [19] Pavel Remeš 1970 CZE Ultima K. Lap Team 22:02.06 04:17.48
17 6 / masters muži [48] Martin Bříza 1976 CZE Lázně Slatinice 22:36.27 04:51.69
18 10 / senioři [37] Michal Jarůšek 1982 CZE Ultima K. Lap Team 22:38.49 04:53.91
19 1 / juniorky [101] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 22:44.14 04:59.56
20 11 / senioři [10] Ladislav Bartůněk 1983 CZE KOBRA 22:56.8 05:12.22
21 7 / masters muži [13] Pavel Legát 1969 CZE Lipenští draci 23:05.45 05:20.87
22 8 / masters muži [291] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 23:05.74 05:21.16
23 12 / senioři [39] Aleš Kopecký 1995 CZE Cyklosport Sobotka 23:15.51 05:30.93
24 9 / masters muži [43] Jan Dušek 1974 CZE Bez Pedálů 23:39.75 05:55.17
25 1 / veteráni [50] Pavel Novák 1964 CZE JAFIDUTO 1984 23:47.66 06:03.08
26 10 / masters muži [12] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 23:58.55 06:13.97
27 1 / ultraveteráni [54] Milan Jelínek 1955 CZE SILVINI MADSHUS team 24:04.07 06:19.49
28 1 / seniorky [115] Blanka Bucňáková 1983 CZE BKG 24:04.76 06:20.18
29 3 / junioři [27] Lukáš Bílovský 2001 CZE SKK Lipenští draci 24:23.58 06:39.0
30 11 / masters muži [20] Tomáš Strouhal 1974 CZE KOSTKA Racing 24:24.53 06:39.95
31 12 / masters muži [44] Přemysl Švajda 1976 CZE BoKolobka tým Ostrava 24:43.26 06:58.68
32 13 / masters muži [28] Miloš PAVEL st. 1972 CZE Bez Pedálů 24:51.78 07:07.2
33 2 / veteráni [18] Miroslav Pelc 1965 CZE Ultima Praha 24:53.29 07:08.71
34 2 / seniorky [109] Barbora Dvorská 1995 CZE KOBRA 25:02.89 07:18.31
35 2 / ultraveteráni [32] Jiří Jirák 1955 CZE Koloběžci Pardubice 25:16.98 07:32.4
36 1 / veteránky [105] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 25:58.1 08:13.52
37 3 / veteráni [23] Rostislav Točík 1967 CZE JAFIDUTO 1984 26:10.03 08:25.45
38 2 / juniorky [104] Anet Morávková 2001 CZE KOSTKA Racing 26:17.4 08:32.82
39 3 / ultraveteráni [33] Jiri Flaška 1951 CZE KOSTKA Racing 26:21.54 08:36.96
40 13 / senioři [41] Ladislav Mandelík 1992 CZE BKG 26:24.15 08:39.57
41 3 / juniorky [108] Andrea Zbožková 2001 CZE Lipník nad Bečvou 26:34.17 08:49.59
42 4 / veteráni [17] Jan Horák 1963 CZE KOSTKA Racing z.s. 26:37.31 08:52.73
43 14 / senioři [45] Jindřich Šmíd 1987 CZE PSP KK Plzeň 26:44.28 08:59.7
44 3 / seniorky [102] Alena Legátová 1996 CZE KOBRA 26:46.69 09:02.11
45 14 / masters muži [47] Vlastimil Pytela 1971 CZE BKG 27:30.09 09:45.51
46 5 / veteráni [38] Petr Janák 1966 CZE CHRTI Holoubkov 27:40.83 09:56.25
47 15 / senioři [42] Tomáš Sůra 1982 CZE COCONi 27:51.92 10:07.34
48 4 / seniorky [112] Gabriela Rainová 1988 CZE CHRTI Holoubkov 28:02.51 10:17.93
49 1 / masters ženy [110] Jana Strouhalová 1974 CZE KOSTKA Racing 28:20.02 10:35.44
50 5 / seniorky [114] Kristýna Šmeráková 1988 CZE UNIKOSY 28:30.54 10:45.96
51 6 / seniorky [118] Denisa Killarová 1996 CZE KOSTKA Racing 28:42.84 10:58.26
52 7 / seniorky [106] Klára Bouda 1991 CZE KK Tachov 28:44.64 11:00.06
53 6 / veteráni [22] Jiří Zajíček 1961 CZE CHRTI Holoubkov 28:46.97 11:02.39
54 16 / senioři [40] Petr Fürbach 1983 CZE COCONi 28:53.5 11:08.92
55 4 / junioři [35] Lukáš Raška 2001 CZE 1KK Lipník n.B. 29:10.55 11:25.97
56 8 / seniorky [120] Jana Solověvová 1980 CZE Ultima k.lap Team 29:59.86 12:15.28
57 4 / ultraveteráni [34] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 30:13.95 12:29.37
58 1 / ultraveteránky [126] Hana Čermáková 1953 CZE KOSTKA Racing 30:16.25 12:31.67
59 9 / seniorky [119] Lenka Kráčmarová 1984 CZE KOSTKA Racing 30:17.72 12:33.14
60 10 / seniorky [116] Edita Fetterova 1979 CZE COCONi 30:27.57 12:42.99
61 2 / masters ženy [107] Martina Fišerová 1977 CZE COCONi 31:58.31 14:13.73
62 17 / senioři [46] Jan Rožec 1981 CZE JAFIDUTO 1984 / Město Klášterec nad Ohří 32:19.02 14:34.44
63 4 / juniorky [111] Tereza Labská 2000 CZE SKK Lipenští draci 32:24.9 14:40.32
64 7 / veteráni [26] Martin Žaba 1958 CZE COCONi 33:01.77 15:17.19
65 11 / seniorky [117] Martina Klepáčová 1988 CZE UNIKOSY 33:51.9 16:07.32
66 5 / juniorky [121] Petra Legátová 1999 CZE Lipenští draci 35:21.79 17:37.21
67 8 / veteráni [62] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 35:26.0 17:41.42
68 12 / seniorky [259] Petra Kratochvílová 1987 CZE Ultima 35:31.17 17:46.59
69 2 / veteránky [125] Jarmila Košvancová 1964 CZE CHRTI Holoubkov 38:46.07 21:01.49
70 9 / veteráni [49] Otakar Kozak 1961 CZE UNIKOSY 40:46.66 23:02.08
71 13 / seniorky [113] Dagmar Škabradová 1988 CZE UNIKOSY 50:28.67 32:44.09
DNS / senioři [52] Pavel Werner 1980 CZE BoKolobka tým Ostrava

result list kadeti, kadetky

start ~ 09:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kadeti [202] Jakub Hercik 2003 CZE UNIKOSY 26:56.95
2 2 / kadeti [201] Matyáš Roman 2002 CZE 1KK Lipník nad Bečvou 33:50.1 06:53.15

result list žáci, žákyně

start ~ 09:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / žáci [302] Petr Libscher 2005 CZE BoKolobka tým Ostrava 17:14.0
2 1 / žákyně [260] Michaela Morávková 2007 CZE Delfín Náchod 18:55.0 01:41.0
3 2 / žáci [301] Matěj Hercik 2006 CZE UNIKOSY 20:05.0 02:51.0
4 2 / žákyně [303] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing 21:04.0 03:50.0
5 3 / žákyně [305] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 23:45.0 06:31.0

result list hobby

start ~ 09:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / hobby muži [250] Martin Brož 1979 CZE Zadní Třebaň 25:21.41
2 2 / hobby muži [251] Petr Šanc 1980 CZE sanc.cz 26:03.1 00:41.69
3 3 / hobby muži [290] St Turek 1966 CZE Rejvíz nejvíc 28:17.21 02:55.8
4 1 / hobby ženy [254] Jiřina Klímová 1978 CZE BoKolobka tým Ostrava 29:34.64 04:13.23
5 2 / hobby ženy [253] Pavla Trojancová 1987 CZE Zadní Třebaň 32:45.21 07:23.8