Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

S koloběžkou pro zdraví

2015-05-30 Náchod [CZ] 

archiv

announcement

registration

start list

results

Odrážedla total: 5, men : 3, women: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]
Předžáci total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Žáci 1 total: 14, men : 5, women: 9, Muži: 5, Ženy: 9 [html] [pdf]
Hobby závod total: 72, men : 45, women: 27, Muži: 45, Ženy: 27 [html] [pdf]
Kadeti total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Žáci 2 total: 19, men : 11, women: 8, Muži: 11, Ženy: 8 [html] [pdf]

result list Odrážedla

start ~ 13:04:08

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [563] Vilém Vít 2010 CZE Egzoti 01:17.0
2 2 / Muži [545] Max Voltr 2012 CZE 01:21.0 00:04.0
3 1 / Ženy [542] Eliška Faltová 2011 CZE 01:21.1 00:04.1
4 3 / Muži [535] Adam Krtička 2012 CZE 01:27.4 00:10.4
5 2 / Ženy [504] Michaela Kráčmarová 2012 CZE KOSTKA Racing 01:42.7 00:25.7

result list Předžáci

start ~ 13:04:16

result list Žáci 1

start ~ 13:14:34

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [556] Michaela Morávková 2006 CZE 04:25.1
2 1 / Muži [592] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:37.5 00:12.4
3 2 / Ženy [561] Tina Barrow 2007 CZE Klub Koloběhu Lipník n.B. 04:40.2 00:15.1
4 3 / Ženy [505] Marie Šnoblová 2007 CZE sixteen 05:08.3 00:43.2
5 4 / Ženy [531] Dorota Brumlichová 2008 CZE Egzoti 05:08.7 00:43.6
6 2 / Muži [575] Vojtěch Vancl 2008 CZE 05:33.3 01:08.2
7 5 / Ženy [537] Anežka Staňková 2006 CZE 05:48.9 01:23.8
8 6 / Ženy [590] Sofie Lesyuk 2006 CZE 05:58.6 01:33.5
9 3 / Muži [540] Matyáš Klápště 2008 CZE 06:10.5 01:45.4
10 7 / Ženy [578] Laura Balner 2007 CZE 06:10.8 01:45.7
11 8 / Ženy [543] Veronika Faltová 2007 CZE 06:17.4 01:52.3
12 9 / Ženy [559] Anna Kožešníková 2007 CZE 06:21.3 01:56.2
13 4 / Muži [568] Jan Mareth 2008 CZE 06:25.2 02:00.1
14 5 / Muži [591] Oleksandr Khromey 2008 CZE 07:37.6 03:12.5

result list Hobby závod

start ~ 13:30:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [567] Marek Míl 2002 CZE Sportvisio 06:18.4
2 2 / Muži [546] Jan Moravec 2002 CZE JM Team Letohrad 07:22.9 01:04.5
3 3 / Muži [536] Antonín Staněk 2002 CZE 07:56.6 01:38.2
4 4 / Muži [520] Filip Medek 1997 CZE KOSTKA Racing 40:57.8 34:39.4
5 5 / Muži [509] Miroslav Ilovičný 1967 SVK 41:30.5 35:12.1
6 6 / Muži [600] Vena Hornych 1978 CZE MTB Trilogy 42:43.6 36:25.2
7 7 / Muži [526] Tomáš Strouhal 1974 CZE KOSTKA Racing 43:02.2 36:43.8
8 8 / Muži [519] Radim Kábrt 1971 CZE EKG team 43:14.2 36:55.8
9 9 / Muži [514] Jáchym Cenek 2002 CZE KOSTKA Racing 43:41.2 37:22.8
10 10 / Muži [521] Jakub Medek 2002 CZE KOSTKA Racing 43:45.5 37:27.1
11 11 / Muži [584] Martin Simon 1980 CZE 43:50.9 37:32.5
12 12 / Muži [507] Adam Balcar 1978 CZE CB Nové Město nad Metují 44:25.0 38:06.6
13 13 / Muži [560] René Medek 1974 CZE 44:46.7 38:28.3
14 14 / Muži [512] Petr Andrýsek 2001 CZE KOSTKA Racing 45:06.2 38:47.8
15 15 / Muži [527] Benjamin Vrbovský 2002 CZE KOSTKA Racing 45:37.2 39:18.8
16 16 / Muži [522] Jiří Plšek 1970 CZE 45:41.8 39:23.4
17 1 / Ženy [562] Eva Vítová 1975 CZE Egzoti 45:55.6 39:37.2
18 17 / Muži [547] Jakub Moravec 1999 CZE JM Team Letohrad 46:30.7 40:12.3
19 2 / Ženy [557] Hana Feistová 1998 CZE Jiskra Jaroměř 46:32.9 40:14.5
20 18 / Muži [577] Milan Kylar 1964 CZE 46:33.8 40:15.4
21 19 / Muži [518] Pavel Jirka 1969 CZE 46:38.6 40:20.2
22 3 / Ženy [579] Alena Pavlová 1986 CZE 47:08.6 40:50.2
23 20 / Muži [582] Martin Frána 1984 CZE Hydrometra 47:09.2 40:50.8
24 4 / Ženy [523] Tereza Poulíková 1997 CZE KOSTKA Racing 47:31.0 41:12.6
25 21 / Muži [510] Martin Kostelecký 1997 CZE 47:32.0 41:13.6
26 5 / Ženy [566] Jana Mílová 1972 CZE Sportvisio 48:04.4 41:46.0
27 22 / Muži [554] Jiří Bakeš 1962 CZE KOSTKA RACING 48:06.9 41:48.5
28 6 / Ženy [501] Romana Brumlichová 1976 CZE Egzoti 48:11.2 41:52.8
29 23 / Muži [525] Honza Stolín 1983 CZE SK hasičů KHk 48:30.0 42:11.6
30 24 / Muži [564] Matěj Trakal 1987 CZE Slacklinegentleman 48:41.4 42:23.0
31 25 / Muži [508] Jaromír Hanuš 1970 CZE 49:54.7 43:36.3
32 26 / Muži [511] Stanislav Mašek 1974 CZE 50:44.4 44:26.0
33 27 / Muži [586] Petr Šedivý 1990 CZE 50:57.7 44:39.3
34 28 / Muži [555] Vladislav Končický 1958 CZE Atletika Chrudim 51:47.1 45:28.7
35 7 / Ženy [570] Alena Marethová 1972 CZE 52:05.4 45:47.0
36 8 / Ženy [524] Lenka Rejtharová 1988 CZE jonny team 52:37.9 46:19.5
37 29 / Muži [569] Karel Mareth 1972 CZE 52:48.3 46:29.9
38 30 / Muži [534] Miroslav Čermák 1976 CZE tatry.cz 54:57.7 48:39.3
39 9 / Ženy [565] Radka Teichmanová 1993 CZE Slacklinegentleman 55:08.5 48:50.1
40 31 / Muži [550] Martin Balner 1974 CZE 57:07.3 50:48.9
41 10 / Ženy [548] Hana Režňáková 1970 CZE 57:23.2 51:04.8
42 11 / Ženy [549] Iveta Řezníčková 1988 CZE 58:19.0 52:00.6
43 12 / Ženy [588] Johana Ringelová 1991 CZE Ostudě čelem 59:00.7 52:42.3
44 32 / Muži [585] Věroslav Lipavský 1952 CZE 01:00:23.5 54:05.1
45 13 / Ženy [576] Hana Vanclová 1975 CZE 01:01:00.3 54:41.9
46 14 / Ženy [587] Eva Středová 1991 CZE Ostudě čelem 01:03:12.6 56:54.2
47 15 / Ženy [594] Gabriela Bílovská 1974 CZE 01:03:42.4 57:24.0
48 16 / Ženy [528] Zuzana Tylšová 1999 CZE Červený Kostelec 01:06:06.3 59:47.9
49 17 / Ženy [529] Renáta Tylšová 1979 CZE Sokol Náchod 01:09:55.1 01:03:36.7
50 18 / Ženy [515] Evelyn Haack 1961 GER 01:17:35.7 01:11:17.3
51 33 / Muži [513] Jiri Bejcek 1954 GER --- 01:17:39.4 01:11:21.0
52 34 / Muži [583] Tomáš Frána 1989 CZE Hydrometra 01:20:58.4 01:14:40.0
53 19 / Ženy [541] Milena Pivcová 1947 CZE 01:51:21.6 01:45:03.2
54 20 / Ženy [539] Lenka Klápšťová 1974 CZE 01:51:27.7 01:45:09.3
DNS / Ženy [211] Natálie Poláková 2000 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [227] Hana Řehová 2003 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [1014] Jakub Strouhal 2001 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [1015] Jan Kváš 2000 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [216] Daniel Bakeš 2005 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [1023] Jana Strouhalová 1974 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [63] Matěj Kosnar 1977 CZE Koloběžky Český ráj
DNS / Muži [217] Ondřej Baslar 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [228] Tomáš Sedlář 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [215] Renáta Andrýsková 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [220] Jakub Friblík 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [214] Natálie Struhárová 2001 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [24] miloš dvořák 1969 CZE
DNS / Muži [221] Marek Juřík 2004 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [17] Jan Baďura 1987 CZE KOSTKA Racing
DNS / Muži [1025] Filip Řeha 2001 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [213] Anna Strouhalová 2001 CZE KOSTKA Racing
DNS / Ženy [1018] Běla Pluháčková 1958 CZE Ultima K.lap Team

result list Kadeti

start ~ 13:32:18

result list Žáci 2

start ~ 13:43:25

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [580] Váša Liskovský 2009 CZE 03:19.1
2 2 / Muži [571] Filip Felkl 2009 CZE 03:21.2 00:02.1
3 1 / Ženy [503] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing 03:24.9 00:05.8
4 3 / Muži [573] Tomáš Hencl 2009 CZE 03:25.0 00:05.9
5 2 / Ženy [530] Sylvie Tylšová 2009 CZE 03:25.9 00:06.8
6 3 / Ženy [593] Monika Bílovská 2009 CZE 03:26.9 00:07.8
7 4 / Ženy [544] Emma Voltr 2009 CZE 03:27.7 00:08.6
8 4 / Muži [558] Mikuláš Snášel 2010 CZE 03:43.3 00:24.2
9 5 / Muži [538] Milan Popovňak 2009 CZE 03:49.6 00:30.5
10 6 / Muži [553] Vítek Horváth 2009 CZE 03:59.3 00:40.2
11 7 / Muži [532] Tadeáš Brumlich 2005 CZE Egzoti 04:07.2 00:48.1
11 5 / Ženy [533] Natálie Dvořáčková 2004 CZE 04:07.2 00:48.1
13 8 / Muži [581] Petr Liskovský 2004 CZE 04:15.0 00:55.9
14 9 / Muži [551] Tomáš Kuchyňa 2004 CZE 04:41.5 01:22.4
15 6 / Ženy [574] Ema Vanclová 2005 CZE 04:44.7 01:25.6
16 7 / Ženy [589] Aneta Nocarová 2003 CZE 04:54.0 01:34.9
17 10 / Muži [552] Lukáš Braha 2004 CZE 04:55.8 01:36.7
18 11 / Muži [572] Petr Hencl 2006 CZE 05:03.9 01:44.8
19 8 / Ženy [595] Linda Balner 2005 CZE 05:27.2 02:08.1