Středeční triatlon Dolce

2017-08-09 Dolce u Trutnova

archiv

announcement

registration

start list

results

děti 8 až 11 let total: 9, men : 3, women: 6, Muži: 3, Ženy: 6 [html] [pdf]
děti 12 až 15 let total: 5, men : 3, women: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]
jednotlivci (400-12-3,5) total: 89, men : 77, women: 12, Muži: 77, Ženy: 12 [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) total: 18, men : 9, women: 9, Muži: 9, Ženy: 9 [html] [pdf]

start list děti 8 až 11 let

start ~ 16:44:40 , 2006 and younger , registered: 9 participants ( 3 of men, 6 of women)

category # name state year team
Muži [1259] Buryšek Matyáš CZE 2008 Olfin Car Ski Team Trutnov
Ženy [1263] Drygalská Kristýna CZE 2006 Trutnov
Muži [1264] Drygalski Dominik CZE 2008 Trutnov
Muži [1262] Horák Radek CZE 2007 Highlanders SPARTAK TRUTNOV
Ženy [1256] Káňová Kateřina CZE 2007 TJ Loko Trutnov
Ženy [1258] Pešanová Emma CZE 2008 Krkonošman
Ženy [1257] Pešanová Valerie CZE 2006 Mladé Buky
Ženy [1253] Retková Klára CZE 2006 Trutnov
Ženy [1260] Vachová Adéla CZE 2007 Triatlon Team Loko Trutnov

start list děti 12 až 15 let

start ~ 16:44:40 , 2002 - 2005 , registered: 5 participants ( 3 of men, 2 of women)

category # name state year team
Ženy [1254] Dvorská Alžběta CZE 2004 Olfin Car Ski Team Trutnov
Ženy [1251] Fulková Šárka CZE 2002 Redpoint team
Muži [1252] Retek David CZE 2004 Trutnov
Muži [1255] Stoklasa Štěpán CZE 2003 Olfin Car - Vella Trutnov
Muži [1261] Štolfa Šimon CZE 2003 SKI Police nad Metují

start list jednotlivci (400-12-3,5)

start ~ 17:11:20 , 2001 and older , registered: 89 participants ( 77 of men, 12 of women)

category # name state year team
Ženy [1105] Benešová Jolana CZE 1969 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Ženy [1106] Benešová Nikol CZE 1999 Redpoint Eleven Team
Ženy [ ] Bergerová Karolina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz
Muži [1009] Bohuněk Tomáš CZE 1969 Centrum Vitality Na Dlani
Muži [1041] Brož Radek CZE 1984 Trutnov
Muži [1004] Buka Tomáš CZE 1980 Trutnov
Muži [1046] Černý Lukáš CZE 1974 BorderGuards ŽACLÉŘ
Muži [1049] Čížek Martin CZE 1979 Kasperovci
Muži [1057] Drygalski Henryk CZE 1979 Trutnov
Muži [1058] Dvořák Jiří CZE 1979
Muži [1008] Fejk Lukáš CZE 1988 Carla.kupkolo.cz
Muži [1012] Fišer Jiří CZE 1974 DKNL
Muži [1002] Fulka Jiří CZE 1960 Redpoint team
Muži [1011] Gotz Jan CZE 1969 Bohemiabike
Muži [1064] Hainzel Tomáš CZE 1976 O.K MOTO Racing Team
Muži [1023] Hák Vojtěch CZE 1985 JHT CZ s.r.o.
Muži [1045] Havel Lukáš CZE 1974 Olfin Car Ski Team
Muži [1006] Heinitz Bernard CZE 1991 Trutnov
Muži [1001] Hofman Oldřich CZE 1963 Triklub Dobruška
Muži [1035] Holub Roman CZE 1973 Libotov
Ženy [1107] Holubcová Jaroslava CZE 1968 True team 81
Muži [1071] Holubec Luboš CZE 1968 TT Trutnov
Muži [1015] Holubec Petr CZE 1989 MFK Trutnov
Muži [1028] Holubec Petr CZE 1964 Trut-team 81
Ženy [1108] Holubová Antonie CZE 1995 Dvůr Králové
Muži [1034] Horák Ondřej CZE 1984 Úpice
Muži [1055] Horák Radek CZE 1975 Highlanders
Muži [1073] Hornych Vena CZE 1978 Kupkolo MTB Trilogy
Muži [1032] Jakl Petr CZE 1972 Šneci v běhu
Muži [1017] Jančovič Roman CZE 1984 FRKOVOKO
Muži [1074] janeček tomáš CZE 1998 nemonov 255
Muži [1065] Jarý Petr CZE 1981 All star Team Barevné domky Hajnice
Muži [1036] Jirák Vojtěch CZE 1993 Dvůr Králové
Muži [1059] Kašpar Tomáš CZE 1978 Kasparci
Ženy [1102] Khýrová Aneta CZE 1993 Carla.kupkolo.cz
Muži [1014] Kirsch Radomír CZE 1975 Triatlon Team Loko Trutnov
Ženy [1103] Kirschova Eva CZE 1978 LOKO Trutnov Triatlon Team
Muži [1027] Klikoš Jiří CZE 1985 Dvůr králové nad labem
Muži [1070] Koreček Richard CZE 1976 Hradec Králové
Muži [1018] Košťál Petr CZE 1983 Malé Svatoňovice
Muži [1061] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
Muži [1022] Králík Michal CZE 1973 Triatlon Team Trutnov
Muži [1026] Kuric Jan CZE 1986 Trutnov
Muži [1040] Luštinec Filip CZE 2001 Apache Bike Team Úpice
Muži [1063] Mašek Petr CZE 1979 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí
Muži [1060] Melša Zdeněk CZE 1982 Jiskra Jaroměř - Potocký
Muži [1020] Mertlík Ondřej CZE 1972 Trutnov
Muži [1016] Nováček Ondřej CZE 1980 Bikestars Vrchlabí
Muži [1007] Novotný Luděk CZE 1974 Carla.kupkolo.cz
Muži [1067] Pásler Jakub CZE 2000 TJ Sokol Batňovice
Muži [1068] Pásler Kryštof CZE 2000 TJ Sokol Batňovice
Muži [1037] Pecold Pavel CZE 1991 Ž3 Sport
Muži [1010] Pešan Jan CZE 1974 Krkonošman
Muži [1048] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
Muži [1044] Popelka Pavel CZE 1980 Trutnov
Muži [1024] Prášek Adam CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice
Muži [1013] Procházka Radek CZE 1989 Trutnov
Muži [1069] Prokopenko Jan CZE 1987 Trutnov
Muži [1019] Silvan Tomáš CZE 1983 Ž3 Sport
Muži [1056] Slezák Martin CZE 1984 Bike Team KC Jaroměř
Muži [1033] Šimon Pavel CZE 1980 Dvůr Králové nad Labem
Muži [1053] Šípek Jan CZE 1983 Trutnov
Muži [1062] Škoda Aleš CZE 1975 Olfin Car Ski Team
Muži [1066] Šlégr Jiří CZE 1954 SK Autorest
Ženy [1109] Štěpánská Helena CZE 1975 VOCODE
Muži [1042] Štěpánský Petr CZE 1975 Loko SKUHRAL
Muži [ ] Štolfa Martin CZE 1974 SKI Police nad Metují
Muži [1047] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
Muži [1047] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
Muži [1025] Šturm Jan CZE 1987 Trutnov
Muži [1021] Šupich Martin CZE 1977 Pitrs bikes
Muži [1003] Táslar Marek CZE 1988 LOKO Trutnov Triatlon Team
Muži [1043] Toman Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz
Muži [1031] Trejbal Jan CZE 1988 Trutnov
Muži [1050] Trnka Jan CZE 1985 Trutnov
Muži [1052] Trpkovič Martin CZE 1989 BDH
Muži [1005] Turek Lukáš CZE 1996 PRO MUSIC PROLOG BIKE
Ženy [1101] Tylšová Daniela CZE 1978 Triatlon Team Trutnov
Muži [1054] Tyrner Tomáš CZE 1999 Kasper Swix team
Muži [1030] Tyrychtr Tomáš CZE 1979 NKT KABLO cycling team
Muži [1051] Ullrich Martin CZE 1989 Trutnov
Ženy [1104] Vacková Andrea CZE 1989 LOKO TRUTNOV
Ženy [1111] Vacková Martina CZE 1996 Bezděkov nad Metují
Muži [1072] Vlček Lukáš CZE 1985 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [1029] Vondra Tomáš CZE 1992 Loko Trutnov Triatlon Team
Muži [ ] Zajíček Jaromír CZE 1970 Línej Zajíc
Ženy [1110] Zítková Radka CZE 1988 Run4run
Muži [1039] Žák Michal CZE 1991 Ž3 Sport
Muži [ ] Žák Michal CZE 1991 Ž3 Sport

start list štafety (dvou- či tříčlenné)

start ~ 17:11:20 , 2001 and older , registered: 18 participants ( 9 of men, 9 of women)

category # name state year team
Muži [1206] Adam David David CZE 1999 Béčkoví kluci
Muži [1210] Bako Josef CZE 1985 www.kupkolo.cz
Muži [1214] Hynek Jakub Dan CZE 2000 Kasper - Swix Team
Ženy [1213] Iveta Lukáš Ota CZE 2000 trojka z Trutnova
Muži [1216] Jana Jan CZE 1985 Dvůr Králové nad Labem
Ženy [1208] Jana Holubcová Štepán Maňhal CZE 2000 Janšas team
Ženy [1202] Jeřábkovi Dalibor a Vanda CZE 1990 Jeřábci
Muži [1211] Jindřich Král Daniel Havelka CZE 1977 ZPA Smart Energy
Ženy [1201] Martin Novák Tereza a Jakub Baxovi CZE 1985 Nikita
Ženy [1209] Martina Sláva Barvajs CZE 1980 Barevní Slavíci
Ženy [1215] Nikola Lenka Standa CZE 1990 Fiškut
Muži [1203] Petr Javůrek Michal Mráz CZE 1980 Kasper - Swix Team
Ženy [1212] Sandra Aneta Tereza CZE 2000 3 holky
Muži [1217] stafeta neznama CZE 1980 prijde k nam do auta
Muži [ ] Stafeta Neznama CZE 0000 prosim stavte se v dodavce
Ženy [1204] Šárka Jana Denisa CZE 1970 HORALKI
Muži [1207] Tomáš Valenta Kuba Matěj Červení CZE 1990 Čočka s párkem
Ženy [1205] Vachovi Milena a Vojtěch CZE 1980 Vachovi