Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

Žernovský bajk

2018-06-16 Žernov 

archiv

announcement

registration

start list

results

Předzávod (odrážedla 200m) total: 12, men : 9, women: 3, kluci: 9, holky: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) kluci total: 31, men : 31, women: 0, K7: 11, K9: 17, H7: 0, H9: 0, R: 0, [m]5: 3 [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) holky total: 14, men : 0, women: 14, K7: 0, K9: 0, H7: 6, H9: 5, R: 0, [k]10: 1, [k]4: 2 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) kluci total: 19, men : 19, women: 0, M12: 19, Z12: 0 [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) holky total: 9, men : 0, women: 9, M12: 0, Z12: 9 [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) total: 86, men : 86, women: 0, M18: 1, M29: 14, M39: 16, M49: 35, M59: 13, M60: 5, B100: 2 [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) total: 15, men : 3, women: 12, M16: 2, M70: 1, Z16: 0, Z18: 1, Z39: 9, Z40: 2 [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) total: 20, men : 14, women: 6, M14: 7, Fitness: 9, Z14: 3, [m]11: 1 [html] [pdf]

result list Předzávod (odrážedla 200m)

start ~ 13:30:00

00:12:08.167
rank rank/cat. # name year state team lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / kluci [127] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy
2 2 / kluci [90] Vojtěch Balcar 2014 CZE Náchod
3 3 / kluci [93] František Balcar 2015 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují
4 4 / kluci [140] Jiří Záhrobský 2015 CZE Nové Město nad Metují
5 5 / kluci [145] Lucas Sulzbacher 2015 CZE Pitrs bikes
6 1 / holky [146] Kateřina Hanušová 2015 CZE Lhota pod Hořičkami
7 2 / holky [109] Natálie Kočová 2015 CZE TJ Sokol Žernov
8 6 / kluci [125] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší
9 3 / holky [118] Barbora Staňková 2015 CZE ČEská Skalice
10 7 / kluci [159] Matěj JOubil 2015 CZE ČEská Skalice
11 8 / kluci [114] Rudolf Blážo 2016 CZE Černožice
12 9 / kluci [123] Jan Holata 2015 CZE DLNK dream team

result list dětský závod A (1 okruh) kluci

start ~ 14:02:12

00:10:37.413
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / K9 [144] Vojta Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 06:04.7
2 1 / K7 [130] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 06:36.8 00:32.1
3 2 / K9 [128] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 06:44.6 00:39.9
4 3 / K9 [135] Tomáš Červinka 2009 CZE Česká Skalice 07:11.0 01:06.3
5 4 / K9 [161] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 07:11.4 01:06.7
6 5 / K9 [103] Jan Škalda 2009 CZE SK Dobré 07:52.0 01:47.3
7 6 / K9 [76] Jan Špreňar 2009 CZE Sokol Žernov 07:57.1 01:52.4
8 7 / K9 [52] lukáš jungwirth 2009 CZE česká skalice 08:02.9 01:58.2
9 8 / K9 [72] Jakub Teufel 2009 CZE čEská Skalice 08:09.4 02:04.7
10 9 / K9 [151] Matěj Švec 2010 CZE Chvalkovice 08:48.2 02:43.5
11 10 / K9 [100] Tomáš škalda 2010 CZE Červená hora 09:03.6 02:58.9
12 11 / K9 [102] Josef škalda 2009 CZE Červená hora 09:11.5 03:06.8
13 2 / K7 [154] Tomáš KOšek 2011 CZE Hradec Králové 09:22.4 03:17.7
14 3 / K7 [117] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 09:35.0 03:30.3
15 4 / K7 [153] Matěj Košek 2011 CZE Hradec Králové 09:48.6 03:43.9
16 5 / K7 [99] Samuel duff 2012 CZE Červený Kostelec 10:26.3 04:21.6
17 12 / K9 [124] Michal Jiroušek 2009 CZE ČErvený Kostelec 10:30.9 04:26.2
18 6 / K7 [104] Matěj Tuček 2012 CZE Pitrs bikes 10:31.1 04:26.4
19 1 / [m]5 [141] Jan záhrobský 2013 CZE Nové Město nad Metují 11:04.0 04:59.3
20 7 / K7 [91] Lukáš Bernard 2011 CZE Hronov 11:20.0 05:15.3
21 13 / K9 [55] Štěpán Pešek 2010 CZE TJ Sokol Žernov 11:30.7 05:26.0
22 14 / K9 [69] Matěj Vágenknecht 2009 CZE Sokol Žernov 12:14.1 06:09.4
23 15 / K9 [122] Dorotka Lelková 2010 CZE Čolek Team Červený Kostelec 12:40.2 06:35.5
24 16 / K9 [108] Šimon brejcha 2009 CZE Česká skalice 13:06.2 07:01.5
25 2 / [m]5 [149] Patrik Kellner 2013 CZE tři dva 1 13:11.0 07:06.3
26 8 / K7 [165] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 13:29.6 07:24.9
27 3 / [m]5 [119] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Maraton team 14:17.1 08:12.4
28 9 / K7 [57] Michal Šatný 2012 CZE Žernov 14:24.8 08:20.1
29 10 / K7 [51] Matyáš Holas 2012 CZE Slatina nad Úpou 15:55.4 09:50.7
30 11 / K7 [105] Adam Řehák 2012 CZE Rehaklegal 16:11.3 10:06.6
31 17 / K9 [136] Tadeáš Dědek 2009 CZE Praskačka 16:47.9 10:43.2

result list dětský závod A (1 okruh) holky

start ~ 14:03:12

00:11:28.985
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / H9 [126] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 06:59.3
2 2 / H9 [53] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 07:20.1 00:20.8
3 1 / [k]10 [138] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 08:22.6 01:23.3
4 3 / H9 [88] Radka Balcarová 2009 CZE Náchod 08:41.9 01:42.6
5 1 / H7 [147] Lenka Hanušová 2012 CZE Lhota pod Hořičkami 10:08.0 03:08.7
6 2 / H7 [106] Viktorie Melišíková 2011 CZE STS Pavlišov 10:09.4 03:10.1
7 4 / H9 [166] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 10:42.0 03:42.7
8 3 / H7 [54] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 11:06.8 04:07.5
9 5 / H9 [157] Amálie Mejstríková 2010 CZE Hradec Králové 11:28.0 04:28.7
10 4 / H7 [80] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 11:44.2 04:44.9
11 5 / H7 [158] Rozálie Mejstríková 2012 CZE Hradec Králové 11:49.0 04:49.7
12 6 / H7 [137] Natálie Dědková 2012 CZE Dobruška 15:44.3 08:45.0
13 1 / [k]4 [56] Eliška Gabriela Pešková 2014 CZE TJ Sokol Žernov 25:01.2 18:01.9
DNF / [k]4 [116] Nela Balcarová 2014 CZE Vrchoviny

result list dětský závod B (2 okruhy) kluci

start ~ 14:30:24

00:13:14.561
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / M12 [64] Marek Rieger 2007 CZE MTB Spartak Vrchlabí 10:16.5 04:51.7 (1)
2 2 / M12 [59] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 10:38.0 00:21.5 05:12.9 (4)
3 3 / M12 [83] Tomaš Janovský 2008 CZE Kramolna 10:39.2 00:22.7 05:10.9 (3)
4 4 / M12 [111] Kryštof Kubišta 2006 CZE Hokejky Nové Město nad Metují 10:40.0 00:23.5 05:10.3 (2)
5 5 / M12 [60] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 10:59.9 00:43.4 05:15.4 (5)
6 6 / M12 [65] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 11:18.3 01:01.8 05:26.7 (6)
7 7 / M12 [162] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 11:43.6 01:27.1 05:38.3 (7)
8 8 / M12 [113] Kryštof Kábrt 2007 CZE Apache Loko Trutnov 11:47.9 01:31.4 05:47.5 (8)
9 9 / M12 [66] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 12:23.4 02:06.9 05:51.6 (9)
10 10 / M12 [74] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 13:27.4 03:10.9 06:36.7 (12)
11 11 / M12 [112] Mikuláš Kubišta 2007 CZE Hokejky Nové Město nad Metují 13:33.8 03:17.3 06:18.8 (10)
12 12 / M12 [139] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 14:10.2 03:53.7 07:00.5 (13)
13 13 / M12 [98] David Pilc 2006 CZE ČEská Skalice 14:15.2 03:58.7 06:34.7 (11)
14 14 / M12 [78] Lukáš Hanuš 2008 CZE Vella team Náchod 14:30.0 04:13.5 07:02.6 (14)
15 15 / M12 [87] Miroslav Balcar 2007 CZE Náchod 15:38.7 05:22.2 07:20.3 (15)
16 16 / M12 [168] Jan Veverka 2008 CZE SPRINT Česká Skalice 15:44.2 05:27.7 07:23.4 (16)
17 17 / M12 [61] Štěpán Holas 2006 CZE Slatina nad Úpou 18:14.3 07:57.8 07:35.3 (17)
18 18 / M12 [62] kristian kolář 2007 CZE praha 18:21.5 08:05.0 08:00.9 (18)
DNS / M12 [81] Tomáš Pivokonský 2008 CZE ČEská Skalice

result list dětský závod B (2 okruhy) holky

start ~ 14:31:23

00:14:33.85
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Z12 [58] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 12:22.8 05:52.7 (1)
2 2 / Z12 [67] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 13:01.8 00:39.0 06:27.8 (4)
3 3 / Z12 [75] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 13:03.3 00:40.5 06:15.9 (2)
4 4 / Z12 [155] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 13:31.7 01:08.9 06:24.2 (3)
5 5 / Z12 [82] Nikol Kubecová 2007 CZE ČEská Skalice 14:11.2 01:48.4 06:49.2 (5)
6 6 / Z12 [132] Sofie Piechová 2007 CZE ZŠ Česká Skalice 14:37.0 02:14.2 06:53.9 (6)
7 7 / Z12 [73] Anna Teufelová 2007 CZE Česká Skalice 16:58.3 04:35.5 07:31.9 (7)
8 8 / Z12 [148] Barbora Rýdlová 2006 CZE Gymnáziu Náchod prima A 18:44.7 06:21.9 08:46.9 (8)
DNS / Z12 [150] Viktorie Švecová 2006 CZE Chvalkovice 09:52.2 (9)

result list hlavní závod A (3 okruhy)

start ~ 16:00:00

02:08:36.233
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / M39 [189] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:33:50.9 31:47.5 (1) 01:02:18.6 (2)
2 2 / M39 [2] Michal Bubílek 1986 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:33:51.9 00:01.0 31:51.0 (2) 01:02:18.0 (1)
3 1 / M49 [143] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 01:39:13.8 05:22.9 32:56.7 (3) 01:05:29.6 (3)
4 3 / M39 [180] Aleš Strnad 1986 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:39:19.7 05:28.8 33:00.5 (4) 01:05:30.4 (4)
5 2 / M49 [4] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:40:01.2 06:10.3 33:38.6 (5) 01:06:28.0 (5)
6 1 / M29 [24] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 01:40:22.8 06:31.9 33:44.2 (6) 01:06:32.4 (6)
7 2 / M29 [16] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 01:42:25.8 08:34.9 34:39.2 (7) 01:08:07.9 (7)
8 4 / M39 [195] Josef Rejfa 1985 CZE Luže 01:43:29.8 09:38.9 35:00.2 (11) 01:08:57.4 (8)
9 3 / M49 [29] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:43:40.3 09:49.4 34:59.2 (10) 01:09:16.6 (10)
10 4 / M49 [176] Jan Truhlář 1977 CZE Pitrs bikes 01:43:48.7 09:57.8 34:55.9 (8) 01:09:02.7 (9)
11 5 / M39 [207] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:45:02.3 11:11.4 35:57.3 (15) 01:09:59.3 (12)
12 1 / M59 [172] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 01:45:17.6 11:26.7 34:57.4 (9) 01:09:21.9 (11)
13 2 / M59 [215] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:47:22.6 13:31.7 35:01.9 (12) 01:10:30.5 (13)
14 5 / M49 [7] Michal Gebrt 1972 CZE CUBE Pejcha HK 01:47:46.4 13:55.5 35:41.6 (13) 01:11:05.1 (14)
15 6 / M49 [18] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 01:49:36.9 15:46.0 36:14.7 (18) 01:11:25.1 (15)
16 7 / M49 [188] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes team 01:49:45.5 15:54.6 36:05.2 (16) 01:12:18.1 (16)
17 3 / M29 [12] Daniel Kábrt 1998 CZE Sokol Studnice 01:50:09.0 16:18.1 37:06.3 (21) 01:13:22.8 (19)
18 8 / M49 [205] marek strnad 1972 CZE INS Ateliér Náchod 01:50:10.3 16:19.4 35:57.1 (14) 01:13:06.8 (17)
19 6 / M39 [26] Michal Nehyba 1980 CZE Bikehome 01:51:02.7 17:11.8 36:12.0 (17) 01:13:41.9 (21)
20 9 / M49 [196] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 01:52:01.3 18:10.4 36:42.8 (19) 01:13:14.2 (18)
21 10 / M49 [183] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 01:53:08.6 19:17.7 36:59.0 (20) 01:13:30.6 (20)
22 7 / M39 [164] Petr Škoda 1983 CZE INS Ateliér Náchod C 01:53:33.6 19:42.7 37:32.4 (23) 01:15:17.0 (23)
23 3 / M59 [17] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 01:57:02.8 23:11.9 38:15.5 (24) 01:16:55.9 (24)
24 4 / M29 [169] Petr Michalec 1995 CZE Pitrs bikes 01:57:17.3 23:26.4 39:36.3 (28) 01:17:56.7 (25)
25 11 / M49 [187] Pavel Vít 1971 CZE Vella team Náchod 01:58:15.3 24:24.4 39:12.3 (26) 01:18:51.6 (26)
26 1 / M60 [190] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 01:59:50.9 26:00.0 40:11.8 (30) 01:19:37.2 (27)
27 5 / M29 [6] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 02:01:31.0 27:40.1 37:20.4 (22) 01:15:15.8 (22)
28 12 / M49 [131] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:02:08.3 28:17.4 40:32.9 (33) 01:20:24.4 (30)
29 13 / M49 [25] Jaromír Mojžíš 1974 CZE Zlíč, Česká Skalice 02:02:21.4 28:30.5 40:30.6 (31) 01:20:40.9 (31)
30 2 / M60 [177] Jiří Slabý 1956 CZE CTM SILVINI R2 Sport 02:02:40.3 28:49.4 40:06.4 (29) 01:20:24.1 (29)
31 14 / M49 [27] Karel Slavík 1974 CZE MTB Spartak Vrchlabí 02:04:20.5 30:29.6 43:41.6 (44) 01:22:06.1 (33)
32 15 / M49 [9] Milan Hlavatý 1972 CZE Symbio+ CE.Energy 02:04:55.2 31:04.3 41:15.6 (34) 01:22:27.8 (35)
33 16 / M49 [202] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:04:59.2 31:08.3 43:04.6 (39) 01:24:20.0 (36)
34 17 / M49 [14] Ladislav Koller 1977 CZE MTB Heřmánkovice 02:07:07.7 33:16.8 40:32.9 (32) 01:21:25.6 (32)
35 8 / M39 [185] Jiří Záliš 1988 CZE Pitrs bikes 02:07:46.2 33:55.3 38:29.1 (25) 01:20:12.4 (28)
36 1 / M18 [198] Filip Luštinec 2001 CZE Apache Bike Team Úpice 02:07:49.1 33:58.2 39:29.6 (27) 01:22:08.2 (34)
37 9 / M39 [19] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 02:08:09.6 34:18.7 42:18.1 (36) 01:24:26.1 (39)
38 4 / M59 [191] Martin Černý 1964 CZE Vella Team 02:08:42.8 34:51.9 42:43.5 (38) 01:24:24.0 (37)
39 6 / M29 [175] Tomáš Spurný 1989 CZE P4 - Kunratice 02:09:00.9 35:10.0 46:04.8 (58) 01:26:25.4 (44)
40 7 / M29 [22] Jiří Martin 1990 CZE Nachod 02:09:28.6 35:37.7 43:44.6 (45) 01:26:11.1 (43)
41 5 / M59 [15] Josef Kosek 1963 CZE MTB Heřmánkovice 02:09:38.2 35:47.3 43:18.2 (40) 01:26:08.0 (40)
42 6 / M59 [32] Petr Zelený 1960 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 02:10:17.3 36:26.4 43:35.0 (42) 01:26:09.1 (41)
43 18 / M49 [31] Miloš Voleský 1972 CZE MILDATEAM 02:11:02.5 37:11.6 42:41.6 (37) 01:24:24.2 (38)
44 19 / M49 [211] Roman Vlček 1974 CZE TJ Sokol Olešnice 02:12:00.0 38:09.1 44:16.5 (48) 01:26:47.4 (45)
45 8 / M29 [20] Michal Lenzing 1996 CZE Trutnov 02:13:02.0 39:11.1 44:17.4 (49) 01:28:05.3 (46)
46 10 / M39 [163] Martin Dědek 1981 CZE Dobruška 02:13:04.1 39:13.2 44:48.2 (50) 01:28:19.9 (48)
47 20 / M49 [33] Pavel Žibřid 1973 CZE INS Ateliér Náchod 02:13:41.8 39:50.9 45:15.4 (52) 01:29:42.4 (50)
48 11 / M39 [199] Václav Klimeš 1981 CZE Náchod 02:16:03.5 42:12.6 43:56.9 (46) 01:28:18.5 (47)
49 7 / M59 [13] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:17:20.5 43:29.6 41:32.3 (35) 01:26:10.6 (42)
50 21 / M49 [8] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 02:17:51.8 44:00.9 44:12.3 (47) 01:29:18.6 (49)
51 22 / M49 [171] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 02:17:55.1 44:04.2 45:27.2 (54) 01:30:42.7 (52)
52 8 / M59 [204] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 02:18:08.0 44:17.1 43:38.2 (43) 01:29:54.8 (51)
53 12 / M39 [184] Martin Efler 1981 CZE ČEská Skalice 02:19:23.4 45:32.5 45:38.3 (56) 01:31:05.2 (53)
54 23 / M49 [160] David Línek 1974 CZE DLNK dream team 02:21:06.0 47:15.1 47:05.5 (63) 01:33:58.5 (58)
55 9 / M59 [206] Jan Hovorka 1959 CZE DLNK TEAM - THE BEST OF 02:21:25.9 47:35.0 47:05.5 (64) 01:33:54.9 (56)
56 10 / M59 [94] Libor Mojžíš 1968 CZE Vella team Náchod 02:23:31.4 49:40.5 45:26.5 (53) 01:32:02.9 (54)
57 24 / M49 [11] Petr Holomek 1973 CZE Náchod 02:24:39.5 50:48.6 45:33.1 (55) 01:33:02.9 (55)
58 25 / M49 [101] Radek Pražák 1973 CZE JKF Jaroměř 02:24:57.4 51:06.5 45:59.2 (57) 01:33:57.9 (57)
59 9 / M29 [174] Michal Koblížek 1992 CZE Herostore 02:25:33.1 51:42.2 46:14.4 (59) 01:34:05.8 (59)
60 26 / M49 [92] Radek Rydlo 1977 CZE Radek Rydlo čalounictvi 02:26:09.0 52:18.1 47:39.3 (68) 01:36:20.0 (63)
61 27 / M49 [156] Jan Košek 1974 CZE Hradec Králové 02:28:01.9 54:11.0 46:20.4 (60) 01:34:10.2 (60)
62 28 / M49 [86] Antonín Gráfenský 1978 CZE Náchod 02:28:34.4 54:43.5 48:54.4 (69) 01:36:58.8 (64)
63 29 / M49 [10] Roman Holata 1975 CZE DLNK dream team 02:29:06.5 55:15.6 47:07.1 (65) 01:35:10.8 (61)
64 13 / M39 [115] Ondřej Balcar 1984 CZE Vrchoviny 02:29:16.8 55:25.9 49:16.6 (71) 01:38:33.0 (65)
65 10 / M29 [28] Adam Swaczyna 1992 CZE NÁCHOD 02:32:39.9 58:49.0 47:13.2 (66) 01:36:14.5 (62)
66 14 / M39 [179] Jan Kadaník 1981 CZE Odd. klub 02:35:55.5 01:02:04.6 50:07.2 (72) 01:39:50.0 (67)
67 11 / M59 [77] Miloslav Špreňar 1963 CZE Sokol Žernov 02:36:00.5 01:02:09.6 46:59.4 (62) 01:39:02.7 (66)
68 30 / M49 [85] Radek Holubec 1973 CZE RHM-moto 02:37:41.9 01:03:51.0 43:20.0 (41) 01:45:38.3 (71)
69 12 / M59 [213] Martin Mikšovský 1968 CZE BPC 02:43:39.3 01:09:48.4 01:00:18.7 (82) 01:58:18.5 (78)
70 11 / M29 [5] Jakub Čáslavský 1995 CZE Trutnov 02:46:48.0 01:12:57.1 54:51.8 (77) 01:48:18.8 (74)
71 3 / M60 [203] Stanislav Pajer 1958 CZE Velký Trebesov 02:52:31.5 01:18:40.6 54:45.0 (76) 01:51:14.7 (75)
72 31 / M49 [178] Petr Petřík 1969 CZE Bohuslavice 03:01:16.2 01:27:25.3 53:43.6 (75) 01:54:13.6 (76)
73 4 / M60 [181] miloš Roleček 1954 CZE Čistá u Horek 03:01:38.1 01:27:47.2 58:06.1 (80) 01:57:50.0 (77)
74 (-1) 1 / B100100kg [212] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 02:18:40.5 01:05:29.7 (85) 02:18:40.5 (79)
75 (-1) 13 / M59 [208] Jaroslav Pavlíček 1966 CZE Velká Jesenice 02:26:49.7 01:03:31.3 (84) 02:26:49.7 (80)
76 (-1) 2 / B100100kg [216] Lukáš Bouček 1981 CZE Nový Bydžov 02:34:51.8 58:55.0 (81) 02:34:51.8 (81)
DNF / M49 [30] Miloš Voborník 1969 CZE Bohuslavice 326 48:59.3 (70) 01:40:38.2 (68)
DNF / M49 [79] Pavel Trejtnar 1973 CZE Hradec Králové 50:19.4 (73) 01:42:08.4 (69)
DNF / M49 [200] Vlastimil Bujárek 1970 CZE Hradec Králové 50:48.5 (74) 01:43:10.0 (70)
DNF / M29 [21] Martin Maršík 1997 CZE FBC Hvězdy Česká Skalice 46:28.9 (61) 01:45:53.9 (72)
DNF / M49 [133] Radovan Piech 1976 CZE 55:12.8 (78) 01:46:07.3 (73)
DNF / M39 [193] Jiří Bajer 1980 CZE BAKAKO Nová Paka 45:11.3 (51)
DNF / M29 [197] Jakub Melichar 1994 CZE Úpice 47:23.1 (67)
DNF / M29 [71] Jan Ďuriška 1995 CZE Náchod 57:03.6 (79)
DNF / M60 [170] oldrich beran 1950 CZE Pitrs bikes 01:00:23.2 (83)
DNF / M39 [70] Zdeněk Průša 1979 CZE Náchod

result list hlavní závod B (2 okruhy)

start ~ 16:00:00

01:45:13.667
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / M16 [39] Tomáš Teichman 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:19:47.7 39:57.6 (1)
2 1 / Z39 [40] Dagmar Vogelová 1991 CZE Kostelec n. Orl. 01:26:52.9 07:05.2 43:55.7 (2)
3 1 / M70 [36] Jiri Lehotsky 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 01:28:03.6 08:15.9 44:15.2 (3)
4 2 / Z39 [41] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 01:29:31.8 09:44.1 45:09.7 (4)
5 3 / Z39 [42] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 01:31:29.5 11:41.8 46:26.4 (5)
6 1 / Z40 [134] Petra Piechová 1976 CZE ČEská Skalice 01:39:32.8 19:45.1 49:02.1 (6)
7 4 / Z39 [182] Eva Štěpanovská 1994 CZE Polanský Bike and Run 01:43:22.3 23:34.6 51:05.9 (7)
8 5 / Z39 [110] Ivana duffová 1981 CZE Maratonstav Úpice 01:44:32.6 24:44.9 51:56.6 (8)
9 2 / M16 [37] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team Červený Kostelec 01:49:49.5 30:01.8 52:26.1 (9)
10 1 / Z18 [201] Natálie Hanušová 2000 CZE Pitrs bikes 01:51:18.4 31:30.7 53:08.8 (10)
11 6 / Z39 [38] Kristýna Říhová 1994 CZE Zbyslav 01:55:24.2 35:36.5 57:43.9 (11)
12 2 / Z40 [214] Kateřina Mikšovská 1969 CZE BPC 01:58:55.4 39:07.7 01:01:02.1 (14)
13 7 / Z39 [89] Tereza Bernardová 1983 CZE Hronov 02:03:38.9 43:51.2 59:59.2 (12)
14 8 / Z39 [121] Marie Hanušová 1995 CZE Mezilečí 02:05:53.7 46:06.0 01:00:54.8 (13)
15 9 / Z39 [194] Kamila Hanušová 1983 CZE Lhota pod Hořičkai 02:10:12.5 50:24.8 01:03:28.4 (15)

result list hlavní závod C (1 okruh)

start ~ 16:00:00

00:56:30.98
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / M14 [192] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 40:16.6
2 1 / [m]11 [44] Marek Rieger (mimo pořadí) 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 40:43.6 00:27.0 40:43.6 (1)
3 2 / M14 [49] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 41:18.0 01:01.4
4 1 / Fitness [210] Jiří Balcar 2003 CZE TJ Start Náchod 42:33.5 02:16.9
5 3 / M14 [84] Jakub Kubec 2004 CZE ČEská Skalice 44:19.1 04:02.5
6 4 / M14 [50] Jan Šubrt 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 44:39.7 04:23.1
7 1 / Z14 [47] Karla Nováková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 45:04.7 04:48.1
8 2 / Fitness [209] Pavel Balcar 1972 CZE HO Náchod 46:28.6 06:12.0
9 3 / Fitness [45] stanislav jungwirth 1975 CZE česká skalice 46:36.7 06:20.1
10 2 / Z14 [152] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs bikes 51:27.7 11:11.1
11 3 / Z14 [48] Eliška Peterková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 51:33.4 11:16.8
12 5 / M14 [129] Radek Jiroušek 2004 CZE Červený Kostelec 56:43.2 16:26.6
13 4 / Fitness [167] David Bořek 1975 CZE FC Ležák Česká Skalice 58:03.7 17:47.1
14 5 / Fitness [173] Jana kubištová 1975 CZE Nové Město nad Metují 01:03:47.9 23:31.3
15 6 / Fitness [186] Josef Červinka 1938 CZE ČErvená Hora 01:05:03.1 24:46.5
16 7 / Fitness [107] David řehák 1968 CZE Řehák team 01:13:17.1 33:00.5
17 6 / M14 [120] Vojtěch Vošický 2005 CZE Hradec Králové 01:16:47.9 36:31.3
18 8 / Fitness [96] Andrea Borková 1976 CZE FC Ležák Česká Skalice 01:17:08.7 36:52.1
19 9 / Fitness [97] Ilona Balcarová 1978 CZE Náchod 01:17:16.2 36:59.6
20 7 / M14 [43] Vojtěch Holas 2004 CZE Slatina nad Úpou 01:27:10.2 46:53.6