Zkus maraton Kuks

2018-04-14 Kuks

announcement

registration

start list

results

Ultramaraton Dog total: 3, men : 2, women: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
Ultramaraton total: 26, men : 22, women: 4, M18-34: 5, M35-49: 17, M50: 0, M Dog: 0, Z18-34: 1, Z35-49: 2, Z50: 1, Z Dog: 0 [html] [pdf]
Bobíci 150m total: 11, men : 5, women: 6, kluci: 5, holky: 6 [html] [pdf]
Děti A 250m total: 14, men : 7, women: 7, kluci: 7, holky: 7 [html] [pdf]
Děti B 250m total: 9, men : 4, women: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Děti C 350m total: 20, men : 9, women: 11, kluci: 9, holky: 11 [html] [pdf]
Děti D 350m total: 13, men : 8, women: 5, kluci: 8, holky: 5 [html] [pdf]
Děti E 450m total: 1, men : 0, women: 1, kluci: 0, holky: 1 [html] [pdf]
Děti G 450m total: 2, men : 0, women: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf]
Děti F 1150m total: 10, men : 7, women: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
Běh s kočárkem total: 6, men : 2, women: 4, Muži: 2, Ženy: 4 [html] [pdf]
Děti H 1150m total: 5, men : 5, women: 0, kluci: 5, holky: 0 [html] [pdf]
Maraton total: 79, men : 68, women: 11, M18-34: 11, M35-49: 43, M50: 14, M Dog: 0, Z18-34: 7, Z35-49: 3, Z50: 1, Z Dog: 0 [html] [pdf]
Maraton Dog total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Půlmaraton total: 149, men : 95, women: 54, M18-34: 31, M35-49: 48, M50: 16, M Dog: 0, Z18-34: 28, Z35-49: 24, Z50: 2, Z Dog: 0 [html] [pdf]
Půlmaraton Dog total: 2, men : 0, women: 2, Muži: 0, Ženy: 2 [html] [pdf]
Desítka Dog total: 19, men : 7, women: 12, Muži: 7, Ženy: 12 [html] [pdf]
Desítka total: 140, men : 65, women: 75, M18-34: 29, M35-49: 29, M50: 7, M Dog: 0, Z18-34: 37, Z35-49: 32, Z50: 6, Z Dog: 0 [html] [pdf]

start list Ultramaraton Dog

start ~ 08:01:00 , all years of born , registered: 3 participants ( 2 of men, 1 of women)

category # name state year team
Muži [17] Prášil Honza CZE 1956 Malej bílej
Muži [33] Bulant Tomáš CZE 1983 Lázeňští Šviháci Poděbrady
Ženy [48] Lédlová Martina CZE 1994 Hlinsko

start list Ultramaraton

start ~ 08:02:00 , all years of born , registered: 26 participants ( 22 of men, 4 of women)

category # name state year team
Z50 [2] Kurková Martina CZE 1963 Běhat nás baví
M35-49 [5] Kubín Martin CZE 1970 tRUtNov
M35-49 [12] Jareš Jiří CZE 1971 Náchod29
M35-49 [10] Vojtík Petr CZE 1972 NTNF TEAM
M35-49 [54] Lender Jan CZE 1973 Unicorn
M35-49 [53] Štangler David CZE 1974 LOKO Trutnov
M35-49 [55] Peška Tomáš CZE 1974 Kasper - Swix Trutnov
M35-49 [9] Carda Tomáš CZE 1975 NTNF TEAM
M35-49 [11] Šorf Ivo CZE 1975 ABND racing team
M35-49 [6] Kovařík Pavel CZE 1975 Běžci 6:00
M35-49 [38] VITVAR Miroslav CZE 1976 Hořice
M35-49 [52] Gerych David CZE 1977 CK KUPKOLO
M35-49 [16] Rylka Antonín CZE 1977 ToniCzech Runners Club
M35-49 [ ] Sedláček Jan CZE 1978 Hradecký Kamzík
M35-49 [1] Nováček Petr CZE 1978 Run Point Bučnice
M35-49 [7] Moka Michal CZE 1979 Triathlon Team Chrudim
M35-49 [8] Šmatolán Miroslav CZE 1979 Syrovátka
Z35-49 [4] Illikova Michaela CZE 1979 Etriatlon Team
M35-49 [15] Putala Jan CZE 1981 ToniCzech Runners Club
Z35-49 [51] Gerychová Michaela CZE 1982 CK KUPKOLO
M18-34 [3] Klikar Jan CZE 1984 TJ Benešov u Semil
M18-34 [ ] Kubec Lukáš CZE 1986 CNB
M18-34 [13] Hlavička Lukáš CZE 1987 Černohorský Duopack
Z18-34 [14] Hrdličková Ivana CZE 1989 Černohorský Duopack
M18-34 [34] Jahelka Dušan CZE 1990 Jaroměř
M18-34 [ ] Turek Lukáš CZE 1996 PRO MUSIC PROLOG BIKE

start list Bobíci 150m

start ~ 09:15:00 , 2015 and younger , registered: 11 participants ( 5 of men, 6 of women)

category # name state year team
holky [24] Petráčková Žofie CZE 2014 rungorun
holky [442] Pidrmanová Anna CZE 2015 MŠ Česká Skalice
holky [45] Kosáčková anežka CZE 2015 Zálesní Lhota
holky [29] Klenovská Ariana CZE 2015 Pardubice
kluci [37] Rosa Filip CZE 2015 Šneci v běhu
holky [422] Pleskačová Anna CZE 2015 Janské Lázně
kluci [428] Valášek Jaroušek CZE 2015 Pilníkov
holky [35] Orságová Amálie CZE 2016 Dvůr Králové n.L.
kluci [446] Luběna Ondra CZE 2016 Dvůr Králové nad Labem
kluci [47] Tůma Matyáš CZE 2016 kukydream team
kluci [30] Klenovský Alex CZE 2017 Pardubice

start list Děti A 250m

start ~ 09:22:30 , 2013 - 2014 , registered: 14 participants ( 7 of men, 7 of women)

category # name state year team
kluci [443] Pidrman Petr CZE 2013 MŠ Krenkova Česká Skalice
holky [26] Buková Antonie CZE 2013 Trutnov 1
holky [27] Salačová Kateřina CZE 2013 Brod
kluci [39] Bém Adam CZE 2013 VELICHOVKY
kluci [36] Orság Filip CZE 2013 Dvůr Králové n.L.
holky [46] Tůmová Kristýna CZE 2013 Kuky dream team
kluci [435] Luběna Adam CZE 2013 Dvůr Králové nad Labem
kluci [408] Kuk Tomáš CZE 2014 kupkolo.cz
holky [406] Beranová Veronika CZE 2014 kupkolo.cz
holky [387] Janáková Marie CZE 2014 Dvůr Králové nad Labem
kluci [ ] Petráček Jan CZE 2014 Nechanice
holky [28] Glosová Anetka CZE 2014 Kocbeře
kluci [ ] olejnikova anezka CZE 2014 ricany
holky [439] Šimková Michaela CZE 2014 Dvůr Králové nad Labem

start list Děti B 250m

start ~ 09:27:00 , 2011 - 2012 , registered: 9 participants ( 4 of men, 5 of women)

category # name state year team
kluci [407] Kuk Milan CZE 2011 Kupkolo
kluci [388] Pacholík Max CZE 2011 Zálesní Lhota
holky [25] Buková Rozárie CZE 2011 Trutnov 1
holky [405] Beranová Anna CZE 2011 kupkolo.cz
holky [444] Michálková Adriana CZE 2012 Police nad Metují
kluci [438] Šimek Štěpán CZE 2012 Makiki
holky [426] Skrbková Beáta CZE 2012 Zálesní Lhota
kluci [449] Mareček Ondřej CZE 2012 Atletika Chrudim
holky [44] Kosáčková Alice CZE 2012 Jilemnice

start list Děti C 350m

start ~ 09:31:00 , 2009 - 2010 , registered: 20 participants ( 9 of men, 11 of women)

category # name state year team
kluci [412] Kodym Vojta CZE 2009 Studenec
holky [436] Kolovrátníková Ema CZE 2009 Jaroměř
kluci [424] Netík Lukáš CZE 2009 Mladé Buky
holky [22] Salačová Kristýna CZE 2009 Brod
kluci [416] Podaný Lukáš CZE 2009 Hradec Králové
holky [421] Dvořáková Daniela CZE 2009 TJ Sokol Jaroměř
holky [445] Černá Stella CZE 2009 Opatovice nad Labem
kluci [448] Mareček Filip CZE 2009 Atletika Chrudim
holky [23] Glosová Nela CZE 2009 TJ Dvůr Králové nad Labem
holky [447] Holanová Anežka CZE 2009 carla kupkolo.cz
kluci [40] Bém Jáchym CZE 2009 TJ Sokol Jaroměř
kluci [418] Machačka Šimon CZE 2009 Hradec Králové
holky [431] Bednářová Alžběta CZE 2010 Atletika Jaroměř
holky [20] Prokopová Tereza CZE 2010 Atletika Jaroměř
holky [397] Tučková Daniela CZE 2010 Prušák
holky [41] Dostálová Vendula CZE 2010 Černožice
kluci [400] Pavelka Lukáš CZE 2010 Ninjago
holky [413] Klouzová Kamila CZE 2010 TJ Sokol Studenec
kluci [401] Kindl Vašek CZE 2010 Ninjago
kluci [390] Zemanek Daniel CZE 2010 mš Dvúr Kralove nad Labem

start list Děti D 350m

start ~ 09:35:00 , 2007 - 2008 , registered: 13 participants ( 8 of men, 5 of women)

category # name state year team
kluci [50] Horák Lukáš CZE 2007 ZEKON
holky [398] Tučková Barbora CZE 2007 TJ Sokol Hradec Králové
kluci [21] Vondra Matěj CZE 2007 Rudnik
kluci [389] Pacholík Patrik CZE 2007 Zálesní Lhota
holky [19] Bláhová Tereza CZE 2007 TJ Sokol HK
kluci [415] Krejčí matěj CZE 2008 mk nová paka
kluci [393] Souček Šimon CZE 2008 Maratonstav Úpice
kluci [420] Nagy Lukáš CZE 2008 TJ Sokol Jaroměř
holky [417] Machačková Šárka CZE 2008 Hradecké střely
kluci [432] Zemanek Adam CZE 2008 zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem
holky [427] Skrbková Nela CZE 2008
holky [395] Novotná Lenka CZE 2008 Carla.kupkolo.cz
kluci [441] Hanzl Dominik CZE 2008 Náchod - Hvězda Pce

start list Děti E 450m

start ~ 09:42:00 , 2005 - 2006 , registered: 1 participants ( 0 of men, 1 of women)

category # name state year team
holky [399] Podaná Veronika CZE 2006 Hradec Králové

start list Děti G 450m

start ~ 09:42:00 , 2003 - 2004 , registered: 2 participants ( 0 of men, 2 of women)

category # name state year team
holky [18] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
holky [409] Malá Kateřina CZE 2004 TJ Maratonstav Úpice

start list Děti F 1150m

start ~ 09:56:00 , 2005 - 2006 , registered: 10 participants ( 7 of men, 3 of women)

category # name state year team
kluci [403] Hanzl Jaroslav CZE 2005 Bílá Třemešná
kluci [ ] olejnikova beata CZE 2005 praha
holky [430] Sondová Rita CZE 2005 SVVAT
kluci [42] Resl Štěpán CZE 2005 Sobotka
kluci [31] Sweerts-Sporck Hieronymus CZE 2005
holky [410] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
holky [423] Hlaváčková Adéla CZE 2006 Hvězda Pardubice
kluci [394] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
kluci [414] Kuhn František CZE 2006 TJ Sokol Maratonstav Úpice
kluci [419] Nagy Adam CZE 2006 TJ Sokol Jaroměř

start list Běh s kočárkem

start ~ 10:09:00 , all years of born , registered: 6 participants ( 2 of men, 4 of women)

category # name state year team
Muži [440] Tůma Daniel CZE 1925 Černožice
Ženy [32] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [329] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [43] Matysková Kubišová Michaela CZE 1980 Hradec Králové
Ženy [450] Michálková Andrea CZE 1982 Police nad Metují
Muži [402] Kolečkář Daniel CZE 2017 Štěpánkovice

start list Děti H 1150m

start ~ 10:09:00 , 2003 - 2004 , registered: 5 participants ( 5 of men, 0 of women)

category # name state year team
kluci [411] fiala martin CZE 2003 TJ Sokol Jaroměř
kluci [49] Nagy Kamil CZE 2004 Jaroměř
kluci [433] Dítě Marek CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
kluci [434] Potoček Vojtěch CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
kluci [425] Nývlt David CZE 2004 Česká Skalice

start list Maraton

start ~ 11:00:00 , all years of born , registered: 79 participants ( 68 of men, 11 of women)

category # name state year team
M50 [119] Krumer Miroslav CZE 1949 MK Ostrov
M50 [129] Zeman Pavel CZE 1954 Traged Team
M50 [110] Michler Petr CZE 1955 Liga 100 Praha
M50 [103] Ondruš Jan CZE 1955 Hradec Králové
M50 [61] KUCKO Miroslav CZE 1958 Liberec
M50 [111] Moravec Jaroslav CZE 1958 SK Tesutti ŽAMBERK
M50 [113] Dvořáček Vlastimil CZE 1959 Doudleby nad Orlicí
M50 [82] Pucholt Jiří CZE 1959 T.J. Sokol Unhošť
M50 [85] Švihel Luboš CZE 1960 SOKOL CHOCHOL
Z50 [74] Breburdová Hana CZE 1961 MK Kladno
M50 [127] Ulma Tomáš CZE 1964 Praha 9
M50 [106] Linhart Milan CZE 1964 KBA Grafitec Dobruška
M50 [78] VYKOUKAL JAROSLAV CZE 1965 SK MAXTRI LIBEREC
M50 [120] Šimon Petr CZE 1968 Provodov
M50 [95] Šulc Miroslav CZE 1968 Srnojedy
M35-49 [80] Kolář Dalibor CZE 1969 MB Sauny
M35-49 [473] Vokulič Jan CZE 1969 selatkoleze
M35-49 [58] Štěpánek Martin CZE 1970 Pardubice
M35-49 [116] Klema Dalimil CZE 1970 Pardubice
M35-49 [84] Nesládek Petr CZE 1971 Frýdek-Místek
M35-49 [102] Hrůza David CZE 1971 tRUtNov
M35-49 [73] Nezval Radim CZE 1971 X-Sports
M35-49 [101] Waldhauser Martin CZE 1971 Petrovice
M35-49 [126] Tomáš Zdeněk CZE 1971 Býšť
M35-49 [67] Kux Milan CZE 1971 3atlonteam Uničov
M35-49 [91] Fabiánek Bronislav CZE 1972 Orel Dolní Čermná
M35-49 [460] Skaunic Jiří CZE 1972 JIPEG Hronov
M35-49 [461] Švec Jaroslav CZE 1972 Hradec králové
M35-49 [98] Kůstka Josef CZE 1973 Draženov
M35-49 [128] Uher Juraj CZE 1973 Přibyslav 5
M35-49 [115] Novotný Luděk CZE 1974 Carla.kupkolo.cz
M35-49 [68] Volejník Martin CZE 1974 Dubá
M35-49 [471] Kačenka Petr CZE 1974 Tuchlovice
M35-49 [62] Brendl Jan CZE 1975 Holice
M35-49 [63] Pykal Tomáš CZE 1975 Praha
M35-49 [121] Škoda Martin CZE 1975 Provodov
M35-49 [99] Kirsch Radomír CZE 1975 Triatlon Team Loko Trutnov
M35-49 [94] Fišer David CZE 1976 Čajovna Bílý Drak
M35-49 [117] Kauler Martin CZE 1976 TJ Sokol Mšeno
Z35-49 [459] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
M35-49 [75] Šandera Martin CZE 1976 BONBON, MPČR
M35-49 [79] Záruba Martin CZE 1976 MěÚ Dvůr Králové nad Labem
M35-49 [90] Kolovrátník Jiří CZE 1977 JIROUS
M35-49 [59] Šparlinek Marcel CZE 1977 RETIA
M35-49 [96] Hak Tomáš CZE 1978 Vítězná - Huntířov
M35-49 [76] Maier Lukáš CZE 1978 KRB Chrudim
M35-49 [112] Figera Michal CZE 1979
M35-49 [125] Valenta Lukáš CZE 1979 Polná
M35-49 [93] Čtvrtečka Jan CZE 1979 Hradec Králové
M35-49 [105] Matuška Martin CZE 1980 run4run
M35-49 [ ] Svoboda Michal CZE 1980 Dvůr Králové nad Labem 1
Z35-49 [71] Fantová Kateřina CZE 1980 Praha 7
M35-49 [97] Buka Tomáš CZE 1980 Trutnov
Z35-49 [104] Švorcová Marie CZE 1981 TUKABEL
M35-49 [108] Strejček Pavel CZE 1981 TJVV
M35-49 [66] Leč Dušan CZE 1981 Triatlon Mladá Boleslav
M35-49 [100] Kohout Viktor CZE 1981 Dvůr Králové nad Labem
M35-49 [122] Zeman Jiří CZE 1981 Brejl
M35-49 [65] Peška Tomáš CZE 1982 Horní MAršov
M35-49 [56] Frolík Michal CZE 1983 SWcontrol
M35-49 [70] Janočko Miroslav CZE 1983 Bernartice
M18-34 [109] Jetelina Petr CZE 1985 Náčelník Bokasa!
M18-34 [88] Konvalina Matěj CZE 1985 Hradec Králové
Z18-34 [107] Tykvartová Romana CZE 1985 Pardubice
M18-34 [118] Koldinský Jan CZE 1985 TOM-KČT Kralupy nad Vlt.
M18-34 [ ] Strejček Jan CZE 1986 Hradec Králové
M18-34 [64] Doubek Lukáš CZE 1987 Opatovice nad Labem
Z18-34 [130] Fenďová Zuzana CZE 1988 TJ Harant Pecka
Z18-34 [86] Medková Petra CZE 1988 Unicorn
Z18-34 [72] Hendrychová Zuzana CZE 1989 Run magazine team
Z18-34 [ ] Štěpánková Jana CZE 1989 Častolovice
M18-34 [114] Čeřovský Matěj CZE 1989 Vegan Sport Club
M18-34 [81] Ježek Jakub CZE 1990 Jihlava
M18-34 [87] Šenkýř Jan CZE 1992 SRTG Pardubice
Z18-34 [92] Jonášová Klára CZE 1995 Liberec
M18-34 [83] Labuda Tomáš CZE 1996 Mladé Buky
M18-34 [89] Bouček Tomáš CZE 1997 Předměřice nad Labem
M18-34 [123] Křivský Vladimír CZE 1997 Pobřeží kocoviny
Z18-34 [124] Ulčová Karolína CZE 1998 Skuhrov nad Bělou

start list Maraton Dog

start ~ 11:00:00 , all years of born , registered: 1 participants ( 1 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [69] Vaníček Adam CZE 1989 Prague Bears Racing

start list Půlmaraton

start ~ 11:15:00 , all years of born , registered: 149 participants ( 95 of men, 54 of women)

category # name state year team
M50 [156] Havalec Štefan CZE 1957 Run Point Bučnice
M50 [209] Medlík Ctirad CZE 1958 Šumperk
M50 [462] Samek Petr CZE 1959 OÚ Zábřezí - Řečice
M50 [171] Svoboda Petr CZE 1960 KC Hlinsko
M50 [142] Kunst Petr CZE 1961 Jaroměř
M50 [77] Rygál Libor CZE 1962 SK MAXTRI LIBEREC
Z50 [132] Havalcová Hana CZE 1962 Želvonozí
Z50 [172] KNÝŘOVÁ JITKA CZE 1963 SK MAXTRI LIBEREC
M50 [225] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
M50 [ ] Kukla Karel CZE 1964 AGC Teplice
M50 [151] Černý Aleš CZE 1964 JFK Jaroměř
M50 [235] Lelek Martin CZE 1965 Spartak Vrchlabí
M50 [168] Szarafin Slawek CZE 1965 BiegiGorskie.eu
M50 [189] Pavelka Radek CZE 1966 Jičín
M50 [211] Štaigl Jindřich CZE 1966 Šneci v běhu
M50 [161] Jelen Petr CZE 1968 Jilemnice
M50 [ ] Glaic Radovan CZE 1968 Barbiland
M50 [220] Kuba Martin CZE 1968 Liberec
Z35-49 [138] Trousilová Pavlína CZE 1969 AC Gomango-Högner
M35-49 [217] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella Team Náchod
Z35-49 [150] Hartmanová Marcela CZE 1970 AC GoMango Hogner
M35-49 [212] Peisker Richard CZE 1970 Slatiňany
M35-49 [166] Tomek Pavel CZE 1971 Rtyně v Podkrkonoší
M35-49 [261] Doubek Jan CZE 1971 Trosky
M35-49 [244] Martinek Jiří CZE 1971 SK Jizba Městev
M35-49 [157] Halamka Petr CZE 1971 SQUADRA
M35-49 [178] Blaha Jan CZE 1971 VEGAN sport
M35-49 [206] Flégl Jaromír CZE 1971 Kola Šír Bělohrad
M35-49 [158] Jakl Petr CZE 1972 Šneci v běhu
Z35-49 [ ] Sikorová Martina CZE 1972 Ostrava
Z35-49 [57] Šimková Daniela CZE 1972 BAK SEAL 6 Team
Z35-49 [260] Doubková Hana CZE 1972 Trosky
M35-49 [134] Hrdý Jaroslav CZE 1972 Pardubice
M35-49 [252] Seneta Libor CZE 1972 Dvůr Králové nad Labem
M35-49 [185] Grebennikov Boris CZE 1972 Estoy Loco
M35-49 [181] Hanuš Jiří CZE 1972 vella team
Z35-49 [262] Uherová Jana CZE 1972 Přibyslav
Z35-49 [259] Köhlerová Monika CZE 1973 Trosky
Z35-49 [170] Říhová Markéta CZE 1973 Šneci v běhu
M35-49 [177] Doležal Ondřej CZE 1973 HERO FACTORY
M35-49 [221] Blecha Marek CZE 1973 Liberec
M35-49 [197] Felkl Tomáš CZE 1973 Náchod
M35-49 [465] Melichar Daniel CZE 1973 HO HOlešovice
M35-49 [184] Bergmann David CZE 1974 Hradec Králové
Z35-49 [213] Olenočinová Hana CZE 1974 BezimPro.cz
M35-49 [226] Gebauer Martin CZE 1974
M35-49 [264] Kačer Kamil CZE 1974 Hradec Králové
M35-49 [250] Valeš Petr CZE 1975 FormulaUno
M35-49 [246] Škoda Aleš CZE 1975 Olfin car ski team
M35-49 [222] Tomek Petr CZE 1975 Revitalizace KUKS
M35-49 [159] Hrubý Martin CZE 1975 Dvůr Králové nad Labem
M35-49 [243] Kořínek Michal CZE 1975 Značkové nářadí s.r.o.
M35-49 [224] Rosa Tomáš CZE 1975 Šneci v běhu
M35-49 [231] Sonda Martin CZE 1976 SVVAT
M35-49 [232] kurik michal CZE 1976 jilemnice
Z35-49 [135] Půlpánová Petra CZE 1976 Náchod
M35-49 [ ] olejnik jaroslav CZE 1977 ricany
M35-49 [205] Sova Tomáš CZE 1977
M35-49 [219] Klíma Pavel CZE 1977 SK Peřimov
Z35-49 [255] Hlaváčková Hana CZE 1977 Pardubice
M35-49 [ ] Falta Oldřich CZE 1977 Jesenice
Z35-49 [196] Felklová Kateřina CZE 1977 Náchod
M35-49 [265] Sofka Petr CZE 1978 JOGITO OLomouc
M35-49 [165] Fanta Josef CZE 1978 SK Mrtvá Ryba
M35-49 [174] Vítek Robert CZE 1978 Letohrad
Z35-49 [153] Hartmanova Pavlina CZE 1978 Dobruška
M35-49 [242] Mehes Martin CZE 1978 Puffins4FUN
Z35-49 [249] Valešová Jana CZE 1978 FormulaUno
Z35-49 [223] Vlachynská Kristýna CZE 1978 Stěžery
Z35-49 [240] Kirschová Eva CZE 1978 Draci Trutnov
M35-49 [210] Hanslík Martin CZE 1978 Šneci v běhu
Z35-49 [216] Mládková Gabriela CZE 1979 Hořice
Z35-49 [215] Bolechova Veronika CZE 1979 Hořice
M35-49 [253] Kindl Jaromír CZE 1979 Continental Jičín
M35-49 [186] Drabík Radek CZE 1979 Praha
M35-49 [160] Smola Josef CZE 1980 Náchod
Z35-49 [152] Najmanová Tereza CZE 1980 Šneci v běhu
M35-49 [458] Marynka Tomáš CZE 1981 Vrchlabí
M35-49 [147] Salavec Ondřej CZE 1981 No Fear
Z35-49 [263] Klinecká Jana CZE 1981 MK Hlinsko
Z35-49 [141] Dvořáková Eliška CZE 1981 No Fear
M35-49 [195] Jandera Lukáš CZE 1981 Pilníkov
M35-49 [183] Luběna Martin CZE 1981 Dvůr Králové nad Labem
M35-49 [60] Medlík Jan CZE 1982 Česká čtvrť - Šumperk
M35-49 [207] Kalenský Zdeněk CZE 1982 SK Harant Pecka
M35-49 [258] Lorenc Lukáš CZE 1982 Jaroměř
Z35-49 [476] Bartošová Petra CZE 1983 Dvůr Králové n/L
Z35-49 [176] Izáková Iveta CZE 1983 SRTG Hradec Králové
M35-49 [ ] Dashkevich Dzmitry CZE 1983 Litomysl
Z35-49 [208] Batulková Anna CZE 1983 Panděra
M18-34 [ ] Macák Jiří CZE 1984 Hradec Králové
Z18-34 [163] Kozlova Marianna CZE 1984 Londýn
M18-34 [228] Šaršon Jan CZE 1984 Hořice
M18-34 [199] Píša David CZE 1985 TJ Sokol Chvojenec
M18-34 [202] Pešl Josef CZE 1985 TT LOKO Beroun
M18-34 [180] Přemyslovský Jan CZE 1985 Šumperk
M18-34 [136] Švorc Ondřej CZE 1985 HC Bílý Újezd
M18-34 [175] Synkule Martin CZE 1986 Praha
Z18-34 [230] Koblížková Jitka CZE 1986 Havlíčkův Brod
M18-34 [256] Červenka Pavel CZE 1986
Z18-34 [257] Nesvadbová Michaela CZE 1986 Mladé Buky
Z18-34 [218] Procházková Zuzana CZE 1986 Tom KČT Kralupy
M18-34 [227] Ševc Jakub CZE 1986 Trutnov
M18-34 [200] Votoček Miroslav CZE 1986 Krákora
Z18-34 [237] Glaserová Barbora CZE 1986 Praha
Z18-34 [251] Mokranova Veronika CZE 1986 Praha
Z18-34 [ ] Petráčková Jana CZE 1986 Outloň Run Team
Z18-34 [238] Věchetová Tereza CZE 1987 Praha
Z18-34 [ ] Krausová Lucie CZE 1987 Báječné ženy v běhu
Z18-34 [204] Klimešová Petra CZE 1987 AC GoMango Hogner
M18-34 [ ] Frieda Jan CZE 1987 Dvůr Králové nad Labem
Z18-34 [241] Horáková Monika CZE 1987 Hradec Králové
Z18-34 [149] Petronyuk Myroslava CZE 1987 ČZU Praha
Z18-34 [137] Medlíková Adéla CZE 1987
M18-34 [131] Slavíček Jan CZE 1988
M18-34 [201] Votoček Vojtěch CZE 1988 Krákora
M18-34 [194] Jandera Jakub CZE 1988 Mostek
M18-34 [214] Čihák Martin CZE 1988 Hradec Králové
Z18-34 [133] Štolbová Monika CZE 1988 Želvonozí
M18-34 [143] Košťál Petr CZE 1989 Trutnov
M18-34 [239] Vala Peter CZE 1989 Praha
M18-34 [148] Vrana Adam CZE 1990 PO Nižná
M18-34 [144] Šuk David CZE 1990 Praha
M18-34 [155] Zappe Lukáš CZE 1990 Jablonec nad Nisou
M18-34 [247] Ondráček Stanislav CZE 1990 Havlíčkův Brod
Z18-34 [167] Cyrankowská Martina CZE 1991 Dvůr králové nad Labem
Z18-34 [248] Sedláková Nikola CZE 1991 Ždírec nad Doubravou
Z18-34 [234] Blahutová Barbora CZE 1991 SVVAT
M18-34 [188] Beran Jan CZE 1991 Brno
M18-34 [193] Pradáč Jan CZE 1991 RUN magazine team
M18-34 [203] Novák Jan Pavel CZE 1991 Horní Studenec
Z18-34 [162] Nádvorníková Johana CZE 1991 Hradec Králové
Z18-34 [236] Sovová Anna CZE 1992 Mladá Boleslav
M18-34 [169] Šáfr Jaroslav CZE 1992 Bílá Třemešná
M18-34 [254] Formánek Ondřej CZE 1992 Plzeň
M18-34 [145] Šuk Michal CZE 1992 Praha
Z18-34 [187] Štěpová Adéla CZE 1993 Hradec Králové
Z18-34 [154] Vošoustová Bára CZE 1993 Opatovice nad Labem
Z18-34 [191] Krpatová Klára CZE 1993 Liberec
Z18-34 [229] Vávrová Barbora CZE 1993 Holice
Z18-34 [245] Fikarová Aneta CZE 1994 Havlíčkův Brod
Z18-34 [198] Šmahelová Eva CZE 1994 Hradec Králové
M18-34 [233] Dvořáček Radek CZE 1994 Doudleby nad Orlicí
M18-34 [192] Kovář Matěj CZE 1994 Liberec
Z18-34 [190] Kopecká Karolina CZE 1994 Lázně Libverda
Z18-34 [179] Křížová Monika CZE 1997 STG Trutnov
M18-34 [470] Kopic Jiří CZE 1998 Havlíčkův Brod
M18-34 [182] Adámek Daniel CZE 1999 SRTG Hradec Králové
Z18-34 [164] Kovaříková Lucie CZE 1999 Rychnov nad Kněžnou

start list Půlmaraton Dog

start ~ 11:15:00 , all years of born , registered: 2 participants ( 0 of men, 2 of women)

category # name state year team
Ženy [474] Zemanová Pavlína CZE 1972 BAG
Ženy [173] Zemanová Diana CZE 1973 Česká Rybná

start list Desítka Dog

start ~ 11:30:00 , all years of born , registered: 19 participants ( 7 of men, 12 of women)

category # name state year team
Ženy [392] Štědronská Jana CZE 1972 Praha
Ženy [357] Němcová Lenka CZE 1973 SPK Zaloňov
Ženy [280] Smejkalová Jaroslava CZE 1975 Pardubice
Muži [477] Beránek Milan CZE 1979
Muži [ ] Novák Kare CZE 1980
Ženy [352] Uherkova Jaroslava CZE 1982 Báječné ženy v běhu
Ženy [379] Tůmová Kateřina CZE 1982 Šneci v běhu
Muži [311] Prochazka David CZE 1983 Praha
Muži [326] Valášek Václav CZE 1984 Dvůr Králové nad Labem
Ženy [301] Kučerová Petra CZE 1985 Jrt Agi Pardubice
Ženy [ ] Smolíková Alena CZE 1986 JKF Jaroměř
Muži [455] Krijt Matyáš CZE 1987 BMB
Ženy [466] Teunerová Andrea CZE 1988 Velké Petrovice
Muži [367] Bolek Tomáš CZE 1988 Team Arnošt
Ženy [366] Bolková Lucie CZE 1988 Team Arnošt
Ženy [271] Švorcová Irena CZE 1989 Šneci v běhu
Ženy [375] Kalenská Ilona CZE 1995 Jihočeský canicross
Ženy [275] Frošová Iva CZE 1996 Pardubice
Muži [347] Syrový Aleš CZE 1999 Never give up

start list Desítka

start ~ 11:32:00 , all years of born , registered: 140 participants ( 65 of men, 75 of women)

category # name state year team
M50 [370] Dostálová Václav CZE 1942 Černožice
M50 [289] CHARYPAR IVAN CZE 1943 SK MAXTRI LIBEREC
Z50 [346] Medlíková Miloslava CZE 1958 Šumperk
M50 [269] Ešner Miloš CZE 1958 Sedlčany
Z50 [290] CHARYPAROVÁ MILUŠE CZE 1959 SK MAXTRI LIBEREC
M50 [396] Pešek Milan CZE 1960 Carla.kupkolo.cz
M50 [284] Bednář Pavel CZE 1963 Trutnov
Z50 [272] Petronyuk Iryna CZE 1963 Praha
Z50 [457] Krempová Anna CZE 1964 AC Gomango Högner
M50 [360] Pěcha Tomáš CZE 1966 VTJ Běhoun Poděbrady
M50 [333] Sweerts-Sporck Stephan CZE 1967
Z50 [386] Klimešová Zuzka CZE 1968 AC GoMango Högner
Z50 [337] Štaiglová Kateřina CZE 1968 Šneci v běhu
M35-49 [321] Komárek Martin CZE 1969 Horní Jelení
Z35-49 [302] Jonášová Miroslava CZE 1970 Liberec
Z35-49 [451] Třasáková Eva CZE 1970 Hradec Králové
M35-49 [385] Janak Martin CZE 1971 Dvur Kralove nad Labem
M35-49 [363] Veselý Vladimír CZE 1971 Hasiči Neratovice
Z35-49 [339] Nágrová Michaela CZE 1971 Vlčkovice v Podkrkonoší
Z35-49 [ ] Beránková Eva CZE 1971 Hradec Králové
M35-49 [344] Kopecký Karel CZE 1971 Lázně Libverda
Z35-49 [313] Házová Kristina CZE 1971 Báječné ženy v běhu
M35-49 [318] Hušek Jaroslav CZE 1972 Silvini Madshus Team
Z35-49 [ ] Hanušová Pavlína CZE 1973 ČESKÁ SKALICE
M35-49 [297] Vojtisek Zdenek CZE 1973 Sneci v behu
Z35-49 [294] Urbášková Milena CZE 1973 Zábřeh
M35-49 [146] Plch Dušan CZE 1973 HO ALPIN HK
M35-49 [343] Tuček Václav CZE 1973 Prušák
Z35-49 [307] Šmiková Ilona CZE 1973 Rokytnice nad Jizerou
M35-49 [322] Fidler Jaroslav CZE 1973 Bike Team KC Jaroměř
M35-49 [345] Kubica Dušan CZE 1973 Dvůr Králové nad Labem
Z35-49 [285] Schubertová Monika CZE 1974 LÉKÁRNA U ŘEKY
Z35-49 [296] Krmelová Anna CZE 1974 Bohuslavice
M35-49 [355] Kopecký Milan CZE 1974 Bílý Potok
M35-49 [452] Třasák Jaroslav CZE 1974 Ulanbatar
Z35-49 [270] Hušková Jana CZE 1974 Silvini Madshus team
Z35-49 [ ] Martincová Iveta CZE 1974 Nová Paka
M35-49 [391] Kopecký Jiří CZE 1974 GoMango Hradec Králové
M35-49 [291] Leugner Jan CZE 1974 Nové Město nad Metují
M35-49 [353] Patzák Jindřich CZE 1975 Nové Město nad Metují
M35-49 [334] Klička Jaroslav CZE 1975 Dvůr Králové nad Labem
Z35-49 [ ] Píšová Věra CZE 1975 Hradec Králové
Z35-49 [320] Fidlerová Jana CZE 1975 Ženy sobě
Z35-49 [362] Peterová Věra CZE 1975 Vilantice
M35-49 [268] Bláha Jiří CZE 1975 Houmr Coowa Team
M35-49 [310] Rydrych Jiří CZE 1975
M35-49 [372] Šíl Petr CZE 1976 Běhám dobře, běhám rád
M35-49 [356] Doležal Martin CZE 1976 Šneci v běhu
M35-49 [340] Šilar Martin CZE 1976 Trutnov
Z35-49 [328] Dolejšková Gabriela CZE 1976 Dáme to s úsměvem :)
M35-49 [ ] Valeš Pavel CZE 1976 Dvůr Králové nad Labem
Z35-49 [299] Škubalová Lucie CZE 1976 Šneci v běhu
M35-49 [266] Holanec Petr CZE 1976 Dobruška
Z35-49 [331] Kličková Dráža CZE 1976 Zkus klus
Z35-49 [478] Kratěnová Šárka CZE 1977 Hradec králové
Z35-49 [282] Šílová Kristýna CZE 1977 Kolín
Z35-49 [341] Olbortová Jaroslava CZE 1977 Ženy sobě
Z35-49 [351] Čechlovská Zuzana CZE 1977 Chrudim
Z35-49 [283] Macková Vendula CZE 1977 Zkus klus
Z35-49 [ ] Poupová Daniela CZE 1978 Praha 4 - Chodov
Z35-49 [361] Dřevojanová Eva CZE 1978 Hradec Králové
Z35-49 [364] Kolomá Andrea CZE 1978 Runsport.cz
M35-49 [315] Svoboda Václav CZE 1978 Mokrý banditi
Z35-49 [32] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Z35-49 [329] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Z35-49 [327] Pleskacova Irena CZE 1979 Dame to s usmevem :)
Z35-49 [278] Rychetska Sarka CZE 1980 Praha
M35-49 [373] Matyska Pavel CZE 1980 Hradec Králové
M35-49 [281] Hornych Milan CZE 1980 TRUT team
Z35-49 [374] Čtvrtečková Renáta CZE 1980 Hradec Králové
Z35-49 [467] Víchová Petra CZE 1981 Hvozdovice
M35-49 [330] Puchala Petr CZE 1983 AC GoMango Hogner
M35-49 [376] Ždímal Zdeněk CZE 1983 Senomaty
M35-49 [305] Kučera Ondřej CZE 1983 Pardubice
Z18-34 [464] Melicharová Kateřina CZE 1984 Ho Holešovice Praha
M18-34 [463] Samek Ondřej CZE 1985
Z18-34 [308] Martincová Jana CZE 1985 Pardubice
Z18-34 [404] Beranová Marta CZE 1985 kupkolo.cz
M18-34 [349] Hofman Jan CZE 1986 Slezem z gauče Jaroměř
M18-34 [273] Petronyuk Alex CZE 1986 Konečná
M18-34 [332] Králíček Vojta CZE 1986 Vlčice
M18-34 [279] Vrkoč Ondra CZE 1986 Žamberk
M18-34 [276] Novotný David CZE 1987 Mokrý banditi
Z18-34 [ ] Picková Lenka CZE 1987
M18-34 [369] Glos Petr CZE 1987 Nová Paka
M18-34 [342] Fikar Ondřej CZE 1988 Hořice
M18-34 [381] Grmolec Lukáš CZE 1988 Vrchlabí
Z18-34 [324] Blehová Michaela CZE 1988 SRTG Hradec Králové
M18-34 [274] Ešner Vojtěch CZE 1988 Praha
Z18-34 [429] Hanousková Lenka CZE 1988 Pilníkov
M18-34 [472] Fejk Lukáš CZE 1988 Carla.kupkolo.cz
Z18-34 [382] Dušková Iveta CZE 1988 #GLADIATORRACETEAM
M18-34 [319] Otava Marek CZE 1988 TJ Jiskra Jaroměř Potocký
Z18-34 [306] Dolénková Tereza CZE 1989 Hradec Králové
M18-34 [365] Majercik Miroslav CZE 1989 Praha8
Z18-34 [325] Folvarská Lucie CZE 1989 SRTG Hradec Králové
Z18-34 [453] Lorencová Martina CZE 1989 Hustířany
M18-34 [380] Fejk Petr CZE 1989 Vrchlabí
M18-34 [336] Martinek Ondřej CZE 1990 Effecto Creatives
Z18-34 [ ] Trsková Nikol CZE 1990
M18-34 [335] Blažíček Lukáš CZE 1991 Effecto Creatives
M18-34 [468] Minařík Jan CZE 1991 Effecto Creatives
M18-34 [338] Falt Tomáš CZE 1991 Effecto Creatives
M18-34 [384] Páv Michal CZE 1991 SVVAT
M18-34 [267] Černý Adam CZE 1991 České Meziříčí
Z18-34 [437] Strnadová Kateřina CZE 1991 Eleven Mercedes Mitas
M18-34 [317] Fejtek Petr CZE 1991 Trutnov
Z18-34 [316] Tunklová Petra CZE 1991 Česká Skalice
M18-34 [378] Pekař Patrik CZE 1991 Kamarádi
Z18-34 [368] Pražáková Veronika CZE 1991 Rtyně v Podkrkonoší
M18-34 [295] Jelen Tomáš CZE 1991 Jilemnice
Z18-34 [287] Matoušková Lenka CZE 1991 Hradec Králové
Z18-34 [304] Rožcová Tereza CZE 1992 Jablonec nad Nisou
Z18-34 [292] Urbanová Johana CZE 1992 Žďár nad Sázavou 2
Z18-34 [323] Brandejská Eva CZE 1992 Český Brod
Z18-34 [314] Novotná Denisa CZE 1992 Mokrý banditi
Z18-34 [286] Kroulíková Pavla CZE 1992 Hradec Králové
Z18-34 [ ] Schejbalová Dana CZE 1992
Z18-34 [350] Hofmanová Iveta CZE 1992 Slezem z gauče Jaroměř
Z18-34 [288] Puzyrevská Jana CZE 1993 Poděbrady
Z18-34 [348] Zavřelová Lucie CZE 1993 Kamarádi
Z18-34 [359] Marešová Nikola CZE 1993 Hradec Králové
Z18-34 [ ] Linhartova Bára CZE 1993 Nechanice
Z18-34 [475] Khýrová Aneta CZE 1993 Carla.kupkolo.cz
Z18-34 [300] Horká Jana CZE 1993 Zábřeh
Z18-34 [298] Altmannová Karolína CZE 1994 Třebechovice pod Orebem
M18-34 [358] Hamral Lukáš CZE 1994 Hradec Králové
Z18-34 [469] Šrámková Michaela CZE 1994 Effecto Creatives
Z18-34 [303] Wiesnerová Natálie CZE 1994 Kutná Hora
M18-34 [ ] Zemánek Michal CZE 1994 Vrchlabí
Z18-34 [293] Žďárská Zuzana CZE 1995 Hořice
M18-34 [454] Petiška Ondřej CZE 1997 SK RN Hradec Králové
Z18-34 [309] Fléglová Lucie CZE 1998
M18-34 [383] Syrový Filip CZE 1998 Zvičinští mistři
Z18-34 [312] Štaudová Kristina CZE 1999 Hradec Králové
M18-34 [ ] Kubů Jára CZE 2000 Never give up
Z18-34 [456] Žižková Eliška CZE 2001 Never give up
Z18-34 [377] Němcová Šárka CZE 2002 Zoufalci
M18-34 [354] Patzák Martin CZE 2002 Nové Město nad Metují
Z18-34 [371] Dřevojanová Eva CZE 2003 Hradec Králové