Aprílová osmička

15.04.2018 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

starší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [108] Filip Samec 2005 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 21:25 00:00 10:06 (1)
2 2 / kluci [172] Matěj Kunčík 2004 CZE Cs Specialized junior mtb team 22:30 01:05 10:49 (2)
3 3 / kluci [107] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 23:17 01:51 11:06 (3)
4 4 / kluci [146] Jakub Pešina 2004 CZE Spartak Police nad Metují 25:05 03:39 11:50 (4)
5 5 / kluci [166] Josef Alvarez 2004 CZE Spartak Police nad Metují 25:52 04:27 12:18 (5)
6 6 / kluci [109] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 30:43 09:18 14:36 (6)
7 1 / holky [110] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 31:14 09:49 14:37 (7)
8 7 / kluci [111] JAN ŠUBRT 2005 CZE MTB SPARTAK VRCHLABÍ 34:17 12:52 16:31 (9)
9 2 / holky [171] Lucie Hainzelová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 34:32 13:07 15:24 (8)
10 8 / kluci [144] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 36:35 15:10 17:18 (10)

mladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [12] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 13:07 00:00
2 2 / kluci [13] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 13:28 00:21
3 3 / kluci [14] Tomáš Janovský 2008 CZE S - Sport Hronov 14:39 01:31
4 4 / kluci [46] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 14:58 01:51
5 5 / kluci [42] Daniel Maximus Hendrich 2008 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 15:04 01:56
6 6 / kluci [10] Přemysl Doleček 2007 CZE SK Žamberk Tessuti Sport 15:34 02:26
7 7 / kluci [17] Filip Saidl 2006 CZE GIANT Pitrs bikes 15:38 02:31
8 1 / holky [11] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 16:40 03:33
9 2 / holky [15] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 17:05 03:58
10 3 / holky [19] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 18:09 05:01

3 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / MU [174] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 01:10:52 00:00 22:37 (2) 46:08 (1)
2 1 / M1 [155] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:11:21 00:28 22:36 (1) 46:53 (2)
3 1 / [m]17 [48] Tomáš Dudek 2001 CZE Gapp System-Cabtech MTB Racing Team 01:11:27 00:34 23:26 (5) 47:37 (5)
4 2 / MU [175] petr kubecka 1995 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:12:27 01:34 23:23 (3) 47:37 (4)
5 1 / M2 [123] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 01:13:19 02:26 23:25 (4) 48:06 (6)
6 3 / MU [113] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:15:52 04:59 24:34 (7) 49:42 (7)
7 4 / MU [158] Jakub Šilar 1989 CZE biketrike trek 01:16:39 05:46 24:44 (9) 50:25 (10)
8 2 / M1 [164] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 01:16:40 05:47 24:44 (10) 50:25 (9)
9 5 / MU [160] Bartosz Lusole 1990 CZE I will learn to write 01:17:36 06:44 25:23 (15) 51:19 (13)
10 2 / M2 [179] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:18:02 07:09 25:12 (13) 50:48 (11)

2 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / junioři [23] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 52:33 00:00 25:31 (1)
2 1 / kadeti [26] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 58:00 05:27 28:06 (2)
3 2 / kadeti [49] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 01:10:19 17:46 33:38 (3)
4 3 / kadeti [27] Tomáš Teichman 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:22:35 30:02 38:13 (4)
5 1 / kadetky [24] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:24:47 32:14 40:51 (6)
6 1 / juniorky [25] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 01:28:38 36:05 40:46 (5)
7 1 / ženy [41] Eva Štěpanovská 1994 CZE Polanský Bike and Run 01:44:25 51:51 47:57 (7)
DNF / junioři [36] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov
8 2 / junioři [23] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 52:33 00:00 25:31 (1)
9 4 / kadeti [26] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 58:00 05:27 28:06 (2)
10 5 / kadeti [49] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 01:10:19 17:46 33:38 (3)

starší minižáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / holky [132] Ema Jirásková 2009 CZE S sport Hronov 06:20 00:00 01:59 (1) 04:12 (1)
2 1 / kluci [138] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 06:20 00:00 02:02 (2) 04:17 (2)
3 2 / kluci [136] Dawid Krusz 2009 POL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 06:41 00:20 02:13 (4) 04:29 (4)
4 2 / holky [135] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 07:00 00:40 02:08 (3) 04:28 (3)
5 3 / kluci [137] Jan Majsniar 2010 CZE Pitrs bikes 07:30 01:09 02:22 (6) 04:50 (6)
6 3 / holky [134] Lucie Klímová 2009 CZE ski police 07:40 01:20 02:14 (5) 04:49 (5)
7 4 / kluci [130] František Brabec 2010 CZE Penzion Adršpach 08:03 01:42 02:28 (7) 05:22 (7)
8 5 / kluci [176] Šimon Moravec 2010 CZE Teplice nad Metují 08:05 01:45 02:52 (10) 05:33 (10)
9 6 / kluci [154] Vítek Borna 2009 CZE Spolek Radost 08:06 01:46 02:44 (8) 05:29 (8)
10 7 / kluci [133] Zdeněk Klíma 2010 CZE ski police 08:08 01:48 02:47 (9) 05:29 (9)

mladší minižáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [1] Jan Horáček 2011 CZE LOKO TRUTNOV 04:33 00:00 02:17 (2)
2 2 / kluci [47] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 04:36 00:03 02:13 (1)
3 3 / kluci [6] Matouš Moravec 2011 CZE Teplice nad Metují 05:03 00:30 02:30 (3)
4 4 / kluci [8] František Žilák 2012 CZE Pitrs bikes 06:01 01:28 03:15 (7)
5 5 / kluci [3] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 06:06 01:33 03:03 (4)
6 6 / kluci [2] Šimon Jirásek 2011 CZE S sport Hronov 06:23 01:50 03:07 (5)
7 7 / kluci [5] Jakub Mayerhofer 2011 CZE Trutnov 06:24 01:51 03:09 (6)
8 1 / holky [45] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 06:28 01:55 03:24 (8)
9 2 / holky [52] Ema Beranová 2012 CZE Pitrs bikes 07:27 02:54 03:34 (9)
10 8 / kluci [50] Matyáš Trojan 2011 CZE hronov 07:31 02:58 04:21 (11)

předškoláci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [30] Filip Horáček 2013 CZE PCstormTrutnov 01:23 00:00 00:42 (1)
2 1 / holky [28] Tonička Brabcová 2013 CZE Penzion Adršpach 01:34 00:11 00:47 (2)
3 2 / kluci [180] jan šuchma 2014 CZE hronov 01:36 00:13 00:48 (3)
4 3 / kluci [30] Filip Horáček 2013 CZE PCstormTrutnov 01:23 00:00 00:42 (1)
5 2 / holky [28] Tonička Brabcová 2013 CZE Penzion Adršpach 01:34 00:11 00:47 (2)
6 4 / kluci [180] jan šuchma 2014 CZE hronov 01:36 00:13 00:48 (3)

odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [51] Martin Beran 2014 CZE Pitrs bikes 01:01 00:00
2 2 / kluci [53] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:02 00:00
3 3 / kluci [37] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs bikes 01:06 00:04
4 4 / kluci [32] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:14 00:13
5 5 / kluci [31] Matyáš Klíma 2014 CZE ski police 01:20 00:18
6 6 / kluci [35] František Balcar 2015 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:23 00:21
7 7 / kluci [54] Matěj Bříza 2015 CZE ? 01:30 00:28
8 1 / holky [34] Eliška Žiláková 2015 CZE Pitrs bikes 01:47 00:45
9 8 / kluci [29] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:06 01:04
10 9 / kluci [33] Ondřej Majsniar 2016 CZE Pitrs bikes 02:23 01:22