ABB Run - Trutnovský drak

13.06.2015 Trutnov [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1/2 Maraton celkem: 125, muži : 87, ženy: 38, M1: 17, M2: 27, M3: 5, Z1: 2, Z2: 9, Z3: 1, Muži: 38, Ženy: 26 [html] [pdf]
10km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
5km celkem: 75, muži : 41, ženy: 34, Muži: 41, Ženy: 34 [html] [pdf]

výsledková listina 1/2 Maraton

start ~ 12:01:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5 km10 km15 kmcl
1 1 / Muži [160] Adam Götz 1997 CZE 42:37 00:00 20:29 (1)
2 2 / Muži [138] Tomáš Peška 1974 CZE 44:08 01:30 20:52 (2)
3 3 / Muži [140] Rudolf Procházka 1978 CZE Rudníček, olé!!! 45:04 02:26 21:05 (3)
4 4 / Muži [135] Petr Nemšovský 1976 CZE 46:53 04:15 22:43 (5)
5 5 / Muži [180] Jaroslav Mazač 1968 CZE Bonbon Police nad Metují 47:04 04:26 22:13 (4)
6 6 / Muži [155] Roman Vašíček 1974 CZE SK Radvanice 48:26 05:48 22:56 (7)
7 7 / Muži [124] Jan Lebloch 1999 CZE Olfin Car-Vella Trutnov 48:32 05:54 22:46 (6)
8 8 / Muži [111] Jakub Frýba 1999 CZE 49:10 06:33 23:56 (12)
9 9 / Muži [130] Alexey Matsko 1977 CZE ABB 49:13 06:35 23:38 (9)
10 10 / Muži [101] Martin Adamec 2001 CZE Olfin Car - Vella 49:40 07:03 23:43 (10)
11 11 / Muži [142] Martin Roštejnský 1987 CZE 50:06 07:28 23:52 (11)
12 12 / Muži [146] Tomáš Souček 1971 CZE 50:22 07:45 24:31 (14)
13 13 / Muži [116] Petr Kesner 1965 CZE 51:03 08:25 24:30 (13)
14 1 / Ženy [148] Eva Stoklasová 1975 CZE BATERCA 51:05 08:27 24:33 (16)
15 2 / Ženy [136] Markéta Novotná 1976 CZE 51:44 09:06 24:47 (18)
16 14 / Muži [128] Ondřej Maňhal 2000 CZE 52:25 09:47 26:07 (25)
17 15 / Muži [110] Milan Fryba 1975 CZE 52:47 10:09 25:10 (21)
18 16 / Muži [166] Roman Furmánek 1972 CZE 53:06 10:29 24:43 (17)
19 17 / Muži [36] Pavel Káňa 1974 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 53:40 11:02 25:04 (20)
20 18 / Muži [164] Martin Gult 1975 CZE 53:44 11:07 25:24 (23)
21 19 / Muži [115] Petr Káňa 1972 CZE 54:42 12:04 26:18 (27)
22 20 / Muži [165] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna Team 55:18 12:40 24:58 (19)
23 21 / Muži [168] Petr Celba 1986 CZE PELLS TEAM 55:59 13:21 26:31 (30)
24 3 / Ženy [109] Alžběta Dvorská 2004 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 56:03 13:25 26:51 (32)
25 22 / Muži [118] Zdeněk Kopecký 1974 CZE 56:03 13:26 25:58 (24)
26 23 / Muži [50] Martin Metelka 1980 CZE 56:31 13:53 26:55 (33)
27 24 / Muži [157] Josef Vondra 1971 CZE SDH Stolín 56:39 14:01 26:29 (29)
28 4 / Ženy [178] Martina Švarcová 1965 CZE Olfin 56:49 14:11 26:11 (26)
29 25 / Muži [162] Michal David 1977 CZE 56:51 14:13 26:57 (34)
30 5 / Ženy [104] Hana Bastarova 1976 CZE 57:29 14:51 27:04 (35)
31 26 / Muži [122] Zdeněk Kudlej 1977 CZE Děvínský Spolek Alpinistů 57:57 15:19 25:15 (22)
32 6 / Ženy [143] Alžběta Řehůřková 1989 CZE 59:10 16:33 27:42 (37)
33 27 / Muži [133] David Müller 1997 CZE 59:25 16:47 26:24 (28)
34 28 / Muži [176] Robet Divila 1978 CZE 59:28 16:50 29:10 (45)
35 7 / Ženy [179] Jitka Emlerová 1977 CZE Arbogard 59:33 16:55 28:55 (44)
36 8 / Ženy [126] BĚLA LHOTOVÁ 1972 CZE 59:41 17:03 27:41 (36)
37 9 / Ženy [125] Markéta Lehká 1976 CZE 59:49 17:11 28:49 (43)
38 10 / Ženy [173] Lucie Jiroutová 1992 CZE 01:00:36 17:58 28:42 (42)
39 29 / Muži [161] Milan Slavkovský 1976 CZE 01:00:43 18:06 26:49 (31)
40 30 / Muži [174] Miloš Jón 1983 CZE 01:01:24 18:46 28:34 (40)
41 11 / Ženy [154] Pavla Tůmová 1988 CZE 01:02:23 19:45 28:33 (39)
42 12 / Ženy [129] Zuzana Marksová 1987 CZE 01:02:38 20:01 29:19 (47)
43 13 / Ženy [147] Lýdie Stodolová 1986 CZE 01:02:41 20:04 29:35 (50)
44 14 / Ženy [139] Veronika Peterková 1984 CZE 01:02:58 20:20 29:23 (49)
45 15 / Ženy [131] Vendula Mračková 2000 CZE 01:02:58 20:21 28:37 (41)
46 31 / Muži [151] Jan Trejbal 1988 CZE 01:03:37 20:59 29:16 (46)
47 16 / Ženy [163] Veronika Vránová 1987 CZE 01:04:21 21:44 30:12 (51)
48 17 / Ženy [159] Nikola Metelková 1988 CZE 01:05:15 22:37 31:35 (54)
49 18 / Ženy [145] Kristýna Semeráková 1993 CZE 01:05:53 23:16 29:23 (48)
50 19 / Ženy [177] Aneta Jirková 1994 CZE 01:06:00 23:22 31:34 (53)
51 20 / Ženy [105] Pavla Campbell 1984 CZE 01:06:58 24:20 31:38 (55)
52 32 / Muži [150] Jan Špelda 1987 CZE 01:07:52 25:14 32:08 (57)
53 33 / Muži [123] Petr Lebedínský 1985 CZE 01:09:48 27:10 28:21 (38)
54 21 / Ženy [172] Irena Zámečníková 1971 CZE 01:10:11 27:33 32:48 (61)
55 34 / Muži [117] Dalibor Ketman 1964 CZE 01:10:13 27:35 31:43 (56)
56 22 / Ženy [175] Denisa Minaříková 1980 CZE Buřtárna u pěti buků 01:12:50 30:12 32:24 (58)
57 23 / Ženy [112] Karina Habrová 1993 CZE 01:14:50 32:12 32:42 (60)
58 24 / Ženy [108] Ivana Dvorská 1971 CZE 01:15:57 33:19 32:58 (62)
59 25 / Ženy [120] Lucie Krejčová 1992 CZE 01:17:14 34:36 32:42 (59)
60 26 / Ženy [149] Michaela Šotolová 1979 CZE TE Connectivity 01:19:19 36:41 36:54 (63)
61 1 / M2 [1] Pavel Brýdl 1980 CZE ADidas Boost Team 01:20:17 37:39 19:06 (1) 38:46 (1) 59:06 (1)
62 2 / M2 [41] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 01:22:43 40:06 19:06 (2) 39:34 (2) 01:01:09 (2)
63 1 / M1 [72] Vlastimil Flegl 1986 CZE 01:23:04 40:26 19:37 (3) 40:20 (4) 01:01:52 (4)
64 2 / M1 [39] Tomáš Kouřil 1993 CZE AC Vysoké Mýto 01:25:11 42:34 19:37 (4) 40:18 (3) 01:01:48 (3)
65 3 / M2 [40] Karel Kouřil 1972 CZE AC Vysoké Mýto 01:27:28 44:51 20:56 (7) 42:28 (6) 01:04:51 (5)
66 4 / M2 [63] Tomáš Tintěra 1977 CZE 01:27:39 45:02 20:37 (6) 42:36 (7) 01:05:13 (6)
67 3 / M1 [32] Jan Hruška 1989 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 01:32:03 49:25 19:45 (5) 41:59 (5) 01:05:40 (7)
68 5 / M2 [8] Pavel Čtvrtečka 1968 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:32:46 50:08 21:31 (8) 44:24 (8) 01:07:56 (8)
69 6 / M2 [45] Vojtěch Kubeček 1973 CZE 01:34:43 52:06 22:48 (16) 46:19 (12) 01:10:04 (10)
70 7 / M2 [49] Jiří Malý 1977 CZE Planet Toys Cycling 01:35:10 52:32 21:51 (10) 45:13 (9) 01:09:43 (9)
71 4 / M1 [17] Ondrej Čtvrtečka 1997 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:35:11 52:34 23:00 (20) 46:42 (15) 01:11:07 (13)
72 8 / M2 [59] Petr Mašek 1979 CZE 01:35:37 52:59 23:00 (21) 47:48 (17) 01:11:31 (14)
73 9 / M2 [61] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Vella Trutnov 01:35:47 53:10 22:15 (13) 45:57 (11) 01:10:25 (11)
74 1 / M3 [74] Lubomír Knápek 1960 CZE LK Šumperk 01:37:03 54:25 22:02 (11) 45:49 (10) 01:11:04 (12)
75 10 / M2 [67] Michal Vojtěch 1977 CZE 01:39:40 57:02 24:02 (27) 48:05 (20) 01:13:47 (16)
76 5 / M1 [55] Matěj Opočenský 1996 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 01:40:39 58:01 21:47 (9) 46:22 (13) 01:12:55 (15)
77 11 / M2 [43] Erik Krumphanzl 1975 CZE Odolov 01:40:58 58:21 22:48 (17) 47:29 (16) 01:13:53 (17)
78 2 / M3 [16] Radek Čipera 1964 CZE 01:42:14 59:36 23:15 (22) 48:02 (18) 01:13:53 (18)
79 6 / M1 [24] Jan Haas 1984 CZE UM Fitness 01:42:15 59:37 22:59 (19) 48:02 (19) 01:14:28 (19)
80 1 / Z2 [42] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda SKP Pardubice 01:42:34 59:56 23:52 (26) 49:11 (23) 01:15:35 (20)
81 12 / M2 [65] Martin Vašíček 1971 CZE Maratonstav Úpice 01:45:49 01:03:12 23:22 (23) 48:28 (22) 01:16:06 (21)
82 13 / M2 [37] Tomáš Kašpar 1978 CZE 01:45:52 01:03:14 22:51 (18) 48:22 (21) 01:16:46 (22)
83 2 / Z2 [12] Jana Bastarova 1979 CZE 01:46:12 01:03:34 24:26 (31) 51:09 (25) 01:18:29 (24)
84 7 / M1 [52] Tomáš Milata 1989 CZE 01:47:55 01:05:17 23:50 (25) 51:02 (24) 01:18:26 (23)
85 3 / Z2 [7] Dita Punčochářová 1977 CZE Hisport 01:50:43 01:08:05 26:03 (41) 53:45 (36) 01:22:19 (28)
86 14 / M2 [54] Miloš Novotný 1973 CZE Venta s.r.o. 01:51:20 01:08:42 24:04 (28) 51:12 (26) 01:21:50 (26)
87 15 / M2 [60] Pavel Šedivý 1973 CZE SK Janské Lázně 01:51:57 01:09:19 25:13 (33) 52:18 (29) 01:20:56 (25)
88 16 / M2 [46] Martin Kubín 1970 CZE 01:53:01 01:10:23 24:10 (29) 51:33 (28) 01:22:06 (27)
89 17 / M2 [38] Karel Kostka 1973 CZE 01:56:05 01:13:27 22:46 (15) 51:29 (27) 01:24:08 (31)
90 18 / M2 [79] Ladislav Nevlipa 1973 CZE 01:56:11 01:13:34 24:23 (30) 52:36 (30) 01:23:52 (30)
91 8 / M1 [25] Matěj Hampl 1999 CZE Merida Biking Team 01:56:30 01:13:52 28:08 (49) 59:17 (45) 01:29:17 (41)
92 4 / Z2 [58] Eva Soukupová 1975 CZE 01:59:00 01:16:22 26:23 (42) 55:57 (40) 01:26:55 (36)
93 9 / M1 [75] Michal Volf 1981 CZE TJ Dvůr Králové 01:59:32 01:16:54 27:19 (44) 56:25 (42) 01:29:17 (40)
94 10 / M1 [47] Tomáš Labuda 1996 CZE 01:59:46 01:17:08 25:15 (36) 52:59 (31) 01:23:35 (29)
95 19 / M2 [30] Michal Horák 1975 CZE 02:00:04 01:17:27 25:24 (38) 53:36 (35) 01:24:41 (32)
96 20 / M2 [31] Pavel Hošek 1974 CZE Rakoreality 02:00:55 01:18:18 25:25 (39) 53:46 (37) 01:26:48 (35)
97 11 / M1 [64] Miroslav Trejbal 1982 CZE 02:01:27 01:18:50 25:27 (40) 53:33 (34) 01:25:25 (33)
98 3 / M3 [69] Oldřich Werner 1964 CZE CZE 02:01:37 01:18:59 25:16 (37) 53:48 (38) 01:26:07 (34)
99 21 / M2 [68] Petr Vrána 1980 CZE Buřtárna U Pěti Buků 02:02:02 01:19:24 23:48 (24) 53:19 (32) 01:27:49 (38)
100 12 / M1 [35] Zdeněk Jiroušek 1987 CZE SK hasičů KHk 02:02:15 01:19:38 27:05 (43) 56:11 (41) 01:28:40 (39)
101 22 / M2 [14] Tomáš Buka 1980 CZE 02:02:27 01:19:50 29:13 (53) 01:00:14 (49) 01:30:25 (42)
102 5 / Z2 [81] Adéla Fleišerová 1975 CZE 02:03:39 01:21:01 27:45 (46) 58:36 (44) 01:30:56 (44)
103 1 / Z1 [71] Věra Ženožičková 1982 CZE 02:05:58 01:23:20 27:47 (47) 59:23 (46) 01:32:32 (45)
104 6 / Z2 [73] Zuzana Ernestova 1972 CZE Loko Trutnov 02:05:58 01:23:21 28:04 (48) 59:51 (47) 01:32:35 (46)
105 23 / M2 [11] Miloš Adamec 1975 CZE 02:06:04 01:23:26 25:14 (34) 55:37 (39) 01:30:38 (43)
106 13 / M1 [29] Rudolf Horák 1998 CZE 02:07:42 01:25:04 22:40 (14) 53:31 (33) 01:27:12 (37)
107 7 / Z2 [3] Kateřina Kubiasová 1978 CZE 02:08:58 01:26:21 29:13 (52) 01:01:52 (52) 01:35:28 (47)
108 4 / M3 [19] Jaroslav Dvorský 1963 CZE 02:14:49 01:32:11 25:07 (32) 57:08 (43) 01:38:35 (50)
109 8 / Z2 [9] Tereza Radvanová 1977 CZE evergy team 02:15:26 01:32:49 29:10 (51) 01:01:49 (51) 01:38:21 (49)
110 24 / M2 [70] David Žaluda 1973 CZE 02:16:14 01:33:36 27:20 (45) 01:00:23 (50) 01:36:40 (48)
111 14 / M1 [48] Petr Malina 1986 CZE 02:16:35 01:33:58 32:02 (58) 01:05:57 (56) 01:39:57 (52)
112 2 / Z1 [22] Eliška Geislerová 1998 CZE 02:17:44 01:35:06 29:34 (55) 01:03:02 (53) 01:38:41 (51)
113 1 / Z3 [27] Dagmar Hauschková 1965 CZE Police nad Metují 02:22:17 01:39:39 30:28 (57) 01:05:46 (55) 01:43:34 (54)
114 25 / M2 [76] Pavel Sodomka 1975 CZE 02:28:46 01:46:08 29:05 (50) 01:05:46 (54) 01:46:19 (55)
115 9 / Z2 [44] Eva Krumphanzlová 1971 CZE 02:29:01 01:46:23 32:19 (60) 01:10:08 (58) 01:50:01 (57)
116 15 / M1 [23] Ján Gnebus 1988 SVK 02:29:22 01:46:45 29:33 (54) 01:09:50 (57) 01:48:39 (56)
117 26 / M2 [10] Václav Hanousek 1980 CZE 02:32:32 01:49:54 32:11 (59) 01:10:40 (59) 01:50:33 (58)
118 16 / M1 [62] Marek Šípek 1999 CZE 02:33:10 01:50:32 25:15 (35) 01:00:07 (48) 01:41:12 (53)
119 17 / M1 [77] Marek Sodomka 1998 CZE 02:56:44 02:14:06 29:48 (56) 01:22:41 (60) 02:15:50 (59)
DNF / Muži [137] Juraj Ostatnik 1982 CZE 24:31 (15)
DNF / M2 [78] Dušan Gajdoš 1973 CZE 22:05 (12) 46:35 (14)
DNF / Muži [132] David Mrkous 1997 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 23:35 (8)
DNF / Muži [167] Roman Furmánek 2000 CZE 30:29 (52)
DNF / M3 [15] John Cagwe 1965 CZE Hvězda SKP Pardubice 37:57 (61)
DNF / Muži [107] Jan František Čejchan 2004 CZE 42:19 (64)

výsledková listina 10km

start ~ 12:05:11

výsledková listina 5km

start ~ 12:10:41

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5 km10 km15 km
1 1 / Muži [263] Jakub Švec 2001 CZE SASM 22:02 00:00
2 2 / Muži [265] Stanislav Heczko 2001 CZE 22:17 00:15
3 3 / Muži [225] Dominik Kašpar 2003 CZE 22:41 00:39
4 4 / Muži [217] Daniel Hrdinka 1997 CZE 22:51 00:48
5 1 / Ženy [238] Jana Leblochová 2004 CZE Olfin Car-VellaTrutnov 22:53 00:51
6 5 / Muži [248] Martin Pešta 1978 CZE CKFV Nová Paka 23:37 01:34
7 6 / Muži [272] Josef Kubias 2005 CZE 24:48 02:45
8 7 / Muži [201] Pavel Barvínek 1967 CZE Olfincar Trutnov 25:11 03:09
9 8 / Muži [205] Jakub Ciler 2000 CZE 25:18 03:15
10 9 / Muži [207] Miroslav Fiala 1967 CZE Olfincar Trutnov 25:25 03:22
11 10 / Muži [247] Filip Nemšovský 2005 CZE 25:28 03:26
12 11 / Muži [266] Viktor Kuhu 1962 CZE 25:57 03:55
13 12 / Muži [232] Michal Kuhn 2002 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 25:57 03:55
14 2 / Ženy [241] Renata Matějíčková 1991 CZE 25:57 03:55
15 13 / Muži [208] Vojtěch Fišer 2004 CZE 26:16 04:13
16 14 / Muži [252] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 26:32 04:30
17 3 / Ženy [214] Martina Horochovská 1972 CZE 26:34 04:31
18 15 / Muži [270] Ondřej Dienstbier 1983 CZE 26:44 04:42
19 16 / Muži [283] Pavel Pokorný 1977 CZE Hervis Sport Trutnov 26:55 04:53
20 17 / Muži [258] Petr Švadlák 1972 CZE VH Fitness Trutnov 27:34 05:31
21 18 / Muži [240] Josef Machoň 1972 CZE 27:56 05:54
22 4 / Ženy [216] Veronika Hrazdírová 1983 CZE 28:06 06:04
23 19 / Muži [278] Michael Písný 1989 CZE 28:12 06:10
24 20 / Muži [269] Richard Lukeš 1974 CZE 28:20 06:18
25 5 / Ženy [264] Anna Benešová 2004 CZE SASM 28:26 06:23
26 21 / Muži [204] lukáš bouček 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 28:51 06:49
27 22 / Muži [282] Roman Chromý 1966 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 28:56 06:54
28 23 / Muži [223] Ivan Junek 1967 CZE 28:59 06:57
29 24 / Muži [281] Leonard Fleischer 2002 CZE SK Janské Lázně 29:01 06:59
30 25 / Muži [220] Jan Jahelka 2001 CZE 29:31 07:28
31 26 / Muži [218] Kryštof Jahelka 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 29:32 07:30
32 27 / Muži [219] Adam Jahelka 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 30:03 08:01
33 6 / Ženy [234] Veronika Kvardova 1984 CZE 30:17 08:14
34 7 / Ženy [255] Petra Šípková 1987 CZE 30:18 08:15
35 28 / Muži [267] Josef Hrazdíra 1952 CZE 30:22 08:19
36 8 / Ženy [280] Ala Kallyn 2001 CZE SK Janské Lázně 30:23 08:20
37 9 / Ženy [213] Nikola Holoubková 1991 CZE 30:24 08:21
38 29 / Muži [251] Stepan Sloup 1976 CZE 30:32 08:29
39 10 / Ženy [277] Pavlína Pamprová 1978 CZE 31:04 09:01
40 30 / Muži [268] Bohdan Anton 2004 CZE SK Janské Lázně 31:10 09:08
41 31 / Muži [156] Ondřej Vatka 1994 CZE 31:31 09:29
42 32 / Muži [209] Matyáš Fleišer 2004 CZE 31:40 09:37
43 33 / Muži [274] Martin Vymetal 1975 CZE 31:47 09:44
44 11 / Ženy [275] Klára Vymetalová 2005 CZE Loko Trutnov 31:48 09:45
45 12 / Ženy [202] Lenka Bastarova 1989 CZE 32:00 09:58
46 34 / Muži [212] Adam Harvánek 2002 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 32:02 10:00
47 35 / Muži [215] David Houdek 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 32:04 10:01
48 36 / Muži [254] Martin Šimoník 1979 CZE 32:15 10:12
49 13 / Ženy [250] Lenka Rajská 1983 CZE 32:19 10:16
50 37 / Muži [236] Andrea Lebedínská 1988 CZE 32:40 10:37
51 14 / Ženy [246] Veronika Müllerová 2000 CZE 32:41 10:39
52 38 / Muži [249] Štefan Priputen 1964 CZE Olfincar Trutnov 32:42 10:40
53 15 / Ženy [244] Helena Miloschewitschova 1978 CZE 32:43 10:41
54 16 / Ženy [253] daniela šelepinová 1974 CZE 32:44 10:42
55 17 / Ženy [233] Katarína Kukačková 1983 CZE 32:50 10:48
56 18 / Ženy [262] Jana Žaludová 1979 CZE 33:10 11:08
57 39 / Muži [276] Jaroslav Stříbrný 1977 CZE 33:19 11:17
58 19 / Ženy [221] Silvie Janečková 1982 CZE 33:46 11:43
59 20 / Ženy [210] Sára Fleišerová 2001 CZE 33:48 11:45
60 21 / Ženy [245] Lucie Mračková 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 33:54 11:51
61 22 / Ženy [257] Alice Šlitrová 2000 CZE 34:03 12:01
62 23 / Ženy [260] Petra Vokáčová 1984 CZE 34:16 12:13
63 24 / Ženy [242] Kristýna Marie Matušková 2002 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 34:58 12:56
64 25 / Ženy [230] Natálie Kubečková 2007 CZE 35:00 12:58
65 26 / Ženy [261] Barbora Vránová 2003 CZE Olfin Car - Vella 35:02 13:00
66 27 / Ženy [121] Karolína Kubečková 1995 CZE 35:24 13:22
67 28 / Ženy [141] Barbora Průchová 1992 CZE 35:28 13:26
68 29 / Ženy [279] Hela Žižková 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 35:34 13:32
69 30 / Ženy [243] Petra Medunová 1982 CZE 36:13 14:11
70 40 / Muži [271] Jiří Hrabec 1988 CZE 36:42 14:40
71 31 / Ženy [256] Markéta Šlitrová 1978 CZE 37:02 15:00
72 32 / Ženy [231] Renata Kubečková 1974 CZE 39:32 17:29
73 41 / Muži [229] Petr Kábrt 1944 CZE 39:35 17:33
74 33 / Ženy [203] Lucie Bičanová 1976 CZE 39:57 17:54
75 34 / Ženy [224] Anna Junková 2004 CZE 45:39 23:36