Běh Babiččiným údolím

02.04.2017 Ratibořice

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

O babiččin krajáč

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [2] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 20:17 00:00
2 2 / Muži [1] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 21:09 00:52
3 3 / Muži [32] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 21:12 00:54
4 4 / Muži [94] David Plný 1993 CZE Enervit Team 22:05 01:48
5 5 / Muži [154] Jan Žaluda 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 22:19 02:02
6 6 / Muži [51] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 22:31 02:14
7 7 / Muži [86] David Míšek 1978 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 22:39 02:22
8 8 / Muži [162] Marek Kincl 1974 CZE TJ Maratonstav Úpice 22:56 02:39
9 9 / Muži [156] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 23:13 02:56
10 10 / Muži [34] Jan Dostál 1986 CZE Vella team Náchod 23:14 02:57

O med pana Proška

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [418] Filip Krivčík 2002 CZE Bohuslavice nad Metují 04:51 00:00
2 2 / Muži [484] Matěj Šimek 2002 CZE Hvězda SKP Pardubice 04:52 00:01
3 3 / Muži [417] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:00 00:09
4 1 / Ženy [483] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:31 00:40
5 2 / Ženy [416] Karolína Tobišková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:33 00:41
6 3 / Ženy [413] Zuzanka Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 05:34 00:43
7 4 / Ženy [481] Adélka Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 05:34 00:43
8 5 / Ženy [482] Alena Cejnarová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:50 01:59
9 6 / Ženy [442] Tereza Sahulová 2002 CZE Maratonstav Úpice 07:24 02:32
10 7 / Ženy [443] Markéta Sahulová 2002 CZE TJ Maratonstav Úpice 07:56 03:05

O mlynářův trdelník

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [458] Tereza Prouzová 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:21 00:00
2 2 / Ženy [429] Michaela Metelková 2005 CZE OK99 Hradec Králové 02:23 00:02
3 1 / Muži [457] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:23 00:02
4 2 / Muži [428] Petr Nesládek 2005 CZE Olfin car ski team 02:25 00:03
5 3 / Muži [451] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:28 00:06
6 3 / Ženy [452] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:28 00:07
7 4 / Muži [430] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:30 00:08
8 4 / Ženy [420] Simona Taucová 2004 CZE BKL Machov 02:31 00:10
9 5 / Ženy [436] Zuzana Bašková 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:36 00:14
10 6 / Ženy [433] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:43 00:22

O krajánkův šátek

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [423] František Kuhn 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:23 00:00
2 2 / Muži [426] Tobiáš Sporysch 2006 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:24 00:00
3 1 / Ženy [431] Barbora Ficencová 2006 CZE Sokol Náchod 02:26 00:02
4 3 / Muži [414] Vladislav Kitayev 2006 CZE Sokol Náchod 02:29 00:05
5 4 / Muži [410] Ondřej Souček 2006 CZE Batňovice 02:30 00:06
6 5 / Muži [406] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:31 00:07
7 2 / Ženy [412] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:34 00:11
8 3 / Ženy [402] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 02:36 00:12
9 6 / Muži [419] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL MACHOV 02:38 00:14
10 7 / Muži [405] Richard Kutík 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:39 00:15

O Kudrnovic veverky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [243] Tomáš Metelka 2008 CZE OK99 Hradec Králové 01:56 00:00
2 1 / Ženy [239] Tereza Doležalová 2008 CZE Sokol Náchod 01:59 00:03
3 2 / Muži [143] Tomaš Janovský 2008 CZE Kramolna 02:00 00:03
4 3 / Muži [372] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:06 00:09
5 4 / Muži [363] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 02:07 00:10
6 5 / Muži [281] Tomáš Zikmund 2009 CZE 02:09 00:13
7 6 / Muži [379] Josef Zimla 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:10 00:13
8 7 / Muži [377] Jan Veverka 2008 CZE SPRINT Česká Skalice 02:11 00:15
(9) 7 / Muži [249] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:11 00:15
10 2 / Ženy [273] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:12 00:15

O Babiččiny pohádky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [241] Nela Sporyschová 2010 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:14 00:00
2 2 / Ženy [257] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:14 00:00
3 1 / Muži [253] Marek Černík 2010 CZE Dobruška 02:23 00:08
4 2 / Muži [280] Vojta Mervart 2010 CZE 02:28 00:14
5 3 / Muži [286] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 02:34 00:19
6 4 / Muži [277] Vilém Vít 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:34 00:20
7 5 / Muži [283] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 02:35 00:21
8 6 / Muži [276] David Zelený 2011 CZE MŠ Běloves-Náchod 02:38 00:24
9 7 / Muži [287] Matěj Žďárský 2010 CZE Náchod 02:40 00:26
10 8 / Muži [200] Alexandr Zmítko 2010 CZE Malá Úpa 02:40 00:26

O pohádkové pexeso

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [222] Matyáš Duch 2012 CZE Havlovice 00:36 00:00
2 2 / Muži [221] Vojtěch Zikmund 2012 CZE 00:36 00:00
3 3 / Muži [219] Petr Sychrovský 2012 CZE Divočáci LU 00:36 00:00
4 4 / Muži [204] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 00:38 00:02
5 1 / Ženy [205] Andrea Ležovičová 2012 CZE Česká Skalice 00:40 00:04
6 2 / Ženy [201] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 00:41 00:05
7 3 / Ženy [223] Andriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují 00:41 00:05
8 4 / Ženy [227] Lenka Hanušová 2012 CZE 00:43 00:07
9 5 / Ženy [206] Julie Míšková 2012 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 00:45 00:09
10 6 / Ženy [209] Brychová Viktorie 2012 CZE Dobruška 00:46 00:10