Běh Babiččiným údolím

08.04.2018 Ratibořice

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

O med pana Proška

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [337] Michal Čuda 2004 CZE ZŠ Václava Hejny Červený Kostelec 04:16 00:00
2 2 / kluci [182] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:28 00:12
3 3 / kluci [178] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:34 00:18
4 4 / kluci [185] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 04:39 00:23
5 5 / kluci [330] Tadeáš Macek 2004 CZE Gymnázium Jaroměř 04:53 00:37
6 1 / holky [181] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 04:54 00:38
7 2 / holky [183] Tereza Prouzová 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:55 00:39
8 3 / holky [336] Michaela Křováková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:57 00:41
(9) 3 / holky [335] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:57 00:41
10 5 / holky [184] Michaela Škopová 2003 CZE Hronov 05:49 01:33

O mlynářův trdelník

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [366] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:07 00:00
2 2 / kluci [367] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:08 00:00
3 1 / holky [359] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:15 00:07
4 3 / kluci [355] Petr Nesládek 2005 CZE Olfin car ski team 02:16 00:08
5 4 / kluci [193] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:19 00:11
6 2 / holky [188] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 02:20 00:12
7 3 / holky [197] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:21 00:13
8 5 / kluci [189] Jonáš Kohl 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:22 00:14
9 4 / holky [333] Veronika Nyklíčková 2005 CZE BKL MAchov 02:23 00:15
10 6 / kluci [368] VOJTĚCH SKUHRAVÝ 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:25 00:17

O krajánkův šátek

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [354] Tobiáš Cejnar 2008 CZE TJ Červený Kostelec 02:21 00:00
2 1 / holky [214] Natálie Kubečková 2007 CZE Nové Město nad Metují 02:23 00:01
3 2 / holky [201] Barbora Dohnalová 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:23 00:02
4 2 / kluci [226] František Švorčík 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:27 00:05
5 3 / kluci [356] Tomáš Nesládek 2007 CZE Olfin car Ski Team 02:29 00:07
6 3 / holky [220] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:30 00:08
7 4 / kluci [221] Tomáš Rydlo 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:31 00:09
8 4 / holky [213] Štěpánka KOHLOVÁ 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:35 00:13
9 5 / kluci [227] Matěj Vondra 2007 CZE Rudník 02:35 00:13
10 5 / holky [393] Anežka Ševčíková 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:36 00:14

O Kudrnovic veverky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [241] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 01:53 00:00
2 1 / holky [229] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 01:57 00:04
3 2 / holky [291] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 01:59 00:06
4 2 / kluci [242] Adam Paar 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:01 00:07
5 3 / kluci [285] Jan Špreňar 2009 CZE Sokol Žernov 02:02 00:09
6 3 / holky [252] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 02:03 00:10
7 4 / kluci [249] Marek Rufer 2009 CZE Vondřejcteam Náchod 02:04 00:11
8 4 / holky [237] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 02:08 00:15
9 5 / holky [251] Natálie Sadílková 2009 CZE Trutnov 02:09 00:16
10 5 / kluci [302] Jan Maršík 2009 CZE LOKO Trutnov 02:10 00:16

O Babiččiny pohádky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [231] Danny Březina 2010 CZE Náchod 02:06 00:00
2 2 / kluci [272] Matěj Slezák 2011 CZE OSK OPOČNO 02:07 00:00
3 3 / kluci [264] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:09 00:02
4 4 / kluci [348] Dominik Souček 2011 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 02:11 00:04
5 5 / kluci [394] Matyáš Duch 2012 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:12 00:05
6 1 / holky [296] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 02:13 00:06
(7) 1 / holky [259] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:13 00:06
8 6 / kluci [294] Šimon Otčenášek 2011 CZE Atletika Náchod 02:17 00:10
9 3 / holky [268] Viktorie Melišíková 2011 CZE STS Pavlišov 02:18 00:11
10 7 / kluci [260] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:18 00:11

Holky O pohádkové pexeso

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [295] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřína 00:29 00:00
2 2 / holky [276] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 00:32 00:02
3 3 / holky [289] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Tutnov 00:39 00:09
4 4 / holky [408] Veronika Beranová 2014 CZE KUPKOLO.cz 00:41 00:11
5 5 / holky [398] Nela Balcarová 2014 CZE Vrchoviny 00:42 00:13
6 6 / holky [292] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 00:44 00:14
7 7 / holky [343] Miachela Burdová 2014 CZE 00:44 00:14
8 8 / holky [282] Sofie Míšková 2014 CZE Lyžaři Česká Čermná 00:45 00:15
9 9 / holky [391] Sára Dědková 2015 CZE 00:48 00:18
10 10 / holky [293] Rozárie Finková 2014 CZE Školka Česká Skalice 00:49 00:19

Kluci O pohádkové pexeso

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [338] Tobiáš Hejna 2013 CZE Sokol Havlovice 00:23 00:00
2 2 / kluci [278] Patrik Kellner 2013 CZE tři dva 1 00:26 00:02
(3) 2 / kluci [280] Jonáš Kučera 2014 CZE green4plan s.r.o. 00:26 00:02
4 4 / kluci [400] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:26 00:03
5 5 / kluci [381] Petr Pidrman 2013 CZE MŠ Krenkova Česká Skalice 00:31 00:07
6 6 / kluci [299] Kristián Sitný 2014 CZE Pětihosty 00:33 00:10
7 7 / kluci [401] Ondřej Pavlíček 2014 CZE Hronov 00:34 00:11
8 8 / kluci [406] Šimon Maršík 2013 CZE 00:35 00:12
9 9 / kluci [281] Jaromír Míšek 2014 CZE Tryskomyši 00:37 00:14
10 10 / kluci [274] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 00:38 00:15

O babiččin krajáč

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [3] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 20:07 00:00
2 2 / Muži [324] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 20:12 00:04
3 3 / Muži [442] Patrik Vebr 1998 CZE Vencl tým Ústí nad Orlicí 20:19 00:11
4 4 / Muži [93] Tomáš Křivda 1999 CZE SK Nové Město nad Metují 20:37 00:29
5 5 / Muži [63] Radek Hübl 1988 CZE RunSport/Salomon Team 20:47 00:39
6 6 / Muži [4] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 21:27 01:19
7 7 / Muži [6] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 22:38 02:31
8 8 / Muži [174] Adrien Zámečník 1998 CZE BULOWAAH 23:00 02:53
9 9 / Muži [40] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 23:22 03:15
10 10 / Muži [72] Kamil Jílek 1973 CZE B.K. Čestice 23:24 03:16