Běh Teplickými skalami

27.08.2017 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 318, muzi : 229, zeny: 89, junior: 16, MA: 67, MB: 81, MC: 42, MD: 17, ME: 6, juniorky: 9, ZA: 34, ZB: 21, ZC: 17, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 85, muzi : 44, zeny: 41, minizaci: 28, ml.zaci: 12, st.zaci: 4, minizakyne: 27, ml.zakyne: 9, st.zakyne: 5 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 318 účastníků ( 229 mužů, 89 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
MA horolezec [10] Adámek Samuel CZE 155. HO Vsetín 1992
MC horolezec [11] Aleš Mareček CZE 1975
MB horolezec [13] Antonín Hrdina CZE TJ ČZU Praha 1986
juniorky horolezec [14] Babeta Prášilová CZE 1999
MB horolezec [274] Beneš Petr CZE HOCK horolezecký oddíl 1983
ZC horolezec [318] Bindicsová Markéta CZE SKAJP 1970
MA horolezec [262] Blahuta Tomáš CZE Biatlon Ostrava 1992
MB horolezec [259] Brož Radek CZE Trutnov 1984
MA horolezec [277] Bubeník Michal CZE Pardubice 1991
MB horolezec [150] Černý Ondřej CZE HK Pardubice 1979
MA horolezec [20] Dufka Vladislav CZE Páslerův statek Bischofstein 1991
ZA horolezec [312] Dupalová Dominika CZE LOKAL BLOK 1988
MA horolezec [212] Dvořák Marek CZE HORO ČT 1992
MC horolezec [22] Dvořák Martin CZE HO TJ Sokol Stěžery 1972
MB horolezec [324] Elstner Martin CZE 1978
MA horolezec [337] Feix Radim CZE Tendom 1989
MB horolezec [272] Felzmann Daniel CZE 1985
MA horolezec [327] Fendrych David CZE HK Choceň 1992
MB horolezec [29] Folwarczný Bronislav CZE Ostrava Poruba 1984
MA horolezec [280] Groh Radoslav CZE Hudy - La Sportiva 1989
MB horolezec [283] Gromus Daniel CZE Kolečkové lyže TOMSKI.CZ 1978
ZA horolezec [31] Güntherová Jitka CZE HO Loko Beroun 1988
MC horolezec [251] Havel Lukáš CZE Olfin Car Ski Team 1974
MA horolezec [325] Homolka Martin CZE HK Choceň 1990
MA horolezec [34] Horák Rudolf CZE SKBU Trutnov 1998
junior horolezec [207] Horák Tomáš CZE Trutnov 2001
ZB horolezec [35] Hornychová Marie CZE Spartak Police nad Metují 1980
junior horolezec [37] Houdek Jiří CZE 155. HO Vsetín 2005
junior horolezec [36] Houdek Ondra CZE 155. HO Vsetín 1999
MB horolezec [354] Hovorka Karol CZE LK Mšeno 1980
juniorky horolezec [39] Hrušková Monika CZE 155. HO Vsetín 2001
MB horolezec [317] Chlup Roman CZE HMK TJ10 1985
MB horolezec [40] Ivan Fišer CZE Beerkings 1983
MA horolezec [43] Jan Novotný CZE Pijatlon 1990
MC horolezec [46] Jaromír Rémiš CZE 1972
junior horolezec [238] Joska Vojtěch CZE Teplice nad Metují 1999
MA horolezec [258] Kalkus Jan CZE Lawi Team 1990
MA horolezec [50] Kašpar Lukáš CZE 155. HO Vsetín 1991
ZA horolezec [305] Klimešová Markéta CZE Hradec Králové 1991
ZB horolezec [306] Kohoutová Erika CZE Pozitivní nejistota 1983
MD horolezec [223] Korba Jan CZE 1964
junior horolezec [335] Kotlas Jakub CZE 2001
MA horolezec [95] Kovár Tomáš Valerius CZE HO Vsetín 1988
ZA horolezec [54] Kramářová Jana CZE HO Lokomotiva Brno 1996
ZC horolezec [265] Krčová Martina CZE Horal Šumperk 1972
MA horolezec [56] Krysztof Kakol CZE 1990
MB horolezec [57] Křístek Petr CZE HO VSK VŠB TU Ostrava 1987
MB horolezec [351] Kudela Ondřej CZE Baterca 1980
ZB horolezec [ ] Kudrova Nelly CZE Baterca 1980
juniorky horolezec [60] Kumbárová Anna CZE 155. HO Vsetín 2001
juniorky horolezec [61] Kurtinová Iva CZE 155. HO Vsetín 2003
ZB horolezec [62] Lenka Čermáková CZE 1986
MB horolezec [216] Lhota Aleš CZE Pivovar Miletín 1978
MB horolezec [357] Lisý Tomáš CZE SPORTABILITY 1979
ZA horolezec [63] Lišková Michaela CZE 155. HO Vsetín 1997
ZB horolezec [64] Lucie Klemšová CZE 1981
MB horolezec [66] Lukáš Indruch CZE 1986
MA horolezec [67] Lukáš Petera CZE 1990
junior horolezec [69] Maňhal Ondřej CZE SKBU Trutnov 2000
MD horolezec [71] Martin Macek CZE SK Finisher 1964
MB horolezec [72] Martin Novák CZE Nikita 1980
MA horolezec [70] Martin Papež CZE HO Pioneer 1988
MA horolezec [300] Máslo Jan CZE 1992
ZB horolezec [348] Matsson Louise SWE Solna Klaetterklub Sverige 1985
MA horolezec [243] Mikulenka Vojtěch CZE Šumperk 1997
MB horolezec [78] Miroslav Kutmon CZE 1983
MC horolezec [244] Moravec David CZE USK HO Plzeň 1976
MD horolezec [322] Nádhera Petr CZE Hradec Králové 1967
ZC horolezec [323] Nádherová Hana CZE hradec králové 1968
MD horolezec [315] Nestler Jan CZE SKAJP 1961
MB horolezec [349] Netík Ondřej CZE Baterca 1984
juniorky horolezec [84] Nováková Zuzana CZE 155. HO Vsetín 2001
MA horolezec [285] Novotný Jakub CZE 1988
junior horolezec [86] Opletal Václav CZE 155. HO Vsetín 2001
junior horolezec [87] Panovec Kryštof CZE 155. HO Vsetín 2000
MA horolezec [88] Patrik Rohovský CZE 1988
MC horolezec [89] Pavel Klement CZE Atletic Třebíč 1972
MB horolezec [340] Petrášek Luboš CZE Team Bike Perštejn 1980
MA horolezec [276] Pidrmanova Lucie CZE Proseč u Skutče 1991
MA horolezec [92] Pilát Tomáš CZE Želvonozí 1989
ZA horolezec [326] Pinkasová Tereza CZE HK Choceň 1997
junior horolezec [96] Poliak Šimon CZE Trutnov 2000
MC horolezec [316] Pospíšil Vítek CZE Sk Praga 1968
MB horolezec [97] Pražák David CZE HO Přírodní vědy 1983
ZA horolezec [59] Procházka Nina GER heidenau 1991
MC horolezec [98] Randa Drahomír CZE HO TJ Sokol Stěžery 1974
juniorky horolezec [100] Rochowanská Kristýna CZE 155. HO Vsetín 2004
ZC horolezec [101] Romana Brumlichová CZE Medvědí doupě 1976
MB horolezec [346] Roupa Lukáš CZE Sherpa Climb 1982
MC horolezec [360] Rubeš Petr CZE 1972
junior horolezec [359] Rubeš Vojta CZE 2001
MB horolezec [105] Siládi Georges CZE Komáří Služba 1982
MB horolezec [106] Siročák Petr CZE Tři křížky CF 1978
MB horolezec [275] Skalický Ivo CZE Pardubice 1985
MA horolezec [217] Sogel Adam CZE Adventure Menu 1988
MC horolezec [108] Sonda Martin CZE SVVAT 1976
MC horolezec [109] Souček Tomáš CZE SKBU Trutnov 1971
MB horolezec [110] Soucha Jan CZE HoSoHoPo 1978
MC horolezec [113] Svárovský David CZE HK Mladá Boleslav 1977
ZC horolezec [114] Svozilová Lenka CZE HO TJ Slavoj Teplice 1970
MB horolezec [361] Šála Radim CZE 1985
juniorky horolezec [115] Šarmanová Simona CZE 155. HO Vsetín 2005
MA horolezec [226] Šedý Martin CZE HO Tanvald 1992
ZA horolezec [116] Šenkeříková Kateřina CZE 155. HO Vsetín 1997
ZA horolezec [320] Šípková Barbora CZE INS-Náchod 1988
ZB horolezec [118] Šnapková Petra CZE Tři křížky CF 1985
MA horolezec [145] Šolc Vítězslav CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1991
ZB horolezec [254] Šrejberová Ludmila CZE Lochovice 1980
MA horolezec [309] Štěpán Václav CZE Bražecký mládenci 1990
MC horolezec [205] Štěpánek Rostislav CZE Horastep 1969
ZA horolezec [121] Štolbová Monika CZE Želvonozí 1988
ZA horolezec [307] Štukovská Petra CZE ERA a.s. 1988
MB horolezec [123] Švehlík Matěj CZE HO Lokomotiva Brno 1987
MB horolezec [124] Tauchman Jan CZE Tenneco 1987
junior horolezec [125] Taurek Alexandr CZE 155. HO Vsetín 2002
MA horolezec [214] Tesař Jakub CZE Horo ČT 1992
MB horolezec [127] Tomáš Škoda CZE HO Škrovád 1987
MB horolezec [128] Tomek Niburski CZE Granit/Skyline 71 1984
juniorky horolezec [129] Trčálková Eliška CZE 155. HO Vsetín 2001
ZA horolezec [130] Tučníková Denisa CZE 155. HO Vsetín 1994
MA horolezec [288] Urbánek Matouš CZE HO Česká Třebová 1988
ZA horolezec [236] Vančáková Zuzana CZE 2. oddíl VS Vydry 1996
MB horolezec [269] Vankat Adam CZE Altitudo 1982
ZB horolezec [132] Vavřínková Jana CZE HO TJ Sokol Stěžery 1984
MA horolezec [133] Vilém Rostislav CZE 155. HO Vsetín 1996
MB horolezec [339] Vladyka Petr CZE 1982
MB horolezec [137] Vojta Kříž CZE Start Náchod 1983
MB horolezec [139] Votruba Jan CZE Altan Team 1979
MA horolezec [140] Vraj Daniel CZE 155. HO Vsetín 1996
MB horolezec [311] Vyhnal Michal CZE 1984