Běh Teplickými skalami

26.08.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 391, muzi : 289, zeny: 102, junior: 17, MA: 123, MB: 90, MC: 42, MD: 14, ME: 2, MF: 1, juniorky: 4, ZA: 50, ZB: 29, ZC: 11, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 70, muzi : 35, zeny: 35, minizaci: 21, ml.zaci: 8, st.zaci: 6, minizakyne: 23, ml.zakyne: 6, st.zakyne: 6 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 391 účastníků ( 289 mužů, 102 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
MB [324] Balcar Jaroslav CZE Vysokov 1975
MB horolezec [12] Baránek Lukáš CZE HO Vsetín 1980
MB horolezec [284] baumgartner aleš CZE Dobřichovice 1981
MB horolezec [16] beran jan CZE SKI Police nad Metují 1983
MB [23] Bubeníček Petr CZE BUBUTEAM 1980
MB [26] Buka Tomáš CZE Trutnov 1980
MB horolezec [246] Cibulka Jiří CZE Horoklub Česká Třebová 1975
MB [298] Čapek Jan CZE Astratex 1982
MB horolezec [313] Černý František CZE 1980
MB horolezec [238] Černý Ondřej CZE HK Pardubice 1979
MB [33] Číhala Marek CZE Trutnov 1977
MB [361] Divíšek David CZE INS Atelier Náchod 1977
MB [36] Doležal Martin CZE Šneci v běhu 1976
MB [37] Domáň ml. Ladislav CZE Náchod 1981
MB horolezec [394] drobek martin CZE 1979
MB [43] Drygalski Henryk CZE Trutnov 1979
MB [45] Dusbaba Milan CZE Solnice 1981
MB [330] dvořák jan CZE 1978
MB [286] Farář Martin CZE Veselejší Farář 1977
MB horolezec [ ] Gawlas Dominik POL OlfinCar/Mizuno 1982
MB [244] Gebarowski Igor POL Mocno Zabiegany 1979
MB [59] Halaj Jan CZE 1974
MB [60] Handlíř Petr CZE Brno 1983
MB [70] Hejna Leoš CZE SKH Královehradeckého kraje 1974
MB [323] Holeček Mirek CZE Nové Město nad Metuji 1974
MB [213] Horák Michal CZE TJ Sokol Studnice 1975
MB horolezec [75] Hovorka Karol CZE LK Mšeno 1980
MB [317] hrnčíř tomáš CZE 1976
MB [77] Hurdalek Ladislav CZE NNN 1975
MB horolezec [79] Chrdle Tomáš CZE Parha 5 1981
MB horolezec [82] chvátal luboš CZE H.O.R.A.L. Praha 1976
MB [325] jirka jan CZE AC Náchod 1983
MB horolezec [248] Jiřička Marek CZE 1983
MB horolezec [89] juda votěch CZE 1978
MB [242] KADŁUBOWSKI PIOTR POL KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM 1977
MB [372] Klápa Luděk CZE Benešov 1983
MB [400] Kofron David CZE 1982
MB [98] Kolisko Vladimír CZE RUN4RUN 1980
MB [99] Kolovrátník Jiří CZE JIROUS 1977
MB [403] Kornaś Marcin POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 1978
MB horolezec [103] kramář martin CZE bike live club 1975
MB [302] krejčí libor CZE 1979
MB [279] krejčí tomáš CZE Humpolec 1982
MB [106] Krejsa Tomáš CZE KUS Sopotnice 1977
MB [108] Krumphanzl Erik CZE Odolov 1975
MB [356] Kudela Ondřej CZE Baterca 1980
MB [113] Lamich Bořek CZE Run for life 1974
MB [114] Lánský Marek CZE Lázně Bělohrad 1981
MB horolezec [331] Lhota Aleš CZE Pivovar Miletín 1978
MB horolezec [280] Lisý Tomáš CZE Silvini Madshus Team 1979
MB horolezec [289] Mandík Karel CZE Beal 1978
MB [288] Melišík Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1974
MB [333] michalec petr CZE 1981
MB [357] Morava Matěj CZE Praha 1982
MB [355] Musil Ondřej CZE Praha 1980
MB [ ] Musil Ondřej CZE Praha 1980
MB [131] Nováček Petr CZE Run Point Bučnice 1978
MB horolezec [339] Novák Martin CZE Trutnov 1980
MB horolezec [350] Novotný Václav CZE HO Skol 1982
MB [135] Nývlt Petr CZE TJ Start Náchod 1980
MB [138] Pajer Jan CZE #GLADIATORRACETEAM 1980
MB [142] Penc Ondřej CZE Cyklo Tony 1977
MB [212] Plecháč Jiří CZE NKT KABLO CYCLING TEAM 1978
MB [3] Pohl Jan CZE SKI Police nad Metují 1976
MB [275] Pondělíček Petr CZE Jablonné nad Orlicí 1975
MB horolezec [392] Pražák David CZE HO Přírodní vědy 1983
MB horolezec [251] Randa Drahomír CZE HO TJ Sokol Stěžery 1974
MB horolezec [158] Roupa Lukáš CZE Sherpa Climb 1982
MB horolezec [230] rudolf roman CZE 1982
MB horolezec [294] rybář tomáš CZE LOKAL BLOK 1981
MB [276] Schejbal Jan CZE RunSport Team 1976
MB horolezec [163] Siládi Georges CZE Komáří Služba 1982
MB horolezec [369] Siročák Petr CZE Tři křížky CF 1978
MB [347] Sláma Jiří CZE Nové Město nad Metují 1974
MB [ ] Sláma Jiří CZE Vella team Náchod 1974
MB horolezec [167] Soucha Jan CZE HoSoHoPo 1978
MB [245] Staniszewski Jacek POL Świebodzice Run 1981
MB [171] Sudek Milan CZE M.C.Metuje 1982
MB [173] Šilar Martin CZE Trutnov 1976
MB [185] Šturma Robert CZE Trutnov 1980
MB [219] Šupich Martin CZE Wikov 1977
MB [218] Tichý Stanislav CZE Rock Empire 1978
MB horolezec [ ] Vaňkát Adam CZE ALTITUDO 1982
MB [311] Vašíček Roman CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 1974
MB horolezec [367] vávra pavel CZE AKA 1980
MB [192] Veselý Petr CZE OlfinCar Trutnov 1982
MB [247] Vladyka Petr CZE 1982
MB [198] Vlk Jiří CZE Vernéřovice 1982
MB horolezec [200] Votruba Jan CZE Altan Tým 1979
MB [226] Wiesner Radek CZE Baduna team 1980