Běh Teplickými skalami

26.08.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 391, muzi : 289, zeny: 102, junior: 17, MA: 123, MB: 90, MC: 42, MD: 14, ME: 2, MF: 1, juniorky: 4, ZA: 50, ZB: 29, ZC: 11, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 70, muzi : 35, zeny: 35, minizaci: 21, ml.zaci: 8, st.zaci: 6, minizakyne: 23, ml.zakyne: 6, st.zakyne: 6 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , přihlášeno: 391 účastníků ( 289 mužů, 102 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
MC [305] bolzow artur zimijan CZE 1971
MC [269] Brause Miroslav CZE Boxing club Broumov 1964
MC [34] Čipera Radek CZE SK RADVANICE 1964
MC [282] dědek milan CZE dědas team turnov 1966
MC [42] Drobek Jindřich CZE Jameson team 1971
MC [47] Elich Jiří CZE Apache Loko Trutnov 1964
MC [52] Frýdl Miroslav CZE Hradec Králové 1964
MC [57] Habr Jiří CZE Vella Team Náchod 1973
MC [63] Hanuš Jiří CZE vella team 1972
MC [83] Jadrný Lubomír CZE ISCAREX team Česká Třebová 1973
MC [84] Jakoubek Roman CZE Trutnov 1967
MC [92] Kašpárek Martin CZE TJ Velichovky 1967
MC [94] kepka jiří CZE 1969
MC horolezec [231] Kocek Pavel CZE HO škola 1972
MC [303] Koch Martin CZE STS Bratrouchov 1971
MC [102] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
MC [216] Král Jindřich CZE Iscarex Č.T. 1973
MC [104] Krátký Josef CZE Hvězda Pardubice z.s. 1965
MC [112] Kulda Jan CZE Integraf running team 1973
MC [122] Mareth Karel CZE Česká Skalice 1971
MC [301] Mládek Tomáš CZE 1970
MC [363] Nádhera Petr CZE Hradec Králové 1967
MC horolezec [129] Němec Pavel CZE Nučice - Praha západ 1968
MC [352] palij jaroslav CZE 1964
MC horolezec [140] Paul Roman CZE FTVS UK Praha 1973
MC [148] Poláček jan CZE Náchod 1968
MC [309] Polej Jiří CZE Hronov 1971
MC [151] Prokop Lubomír CZE Z HECU 1973
MC [157] Rek Stanislav CZE AMMANN 1964
MC [358] Scheuer Jan CZE Lanškroun 1966
MC [278] Souček Vladimír CZE TJ Sokol Červený Kostelec 1973
MC [191] Vaněk Josef CZE TJ Sokol Karate Náchod 1965
MC [220] Vašíček Martin CZE TJ Maratonstav Úpice 1971
MC [277] vebr stanislav CZE Broumov 1973
MC [217] Vestfál Václav CZE HO Loko Teplice 1972
MC [344] Vít Pavel CZE Vella team Náchod 1971
MC [258] vítek miroslav CZE ustí nad orlicí 1972
MC [338] Volák Pavel CZE OB Police nad Metují 1970
MC [235] Vondráček Miroslav CZE Vondrami 1965
MC [ ] Vondráček Miroslav CZE vondrami 1965
MC [201] Waluśkiewicz Artur POL W WOLNEJ CHWILI 1967
MC [ ] Żmijan Artur POL Bolków 1971